Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115101) cyberkind


cyberkind
félisten

No akkor L.A. Noire remaster a PC-n kívül mindenre, ez azért szomorú mert ez a játék a maga idejében is csúnya volt, szóval jó lett volna ha PC-re kiadják újrahúzva.

Paranormal Cocktivity

(#115102) ayo válasza cyberkind (#115101) üzenetére


ayo
addikt

FPS marad a 30?
Egyébként ilyet akkor szoktak, azaz azzal szokták indokolni, hogy a PC verzió még mindig szép...konzol verziókból volt vmi anyag hogy milyen?

http://jateknaplo.blog.hu

(#115103) cyberkind válasza ayo (#115102) üzenetére


cyberkind
félisten

Erről nem esett szó de minden bizonnyal marad a 30. Egyedül az arcok szebbek abban a játékban és ezt a PC-s verzióról mondom, minden más csúnya, ha pedig a remasteredben lecserélik a textúrákat az kéne a PC-hez is mert mint tudjuk csak konzolport volt ez is, hiába voltak extrák a beállításokban.

Paranormal Cocktivity

(#115104) ayo válasza cyberkind (#115103) üzenetére


ayo
addikt

Aha, hát akkor nagyon nem sokból maradunk ki.

http://jateknaplo.blog.hu

(#115105) gyimger


gyimger
őstag

Az Arkham demasterrel sem lépett túl sokat előre a világ, és ahogy elnéztem a képeket, kimondottan csúnya is lett, még az eredeti konzolos változathoz képest is.

Az OFF témában játékokról van szó, az ON-ban meg... mindenről.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#115106) cyberkind válasza gyimger (#115105) üzenetére


cyberkind
félisten

De részben az is szebb, nyilván így remasterelni ahogy most történik nem sok értelme van mert a Bioshock se egyértelműen szebb.

Paranormal Cocktivity

(#115107) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak úgy beírom hátha érdekel valakit.

Egy-két levett játék mostani ára, mind Steamgift:
Mafia 1 minimum 800 dollár
Blur 450 dollár
The Walking Dead: Survival Instinct 100 dollár
Ride to hell 150 dollár
Spider-Man: Shattered Dimensions 170 dollár

Még kérdeztem pár játékot de azokból 3-at megtart (még), illetve egy-két játékra ajánlatot vár, ha valaki szeretne üzletelni az illetővel írjon privátot és megadom a nevét. :DD

Kb 3 játékkal lehet vele cserélni de azok még ritkábbak mint a Mafia, így marad a pénz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115108) Dilikutya válasza cyberkind (#115107) üzenetére


Dilikutya
félisten

Survival Instinct-et levették? :) Nem hiszem, hogy túl sok embernek hiányozna... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115109) cyberkind válasza Dilikutya (#115108) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem hiányzik, igaz nagyon szar volt amikor kipróbáltam de jó volna az. :P

Paranormal Cocktivity

(#115110) Dilikutya válasza cyberkind (#115109) üzenetére


Dilikutya
félisten

Emlékeim szerint játék árában mérték. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115111) croli válasza cyberkind (#115107) üzenetére


croli
aktív tag

Akkor én még "jó" árban találtam Mafia 1-et, csupán 550 dollárt kér érte a srác :)

(#115112) cyberkind
Nem hülye vagyok én, csak kíváncsi :D
Még rákérdeztem arra is hogy hányan és honnan vettek már tőle és ő anno mennyiért vette?
Válasza: 5$/példány, 11-et adott el -> 5 japán 3 amcsi 2 koreai 1 kínai
Érdekes hogy az Európából senki nem vett :P a vásárlók nagy része meg ázsiai...

