Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115401) ProEvoFan válasza Crytek (#115398) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De csak azért tudják tolni, mert a nép még mindig imádja és veszik még mint a cukrot.

(#115402) Crytek válasza ProEvoFan (#115401) üzenetére


Crytek
veterán

Sajnos ez így van sokunk kárára ;]

Next PC Upgrade: 2022

(#115403) sixpak válasza Crytek (#115402) üzenetére


sixpak
nagyúr

Most nem értelek, a DL tényleg roppant jól sikerült darab, megkockáztatom, hogy a legjobb ilyen témájú játék a piacon.
Miért baj, ha veszik az emberek, tudják hogy nem zsákbamacskát vesznek....neked is meg kellett volna vemni a premierkor, akkor talán máshogy állnál hozzá, mikor még majd' 3 év után is kapnád a tartalmakat....és nem mellesleg jól elszórakoztál volna vele.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115404) cyberkind válasza sixpak (#115403) üzenetére


cyberkind
félisten

Én jelen pillanatban másfél éve vettem meg a teljes kiadást és azóta 7-8eu-t esett az ára. :D

Paranormal Cocktivity

(#115405) Crytek válasza sixpak (#115403) üzenetére


Crytek
veterán

Sosem volt meg bennem ez a most azonnal kell egy játék érzés. Hidd el ha már az emberek után fogják dobálni (akármilyen okból kifolyólag) én ugyanúgy jól fogok vele szórakozni, szóval ne félts engem :D

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115406) eami válasza Crytek (#115405) üzenetére


eami
addikt

de ilyen alapon felesleges volt gépet újítanod. a 10 évvel ezelőtti játékok simán elmennek 10 évvel ezelőtti vasakon.

de értem, van egy összeghatár ami felett nem adsz ki játékra. szerencsédre elég gyakran raknak bundlebe jobb játékokat is annyiért.

[ Szerkesztve ]

(#115407) cyberkind válasza eami (#115406) üzenetére


cyberkind
félisten

De nem fullon. :P Az új Tomb Raider is nem tudom mivel mehet fullon mert 4xSSAA-val szétzabál mindent.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115408) Crytek válasza eami (#115406) üzenetére


Crytek
veterán

Nem feleslegesen vettem. De nem értem megint ezt a felvetésed. 245x leírtad már ugyanezt steamen is és én meg ott is leírtam neked. Amik a kedvenceim és szökőévente oda jutok hogy játszam velük azok maxon eszik a gépet.... nos ezért kellett.
De ahogy nézem a fejlődést még min. 1.5 év FHD maxhoz még lazán benne van ebben a kártyában

Next PC Upgrade: 2022

(#115409) eami válasza Crytek (#115408) üzenetére


eami
addikt

ja, már rémlik.

(#115410) cskamacska válasza eami (#115406) üzenetére


cskamacska
addikt

Egyébként az meg van, hogy Crytek időnként 30000 forintokért vesz gyűjtői kiadásokat? :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115411) cyberkind válasza cskamacska (#115410) üzenetére


cyberkind
félisten

Tuti játék nélkül, mert ő csak bundle-ban akar, szeret játékot venni! :K

Paranormal Cocktivity

(#115412) Crytek válasza cskamacska (#115410) üzenetére


Crytek
veterán

Az a múlt..... az 2+ éve volt.. Ott határoztam el soha többet semmit teljes áron csakis olyan módon ,hogy mielőbb ingyenre legyen kihozva az összes.

Annál nagyobb fertő nincs amikor 21k-s rumoshordós Risen 2 CE-t átveszed aktiválod a game-et na mondom ez fasza tetszik megprobáljuk acsimaxolni és centinként haladva deríted fel a térképet és 20 perc után rádöbbensz nem is adja az acsikat..... nos azóta egy percet nem raktam bele. Ott rohadjon meg az ilyen fejlesztő meg a játék is.....Szánalmas ,hogy a legalapabb dolgokat egy rozzant acsit nem tudnak hibátlanra megcsinálni....És tonnányi ilyen game van... van amibe csak azért öltem 10+ órát meglegyen 1 db szaros acsi amit persze soha nem kapok meg....
Biztos olyan nehéz ezt leprogramozni... :W

