Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92901) Csapoati válasza Xalderon (#92900) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Régebben még elérhető volt nálunk is. Az utóbbi időben sajnos egyre több cuccra teszik rá a vásárlási korlátot. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92902) Źşë' válasza warcat (#92897) üzenetére


Źşë'
addikt

miért mi lesz csütörtökön?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#92903) Xalderon válasza Źşë' (#92902) üzenetére


Xalderon
tag

Akkor fog megjelenni a Pillars of Eternity, jelenleg csak elorendelni lehet.
Megjeleneskor vagy azt kovetoen kovetoen kuldik majd ki az uzletek a kulcsokat is.

(#92904) warcat válasza Źşë' (#92902) üzenetére


warcat
veterán

Pillars of Eternity
Release Date: 26 Mar, 2015
előtte kicsivel várható a Steam kulcs a preorderekhez

EA: It's in the crate!

(#92905) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Olyankor mi van, ha a steamgiften 2x írtam ki egy giveway-t és csak akkor vettem észre amikor már lejártak? De csak egy kulcsom van :(.

Ugyan itt: Starseed Pilgrim-et keresek nagyon olcsón, ajándékba lesz :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92906) sing1ep1ayer válasza NyMRooD (#92905) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

***pás van szerintem. Én ha lehet, gyorsan vennék egyet az adott játékból és szépen elküldeném a kulcsot. Ha már egyszer hülye voltam (elnézést!), akkor ne más szívjon miattam.

(#92907) NyMRooD válasza sing1ep1ayer (#92906) üzenetére


NyMRooD
őstag

Sikerült megoldani, csak nem akartam duplázni. Az egyik nyertessel ledumáltam, hogy egy másik játékkal kompenzálom. Egyébként a hülyeségem inkább bénaság volt, a confirm giveway-ra nyomtam rá kétszer (nagyon lassú az oldal) és ő meg le is mentette kétszer, úgyhogy óvatosan, ezt a fejlesztők nem kezelték le. Elvileg sorsolás után is törölhető, csak nem tudom, hogy milyen negatív következményei vannak a dolognak.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92908) genndy válasza NyMRooD (#92907) üzenetére


genndy
addikt

Semmi szerintem amíg nincs nyertes. Én is pont pár napja kétszer csináltam egy giveawayt (pár jelentkező is volt már), de töröltem és nem kaptam büntit. Mondjuk ez volt az első ilyenem.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#92909) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Nuuvemen maradt egyáltalán játék ami elérhető a régiónkból? 1-2 dlcn kívül semmit nem bírok kosárba tenni.

(#92910) sing1ep1ayer válasza genndy (#92908) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

De nála már volt nyertes. Egyébként ügyesen megoldotta szerintem. ;)

(#92911) Dilikutya válasza genndy (#92908) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én is töröltem már giveaway-t, szépen le is vonta a feltölthető slotokból, egyszer meg valami bundlist töröltek, az is -1 slot, aztán most ott tartok, hogy nincs egy se, pedig negatív értékelésem se volt. Hagytam is a francba, akkor inkább porosodjanak nálam a kulcsok. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92912) djculture válasza Hokunda (#92909) üzenetére


djculture
félisten

még a ubis játékok betehetők:)
Felajánlási témára .. Mi bajotok a ph-s bluegifttel? Miért nem ott ajánljátok fel, jobb mintha ismeretlen kamu grizligézák kapnák meg a játékokat ti meg fényévente egyszer nyertek valami 1 forintos bundle izét..

[ Szerkesztve ]

(#92913) Arkennys válasza djculture (#92912) üzenetére


Arkennys
addikt

általánosságban gondolom ez igaz, viszont ha egy normális csoportban bent van az ember, és oda adja be amilye van, és mások is, lehet tök normálisakat összeszedni. Így találtam meg értelmét az oldalnak anno

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#92914) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ha elkészül, best buy lesz: Kickstarteren a világ első WC szimulátora!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92915) Crytek válasza Dilikutya (#92914) üzenetére


Crytek
veterán

Szimulátor ,epic fail még ha valósághű lenne a sz*r meg a hugyozás azt mondom ok ,de így csak egy hulladék. :W

Next PC Upgrade: 2022

(#92916) Dilikutya válasza Crytek (#92915) üzenetére


Dilikutya
félisten

800 dollárból mit akarsz? Mondjuk így is jobb, mint a mobilos Colin McRae Rally. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92917) Crytek válasza Dilikutya (#92916) üzenetére


Crytek
veterán

Számodra lehet.....

