Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91601) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Battlefield 2 Complete Collection: pusztán csak kíváncsiság, de ehhez miért nem dob fel a steam árat?
[link]
Vagy ingyenes lenne? :U

(#91602) cskamacska válasza regener (#91597) üzenetére


cskamacska
addikt

más

GoG-on Baldurs Gate és Icewind Dale Enhanced Edition verziók akciósak, de egyrészt nagyon lanyhán így jó drágák, másrészt nem lettek kellő minőségben "felújítva". Beamdog maradt volna inkább.. hol is? Úgy néz ki beszüntették a játékforgalmazói tevékenységüket, már csak ezek az Enhanced Edition DnD változatok vehetők meg a boltjukból. :(

más


Nuuvem: Call of Juarez Gunslinger 850 forint

Hola: Civilisation V Complete 2200 forint

más


Green Man Gaming: Red Orchestra 2 Rising Storm ~1200 forint a 20OFFM-ATTHEW-HATTON kóddal

entk: Battlefield 2-nek már félig kifelé áll a rúdja a Steam áruházból, hivatalosan nincs már multi(nem hivatalosan gyönyörűen működik persze, nyilván ami egy maroknyi moddernek megy az egy mamutcég pénzzel kitömött stúdióinak már nem :W ) és terméktámogatás, így várhatón egyszerűen teljesen eltüntetik.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#91603) regener válasza cskamacska (#91602) üzenetére


regener
veterán

Nem, hanem mert az EA support sem tudott segíteni (ahogy senki sem) és kaptam rá egy 15%-os Origin kupont amit odaadok az elsőnek aki elkéri.

(#91604) csaba951 válasza prtvlogan (#91601) üzenetére


csaba951
veterán

Mert már nem forgalmazzák.

Ez egy mp játék, aminek GameSpy adta a szerver-kliens részét. Ez tavaly megszűnt, tehát a játék multi része nem, vagy nem kényelmesen használható. SP is rögtön GameSpy fiókra való belépést kér. Tehát jelenleg, a gyári állapotában használhatatlan a játék. Jogos, hogy nem akarnak egy használhatatlan terméket eladni.

(#91605) arty


arty
veterán

Látom az egyszem PÉLDA(!) az origin fosságára eléggé elvitte a beszélgetést... nem megy nektek az elvonatkoztatás, sebaj :) részemről befejeztem.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#91606) ForRedGlory válasza arty (#91605) üzenetére


ForRedGlory
félisten

.

[ Szerkesztve ]

(#91607) NyMRooD válasza arty (#91605) üzenetére


NyMRooD
őstag

Engem inkább az zavar, hogy igénytelen vagyok mert nem értek veled egyet. Az Origin arra amire elsődlegesen való (vásárlás, játéktelepítése és indítása) tökéletes, a többi dolog csak extra (a steam-ben is) amire szerintem a nagy többségnek (beleértve magamat is) nincs szüksége. Részemről én is befejeztem, bocsi az offért.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#91608) xuser


xuser
tag

nemtudom próbálta e mostanában valaki, de nuuvemen nem lehet loginolni holaval..

(#91609) Tombi válasza xuser (#91608) üzenetére


Tombi
senior tag

nálam müködik.

(#91610) xuser válasza Tombi (#91609) üzenetére


xuser
tag

mivel próbálod? mert nekem chrome+hola nem megy

(#91611) cskamacska válasza csaba951 (#91604) üzenetére


cskamacska
addikt

"Jogos, hogy nem akarnak egy használhatatlan terméket eladni."

Valójában nem akarnak ezek eladni semmit a legújabb 60+50 dolláros játékaikon kívül.. :U :W

Ha megnézed az összes létező BF3-at promótáló oldalt vagy leszedték, vagy a BF4-et/Hardline-t hirdetik rajta. http://www.battlefield.com/battlefield3 így néz ki most, és a BF4 megjelenése óta folyamatosan:

A BF4-en és Hardline-on kívül nem lehet elérni semmit a főoldalról, a régebbi játékoknak eldugott kis megemlékező oldaluk maradt, hivatalosan azt sem tudom honnan lehet leszedni patcheket a régebbi játékaikhoz, az FTP szervereiket rég lelőtték.

Mindeközben a BF2-es Project Reality, és a Forgotten Hope 2 csapatai működő multiplayert varázsoltak a modjaikhoz, jött a BF2 Battlelog, és a BF2 Hub, mind megoldást kínált a problémára. Bezzeg egy marék modder képes lecserélni a master server helyét, az EA több száz programozója erre képtelen volt. :W

Én speciel a Battlefield 1942 esetét durvábbnak érzem, ugye 2012 novemberében ez ingyenes lett Originen, hogy a kliens használatára rátereljék a népeket, ehhez képest Gamespy kavar után ezt is csendben elaltatták, ahelyett hogy egy programozójuk fél nap alatt kiküszöbölte volna a hibát, amit a közösség persze azonnal meg is tett.

