Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91251) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Plusz egy dicséret az új Humble csomagnak. Igaz, csak a Murdered és a Supreme Commander 2 nincs meg, de azok nem is izgatnak, attól még ez egy remek csomag. És igazi AAA kiadó igazi AAA címei. PC-n ezek se muzsikálnak rosszabbul szerintem, mint az Activision játékai.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91252) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nemrossz... az eddig agyonakciózott játékokat most betették egy még olcsóbb egybecsomagba.

Hát aki megvette ezeket olcsón és még nem pörgette ki, az biztos csettintett egyet, hogy z'annyát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91253) Csapoati válasza Dilikutya (#91251) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ja, csak sajnos amíg az Activision simán megteheti, hogy masszív áron árusítsa a több éves CoD-epizódokat, a Square Enix inkább kiszórja bundle-ben a nevesebb játékait (amik már rég visszahozták az árukat).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91254) Frod válasza ayo (#91212) üzenetére


Frod
addikt

Annyira tudtam... kellett megvennem a Murdered-et külön nemrég :D:D:D:D

Do you see the white shadow?

(#91255) eami válasza Csapoati (#91253) üzenetére


eami
addikt

Azért a Square Enix-t sem kell félteni ha a Final Fantasy szériáról van szó :DDD

(#91256) tarBubbles válasza eami (#91255) üzenetére


tarBubbles
tag

talán majd egyszer jön egy ff bundle is :)

(#91257) tomsolo válasza eami (#91255) üzenetére


tomsolo
őstag

ajjaj le is kéne szednem XIII 1-2-t. 120 giga. Azért ez a terás vinyók és a digikábel menyországba is sok

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91258) Dilikutya válasza Csapoati (#91253) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért ez így már nem teljesen igaz. A World at War és a Modern Warfare 2 is volt már alig több, mint 7€-ért az Amazonon, karácsony előtt kicsivel többért vettem én is, ezek azért már egész jó árak. Mondjuk 6-7 éves játékokról van szó, de akkor is. Csak jobb így a World at War-t nyomni, mint mindig kihúzott hálókábellel indítani, mert a "dobozos" csak úgy volt hajlandó elindulni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91259) Lackki válasza eami (#91255) üzenetére


Lackki
senior tag

Szerintem legacy of kain meg just cause lesz a maradék.

Privátot hamarabb észreveszem

(#91260) Dilikutya válasza FollowTheORI (#91252) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én megvettem az Eidos pakkot múltkor a Steam-en, szóval nem bánkódok, úgyis régóta folytatni akartam már a Tomb Raider szériát, Hitman meg alap cucc. De attól még tényleg jó csomag.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91261) MerLinh


MerLinh
senior tag

no BTA-t megvettem, Deus X és murdered már megvan, ha valakinek kell szóljon

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#91262) huskydog17 válasza ayo (#91212) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Azt a leborult szivarvégit, már vagy 20 perce nézegetem a csomagot, de még mindig nem hiszek a szememnek, ez az idei év eddig legjobb bundli csomagja torony magasan, sőt, ez vetekszik a híres Origin csomaggal! :Y

Hitman Absolution, Tomb Raider, Deus Ex és a Thief igazi mestermunkák PC-n, vagyis a PC verziójuk abszolút kiváló, ami nem is csoda, hiszen mindet a Nixxes készítette, akik az egyik legprofibb csapat PC fronton.

Az a durva, hogy a Thief egy éve jelent meg teljes áron és most 5 euróért be lehet húzni sok más kiváló AAA címmel együtt. A Deus Ex HR is egy remekmű, az eredeti kiadást végig vittem, kb. 34 órám ment a sztoriba, fantasztikus alkotás.

Bár a Square Enix iránt nagy gyűlöletet érzek a Rise of the Tomb Raider miatt, de ezzel a csomaggal most nagyot nőttek a szememben.

EA, SE kipipálva a kiváló AAA bundlik területén, már csak egy Ubi-s és egy Activision-ös csomag kéne. ;]

Amúgy az eredeti Human Revolution és a Director's Cut kiadás között pontosan mik a különbségek? Ha nekem már megvan az eredeti, akkor ezt külön terméknek regisztrálja a Steam vagy automatikusan upgrade-eli a régit?

