Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91351) Zamery válasza Hunbeast87 (#91335) üzenetére


Zamery
senior tag

Ha lát valaki Starcraft II: Heart of the Swarm-ot 2700HUF-ért, a Tesco-ban, gondoljon rám. Elmegyek érte Pesten bárhova.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#91352) maross válasza Csapoati (#91349) üzenetére


maross
veterán

valami geforcehoz jaro valami panda

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#91353) Tombi válasza Zamery (#91351) üzenetére


Tombi
senior tag

Engem is érdekelne 2x2700-ért SC2 alap+kieg is !
Szintén elmegyek érte ! + kóla/sör :R

(#91354) Lackki válasza Zamery (#91351) üzenetére


Lackki
senior tag

Váci úti tescoban volt

Privátot hamarabb észreveszem

(#91355) tomsolo válasza bullseye (#91347) üzenetére


tomsolo
őstag

Jó játék, de ilyen végtelen casual dolog.

Vannak deckjeid - lényegében az inventory, skill etc fogalmát testesítik meg - és a táblajáték szerint kell lépegetned. Ha harc akkor harcolni kell, de van tippelős, próbaszerencsés - 5-6 féle mező - kicsit olyan mintha egy classic rpg-n a gép lenne a játékmester.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91356) tomsolo válasza eszement24 (#91342) üzenetére


tomsolo
őstag

pénz cserélt gazdát :K

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91357) csaba951 válasza tomsolo (#91356) üzenetére


csaba951
veterán

Ok, de ezt ömlesztett árukkal nem lehet megcsinálni! Ha beadsz egy 200 €-s megbízást (vásárlás), simán meg fogja venni az első 0,09 €-t. Kivéve ugye, ha nincs fent más tétel. De ez pont nem ilyen. Szóval ez továbbra is egy rejtély!

Ez a pénzcsere már egy ideje a tételeként listázott itemekkel megy.

(#91358) eami válasza csaba951 (#91357) üzenetére


eami
addikt

amúgy nagyon jó indok kell ilyen pénzcserére, mert minél nagyobb összegről van szó annál nagyobb a veszteség az üzleten.

(#91359) bullseye válasza tomsolo (#91355) üzenetére


bullseye
addikt

Ez tulképp érdekes, és a kazuárságot sem bánom annyira. De sajnos nincs demo, szóval... Steam sale.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91360) tomsolo válasza csaba951 (#91357) üzenetére


tomsolo
őstag

Semmi rejtély nincs benne. Tippre feltört accról szórtak le pénzt, beadott 500 darabra 200 feletti pénzt hogy a legdrágábbat elvigye, nem véletlen hogy ilyen szép kerek összeg.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91361) tomsolo válasza bullseye (#91359) üzenetére


tomsolo
őstag

Ott a youtube millió gameplayyel. Nagyon nincs mit ellőni benne, mert eléggé táblajáték feeling. A harc rész egyébként elég jó, főleg a nehezebb pályákon, kontroller ajánlott hozzá meg 16:9 moncsi.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91362) Ultrazord


Ultrazord
tag

büdaörsi teszkoban volt egy valag cod ghost 3500körül... de fél perc is elég volt, hogy otthagyjam a faszba, nem ér annyit sem :D

volt még hearth of the swarm is dögivel, de az alap játék nem. Diablo sem volt márr.

[ Szerkesztve ]

(#91363) d.véderjoe


d.véderjoe
tag

a dunaújvárosi tescoban mi a helyzet? tegnapelőtt körülnéztem, de semmi akciót nem láttam! :(

(#91364) Jofi81 válasza d.véderjoe (#91363) üzenetére


Jofi81
őstag

Már szombaton sem volt semmi...

(#91365) FollowTheORI válasza tomsolo (#91360) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csakhogy ez nem így működik csaba is leírta miért.

Beadsz vásárlásra megbízást akkor a legolcsóbb eladásikat párosítja a legdrágább vételi ajánlatokkal a rendszer automatikusan.

