Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91651) Cheesus válasza Crytek (#91649) üzenetére


Cheesus
senior tag

Jól értem hogy a Syndicate lényegében 1-et fizet. 2-t kap?

https://www.twitch.tv/csehla

(#91652) ZS3NI válasza Cheesus (#91651) üzenetére


ZS3NI
őstag

"This 2-Pack includes 2 EA Origin Activation Keys." Ezt nem nagyon lehet rosszul érteni. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#91653) djculture válasza Crytek (#91649) üzenetére


djculture
félisten

Nem rossz a titanfall ára de igy a kettes közeledtével nem nagyon érdemes rá költeni..

(#91654) Crytek válasza djculture (#91653) üzenetére


Crytek
veterán

Még ha valami értelmes 4-5 órás mech harc lenne benne single be és steam-re is lenne azt mondom jöhet.

Persze hogy nincs benne ezért is írtam ha lenne benne,de nincs :D
Evelveba vannak pályák egyedül is lehet tolni de semmi story csak gyakjál szóval az is kuka.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#91655) djculture válasza Crytek (#91654) üzenetére


djculture
félisten

Nincs benne single csak egy hülye oktatómód ugyhogy ez kiesett, de ugyanaz a helyzet szerintem az evolve játékkal is. Mindkettőt birtam 2 órán át ennyi elég is volt ezekből..

[ Szerkesztve ]

(#91656) Dilikutya válasza djculture (#91655) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem úgy volt, hogy lesz benne rendes egyjátékos rész is? Valami 2 órás kampányról regéltek anno, bár az nem ér 6$-t.
Bár ha figyelembe vesszük, hogy még a Gametime-ban sem próbáltam... :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91657) bullseye


bullseye
addikt

Hallottam most Evolve kapcsán, hogy Titan is milyen gyorsan veszti a játékosokat a csekély tartalom miatt, de ezek szerint brutálisan.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91658) Cheesus válasza ZS3NI (#91652) üzenetére


Cheesus
senior tag

Jóna, csak meglepődtem, mert eddig ha pack-ba adták akkor egy másik játék volt hozzá, most meg csak lestem, hogy akkor ez így is mehet... :D

(#91657) bullseye: Ez "tuti" infó? Mert amikor még annó ingyenes hétvége volt én nagyon jól szórakoztam vele, de aztán mindíg elfelejtődött a megvétele, ezek szerint nem is érdemes már azt a 6$-t se kiadni érte?

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#91659) KubanitoS válasza djculture (#91653) üzenetére


KubanitoS
veterán

Már a kettőt csinálják? :Y

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91660) szami777 válasza Cheesus (#91658) üzenetére


szami777
addikt

6 dollárt nyugodtan kiadhatsz érte. Mit számít, ha csökken a játékos szám, ha folyamatosan talál játékot. :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91661) bullseye válasza Cheesus (#91658) üzenetére


bullseye
addikt

Én nem láttam a számokat, csak az Evolve YT kritikákban hallottam, hogy azért ennyire cashgrab, mert tudják, hogy rövid életű lesz – mint a Titanfall (meg a Destiny). A 6 dollár azért számomra megerősítésnek hangzik, bár talán már volt 10, ahhoz képest nem olyan vészes.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91662) szami777


szami777
addikt

Fifa 15 is 30$ amazonon. (kb 8100HUF)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91663) Baaraanz válasza szami777 (#91662) üzenetére


Baaraanz
tag

Működik. Adóval együtt 8713Ft-ot vont. Tudom, írhattam volna be adómentes állambeli címet is, de ami be van írva, legalább részben igaz :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#91664) FollowTheORI válasza Dilikutya (#91656) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A kampány szintén multiban van... csak egy sor pályán és játékmódon visz keresztül.
Ha végigviszed azzal oldottad fel régebben a másik két titánt... most már azt hiszem nem kell hozzá végigvinni.

Amugymeg egy jó ízelítő a játékhoz. :)

Szerintem 6 dollárt bármikor megér már... még ha csak 10-20 órát tolsz bele akkoris ad annyit mintha egy single játékot végigtolnál ugyanennyi idő alatt.

Az Evolve-ben is van "kampány", de az játszható botokkal is "solo" módban... annyi a különbség. :)

Ja és mind a kettőben vannak átvezetők is ilyenkor (kampány módban). Kicsit hozzáad a történeti háttérhez pár infót.
A Titanfall szerintem be fog kerülni majd az "On The House" ingyenes programba amikor jön a folytatás. (Ugyanúgy mint a BF3 a 4 érkezése után.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91665) djculture válasza KubanitoS (#91659) üzenetére


djculture
félisten

Igen sőt minden nextgen konzolra is jön már párszor bejelentették hogy készül, de már pc-n nem originre jön azt hallani hanem steam-re.