Amúgy ahogy már más is megjegyezte korábban: a közepes csomag már a Thief miatt is bőven megéri, ha az mellé kapok még pár kiváló AAA címet, hát nem bánom. :DDD

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#91263) Źşë'


Źşë'
addikt

nem lenne rossz ha teljes pakk lenne mind1ik játék, de ezek csak a kiherélt dlc nélküliek, utána meg majd veheti meg az ember - úgy jó őket játszani ha megvan minden cucc hozzá, az ember úgy se viszi végig őket sokszor, Saints Row-okkal vagyok még így - jó ha teljes... meg Sleeping Dogsból ott van a Definitive Ed. 15 dolcsiért a sima, meg ráadásul Tombiból szintén, akkor lenne jó pakk ha dlc-k is lennének

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91264) Dilikutya válasza huskydog17 (#91262) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért a Star Wars bundlit se felejtsük el, annak is minden darabja kincs! :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91265) Frod válasza huskydog17 (#91262) üzenetére


Frod
addikt

engem viszont pont a Murdered húzott volna a BTA felé, de mivel azt megvettem múlt héten - a többi meg ugyan egyik sincs meg, de a virágboltit kimaxolotam - így marad a Tomb Raider amit régóta szeretnék eredetiben, de arra meg inkább megvárok egy újabb 4 €-s steam ajánlatot. így most ez kimarad. (pláne, hogy a dollár árfolyam komolyan hol van már megint...)

Do you see the white shadow?

(#91266) huskydog17 válasza Dilikutya (#91264) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Számomra az felejthető volt, mert én a Star Wars-t minden formájában gyűlölöm.
Elnézést ha ezzel esetleg megbántottam volna bárkit is!

Piszkosul kíváncsi vagyok mi lesz a bónusz játék! :)
Ja természetesen a közepes csomagot azonnal behúztam, miután nagy nehezen fel tudtam szedni az államat a padlóról.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#91267) tomsolo


tomsolo
őstag

Sztem ezt elárazták, a Humbli storeban:

Hand of Fate - 9,99EUR

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91268) tomsolo válasza i2k (#91101) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem feltétlen. Ha betudod tenni a kosárba - pl nem vagy belépve - és megveszed akkor viszont a második vásárlás kódja felül írja az előzőt.

-.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91269) Pocok256 válasza djculture (#91242) üzenetére


Pocok256
veterán

Ez user Error... Profilomba lévő laposon full hd ban nevetve elfut.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#91270) eami válasza Źşë' (#91263) üzenetére


eami
addikt

ebből a packból egyedül a sleeping dogshoz lenne hó a DLC. Gondolom a többivel sem játszottál. Deus Ex épp full pack, Tomb Raidernél egyetlen tomb DLC van ami ráadásul 2 perc alatt kijátszható a többi multiplayer kacat skin. Hitmanhez skin/fegyó dlck vannak. Nem tudom miről beszélsz. Mit hiányolsz? :F

[ Szerkesztve ]

(#91271) Nazara


Nazara
őstag

Nuuvemen a Total War: Attilát régiózárasnak irja, de hagyja berakni a kosárba, 60 BRL ~ 5700 Ft. Egy próbát megérhet annak, akit érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#91272) Zamery válasza Nazara (#91271) üzenetére


Zamery
senior tag

Szerintem drága próba lenne, mert Brazil lockos.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#91273) Nazara válasza Zamery (#91272) üzenetére


Nazara
őstag

Gondolom a Steam már nem engedné aktiválni, igaz?

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#91274) Zamery válasza Nazara (#91273) üzenetére


Zamery
senior tag

Passz, amennyire én látom van belőle dél-amerikai verzió: Total War: Attila Retail (SA). Valószínűleg ezt lehet megvenni a Nuuvem-en, úgyhogy én kerülném.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#91275) sixpak válasza ayo (#91212) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nagyon jó csomag, köszi.
Az androidos játék is meglepően jó....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#91276) csaba951 válasza Nazara (#91273) üzenetére


csaba951
veterán

Total War: Attila Retail (SA)
Kizárólag ezekből az országokból lehet aktiválni: BR CO AR PE VE CL EC BO PY UY GY SR GF FK.

Ha más országban élsz, akkor baromira nem érdemes megvenni!

(#91277) Źşë' válasza eami (#91270) üzenetére


Źşë'
addikt

és azokat nem lehet játékban használni?! nem egy expansion pakkot, teljes körű "Episodes from Liberty City" DLC-re gondoltam én sem, de úgy jó babrálni benne ha már extra tartalom van hozzá - mit érne Hitman fegyver nélkül?! az a játék pont arról szól, Tombi szintén - és ha már itt tartunk hogy ennyike, akkor miért nem jár :F

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91278) Hun Mallior válasza eami (#91270) üzenetére


Hun Mallior
tag

Szóval ha jól értelmezem a Humble Bundle-t, a Sleeping Dogs-ból az alap és NEM a Definitive Edition aktiválódik? :(( ...ejnye...