Ha az lett volna amit beírsz akkor lett volna egy felfelé emelkedő grafikon vásárlásokkal.
(Mert ugye nem mind ilyen 5-6 centért van fenn...). De nincs ilyen, csak 1 db 222 eurós vétel, előtte utána semmi, mind ilyen 5-6 centes vétel. Nincs 10-20-30 centes vétel, ami mindenképp lett volna a piacon a 222 eurós előtt, és meg kellett volna vegye azokat is.

Érted nem? :)
Szóval ez egy talány, bug vagy valami hack.

...

Amugy látom megkaptuk a bétából a DLC-s fejlesztést az új kliensverzióban.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91366) e=mc² válasza FollowTheORI (#91365) üzenetére


e=mc²
őstag

De ha en kilistazom az osszes olyan kartyat, es a listabol kivalasztom azt az egyet, ami ennyibe kerul, hogy marpedig en azt es tole es annyiert akarom megvenni, akkor megtehetem.

Most nincs elottem Steam, hogy csinaljak kepernyokepet, de talatam egy ilyet.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#91367) wjbhbdux válasza e=mc² (#91366) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(#91368) e=mc² válasza wjbhbdux (#91367) üzenetére


e=mc²
őstag

Elhiszem (a linket tovabbra sem tudom megnezni most). Azt is kivettek, hogy lehessen latni az uj dolgok listazasat amit eppen feltesznek marketre?

Ambulimax Provider

(#91369) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

bocs nem ide akartam:d

[ Szerkesztve ]

(#91370) csaba951 válasza e=mc² (#91368) üzenetére


csaba951
veterán

A teljesen egyforma tulajdonságú itemek nincsenek külön-külön listázva, mint régen. Ilyenek pl. a kulcsok.

Az egyedi tulajdonságokkal rendelkező itemeknél ezt nem tudták megcsinálni, így ezek továbbra is tételenként vannak listázva. Ilyenek pl. a CS:GO fegyverek. Ezekre tehetünk pl. matricákat díszítésnek (pénzért). Egy fegyverre akár többet is.Vagy adhatunk neki pl. egy nevet (címkét) is (szintén pénzért).

Ezeknek a külön dolgoknak az ára így megjelenhet az eladási árban is. A gyakorlatban ezt kb. mindenki figyelmen kívül hagyja. Ugyanannyiért tudod eladni (Market-en) egy halom drága matricával a fegyvert, mintha semmi nem lenne rajta.

>Azt is kivettek, hogy lehessen latni az uj dolgok listazasat
>amit eppen feltesznek marketre?

Nem, ez benne van még! Viszont kiemelt figyelmet kap a bot fejlesztőknél/felhasználóknál, így igen kicsi esélyed van rá, hogy pont innen vigyél el egy jó tételt! :)

(#91371) tomsolo


tomsolo
őstag

Elhiszem! :)

Na a sok tesco-s turkálás helyett itt egy kis mini review, a Styx: Master of Shadow-ról:

Megfelelő nehézségen nyomva a régebbi Thief/Hitman szériát idézi, hangulatos, gondolkodós szöszmötölős. A grafika kicsit régimódi de egész kellemes, de ne várjon senki tőle sokat. Ami kiemeli a hasonszőrű programok tengeréből az a speckó képességek amikre szert tehetünk valamint az egyszerű, kellemes játékmenet na és a sztori ami egész jó lett.

Kb mindegyik map jó nagy - tényleg nagy - rengeteg útvonallal és lehetőséggel, a mérgezéstől, az interakciós - pl. a gyakori daruk terhét levágva, pottyantva az alatta sétálók fejére - gyilkolásig, a hagyományos hátba szúrós, hulla eltüntetős dolgokig. Lehet árnyékot játszani, rambózni, nindzsázni lényegében rajtad áll mit csinálsz. A berendezésekre, egyszerű tárgyakra ügyelni kell, egy véletlenül felrúgott vödör vagy meglökött szék nemcsak hangos hanem fel is hívja az őrök figyelmét. Az AI egyébként elég buta, de a nehézséggel - goblin - lehet ellensúlyozni ezeket a problémákat. Teljes áron nem szabad megvenni viszont nekem 15 dollárért megérte.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91372) ayo válasza tomsolo (#91371) üzenetére


