Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91201) AtHoS válasza vidaila (#91199) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Itt tudod, de a magyarázatok pont azt mondják el hogyan tudod beállítani a Banki konverziót, tehát értelemszerűen neked nem a jelölteket kell beállítani, csak mutatja, hogy HOL tudod megtenni az állítást
[link1], [link2]

read-only mode on the forum

(#91202) Tombi válasza vidaila (#91199) üzenetére


Tombi
senior tag

Tessék:

1 Login to your Paypal account
2 Go to My Account >> Profile
3 Select Financial info under My Profile
4 Click Update on the right of My preapproved payments
5 Set Available Funding Sources on the top-right of the list

(#91203) Rendo84


Rendo84
senior tag

Ha valaki esetleg tud, Batman: Arkham Origins játékot 2€ környékén, az szóljon már nekem, hálás köszönet érte!!! :R

(#91204) #79621120


#79621120
törölt tag

(#91205) vidaila válasza Tombi (#91202) üzenetére


vidaila
aktív tag

Nincs ilyen opcióm :D

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#91206) KubanitoS válasza Baaraanz (#91183) üzenetére


KubanitoS
veterán

Pláne, hogy a Fifa 15-ből teljes egészében kimaradt a magyar kommentár.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91207) djculture


djculture
félisten

e-magon sprintires 2990 train fever és a transocean 1990 ingynese szállitással, mindegyik steam.

(#91208) eami válasza Tombi (#91196) üzenetére


eami
addikt

majd kicsit később nézek pár tételt példának, de kb 100% hogy a paypal sokkal drágábban vált mint a saját bankod legyen az bármilyen pénznem is. Az az 1-2 forint árfolyam ingadozás (nyilván átlagos esetben) kutya füle a paypal hasznához képest.

(#91209) djculture válasza eami (#91208) üzenetére


djculture
félisten

Tudok én példát az ellenkezőjére is pl india rupia nem elfogadott fizetőeszköz egyik magyar banknál sem igy ugy kezdik hogy 1 indiai rupia 1 dollár, na most 4ft egy india rupia ezek után elgondolhatod hogy mekkora átbszás 1 dollárral számolni.. Az ilyen mellékvalutákkal a magyar bankrendszer semmit se tud kezdeni van még sok ilyen olyankor 1 az 1-be váltják a dollárba. Egyszer próbáltam kb 4 féle ilyen fizetőeszközzel elég volt ezeknél csakis PayPal.

[ Szerkesztve ]

(#91210) eami válasza djculture (#91209) üzenetére


eami
addikt

csak hogy ezeket a mastercard intézi. Ideje lenne váltanod maestroról ;)

(#91211) micafighter válasza eami (#91210) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ugy érted a mastercard miatt váltják neked az 1 indiai rupiát 1 dollárba (én nem probáltam ezt az átváltást, djculture forumtárs példája)?

(#91212) ayo


ayo
addikt

WTF https://www.humblebundle.com/

http://jateknaplo.blog.hu

(#91213) Mate válasza ayo (#91212) üzenetére


Mate
nagyúr

Kellemes :)

(#91214) cikasz válasza ayo (#91212) üzenetére


cikasz
őstag

Tomb Raiderem van , de 5,75-ért simán berántottam a nagyobbat! :R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#91215) Csapoati válasza ayo (#91212) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most már nem bánom, hogy kihagytam a karácsonyi Square Enix meglepi csomagot. :D

Ugyanitt: Thief és Deus Ex: DC keresi gazdáját. :) Szépen leosztjuk a BTA összeget a játékokra (5,71 dollárért vettem).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91216) Zolás válasza Csapoati (#91215) üzenetére


Zolás
addikt

Nekem is csak a Murdered játék kellene az egész csomagból. A többi megvan.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#91217) reelc válasza cikasz (#91214) üzenetére


reelc
veterán

Nekem ebből semmi sincs meg, a BTA-t meg is veszem.
Most nem bánom, hogy nem vettem meg a Murdered: Soul Suspectet a valamelyik napi akcióban.

