Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92551) reelc válasza Crytek (#92541) üzenetére


reelc
veterán

Ez fölöttébb balga kijelentés volt, már ami a valutákat illeti.

(#92552) chungee


chungee
addikt

Szasztok!

Ez vajon be lehet regizni nálunk:F

(#92553) djculture válasza chungee (#92552) üzenetére


djculture
félisten

Steam key only valid in North America

(#92554) szami777 válasza chungee (#92552) üzenetére


szami777
addikt

Tavaly be lehetett, nem tudom változott-e azóta valami.
Most látom a +sort, hogy csak É. Amerikába lehet, így akkor passzolom, ne kockáztass.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92555) cskamacska válasza tomsolo (#92549) üzenetére


cskamacska
addikt

Csak a Retribution-höz. Ott a The Last Stand aréna módhoz a Tau parancsnok ami megéri, feltéve hogy akarsz egyáltalán arénában gyíkolni. :) Van ezen felül szintén a The Last Stand módhoz felszerelés, ami könnyebbé teszi a továbbjutást, van a single kampányhoz felszerelés ami könnyebbé teszi a kijátszását(normál módon olyan erősek lettek a hőseim, hogy semmilyen egységet nem kellett vennem, és félkézzel elintéztem mindent :U ), illetve van némi csillámpóni skin skirmish és multi csatákhoz. Érdekesség, hogy a 2011-es Summer Sale nyeremény Veterans of Aestas csillámfestés
nem vehető meg semmilyen módon.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#92556) tomsolo válasza cskamacska (#92555) üzenetére


tomsolo
őstag

Köszi, örülök hogy nem költöttem rá több pénzt. 6 eurót megért ez így is.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92557) hungar


hungar
tag

Sziasztok!

AKi g2aról vásárol a VAT-nál 27% Hungaryt szokta bepipálni?

Köszi az infót előre is.

(#92558) bullseye válasza hungar (#92557) üzenetére


bullseye
addikt

Nyilván, különben adócsalást követne el, vagy arra kényszeríteni szegény ártatlan G2A-t.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92559) laceszgamer válasza bullseye (#92558) üzenetére


laceszgamer
addikt

Más kérdés, hogy ugyan ki a bánat tudná ellenőrizni?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#92560) djculture válasza hungar (#92557) üzenetére


djculture
félisten

Persze csak sose fogják befizetni..

(#92561) ayo


ayo
addikt

ismét töröltem pár hozzászólást a rendes topikban, kérek mindenkit, hogy aki G2A témához akar bármi véleményt írni az itt tegye, köszi!

djculture-nek aki egyenesen hazugnak nevezet üzenném: nálunk az irodában mindenki vissza kaptam a WD kulcsát ez kb. 10-15 user + hivatalosan is ezt közölték, hogy visszaadják az akkori vásárlást. hogy történt más dolog az meg lehet és sajnálom azokat, de nem hiszem, hogy ezért hazug lennék, G2A-t hanyagolni kell ennyi :R

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#92562) tomsolo válasza ayo (#92561) üzenetére


tomsolo
őstag

mert aztán djculture meg az igazmondó juhász a WW lockos meséivel :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92563) ayo válasza tomsolo (#92562) üzenetére


ayo
addikt

nem hiszem, hogy ez verseny :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#92564) lafaty80 válasza ayo (#92563) üzenetére


lafaty80
őstag

a WD az mi? :)

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#92565) tomsolo válasza lafaty80 (#92564) üzenetére


tomsolo
őstag

Watch Dog?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92566) cskamacska válasza lafaty80 (#92564) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#92567) bigrob


bigrob
őstag

1 bakiparádé miatt szerintem meg nem kell lehúzni a g2a-t, jó ideje vásárolgatok onnan (főleg wow gamecardokat) és még (lekopogom) nem volt semmi problémám...

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#92568) eami válasza bigrob (#92567) üzenetére


eami
addikt

A wow gamecardok mondjuk tipikusan olyan dolgok amik elég hamar amúgy is lejárnak. Szemben olyan játékokkal amik elvileg végleg a tieid. a g2a amúgy nekem olyasminek tűnik mintha a plaza előtt bódéba árulnák olcsón a steam kulcsokat füzetből.

(#92569) maddionmax válasza eami (#92568) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nincs a G2A-val baj, ameddig nem veszik el a játékod. Aztán jön a sírás-rívás a többségnél, miközben itt is és ezer más oldalon el lett mondva az előny-hátránya. Mellesleg elég ha egyszer buksz 20-30-40€, pont nem érdekel, hogy előtte 20 alkalommal nem volt gond.