ayo
addikt

Styx - Master of Shadows : nagyjából ezen a véleményen vagyok

http://jateknaplo.blog.hu

(#91373) sto1911 válasza wjbhbdux (#91367) üzenetére


sto1911
veterán

1 vagy ket hete fizettem wallettel az egyik Jedi jatekert, ugy mukodott, hogy az eladoa sok negycentes koze berakott egyet mondjuk 1 Euroert, mondta, hogy a 4. oldalon van. Odamentem, raboktem, hogy megveszem, es elhoztam. Nem vasarolt be 25db 4 centest.

(#91374) wjbhbdux válasza sto1911 (#91373) üzenetére


wjbhbdux
veterán

én azt linkeltem amiről szó volt eredetileg, máshol még működhet így.

/s

(#91375) csaba951 válasza sto1911 (#91373) üzenetére


csaba951
veterán

Szuper!

Conquistadors on the road again
Légyszi csinálj akkor egy screenshot-ot a negyedik oldalról! ;]

[ Szerkesztve ]

(#91376) e=mc² válasza csaba951 (#91370) üzenetére


e=mc²
őstag

Ertem. Igy vilagos.

A jo tetelt pedig nem en akarom megvenni, hanem arrol volt szo, hogy lehet, hogy valaki 222€-ert vett kartyat, mikorben 5 cent az ara. Ezert irtam, mert emlekeztem ugy, hogy lehet listazni, illetve az ujonnan felkerult teteleket is latni.

Ambulimax Provider

(#91377) djculture válasza e=mc² (#91376) üzenetére


djculture
félisten

Mert van a steam pénztárcádban 22 euro, erre kell neked egy hirdető 22 euro-s játéka akkor fogodf magadat egy értéktelen sz@rt felteszel 22 euroért az illető megveszi a játékot meg elajándékozza neked igy lehet.

[ Szerkesztve ]

(#91378) e=mc² válasza djculture (#91377) üzenetére


e=mc²
őstag

Ezt nem nekem kell megmagyaraznod.

En ki is szallok ebbol a temabol.

Ambulimax Provider

(#91379) tomsolo válasza ayo (#91372) üzenetére


tomsolo
őstag

Lényegében ugyanazt mondta mint én csak neki 25 eurot is megért :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91380) csaba951 válasza e=mc² (#91376) üzenetére


csaba951
veterán

Ha nem belsős munka volt, akkor ez a legésszerűbb magyarázat az esetre! Erről a listáról vette meg egy ember/bot. :C

Bot-nál hetekig használtam olyan verziót ami a 9,99 € feletti árú item-ek árát teljesen rosszul listázta. Egyáltalán nem tűnt fel, mert akkor csak 0,6 € alatti item-ekkel kereskedtem. Aztán egyszer rákerestem egy >100 €-s késre. Na, ott már rögtön láttam, hogy valami nem stimmel! :)

Lehet, hogy itt is valami hasonlóról van szó! Szoftver hiba, és csak ezen az 1 tételen -222 €.

(#91381) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Amazon - Company of Heroes 2: Ardennes Assault [Online Game Code] 10 dollár ~2700Ft

RoW kód és adják a Fox Company-t is mellé.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91382) sto1911 válasza csaba951 (#91375) üzenetére


sto1911
veterán

Feb. 6-an uzleteltem igy, azota vagy nem igy van, vagy nem minden kartyanal, passzolom. Akkor nalam igy mukodott.