Next PC Upgrade: 2022

(#92918) mepet válasza Dilikutya (#92914) üzenetére


mepet
addikt

Azt hittem, hogy a játékos a wc szerepébe bújhat... Így nem is érdekes. :O

(#92919) csaba951 válasza Dilikutya (#92914) üzenetére


csaba951
veterán

Volt már ilyen: Toilet Tycoon
Egyszer Amazon Tony be is rakta $1-os akcióba, poénból. Ej, azok a régi szép idők! :DDD

(#92920) #57919488 válasza Dilikutya (#92914) üzenetére


#57919488
törölt tag

Valami katasztrofa-tulelos szimulator johetne inkabb. Vagy egy uj Fallout :P

(#92921) maross válasza #57919488 (#92920) üzenetére


maross
veterán

wasteland 2 az uj fallout, csak ajanlani tudom :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92922) micafighter válasza maross (#92921) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mármint az új régi fallout :) Nem a fallout 3ra hajaz hanem az elödökre.

(#92923) Renok


Renok
senior tag

Srácok, megér 1500-2000 forintot a Watch Dogs?
Aki játszott már vele, mik a tapasztalatok?
Tényleg sok olyan stealth szakasz van benne, ami rögtön fail, amint észrevesznek? Annyira nem vagyok oda a lopakodásért.
AMD VGA kártyával már játszható a játék?

[ Szerkesztve ]

(#92924) GoZoL válasza Renok (#92923) üzenetére


GoZoL
senior tag

G2a-n 1000 Ft-ért hozzájutsz, ha bukod az se gáz érte. :)
Sok órám van benne vannak benne könnyú részek és nehezek is, ki kell próbálni annyi pénzt megér.
MIlyen AMD kártyád van? Szereti enni a VGA-t! :)

(#92925) Nazara


Nazara
őstag

Mass Effect 3 DLC-ket hogy lehetne jó áron beszerezni? Csak a Story alapúak érdemelnének, de nem akarok darabjáért 10-20 dolcsikat fizetni az Origin Store-ban.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#92926) Renok válasza GoZoL (#92924) üzenetére


Renok
senior tag

De ez igaz, hogy vannak benne olyan lopakodós részek, hogy 1x észrevesznek, és bukó az egész?
HD7950 kártyám van (nem boost-os).

(#92925) Nazara: Na látod ez engem is érdekelne, ME2-vel kapcsolatban dettó.

(#92927) Jofi81 válasza Renok (#92926) üzenetére


Jofi81
őstag

+1, de eléggé reménytelen szerintem.

(#92928) Hokunda válasza Renok (#92926) üzenetére


Hokunda
aktív tag

De ez igaz, hogy vannak benne olyan lopakodós részek, hogy 1x észrevesznek, és bukó az egész?

Igen. Már egy ideje jegelem, de a sztori kb 3/4-nél már van 1-2 olyan küldetés ahol teljesen észrevétlenül kell mozogni (étrsd nem megölsz valakit hangtalanul, hanem kikerülöd). Egyébként szerintem 1500-at simán megér, nem egy világmegváltó játék, de azért jópár órára kikapcsol. A gang hideoutok pedig kifejezetten szórakoztatóak.

(#92929) Dilikutya válasza Renok (#92923) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha legális forrás, akkor szerintem igen, kulcsboltból nem, mert most is 15€ pár helyen, kapja szerintem nemsoká az első 75%-ot is a Steam-en.
Bár még nem játszottam vele.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92930) csaba951 válasza Nazara (#92925) üzenetére


csaba951
veterán

Bioware Points (1600)
Bolygó szerte a legalacsonyabb ár. És ennyiért még örülhetsz is, ha tényleg van a boltban! Sajnos így is többek fogsz kiadni a DLC-kre, mint az alapjátékra. :(

Ezeket a pontokat nem szokták akciózni, szóval ne is várj valami leértékelésre. Ez ennyibe kerül és kész.

(#92931) bullseye válasza Hokunda (#92928) üzenetére


bullseye
addikt

Trainerrel egész játszható volt ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92932) Nazara válasza csaba951 (#92930) üzenetére


Nazara
őstag

Köszi az ajánlást, én is néztem a dobozos pontokat itt-ott, de horribilis. Ha a négy sztori-DLC-t szeretném, az 2x800 + 2x1200 = 4000 pont lenne, amit itt 3x4000 = 12000 Ft.-ért kapnék meg... És akkor maradt feleslegbe is... ennyit biztos nem fizetek egy hároméves játékért (még ha a kedvenc szériám is...)

