Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91851) bullseye válasza cskamacska (#91833) üzenetére


bullseye
addikt

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91852) csaba951 válasza bullseye (#91851) üzenetére


csaba951
veterán

Vaas. Ó, micsoda emlékek! :DDD

(#91853) eami válasza Źşë' (#91848) üzenetére


eami
addikt

hah, én ezt a te reakcióidra gondoltam eddig :U

(#91854) Csapoati válasza Źşë' (#91839) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na de pont ezt akartatok, nem? A fotopikba szinte csak az ajanlatok mennek, ezaltal atlathato marad, ide meg minden mas. Vagy nem ez volt a cel, amikor az offolok le lettek vauzva? Mert a kotetlenebb beszelgetesnek azert tovabbra is kene egy totyik szerintem. Most idealis a helyzet, mert megmaradt a regi best buy traccspartinak, nem lesz gond azzal, hogy senki sem ismeri.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91855) ZsZso válasza Csapoati (#91854) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Még szokni kell egy picit, de szerintem baromi jó lett - talán a legjobb megoldást találták ki. Ayo -nak mint házigazdának is szintén nagyon örülök. :C

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#91856) reelc válasza ZsZso (#91855) üzenetére


reelc
veterán

MIndkét megállapításoddal egyetértek.

(#91857) Polllen válasza tomsolo (#91849) üzenetére


Polllen
nagyúr

ZsZso

Én is örülök mindkét megoldásnak!

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#91858) tomsolo


tomsolo
őstag

már csak a mobilarena-t kéne lecserélni prohardverre az idevágó linkeken és topikokban és akkor mindenki boldog lenne

/na jó Zsegano meg Sanyi még így sem, de hát az élet nem habostorta :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91859) csaba951


csaba951
veterán

#29 wjbhbdux
Ubisoft Approved Retail Vendor List - Na, most már tényleg van alapjuk hivatkozni arra, hogy nem hivatalos forrásból származik a kulcs! Viszont világviszonylatban elég rövidnek érzem a listát! De legalább vannak rajta olyan boltok is, amiket eddig nem ismertünk! :D

(#91860) Polllen válasza csaba951 (#91859) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mivel van saját boltjuk így sztem az is csoda, hogy ennyi helyen megengedték a kulcs értékesítést.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#91861) eami válasza tomsolo (#91858) üzenetére


eami
addikt

szerintem jobban néz ki a mobilarena template :)

(#91862) alratar


alratar
addikt

Egy kis meglepetés a BioPH tagjainak!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#91863) eami válasza Polllen (#91860) üzenetére


eami
addikt

Szerintem annyira nem az. Ha egy ilyen viszonteladó előre megvesz fixen egy nagyobb tételt akár alacsonyabb áron, az nekik fix bevétel.

(#91864) SenorGrande válasza csaba951 (#91859) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Érdekes hogy a Green Man Gaming nincs rajta. Akkor ők honnan szedik a kulcsokat?

(#91865) sixpak:
Abban bízni, hogy egy szürkecdkúccsbót rajta lesz a listán? Fura.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#91865) sixpak válasza csaba951 (#91859) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kicsit bíztam abban, hogy a Simplycdkeys is rajt lesz a listán.
Az esetek 90%-ban onnan vásárlok...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#91866) Csapoati válasza sixpak (#91865) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az a bolt annyira szurke, mint a mai egbolt. :) Ettol fuggetlenul en meg nem furodtem be veluk 4 vasarlas utan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91867) djculture válasza Csapoati (#91866) üzenetére


djculture
félisten

Nekem a sniper elite v3 először onnan származott, a rebellion visszavonta őket majd szerencsére a simply visszautalta a pénzem..

