Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92651) tomsolo válasza djculture (#92649) üzenetére


tomsolo
őstag

Áááá, majd ha offline is megy. Akkor vesszük.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92652) ZS3NI válasza tomsolo (#92651) üzenetére


ZS3NI
őstag

Amikor az Elder Scrolls Online - Offline is fog menni? :D

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#92653) csaba951 válasza tomsolo (#92651) üzenetére


csaba951
veterán

Offline MMO? Minek?! :)

(#92654) #57919488 válasza csaba951 (#92653) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mert az Offline TES reszek jok voltak de az Online valtozat nem lett tul rozsas.
Ezert hatha jot tenne a TESO-nak is egy kis offline :D

[ Szerkesztve ]

(#92655) tomsolo válasza ZS3NI (#92652) üzenetére


tomsolo
őstag

Irony: failed.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92656) maddionmax


maddionmax
aktív tag

"IF YOU ARE AN EU SUBSCRIBER, YOU HAVE THE RIGHT TO WITHDRAW FROM A PURCHASE TRANSACTION FOR DIGITAL CONTENT WITHOUT CHARGE AND WITHOUT GIVING ANY REASON FOR A DURATION OF FOURTEEN DAYS OR UNTIL VALVE’S PERFORMANCE OF ITS OBLIGATIONS HAS BEGUN WITH YOUR PRIOR EXPRESS CONSENT AND YOUR ACKNOWLEDGMENT THAT YOU THEREBY LOSE YOUR RIGHT OF WITHDRAWAL, WHICHEVER HAPPENS SOONER. THEREFORE, YOU WILL BE INFORMED DURING THE CHECKOUT PROCESS WHEN OUR PERFORMANCE STARTS AND ASKED TO PROVIDE YOUR PRIOR EXPRESS CONSENT TO THE PURCHASE BEING FINAL."

Forrás: http://store.steampowered.com/subscriber_agreement/

Ejj, de szépen alakul a helyzet! :D

(#92657) maross válasza maddionmax (#92656) üzenetére


maross
veterán

"UNTIL VALVE’S PERFORMANCE OF ITS OBLIGATIONS HAS BEGUN" <- ez mi lenne? az amikor kijon a jatek?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92658) micafighter válasza csaba951 (#92653) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez a másik MMO, Massively Multiplayer Offline, botokkal :)

[ Szerkesztve ]

(#92659) micafighter válasza maross (#92657) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az egészet kell értelmezni:

...OR UNTIL VALVE’S PERFORMANCE OF ITS OBLIGATIONS HAS BEGUN WITH YOUR PRIOR EXPRESS CONSENT AND YOUR ACKNOWLEDGMENT THAT YOU THEREBY LOSE YOUR RIGHT OF WITHDRAWAL

magyarra így fordítanám:

...OR UNTIL VALVE’S PERFORMANCE OF ITS OBLIGATIONS HAS BEGUN

... vagy amíg VALVE elkezdi kötelezettségeinek teljesítését

WITH YOUR PRIOR EXPRESS CONSENT AND YOUR ACKNOWLEDGMENT THAT YOU THEREBY LOSE YOUR RIGHT OF WITHDRAWAL

az ezt megelőző beleegyezéseddel és megerősítéseddel hogy a "WITHDRAWAL" jogodat elveszted.

Tehát egybe:

... vagy amíg VALVE elkezdi kötelezettségeinek teljesítését az ezt megelőző beleegyezéseddel és megerősítéseddel hogy a "WITHDRAWAL" jogodat elveszted.

A VALVE kötelezettségének teljesítése ha mondjuk steamet veszel játékon, akkor az hogy hozzáadja a fiókodhoz a játékot, és utána tudsz vele játszani.

Tehát amit maddionmax fórumtársunk írt, az szerintem úgy fog kinézni a gyakorlatban, hogy alap esetben EU területén 14 napig visszakérhetjük a pénzünket, kivéve ha a vásárláskor (Fizetés elött) a valve feltüntetni, hogy nem lesz lehetőséged a 14 napos pénzvisszakérésre (withdrawal).