Megnézem inkább Youtube-on a dialógusokat... :(((

:R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#92933) micafighter válasza Renok (#92926) üzenetére


micafighter
nagyúr

Végigvittem már, most 2 rész jutott eszembe amikor muszáj lopakodnod észrevétlenül, de egyik sem annyira vészes szerintem. Annyit simán megér szvsz.

(#92934) Anonymusxx válasza Nazara (#92932) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

warezold le, ne hagyd magad lehúzni, az a hülye aki kiad ennyi pénzt dlc-re...

(#92935) bladegery válasza Anonymusxx (#92934) üzenetére


bladegery
senior tag

Ez a hozzaallas nem ide valo szerintem :F :U

gergely-szabo.com

(#92936) DJGABI válasza GoZoL (#92924) üzenetére


DJGABI
addikt

dölux verza megéri? és ez a g2a shield? uplay szokott tiltani? a játékot magát nem is igazán sajnálnám, csak az accountot

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#92937) Hokunda


Hokunda
aktív tag

All Stars Bunlde

ennyiért bőven jó ár.

[ Szerkesztve ]

(#92938) Csapoati válasza Hokunda (#92937) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bizony nem rossz, a Prime World Defenders vagy a Stalker mar onmagaban meger ennyit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92939) Hokunda válasza Csapoati (#92938) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Én a Deponia - Magicka kettős miatt húztam be, de ha a Tropico már nem lett volna meg akkor instant buy szintén.

(#92940) csaba951 válasza DJGABI (#92936) üzenetére


csaba951
veterán

>dölux verza megéri?

Anyagi szempontból nagyon nem! Ha kellenek a DLC-k, arra ott van a Season Pass. Azzal sokkal de sokkal jobban jársz!

(#92941) djculture


djculture
félisten

Nemtudom mit fognak még kitalálni már a kártyákat se lehet csak ugy cserélgetni ha veszed..

Steam Trading Cards, Profile Backgrounds, Emoticons, and Gems purchased on the Steam Community Market will not be tradable or marketable for one week after purchase. We are making this change to combat fraud (which artificially increases the prices of these items), and to help maintain a safe and healthy item economy within Steam.

Untradable Steam items can still be used like normal. They just cannot be immediately used in trades with other Steam users.

[ Szerkesztve ]

(#92942) tomsolo


tomsolo
őstag

Érdekel valakit ilyesmi itt:

BloodRealm: Battlegrounds Debut Champion "Lora" + 3 Elite Packs (Early Access)

az nyígjon aki tolná is

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92943) xuser válasza tomsolo (#92942) üzenetére


xuser
tag

engem érdekelne, ha jól látom hogy ez egy magic szerű kártyás játék
ahogy nézem elég vegyes az értékelése

(#92944) tomsolo válasza xuser (#92943) üzenetére


tomsolo
őstag

ment PM, gg!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92945) tomsolo


tomsolo
őstag

Érdekes egy profil.

3K feletti játékszám, aztán max 60 óra amit eddig egyre rászánt...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92946) micafighter válasza tomsolo (#92945) üzenetére


micafighter
nagyúr

Csak nem cskamacska forumtársunk ? :DDD Tényleg érdekes egyébként, 1911 wishlist, 9 élet is kevés lenne a végére érni, a pénzröl nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#92947) eami válasza tomsolo (#92945) üzenetére


eami
addikt

60 óra nem elég egy játékra? :F

(#92948) Hokunda válasza eami (#92947) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Egy mobara, mmora, rpgre mondjuk nem, közel sem!

De mondjuk sima stratégiai játékra is el lehet lőni 2-300 órát.

[ Szerkesztve ]

(#92949) eszement24 válasza tomsolo (#92945) üzenetére


eszement24
aktív tag

Mert ő főleg trader és gyűjtő és csak másod sorban gamer :)

(#92950) section9


section9
őstag

Steam nem mindig trackeli pontosan az időt, plusz vagyunk páran akik más platformon is játszunk, plusz 60 óra annyi amennyit csak a nagyon jó játékokra áldoznék. (Például én a Fallout szériába szerintem 6-700 órát beletoltam már anno PC-n, GOG-on, illetve az újakba vegyesen Steamen és konzolon)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.