(#91868) sixpak válasza Csapoati (#91866) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezt nem tudtam...sőt, meg voltam győződve róla, hogy nem az.
Originen és Steamen is aktiváltam már sok ott vett játékot.
Még a BF4-et is ott vettem, a megjelenésekor...legutoljára pedig a Dying Light-ot.
Ha mondjuk a Steam letilt egy játékot, akkor azt az elején teszi?
Vagy még aggódhatok mondjuk a Dying Light miatt, így 3 hét után is?
Azért csodálkozom, mert a SCK abszolút nem lóg ki az áraival, nem egy olcsó bolt. 29 font volt a Dying Light....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#91869) csaba951 válasza sixpak (#91868) üzenetére


csaba951
veterán

Fórumtársnak 8 hónap után törölték a fiókjáról az ARMA III-at. Szóval igen, később is érhet meglepetés!

Egyébként te pont ezt a kockázatot vállalod be az olcsó árért. Ha olyan verzió kell amit biztosan nem szednek le, az nem ennyire olcsó. (Mondjuk ezt figyelembe véve, akkor sokkal olcsóbban kellett volna megvenned a játékot.) ;)

[ Szerkesztve ]

(#91870) Csapoati válasza sixpak (#91868) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Haaat, azert a 16,5 fontos Grid Autosport meg 17,5-es Total War Attila pre-orderek eleg gyanusan olcsok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91871) Dilikutya válasza sixpak (#91868) üzenetére


Dilikutya
félisten

Letiltani szürke kulcsokat akkor szoktak, amikor kiderül valamelyik játékról, hogy pl. lopott bankkártyával vették őket valamelyik hivatalos shopban. Amúgy az összes ilyen szürke kulcs más shopokból származik, olyan régiókból, ahol látványosan olcsóbb az adott játék, csak épp ők már nem rendes viszonteladóként adják tovább. Semmivel sem jobb egy fórumos tradernél, csak a honlap miatt tűnik igazi boltnak. A veszélye az, hogy ha kiderül, hogy lopott kártyás vásárlásból van, ugrik a játékod és a pénzed, hisz te egy orgazdától vetted, azt meg a Steam és a kiadó nem fogja megtéríteni, míg rendes viszonteladónál ilyen nem fordulhat elő. Van szürke shop, ahol felárat kérnek azért, hogy védve legyél pl. a használt kulcs vásárlásától, ebből is látszik, mennyire megbízható bolt.
Persze a legtöbb játék nem lopott kártyás vásárlásból van, tehát nem kell mindenáron attól rettegni, hogy elbuksz valamit, de én pl. nem kockáztatom a pénzem pár ezresért, inkább kivárom az akciókat. Addigra legalább tudom azt is, milyen a játék, és a patch-ek is kijöttek hozzá, amivel még akár játszható is lehet. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91872) sixpak válasza csaba951 (#91869) üzenetére


sixpak
nagyúr

& Csapoati, Dilikutya:
Pont arról beszélek, hogy semmi nem volt olcsó, azok közül, amiket vettem náluk. Erre joggal mondhatnátok ti vagy akárki, hogy “azért mert balfasz vagy“.
De az első ottani vásárlásom után (jó régen volt) nem akartam már keresgetni.
Ha valami kellett, akkor egyből ott néztem meg, mégha volt olcsóbb alternatíva, akkor is.
Honnan kéne tudnia az egyszeri usernek, hogy esetleg a semmiért szórja a pénzét?
Akkor ha DL Season Pass-t veszek mondjuk a Steamen, akkor ha gáz van viszik azt is??
Ja, és köszi a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#91873) Csapoati válasza sixpak (#91872) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A steames vasarlasok megmaradnak, viszont csak nezegetheted a dlc-t az alapjatek nelkul. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91874) cskamacska válasza wwenigma (#91843) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#91875) Dilikutya válasza sixpak (#91872) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pont ez a csavar az ilyen "boltokban", hogy nem reklámozzák a veszélyt mindenáron. G2A-n a Shield mondjuk gyanúra adhat okot, de a többin ilyen nincs is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91876) FollowTheORI válasza csaba951 (#91859) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van amelyik nem is létezik... vagy pl a GameStop nem is worldwide. :D
Elég pontatlan egy lista...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91877) laceszgamer válasza Dilikutya (#91875) üzenetére


laceszgamer
addikt

100% legbiztosabb egyenesen Steamen vásárolni, maximum ha valaki kevesebbért akarja akkor egy-egy akciót megvárni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#91878) sixpak válasza laceszgamer (#91877) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nyilván, de mivel csóró kelet európai kovboj vagyok, ezért nekem nem mindegy, hogy 12 ezer vagy 18 ezer.
Viszont most, hogy jó pár év nyugodt vásárlása után kellően befosattatok, be is fejezem...
Visszatérek a dobozos játékokhoz, sok év után.... :D
Kár érte...szép évek voltak. :D

