Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91951) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok! Abban tudnátok segíyteni, hogy jelenelg hol érdemes diablo3 reaper of souls-t venni?
Vagy legalitás szempontjából csak a blizzard shopban érdemes?
Köszi!

(#91952) KubanitoS válasza Gaborka30 (#91951) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem legjobban a sima dobozos változattal jársz jelenleg. Nagy ritkán van rá akció Blizzard Shopban is, de nem annyira jellemző. Szürke oldalakról valamivel olcsóbban beszerezhető, de ezt csak saját felelősségre javasolnám.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91953) laceszgamer válasza Gaborka30 (#91951) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szokott lenni Hardveraprón is 6-7k körül, mondjuk itt szintén nem tudom mik a források, vagy ki honnan szerzi be a kulcsokat.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#91954) TBT


TBT
addikt

Felkerült Steam-re az általam már nagyon várt Ori and the Blind Forest című játék.
Ára még nincs, de mihelyst megvásárolható lesz, azonnal behúzom, ártól függetlenül.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91955) cikasz válasza #79621120 (#91941) üzenetére


cikasz
őstag

Háhh királyság köszi! Ráadásul ezt adta : WITCHER: ENHANCED EDITION, THE
Nekem a sima volt meg. Mostmár ott az egy meg a kettő is a gog fiókmban.
Volt szó róla, hogy akinek megvan mindkettő az olcsóbban kapja a hármat. Él ez még?
És, hogy lehet igénybevenni?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#91956) laceszgamer válasza TBT (#91954) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valszeg 14-20 euro közti sávon fog kezdeni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#91957) Arkennys válasza cikasz (#91955) üzenetére


Arkennys
addikt

Él, magától levonja és úgy látod, mintha akciós lenne. Kemény kedvezmény...60 EU helyett így 44 re redukálódik

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#91958) grizlisandor válasza TBT (#91954) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem szeretem a platformereket, de a gyönyörű képi világával megfogott. :)

(#91959) genndy válasza cikasz (#91955) üzenetére


genndy
addikt

GOG-on és Steamen is él (értelemszerűen te a GOG-al jársz jobban).
Ha megvan mindkettő, akkor -20% -> 32€. Viszont ez is csak GOG-os lesz, nem Steames. Steames 44€ így.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#91960) Csapoati válasza genndy (#91959) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tudod ki fizetne +12 eurót azért, hogy meglegyen Steamen is...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91961) TBT válasza laceszgamer (#91956) üzenetére


TBT
addikt

XBox áruházban 19,99 euróért mérik. Gondolom ezen az áron fog menni a Steam-es verzió is.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91962) eami válasza Csapoati (#91960) üzenetére


eami
addikt

én :DDD de még gondolkodom rajta :))

(#91963) cikasz válasza genndy (#91959) üzenetére


cikasz
őstag

És a preordereseknek lesz valami plusz jutalom vajon? :U

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#91964) Niczo válasza cikasz (#91963) üzenetére


Niczo
senior tag

ajándékba az első 2 rész ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#91965) reelc


reelc
veterán

Ipon:
Diablo 3: 6011Ft

Diablo 3 Reaper of Souls: 6011Ft.
Meg is rendelem, ennél nemigen lesz olcsóbb (a minapi Tescós dolgot ne is említsétek, az eléggé random dolog volt). Erre vártam 2 hete. :)

[ Szerkesztve ]

(#91966) djculture válasza reelc (#91965) üzenetére


djculture
félisten

Volt már máshol is 5k/darab hónapokig most épp a starcraft 2 meg a kiegje 10k egybe.

(#91967) reelc válasza djculture (#91966) üzenetére


reelc
veterán

Én nem láttam (igaz nem is nagyon néztem pár héttel ezelőttig) 5e-ért. Hol volt hónapokig annyi?

A "volttal" és a "lesszel" nem sokat ér az, aki most, vagy belátható időn belül akar vele játszani. Nem vagyok egy kapkodós típus, nem most jött ki a játék, én úgy gondolom 6e körül már jó az ára.

