Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92701) wwenigma válasza SRII (#92696) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Cefet jok az Uplay szerverek. :)) Kivancsi vagyok, a magyar nyelv ami valaszthato volt valos-e.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92702) GoZoL válasza wwenigma (#92701) üzenetére


GoZoL
senior tag

Miért ne maradna magyar? Nekem is magyar!

(#92703) csaba951 válasza maddionmax (#92695) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem nagyon gáz, hogy ez nem 2 külön checkbox! 2-3 éve már megpróbáltam azt, hogy nem fogadtam el az SSA változást. Rögtön korlátozták is a fiókomat. :(

#92701 wwenigma
>a magyar nyelv ami valaszthato volt valos-e.

Ha már benne van a listában, akkor igen! Pl. a magyar dobozos verzióban magyar, meg más térségbeli nyelvekre volt lekorlátozva. Angol nyelvű nem volt benne.

A fordítás többnyire jól sikerült, viszont vannak benne elütések, és pár helyen a fordító nem ismerte a kifejezéseket, ezért szó szerinti (értelmetlen) fordítást használt.

[ Szerkesztve ]

(#92704) eami válasza csaba951 (#92703) üzenetére


eami
addikt

amúgy SSA negatív irányba történő változása elvileg csak felmenő rendszerben történhet. Régi játékaidra nem vonatkozhat. Ha mégis akkor fel kellene ajánlaniuk hogy visszatérítik a játékok árát és kiszállhatsz.

(#92705) tomsolo


tomsolo
őstag

Lehet nekem új csak, de Humble widget list.

Lényegében igéretesebb kezdő(e/a) játékoknál jöhet jól, pár forintot lehet vele spórolni (mind dolláros ugyebár).

Mondjuk vannak érdekes tierek majd ezer dollárért is :P

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92706) micafighter válasza bullseye (#92699) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nagyon egyszerü lenne pedig megoldani. A legtöbb játéknál azt is elárulják nagyjábol mennyi játékórát ad. Ennek mondjuk az 5%-a lehetne ingyen. Vagyis egy 100óra játékot igérő játékkal játszhatnál 5 órát, egy 20órát ígérő játékkal meg 1 órát. Olyan megoldás kéne, ami kiküszöböli hogy a vásárlók zsákbamacskát vegyenek, és a vásárlókat vásárlásra ösztönzi, a játékfejlesztőket meg jó játékok készítésére ösztönzi.

(#92707) bullseye válasza micafighter (#92706) üzenetére


bullseye
addikt

Ebben egyetértünk, csak nem lenne a kiadók érdeke, mert a játékok egy jó részéből 5% is elég.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92708) wwenigma válasza micafighter (#92706) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha lenne demo vagy barmi amivel beleneznel nem vennel meg semmi megjeleneskor. Legalabbis a jelenlegi minosegben...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92709) Csapoati válasza micafighter (#92706) üzenetére


Csapoati
nagyúr

CoD singleplayer modbol akkor 15 perc jarna? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92710) zone válasza maddionmax (#92695) üzenetére


zone
őstag

Magyarul vagy nem játszol a megvett játékkal 14 napig, és ez idő alatt visszakérheted az árát, vagy lemondasz erről a jogodról, hogy egyből elkezdhesd a szoftver használatát.
A Steam szerint ez összhangban van az EU szabályozással, de ez olyan, mintha a fizikai tárgyakat csak akkor lehetne visszavinni a boltba, ha ki sem bontottuk a dobozából. Csakhogy a vásárlástól való elállás lehetőségét nem csak a meggondolatlan pénzköltés miatt találták ki, hanem a termékkel elégedetlen vevő fogyasztói jogának érdekében is. És egyértelmű, hogy csak használat után derülhet ki, hogy valaki elégedett-e vagy sem az áruval.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#92711) horvathd válasza zone (#92710) üzenetére


horvathd
aktív tag

A 14 napos elallasi hatarido nem vonatkozik a szamitogepes szoftverekre, ha annak hasznalatat megkezdtek. [link]

"The Kid just rages for a while."