[ Szerkesztve ]

(#115112) cyberkind válasza croli (#115111) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, tiszta Best Buy, ilyenkor úgy elküldeném ezeket a kiadókat Dízniland-be amiért levették a játékokat. :U

Egyébként meg is vetted? :D

Paranormal Cocktivity

(#115113) Źşë' válasza cyberkind (#115107) üzenetére


Źşë'
addikt

Spider-Man: Shattered Dimensions

ezt is levették :F :o még év elején vettem meg mert gondoltam hogy erre a sorsra jut

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115114) cyberkind válasza Źşë' (#115113) üzenetére


cyberkind
félisten

Én azután kezdtem volna megvenni, hogy levették a teljes Spidey pakkot, oké, ezt még megtudom érteni mert máshoz vándoroltak a jogok de azért szólhatnának ilyenkor mert így csak az 1 van meg. :U

Paranormal Cocktivity

(#115115) arty


arty
veterán

ha már akciós mk10.. mk9-ről mi az általános vélemény?

(csak mert nekem nagyon bejön a sztori módja, zsé kategória, persze, de hihetetlen, hogy sima 1vs1 és 1vs2 bunyókat egyáltalán sikerült bármiféle keretbe ültetni! sokkal jobb valamiféle "céllal" játszani a maccseket... még az injustice-ről hallottam h okés a sztorimódja, csakhát a DC univerzum :/ ... anno belekezdtem, hamar abbamaradt)

---

(#115107) cyberkind: outrun 2006 coast to coast-ja nincs a kontaktodnak? kíváncsi lennék az mennyiért megy és adnak-e el belőle ...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115116) cyberkind válasza arty (#115115) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs neki, de átnézhetitek, aztán csak jön valaki pénzes ember. :D

Paranormal Cocktivity

(#115117) gyimger válasza arty (#115115) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem sokkal jobb a története, mint a 10-nek, elvégre is az első három részt ültették át ebbe a cinematic köntösbe és szuper is lett. Ha érdekel, miben tér el az eredetitől, tudom ajánlani a blogomon a MK sztorit (megint).

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#115118) ayo válasza arty (#115115) üzenetére


ayo
addikt

MK9 gyenge konzol port sajnos. multira nem alkalmas és sok harcrendszeri hülyeséget hagytak benne. talán 1x ha valaha patch-eltek a PC-verzión, de igazából sokat nem dobott rajta.
MKXL a lehető legprofibb verzió, ami most létezik PC-n. Nehéz szülés volt, de ott már a multi is olyan, mintha offline játszanál.

http://jateknaplo.blog.hu

(#115119) arty válasza gyimger (#115117) üzenetére


arty
veterán

:R

olvasgattam, sajna mivel laikus vagyok az MK univerzummal kapcsolatban, így kicsit nehéz lett rálelnem az írásaidban az MK9 történéseire, de meglett ;) viszont így sem tudom felépíteni a teljes idővonalat, nincs valahol erről egy "összefoglaló ábra", hogy melyik rész hogyan követi egymást ?

bevallom, az MK9 az első MK, aminek a történetére elkezdtem jobban odafigyelni - egy fightstick vásárlásának apropóján... anno persze játszottam a 2D részekkel pécén, majd az MK4 után konzol hiányában hatalmas kihagyás és mire lett xboxom, már csak 5 perces 1vs1 versus csapkodásokra tartottam a Deceptiont (Armageddon PAL régióban nem jött ki, a Deadly Alliance pedig a Deception mellett már csúnyácska :( ). Ami még említésre méltó és miatta nemrég újra vettem xbox classicot: Shaolin Monks. Párját ritkítja a klasszik beat'em up, hasonlóan "igényes" ezidőből és az utáni időszakból nem rémlik (érdekes, hogy igazi konkurrencia hiányában se lett nagy siker, s szépen ki is halt az AAA kategóriából ez a műfaj (is)).

Te a "teljes idővonalat" végigjátszottad, egymás után a játékokban?
Az egészet tekintve az MK9 kvázi a legjobb, innen már csak lefelé vezet? (korlátozott időm van, ha így van, inkább SF/Tekken vonalat erőltetném, kérdés ott is bele tudok-e nyúlni a "tutiba, elsőre")

---

ayo: a képességeim (és az izlésem) miatt én nem multizok, max haverral, lokálban, szóval engem csak a szingli aspektusból érdekel. az szerintem az mk9 pécé portjában is rendben lehet, de bevallom én inkább 360on kezdtem bele és mostmár ott is fogom befejezni a sztorit... (HA egyáltalán sikerül: mint mondtam, nem vagyok őstehetség...)

nem is vettem anno emiatt XL-t

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115120) Frod válasza gyimger (#115105) üzenetére


Frod
addikt

Szerintem az ilyen kaliberű címeknél nem valódi 'remaster' a lényeg, a szónak a szoros értelmében, inkább csak simán átportolják az újabb generációra. (lásd még pl: Bioshock Collection)

Do you see the white shadow?