(#91219) djculture: Én szinte mindíg kivétel vagyok, ha valaki bemondja, hogy már mindenkinek megvan. :D

[ Szerkesztve ]

(#91218) bullseye


bullseye
addikt

Mindegyik game külön kulcs?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91219) djculture válasza ayo (#91212) üzenetére


djculture
félisten

Nem rossz de már szerintem minimum a fele hanem több megvan mindenkinek....
Nem kell költenem ha csak nem adnak valami mást is pluszban, murder az szégyen játék a go szintén ezek nincsenek meg:) Sleeping dogsból legalább a felújítottat adnák akkor oké lenne:)

Szerk: reelc eddig a kívétel:)

[ Szerkesztve ]

(#91220) Csapoati válasza bullseye (#91218) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91221) Tombi


Tombi
senior tag

Nekem egyik sincs meg, már a thief miatt is megvenném :)

(#91222) KubanitoS válasza ayo (#91212) üzenetére


KubanitoS
veterán

Azt hiszem ennél jobb pakk még nem volt. Egyedül a Supreme Commander 2 nincs meg, a Murderedet múlt héten vettem meg 6 euroért. :Y

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91223) Crytek válasza ayo (#91212) üzenetére


Crytek
veterán

Egyszer már lehetne valami értelmes AAA kiadó is bundleba.
Activision CoD bundle megarekordokat döntögetne ,de ilyen soha nem lesz :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#91224) TBT válasza ayo (#91212) üzenetére


TBT
addikt

Már értem miért nem jön PC-re a Rise of the Tomb Raider :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91225) djculture válasza KubanitoS (#91222) üzenetére


djculture
félisten

Én a murdert egyszerűen nem vettem át annak idején a futártól, nagyon gány játék. Az volt a szerencsém hogy előtte való nap kikerült a verziója és kipróbáltam szerintem csukottak a készitők , azóta tudom hogy ezért nem adnak ki demót.

(#91226) KubanitoS válasza Crytek (#91223) üzenetére


KubanitoS
veterán

Öcsém, hogy te mindenért képes vagy fanyalogni... :W

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91227) Crytek válasza TBT (#91224) üzenetére


Crytek
veterán

Nem értesz te semmit ,mert jön majd kb mindenre csak később.Amint meglátja az MS hogy az Uncharted sikeréhez közük se lesz jön szépen mindenre.

Next PC Upgrade: 2022

(#91228) reelc válasza djculture (#91219) üzenetére


reelc
veterán

A múltkori BTA-t remekül kiegészíti, eddig a Hitman Absolution lesz meg duplán a bundliból.

[ Szerkesztve ]

(#91229) djculture válasza reelc (#91228) üzenetére


djculture
félisten

Akkor csak van neked is duplád, mondjuk 500ft annyiért lehet eladni. Amugy a deus ex-ból is mai napig többet ér a régi változat én tudom engem is jól megetettek ezzel a felújitással, első nap ,megvettem még jó hogy nem teljes áron de azóta ha kértszer nyomtam sokat mondok. Sokkal rosszabb mint a régi grafikailag az ellefelek is sokkal hülyébbek. Úgyhogy ezt a director izés hülyeségért a készitők megérdemelnének pár seggberugást.

[ Szerkesztve ]

(#91230) Tombi


Tombi
senior tag

5.56-ért behuzva.
1572,- Ft

:R

(#91231) maddionmax válasza djculture (#91229) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ezt komolyan mondod?

Én most venném meg csak azért a Deus Ex HR DC-t egyik fórumtárstól, mert a régi van meg és ugye a DLC-k nincsenek már hozzá meg.

Akkor nem érdemes? :F

(#91232) tipuka


tipuka
addikt

Beszáll valaki hozzám? A 15$-s pakkot venném meg, ha megvagyunk rá.

Nekem nem sok minden kell, többi szabad minden.

- Hitman: Absolution
- Tomb Raider
- Thief

Ha van jelentkező a Sleeping Dogs-r-a meg a Deus Ex-re, akkor már hajlandó vagyok megvenni. :)

(#91233) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

valaki reklamálta itt az evil within DLC-t, köv hónapban jön

/s

(#91234) djculture válasza maddionmax (#91231) üzenetére


djculture
félisten

Ha régi megvan meg hozzá a missing link akkor ne vedd meg felesleges.. Ha nincs meg az egy értelmes dlc akkor is megfontolandó mondom az új sokkal rosszabb mint a régi, el lett barmolva.

[ Szerkesztve ]

(#91235) reelc válasza djculture (#91229) üzenetére


reelc
veterán

A régi alatt az első Deus Exet érted? A 2000-est? Az megvan GoGon nekem. Meg régi Gurus lemezen.