(#92712) bullseye


bullseye
addikt

Gondolom ez főleg elővásárlásra vonatkozhat. Az sem rossz, amikor menet közben kiderül, hogy a termék vacak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92713) FollowTheORI válasza zone (#92710) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hátööö... mivel purchase gomb van ott... itt semmi nem játszás nincs... itt már eleve mikor megveszed leokézod hogy elállsz a 14 napos jogodtól... ha jól értem. :D

Pedig nemrég pár napja vettem játékot, de nem rémlik ez a csekkbox amugy...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92714) micafighter válasza Csapoati (#92709) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha annyi a játékidő, akkor igen. Az is több, mint a semmi. De ott meg inkább a multi a lényeg. Arra is mehetne valami hasonló próbaidő.

(#92708) wwenigma épp ezaz. Ha lenne demó akkor kénytelenek lennének jobb játékot csinálni, ugyanakkor ha jó a játék és erről meg is győződhetnek az emberek próbaidőben, akkor többen vennék meg. Ebben a topicban a legtöbben szerintem hajlandóak egy játékért fizetni, az más kérdés, hogy mennyit. De a zsákba macskát kevesen szeretik, főleg a drágát.

[ Szerkesztve ]

(#92715) bullseye


bullseye
addikt

Csak úgy mondom, hogy a fújmocsok EA már feltalálta ezt Game Time néven. Csak még nem a premierjátékokhoz, mert azért mégiscsak EA. :P

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92716) micafighter válasza bullseye (#92715) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, meg olyanuk is van egyes játékokra, hogy Great Game Guarantee.

[ Szerkesztve ]

(#92717) #79621120


#79621120
törölt tag

A GOG esetében :

c) Money back guarantee: if you buy any GOG content and have significant technical issues with it (e.g. there is a major show stopper bug in a game that prevents you from finishing it), we will give you a full refund if all the following requirements are met:

(i) You must have genuine significant technical issues with the GOG content.
(ii) You need to contact GOG Customer Support to request the refund within 30 days of the original purchase (if you received it from a GOG-authorised exchange for another product, then the 30 day period starts running from the date of exchange).
(iii) GOG Customer Support must have a reasonable time period in which to try to resolve the issue before they process the refund to you.

(#92718) cikasz


cikasz
őstag

Öööö a Witcher 3-hoz lesz Magyar nyelv?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#92719) #79621120 válasza cikasz (#92718) üzenetére


#79621120
törölt tag

What languages will The Witcher 3: Wild Hunt be localized in?

Full voiceover and subtitles: English, Polish, German, French, Russian, Brazilian Portuguese, Japanese. Subtitles only: Arabic, Italian, Spanish, Traditional Chinese, Czech, Hungarian, Latin America Spanish, Korean.

(#92720) S1M0N válasza cikasz (#92718) üzenetére


S1M0N
senior tag

Öööö Igen. :K

(#92721) cikasz válasza NyMRooD (#92692) üzenetére


cikasz
őstag

Adják mondjuk 5-10k-ért és azonnal veszek egy win7-et :)

Öööö köszönöm! :B :R

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#92722) micafighter válasza cikasz (#92721) üzenetére


micafighter
nagyúr

10kért tudsz venni eredeti Windows 8at a Mocrosofttól, és ingyen tudsz majd frissíteni Win 10re.

(#92723) #79621120


#79621120
törölt tag

Egyáltalán van valami értelme a W8-nak és a W10-nek ?

(#92724) GoZoL válasza micafighter (#92722) üzenetére


GoZoL
senior tag

Diákigazolványos módszerrel?

(#92725) bullseye válasza micafighter (#92722) üzenetére


bullseye
addikt

Biztos, hogy az még mindig működik és full legit?

@dadawa
Amíg a WIn7 kapja a frissítéseket, és az új DirectX nem Win10 exkluzív, akkor nem feltétlen, amúgy viszont...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92726) djculture válasza bullseye (#92725) üzenetére


djculture
félisten

Az lesz a dx10 csak win10-re jön ki, pont ezért találták ki hogy 7-8 8.1-röl ingyen lehet 1 évig 10-re váltani.

[ Szerkesztve ]

(#92727) cikasz válasza micafighter (#92722) üzenetére


cikasz
őstag

Arra a tizenhárom ezresre gondolsz? Az nem 10k :)
És őszintén szólva kell a francnak az a csempés szar :(

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#92728) szami777 válasza GoZoL (#92724) üzenetére


szami777
addikt

Én is azt az egyetlen módszert ismerem 10k körül. [link]
A kérdés az, hogy érettségi/diploma után is jogosult vagy-e rá, ha diákként megvetted előtte.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92729) GoZoL válasza szami777 (#92728) üzenetére


GoZoL
senior tag

Jó pár hsz-el ezelőtt ki lett vesézve akkor úgy tudom MS is nyilatkozott, hogy legális és még a maradék 4 példány is az lesz.

