Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91401) marcusa


marcusa
addikt

Voltam ma pár tesco-ban, de egy 2200Ft-os Black Ops 2-n és egy 750Ft-os DMC-n kívül nem volt semmi különös... :(
Vettem viszont egy Starcraft alap + 2 kieg játékot darabját 2750-ért, ha valaki szeretné őket, elviheti beszerzési áron. :)

:-)

(#91402) Tombi válasza marcusa (#91401) üzenetére


Tombi
senior tag

(#91403) Cheesus


Cheesus
senior tag

Új Weekly bundle.

https://www.twitch.tv/csehla

(#91404) i2k válasza Cheesus (#91403) üzenetére


i2k
senior tag

Meglehetősen gyenge.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#91405) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Forced nálam kedvezményesen eladó :D
Főleg ha valaki csak ezért venné meg a $10 packot :)

[ Szerkesztve ]

(#91406) GoZoL


GoZoL
senior tag

Jól tudom a Spintires és az Euro Truck Simulator 2 kizárólag steames?

(#91407) Tombi válasza marcusa (#91401) üzenetére


Tombi
senior tag

marcusa kollégának hála, sikeresen hozzájutottam a starcrafthoz, köszi

(#91408) warcat


warcat
veterán

Ahogy redditen is olvasható:
tbDq6QG9pKl8 kóddal
Bundle Lord of The Rings Mordor Edition 60 reál

EA: It's in the crate!

(#91409) ayo


ayo
addikt

Humble Weekly: idd & obb egyik kedvencem, az 1 dolláros pakkt simán megéri

http://jateknaplo.blog.hu

(#91410) eami válasza warcat (#91408) üzenetére


eami
addikt

az nagyon jó ár érte :K

(#91411) Tombi


Tombi
senior tag

Aki a nuveem-en vett gta 5-t,
kódot is kap már ilyenkor?

[ Szerkesztve ]

(#91412) huskydog17 válasza GoZoL (#91406) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nem, az ETS 2 dobozos változata nem Steam köteles.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#91413) GoZoL válasza huskydog17 (#91412) üzenetére


GoZoL
senior tag

A spintires?

(#91414) KubanitoS válasza GoZoL (#91413) üzenetére


KubanitoS
veterán

Spintires minden bizonnyal az, a dobozán is fel van tüntetve, ha jól emlékszem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91415) Zamery


Zamery
senior tag

Wolfenstein 2009 kár, hogy nem steames:[link]. Van aki 500$-t adna egy steam giftért: [link].

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#91416) Cheesus válasza Zamery (#91415) üzenetére


Cheesus
senior tag

Bár semmi köze a két játéknak egymáshoz, ha a Homefront-ot visszahozták, talán idővel a Wolfi is visszakerül, és a mohó nepperek meg szívják a fogukat, akik min 200 kulcsért akarják odaadni a sajátjukat...

https://www.twitch.tv/csehla

(#91417) Zamery válasza Cheesus (#91416) üzenetére


Zamery
senior tag

Activision játék, és ha jól emlékszem itt is licence gondok voltak, mint a Deadpoolnál.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#91418) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG ( nem Steames )

Mobile Forces $1.99

(#91419) wjbhbdux válasza Zamery (#91417) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Quake 4 is előkerült pár év után, egyszer ennek is eljöhet az ideje.

/s

(#91420) Hokunda válasza wjbhbdux (#91419) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Ha lenne vki aki rendszeresen vásárol amazonról, dobjon egy pmet, pls!

(#91421) Lackki válasza ayo (#91409) üzenetére


Lackki
senior tag

iszonyat jó játék :) remek zenével!

Privátot hamarabb észreveszem

(#91422) Frod válasza Zamery (#91415) üzenetére


Frod
addikt

Ennyire nem volt nagyszám ez a játék, bár megértem én, hogy a gyűjtési szenvedély nagy úr :)

Do you see the white shadow?

(#91423) szami777


szami777
addikt

Annyi off van, így szerintem ez is elfér ide.
Edigital kupon akciót indított mától, így egy csomó termékre lehet különböző kuponokat használni.
Ami itt sokaknak jól jöhet: Logitech termékekre 20% kupon: CFDE7G
PL. F310 gamepad kb 7600ft, és vannak egyéb gamer kiegészítők is.
Bővebben: [link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91424) Źşë' válasza Zamery (#91415) üzenetére


Źşë'
addikt

30 kulcsért adtam el neki egy GTA CP-t amiben benne volt minden eddig megjelent gta rész, Ő egy igazi gyűjtő, aki tudja értékelni a játékokat nem csak akkor vesz ha olcsó :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91425) Zamery válasza Źşë' (#91424) üzenetére


Zamery
senior tag

Sok az off mivel offtopic lettünk... :D

De ugye nem egy nuuvem-es kulcsot? ;]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#91426) bullseye


bullseye
addikt

MSI Facebook oldalán egész éjjel Kecskeszim kulcsom vannak/lesznek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91427) tipuka válasza bullseye (#91426) üzenetére


tipuka
addikt

ezek után 1 db nem fog nekem jutni. :DDD pedig én vagyok a főkecske.