(#91383) Csapoati válasza FollowTheORI (#91381) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Rome 2 dlc-k is igen kellemes áron vannak most. Az új Wrath of Sparta (decemberi) pl. csak 3,74 USD.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91384) Hokunda válasza Csapoati (#91383) üzenetére


Hokunda
aktív tag

:R

Köszi a felhívást, így időlegesen ismét fullos a játék. Kb 7 különböző oldalról beszerezve a dlck, még így is arany áron. Igazi rablóbanda ez a sega. :D

(#91385) djculture


djculture
félisten

Ha valakinek nincs még meg darksiders 2 steam kód 690-ért az emagon: [link]

[ Szerkesztve ]

(#91386) FollowTheORI válasza djculture (#91385) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nah... ők is elkezdték a "szürke" boltosdit? :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91387) djculture válasza FollowTheORI (#91386) üzenetére


djculture
félisten

Nem a 2k rengeteg játékot ujrakiadott és úgynézki hogy egy diszes vastag tokos kartonban belül egy lekaparható kód van... Médiában is láttam ezt onnan tudom de ott 1990

[ Szerkesztve ]

(#91388) reelc


reelc
veterán

Megint akciós a Borderlands 2 Complete Edition. $14.99. Tudom, volt olcsóbb, most ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#91389) Buster17 válasza reelc (#91388) üzenetére


Buster17
addikt

Megvegyem, ne vegyem?
Ez steam-es amúgy?

(#91390) Heavyrain válasza Buster17 (#91389) üzenetére


Heavyrain
őstag

Igen, steames.

[ Szerkesztve ]

(#91391) reelc válasza Buster17 (#91389) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy az előttem lévő írta, Steames. Steamplayes, tartalmazza a PC-s verziót is.
Ami az árát illeti, úgy tudom, $11.99 volt a legolcsóbb, szerintem a mostani árán is nagyon jó. Nézd csak meg, miket tartalmaz a csomag.

(#91392) Buuster válasza Buster17 (#91389) üzenetére


Buuster
tag

macgames5off kuponnal 5% lejön belőle($14.24). Tudom nem sok, de ha már van rá lehetőség, használd fel!

(#91393) genndy válasza reelc (#91391) üzenetére


genndy
addikt

Ebben a csomagban az a jó, hogy mindent tartalmaz :K (mert a GOTY nem).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#91394) joe-ker válasza djculture (#91385) üzenetére


joe-ker
senior tag

"Ez a termék már nem képezi részét az eMAG ajánlatainak"
Kettőt még sikerült behúznom.

(#91395) djculture válasza joe-ker (#91394) üzenetére


djculture
félisten

Hát várható volt hogy nemsokáig lesz belőle:)

(#91396) djculture


djculture
félisten

Attila is jó lett:

A Creative Assembly egyébként hivatalosan is felhívja arra a figyelmet, hogy a játékban bizonyos beállításokat (extrém minőségi szint) egyetlen ma létező VGA sem képes értékelhető sebességgel futtatni, így a ténylegesen maximális grafika majd csak a jövőben érkező hardvereken állítható be.

[link]

(#91397) Csapoati válasza djculture (#91396) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez egy dolog (és tényleg gáz...), de ettől még maga a játék állítólag tényleg jó lett. Én az első leárazásig várok, de aztán biztos megveszem, mert szinte az összes review alapján jobb, mint a Rome 2 és nekem az is tetszett (maga a játékmenet).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91398) djculture válasza Csapoati (#91397) üzenetére


djculture
félisten

Nekem megvan nincs vele bajom de elég vicces hogy az extreme beállitáshoz nem létezik hardver., én ahogy olvastam 3szor erősebb vga kellene hozzá mint ami létezik minimum 8 giga vrammal. Ez így ránézésre az lesz hogy mire budget 4-5 euros lesz ajáték 2 év múlva még akkor se biztos hogy működni fog az extreme minőség normálisan. Elég vicces tendencia lehet ebböl ha ezt benyelik a vásárlók. Minek optimalizálni majd 3-4 év múlva tudsz vele játszani úgy ahogy megalkották.

[ Szerkesztve ]

(#91399) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Szolnoki Tesco-ból 1622Ft-ért egy Call of Duty: Modern Warfare 3 elhozva. Starcraft 2 kiegészítő volt még 2700-ért, pandás WoW 1400-ért. A tokon 3200 volt, de lecsipogtattam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91400) LLD válasza reelc (#91388) üzenetére


LLD
aktív tag

Köszi ezt meg is vételeztem! :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.