(#92730) eami válasza #79621120 (#92723) üzenetére


eami
addikt

Mondjuk hogy rengeteg téren sokkal jobb? Csak hogy egy egyszerű gamereknek is számító példát mondjak, w8 nativan támogatja az SSD meghajtókat w7 meg nem.

(#92731) #79621120 válasza eami (#92730) üzenetére


#79621120
törölt tag

Sem SSD meghajtót sem pedig új videókártyát nem tervezek vásárolni . Egyéb meggyőző indok arra , hogy váltsam le a Windows 7-et ?

(#92732) FollowTheORI válasza eami (#92730) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A 7 is támogatja... alapból is. Csak a 8 optimálisabb. :)

(#92731) dadawa

Gép gyorsabb az OS meg takarékosabb/optimálisabb... kell ennél több? :D
Főleg régi gépeken még lehet jobb is mint a 7 ezek miatt.
Mondjuk ha eddig nem volt fontos akkor megvárnám mostmár a 10-et... elég akkor frissítened igyen.

A csempés részt meg ki lehet kapcsolni gyárilag trükközés nélkül, és már vagy 1-1,5 éve nem láttam 8.1 alatt. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92733) bullseye válasza #79621120 (#92731) üzenetére


bullseye
addikt

Kapható a GOG-on!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92734) section9 válasza #79621120 (#92731) üzenetére


section9
őstag

Nem a Bethesda a kiadó, elég meggyőző? ;]

(#92735) csaba951 válasza #79621120 (#92731) üzenetére


csaba951
veterán

Hát GOG-os játékokkal nem is fogod látni az előnyeit! :D

Akik viszont premier AAA játékokkal szoktak játszani, azoknak muszáj lesz nagyon gyorsan átállniuk. A készítők évek óta sírnak a DX szoftveres korlátai miatt. Most végre eltüntetik ezeket, szóval itt az ideje végre elkezdeni dolgozniuk! ;]

(#92736) djculture válasza #79621120 (#92731) üzenetére


djculture
félisten

Ne is vegyél ssd-t mert még a végén hozzászoknál hogy minden gyorsan indul róla ;] Oprendszer-t csak arról szabad futtatni az manapság a minimum.

(#92737) SenorGrande válasza csaba951 (#92735) üzenetére


SenorGrande
senior tag

De jó hogy látlak, hagy pofátlankodjak már ide egy kérdéssel. :DDD
Steam, Mafia II: Betrayal of Jimmy DLC. Ez nem kapható nálunk, viszont a Cseh és Szlovák store-ban igen. Onnan tudják nekem giftelni, be tudom aktiválni, fogom tudni használni?
Köszönöm! :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#92738) csaba951 válasza SenorGrande (#92737) üzenetére


csaba951
veterán

Igen, biztosan fogod tudni aktiválni/használni EU-s fiókon! :K

Egyébként pont ma gondolkoztam azon, hogy milyen szívás az, hogy ezt csak orosz Steam Store-ban lehet kapni. És ugye a mostani korlátozások miatt ez már többé nem aktiválható/használható az EU-ban. Erre most kiderült, hogy pár EU-s országban is kapható! :R

(#92739) djculture válasza SenorGrande (#92737) üzenetére


djculture
félisten

De minek vennéd meg mikor a sima maffia 2 mindenkinek átalakult digital deluxe editionná amibe bennevan minden tartalom? Én vagy 1 hete néztem hogy hoppá már azt irja hogy a A(z) Mafia II: Digital Deluxe Edition már a Steam könyvtáradban van, miközben egy dlc volt meg a sima maffia 2 meg. Elinditottam az összes dlc kiválasztható. De anmugy meg csak egyet mutat ha a tulajdonságoknál nézem.

[ Szerkesztve ]

(#92740) SenorGrande válasza djculture (#92739) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Erről valami forrás? Enyém nem alakult át, és továbbra is csak a 2 sztori dlc van meg, amiket megvettem.