Erre van az a régi magyar mondás, hogy aki utca sarokra áll, ne csodálkozzon ha meg....

De ha vennék az emberek a fáradtságot és elolvasnák mi van az ablak tetejére írva: G2A Marketplace, azaz piactér.

[ Szerkesztve ]

(#92570) bullseye válasza bigrob (#92567) üzenetére


bullseye
addikt

1? És a Sniper 3?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92571) opti06


opti06
aktív tag

van pár fölös steam kedvezmény kuponom, ha valakinek kell valami írjon privit
[link]

(#92572) edemark


edemark
csendes tag

Sziasztok azt tudja valaki, hogy miert lettem kvazi tagbol ismet ujonc es hogy hogyan kaphatom visza a kvazi tag allapotomat_ :O :O
Bocs a nagyon off topikert de en foleg ezt meg a stream trade topikot hasznalom csak.

(#92573) bullseye válasza edemark (#92572) üzenetére


bullseye
addikt

Elköltözött a topik, itt kevesebbet ér egy hozzászólás. Nem fogod visszakapni a rangodat, amíg vagy nem floodolod szét ezt a topikot annyira, hogy kivágjanak, vagy kezdesz hozzászólni máshol is. De legjobb, ha tojsz a rangokra, és inkább kipróbálsz valami idle játékot. Például az adventure capitalist a Kongán nagyon jó.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92574) edemark válasza bullseye (#92573) üzenetére


edemark
csendes tag

Szia (igerem ez az utolso off topickom) persze persze nem fontosak a rangok, vagy en legalabb is sosem ereztem, hogy fotosak lettek volna. (Mondjuk en kuldom egy cserenel elobb a kodot mert ujonc reven bennem kevesebb a bizalom de ezen kivul semmi). Koszi a vlaszt es akkor folytatom a hatterbol olvasoi statuszomat.

(#92575) micafighter válasza edemark (#92574) üzenetére


micafighter
nagyúr

Vagy keress olyan szakmai topicot, aminek a témájához érdemben hozzá tudsz szólni, és segíts ott az embereknek. Nekem ebböl összejött pár ezer hsz :)

G2A-val kapcsolatban: ez az eredeti játékok topicja, eredeti játékot pedig hivatalos viszonteladóktól lehet beszerezni, G2A pedig ugyebár szürkebolt, szóval nem vagyok benne biztos hogy belefér az eredeti játékok kategóriájába. Ettöl függetlenül szerintem az lenne a legfontosabb hogy az emberek tisztában legyenek a szürkebolt kockázatával, és ha valaki játékot akar venni, ne a g2a jusson elöször eszébe, hanem a hivatalos boltok, ahol ugyanúgy szoktak akciók lenni. Még a steamen is lehet kifogni jó akciókat :)

Szerintem egyébként jó fele halad a topic mert kevesebb már a g2a linkelgetés, és a kevéshez is odairjátok, hogy saját felelösségre vagy valami hasonlot, felhivva a figyelmet hogy szürkebolt :)

(#92564) lafaty80 szeretem amúgy ezeket a röviditéseket. WD-t azt mondjuk kitaláltam, de lehetett volna más is.

[ Szerkesztve ]

(#92576) FollowTheORI válasza micafighter (#92575) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A G2A (és Kingiun, G2Play...stb) még csak nem is szürkebolt, hanem egy online piactér (aka Ebay) ami játékok eladására nyújt lehetőséget bárkinek, privát személy és kereskedő egyaránt.
Ezért van mostmár a Paypalhoz hasonló (Ebay) vevői védelem, hogy 30 napig "védenek" a károktól amennyiben megveszed ezt a pár tíz centes szolgáltatást (shield, buyer protection etc.).
(a vételár egy része letétbe kerül az eladó felé most már)

Anno a szürkebolt az volt hogy a dobozos játékokból kivett kódokat árulták, tehát a forrásuk hivatalos és legális, de az eladás módja (digitális online terjesztés) nem, mert erre nincs felhatalmazásuk a kiadóktól (főleg globálisan nem) ezért "szürke" - félig legális csak.
Ez a G2A és társairól nem mondható már el, mert a forrás pont azért mert bárki árulhat bárhonnan származó, bárhogy beszerzett játék kódokat.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92577) lafaty80 válasza micafighter (#92575) üzenetére


lafaty80
őstag

Kellett is vagy fél óra, mire meg mertem kérdezni, azt hittem 100hsz-es boszorkányüldözés lesz belőle :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#92578) eami válasza FollowTheORI (#92576) üzenetére


eami
addikt

ez a 30 napos izé nem sokat ér szerintem mert pont ennyi ideig lehet PayPalon keresztül is visszaszívni a pénzt ha gond van.

