Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91801) djculture válasza #79621120 (#91799) üzenetére


djculture
félisten

Orosz webshopban kell nézni, originen leszrják honnan vásárolsz nincs tiltva. 400 rubel

[ Szerkesztve ]

(#91802) Crytek válasza djculture (#91798) üzenetére


Crytek
veterán

Na majd amikor a dragon age 3 lesz ennyi szólj :C

Next PC Upgrade: 2022

(#91803) i2k válasza djculture (#91798) üzenetére


i2k
senior tag

Tényleg, nyálcsorgatáshoz, hogyan lehet azt megnézni?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#91804) Csapoati válasza i2k (#91803) üzenetére


Csapoati
nagyúr

[link]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91805) #79621120 válasza i2k (#91803) üzenetére


#79621120
törölt tag

Felesleges hozzászólás . Törölve .

[ Szerkesztve ]

(#91806) i2k válasza Csapoati (#91804) üzenetére


i2k
senior tag

Csapoati, dadawa: :R :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#91807) djculture válasza Crytek (#91802) üzenetére


djculture
félisten

7600 az.. 1700 pénz a fifa14 is benne a magyar..rétegjáték igaz de meggondolandó az is..

[ Szerkesztve ]

(#91808) bullseye


bullseye
addikt

De akkor követelem, hogy innen meg töröljék a moderák azokat, akik best buy ajánlatokkal zavarnák meg az offolást! ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91809) ollie válasza bullseye (#91808) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sőt, 1 hét bant is kapnak. ;]

***

(#91810) #79621120


#79621120
törölt tag

(#91811) Marci79 válasza #79621120 (#91810) üzenetére


Marci79
aktív tag

Én nem látom, hogy a játék régiózáras volna. Jól látom vagy sem? Lehet venni tőlük gond nélkül vajon?

(#91812) djculture


djculture
félisten

vágre kimaxoltam a mass effect3-at 100 rubel a deluxe uograde meg 90 rubel (1.47 euro) a final hours .. Végre elkezdhetek vele játszani, eddig hanyagoltam..

[ Szerkesztve ]

(#91813) Csapoati válasza Marci79 (#91811) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem sikerült megvennem amerikai ismerős segítségével, 1,7 USD volt. A kód gond nélkül aktiválható volt innen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91814) csaba951 válasza Marci79 (#91811) üzenetére


csaba951
veterán

Csak USA-ban élő fórumtagok tudnak ott vásárolni!
(Olyanok a vásárlási feltételek, hogy nagyon nehéz máshonnan megoldani. Szóval ha nem ott élsz, akkor lapozz!)

#91813 Csapoati
Hoppá! Az ember újabb győzelmet aratott a gép felett! :C

[ Szerkesztve ]

(#91815) tomsolo válasza #79621120 (#91810) üzenetére


tomsolo
őstag

Felesleges sírni érte.

Majd ha kijött minden epizód - addig nem is értem miért kéne játszani vele - úgyis behúzható lesz 5 tollar alatt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91816) djculture válasza tomsolo (#91815) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk ilyen epizódikus baromságba eddig a legalja a revelations2 , a fél játék nem működik, raid módra dob egy errort coop nem működik:)

(#91817) Marci79 válasza csaba951 (#91814) üzenetére


Marci79
aktív tag

Anyám ott él. Úgyhogy valahogy csak megoldható. Nem lapozok. :)

(#91818) djculture


djculture
félisten

Jó ez a dupla topik már most belekevertedtem milesz később:) Más is irkál mindent ida meg oda is ahogy nézem nulla értelme ennek. Vagy legyen csak annyi ott hogy ez meg az akciós és nulla kérdés meg válasz már megint vagy megint elszemetelődik össze vissza. Én maradok itt ide posztolok mindent inkább amig nem rendeződik a szabály vagy valami. Ha beposztolok oda egyböl lesz aki kérdést intéz és bunkóság nem válaszolni..

[ Szerkesztve ]

(#91819) Crytek


Crytek
veterán

Ingyenes Forza-játék jön a Furious 7 alapján

A jó öreg 360-ra is :R

Next PC Upgrade: 2022

(#91820) tomsolo


tomsolo
őstag

Jön lefellé a Homeworld RC - 6 giga az egész ebből kb 1 a régiek. Nagyon remélem, hogy nem cseszik el... és abba meg nagyon bízom hogy a felújított 1-be csak belehekkelték a pálya végén az automatikus riszörszölést ala 2.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91821) joe-ker válasza djculture (#91775) üzenetére


joe-ker
senior tag

Engem is hívtak szintén nem nyert. :F

(#91822) djculture válasza joe-ker (#91821) üzenetére


djculture
félisten

Ja állitólag már rég elfogyott mikor mi rendeltük csak a webshopban úgymaradt :) Mindegy legalább azt becsülöm hogy felhivtak bennünket és elnézést kértek.. Sok más cég ilyenkor ül a babérjain.

[ Szerkesztve ]

(#91823) Buuster


Buuster
tag

Nem láttam még kiírva, hogy szépen csendben 13-án megjelent Steamen a Lucius II, elég vegyes fogadtatással. 19,99€, majd egy jó -80% után mehet át a másik topikba, addigra talán a bugokat is kigyomlálják belőle.

(#91824) Rendo84 válasza Buuster (#91823) üzenetére


Rendo84
senior tag

99% szerintem, hogy rövid időn belül valamelyik bundleban látni fogjuk, szerintem érdemes lesz kivárni.