(#115121) ayo válasza arty (#115119) üzenetére


ayo
addikt

MKXL-hez képest mondtam a portot. Míg az tökéletes az MK9 nagyon rosszul optimalizált lett sok hibával, amit ugye nem javítottak. Egyszer kiadtak a PC-re azt "jóvan nekünk konzolport", nem baj ha fagy és nincs 60 FPS vagy csak kifagy két meccs között, a harcrendszer hülyeségek miatt meg bele se mennék jobban, mert ahogy írtad téged az a része nem mozgat, csak ugye szintén a játék alapja.
Story nekem mindig is brazil szappanopera volt, ki kivel jött össze és ki kit támasztott vissza stb. szóval ezt már rád hagyom, lényegében MK9-et is végig lehet nyomni, csak nem tudom megérné csak azért megvenni, mint mondjuk egy COD-ot és a többit...ember válogatja.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#115122) Crytek


Crytek
veterán

Most van bundliba és hátha kedvet kapna valaki (ne kapjon :W )

Distorted Reality

Szerintem írok a valve supportnak és felajánlom a segítségemet total free-ba hogy tesztelem ezeket és ha fake megírom nekik videókkal bizonyitom és takaiccccsák el őket a föld színéről!!! Kezd elegem lenni...
Az a videó az a leírás... fake kamu nem léteznek ezek a dolgok a játékban..

Next PC Upgrade: 2022

(#115123) reelc válasza Crytek (#115122) üzenetére


reelc
veterán

Mindez 5 EUR, ha a bundli lehetőségtől eltekintünk. Ez az alapár, 0.4 órányi játékért (neked annyit ír). Rablás.

[ Szerkesztve ]

(#115124) micafighter válasza arty (#115119) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mint MK rajongo mondom szerintem az MK9 single sztori nagyon jól lett kivitelezve :)

[ Szerkesztve ]

(#115125) tomsolo


tomsolo
őstag

"Vince K"|NGP|N" Lucido once again raises the bar and smashes the competition with a new 3DMark Time Spy World Record using 4x EVGA #GeForce GTX 1080 Ti K|NGP|Ns, an EVGA X299 Dark Motherboard and an Intel Core i9 7960X CPU"

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115126) Crytek


Crytek
veterán

Gogot nem igen nézegetem így nem tudom...A The Suffering részek eddig is fent voltak vagy csak most kerüt fel? Hátha felpakolják steamre is...

Next PC Upgrade: 2022

(#115127) reelc válasza Crytek (#115126) üzenetére


reelc
veterán

A híreik alapján most került fel. Tegnap.
A Gamestar adta valamelyiket régen az újságjához, azzal játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#115128) tomsolo


tomsolo
őstag

Ayo ez most akciós - Istenes verekedős játék, lehet Jézussal is zúzni :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115129) cyberkind válasza Crytek (#115126) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezek is de jók lennének Steam-re, ahogy a Manhunt 2-3 is.

Paranormal Cocktivity

(#115130) croli válasza Crytek (#115122) üzenetére


croli
aktív tag

Indíthatnál valami live stream vagy normál Youtube, Twitch csatornát a szar játékok végigjátszásával.
Esetleg menet közben kritizálhatnád is őket. Én tuti nézném :D

(#115131) cyberkind válasza croli (#115130) üzenetére


cyberkind
félisten

Le vagy maradva, A möster már indított ilyet de mivel a magyarok gecik szerinte így már kimaradunk a csodálatos csidejóiból, amúgy TirexiHD a neve. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115132) reelc válasza croli (#115130) üzenetére


reelc
veterán

Van már ilyenünk, igaz nem komplett végigjátszások, és régiek.
FreddyD örök. :) Kedveltem a munkásságát. A jelek szerint nem csak én, elég szép megtekintési száma van jópár videójának.
Itt a legutolsó, jubileumi videója a Rossz PC Játékok Sorozatnak.