Lehet akár hétfőtől nem 10e körül lesz egy halom más helyen (MM, CdGalaxis, 576, stb.), mint most, de most ennyiért van.

Starcraft 2: a Battlechest azért más. Az normál ár.

[ Szerkesztve ]

(#91968) alratar válasza djculture (#91937) üzenetére


alratar
addikt

Te hogyan kaptadfd már meg?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#91969) ViharVadász válasza alratar (#91968) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szerintem az 576 KByte Facebook oldaláról van.:) [link]

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#91970) phenomHUN válasza alratar (#91968) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

;]

(#91971) djculture válasza alratar (#91968) üzenetére


djculture
félisten

Sehogy az 576 osztotta meg a képet hogy ez lesz az előrendelőknek

reelc: vagy 5 netes áruházban volt annyi, néztem én is de nem izgat a diablo a kettes volt az igazi meg az is marad.

[ Szerkesztve ]

(#91972) maross


maross
veterán

Kedvenc g2ankon starcraft2+kieg 18.49, project zomboid 4.99, dawn of war 2 1.49, down of war 2 retribution 2.29 euro + még par elfogadhato ajanlat. Vasarlas csak sajat felelossegre :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#91973) alratar válasza djculture (#91971) üzenetére


alratar
addikt

Aham, köszi.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#91974) malisonX


malisonX
aktív tag

Sziasztok!
CoD:AW-t szeretnék venni, ezen az oldalon találtam legolcsóbban, ghoctdiscount% kuponkóddal 19.87$~5400Ft az ára. Tudtok esetleg ennél jobb ajánlatot, vagy ennyiért nyugodtan vehetem? Köszi!

(#91975) Crytek


Crytek
veterán

Wave of Darkness kickstarter

100% hogy meglesz ez a kis összeg! Szeretjük az rpgket jöhet!, várjuk! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#91976) phenomHUN válasza Crytek (#91975) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Te is skizofrén vagy? .. Jól van akkor már négyen vagyunk. :DDD

(#91977) eami válasza Crytek (#91975) üzenetére


eami
addikt

te melyik szintre fizettél be?

(#91978) Crytek válasza eami (#91977) üzenetére


Crytek
veterán

Én mindennél a "majd ha 3-5$ vagy bundleban lesz" szintre fizetek be! Ezt tudhatnád.

phenomHUN: Rajtam kívül párszázmillió ember még szereti az rpg-ket így nyugodtan beszélhetek a nevükben :DD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#91979) cikasz válasza maross (#91972) üzenetére


cikasz
őstag

5500-at még adnék is a S2-ért , de a plusz áfával már nem tetszik :(

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#91980) djculture válasza cikasz (#91979) üzenetére


djculture
félisten

Ja a hongkongi szürkeárusok megnézem hogy mikor fizetik be a te áfádat a nav-hoz.. Ott a külföldi értékesitések után nem kell adózni se... Ez egy etetés/alibi mindenki tudja. Így most a vásárló lesz az adócsaló vagy befizeti az áfát amit soha az életben nemfognak befizetni a magyar államkincstárba...

[ Szerkesztve ]

(#91981) thomasa válasza cikasz (#91979) üzenetére


thomasa
senior tag

Kicsit elszomorító, hogy a mi országunk mellett van a legmagasabb % :(

(#91982) Agyzuzo válasza thomasa (#91981) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Na tessék, végre valami, amiben elsők vagyunk az EU-ban és már az is baj. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#91983) cikasz


cikasz
őstag

Az új best buy topicban megint szinte csak off van.
Tiszta vicc, hogy emberek nem tudnak/akarnak betartani 1-2 egyszerű szabályt, és/vagy leszarják. :(((

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#91984) x_o_n válasza cikasz (#91983) üzenetére


x_o_n
veterán

eleve vicc hogy két topiknak kell lennie.