Hagytak maguknak egy kiskaput de azért jó irányba haladunk. Ha csak egyetlen játéknál látunk ilyet hogy 14 napig visszakérhetjük a pénzünket, akkor már előrébb vagyunk, mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#92660) maddionmax válasza maross (#92657) üzenetére


maddionmax
aktív tag

"UNTIL VALVE’S PERFORMANCE OF ITS OBLIGATIONS HAS BEGUN WITH YOUR PRIOR EXPRESS CONSENT"

Szerintem egyszerűen 14 nap vagy előbb, amennyiben lemondasz róla

(#92659) micafighter: Megelőztél :D De simán el tudom képzelni, hogy lesz a játékoknál 2 gomb. Pénzvissza és elfogadás. Ha elfogadtad, rögzítik véglegesen fiókodon.

[ Szerkesztve ]

(#92661) kriszpontaz válasza micafighter (#92659) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Fizetős DEMO, de legalább visszakérheted a pénzt ha végigtoltad :). Ez akkor is áll ha a játékot már elindítottad, vagy csak ott figyel a fiókon és egyszer sem vetted elő (a 14 nap alatt)?

[ Szerkesztve ]

(#92662) maross válasza micafighter (#92659) üzenetére


maross
veterán

szo szerint en is le tudom forditani, de igy sem all ossze a kep hogy pontosan mit akarnak. fo kerdes: jatek elinditasa utan (tovabbmenve vegigjatszasa utan 14 napon belul) vissza lehet kerni a penzt? Mert ez tuti hogy zarjak valahogy. Es igy gyakorlatilag a preorder lemondasa marad, amennyiben kiderul hogy hozza a szokasos ertekelhetetlen format.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92663) Lackki válasza maross (#92662) üzenetére


Lackki
senior tag

én pl ezt a rendszert alkalmaznám a csoda Early Accesseknél, mert ha a vásárlók 70%-a visszakéri a fos játék után a zsét, talán nem lenne ennyi játszhatatlan, kezdetleges bugtenger az EA játékok nagy része, mint most...

Privátot hamarabb észreveszem

(#92664) micafighter válasza maross (#92662) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azért irtam le a végén hogy ez szerintem mit jelent. Viszont nem mindenki beszél itt angolul (úgy rémlik mint ha már ez is ki lett volna itt tárgyalva sok más minden mellett :DDD)

(#92665) csaba951 válasza micafighter (#92659) üzenetére


csaba951
veterán

A szolgáltatási kötelezettség szerintem a Steam fiókra való beaktiválással kezdődik. Akkor meg ez lényegében csak a gift-ekre vonatkozik, a saját fiókra vett játékokra nem.

Hm. Persze ezzel meg csak az esetek kisebb részére vonatkozna, aminek tulajdonképpen nem sok jelentősége van. Olyan, mintha a boltban csak a bontatlan játékot vennék vissza. Ha hiányzik a fólia, akkor meg már nem.

[ Szerkesztve ]

(#92666) maross válasza csaba951 (#92665) üzenetére


maross
veterán

Igen, en is igy ertettem. Sokra nem jo, early access (ha, erre nem ter ki) + preorder.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92667) csaba951 válasza csaba951 (#92665) üzenetére


csaba951
veterán

Látom ma SSA értelmezési napot fogunk tartani! :DDD

(#92668) arty válasza Lackki (#92663) üzenetére


arty
veterán

és a rosszhiszemű pénzvisszakérést ezzel hogy kerülnéd ki?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92669) djculture


djculture
félisten

Inkább ezt kellene bevezetni amit akarnak:

A licencelés ugyanazokat az alapjogokat kell biztosítsa a fogyasztóknak, melyek a tartós fogyasztási cikkeknél megilletik őket, azaz elsősorban azt a jogot, hogy a terméket a rendeltetésének megfelelően lehessen haszni. Én ugytudom amcsiba ezt már rég alkalmazzák a sok early acces szar árát ott viszatéritik..

[ Szerkesztve ]

(#92670) tomsolo


tomsolo
őstag

Ahaha, ez ám a biznisz:

http://www.gameladen.com/assetto-corsa.html

Wichtiger Hinweis:

Sie erhalten hier einen NEUEN Steam Account (KEINEN CODE), der das Spiel mit einer Spielzeit von 0 Stunden beinhaltet. Eine genaue Anleitung dazu erhalten Sie nach erfolgreicher Bestellung von uns.

:D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92671) Dilikutya válasza tomsolo (#92670) üzenetére


Dilikutya
félisten

Még ha 2,2€ lenne na de 22€, 35-ről leárazva, a Steam-en a saját fiókomra megvéve meg 45. Jó vicc. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92672) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Cyberpunk Sale van Steamen.
Ha még nem vót'. Sok régi klasszik jó árakon.

