Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91101) i2k válasza Frod (#91099) üzenetére


i2k
senior tag

A Nuuvemen mindenből csak 1 példány vehető 1 fiókkal.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#91102) arty válasza Nazara (#91027) üzenetére


arty
veterán

thx

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#91103) reelc válasza Dilikutya (#91071) üzenetére


reelc
veterán

Én év végén vettem meg ugyanitt, akcióban.
Simán meglehetett venni, Paypallal. Pár órája telepítettem fel, megy gond nélkül.
Most nem tudom, mi nem tetszik neki, miért nem tudod megvenni, amikor más még most is megtudja.

(#91104) Źşë' válasza djculture (#90967) üzenetére


Źşë'
addikt

nem lehet, hogy azért mert az a bizonyos üzlet bezár, az új törvény miatt nem éri meg nekik?! és kiárusítanak mindent? nem voltam most tecsoban, de nem hiszem h nálunk is ez lenne a helyzet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91105) micafighter válasza reelc (#91103) üzenetére


micafighter
nagyúr

Injustice-t szintén év végén vettem nuuvemen akcióban, gond nélkül aktíváltam steamen.

(#91106) Tombi


Tombi
senior tag

Én a GTA 5-ön filózok ha sikerülne nuveem-es 80 brazliért megvenni, ha jól számolom kb 8000 Ft, viszont még mindig gond a régió..ha nem sikerül, akkor a playiten megveszem :) ott szerintem 10k körül lesz mondjuk.

(#91107) sing1ep1ayer válasza micafighter (#91105) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én ma reggel és semmi gond nem volt vele.

(#91108) maross válasza warcat (#91030) üzenetére


maross
veterán

lelottek a kupont :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#91109) Tombi válasza maross (#91108) üzenetére


Tombi
senior tag

köszi az infót, sajnos mire megoldottam volna (gta 5) elvették a kupont, remélem lesz még durvább akció :)

[ Szerkesztve ]

(#91111) echterion válasza Źşë' (#91104) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha ez lenne a gondjuk, akkor már régen rossz nekik. Viszont az angliai cégük nagyon nagy szarban van, emiatt voltak is már bezárások (pl. tatabányai kistesco).

**********

(#91112) sto1911 válasza cskamacska (#91110) üzenetére


sto1911
veterán

:R A lenyeg, hogy lesz, nekem nem surgos :C

(#91113) Scale válasza Scale (#91096) üzenetére


Scale
őstag

Ez működik vagy sem? :F

(#91114) #79621120


#79621120
törölt tag

Ki vesz ilyen vacak játékot ? Surgeon Simulator 2013 + Surgeon Simulator Anniversary Edition $4.98

(#91115) djculture válasza Źşë' (#91104) üzenetére


djculture
félisten

Azok már bezártak ...most országosan volt akció de mit vársz attól az akciótol ahol első nap reggel több százan odamennek és nincs pl limitálva a vásárlási darabszám? Volt olyan baráti társaság aki 30db technika led tv-vel jött kifele, azok is filléresek voltak . Másik telepakolta a nagy kosarat telefonnal olyan 2-300 darabot vett egyszerre. (el is kezték a tesco-s simeket meg telefonokat hirdetni a neten) Harmadik aki előttem állt meg gta4-et vett egy kosárral.

[ Szerkesztve ]

(#91116) Źşë' válasza echterion (#91111) üzenetére


Źşë'
addikt

tvben a szóvivőjük erre az indokra hivatkozott múltkor (igazából nem tudom mennyire érinti őket, de elhiszem h nagy bevétel kiesés lesz - én mondjuk szombat/vasárnap szoktam vásárolni menni, aki dolgozik szombaton is annak csak a vasárnap marad - politika az egész), beszéltem ottani dolgozókkal hogy nekik sem mindegy, egy 10essel kevesebbet visznek majd haza...

Humble Bundle Star Wars Bundle lassan lejár

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91117) Dilikutya válasza reelc (#91103) üzenetére


Dilikutya
félisten

Be se tudom tenni a kosárba, nemhogy fizetésnél a PayPal-t kiválasztani, nem értem. IP lehet a gond?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91118) echterion válasza Źşë' (#91116) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem a vasárnapi móka miatt zárnak be.

A humblihoz: Még filózok rajta, az a baj, hogy most vettem egy GT6-ot PS3-ra, így ezekre se maradna időm mostanság, csak pluszegysornak meg nem akarom megvenni.