Next PC Upgrade: 2022

(#115413) Źşë' válasza cskamacska (#115410) üzenetére


Źşë'
addikt

inkább fogalmazz úgy hogy vett, mert csalódott a csúnya gonosz fejlesztőkben, aztán jött a "szart sem érdemelnek a munkájukért" sztori... egyébként meg aki így áll hozzá az meg is érdemli hogy kínlódjon mint valami fakír (csak ezt olvasni szánalmas már picit), csöpög a nyála már évek óta a gta5 után, legféltettebb álma az hogy végre kerüljön bundle csomagba az amiket kiszemelt (már réges régen)... sztem sokan kitalálják azt, hogy szilveszter éjszakáján milyen fogadalmat tett/tesz majd

egyébként rohadtul nem értem, mert ennyi erővel le is warezolhatná, mert kb egyenértékű azzal amit csinál

(#115412) Crytek de végül is sokan az acsivmentekért veszünk játékot, érdekes nézőpont, én azért játszom mert élvezem, és nem azt hogy előjön valami kis fül játék alatt, az se rossz de az csak másodlagos, nálad sztem valami rosszul működik hogy ez a prioritásod :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115414) cyberkind válasza Crytek (#115412) üzenetére


cyberkind
félisten

(z)Acsiért mi értelme van játszani illetve játékot venni?

Paranormal Cocktivity

(#115415) Crytek válasza cyberkind (#115414) üzenetére


Crytek
veterán

Azért venni játékot hülyeség :) Ilyet sehol nem írtam.

Ez egyfajta kihivás tudod-e teljesíteni őket... + ha valamit kimaxol az ember az egyfajta elismerése annak ,hogy ez egy rohadj jó játék volt... Hátulütője sokszor olyat kérnek, hogy arra szellemileg gyenge vagyok és inkább nem :C

Źşë': Nem prioritás ez csak egy esetleges plussz dolog ami miatt pl újra játszom egy játékot akár többször is.. nagy csalódás nekem hogy a nagy kedvenceimet sosem sikerül maxolni akár egy bugos acsi miatt vagy akár azért mert nem is értem mire gondol a költő :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115416) cyberkind válasza Crytek (#115415) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem is én írtam ezt, részben oké az állításod, de ha szar az acsis téma de a játék meg jó, nem fogom se a játékot se a fejlesztőt szidni mert élvezem a játékot. ;)

Nem is tudom mi volt veled régen, én a Mafia 1-et csak azért mert tetszett a játék, imádtam a játékot legalább 20x kitoltam, és még nem 1x kifogom.

Tessék a 100%-hoz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115417) Crytek válasza cyberkind (#115416) üzenetére


Crytek
veterán

Én ugyanígy vagyok a FEAR, Far Cry , Crysis, Metro szériával..... Minden évben fognak kapni új végigjátszást.

Csaláshoz nem folyamodom köszönöm...

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115418) gyimger válasza Crytek (#115412) üzenetére


gyimger
őstag

Régóta olvasom a humblibundli mániát itt, de azt hittem, hogy ennél nemesebb okok vezérelnek.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#115419) cyberkind válasza Crytek (#115417) üzenetére


cyberkind
félisten

Metro-hoz van acsi. :P

Ha csalás volna bannolnának de nincs ilyen. :))

Paranormal Cocktivity

(#115420) Crytek válasza cyberkind (#115419) üzenetére


Crytek
veterán

Attól én még tudom ,hogy csaltam.... így legalább joggal tudom gyűlölni a készítőt aki szart a dologra....

Next PC Upgrade: 2022

(#115421) cyberkind válasza Crytek (#115420) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a multis acsikhoz ezt használom mert utálok multizni, egyébként meg inkább rühellem az acsikat mert ölj meg ezzel ennyit és társai van, az Alien Isolation-ben jók az acsik, egyet nem szerettem amikor 100x kell meghalni, de mind könnyedén teljesíthető.