[ Szerkesztve ]

(#91666) cskamacska válasza bullseye (#91661) üzenetére


cskamacska
addikt

Hát az Evolve PC-n nem remekel különösebben az biztos, pont két hét alatt 27403-ról 8690-re esett a peak, most a csendes pihenő alatt meg a Besiege és a Starbound indie csodákkal hadakozik, miközben a Mount and Blade: Warband és a Arma II Operation Arrowhead öreg csontok meg simán verik. :U Armaháromtélennyáron például simán hozza naponta az Evolve all time legjobbját. ;]

más

Nem szállna be valaki a Syndicate duál pakkba?
Jobbat mondok, megér ez egyáltalán ennyit? :D

Enemy Frontról(This item is currently unavailable in your region előtt) hittem azt legutóbb, hogy szódával tán elmegy, egészen addig, míg el nem kezdtem játszani, és 5. helyszín után elment az életkedvem is. :O
Alien Rage viszont annyira borzalmasan mocskosan bűnrossz lett, hogy gyűjteni fogom a Steam kulcsait, és álcázva legádázabb ellenségeimnek küldöm tovább, mert többet ártok nekik így, mint egy levélszekrénnyi lépfenés borítékkal. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#91667) djculture válasza cskamacska (#91666) üzenetére


djculture
félisten

Enemy Front-ból nekem a videok elég voltak a youtubeon, annyira nulla az ai az ellennek hogy ez még a lemoninteraktív szrjainak is a legalja..
Alien Rage ehhez képest egy isten, abba legalább megkerülnek az ellenfelek, valami halvány bizonyságot kelt hogy nem egy mázsa döglégy az ellenfél aki csak zümmögni tud meg várja a légycsapót.
Enemy Front döglégy edition

[ Szerkesztve ]

(#91668) csaba951 válasza cskamacska (#91666) üzenetére


csaba951
veterán

Publisher: CI Games

Mi van, nevet váltott a City Interactive? ;]

Evolve
Szerintem az utóbbi évek legnagyobb újítását hozta el mp fps vonalon! Ez is lesz a veszte! Egyrészt túlságosan bonyolult azoknak, akik hetente 2-3 alkalommal 20-60 perc kikapcsolódásra vágynak. Másrészt teljes mértékben csapatjáték, ahol mindenkinek együtt kell dolgoznia. A helyzettől függően használni kell a egyénileg különböző képességeket. Ez leginkább barátokkal teljesíthető. Idegenekkel játszva nem sok sikerélményben lesz részünk. :(

[ Szerkesztve ]

(#91669) djculture válasza csaba951 (#91668) üzenetére


djculture
félisten

Ez már a harmadik neve először Lemon interaktív volt.. Sniper: Ghost Warrior 3 is jön jővöre lehet akkor már negyedik nevük lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#91670) tomsolo válasza cskamacska (#91666) üzenetére


tomsolo
őstag

Besiege egy akkora királyság, hogy mellette az Evolve egy szaloncukorpapírba csomagolt kecskebogyó! :)

Ráadásul 7 dollárt bőségesen megér a játék ami semmi másról nem szól, mint hogy önfeledten elcseszd az idődet. :)

Perpeetum mobile ;]

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91671) warcat


warcat
veterán

BF4 premium service is 14.99$ amazonon, Gamestop-os 5$ BF4 alapjáték mellé jól jöhet.

EA: It's in the crate!

(#91672) horvi0813


horvi0813
tag

GTA V megint késik...

(#91673) djculture válasza horvi0813 (#91672) üzenetére


djculture
félisten

Nyugi kb agusztusban fog kijönni előbb nem szerintem:)

(#91674) djculture


djculture
félisten

Evolve-röl ennyit már a pc guru webshopjában 8990ft és 11 felett volt:)

(#91675) TBT válasza horvi0813 (#91672) üzenetére


TBT
addikt

Ezen már csak nevetni tudok! :D
Stílszerűbb lenne már megvárni a szeptembert. Akkor lesz 2 éves, hogy megjelent X360-ra és PS3-ra a játék. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91676) sagem válasza TBT (#91675) üzenetére


sagem
addikt

Gáz, hogy egyfolytában halasszák, jobb lett volna eleve későbbre ígérni, de szerintem inkább kalapálják, mint hogy komoly hibákkal, bétaként adják ki :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#91677) szami777 válasza sagem (#91676) üzenetére


szami777
addikt

Ez így van, viszont sokakat (pl engem) elrettent a vásárlástól a folyamatos halasztgatás, ígérgetés.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91678) TBT válasza sagem (#91676) üzenetére