91875#Dilikutya: ebben az esetben viszont kellene legyen valami jogorvoslat a dologra.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#91879) micafighter válasza FollowTheORI (#91876) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ubisoft irta, mit vársz? :DDD A gamestop egyébként tudtommal US only. A http://fullgames.com/ pedig http://fullgames.com.br akart lenni szerintem, ott van mellette a listán h brazil régió.

[ Szerkesztve ]

(#91880) cskamacska válasza sixpak (#91872) üzenetére


cskamacska
addikt

A cédékúcsbótokkal nem is az a baj, hogy a szemét kizsákmányoló kapitalista-lusta karvalytőke ördögi röghöz kötési tervét megkerülve olcsóbban szerzi be a portékáját megbízható helyekről, hanem olcsóbban szerzi be a portékáját ahonnan éppen tudja, legyen az kamionról pottyant, lopottkártyás, vagy bármilyen más forrás amit éppen elér.

Gyönyörű példa, emberke sír a CJS CD Keys boltjában elszenvedett sérelme miatt, erre a CJS embere ezt böki oda válaszként:

cjsOfficial
Regarding the customer who made this original reddit thread, we have already refunded him in full on the bad key (which for the record, was sourced from G2A wholesale, and whom we will never buy from again due to a large amount of bad keys.) We have refunded the customer in full on the faulty key, despite the fact that G2A still have failed to reply to us regarding the key that we (CJS) bought from them.

A mutogatás az megy, a visszafizetés az kevésbé.

De ez sem rossz:

kruczinski
I've used CJS a handful of times but stopped using them due to the experience I had with them with my last purchase.
On the site, they 'proudly' have a live updating box showing how fast they've delivered keys to their customers.
So I went ahead and bought a key for game and lo-and-behold, my name appeared in the box saying I just received my key. Well, hot diggity!
I immediately checked my inbox to no avail. Weird I think.. so I checked my account page and it says they were out-of-stock. "No problem" I think, seeing as they have a 12hr guarantee to have stuff restocked... only that Thursday slowly became Friday which eventually turned into Saturday... and still no key despite going through their anti-fraud verification steps.
So here I am, without a key but CJS still has the balls to use MY NAME and use it as an ENDORSEMENT (without my consent) on how fast their services are. Needless to say, I took my business elsewhere.
In conclusion: Fuck you, CJS

Tyrx
They really are scumbags. G2A openly runs a pyramid scheme through their "gold mine" program and advertises it towards minors. They were also complicit in distributing keys that were bought using stolen credit cards prior to their move towards being an intermediary (the ebay-like platform they are now) in selling keys.
The CEO of G2A (Viktor Wanli) also has an extremely shady history. In 2009 he was considered a wanted criminal by police in the Czech Republic. I'm not really sure if he served time or managed to avoid prosecution. Last I heard he was living in Hong Kong which is where G2A is registered and based out of.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#91881) eami válasza sixpak (#91872) üzenetére


eami
addikt

Mennyibe volt pl az a nem olcsó Dying Light?

(#91880) cskamacska: hát igen, remélem nem is küldte el nekik senki sem a személyi igazolványának a másolatát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91882) sixpak válasza eami (#91881) üzenetére


sixpak
nagyúr

29 font.

Én elküldtem annak idején...meg még rajtam kívül pár ismerősöm. :D
Mármint a Simplycdkeys-nek.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#91883) Dilikutya válasza sixpak (#91882) üzenetére


Dilikutya
félisten

:Y
Az 576-nál most 10990 9990 Ft, teljes áron is olcsóbb. Dobozos, Steam-es, megbízható.