A készítősre meg nem tudok mit írni. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115422) sixpak válasza Crytek (#115412) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez az acsimánia nagyon fura (nekem), én akkor veszem észre, hogy megcsináltam egyet, ha felugrik alul a kis ablak, de rá sem nézek, mert nem érdekel.
Persze nem ítélkezem, másnak meg az fura, amit én csinálok, 1 óra játék után ugyanannyi időt eltöltök Lightroom-ban, mire sikerül a screenshotokból valami értelmeset kihoznom....engem emiatt néznek hülyének sokan, pláne hogy publikálva sohasem voltak/lesznek, én nézegetem otthon, teljesen elalélva a látványtól, magamba elismerő szavakat mormogva, hogy milyen ügyes is vagyok. :D
Na jó, a gyerekeknek néha megmutatom, "nézzétek lányok, frankó mi?"
"Aha, tényleg..."...és ennyi. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115423) ProEvoFan válasza Crytek (#115408) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nézd meg a gépemet, nem mai darab.I5 2500, Gtx 960 2GB, 8 GB ram....és mindennel tudok játszani amiket eddig megnéztem az új játékok közül, min közepes grafikával.
A régebbi játékokat meg magas grafikán játszom, főleg amiket te veszel aprópénzért azokkal meg pláne.
Tehát a kurvajó géped vs drága a gta5 meg a többi játék gondolkodásod minden, csak nem logikus.Szerintem.
"...fura egy figura vagy te Ace...fura..."

(#115424) Źşë' válasza ProEvoFan (#115423) üzenetére


Źşë'
addikt

egyetértek, ahelyett hogy élvezné az egy darab életet ami megadatott, sokan ezen mondjuk nem gondolkoznak el, megvonnak mindent maguktól, inkább epekednek évekig, de ha elérhető akkor miért ne?! csak magával b*szik ki az ember ilyenkor, holott mormolhatná azt is hogy mert megérdemlem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115425) Crytek válasza ProEvoFan (#115423) üzenetére


Crytek
veterán

Ja mindennel én is tudtam játszani anno a GTX 460-ammal csak nem mindegy hogy....
Tolj be a 960addal egy Metro 2033 Reduxot csutka maxon...megnézném (van olyan pálya ahol a 980Ti is becsokol 30 fps alá)...És akkor megtudod mire fel a nagy gép... És nem kell jönni a de lehet butítani is dologgal ,mert ha butítgatni akarnék még mindig 460-am lenne.

Next PC Upgrade: 2022

(#115426) arty válasza FunPro (#115371) üzenetére


arty
veterán

- nem halna éhen az összes, de több halna éhen ... és kinek jó, ha csökken a választék? ha csak néhány gigakiadó marad?
- senki nem sajnál itt senkit, csupán próbálom reálisan szemlélni a helyzetet, elsősorban gazdasági oldalról (ami egyben válasz lehet a déelcés genyózásra, ha valaki képes tovább látni, mint a "rohattkiadók ők tehetnek mindenről")
- miért indulsz ki abból, hogy a játék visszahozza az árát az első hónapban? ha ebbőkl indulsz ki, rossz a kiindulási alapod ;) sok sikerjátékra amúgy biztos igaz....
- indulj ki mindkét esetből: a játék nyereséget hoz, a játék bukik! ez már talán reálisabb

"Ahhoz pedig valami nagyon nagy retket kell az asztalra hányni, hogy legalább az árát ne hozza vissza, tehát veszteségről nagyon ritkán beszélhetünk." - lol, erre nem tudok mást írni.

ha ennyire tuti biznisz a gémingipar, miért nem veszel gyorsan részvényt? aztán a nyereségből miért nem alapítassz kiadót? vajon a THQ csupa szemetet adott ki? kellemetlen kérdések.... ;)

"Másodszor, ha tényleg a munkaóra miatt kerül annyiba egy játék, akkor miért árulnak a megjelenési napon 3 féle verziót, ilyen-olyan DLC vel. Egy kész terméket tördelnek darabokra, de mivel ott sem hülyék dolgoznak, nyilván úgy kalkulálnak, hogyha csak az alapverzió fogy el, akkor is nyereséget termeljen, így a dlc gyártás nem dob semmit a költségbe."

