Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92301) cikasz válasza reelc (#92297) üzenetére


cikasz
őstag

Jelentkeztem , de nincs ott az accomon azért csodálkozom! :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#92302) warcat válasza #79621120 (#92300) üzenetére


warcat
veterán

Elég demagóg duma,ráadásul nem a forint gyengült,hanem a dollár nagyon megerősödött EUR és a többi valutával szemben.
Nem csoda mondjuk,filléres saját olajból gyártanak emelett nem kell x milliárd dollár értékben nyersolajat sem vásárolniuk

EA: It's in the crate!

(#92303) micafighter válasza #79621120 (#92300) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tegnap elkezdődött az Európai Központi Bank Quantitative Easing programja, ezért az elkövetkezendő hónapokban az Euro folyamatos gyengülése várható, vagyis erősödhet a forint az eurohoz képest.

(#92304) tomsolo válasza i2k (#92299) üzenetére


tomsolo
őstag

Oops elírtam Grand Master Coll-t láttam 4500-ért :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92305) FollowTheORI válasza micafighter (#92303) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kár hogy a hardver meg USD alapon fut... akkor az meg még drágább lesz. :D
Bár ki tudja lehet kiüti egymást az USD-EUR gyengűlés a forint erősödéssel.

Ha úgy lesz ahogy mondod... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92306) eszement24 válasza maross (#92267) üzenetére


eszement24
aktív tag

Köszi Grenndy, Maross a random.org volt jó választás. És igazad van, megtehetném, hogy ezt csináljam, de egy kicsit olyan vagyok, mint Blue, nekem az az egy is elég, örüljön valaki más is :) (Neked köszönöm a felajánlást, Bluenak meg a lehetőséget, hogy megnyerhettem) :R

Crytek, Croli titeket sorsolt ki a gép :) Gyertek steamre és írjatok rám :)

[ Szerkesztve ]

(#92307) bullseye válasza micafighter (#92303) üzenetére


bullseye
addikt

Még a végén jól fogunk kijönni az 1 USD = 1 EUR idiotizmusból. Gondolom abban pillanatban változtatnak majd a kiadók. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92308) Lackki válasza bullseye (#92307) üzenetére


Lackki
senior tag

majd jönnek a fincsi áremelések ahogy apple is tette...

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#92309) tomsolo


tomsolo
őstag

RIP nuveem. Szinte minden itemet letiltottak a kosárba rakásról.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92310) FollowTheORI válasza bullseye (#92307) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Eléggé affelé tendál... sőt mióta a svájci jegybank is lépett már akkor azt tippeltem hogy ez a három valuta közel fog egymáshoz stabilizálódni.
Nem vagyok szakértő... de tapasztalati úton most eléggé affelé tendálunk hogy ez bekövetkezik kb. :)

Ami rossz hír, hogy ha európa tovább gyengélkedik akkor még be is eshet alájuk az EUR tartósan.
És akkor a többlet adók és vámok, amiket itt rátesznek a termékekre, nagyon ki fog ütközni (nálunk lesz minden a legdrágább a világon (mint régió), bár ez már mostis igaz többé kevésbé).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92311) x_o_n válasza tomsolo (#92309) üzenetére


x_o_n
veterán

:(

(#92312) DJGABI válasza tomsolo (#92309) üzenetére


DJGABI
addikt

nooooo :O

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#92313) tomsolo


tomsolo
őstag

Azért próbaképpen vettem egy Hotline Miamit 2-t Holával viszont bár sikeres volt a vásárlás, látszik is a kontókon csak a kulcs illetve a játék nincs a könyvtárban.

Kiváncsi leszek hogy csak bénák/duzzognak vagy tényleg game over a brazil vonalnak.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92314) tomsolo válasza tomsolo (#92313) üzenetére


tomsolo
őstag

Megjött a kulcs - kiváncsi leszek mit mondanak mi volt a delay. Na azért van remény még akkor! ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92315) csaba951 válasza tomsolo (#92309) üzenetére


csaba951
veterán

Délután akartam kosárba tenni egy Middle-earth: Shadow of Mordor-t, de nem engedte. Pedig a Steam szerint nem záras a brazil kulcs. :(

(#92316) tomsolo válasza csaba951 (#92315) üzenetére


tomsolo
őstag

persze ez csak cart/purchase lock - mondjuk hogy a steamdb is haldoklik azért izgalmas lesz így vásárolni, de a holát benyalta FF-el (chrome alatt be se jön a nuveem) :)

