Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91901) tomsolo válasza tomsolo (#91836) üzenetére


tomsolo
őstag

Nuveemen csak 2500 pénz!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91902) arty válasza tomsolo (#91901) üzenetére


arty
veterán

Nem regiolokkos?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#91903) tomsolo válasza arty (#91902) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem. Kosárba is tehető.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91904) cskamacska


cskamacska
addikt

blast from da past.rovat

Széchenyi Egyetemi LAN 2

Február végén ismét LAN! A felállás a szokásos, viszont ezúttal a Bridge nagytermében gyűlünk össze, valamint egy kis különlegességgel is előállunk idén, ami nem más, mint a RETRO SAROK :)

Amit a rendezvényre hoznod kell:
- asztali gép / laptop
- billentyűzet, egér
- fejhallgató (opcionális), hangfalat NEM lehet használni
- 1db RJ45 utp (közismertebb nevén hálózati) kábel, legalább 5 méter hosszú
- 1db legalább 1.5 méter hosszú hármas elosztó

Előzetes regisztráció itt: http://goo.gl/forms/XmIfcv1KJl

Nevezés és részvétel: bárki résztvehet a rendezvényen, aki betöltötte a 18. életévét, nevezési díj NINCS, csak jól kell éreznünk magunkat. Előzetes regisztráció lehetséges a fenti linken, ez nem kötelez még senkit semmire, csak statisztika, valamint nekünk segít a szervezésben, hogy tudjunk számolni a résztvevők számával :)

A rendezvény február 27-én (péntek) este 18:00-kor kezdetét veszi és meg sem állunk másnap délig!

A játékok megfelelő verziójának telepítéséről mindenkinek magának kell gondoskodnia, lehetőleg előre intézzétek ezt el, ne a helyszínen kelljen vele foglalkozni.

Amivel játszani fogunk:
- Call of Duty 2, 1.3-as verzió
- Call of Duty 4, 1.7-es verzió
- Counter-Strike 1.6, protocol 48
- League of Legends EUNE

Természetesen ezek csak a főbb irányzatok, mellettük sok más is elő fog kerülni, amit épp megkíván a társaság.

A retro sarokról: korhű játékok (Quake 2-3, Unreal Tournament 1-2, Counter-Strike 1.6, Re-Volt valamint 1nsane) korabeli Athlon és Pentium 2-3 gépeken, próbáld ki az oldschool érzést!

A rendezvény támogatói:
- EHÖK Széchenyi István Egyetem
- Bridge Hallgatói és Oktatói Klub
- Bacsis-tuning.hu
- Hoppá! :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#91905) arty válasza tomsolo (#91903) üzenetére


arty
veterán

Ezesetben orok halam :-)

Bekockaztattam.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#91906) sto1911 válasza cskamacska (#91904) üzenetére


sto1911
veterán

Amivel játszani fogunk:
- Call of Duty 2, 1.3-as verzió
- Counter-Strike 1.6, protocol 48

vs.

A retro sarokról: korhű játékok (Quake 2-3...

Mert COD 2 meg a CS nem retro, hagyjuk mar :DDD

(#91907) tomsolo válasza arty (#91905) üzenetére


tomsolo
őstag

A GOG-ról ingyen lehúzhatod a képregényt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91908) ayo válasza tomsolo (#91907) üzenetére


ayo
addikt

vagy Steamről :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#91909) tomsolo válasza ayo (#91908) üzenetére


tomsolo
őstag

Na onnan is :D

Japán Humble A Revolver jópofa kéne belőle, a többi vagy megvan vagy nem izgat.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91910) croli


croli
aktív tag

Jelenleg van valami használható Nuuvem kupon? :)