mennyibe? miért gyártanak autót többféle felszereltséggel? nyilván az ultimate változaton és a délecéken nagyobb a haszon, s ez be is van számolva az üzleti tervbe, az arányok h miből mennyit vesznek, nyilván szintén meg vannak becsülve és így jön ki a teljes várható bevétel.

a dlc-k természetesen túlárazottak, legtöbbje minimális ráfordítást tükröz (a kivágottak "semennyit"). ilyeneket nem szabad megvenni.
és lám, a topik mégis hányakat elrettentett a tombraider humblis verziójától....... vágjuk magunk alatt a fát, aztán panaszkodunk? ;) jó, tudom, aki sose tesz ilyet, az méltán panaszkodhat!

"Negyedszer, az inflálódás megvolt. Utoljára megjelenéskor a fifa 15-öt vettem meg, ami akkor volt dobozosan 10000 Ft, store-ban 40 euro. Azóta ugrottunk dobozos 18, store-ban 60 euróra. Csak a játékok minősége romlott a 20 évvel ezelőttiekhez képest, ugyanis régen a kiegészítő olyan volt mint az itt emlegetett witcher 3 dlc-k. Nem egy 2 órás kiegészítő történetecske, meg 3 skin. Régen egy masszív kiegészítő adott vagy +10-20 óra játékidőt, meg még kitudja milyen HASZNOS funkciót az alapjátékhoz."

A te fifád nem az infláció okán drágult. Az alapár 60 USD volt "ezer éve", most is annyi. Mármint ott, ahol USD a fizetőeszköz. Te magyar vagy, a forintod értékének, váltási arányának semmi köze az usa játékárához. Az általad tapasztaltak simán irrelevánsak. Nagyjából a 60 EUR-os árra is ugyanez igaz.
Ha amcsi lennél és 20 éve 60ért vennéd a játékokat, akkor látnád jobban a képet! (azaz h anno milyen soknak tűnt a 60$ és most milyen kevés - emelkedett a fizud is, miközben a játék még mindig csak 60!)

---

(#115383) i2k - másik dimenzióban te élsz (álomvilág?), ahol az infláció tagadható :D ilyenformán nem írtál csupa butaságot, hiszen a te szempontodból a való világ tényleg a másik dimenzió!

és odaát a PONG ugyan annyi melóba, időbe került, mint a Kingdoms of Amalur ;) szemét EA!

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115427) cyberkind válasza Crytek (#115425) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs értelme a maxnak de ezt nem akarod és nem is tudod megérteni.

Paranormal Cocktivity

(#115428) arty válasza tomsolo (#115379) üzenetére


arty
veterán

"holott 2000 óta a fejlesztés idő egyébként irgalmatlanul felgyorsult hála szoftverfejlődésnek és egyéb technikai innovációknak - csak ha nem lehet eladni a szart vagy ha meg is veszik hánynak tőle akkor oda szépen felépített profit terv."

hátpersze, 2000-ben PONT olyan komplexek voltak a játékok, mint ma.
egy modell ugyan annyi poligonból állt, a fizika pont olyan fejlett volt, az AI számítások is egyhelyben toporognak, de a texturákat is elég 128x128 pixelben elkészíteni... ha megnézem ma az UE4 pályaszerkesztőt, egy az egyben olyan, mint az UE1 volt, semmi pluszmeló nincs vele ;)

(...ha abból indulsz ki, hogy egy mai játékot elég a 2000es évek színvonalán kiadni, abban az esetben viszont tökéletesen igazad van, a mai eszközökkel az a szint gyorsabban elérhető!)

(#115384) micafighter

"A season pass és dlc ellen egy rossz szót nem szóltam. Ahogy az előbb is irtam nem a profitorientációjukkal van bajom, hanem azzal, amikor ez már a játékélmény kárára megy. A mikrotranzakcio a leggyakoribb ami annak kárára megy ezért hoztam azt példának, dlc meg season passbol van értelmes is meg lópáncél is."