(#91825) maross válasza Buuster (#91823) üzenetére


maross
veterán

Nem reklamoztak tul..mondjuk a "nagyon pozitiv" -> "vegyes" se tul biztato

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#91826) Buuster válasza Rendo84 (#91824) üzenetére


Buuster
tag

Hát mondjuk ha abból indulunk ki, hogy az elődje is 10+ bundle-ben szerepelt, valószínű hogy ez is bekerül egy-kettőbe.

(#91825) maross
Valóban nem nagyon reklámozták, én is csak puszta véletlen folytán találtam rá.

[ Szerkesztve ]

(#91827) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

De hogy semmi ertelme nincs egy temanak szaz topik, eddig is kovetheto volt csak paran sirtak de kozbe sz@rt se vesznek mer annyit nem er vagy leszazmegolcsobb. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#91828) eami válasza djculture (#91822) üzenetére


eami
addikt

két havonta le van árazva, nem sokkal többért megkapod a teljes packot nem csak az alap játékot.

(#91829) cikasz válasza djculture (#91818) üzenetére


cikasz
őstag

Oda nem kellene még egy köszönöm sem. Sem egy kérdés SEMMI! Csak az akció.
A kérdést fel lehet itt tenni.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#91830) tomsolo


tomsolo
őstag

oda kb egy frame be lehetne illeszteni a reddit.com/r/GameDeals/new/-t aztán helló ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91831) Dilikutya válasza djculture (#91798) üzenetére


Dilikutya
félisten

999 руб = 1700 Ft?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91832) Csapoati válasza Dilikutya (#91831) üzenetére


Csapoati
nagyúr

399 volt még délután.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91833) cskamacska válasza wwenigma (#91827) üzenetére


cskamacska
addikt

Miért gond ez? Legalább lehet posztolni macskákat. ^^






[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#91834) djculture válasza Dilikutya (#91831) üzenetére


djculture
félisten

399 rubel volt de lejárt az akció.

[ Szerkesztve ]

(#91835) djculture válasza cskamacska (#91833) üzenetére


djculture
félisten

(#91836) tomsolo


tomsolo
őstag

Hotline Miami 2: Wrong Number - Pre Purchase :C

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91837) tomsolo válasza cskamacska (#91833) üzenetére


tomsolo
őstag

igen kell ez ide

nem

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91838) szami777 válasza tomsolo (#91837) üzenetére


szami777
addikt

Bár off topik lett egy ideje, de hszt azért néha szerkeszthetnél is.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91839) Źşë' válasza ollie (#91781) üzenetére


Źşë'
addikt

de akkor minek, teljesen felesleges, így is van már egy offtopikunk, olvashatjuk ott is a sok f*szságot...
ráadásul kétfelé figyeljen az ember :U kb semmi értelme... mint a regulázásnak se ami nemrég volt...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91840) Dilikutya válasza Csapoati (#91804) üzenetére


Dilikutya
félisten

Erre hogy lehet belépni? Amint bejelentkezek, dob is át a régiónk szerinti angol oldalra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91841) micafighter válasza Dilikutya (#91840) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem a Hola segíthet :)

[ Szerkesztve ]

(#91842) Dilikutya válasza micafighter (#91841) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az nekem valami network error miatt nem akar települni a Chrome-hoz a Google oldaláról.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91843) wwenigma válasza cskamacska (#91833) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nah meg az ilyenek amik rohadtul nem kellenek ide SE.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#91844) micafighter válasza djculture (#91818) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Ha beposztolok oda egyböl lesz aki kérdést intéz és bunkóság nem válaszolni.." Ezt én úgy szoktam megoldani, hogy ha ott kérdeznek, válaszban ennyit írok:

Ebben (link erre a topicra) a topicban tedd fel a kérdést, és ott válaszolunk legjobb tudásunk szerint.

Ezt le kell írni egy párszor, de ha ott nem kapnak választ az emberek és át lesznek irányítva ide, akkor idővel rászoknak, hogy kérdezni itt kell.

Ott csak akciók lennének meg bestbuy játékokról rövid eszmecsere, a hosszabb eszmecserék, meg az összes többi diskurzus meg itt menne. Ezzel szeirntem mindenki boldog lenne :) gondolok itt például azokra akik panaszkodtak hogy sok az off

[ Szerkesztve ]

(#91845) micafighter válasza djculture (#91834) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azért durva, hogy az ottani, alapból is igen nyomott árakat is akciózzák.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91846) tomsolo válasza szami777 (#91838) üzenetére


tomsolo
őstag

irony failed

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91847) djculture válasza micafighter (#91845) üzenetére


djculture
félisten

Nem csoda a ruszkik még az only multiplayeres játékokat is tört szerveren nyomják, fizetések hansonlók mint nálunk csak éppen renegetegen vannak.. Látod még az ea-nak is megéri minden játékhoz orosz szinkront késziteni meg sokszor újonnan már eleve feléért adják a játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#91848) Źşë' válasza tomsolo (#91846) üzenetére


Źşë'
addikt

mi lenne ha végre elfogadnád a (építő jellegű) kritikát, és megfogadnád pár ember tanácsát vagy inkább kérését?! a reakcióid mint egy kisgyereké komolyan mondom...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91849) tomsolo válasza Źşë' (#91848) üzenetére


tomsolo
őstag

Háborodj fel helyettem is és inkább nézz akkor te is macskás képeket.

-.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91850) szami777 válasza tomsolo (#91849) üzenetére


szami777
addikt

[link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.