**********

(#91119) genndy válasza Dilikutya (#91117) üzenetére


genndy
addikt

Rápattintották a régiózárat, most már nem lehet megvenni. Régebben tényleg működött.

(#91096) Scale: megveszed VPN-el, kapsz egy régiózáras kulcsot, amit Steamen is csak VPN-el tudnál aktiválni, amire a Steam azonnali account bannal reagál. Megéri?

Amíg meg lehetett venni, addig nem volt gond, mert csak egy verzió létezett belőle. Csak Steamen megvenni nem lehetett tőlünk, de egyébként elfogadott bármilyen külső kulcsot, mert egy verzió létezett a játékból. Úgy látszik, most csináltak egy régiósat is (tippem: túl sok volt a Brazílián kívüli vásárlás, és ez már feltűnt nekik).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#91120) Tombi válasza genndy (#91119) üzenetére


Tombi
senior tag

ha tényleg így van, hogy csináltak/szereztek régiós kódot, akkor nem érdemes onnan trükközve megvenni mert a steamnél megszivja az ember, ahogy írtad. Sajnálom azokat, akik később szerették volna megvenni. :(

[ Szerkesztve ]

(#91121) maddionmax válasza genndy (#91119) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nuuvem saját IP zárát kapcsolta vissza, az Injustice-ból nincs külön brazil verzió, oroszt meg nem valószínű, hogy árulnak. :D

Abba lehet hagyni az ezen való pörgést, aki nagyon akarja VPN-el megveheti...bár szvsz annyira rossz a játék, hogy a 400 Ft is pénzkidobás érte.

[ Szerkesztve ]

(#91122) x_o_n válasza maddionmax (#91121) üzenetére


x_o_n
veterán

a Defiance limited edition 5eu
megéri ennyiért?dobozos-steames

[ Szerkesztve ]

(#91123) maddionmax válasza x_o_n (#91122) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Hm, ez nem egy F2P fizetős kiegészítése? :F

(#91124) wjbhbdux válasza maddionmax (#91123) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A sorozattal párhuzamosan futott story DLC-k külön vagy season passban vannak, az alapjáték már ingyenes, ez valami megmaradt készlet lehet. a limitedben van kb 5 euronyi ingame pénz, úgyhogy nem pénzkidobás, de ha csak a játék érdekel akkor ingyenes.

/s

(#91125) NyMRooD


NyMRooD
őstag

A Nuuvem-es Dead Island Franchise pack aktiválható magyarországon? (engedi a kosárba rakni, de elvileg van belőle brazil verzió, igaz az talán csak a vásárlásra vonatkozik)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#91126) Cheesus válasza NyMRooD (#91125) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nálam okosabbak majd megmondják, de pl az Amazonos Riptide régiózáras volt, ezért a Nuuvem-eset fenntartásokkal kezelném, de majd vki kiegészít :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#91128) csaba951 válasza Zamery (#91127) üzenetére


csaba951
veterán

Max akkor, ha lesz külön Konzolok Szervíze kiadás! :D

Az összes nagyobb online boltban nem Steam-es változatot kapni. Plusz amazon-on sem Steam-es a dobozos változat. Még mindig.

Egyébként ez csak a CDGalaxis oldalán volt fent így, a KSZ-nél nem. Most viszont úgy látszik átvették a téves információt! :(

[ Szerkesztve ]

(#91129) FollowTheORI válasza cskamacska (#91110) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah... majd küldik. Énis megvettem... gondolom megrohanták millióan mert olcsó volt. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91130) JoolsNOS válasza Zamery (#91127) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát most bekaphatják ha ez igaz. Emiatt halogattam az elővásárlást amíg meg nem lehetett venni steamen. Bár gondolom nem voltam egyedül.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#91131) eami válasza JoolsNOS (#91130) üzenetére


eami
addikt

ha ez igaz lenne akkor tömegesen kezdenék visszamondani a steames pre-ordert szerintem.

(#91132) Tombi


Tombi
senior tag

Lehet, hogy igaz lesz, nem tudhatjuk milyen kódokat szereznek a galaxisnál..
szerintem a megjelenés előtt pár nappal ki fog derülni..