Szerk: a Hotline-t is simán aktiváltam volt vagy 2431 Ft :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92317) Tombi válasza FollowTheORI (#92310) üzenetére


Tombi
senior tag

Nekem max 1-2 évig lesz minden a legdrágább, dobbantok az országból, vissza se nézek :(

(#92318) Crytek válasza Tombi (#92317) üzenetére


Crytek
veterán

Ha amcsiba akkor jelezd.Amazonnak sokszor elég sok jó dobozos game akciója van, aztán akkor berendeljük hozzád te meg küldöd a kulcsokat :)

Next PC Upgrade: 2022

(#92319) arty


arty
veterán

mégmegse jelent carmageddon féláron + többiek

EA-t leárazni a végső kétségbeesés jele ...

- kicseszés az eszmével, miszerint te támogatod a fejlesztést (így pedig aprópénzren kiárulják ezt a 'támogatást')
- kicseszés azokkal, akik teljes árat fizettek, simán csak anyagilag
- hogy akarnak teljes árat kérni ezek után megjelenéskor? mindenki azt nézi majd, h volt ez má' ócsóbb is...

nagy lehet ott is a baj, pedig szurkoltam a projektnek :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92320) Lackki válasza arty (#92319) üzenetére


Lackki
senior tag

miért lenne kétségbeesés?
új arcok akik nem is ismerték a régit, csak egy átlag alatti kinézetet látnak, és ostoba versenyeket.
régi arcok meg nosztalgiából veszik meg.
1 éve van már steamen és nem volt még rá ekkora kedvezmény. 1 év után azért illik rárakni egy nagyobbat.

Privátot hamarabb észreveszem

(#92321) Crytek válasza arty (#92319) üzenetére


Crytek
veterán

Ez az Örli acessz egyfajta hitelezzünk a készítőknek.
Hitelezzen nekik akinek 6 anyja van. Ezer évig készülnek vagy soha el sem készülnek.

:W

Next PC Upgrade: 2022

(#92322) micafighter válasza Crytek (#92321) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen. Bár ettöl én még fizetnék egy early accessért egy Diablo 4 esetén, ha a D2 vonalát folytatja új történettel, grafikával , hösökkel meg képességekkel, ha offline is lehet vele játszani vagy legalább nem olyan a szerverek állapota mint a D3 beta alatt volt. :)

Early access egy lehetöség, nem muszáj élni vele. Illetve szerintem mindenki örülne, ha mondjuk preorder után már azonnal játszhatna a játékkal beta/early access formában. Mondjuk GTA V jutott igy hirtelen eszembe :))

[ Szerkesztve ]

(#92323) Lackki válasza Crytek (#92321) üzenetére


Lackki
senior tag

semmi különbséget nem látok az early access a kickstarter féle gyüjtögetés közt
mind2 átesett a ló túloldalára.

de most őszintén, egy carmageddont mivel lehet feldobni? legyenek benne questek és loot? :D
multiplayer? ja az van. Nem kell többet várni tőle mit amit elbír szerintem egy játék.

Privátot hamarabb észreveszem

(#92324) Crytek válasza Lackki (#92323) üzenetére


Crytek
veterán

Kickstarternél legalább mondanak valami határidőt mikor jelenik majd meg a TELJES játék!

EA-el meg csak a bohockodás meg sokaknál már több mint 1 éve nevetséges. És aki fizet érte még ingyen teszteli is.

Next PC Upgrade: 2022

(#92325) Lackki válasza Crytek (#92324) üzenetére


Lackki
senior tag

azt ne mondd, hogy ott nincsenek elszállva :D
200ezer dodos goal és 2 év múlva kijövünk a gamemel, addig nézzétek meg a videót, ahol az egyik készítő simogatja a gömböt és mondja hogy adjatok dellát, mert olyan terveink vannak hogy HUHA.

és 10ből 8 ilyen simán. Maradék 2 meg olyan, ahol már komplett gameplay mutatnak és mégis kérnek horror összeget. Utána meg adják 49.99ért ugyanúgy.