(#91911) Buuster válasza croli (#91910) üzenetére


Buuster
tag

tbDq6QG9pKl8 ez a legtöbb dolgon használható ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#91912) croli válasza Buuster (#91911) üzenetére


croli
aktív tag

Köszi!
Tényleg elfogadta csak az a baj hogy 0 reált vont le :P

(#91913) eami válasza Źşë' (#91891) üzenetére


eami
addikt

én inkább csipkelődésnek hívnám a dolgot mint marásnak :) mondjuk utána azért igyekszem világosan is megfogalmazni azt hogy miért is csipkelődtem (már ha nem egyértelmű). Az az igazság hogy az off csak offot szül. Az hogy naponta két naponta valaki felrója az offot a másiknak, egy cseppet sem fogja csökkenteni az off tengert. Néha - néha belefér, de tőled azért elég sokszor látni ilyet. Hagyni kell hogy a modik tegyék a dolgukat. Ne aggódj teszik. Gondolom ez tisztán látszik a kialakult helyzetből is. Az hogy 2-3 napig megy majd itt az ökörködés az szinte borítékolható volt. Ezen tök felesleges fenn akadni.

btw, egy fórum az egy olyan közösségi izé, amin meg lehet beszélgetni dolgokat. Ha ezzel bajod van akkor jó hírem van, ezért van most már egy külön topik. Bár az a sejtésem hogy a többség továbbra is igényli majd a csacsogást és nem csak link rengeteg lesz ott ;)

Egyébként nekem sem teljesen tetszik a két topikos rendszer, de nem akkora tragédia... majd megszokjuk, idővel kialakul.

(#91914) cskamacska


cskamacska
addikt

Ritkán járok hardvateraprón, de ha mégis arra visz a balsors mindig kifogok valami seftermestert amelyik pofátlanul lehúzná a felebarátait. Ez konkrétan tök ugyanaz az átverés, mikor vaterán megvesz az ember valamit, aztán az eladó megrendeli eBayről, vagy direkt a kínaiaktól, és busás felárral továbbküldi, de valamikor olyan pofátlan, hogy már direkt a vevőhöz rendeli.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#91915) szami777 válasza cskamacska (#91914) üzenetére


szami777
addikt

A busás felár itt ezer forint alatti összeg, szerintem ez nem arcpirító. :)
Tudatlan magyar, aki feltéved hardverapróra, amazonról úgyse tud vásárolni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91916) maross válasza cskamacska (#91914) üzenetére


maross
veterán

volt mar itt komplett bundle eredeti steames ar 80%-aert is mint kivalo deal :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#91917) reelc válasza tomsolo (#91909) üzenetére


reelc
veterán

A $1-os pakkot meg is veszem.
A Fairy Bloom Freesia nem tűnik rossznak, és az Influent is érdekesnek tűnik. Úgy látom egy nyelv jár hozzá alapból. Próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#91918) bullseye válasza reelc (#91917) üzenetére


bullseye
addikt

Én már próbáltam, jó ronda izé, meg kicsit döcögős. Mész körbe rusnya 3D szobában, és amire ráböksz, annak megtudod a nevét. Kb. eddig jutottam elsőre. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91919) reelc válasza bullseye (#91918) üzenetére


reelc
veterán

Köszi. Akkor végülis egy korlátozott interaktív képes/hangos szótár. :) Ennyit csak megér.

[ Szerkesztve ]

(#91920) bullseye válasza reelc (#91919) üzenetére


bullseye
addikt

Ennyit meg. Ha valaki idióta, és nem állítja át a befizetendő összeget, akkor kevésbé. True story... :W
Szerencsére a többi játékból is van, ami jól jött.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91921) echterion válasza cskamacska (#91914) üzenetére


echterion
nagyúr

Kit érdekel? Miért fáj ez neked? Ha szerinted ennyire gáz, akkor csinálj egy hirdetést, amiben megveszed bárkinek a cuccot, ha elküldi az eredeti árát. Ha meg ennyi energiát nem akarsz belefeccölni, akkor hagyd a fenébe.