(#91985) Źşë' válasza cikasz (#91983) üzenetére


Źşë'
addikt

és leginkább ugyan azok :U , a pici kategória az nekem sem ez a mennyiség

//szegény Ayo-nak sok dolga lesz :(

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91986) cikasz válasza x_o_n (#91984) üzenetére


cikasz
őstag

Az nem szvsz mert nem baj ha van egy topic ahol kibeszélheted az aktuális akciót!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#91987) reelc válasza cikasz (#91983) üzenetére


reelc
veterán

2 offot én gyártottam, mert az általam írt akcióra ott reagáltak. Ha megszólítanak, válaszolni szoktam.
Szerintetek mit kellett volna tennem?
Biztos vagyok benne, hogy nem én voltam az utolsó ezzel a dologgal, lesznek még mások is.

(#91988) x_o_n válasza cikasz (#91986) üzenetére


x_o_n
veterán

Nekem nem volt bajom ezzel,hiszen ez nem egy webmagazin hanem fórum,néha tulzásba estek ez oké,de olyankor ki lehetett volna gyomlálni és kész,lassan annyi topik van hogy csak na :DDD

(#91989) wwenigma válasza x_o_n (#91984) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ennyi. Nevetséges...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#91990) micafighter válasza reelc (#91987) üzenetére


micafighter
nagyúr

Linkeld neki ezt a topicot hogy itt kérdezzen. Aztán ha itt kérdez, akkor válaszolunk neki.

(#91982) Agyzuzo nekem is mindig ez jut eszembe :DDD Ráadásul tudtommal nem csak az EUban vagyunk elsök :)

[ Szerkesztve ]

(#91991) djculture válasza reelc (#91987) üzenetére


djculture
félisten

Az biztos hogy jóvolt ez igy ahogy volt, ha valaki utálja az offot nyisson egy zárt blogot az akcióknak és kész ott hozzá se lehet szólni. Ez egy fórum emberek osztják meg egymással a tapasztalatokat arra van nem arra hogy száraz szövegeket másolgasson be valaki anélkül hogy reagálni lehessen rá.

[ Szerkesztve ]

(#91992) reelc válasza micafighter (#91990) üzenetére


reelc
veterán

Ez így elég fura lenne...

"xy helyen xx akció. Ha erre reagálni akar valaki, fáradjon a másik topicba."

Másik eset: megírsz valamit, és utána reagál valaki, akkor egy offot írsz, hogy jöjjön át ide. :)

(#91991) djculture: Alapvetően az nem tetszett, amikor egy rakás ember elkezdett beírkálni, hogy nem jutott hozzá AMD-s osztásnál kuponhoz. Erről szólt az egész este, amikor volt.
Egyébként egyetértek, jó volt. De néha tényleg sok volt az off.
Aki csak tényeket akar: reddit, epicbundle, stb. erre is vannak helyek.

[ Szerkesztve ]

(#91993) Źşë' válasza reelc (#91992) üzenetére


Źşë'
addikt

vagy ha kérdés van, ott a pm lehetősége, aki akar az illetőnek válaszolni dobjon egy pmet neki, az egész lényege lenne az átláthatóság, mikor ilyen 1-2 szavas hozzászólások/válaszok születnek, ráadásul off jelzés nélkül, az felér nálam egy tarkólövéssel - ezeknél már csak az ilyen nyomok egy szmájlit és elküldöm a jobb... a modikat is megértem mivel én sem tisztogatnék személyes üzeneteket, de ugyan akkor moderálás sincs

pl azt sem értem miért kell megkérdezni egy adott játékról valakit... ahány ember annyiféle ízlés - és így 2015ben mikor is a fészbuk virágzik, na meg a jutub telis tele gameplayekkel, a google és a wiki számos infókkal, itt egymást kérdezik az emberek bizonyos játékokról... holott be kell írni a hszt, meg kell várni míg válaszolnak...