(#115134) croli: Én is kb. a kezdetektől figyeltem. Tetszett az utolsó videója is.

[ Szerkesztve ]

(#115133) #57527808 válasza tomsolo (#115128) üzenetére


#57527808
törölt tag

ez annyira gagyi, hogy már majdnem jó. erősen trollszagú, ateistaként pusztultam a videóktól. majd a karácsonyi rokoninvázió alkalmával ezt megmutatom a népeknek, mindegyik visítani fog a röhögéstől.
nem sok véleményt olvastam, de ezen röhögtem egy keveset:

"I found Jesus.
He's my main."

bevillant egy úristen@menny.hu-s beszólás is: "isten fut windows alatt"
ráadásul még 40%-os akció van rá :))

[ Szerkesztve ]

(#115134) croli válasza cyberkind (#115131) üzenetére


croli
aktív tag

(#115131) cyberkind & (#115132) reelc

Tudom ismerem őket. De egyikük sem Crytek kolléga :D
Amúgy FreddyD-t már a kezdetektől néztem.
Nagyon szomorú is voltam mikor abbahagyta a fránya munka miatt :P

(#115135) ayo válasza tomsolo (#115128) üzenetére


ayo
addikt

uh, eddig azt hittem, hogy ez csak fun videók, nem tudtam, hogy már Steamen is van.. :D sale-ben lehet megnézem :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#115136) Crytek válasza croli (#115130) üzenetére


Crytek
veterán

Gondoltam rá, de mivel soha nem csináltam ,így havány gőzöm sincs ,hogy kell ilyen tolom a gamet közbe a jobb felső sarokba ott vagyok és kommentelem a dolgokat. Pedig kedvem lenne hozzá mert ezek a 3-7-10-20 perces cuccok semmik..

Next PC Upgrade: 2022

(#115137) reelc válasza Crytek (#115136) üzenetére


reelc
veterán

Én sem értek hozzá, csak úgy rákerestem, ez segíthet.

(#115138) Crytek


Crytek
veterán

A horror kedvelőinek:

Dont Knock Twice 09.05-én jelent meg

Egy idegborzoló városi legendát életre keltve a játék eseményei egy elhagyott házban zajlanak, mely tele van nyomokkal és tárgyakkal – ezeket a sikerhez, sőt, a szimpla túléléshez is fel kell majd használnunk. A főhős egy bűntudat által gyötört anya (őt alakítja a filmben Sackhoff), aki meg akarja menteni elrabolt kislányát, de ehhez ki kell derítenie a bosszúszomjas, démoni boszorkányról szóló történetek mögött húzódó félelmetes igazságot.

Remothered Tormented Fathers

A sztori szerint a 35 éves Rosemary Reed a titokzatos kórtól szenvedő egykori jegyző, Dr. Felton házában végez valamiféle nyomozást, mikor elkezd kirajzolódni előtte, hogy talán a doki lánya, Celeste eltűnése egy borzalmas mészárlás kezdete volt. A játék egy külső nézetes túlélő-horror, melyben valós időben zajlanak az események, csak a testünk állapotából látjuk, mennyi "életerőnk" van (nem lesz semmilyen kijelzőnk), nem kapunk fegyvert és így csak bujkálva élhetjük túl a kalandot. A Remothered: Tormented Fathers egy trilógia első részének van tervezve, szóval siker esetén további borzongató élményeket kaphatunk.