Ha csóró kelet-európai vagy, akkor hogy is van ez: "Ha valami kellett, akkor egyből ott néztem meg, mégha volt olcsóbb alternatíva, akkor is."

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91884) eami válasza sixpak (#91882) üzenetére


eami
addikt

Az gáz. A hivatalos GreenManGamingen is meg lehetett kapni annyiért :\

(#91885) sixpak válasza Dilikutya (#91883) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, én is dobozosban gondolkodtam, de amikor bejelentették, hogy egy hónapot csúszik, akkor ejtettem.

Nyilván nem ezrekre gondolok, de voltak boltok ahol pár százassal olcsóbb volt.
De az miatt nem regisztrálok még egy helyre, főleg úgy, hogy a SCK-nek megadtam minden adatomat. :N

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#91886) Dilikutya válasza sixpak (#91885) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem a csóró kelet-európaiság és a nem tudok várni ezért megveszem drágábban kevésbé megbízható helyről nem fér össze. :)
Félelmetes, mennyire nem tájékozódnak az emberek néha előre.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#91887) cskamacska válasza Dilikutya (#91886) üzenetére


cskamacska
addikt

"Félelmetes, mennyire nem tájékozódnak az emberek néha előre."

Inkább az a félelmetes, hogy mennyire kihasználják ezt mások:

How to get every game on STEAM for free

15$ at G2A.com
"I expect I would have lived in ignorance for a long time if it hadn't been for one thread that appeared on the Steam forums. Some folks reported that Worlds of Magic was available for purchase for about 15$ at G2A.com. I was sure that something wasn't right as the price has been set up everywhere to be exactly the same. There might have been a buck or two of difference due to the currency exchange rate, but it was hard to imagine that someone was willing to sell the game for such a low price. I had no choice but to take a look.

I went to the store and bought a key using my credit card. Then I discovered that the key was one of those sent out to youtubers. Initially I thought that the guy had taken three keys, kept one for himself and sold two of them (the account on G2A was from Bulgaria), but after I checked it was clear that the guy had received only one key. It took me a while before I realized what is going on. You will find the explanation below.

I took a deep breath and began to thoroughly check all the emails that had been sent to me. Most of them were gmail accounts and had a single letter or number difference between the email name and the youtube channel name. Sometimes it was some popular regional mailing domain (for eastern Europe mostly). So double check it as many of people I know are really using the Gmail, so before judging please double check just to be sure."

150 bucks an hour
"The very next day I thought it might be worth looking into the scale of the scam, personally. I took one of the messages I had received from the fake youtubers and edited it a bit. It took me all of about 3 minutes. Then I created a Gmail account, which might have taken another 3 minutes. After that I launched the STEAM client and began checking out New releases and coming soon.

I sent out 46 emails, which took me about two hours in total. In reply, I got 16 keys for 15 games (worth more than 400 USD).

Allow me to underline this: I spent 3 hours sending out emails to almost 50 developers simply asking them for a Steam key, claiming that I was a youtuber with 50k subscribers. In return, I received Steam keys worth over 400 USD. This means I could have theoretically made close to 150 bucks an hour."

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#91888) tomsolo


tomsolo
őstag

Sajnos igaza van, ennek ellenére nem bántam meg, hogy megvettem de inkább azért mert imádom ez a játékot nem pedig a Gearbox áldásos tevékenysége miatt.

Egyébként egy csomó dolog rendbe van vele, de még így is van ami az eredetiben sokkal jobb volt/van sajna ahol tényleg lehetett volna mit javítani az vagy nem sikerült vagy rosszabb vagy hiányzik teljesen.

Ilyen pl. a gui, a hangok egy része - a régié sokkal jobb - illetve játékmeneti kérdések is vannak sajna.