(#92579) maross válasza eami (#92578) üzenetére


maross
veterán

paypal 90nap

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92580) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Orosz Uplayről beszerezni South Park-ot mennyire necces? :D
(Természetesen kiutazom Moszkvába és úgy veszem meg.)

(#92581) FollowTheORI válasza maddionmax (#92580) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem nem fogja engedni a digitalriver... :)
Elbuksz a fizetésnél, vagy mikor az accoddal belépnél és véglegesítenéd a rendelést.

De aztán kitudja... de ha meg tudod venni és ráteszi az accodra akkor elvileg nem lehet gond.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92582) vidaila


vidaila
aktív tag

Tanulmányoztam a Steam marketen a TF2 kulcs árgrafikonját. 2.3Euro volt átlagosan de az utóbbi pár napban lezuhant eléggé az ára, majd az elmúlt 1 órában újból visszakúszott. Vajon mi történhetett az ár leesésének pillanatában vagy éppen az ár visszaemelkedésének pillanatában? Valakinek van valamilyen teóriája?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#92583) ZS3NI válasza vidaila (#92582) üzenetére


ZS3NI
őstag

Market lagg, katowice

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#92584) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#92585) FollowTheORI válasza vidaila (#92582) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem elemezted eléggé... mint láthatod csomót eladtak akkor (az előző napokhoz képest)... tehát valakik megszabadultak egy nagyobb tételtől.

Nagyobb a kínálat -> leesik az ár.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92586) Vertigo18 válasza ollie (#92584) üzenetére


Vertigo18
addikt

Wow, fiam már készíti a perselyét! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#92587) maddionmax válasza FollowTheORI (#92581) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Átment, megvettem....nyitja Steam-et és persze hogy nem lehet aktiválani :D:D:D:D

1000 Ft repült ki ablakon :D

(#92588) Dilikutya


Dilikutya
félisten

UT2003 nem kapható digitálisan sehol? Az első UT és a 2004 GOG-on és Steam-en is van, de a 2003 sehol.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92589) tomsolo


tomsolo
őstag

G2A-ról mostanában a Trials Fusion Season Pass vettem 1600 Ft-ért, - 27%-os áfával! :D - megvan köszöni szépen.

Kinguin/Fast2Playen meg a Warhammer DaW2 Mastert (Gold + Retribution) 2134Ft-ért.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92590) eami válasza maross (#92579) üzenetére


eami
addikt

sőt, most nézem hogy már 180 napot ír. Ezek szerint folyamatosan változik :-D

(#92591) djculture válasza Dilikutya (#92588) üzenetére


djculture
félisten

Nem sokat kezdenél vele tekintve hogy a multi is vagy 5 éve nem működik már annál.. Max a botokkal tudnál bohóckodni. Nekem megvan dobozosan néha szoktam vele bohóckodni..

[ Szerkesztve ]

(#92592) Dilikutya válasza djculture (#92591) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért, az UT2004 multi pörög? Amúgy nem multira kéne, csak úgy... Quake 3 se multizni van, csak nosztalgiának. Sok helyet se foglal, mindig fent van a gépen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92593) FollowTheORI válasza maddionmax (#92587) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah hogy az steam-es szutyok?
Akkor érthető...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92594) maddionmax válasza FollowTheORI (#92593) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én is csalódtam, azt hittem Ubisoft játék Uplay Store-ból Uplay-re aktiválódik...de nem!
Berakja Uplay-be, majd a "Játék" gombnál felugrik Steam ablak és aktiválná.

És mi van ha nincs Steam-em??? :F

(#92595) Dilikutya válasza maddionmax (#92594) üzenetére


Dilikutya
félisten

Regisztrálsz egyet. :)

Off az OFF-ban on-t jelent? :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92596) maddionmax válasza Dilikutya (#92595) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Értelek én, de Ubisoft játékhoz kötelező Steam account? :D
Ez már perverz!

Várom BF5-höz a kötelező Uplay-t :D

[ Szerkesztve ]

(#92597) micafighter válasza maddionmax (#92596) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD

(#92598) eami válasza maddionmax (#92594) üzenetére


eami
addikt

mi van ha nincs steamed? :Y
a) konzolos vagy kérlek fáradj egy másik topikba
b) warezolsz, pfejj :(

;]

(#92599) maddionmax válasza eami (#92598) üzenetére


maddionmax
aktív tag

c) Ubisoft és Uplay fanatikus vagyok és messziről megvetem Steam-et :DD

(#92600) eami válasza maddionmax (#92599) üzenetére


eami
addikt

távozz tőlünk :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.