**********

(#91922) laceszgamer válasza echterion (#91921) üzenetére


laceszgamer
addikt

A pláne hogy alapesetben mindenhol így megy, bemegy az ember a sarki közértbe ott sem annyiért veszi meg a dolgokat az ember mint amennyiért a közért hozzájutott... akkor fel lehet ezen is háborodni. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#91923) Sirpi válasza laceszgamer (#91922) üzenetére


Sirpi
senior tag

Jó, de a boltnak van engedélye, hogy pénzért árusítsa az adott dolgot, míg kulcsok/giftek esetén ez szigorúan tiltva van - ha már analógiákat keresünk.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#91924) Csapoati válasza Sirpi (#91923) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg a boltnak vannak koltsegei, a sefternek meg nem. :) De ezzel onmagaban nincs semmi gond, csak egyreszt varja mar meg mig vege az akcionak, masreszt meg az "extraprofitot" (TM of NER) nem szeressuk errefele. En is vettem mar jo par cuccot itteni traderektol ugy, hogy mindketten jol jartunk. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91926) laceszgamer válasza Sirpi (#91923) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor ezzel az energiával fél hardverapró menne a levesbe, mellé meg akik eddig vásároltak tölük, mert az se két ember, vehetnék teljes áron.

Szerintem ezzel még mindkét fél jól jár: Eladónak van rajta profitja a vevő meg még így is olcsóbban jut hozzá mint a rendes ára...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#91930) echterion válasza Csapoati (#91924) üzenetére


echterion
nagyúr

Ki dönti el, mi az az "extraprofit"? Mi alapján? Ez is szubjektív. Zárjunk be mindenkit, aki vett bármit is g2a-tól, meg a társaitól, nem beszélve a számla nélkül javított vízvezetékről / kazánról / villanybojlerről / kocsiról / stb-ről. Mindenki csinálja, ki nyíltan, ki sunyiban, ki kicsiben, ki nagyban.

Mod: Látom, azért wwengima egyes képei kikerültek innen, de nem sikerült minden hasonlót kiszedni.

[ Szerkesztve ]

**********

(#91931) cskamacska válasza echterion (#91921) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert ez pont személyesen érint. :) 2004 óta látványosan csökkent az általam rendszeresen látogatott PH! témák száma(proci, alaplap, videókártya topikokban is már csak dráma és a pártoskodás megy, mert akkora pangás van a piacon, annyira nincsenek igazi újdonságok, hogy túlságosan is ráérnek), viszont az ajánló-segítős játék topikok megmaradtak, napi egyszer-kétszer másolok be értelmesebb zakciókat ha akadnak, és segítek ahol tudok.
Mondjuk ahelyett, hogy ősi román szokást követve egy-egy jobb zakció lecsapódásaként nyitnám azonnal a hirdetést, és árulnám duplájáért a hülyemagyarnak aki amúgy is megérdemli. :U

Efelett egyszerűen a tököm tele van, hogy elbalkánosodott a hardvaterapró, az általam még az elején ismert jóindulatú és naiv kockák által benépesített bolhapiacból(ahol 2005 tájékán fel sem merült hogy átverhetnek, olyan vidáman utalt és postázott előre mindenki, hogy még) valami csalókból és szaremberekből összecsődített inverz eBay lett. :(((

Nyilván nem tudok ez ellen ténylegesen tenni, de morcogni azért még lehet. :)

mod: ollie gyorsabb volt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#91933) djculture válasza cskamacska (#91931) üzenetére


djculture
félisten

Én már 2 éve nem vettem semmit az aprón, inkább megveszem újonnan a gyengébbet azzal nem járok úgy hogy rohangálhatok a rendőrségre... Elég durva esetek voltak itt mostanában mert azért követem a dolgokat. Amilyen helyzet van ebben az országban már olyan se ritkán van hogy egy évek óta megbizható emberke itt megőrül is behuzza a fél népet.