TBT
addikt

Ha ezek után is olyan állapotban kerül kiadásra, mint anno a 4. rész PC-s portja, akkor lesz nemulass a Rockstar háza táján! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91679) djculture válasza sagem (#91676) üzenetére


djculture
félisten

Mert több idő kell a csapatnak... és az a három hét azután nagyon nagy idő tényleg, az alatt 10 szer rongyá isszák magukat a munka helyett:) Nemhiszem el hogy pont az a három hét plusz fog segíteni azon hogy normális portot csináljanak..

[ Szerkesztve ]

(#91680) #79621120 válasza horvi0813 (#91672) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#91681) DrTechnoid válasza TBT (#91678) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Elmondjam neked 1 tömör és velős szóban , hogy mi fog történni PC-s berkekben ha ugyanolyan lesz mint 2008 végén a GTA4? SEMMI. Pont ez fog történni :D , mert ettől lesz hangos megint az összes pc-s online offline lap hogy : - ezért vártunk eddig , - meg ezért az optimalizálatlan szarkupacért fizettem ki 60 eurót - , ezért nem ettem télen meg tavasszal rendesen hogy megvegyem ezt, - meg ezért adtam el a vesémet meg az öcsémét , - meg ezért lopkodtam öregmutertól a pénzt, - meg ezért hagytam abba a tanulmányaimat március idusán, meg iesmik. Szóval nagyon-nagyon valószínű hogy szándékosan egy fost dobnak ki amit nagyvonalúan peccselnek 3 héttel utána.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#91682) bullseye válasza horvi0813 (#91672) üzenetére


bullseye
addikt

Én gondolkodtam azon, hogy a Guru előfizetéssel (éppen lejár) behúzom, de lassan már nem is kell. 2 éves játékot már nem akarok ennyiért, még az előfizetéssel is 8-9k.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91683) djculture válasza bullseye (#91682) üzenetére


djculture
félisten

Ja én is azon gondolkozom lesz@rom, majd megveszem fél évvel a megjelenés után fél áron.. Már szerintem ez amit csinálnak arculköpése a vásárlóknak

[ Szerkesztve ]

(#91684) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Lassan már nem játék lesz a Gta 5 pc re hanem rétes addig addig nyújtják már ...

(#91685) #79621120


#79621120
törölt tag

Vajon törlik az ingyenes SA-t azok esetében akik visszamondják az előrendelést ?

(#91686) SityiSXT válasza horvi0813 (#91672) üzenetére


SityiSXT
őstag

Kezdem azt hinni, hogy a Rockstar összejátszik a Slightly Mad Studiosszal - valahogy mindig úgy csúsztatják a GTA V-öt és a Project Carst, hogy közel legyenek egymáshoz... :DDD

(#91687) djculture válasza #79621120 (#91685) üzenetére


djculture
félisten

Nem lehet visszamondani szerintem, beteszem a kosárba a gta5 játékot ott van a fizetés előtt kiirva:

„Vásárlás” gombra kattintással elfogadod, hogy a Valve azonnali hozzáférést biztosít számodra ehhez a digitális tartalomhoz, amint befejezted a vásárlásod, a 14 napos elállási idő kivárása nélkül. Ennek következtében kifejezetten lemondasz a jogodról, hogy elállj ettől a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

(#91688) eami válasza djculture (#91687) üzenetére


eami
addikt

kivéve EU userek, mert nálunk lehet (nem én emeltem ki így nagyba):
"IF YOU ARE AN EU SUBSCRIBER YOU HAVE THE RIGHT TO WITHDRAW FROM A PURCHASE TRANSACTION FOR DIGITAL CONTENT WITHOUT CHARGE AND WITHOUT GIVING ANY REASON UNTIL DELIVERY OF SUCH CONTENT HAS STARTED OR PERFORMANCE OF THE SERVICE HAS COMMENCED. YOU DO NOT HAVE A RIGHT TO WITHDRAW FROM A TRANSACTION OR OBTAIN A REFUND ONCE DELIVERY OF THE CONTENT HAS STARTED OR THE PERFORMANCE OF THE SERVICE HAS COMMENCED, AT WHICH POINT YOUR TRANSACTION IS FINAL. YOU AGREE THAT DELIVERY OF DIGITAL CONTENT, AND THE ASSOCIATED SUBSCRIPTION, AND/OR PERFORMANCE OF THE ASSOCIATED SERVICE, COMMENCES AT THE MOMENT THE DIGITAL CONTENT IS ADDED TO YOUR ACCOUNT OR INVENTORY OR OTHERWISE MADE ACCESSIBLE TO YOU FOR DOWNLOAD OR USE. "