Privátot hamarabb észreveszem

(#92326) Crytek válasza Lackki (#92325) üzenetére


Crytek
veterán

Nyilván akit érdekel egy kickstarteres cím és nem akarja megvenni majd megjelenéskor teljes áron akkor ott támogatja őket sok esetben 15-25$-ért már megkapni őket.

Részemről ez az egyik legvártabb game indiegogon szedte össze a pénzt Ghost of a Tale

Next PC Upgrade: 2022

(#92327) Pedro78 válasza arty (#92319) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ertekeleseket elnezve annyira nem lehet rossz. 1053-bol 920pozitiv, es a negativok kozott is sok olyan van, hogy neki nem fut stb...pl egy magyar ertekeles :

Közzétéve: 2014. május 7.
KORAI HOZZÁFÉRÉSI ÉRTÉKELÉS

Várjátok meg a befejezést mielőtt megveszitek. Iszonyatosan bugos még, nincsen benne sok tartalom... Bíztam benne hogy elkészítik időre de most már úgy látom hogy rengeteget fognak csúszni.

Megnyitották a bétát... ugyanaz, csak a tartalom kiegészült. Játszhatatlan egy i7-tel és GTX 680-nal...

2015-03-10: elkezdett működni, a teljesítmény nem rossz, a játék pedig gyönyörű. A zenék is hangulatosak nagyon.

En csak azert nem huzom be mert annyira nem erdekel, hogy mar most megvegyem, dio3 behuzott ujra es ugysem jatszanek meg vele.

Nezem, nem is ea a kiado...aztan leesett :D

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#92328) i2k válasza tomsolo (#92309) üzenetére


i2k
senior tag

Tudom, hogy a "szinte" ott van, de például a drágábbak közül ezt elsőre be tudtam dobni:

Ettől még, sajnos, tendencia lett az egyre több tiltott cím náluk, hogy a kutya harapná meg!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92329) Csapoati válasza Crytek (#92324) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, aztán majd csúsztatnak 6x... Meg kell nézni, hogy milyen EA játékról is van szó. Pl. az Assetto Corsa már meg is jelent és azóta is dolgoznak rajta, a Deathtrapet sem bántam meg. Aztán van persze ellenpélda is, a Next Car Game kb lehalt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92330) Lackki válasza Csapoati (#92329) üzenetére


Lackki
senior tag

assetto corsát hagyjuk szerintem :)
az is olyan pénznyelő lesz mint a payday2... DreamPack #1 :D
megérezték a p*na szagát és most indul a lehúzás

Privátot hamarabb észreveszem

(#92331) csaba951 válasza Lackki (#92330) üzenetére


csaba951
veterán

Azért ott legalább látni, hogy mire megy el a pénz! Autóverseny szimulációban, grafikában még legalább 5 évig ez a csúcs PC platformon. A versenytársak meg sehol sincsenek hozzájuk képest. Szóval "megérdemlik" a pénzt! :D

(#92332) arty válasza Lackki (#92320) üzenetére


arty
veterán

- kétségbeesés, mert 50% nem kis kedvezmény egy meg se jelent címre
- kétségbeesés, mert talán csak volt üzleti terv, h mennyi kickstarterpénzből és eladásokból jönnek majd jól ki rilizdétig, viszont ugye ők is megcsúszni látszanak ...
- régi arcok, akik akkora rajongók, szerintem már letették a voksukat (és most max szívják az anyagiasabbak a fogukat)
- újak a jelen állapot alapján hatalmas csalódásra kell számítsanak
- 1 éve van steamen egy DEMO, mert maga a játék NINCS KÉSZ :)

---

assetto talán az egyik legjobb példa, h mennyire jó dolog tud lenni az Early Access :)
1.0 megjelent, előtte volt folyamatos érdemi fejlődés, nagyjából most 1.1-re talán TÉNYLEG kész is lesz ...