(#92673) #79621120


#79621120
törölt tag

Dead Rising 2 és Off the Record aktiválva , de sajnos a régebben megvásárolt DLC-k ugrottak . :(

[ Szerkesztve ]

(#92674) djculture válasza #79621120 (#92673) üzenetére


djculture
félisten

A gyári liveos dobozosat belehet aktiválni?

(#92675) #79621120 válasza djculture (#92674) üzenetére


#79621120
törölt tag

Q: If I already have the GFWL version of the game, how do I get the Steamworks version?

A: If you purchased a retail package GFWL version, you can use the GFWL activation code and redeem it on Steam to get a free copy of the full Steamworks-enabled version. Those who have already purchased the game on Steam or through other online distributors selling Steam keys will automatically be upgraded to the full Steamworks edition.

If you purchased a digital copy directly from the Microsoft GFWL marketplace, you can continue to enjoy the game(s) on GFWL Service. Unfortunately, we cannot accommodate a Steamworks transfer for these folks as there is no authentication option available. However, all of our applicable GFWL titles continue to support the features and will function normally. To continue playing on GFWL, you must maintain a separate installation using the GFWL activation key.

Én annak idején az Impulse-on vásároltam a játékokat .

(#92676) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tudom, pfejj G2A meg ilyenek (ezért is teszem ide, nem a fő topikba), de most vettem náluk egy Cities Skylinest 5230 Ft-os (+350 Ft bankkártya illeték) áron. Ráadásul nem volt kirívóan alacsony az ár, direkt nem a legolcsóbbat vettem meg, hanem egy 100+ ezres 1005-os megbízhatóságú emberkéét. Ennyit szerintem megérhet a review-k alapján.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92677) abridabri válasza FoxiestFox (#92672) üzenetére


abridabri
veterán

en mar meg is vettem a Deus Ex Human revolutiont 40 helyett 3,9 ert ajandek tenyleg :C

(#92678) djculture


djculture
félisten

Változott a Steam előfizetői szerződése, mégpedig egy olyan ponttal, ami kimondja, hogy minden felhasználónak fel kell tüntetnie, ha egy külső cég valamilyen anyagi vagy nem anyagi támogatásban részesíti egy termék vagy esemény reklámjáért. Magyarul, ha téged XY cég fizet, hogy világgá kürtöld, milyen jó a játékuk, akkor a mondandódhoz hozzá kell tenned, hogy ezért a reklámért pénzt vagy egyéb javakat kaptál. A jutalom lehet egyszerűen pénz, vagy valamilyen kedvezmény, sőt akár ingyen játék is..

[link]

(#92679) Dilikutya válasza djculture (#92678) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nekünk szerintem irreleváns. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92680) i2k


i2k
senior tag

Én csak most szembesültem ezzel STEAM-en:

Eddig ugyanis kártyával fizettem és nem volt ilyen kérdés.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92681) djculture válasza i2k (#92680) üzenetére


djculture
félisten

Nekem vagy 2 éve biztos kiirja hogy igazolom hogy ebben az országban élek..

[ Szerkesztve ]

(#92682) i2k válasza djculture (#92681) üzenetére


i2k
senior tag

Ezért írtam, hogy én csak most - sosem láttam ezt. Mindig bankkártyával, vagy wallet-es pénzzel fizettem eddig.
Végül most sem változtattam a szokásaimon, csak megnéztem a menetét, ha Pay Pal-t választok.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92683) #57919488 válasza djculture (#92681) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez alol kiskapu a kulfoldi tartozkodas vagy mar arra is van valami kifogas?
Mert az ugye, hogy hol el az ember es hol van a hivatalos/ es vagy masodlagos lakcime az 2 kulon dolog :P

[ Szerkesztve ]

(#92684) #79621120


#79621120
törölt tag

(#92685) Raketa001 válasza #57919488 (#92683) üzenetére


Raketa001
csendes tag

Ez egy nagyon vicces dolog. Pár hónapja nyitottam egy ticketet, hogy nem Magyarországon tartózkodom, szeretném megváltoztatni az accountom országát, ebből fakadóan volt gond ha akartam venni valamit (bár nem kardinális). Steam support erre azt mondta, h küldjek nekik lakcímet igazoló iratot. Ezentúl nem teljesen értem h mire jó ez a rubrika.