(#91689) djculture válasza eami (#91688) üzenetére


djculture
félisten

Oké meg minden de az originen 10 mp egy ilyen elintézése hogy nem kérem az adott játékot, itt meg nem látok erre formulát. Irkáljanak a supporthoz vagy a paypalon refunk vagy mi a nyavaja:)

[ Szerkesztve ]

(#91690) sixpak válasza bullseye (#91682) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is most döntöttem el, hogy nem kell...2 éves játékot 50-60 euróért....egy nagy büdös lófaszt.
Szóval részemről ennyit a gta-ról...mondjuk nem is hiányzik, mióta DL-ot tolom. :N

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#91691) eami válasza djculture (#91689) üzenetére


eami
addikt

Kezdő steames vagy e? :)) (trollolo)
https://store.steampowered.com/account/store_transactions

Egyébként azt olvastam valahol, hogy azért nem túl szerencsés dolog ilyesmivel "játszadozni". Ha valaki mégis megteszi majd számoljon be róla :DDD

(#91692) depzoo


depzoo
tag

Hali!

Ha az USA Amazonrol egy ismeros megveszi nekem a BF4 Premiumot es a Titanfallt, azt fogom tudni itt Angliaban aktivalni a Magyarorszagon keszitett Origin fiokra?

Igazi ismerosrol van szo, USA issued bankkartyaval, vizummal, etc...

Koszi a valaszt!

Ryzen + Vega (?)

(#91693) djculture válasza eami (#91691) üzenetére


djculture
félisten

meglátszik hogy csak a klienset szoktam használni, köszi :)

cdgalaxison jó mutat :

A játék érkezése PC-re módosult, 2015. január 27. helyett a kiadó március 24-re halasztotta, majd később 2015. április 14., keddre

[ Szerkesztve ]

(#91694) Cheesus válasza sixpak (#91690) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ha tetszik, akkor ajánlom csapj le a Dying Light gyűjtői kiadására is :))

https://www.twitch.tv/csehla

(#91695) KubanitoS válasza djculture (#91679) üzenetére


KubanitoS
veterán

Na ez az... Ez az újabb halasztás nagyon rossz hír. A márc 10-re még azt mondhattuk, hogy csinálják tovább és kapunk egy jó játékot. Ez a pár hetes újabb halasztás inkább arra engedtet következtetni, hogy komoly problémák lehetnek a PC-s porttal.

Asszem én is el fogok gondolkozni egy jó kis refundon...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91696) djculture válasza KubanitoS (#91695) üzenetére


djculture
félisten

Én cdgalaxison meg a konzolokból kértem értesítést ugyhogy szerencsére nem vagyok kötelezve semmire. De lehet jobban járunk ha várunk vele, mert megvesszük aranyáron azután kijön egy olyan port hogy isten gépén se fog menni..
Nemtudom elképzelni mire kell 3 plusz hét nekik, nem lehet az alatt világmegváltás csinálni, már régen a végtesztelésnél kellene tartaniuk..
Most azt irják mert bele akarják tenni a rablós módot. De elég hihetetlen azt megjelenés után is hozzá lehet adni ingyen vagy plusz pénzért. Pont elhiszem hogy merő jófejségböl halasztanak.. Mikor volt ilyen jófej a rockstar.. sose..

[ Szerkesztve ]

(#91697) po1son válasza depzoo (#91692) üzenetére


po1son
addikt

Tudod aktiválni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#91698) sixpak válasza Cheesus (#91694) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hahahaha...alkalmi vétel, pofám leszakad. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#91699) Dilikutya válasza csaba951 (#91668) üzenetére


Dilikutya
félisten

A nagyon csapatorientált játékoknak szerintem ez az összesorsolós internetes multi nem tesz jót. Ezek LAN-on mennek a legjobban, ahol csak ti vagytok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91700) KubanitoS válasza KubanitoS (#91695) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor erről ennyit. Elmehetnek a rákba.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.