DLC meg miben nincs manapság? a 9.9 eurós árával ráadásul a többiekhez képest, pláne a minőséget tekintve nem is drága ...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92333) Csapoati válasza csaba951 (#92331) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Grafikában a pCars lesz a csúcs, az AC azért kicsit kopottasabb mellette. De ja, itt legalább látszik, hogy fejlesztenek. Szóval nem a Sátántól való dolog ez az EA, csak tényleg jól meg kell nézni a projektet, mielőtt beruház az ember.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92334) Lackki válasza csaba951 (#92331) üzenetére


Lackki
senior tag

szerintem a létező összes szimulátorral játszom vagy játszottam egyszerre, de vmiért én nem vagyok elájulva az assettotól. Szerintem a hangok magasan a legrosszabbak a játékban. Ez hogy megérdemlik, hát nem tudom, mert ha úgy jöttek volna ki a gamemel anno hogy legalább 20 féle autó, akkor azt mondom, de kb 5 használható járművel, ha kijön egy PACK, lehet ingyé adnám. Az elsőt biztos. Így is megveszik persze, de pl RaceRoom Racing-et sokkal gyorsabban fejlesztik. Igen ott pénzt kérnek minden autóért, de legalább az alapgame ingyenes.

Forma autós versenyzők amúgy főleg iRacinget játszanak, mert assettoban egyelőre nincs és ami van modderek által készítve, az rém gyenge.
DTM versenyzők pl mint raceroomoznak, és yvan müller is wtccből (mondjuk ő rossz referencia, mert utál szimulátorozni)

Privátot hamarabb észreveszem

(#92335) sultansmith válasza Lackki (#92334) üzenetére


sultansmith
senior tag

michelisz meg assettozik. na akkor most mi legyen? :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#92336) Debilon válasza Lackki (#92334) üzenetére


Debilon
addikt

persze hogy raceroom-oznak a DTM-esek, kell a promó, és mivel ott van/RR alapokon az official 13 és 14 DTM is, így gondolom "muszáj" is nekik valamennyit

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#92337) Lackki válasza sultansmith (#92335) üzenetére


Lackki
senior tag

azt tudom :D 1-1? :D
pedig ők nagyon SIMBIN fanok voltak régen

Privátot hamarabb észreveszem

(#92338) reelc válasza Pedro78 (#92327) üzenetére


reelc
veterán

és (#92332) arty: Persze, lehet kétségbeesés. Azért nagy kiadók is túllépik a költségvetést, mit vársz ilyen kisebb fejlesztőktől, akiknek még komoly marketingjük sincs? Nincsenek mögöttük részvényesek, befektetők (mármint olyanok, mint a nagy cégeknél). Ráadásul nincs olyan, hogy az előző sikeres cím bevételének egy részét beleforgatják az újba. Legalábbis sok EA esetében.
-50% szerintem elég jó reklám.
Persze, rosszul eshet azoknak, akik teljes áron vásárolták meg, és most féláron hozzájuthat bárki, de egyrészt senki sem ígérte meg, hogy nem lesz olcsóbb. Másrészt, az a fejlesztők érdeke, hogy minél többen vegyék meg a játékukat.

Grim Dawn.
Kickstarteren indult, majd EA lett.
2013 novemberében került a Steamre. Úgy tudom eddig 2x volt -50%, először 2014 december közepe táján. Másodjára pedig azóta valamikor. Folyamatosan fejlesztik, jövögetnek tartalmi updatek, és hotfixek is.
Ha jól tudom év vége felé fejezik be a játékot. Eddig egyetlen bosszantó bugot fedeztem fel, de elég random az előfordulási gyakorisága.
2030 emberből 93% pozitívan voksolt róla.
Most nézem, nemrég léptem át benne a 200 óra játékidőt. ezek alapján a Grim Dawnt én is a pozitív példák közé sorolom.

[ Szerkesztve ]

(#92339) Lackki


Lackki
senior tag

rossz hír a sok VPN-nel aktiválós huszárnak, hogy a steam megoldotta ezt a problémát is.
Ezentúl nem elég, ha csak aktiváláshoz használsz VPN-t, hanem játék futtatásához is kell

Privátot hamarabb észreveszem

(#92340) genndy válasza Lackki (#92339) üzenetére


genndy
addikt

Biztos hogy ez általános lett? Mert egyes játékokon eddig is volt ilyen (SteamDB-n AllowRunRestrictedCountries vagy hasonló néven fut a tagje), nem lehet hogy csak abbafutottál bele? Melyik játék?