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#91279) Zamery


Zamery
senior tag

A Story About My Uncle: $3.24 Amazon

Bundliban még nem volt, elég jó ár érte.
Vásárlói értékelés:Nagyon pozitív (1,105 értékelés)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#91280) Csapoati válasza Źşë' (#91263) üzenetére


Csapoati
nagyúr

5,7 dollarert kaptam 5 AAA jatekot, amibol 2-hoz nem jarnak a dlc-k. Szerintem eleg utos ajanlat igy is, bar a 15 dollaros tier ar/ertek aranya mar nem olyan jo. Bonusznak a Guardian of Lightot varom. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91281) ayo válasza Źşë' (#91277) üzenetére


ayo
addikt

Hitmanhez és Tomb Raiderhez jelentek meg a fölöslegesebb DLC-k, hidd el hogy nem kellenek és nem is ajánlom senkinek, hogy ezekre költsön. Deus EX HR-nél is csak az egy nagyra érdemes max vagy Sleeping Dogs-nál lehet még pár cuccra befizetni, de ezekből egyik se olyan, hogy mindenképp vedd meg.

http://jateknaplo.blog.hu

(#91282) Dilikutya válasza Źşë' (#91277) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hitmanben van elég fegyver alapból. Néztem milyen DLC-k vannak hozzá, mind fölösleges, a Tomb Raider-nél meg ki se szúrtam az egyjátékost. Simán a játék nem jó?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91283) Csapoati válasza ayo (#91281) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Deus Exet ki is vehetjük, mert a Director's Cut van a csomagban, ami teljes. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91284) genndy válasza Csapoati (#91283) üzenetére


genndy
addikt

Teljes, de a DE: DC külön sorként jelenik meg a Steamben (valaki úgyis kérdezte).
Jó lett ez a bundle :K (még ha a legtöbb meg ami érdekel meg is van)

(#91268) tomsolo: igen, ezt meg tudom erősíteni, az új kód felülírja a régebbit (nyilván akkor is ha az aktiválva se volt, Nuuvem azt nem figyeli).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#91285) arty válasza Źşë' (#91263) üzenetére


arty
veterán

pár fegyverskin és egy 5 perces tomb mit ad hozzá a tombraider végigjátszásodhoz?
esetleg az aranymarkolatu fegyver a hitman végigjátszásodhoz?
nem sorolom tovább...

(#91277) Źşë' : jah, a hitman a fegyverskinekről szól. lol.

(#91270) eami : pár embernek komoly lélektani horror ez a dlc korszak :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#91286) ayo válasza Csapoati (#91283) üzenetére


ayo
addikt

igaz!

http://jateknaplo.blog.hu

(#91287) i2k válasza tomsolo (#91268) üzenetére


i2k
senior tag

Ez érdekes.
Mondjuk ilyen nekem eszembe se jutott volna - és nem is tervezem kihasználni ezt a lehetőséget :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#91288) Polllen válasza Csapoati (#91280) üzenetére


Polllen
nagyúr

Valóban nem olyan jó, hiszen ha az android-s játékot nem számoljuk, kicsivel több mint 2 USD egy játék ára. :(

;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#91289) sto1911


sto1911
veterán

A Lego bundle mar nem el? Nagyon bejott a jatek, megvennem az egeszet.

(#91290) Csapoati válasza Polllen (#91288) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A BTA-hoz kepest nem annyira jo, igy ertem. +9 dollarert kapsz egy Tomb Radirt (ami volt mar 5 dollar is itt-ott), meg egy alap Sleeping Dogsot. Nem rossz, de a BTA ~6 dollarert jobb ar/ertek arannyal bir.

sto1911: Azota is elerhetetlen. Be kellett volna huznom azonnal, nem tarsakat keresni a nekem nem kello jatekokhoz. :(

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91291) croli válasza Csapoati (#91290) üzenetére


croli
aktív tag

Árban mennyi volt a Lego Bundle?

Hát de jó hogy erről is lemaradtam ennyiért :O

[ Szerkesztve ]

(#91292) Csapoati válasza croli (#91291) üzenetére


Csapoati
nagyúr

19,98 BRL, kb 1950 Ft.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91293) Polllen válasza Csapoati (#91290) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tudom, azért volt ott a smile. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#91294) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Kerepesi út Tescoban meg van 1-2 BF4 Premium. Én most vettem még 2 dbot.

(#91295) Expendable válasza maddionmax (#91294) üzenetére


Expendable
aktív tag

Mennyi volt?

(#91296) nonsen5e válasza maddionmax (#91294) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mennyiért?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#91297) maddionmax


maddionmax
aktív tag

3245 ft

(#91298) tomsolo válasza tomsolo (#91267) üzenetére


tomsolo
őstag

Elárazás volt, most már 11.99 € - bár elég furi hogy a nem eu-s ára így is jóval több.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91299) djculture válasza maddionmax (#91297) üzenetére


djculture
félisten

Jó meg minden de multiban mozdulni nem lehet a csalóktól, már hardveres azonosítókkal tiltják kifele a konfigokat de szrt se ér .. ..pcgurus cikk : [link]

Origin Game Time hekker program is van már amugy ami kilövi a számolást is és teljes játék lesz a használatával a bf4..

[ Szerkesztve ]

(#91300) Dilikutya válasza djculture (#91299) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogy lövi ki? Az Origin számolja az időt, nem a program, azt aligha lövöd ki. Az egy dolog, hogy single-ben megmarad neked, de annak nem lesz több előnye egy telepített virágbolti verziónál, az Originről se tudod többet letölteni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.