(#91428) tipuka válasza tipuka (#91427) üzenetére


tipuka
addikt

vittem 1-et. szuper :DD :C

(#91429) SityiSXT válasza huskydog17 (#91412) üzenetére


SityiSXT
őstag

Már egy jó ideje regisztrálható a dobozos ETS2 kulcs Steamen is.

(#91430) GoZoL válasza SityiSXT (#91429) üzenetére


GoZoL
senior tag

Aki az elején vette a játékot dobozosan az nem tudja már aktiválni sehogy a steambe?

(#91431) Csapoati válasza GoZoL (#91430) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De, a dobozos valtozat kodjat elfogadja a Steam is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91432) ollie válasza djculture (#91398) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennek inkább örülnöd kéne, mert ez azt jelenti, hogy évek múlva is jól fog kinézni az akkori csúcs VGA-kon.

***

(#91433) micafighter válasza ollie (#91432) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1. Jobb lenne ha kivennék a mostani highot és a mostani medium beállitás lenne az uj high? Butíccsuk a játékot, az a jó? :)

[ Szerkesztve ]

(#91434) SenorGrande válasza SityiSXT (#91429) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Elméletileg igen, gyakorlatilag sikerült valamit a PlayON-nak itthon elügyeskednie.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#91435) sixpak válasza SenorGrande (#91434) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mivel Magyarországon sokaknak jelent még problémát a limitált sávszélesség, ezért preferáltuk a lemezes verziót./I]...ez milyen tré szöveg.
Tény, hogy az ország egy rakás szar, lassan éhenhalunk, de szélessávú internet még a legszakadtabb putriban is van....még.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#91436) djculture válasza SenorGrande (#91434) üzenetére


djculture
félisten

cdgalaxis is úgy adta egy időben hogy a kódja a számlán volt rajta a dobozban semmi se volt:)

sixpak: Nem mondanám, rengeteg ismerős lehetősége kimerül a korlátos mobil internetben..
Ha nem lenne igény rá nem adnának ki a kiadók lemezest
Nekem 15 megás netem van de jobban esik továbbra is számomra a lemezes verzió (pl majd a kismillió gigás gta 5-nél). Már csak azért mert én nem fogom tárolgatni a játékokat a vinyókon, leszoktam őket a picsába törölni és ha kell felteszem a lemezröl, jó sajnos a patcheket lekell huzni arra nincs appelláta.

[ Szerkesztve ]

(#91437) Polllen válasza sixpak (#91435) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez nem igaz. Nincs mindenhol.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#91438) SityiSXT válasza SenorGrande (#91434) üzenetére


SityiSXT
őstag

Miért csak elméletileg? :U Ott a linkelt cikkedben a leírás: az újabb kiadással nincs gond, akinek meg régebbi van és nem megy, a PlayON support segít neki.

(#91439) Dilikutya válasza ollie (#91432) üzenetére


Dilikutya
félisten

A mai játékok már akkor is jól néznek ki évek múlva, ha a megjelenéskor is van hozzá hardver. De nem gond így se, megvesszük évek múlva. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91440) tomsolo


tomsolo
őstag

Mivel ayo így rápörgött az MK X preorder témára elővettem a 9-est és végigpörgöttem a story módot, utána lazításképp nekiestem az Injusticenek is.

Összefoglalva nekem nem igazán jön be az MK széria - mondjuk gyerekként az 1-2-est szerettem és lényegében a Netherrealm munkássága, mert van itt minden és valahogy mégsem az igazi. A legtöbb bajom a harcrendszerrel van, ilyen komó olyan kombó, breakers, wakeuphit, fasttags xrays etc. közben pedig az összes karakter leverhető viszonylag könnyen egy gomb nyomkodásával - még Shao Kan is a végén.

Egyébként pont ez hiányzik nekem hogy végre legyen egy olyan verekedős játék ahol ez nem ilyen triviális és ne a közt kelljen választani, hogy hót unalmas meccsekket üssek vagy pedig frusztráló kombókat szendvedjek tök feleslegesen.