meg azt sem értem minek egy akciót kommentálni?! itt olcsóbb volt 2 éve, vajon menni fog az 5éves gépemen stb hozzászólásokkal, amit még határokon belülinek tartok hogy kibeszélni a regio korlátokat

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91994) Dilikutya válasza Agyzuzo (#91982) üzenetére


Dilikutya
félisten

Öngyilkosságban is az élen járunk. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91995) WayneGace


WayneGace
őstag

.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#91996) ayo


ayo
addikt

mindig is voltak OFF-ok, viszont az utóbbi időben nem egyszer volt, hogy jött vagy 100 új üzenet azt egy teljes oldalt elolvastam és mind OFF volt. szerintem nem kell ennyire szélsőségesnek lenni, hogy 100% ON legyen, hanem arra kell figyelni hogy ne legyen nagyobb arányban az OFF - amit próbálok rendben tartani majd. idővel helyre fog állni minden, csak még szokatlan.

az hogy kétféle kell figyelni nem a legjobb számomra sem, viszont itt legalább részletesen ki lehet beszélni mindent. persze ha tele lesz spamelve az egész, akkor nyilván mindenki hanyagolja majd ezt és a rendeset fogja inkább nézni, de mint mondtam idő kell a megszokáshoz és ha jók vagyunk remélhetőleg visszakerül a régi hangulat a topikba újra. persze ehhez megadealek is kellenek... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#91997) reelc válasza Źşë' (#91993) üzenetére


reelc
veterán

Ez egy fórum, az emberek egy részének igénye van, hogy beszélgessen adott témáról.

Biztos élmény lenne, ha xy megint benyögi, hogy 500Ft az xy a Médiában. Véletlenül nem írta le melyikben, és akkor kapna egy halom privátot, amire egyesével válaszolna? Így a nagyközönség számára nem lenne információ megosztás.

Fbookot nem szereti mindenki, és nem is alkalmas a dologra.
Youtube gameplayjel sem tudod megvitatni (az alatt lévő komment szekció nem igazán alkalmas rá, többnyire a videókkal kapcsolatban fejtik ki az emberek a véleményüket).
A Wikivel sem.

Az sem megoldás, hogy minden egyes játék saját topicot kapjon.
Ha belegondolsz, vásárlás körül merül fel az emberben a legtöbb kérdés.
Nem utána, mert ha elakad, akkor néz végigjátszást. Meg várja a patcheket.

Youtube videóból nem tudod meg, menni fog-e a játék az 5 éves gépeden, itt megtudhatod. A hivatalos gépigények tudod jól, hogy nem mindíg fedik a valóságot, és több tényező is szerepet játszik, amit nem neveznek meg... pl. a gépigény FHD felbontásnál tekinthető alapnak, vagy 1024*768-hoz?

(#91998) cskamacska válasza Źşë' (#91985) üzenetére


cskamacska
addikt

"és leginkább ugyan azok :U"

bezony megint jön ez a dedós "megnézem a másiknak mennyi a az off-ja" dolog

A szakmabeli nyilván felismeri a másikat. :D

mod: még nem :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#91999) Arkennys


Arkennys
addikt

szerintem is totál kár volt egy "Hű csak ON hozzászólások tpoicja, ha OFFot írsz megölünk" külön színteret nyitni. Minek? Itt eddig úgy tűnt működik ha csak off van oldalakon át törlések jönnek, és egy modi HSZ hogy be kéne fejezni. Utána helyre is állt a rend tán mindig. Most új helyen nem igényel kevesebb figyelmet-idegeskedést serintem betartatni, hogy ne legyen benne OFF hozzászólás. De hát mit tudok én erről. Maradok itt, mert itt nem nyuvasztanak ki egy-egy OFFért, másik topicba meg írjon akkor akinek az fekszik. Én most néztem rá arra először, hogy szóbakerült.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#92000) BasketWink válasza reelc (#91997) üzenetére


BasketWink
csendes tag

hehe megint sok off a téma xD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.