[ Szerkesztve ]

(#91934) ZsZso válasza echterion (#91930) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Megpróbálok egy jó definíciót találni:
Ott van irreálisan nagy extraprofit, ahol megharagszik az eladó ha linkeled a forrását (ahonnan rosszabb esetben még mindig megvásárolható a termék), mert azt titokban tartva sikerül csak eladnia a termékeit. (Persze a forrás feltüntetése sehol sem elvárható, mégis a definíció meghatározásának szükséges eleme :) )

(#91931) cskamacska:
Tényleg szomorú, hogy a játékrészleg 25% -a arra szakosodott, hogy a tudatlan vásárlókból minél több pénzt csaljanak ki (ami alatt akár 500-1000% -os profitot értek) - tisztelet a kivételnek!.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#91935) bullseye válasza ZsZso (#91934) üzenetére


bullseye
addikt

Hát ja. Amikor még tart az akció, és az 1 dolcsis csomag darabjait kínálja valaki fejenként egy ezresért, arra hivatkozva, hogy a Steames áruk 1500-3000 Ft, azt nehéz etikus üzletnek értelmezni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91936) echterion válasza cskamacska (#91931) üzenetére


echterion
nagyúr

Én közel sem vagyok itt olyan régen, mint te, így a régi oldalát nem ismerem az aprónak. Én hozzászoktam ehhez, meg a pofátlan, áfacsaló sefterekhez, akiket inkább kéne innen kiirtani, mint ezeket a szerencsétleneket, akiknek úgyse akad semmi a horgára. Én is megpróbáltam régebben megszabadulni egy csomó feleslegessé vált origines kódtól és párszáz forintért sem találtam rájuk vevőt, így hagytam a francba az egészet. Hidd el, ők sem fognak. Ellenben az áfacsalókkal (gondolom, tudod, kikre gondolok, van itt egy-két olyan figura, aki üzletszerűen árul nem kicsit bolti ár alatt), akiket tűzzel-vassal kellene üldözni.

**********

(#91937) djculture


djculture
félisten

Nem rossz a witcher 3 fémtok..

(#91938) cikasz


cikasz
őstag

link

Nekem az 1 dobozosan van meg. Irtam a supportnak, hogy nem-e lehetne felteni a steam-re.
Még csak nem is válaszoltak :(

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#91939) Dilikutya válasza cikasz (#91938) üzenetére


Dilikutya
félisten

GOG-ra sem megy? A CDP-nek az a saját felülete.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91940) Csapoati válasza cikasz (#91938) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kivártad az 1 hetes átfutási időt? Amúgy nem fogják feltenni, ez 100%.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91941) #79621120 válasza cikasz (#91938) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nem regisztrálhatod Steamen csak a GOG fiókodon . [link]

[ Szerkesztve ]

(#91942) Dilikutya válasza #79621120 (#91941) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Steam-est viszont úgy tudom, lehet regisztrálni a GOG-ra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91943) #79621120 válasza Dilikutya (#91942) üzenetére


#79621120
törölt tag

Pontosan .

(#91944) joe-ker


joe-ker
senior tag

(#91945) csaba951 válasza joe-ker (#91944) üzenetére


csaba951
veterán

Ugyanannál az eladónál.
Nem vagyok ékszer szakértő, de egy "eredeti" Reversi doboz belsejében miért olvasható a Bernasconi márkajelzés?

(#91946) thomasa válasza cskamacska (#91914) üzenetére


thomasa
senior tag

Command and Conquer™ The Ultimate Collection - 1950Ft Mert van ennél olcsóbb bundle?

(#91947) Buuster válasza thomasa (#91946) üzenetére


Buuster
tag

(#91948) thomasa válasza Buuster (#91947) üzenetére


thomasa
senior tag

Á, köszi, kedvenc játékaim egyike. :R

egy gond van csak: "Online Codes are only available to US customers"
Nem enged fizetni. :(
Vagy beírok egy kamu usa címet?

[ Szerkesztve ]

(#91949) croli


croli
aktív tag

Amazonhoz hol lehet hivatalos forrásból gift card-ot venni Paypal-lal?

(#91950) echterion válasza thomasa (#91948) üzenetére


echterion
nagyúr

:K

**********

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.