Pénzéhes amatőr senkiháziak :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#91612) prtvlogan válasza csaba951 (#91604) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Köszönöm! :R Azért a személyes ajánlataim közé mindig bedobja...

(#91613) Polllen válasza cskamacska (#91611) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez nem amatőr, hanem profi üzlet. A befektetőket számokkal lehet meggyőzni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#91614) i2k


i2k
senior tag

The Witcher Adventure Game - 40% OFF - 5,99 euro

Adventure Bundle Vol. 1 - 75% OFF - 4,99 euro
Syberia 1-2, Nikopol, Nostradamus, The Egyptian Prophecy

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#91615) Dilikutya válasza Polllen (#91613) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ami amatőröknek nem került horribilis összegekbe, az egy nagy kiadónak sem kerülne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91616) wjbhbdux válasza Dilikutya (#91615) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Jobb 0 dollárt költeni mint 1-et. Szerintem úgy vannak vele hogy akik nem vették meg az előző 4 BF játékukat azok inkább takarodjanak a szerverikről, jó lesz az a bf42 patch sávszélesség egy Hardline DLC letöltésre.

[ Szerkesztve ]

/s

(#91617) Polllen válasza Dilikutya (#91615) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az amatőr ingyen dolgozik, mert lelkes. A céges programozó meg azt csinálja, amiért fizetnek neki. Meg amúgy meg sem nézték, hogy mennyibe kerülne sztem, hanem egyszerűen kuka, már nem hoz pénzt.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#91618) Dilikutya válasza wjbhbdux (#91616) üzenetére


Dilikutya
félisten

De így takarodó van azoknak is, akik megvették.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91619) i2k válasza Dilikutya (#91618) üzenetére


i2k
senior tag

Az a baj, hogy az évenkénti vásárlásra pavlovizálják a játékosaikat.
A játékosok meg önként bele is mentek ebbe a dologba - még akkor is, ha szemmel követhető, hogy mennyire nem kedvelik a rókabőröket:
BF1942 >= BF2 >> BF3 >>> BF4

Az így már nyálcsorgató zombivá vált, anyuci-apuci-saját megkeresett pénzét pedig bólogatva nekik adó játékosok veszik is a rókabőröket.
A fejesek az előző évi kiadványnak hagynak fél vagy 1 évnyi kifutást, elkezdik abbahagyni a supportot, és a scene meghal magától = 3 éven belül már úgy is minden zombi az újabb csilivili portékával akarja izzasztani az SLI-t...
Szerverek így máris átcsoportosíthatók.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#91620) TBT


TBT
addikt

Mortal Kombat X - 90 reál (8500 Ft) Nuuvem
Steam: 50 euró (16 000 Ft)

Nincs feltüntetve régiózár, szóval elméletileg itt is működik!

Ha már verekedős játék: Én a Dead or Alive 5-öt várom PC-re, de azt nagyon. Remélem Nuuvem-en az is behúzható lesz olcsóbban a Steam-es árnál. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91621) Hokunda válasza cskamacska (#91602) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Biztos láma kérdés de a nuuvemen a nyelvet portugálról nem lehet átállítani angolra? Nem használtam még, de így valószínűleg nem is fogom. :D

(#91622) Pedro78 válasza TBT (#91620) üzenetére


Pedro78
senior tag

Az a doa ami meg konzolon is akad? :U tuti jo lesz pc-n ;]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#91623) TBT válasza Pedro78 (#91622) üzenetére


TBT
addikt

Only X1. PS4-en nincsenek gondok vele azt olvastam.
De amúgy a PC-s irányításra és az optimalizációra kíváncsi leszek. Hisz azt hiszem ez lesz a Team Ninja első? játéka PC-re, ha nem is, akkor pedig az első DoA játék lesz PC-re.
Bár a fejlesztők fejlesztett/tupírozott grafikát ígérnek (+ boobs simulation pls). :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91624) duvi


duvi
nagyúr

Banished -70%-ot kapott a Steamen. 5,69€ a jelenlegi akciós ára.

[ Szerkesztve ]

(#91625) Niczo


Niczo
senior tag

Into The War ingyen a whosgamingnow.net-en!
az értékelések alapján lehet hogy túl drága így is ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#91626) Crytek válasza Niczo (#91625) üzenetére


Crytek
veterán

Ez jónak tűnik hogyan lehet hozzájutni nem sikerül rájönnöm ? :(

Next PC Upgrade: 2022

(#91627) #79621120 válasza Niczo (#91625) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#91628) #79621120 válasza Crytek (#91626) üzenetére


#79621120
törölt tag

http://whosgamingnow.net/redeem

(#91629) Crytek válasza #79621120 (#91628) üzenetére


Crytek
veterán

Nincs ott semmi. :O

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#91630) Niczo válasza Crytek (#91626) üzenetére


Niczo
senior tag

megnéztem, nem szavaztam rá greenlighton, mégis ott volt a kulcs hozzá az oldalon :F

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#91631) genndy válasza Hokunda (#91621) üzenetére


genndy
addikt

Nem lehet, mert kimondottan a braziloknak van. Olyan mint nálunk a CDGalaxis, csak kulcsokat árul. Chrome, Google fordító.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#91632) Dreimus


Dreimus
senior tag

Aki meg akar Tescoban az olcsobb aru termekekbol az holnapig tegye meg mert utanna kidobjak oket.