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#92341) arty válasza Lackki (#92334) üzenetére


arty
veterán

"Ez hogy megérdemlik, hát nem tudom, mert ha úgy jöttek volna ki a gamemel anno hogy legalább 20 féle autó, akkor azt mondom, de kb 5 használható járművel,"

a te szubjektiv izlésedet ne keverjük bele :)
steam nyitóoldalon ott van feketén-fehéren, hány autóval jött ki (nem öttel)

raceroomot megint idekeverni... az egy f2p, onlinera való izé.
ráadásul pl az egyik mellékágát VALÓBAN 3 autóval hozták ki - ott nem zavar a kevés kocsi? :D
ha ott összevásárolsz egy assettonyi tartalmat, lesz a végén 100 eurós kiadásod :(

----

reelc: nincs azzal gond, ha egy játék életútja során egyre olcsóbb... de ha már megjelenés ELŐTT olcsóbb, az nem egészséges (pláne ennyivel) hosszútávon. persze most a nap 0 eladás helyett biztos jobban veszik feleannyiért, de ez ideig-óráig menti meg a studiot :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92342) FollowTheORI válasza Tombi (#92317) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha európában maradsz akkor drágább lesz, max jobban megengedheted majd magadnak mert többet keresel. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92343) FollowTheORI válasza Lackki (#92339) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ilyen eddig is volt.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92344) Lackki válasza arty (#92341) üzenetére


Lackki
senior tag

Nem vagyok egy elfogult tipus igy ami jo azt mindig elismerem, de en azt irtam h 5 hasznalhato auto. Elso nap megvettem en az assettot ahogy kikerult, igy nem mellebeszelek :)
RRRE meg ugy indult h 49.99 lesz azt vegul mikor a teljes megjelent akkor f2p lett... Nagyon nem orultem viszont, 10euro korul teljes packokat tudsz venni, es a versenyekhez mindent adnak igy nem kell megvenni azokat. Sot en meg regebben nyertem is online penz naluk, amibol jocskan betudtam vasarolni :)
Assettoban az a jo h rengeteg contentet csinalnak a userek, es ez hianyzik nekem az rrrebol. Viszont kozel sincs olyan reklamja mint az assettonak.
En persze nem mondtam, h a jatek rossz, csak ez a fajta uzletpolitika nem gyere be.

Privátot hamarabb észreveszem

(#92345) reelc válasza arty (#92341) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy írtam, jó reklám, és bevétel is az ilyen akció.
Amúgy tervezd be előre 2 évre, hogy milyen kiadásaid lesznek. A reggeli kv is beleszámít. :) Nem egyszerű.
Itt nem költenek milliókat marketingre, hypera, hogy 60 Euróért is megveszik az emberek, aztán lehet csalódnak. Itt kevesebbet buksz, ha nem jön be. :)

Rövidre fogva: szerintem jó ötlet az akár -50%-os EA akció, és ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy csődben vannak.

[ Szerkesztve ]

(#92346) arty válasza Lackki (#92344) üzenetére


arty
veterán

"en azt irtam h 5 hasznalhato auto."

én meg PONTOSAN erre írtam, hogy ez szubjektiv, a te izlésed szerint használható 5 db :)

10 eur akkor egy pack, ha már van pár kocsid, pályád ...
egy uj pálya 5 EUR, amihez 0 autó van, egy autó ehez még 3.3 EUR. számolj kicsit a 10 EUR-os assetto dlc-hez képest ... ;) ugye-ugye ...

nem mondhatod, hogy az assetto üzletpolitikája nem jön be, miközben a sokkal drágább raceroomot állítod szemben vele :)

---

reelc: ha nincs anyagi gondjuk, szalad a szekér, minek áraznák le felére? :)

ha a nyitóárat inditották volna innen, bizva benne, h a dömpingár majd jól elad sokszorannyit, az érthető lett volna, de nem ez a helyzet. látják, hogy nem csordogál a pénz, a családnak ennie kell... akkor tudom elképzelni ezt, ha már végképp nincs más eszköz.

mert jó reklámnak a megjelenés maga is jó vagy csak egy content upgrade, stb ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92347) tomsolo válasza i2k (#92328) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez régi cím azoknál még van esély. De szinte az összes futó, jövő címnél már ez van.

Mortal X, Hotline eddig simán berángatható volt most meg már nem. (Először azt hittem bannoltak :D és csak nekem ilyen.) Szóval nem olyan vidám a helyzet - utálok holázni egyébként is.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92348) FollowTheORI válasza tomsolo (#92347) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ubikat még engedi. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92349) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Street fighter osztás

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92350) messi6502 válasza NyMRooD (#92349) üzenetére


messi6502
tag

Köszi, sikerült! :K

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.