Ettől függetlenül fanoknak érdemes behúzni, a többiek várják meg szépen a leárazást vagy az ügyesebb modderek hibajavítást.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91889) alratar válasza SenorGrande (#91864) üzenetére


alratar
addikt

Lopják, ahogy a steames és origines kulcsokat is! :P

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#91890) bullseye válasza cskamacska (#91887) üzenetére


bullseye
addikt

Azért ezt nehezemre esik elhinni, hogy csak úgy kapja a kulcsokat, még rá se néznek az állítólagos YT csatornájára. De ha így is volt, ezek után... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#91891) Źşë' válasza eami (#91853) üzenetére


Źşë'
addikt

ha burkolt bunkóságot kapok akkor nem vagyok az a típus aki hagyja magát, persze megadott kereteken belül reagálom le, neked is van egyfajta természeted, marod a másikat hobbi szinten, talán ettől lesz kibontakozó az aurátok vagy nem tudom... okokat hoztam fel ami itt minden topik-lakónak az érdeke (lenne)... azért jön ide mindenki ami a topik címe (elhiszem hogy van olyan munka ahol tökig unod magad és napközben nem bírod máshol levezetni a felesleges szájbeszédet mint itt "ahol nem kellene" - egy nehéz melós nap után meg spontán lefáraszt a sok macskás kép, nem is beszélve a napi 100kommentről egy nem offnak szánt topikban...), ha dumcsizni akartok menjetek fészbukra, azt cseteljetek egymással vagy keressetek meg egy modit tanácsért... továbbra is nonszensznek tartom az olyan hozzászólásokat ami tökig nem kapcsolódik ide, ha ezt nem lehet megérteni nincs mit tenni szvsz

(#91854) Csapoati de gondolom megint elolvastad hogy mire válaszoltam... :U
várj bemásolom....

"Ott is lehet OFF (hiszen azért van rá lehetőség), de azért ne szaladjon el a ló. Ez itt marad, ha valakinek beszélgetni támadna kedve."

Ayo-nak én is örülök, Ő volt az egyik akit javasoltam topik gazdának, Eami meg többek között a másik, de ahogy nézem nem lenne rá képes... egyébként álláspontom már kifejtettem de megismétlem: ha ide is írjátok a best buy dolgokat akkor ott annak mi értelme? ami itt van, az ott nincs, így két topikot kell nézni, esetleges nem akarok lemaradni valami jó dologról... ha meg mind a kettőbe beírjátok akkor meg minek a dupe és a hozzászólások szaporítása mesterségesen... amolyan "törvényes szintemelésre" jó, már aki ebben leli örömét... elképesztő ami itt megy de tényleg.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#91892) Csapoati válasza Źşë' (#91891) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyon egyszerű, onnan ki lesz purgálva, ami nem oda való (modi + topikgazda ezért van), innen meg az ajánlatok legyenek. S akkor aki csak a linkeket figyelné, nem jön ide, akit meg érdekelnek háttérinfók, vélemények is, az meg nézi mindkettőt. Felesleges ezen is nyafogni, de tényleg. A lokálban meg aztán bármennyit lehet dumálni, úgyse számít bele a rangba (már ha valaki törődik ezzel...).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91893) Cheesus válasza Csapoati (#91892) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát hogyne érdekelne, kell egyéni avatar ;]

https://www.twitch.tv/csehla

(#91895) tomsolo


tomsolo
őstag

Car Mechanic Simulator 2014 - 3.74$

Már régóta szemezek ezzel!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#91896) Lackki válasza tomsolo (#91895) üzenetére


Lackki
senior tag

nem sok köze van az igazihoz :)
néha street legal 100x jobban visszaadta azt ahogy valójában ez kinéz.

és mint tudjuk TERVBEN van a folytatás

Privátot hamarabb észreveszem

(#91897) KubanitoS válasza Lackki (#91896) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerencsére az űrhajó-szimulátorokkal nem ez a helyzet. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#91898) Lackki válasza KubanitoS (#91897) üzenetére


Lackki
senior tag

mire gondolsz? :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#91899) Csapoati válasza Lackki (#91896) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem ugy nez ki, mint ami osszejon... sajnos. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91900) Lackki válasza Csapoati (#91899) üzenetére


Lackki
senior tag

pedig vagyunk egy páran a régi arcok közül akik hittek benne :( (jómagam még támogattam is)

Privátot hamarabb észreveszem

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.