Hogy kinek melyik mit ér, az elég szubjektiv. Nehéz osztályozni egy dlct emiatt... én sem értem pl h miért kelendő egy/a skin-dlc/mikrotranz.

"Nekem amugy nincs bajom ha többet kell fizetnem, abban az esetben ha többet is kapok. De ott van pl a Battlefront. Az szerinted megért 60€-t, vagy akár kérdezhetném az NMSt is."

Szerintem megérhette a 60 EUR-t a bfront, ha nem vártál tőle 600 óra játékidőt, csak mert máshol 60ért annyit kaptál. Sajnos ebben eléggé elúsztak egyesek vágyai, kilóra mérik a játékot (játékidőt).
Én kevesebb, mint félárat fizettem az alapjátékért és megvettem hozzá a szezonpasszt is, dettó féláron. Aztán játszhattam talán 10-15 órát vele, multiban nem volt elég átélhető (filmszerű) a death star trench run, vagy bármi más, amit a trélerek ígértek. De még tolom pár órát biztosan, szerintem a végére ki fog jönni, hogy megérte a forint/óráját ;) (mennyi is egy kétórás mozi most?)

"Ott a seuna sacrefice, kis játék, dupla AAnak hívják, 30ért megy és veszik mint a cukrot. Kicsi a játék, kisebbek a költségek, viszont ennek fényében az ára is fele a 60-nak.
Ha a költségek nőnek nem csak az a megoldás hogy az árakat is növeljük. Lehet csökkenteni a költségeket is a seuna példájára."

Ezt a levezetést most nemértem. Kisebb játékot olcsóbban adnak, ez logikus.
De a nagyobb játékot is adják olcsóbban, az már kevésbé ... (talán arra érted, hogy akkor többen megveszik, arányosan, így még többet hoz? hát ezt az ubisoft anno kipróbálta, nem működött...)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115429) micafighter válasza Źşë' (#115424) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,holott mormolhatná azt is hogy mert megérdemlem" Biztos úgy van vele, hogy ő nem érdemli meg :DDD :DDD

(#115430) i2k válasza Crytek (#115412) üzenetére


i2k
senior tag

"Annál nagyobb fertő nincs amikor 21k-s rumoshordós Risen 2 CE-t átveszed aktiválod a game-et na mondom ez fasza tetszik megprobáljuk acsimaxolni és centinként haladva deríted fel a térképet és 20 perc után rádöbbensz nem is adja az acsikat..... "

Akkor hogy is van ez?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115431) arty válasza FunPro (#115385) üzenetére


arty
veterán

mit neked tények, igaz?

nem zavartatod magad az inflációtól, hogy a játékiparban a bérek durván elszálltak.... mert miért is, ezek tények, ignorálható :D lököd inkább a saját elképzeléseidet, olyan tévedésekre alapozva, miszerint régen 40 eur volt a játékár...

100 helyett 90, lol.
amikor világosan leírtam, hogy csak az inflációtól 50%-al vesztett a 60 dolcsis ár az értékéből....

---

(#115388) ProEvoFan - ez a te szubjektiv véleményed :) a witcher3at kiadó adta ki, hazug marketingel, hazug dlc stratégiát felvázolva. vannak fizetős dlc/kiegek, hivd aminek akarod, de vannak. irreleváns, hogy NEKED (sokaknak!) tetszik-e.

van aki örül, hogy mikrotrazakció miatt nem kell 50 órát grindelnie, hogy kap még pár pályát a battlefronthoz, stb. csak ő nem te és esetleg nem is fórumozik itt, h elmesélje ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115432) cskamacska válasza i2k (#115430) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115433) reelc válasza cskamacska (#115432) üzenetére


reelc
veterán

Erről most ez jutott az eszembe.