(#91633) Csapoati válasza Hokunda (#91621) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én a Chrome beépített fordítóját használom a Nuuvemen, egész korrekt.

szerk.: Lassú és figyelmetlen voltam, már válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91634) Crytek


Crytek
veterán

Sirpinek ezer köszönet az Into The War cd kulcsért!! :Y :R

Next PC Upgrade: 2022

(#91635) TBT


TBT
addikt

Várom, hogy az Ori and the Blind Forest megjelenjen a Nuuvem oldalán (olcsóbban a majdani Steam-es árnál - 20 euró) és csak most látom, hogy egyetlen egy Microsoft kiadású játék sincs ott. :(

No, akkor ezt is kénytelenek leszünk teljes áron venni. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91636) x_o_n válasza Niczo (#91630) üzenetére


x_o_n
veterán

én nem találtam,pedig szavaztam :)

(#91637) MerLinh válasza TBT (#91620) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát én azt már behuztam, 3kért anno, lackkitól, annyit nekem megért, ps vitara annó 6,5k ért vettem úgyhogy ez best buy volt =)
én tuti nem probálom meg billel =) x360 kontroller már beizzitva...kár hogy elcsusztatták....gta 5, witcher 3.....
nem tudom majd mivel nyomjak majd március végén =))

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#91638) tipuka válasza cskamacska (#91602) üzenetére


tipuka
addikt

A CIV 5 Completét nem engedi a kosrába tenni.
Attól függetlenül , ha egy "rokon" megvenné nekem, akkor be tudnám aktiválni? :) Vagy régió korlátos a játék, nem csak a vásárlás?
Csak az alap játék van még meg és régóta éhezem egy complete-ra . :D

(#91639) Dilikutya válasza Dreimus (#91632) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van még esély találni valamit?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91640) BigBlue69 válasza Dreimus (#91632) üzenetére


BigBlue69
őstag

Akkor megyünk kukázni :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#91641) Dreimus válasza Dilikutya (#91639) üzenetére


Dreimus
senior tag

Áruházanként eltérő, szegeden a nagy tesco-ban pl még van BF4 prémium, legalábbis tegnap még volt kettő :)

#91640: Sajnos azt a kukát senki nem éri el :(

[ Szerkesztve ]

(#91642) reelc válasza Dreimus (#91641) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem már minden kurrensebb dolgot elvittek mindenhonnan. Gondolom nem került elő a raktárak mélyéről újabb adag.
Akkor ma van az utolsó nap?

[ Szerkesztve ]

(#91643) reelc


reelc
veterán

Media Markt:
A Riddicket kereste valaki a múltkor. Nem tudom, tényleg betudják még keríteni valahonnan, vagy nem. Mindenesetre szállítással is jó áron lenne. :)
Ugyanitt Tron Evolution 299-ért.

Alexandra:
Itt van pár 1000Ft körüli utolsó példányos régebbi játék. Azok úgy látom jó áron vannak.

Nem tudom, bármelyik is regisztrálható-e valahova, tőlem ne is kérdezzétek. :) Sok évvel ezelőtti hazai dobozos kiadások.

[ Szerkesztve ]

(#91644) regener válasza reelc (#91643) üzenetére


regener
veterán

Alexandrában van néhány régi kedvencem de cash az nincs rájuk :(((
Pl. Clutch, HAWX 1-2, Split/Second Velocity, Pure, Just Cause, Vegas 2 ...

(#91645) TBT válasza MerLinh (#91637) üzenetére


TBT
addikt

3000 Ft-ért? WTF Annyiért azonnal venném, de még 6000-ért is. :D

Orosz Steam Gifteket találni 10 euró körüli áron, de azok meg ugye nem működnek itt + a VPN is fel van tüntetve. :(

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#91646) Lackki válasza TBT (#91645) üzenetére


Lackki
senior tag

mint írta, rég megvette :) Doom's day előtt :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#91647) Rellind válasza Dreimus (#91632) üzenetére


Rellind
senior tag

Sajnos COD-MW3 már nincs :U

(#91648) boogie84 válasza reelc (#91152) üzenetére


boogie84
veterán

Torchlight 2 kivételesen a steamen olcsóbb.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#91649) Crytek


Crytek
veterán

(#91650) reelc válasza boogie84 (#91648) üzenetére


reelc
veterán

Nem is azt mondtam, hogy minden jó áron van... sőt sokminden baromi drága.
De van ott 1000Ft alatt/körül pár játék, ami jó áron van.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.