Amúgy bármi is lesz a BTA + játék, úgy vagyok vele, ennyit megér nekem a Thief, a Deus Ex HR, és a Murdered. A Hitman Go nem hoz lázba, a Supreme Commander 2 sincs meg.

Amúgy örvendetes, hogy a Humble a Star Wars után is egy egész jó kis csomagot adott ki (és ne az legyen a mérce, kinek mi van meg. Attól még jó csomag. Nem rosszabb egy játék ill. egy bundle ha valakinek már megvan szinte az egész. Arról ők nem tehetnek).

(#91236) djculture válasza reelc (#91235) üzenetére


djculture
félisten

Nem a deus ex human revolutionnnak -nak volt egy eredeti kiadása ez egy új külön verzió a director cut verzió. Sajnos kijött ez az elbarmolt új verzió egyböl leszedték a régit, csak dobozosan vagy amd kuponnal lehet a régit megvenni sokkal többet is ér a régi. Doom3 megoldás volt ez is...

[ Szerkesztve ]

(#91237) eami válasza micafighter (#91211) üzenetére


eami
addikt

nem, úgy értettem, hogy ilyen anomáliák csak djculture maestrojanal fordulnak elő, egyébként meg már ezen gazdagodna mindenki.

(#91238) reelc válasza djculture (#91236) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, értem. Nem tudtam.

(#91239) Rendo84


Rendo84
senior tag

Azért ez durva, hogy a Hitman: Absolution-t szinte már ingyen lehet vinni. Akár a BTA-ba is bekerülhetett volna nyugodtan, elég nagy cím.

(#91240) Niczo


Niczo
senior tag

nekem egyedül a Deus Ex HR DC nincs meg, úgyhogy ez most kimarad, de le a kalappal a humbli előtt, korrekt csomag :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#91241) djculture válasza Rendo84 (#91239) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem úgy vannak vele akkor már ugyis megveszik az emberek a 11 dlc-t 0.79 euro/db áron hozzá.

(#91242) djculture


djculture
félisten

Total war attila is olyan lett mint az előző, isten gépén is szaggat..

I have a Geforce NVIDIA GTX 970, Intel Core i5 4670K 3.8 Ghz and 8 GB of ram. This game can't run near 60fps in a big battle even if I choose the next lowest settings on everything and with very few filters, and also those on the lower settings. I can't play the battles if they turn to big and therefore all sieges and larger battles are instantly unplayable for me. Game looks to be a step up from Rome 2 but I can't deal with this. As fast as you hover over a lot of units the framerate just drops like hell. So if you have a real solid rig and can deal with playing around 30 fps I guess it could be fun. But not for me. 30 euros wasted. Thanks alot.

[ Szerkesztve ]

(#91243) #79621120 válasza Rendo84 (#91239) üzenetére


#79621120
törölt tag

Én jobban örülnék ha a Hitman 2 és a Hitman 3 már benne lenne a GOG gyűjteményemben . Ez a rész nem érdekel .

[ Szerkesztve ]

(#91244) Csapoati válasza djculture (#91242) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fura, mert sokan meg azt írják Steamen, hogy sokkal jobban fut mint a Rome 2.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91245) nepszter1


nepszter1
addikt

Thief érdekelne egyedül ez nekem is kimarad

(#91246) djculture válasza Csapoati (#91244) üzenetére


djculture
félisten

Én csak multiba néztem ott is akkora lag parti volt hogy hihetetlen, viszont sokan single módra is panaszkodnak ilyen lagokra. De azt mondta ismerős hogy a diplomacia van lebutítva ott lesz dlc már látszik.

[ Szerkesztve ]

(#91247) bladegery


bladegery
senior tag

Csak a deus ex nincs meg, aki megvette pakkot es kimaradt neki az irhat, 1-2 dollarert atveszem.
Amugy a bonusznak just cause 1 v 2 varhato, nem?

gergely-szabo.com

(#91248) tarBubbles válasza bladegery (#91247) üzenetére


tarBubbles
tag

dungeon siege 3 volt az első bundleban?

(#91249) ayo válasza ayo (#91212) üzenetére


ayo
addikt

ahh semmi

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#91250) Kareszovics


Kareszovics
addikt

[link] :R

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.