Visage

A történet szerint az 1980-as évek járunk, egy kisvárosban, azon belül pedig egy ódon házban, ahol több generáció is leélte az életét -- egy részük békésén, sokan azonban brutális gyilkosságok áldozatai lettek. Játékosokként a legújabb lakó bőrébe bújhatunk, akivel látomások formájában átélhetjük a múlt rejtélyes eseményeit, lépésről lépésre közelebb kerülve ahhoz, hogy mi történt a ház elátkozott falai között.
A Sad Square csapata egy pszichológiai horrort készített, amiben a rettegést nem vásári ijesztgetéssel igyekeznek megteremteni (nincs a szekrényből előugró mumus), hanem lassan, a játékosokra rátelepedő rémülettel és nyomasztó hangulattal, és szürreális helyszínekkel. Ráadásképpen védtelenek vagyunk, fegyverek nélkül kell kiállnunk a borzalmakat, miközben az általunk ért stresszt is kordában kell tartanunk, ez ugyanis befolyásolja a játékmenetet, ahogy az is, hogy bizonyos sötét lényekkel kapcsolatba léphetünk.
A szörnyekkel való találkozás mellett a Visage point-and-click kalandjátékokat idéző elemeket is tartalmaz. A nagyfokúan interaktív világban kulcsfontosságú tárgyak megtalálása az egyik feladatunk -- ezekkel valóságos módon, a fizika törvényei szerint léphetünk kapcsolatba: felemelheted a különböző berendezéseket, fel-le kapcsolhatod a világítás és így tovább, körülbelül úgy, mint az Amnesia és a Penumbra játékokban.

Ghost Theory

A Dreadlocks csapatának készülőfélben lévő horror-kalandjátéka a való világból merít inspirációt: a Ghost Theory névre keresztelt project-ben ugyanis paranormális nyomozóink valódi, létező kísértetházakat és hasonlóan hajmeresztő helyszíneket fognak felfedezni. A játék során megannyi ilyen területet kell majd bejárnunk, s paranormális nyomozásra specializálódott kütyükkel feltérképeznünk – minden egyes helyszín a maga önálló világa lesz, saját sztorival. Ha végeztünk, szépen visszatérünk a „bázisra” (azaz a munkáltatónkként funkcionáló egyetemre), majd némi átvezető dialógus után irány a következő misszió.

Ad Infinitium

Welcome To Hanwell

Daymare 1998 (Valamikor 2018-ban...)

Hollow Demo van

Breaking Point

Dead Matter

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115139) cskamacska válasza reelc (#115127) üzenetére


cskamacska
addikt

Aszondja

"Fantastic, thanks for bringing it back GOG!"

"OMG! My favourite horror-action in GOG. That's really awesome "

">The Suffering ...All but impossible to find in recent years.<

You're not looking hard enough. There are still downloads out there for the original midway_suffering.exe 1.3GB freeware version. What did MIDWAY / Warner Bros. Interactive Entertainment / GOG improve? The price went to free, back to paid. GG!"

lol

Kotaku: Play The Suffering For Free, Thanks To Your Tax Dollars

Midway's pretty alright horror adventure The Suffering can now be had for the low, low price of nothing. Well, close to nothing, thanks to your U.S. tax dollars, because the download of The Suffering for the PC, now up at FileFront, has been paid for by the United States Air Force. Hey, someone's gotta foot the bill for your 1.26 GB download of a four-year old game and our military forces have obliged. Makes me feel warm and fuzzy about my quarterly tax payments! Sure, the game is horribly dated, graphically — and FileFront has actually been hosting it for a few weeks — but for zero bucks this close to Halloween, we don't want to hear any complaints. Just kidding, internet. Complain away! The Suffering - Sponsored by the US Air Force [FileFront]

A FileFront(GameFront) link még él, direkt be is másolták a Kotaku szösszenetet az oldalra, de mi van a letöltés gomb helyett?
$9.99 $8.99 GOG ;]

Ez most kirívó, de sok abandonware ugyanígy járt. 20 évig a francnak sem kellett, de hopp, megjelent a GoG-on, és röpültek is a Cease and Desist levélkék az aktuális tulajtól.

Ez a Suffering még az Origón is fent van:
Játék » Akció és ügyességi játékok » The Suffering
Jogállás: teljes verzió
Operációs rendszerek: Windows XP Windows 2000 Windows Vista
Nyelv: magyar nyelvű

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115140) Crytek válasza cskamacska (#115139) üzenetére


Crytek
veterán

Warner szerezte meg a jogokat ezek szerint a Midway-től... Strangleholdot is felpakolhatnák ...Abból de jó lenne egy UE4-es új rész...rettentően szeretem azt a játékot..