Szerk.:
Valóban nekem is azt írja, hogy Digital Deluxe Edition-öm van, de a Digital Deluxe Edition nem tartalmazza a DLC-ket!

Ez a Digital Deluxe Edition plusz tartalma az alaphoz képes:

Made Man Pack: Free access to in-game downloadable pack that lets players get behind the wheel of two different luxury automobiles modeled after classic cars from the period. In addition, Vito will look the part with two new “made man” suits, including a vintage tux.

Digital Art Book: Get to know the families of Empire Bay with a photo album-style Digital art book that takes fans through the artistic design process of the game.

Orchestral Soundtrack: Immerse yourself in Empire Bay’s symphonic masterpiece with the Mafia II score recorded by the Prague FILMHarmonic Orchestra.

Digital Map of Empire Bay: Get familiar with the neighborhoods and own the streets with the Digital map depicting the 10 square miles of Empire Bay and all the hangout spots.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#92741) djculture válasza SenorGrande (#92740) üzenetére


djculture
félisten

De neked mit ir ki digital deluxe vagy sima? Nekem egy sima volt az tuti (azt adott ingyen valami oldal szavaztásért tudod), most meg deluxe van..
Az érdekes mert én egy dlc-t vettem és most ottvan az összes. No mindegy valami csak volt ezzel a játékkal..

[ Szerkesztve ]

(#92742) maddionmax válasza djculture (#92739) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Hát nálam is sima maradt :D

(#92743) NyMRooD válasza djculture (#92741) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem sima van és nem dd, nem lehetséges, hogy valahonnan behúztad korábban?

Szerk.: Nekem is a szavazásos van.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92744) djculture válasza NyMRooD (#92743) üzenetére


djculture
félisten

Nem ez az a szavazásos maffia 2 én ezen kivül egy dlc-t vettem még azt is a gamersgate oldalon.
No mindegy akkor visszavonom mert nem tudom kinek mi és hogy alakult ezzel a játékkal. Lehet akinek csak sima volt annak nem alakult át deluxe verzióvá akinek meg volt dlc egy kettő annak igen , passz..

Egyébként a gold nyavaján meg a greenmangaming. is megvolt ez dlc ott megvehtő volt évekig:)
]

[ Szerkesztve ]

(#92745) arty válasza eami (#92730) üzenetére


arty
veterán

nemegészen értem ezt a "nativan támogatja" dolgot... a w7 is nativan támogatja az ssd-t: megfelelő offsetet állít a particionak, használja a trim-et, stb - hja és persze bazigyors lesz tőle szintén :)

---

más kérdezte: igen a 11 ezres student edition Windows 8 akár nyugdijasként is használható, ha mondjuk az unokád veszi meg - a licensz nem kötődik a megvásárlójához!

és igen: az MS alkalmazott mondta a microsoft.com chatjén, nekem és még itt másoknak is, akik hitetlenkedők voltak :) magad is meggyőződhetsz róla.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92746) djculture válasza arty (#92745) üzenetére


djculture
félisten

A sima sp1nélkülinél tényleg baj volt a felismeréssel, mert még a töredezettség mentesítzőt is kézzel kellett offolni magától nem tudta hogy nem kéne ssd-n ilyet használni. De sp1 már megadta az ssd frissitést is.Prefetch és Superfetch-et viszont még mindig kézzel kell kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#92747) maddionmax válasza djculture (#92744) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ez érdekes,mert ugyanolyan Mafia II-m van,mint mindenkinek GMG-s DLC Pack-kal és nem lett Delxue Edition :D

(#92748) #57919488 válasza djculture (#92739) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mafia 2: Jimmy's Vendetta es a Mafia 2: The Betrayal of Jimmy elmeletileg 2 kulon DLC.
Kerdes, hogy a nalunk nem elerheto verziot honnan lehetne megis megbizhato forrasbol beszerezni? :)

(#92749) arty válasza djculture (#92746) üzenetére


arty
veterán

és van olyan épelméjű ember, aki egy os-ből a bétát rakja fel? (értsd: sp1 és/vagy .1 előttit)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92750) djculture válasza #57919488 (#92748) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem csak ruszkitól lehet beszerezni mert nemtudom kinek fájt de tényleg mindenhonnan levan szedve.. Nem nagyon követtem amugy hogy ez miért tünt el mindenhonnan, csak most hogy szóvan róla én is rácsodálkoztam.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.