(#92686) Frod


Frod
addikt

Nem játék, de végül is kell a játékokhoz, nomeg 'eredeti', és a topic amúgy is off, szóval remélem ez elfér ide :) :
Amnesztiát hirdet a Microsoft a lopott Windowsokra

Do you see the white shadow?

(#92687) Mate válasza Frod (#92686) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha már linkelsz, akkor ne index és origo szintű oldalakat. Amúgy itcafen is született cikk.

(#92688) Frod válasza Mate (#92687) üzenetére


Frod
addikt

Bocsánat, nekem is ezt küldték, nem tudom mi számít itt megtűrt oldalnak, tényleg csak bedobtam az elsőt amit láttam erről - no offense!

Do you see the white shadow?

(#92689) KubanitoS válasza Frod (#92688) üzenetére


KubanitoS
veterán

"Ha ez még egyszer előfordul..." ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#92690) BasketWink válasza Mate (#92687) üzenetére


BasketWink
csendes tag

nehogy véletlenül is örüljél hogy szól és nem megtartja magának inkább még rúgj is bele hogy miért nem magától a pápától linkeli :W ;]

(#92691) FollowTheORI válasza Frod (#92686) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak azt árulnák el végre hogy ez milyen formában lesz kivitelezve... kulcsokat osztanak, vagy csak lesz egy "tool" amit 1 évig letölthetsz és frissíti neked... aztán 1 év után meg nem, amikor újratelepítenéd véletlen. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92692) NyMRooD válasza FollowTheORI (#92691) üzenetére


NyMRooD
őstag

Semilyenben, csak félreértelmezés, legalább is az illegális verzió kifehérítése nem fog megtörténni.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92693) Dilikutya válasza NyMRooD (#92692) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sejthető volt, hogy a tiltás, támogatás, tűrés hármasból inkább melyikre szavaz Redmond. Nem is baj, valamelyik topikban valaki ingyenes Windows alatt már adware-t vizionált, azt meg nagyon nem szeretnék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92694) FollowTheORI válasza NyMRooD (#92692) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát ez most egy dolog, de akkor is azt jelenti hogy lesz egy telejesen jól működő windowsod... elvileg semmi hátrányt nem szenvedve ezzel a legális felhasználókhoz képest (az új kiegészítést figyelembe véve is). Az hogy nem támogatott... nos az OEM eddig se volt "támogatott", saját magad tetted fel és problémákat kezeltél magad. Benne is volt a feltételekben a system builder licensznél.

Illetve kérdés hogy mit jelent a "nem támogatás", nem lesz rá frissítés vagy egyes szolgáltatások nem fognak működni... ez megint csak fából vaskarika. :D
Szóval nem konkretizálta megintcsak mit jelent ez valójában... a többi rész alapján meg simán futó teljes és működő windowst kapsz, hú nincs róla papírod... hát kit érdekel igazán? :D

De ettől független is érdekel hogy legálisan is hogy lesz ez lebonyolítva.
A legtisztább az lenne ha kulcsokat adnának és azzal aktiválhatod, vagy a régebbi kulcsokkal aktiválni lehetne a 10-et is ugyanúgy.

De félek itt lesz egy olyan tool, mint ami a 8-nál volt az upgrade/telepítő segéd vacak... és az majd szépen frissíti vagy telepíti neked és ennyi. Aztán egy év után meg ez a tool már nem fog frissíteni/működni tovább, hanem szépen el kell menned a boltba venni egy normál telepítőt + kulcsot. :)

Persze ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92695) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Olvasnivaló reggelre, értelmezés VG247 által.

No, Steam’s refund policy hasn’t changed in the EU

(#92696) SRII


SRII
őstag

Ez létezik? vagy rosszul látok!
[link]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#92697) GoZoL válasza SRII (#92696) üzenetére


GoZoL
senior tag

Ennyibe kerül és már vagy 3 hónapja, én is itt vettem és nem vették le a fiókomról.

(#92698) SRII válasza GoZoL (#92697) üzenetére


SRII
őstag

jó árban van, így rá is vetem magam, köszi a megerősítést.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#92699) bullseye válasza maddionmax (#92695) üzenetére


bullseye
addikt

Azért lássuk be, hülyeség is lett volna a 14 nap általánosságban, amikor az alatt szinte bármelyik nem grind-based játék végigtolható.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92700) Dilikutya válasza SRII (#92696) üzenetére


Dilikutya
félisten

Dobozosan a Media Markt-ban is már csak 5000, jól lement az ára.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.