Next PC Upgrade: 2022

(#115141) reelc válasza cskamacska (#115139) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
Tegnap néztem a Filefront linket, de nem működött. Az ebben a cikkben lévővel próbálkoztam.

Köszi, majd jó lesz az Origós.
De meg kell lennie a Gamestarosnak is valahol.

Az 1nsane is ingyenes volt régen egy időre. Mire megtudtam, már nem volt az.

[ Szerkesztve ]

(#115142) ayo válasza cskamacska (#115139) üzenetére


ayo
addikt

2013-ban volt a blogomon róla cikk, szintén origós linkkel. Jó kis játék, ahogy nézem 2008-09-27 00:07:01 óta fent van :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#115143) cskamacska válasza ayo (#115142) üzenetére


cskamacska
addikt

Az a slusszpoén, hogy a játék Windows XP-re készült, de a GoG változat az XP-t már nem támogatja. :) Pontosabban a GoG Galaxy kliens nem támogatja a WinXP-t(meg úgy semmit Win 7-8-10-en kívül), és most azt nyomják teljes erőből annak az árán is, hogy a régi támogatóikat lekoptatják. Az lett GoG-nál a szokás, hogy ha véletlen valamit frissítenek, legyen az külön DRM free letöltés, amit szintén szeretnének eltüntetni, az kapásból megkapja a Galaxy.dll és GalaxyWrp.dll függőségeket mivel minden a Galaxy kliens változatából lesz visszafrissítve.

Tldr; GoG minden mindennel kompatibilis, DRM mentes, elérhetetlen újrakiadásokkal lett népszerű, de most már csak az érdekli őket, hogy egy miniatűr Steam platformmá váljanak. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115144) croli válasza Crytek (#115136) üzenetére


croli
aktív tag

Ha tényleg lenne kedved hozzá az OBS-t ajánlom. Nagyon egyszerű jól kezelhető ingyenes program remek funkciókkal. A Classic verziót inkább mint a Studiot. Számomra a Classic az jobban rendezett meg mintha több mindent tudna és szabadabban lenne állítható a kódolás meg egyéb.

Röviden: Simán új jelenet. Majd ehhez hozzáadod a játék képet, meg a webcamod (ha akarod), esetleg még egy logót ha szeretnél. Beállítod a neked megfelelő gyorsgombokat, meg a stream servert és már mehet is a menet.
Ha elkezdenéd akár segítek is privátban a beállításokhoz.

(#115145) cyberkind válasza Crytek (#115138) üzenetére


cyberkind
félisten

Ilyeneket nyugodtan írhatnál gyakrabban is. :K

Paranormal Cocktivity

(#115146) reelc válasza cskamacska (#115143) üzenetére


reelc
veterán

Elszomorító amit írsz. Mini Steam.
Persze, tudom hogy van a GoG Galaxy, fent is van a gépemen. De ha ez a tendencia amit írsz, nem tetszik.

(#115147) Crytek


Crytek
veterán

(#115148) reelc válasza Crytek (#115122) üzenetére


reelc
veterán

Én nem követem figyelemmel a Steam rendszer változásait, így számomra újdonság volt most ez a Direct, és hogy már működik.
Ennyi játék jelent meg a Steam Direct bevezetése óta.

Annyit azért tudtam, hogy más lesz a Greenlight helyett.

Mindezzel együtt a mai napig kerül fel szemét, remek példa amit értékeltél.

(#115149) i2k válasza reelc (#115148) üzenetére


i2k
senior tag

Több a hulladék, mint valaha...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115150) Crytek válasza i2k (#115149) üzenetére


Crytek
veterán

És látod mégis világmindenségként ünneplik őket...Állítom ,hogy 3k game-et lazán kukázhatnának a storeból..senki nem siratná meg őket...max eami mert ezeket levonnák a sorok számából :DDD

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.