(#115434) cskamacska


cskamacska
addikt

katt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115435) echterion válasza cskamacska (#115434) üzenetére


echterion
nagyúr

Most mijé' baj ez? Én 1060-ason WoW-ozok, aztán az hány éves játék is? :))

**********

(#115436) sixpak válasza cskamacska (#115434) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én a Plants vs Zombies-t és társait (Peggle, Zuma) tolom tízhetvennel, viccesen néz ki a 800×600 felbontás, 4:3 aspect ratio, a 21:9-es monitoron.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115437) tomsolo válasza arty (#115428) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem kéne ezt erőltetned.

Poligonszám, textúra méret abszolút nem releváns. A pályaszerkesztő szakértelmed se.
Az assetek legyártása 2000-hez képest kb 200-szor könnyebb. és gyorsabb.

Ezelőtt 15 évvel ez biztos ilyen gyors volt. LOL

Itt van még egy videó csakhogy jobban átérezd.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115438) tomsolo


tomsolo
őstag

Prey PC + DLC (Cosmonaut Shotgun Pack)

13 ojró kuponnal

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115439) fogtunder válasza cskamacska (#115434) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nálam is így kezdődött, aztán kellett venni egy Switchet...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115440) cskamacska válasza echterion (#115435) üzenetére


cskamacska
addikt

Aztán a Breath of the Wild hogy fut rajta? :P

más

Épp néztem Árukeresőn a Ryzen 5 1600 árát, és nagyon úgy néz ki Compkeres 59820 forintjával elég jó vételnek tűnik úgy általában véve. Intel oldalon 60k tajékban még tunyingolható K-s i5 sincsen 4 maggal(i5 7600K 64500-tól), nem hogy tunyingolható 6 mag/12 szálas csodacsacsi. :K

Azt meg inkább meg sem említeném, hogy az aprón milyen áron mennek még mindig a régi i7-es procik. Nagyon zakciós i7 3770 van 50000 forintért(!), 4770 meg 60-70k között. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115441) cyberkind válasza tomsolo (#115438) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak az vegye meg aki nagyon ráér, van türelme mindenhez és nem zavarja ha uncsi a játékmenet és hasonlók, amúgy nem rossz.

Paranormal Cocktivity

(#115442) maross válasza cskamacska (#115440) üzenetére


maross
veterán

jatekok alatt real life is jobban teljesit a ryzen, vagy csak papiron es a jovoben?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115443) Źşë' válasza maross (#115442) üzenetére


Źşë'
addikt

játékra még mindig jobb az intel teszteket nézve, árban viszont jobban jön ki az ember ha ryzen5 1600at vesz, bestbuy ár/érték arányát nézve, de gondolom ezzel tisztában vagy te is :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115444) tomsolo válasza maross (#115442) üzenetére


tomsolo
őstag

ahol nincs több mag támogatás ott kb 15-20% lassabb a ryzen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115445) maross válasza Źşë' (#115443) üzenetére


maross
veterán

Nem ertem hogy jon ki arban jobban az ember, ha 60 ezres intelt vesz vagy 60 ezres ryzent, es az intel gyorsabb. Nem akartam flamet. Nyilvan engem is ar/ertek aranyban erdekel, de kizarolag a jatekok alatti teljesitmenye.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115446) i2k válasza tomsolo (#115438) üzenetére


i2k
senior tag

:R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115447) micafighter válasza cskamacska (#115434) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kevés embernek ment át a lényeg úgy látom :DDD Jó ideje elérhető már amugy, azt viszont nem tudom, mennyire bugos még vajon PC-n?

[ Szerkesztve ]

(#115448) sixpak válasza micafighter (#115447) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezek szerint nem, mit kell nézni? :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115449) micafighter válasza sixpak (#115448) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hogy PC-n megy a konzol-only (Nintendo Switch, Wii U) Zelda Breath of the Wild :) Nem hivatalos port természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#115450) echterion válasza cskamacska (#115440) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem maradt rá pénzem. :P

Amúgy aprón nem csak a procik mennek túlárazottan, mindenki bukó nélkül akarja eladni a cuccait, aztán ha villantok nekik pár új árat, akkor meg megy az értetlenkedés, hogy hát nem mindenkinek elérhetőek azok az opciók, meg különben is, miért nem az övét veszem...

**********

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.