Anno a Tekken 2-3 karcolgatta ezt a szintet, főleg a 2-ben survivorként olyan 25 ember után már nem lehetett egy gombbal megélni, és minden egyes ütést érdemes volt betervezni előre, de az a széria is elribancosodott teljesen ebből szempontból.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91441) ayo válasza tomsolo (#91440) üzenetére


ayo
addikt

ajánlom a nehezebb fokozatokat ha single, de igazából gondolj erre, mint egy COD: a single csak úgy van mivel ez inkább multi. Természetesen nyugodtan nyomhatunk pár kört :D

én 354 órát toltam bele, mk9 az 1-2 (najó még a 3) után az egyik legjobb rész a sok bénább rész után.

MK9 harcrendszere szerintem nagyon jó lett, bár elejen meg kellett szokni a régi részektől eltérő volt nagyon. Injustice rendszere meg csak időzített lebegő dolog, ami ezerszer könnyebb mint MK9-ben viszont valahogy még se tudott annyira lekötni - ezért is félek picit az MKX-tól mivel ott a kettő ötvözete van.

és ez nem azt jelenti, hogy az ai mennyire jó, mert az nem a harcrendszere :) mellesleg azért könnyű, hogy ne frusztrálja a játékost és kevesebb aggresszíót tápláljon: sok tower feladatnál is, ha egymás után tolod és mindig vesztesz, akkor könnyít a gép,

http://jateknaplo.blog.hu

(#91442) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg ayo, mit szólsz a Predatoros, meg a Spawnos DLC-hez? :D

Live-Die-Respawn

(#91443) tomsolo válasza ayo (#91441) üzenetére


tomsolo
őstag

A story mód "nehezebb" sztem mint végigmenni a sima ladderen - gondolok itt a páros meccsekre vagy a 3-as survivor csapatásokra az earthrealms tagokkal vagy a végén az overpowered Saho Khannal. (Mondjuk ez is egy MK sajátosság már az egyben is halál idegesítő volt, hogy Goro egy csomó mindennel szemben immunins volt, Tekkenben Jimpachi is egy oltári baromság.)

Tolhatjuk majd bemelegítésnek, bár eléggé elvagyok havazva, jövő héten meg jön ez. :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91444) micafighter válasza tomsolo (#91440) üzenetére


micafighter
nagyúr

Játsz egy meccset ayo-val, próbáld ki az egy gombos shao khan verö technikád ellene, szerintem hamar meg fog változni a véleményed a harcendszerröl, a játékrol, és ugy általában a világrol :)

[ Szerkesztve ]

(#91445) ayo válasza oriic (#91442) üzenetére


ayo
addikt

kicsit félek, először az Injustice játékmenet miatt tartottam tőle meg a 3 fajta stílus miatt (régen se szereztem mikor váltogatni lehetett - bár a 2000-es években kiadott játékokat inkább csak felejteni próbálom :D ) aztán az ötlettelen és gyenge Kitana is csak rádobott egy lapáttal. Ezek az "új" karakterek meg nemtom, Freddyt se szerettem nagyon, meglátjuk mi lesz... az viszont biztos hogy nem úgy várom, mint anno az MK9-et, amelynél meg se fordult hasonló gondolat bennem

(#91444) micafighter: hehe :D

amúgy szerintem a könnyedebb játékosoknak az MK részek v SF részek nem a legjobbak, mivel túl nagy a szintkülönbség, ha tanulni szeretnének - a Tekken viszont pont ebben jó..még szerencse, hogy mindegyikből jön most új rész:)

(#91443) tomsolo: addolj, MK ra mindig készen állok :) amúgy a Tower utolsója a legnehezebb :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#91446) vidaila


vidaila
aktív tag

Nuuvem-en van aktív kuponkód?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#91447) djculture válasza ayo (#91445) üzenetére


djculture
félisten

Jó eleve az mk9 több mint 10 év után tért vissza pc-re újdonság volt, ez a mostani meg már egy évi új rész unalom. Pl ez a oda nem való sose volt a mortalban karakterek szerintem már divatmajomkodás, annak idején volt xboxra autóversenyzős mortal is az volt a legalja mindennek.

[ Szerkesztve ]

(#91448) Dilikutya válasza djculture (#91447) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért az évi egy új résztől messze vagyunk még. :)
A legutóbbi rész 2011-es, az egy dolog, hogy PC-re csak 2013-ban jött.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91449) djculture


djculture
félisten

Egyébként már Chuck Norris is benne lesz meg mindenféle hülyeségeket betesznek, csávó aki designere már popeyre is tett utalást..

[ Szerkesztve ]

(#91450) ayo válasza djculture (#91447) üzenetére


ayo
addikt

nem a PC visszatérés a lényeg, kinek kellett volna az a sok trash rész pc-re? konzolon is csak unalomból nyomtam azokat. mk9 nem pc-re tért vissza, hanem "magához tért" :) és visszahozta az 1-2-3 részekhez illő hangulatot a jelenkornak megfelelően. a mostani részt meglátjuk, leírtam már sokszor hogy miktől félek, április egyre közelebb :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.