(#91133) FollowTheORI válasza Zamery (#91127) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez régi infó, nem frissítették korrekten... nem lesz Steam-en aktiválható egyik se.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91134) csaba951 válasza JoolsNOS (#91130) üzenetére


csaba951
veterán

Fordítva! Az milyen ideges lesz, aki ez alapján megveszi náluk a játékot! Hazaviszi a dobozt. Steam nem fogadja el a kódot. RockStart-tól meg nem lehet letölteni, mert ott vannak a DVD-k. És nem tud játszani az év játékával, mert már nincs optikai meghajtója. Viszont van kb. 8 db DVD-je, meg egy kétoldalas posztere! :W

(#91135) djculture válasza csaba951 (#91134) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon nagy dolog kölcsönkérni egy satás dvd meghajtót pár órára :) Egyébként ilyen divatbziság ez a dvd meghajtó nélküliség, pár elszállt haver már hdd-t se használ mert elavult fujj.. Meddig tart egyet tartani a polcon 2000-ért meglehet venni már az aprórol, ha már annyira nem akarja bekötni az ember.

[ Szerkesztve ]

(#91136) djculture válasza eami (#91131) üzenetére


djculture
félisten

Különben nagyot röhögnék ha ez igaz lenne, ez a gamezone05 is már ezzel fényezi magát hogy több mint 18 ezerért megvette a gta5. Mikor irtam neki hogy figyi már 1 nap alatt lement az ára 17 ezerre mert lement az euro árfolyam én lettem a zsidó bérenc meg minden. Elrontom az örümüket meg minden.. Vicc ez ami ezzel ajátékkal folyik egyesek már a becsületüket is eladják érte. Barátok közt szappanopera már kutya fülée ehhez képest amilyen örület kialakult ezzel a gta 5 pc kiadással..

[ Szerkesztve ]

(#91137) section9 válasza djculture (#91135) üzenetére


section9
őstag

Az utóbbi három évben kétszer használtam DVD meghajtót. Ez nem divatbuziság, ha nem veszel dobozos játékot, akkor halál felesleges a DVD meghajtó. Pont ugyanez van a vinyóval. Ha nem tárolsz nagy adatot (vagy ha felhőn tárolod) akkor hót felesleges.

(#91138) djculture válasza section9 (#91137) üzenetére


djculture
félisten

Oké elhiszem ez legalább értelmes magyarázat viszont a felhőzésre majd ősszel térjünk vissza mert azokat is szabályozni fogják. Most éppen a hazai fényképezéseket szabályozzák, nem lehet csak úgy lefényképezni bárkit az új törvény szerint. Az interneten lévő fényképek videók 90%-a ha ezt megszavazzák szabálysértő lesz

[ Szerkesztve ]

(#91139) Tombi


Tombi
senior tag

Nekem meg a gépemben csak ram van ! nem tárolok semmit, a windows-t is 128gb ramon tartom ramdiskkel. ennyi :D :Y

(#91140) djculture


djculture
félisten

Mástéma elloptak 10 millió jelszavat, persze hogy megtaláltam magamat át is irtam az egyik nagy játékos kliensben használtam ezt. Más se árt ha ellenőrzi nehogy meglepetése legyen.[link]

[ Szerkesztve ]

(#91141) Dilikutya válasza djculture (#91140) üzenetére


Dilikutya
félisten

És ezek miféle jelszavak?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91142) djculture válasza Dilikutya (#91141) üzenetére


djculture
félisten

Nekem az egyik ubiplayes felhasználó/jelszó volt benne plusz egy twitteres legalább is eddig most már végignézem az összes felhasználómat

[ Szerkesztve ]

(#91143) ZS3NI válasza djculture (#91140) üzenetére


ZS3NI
őstag

Az enyém pl nincs ott

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#91144) djculture válasza ZS3NI (#91143) üzenetére


djculture
félisten

Hát ez változó multkor ugyanez volt nekem se volt akkor benne

(#91145) #79621120


#79621120
törölt tag

(#91146) prtvlogan válasza djculture (#91144) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Lehet, hogy a múltkori rákeresésnél bekerültél a rendszerükbe! ;]

[ Szerkesztve ]

(#91147) #79621120


#79621120
törölt tag

(#91148) Buuster válasza #79621120 (#91147) üzenetére


Buuster
tag

macgames5off kuponnal 5% leszedhető még a letöbb játék árából, én Babel Rising-el($2.49) próbáltam ki és -$0.12.

(#91149) Csapoati válasza Buuster (#91148) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó pár darab (pl. SimCity) ráadásul Win-re is ugyanennyi. WinGameStore

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91150) Buuster válasza #79621120 (#91147) üzenetére


Buuster
tag

-nem értem ez mi itt-

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.