Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115601) arty válasza cyberkind (#115600) üzenetére


arty
veterán

te tudod mennyire érintettek meg a korábbi ac-k kiegjei ;)

(én nem akartam goldot a szindikátusból, de akivel boxon hómolok, ő azt vette, így nem volt választásom - pedig én már előtte az unity kiejét sem szerettem, egyszerűen a végére mindig csömöröm lesz az adott környezetből. pedig a teljes szériából a unity a kedvencem, 1789 rlz ;) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115602) cyberkind válasza arty (#115601) üzenetére


cyberkind
félisten

Tekintve, hogy egyet se toltam hosszabb ideig de a 4 a kedvencem így nehéz a döntés. :D

Paranormal Cocktivity

(#115603) maross válasza tomsolo (#115598) üzenetére


maross
veterán

get even jo, kaphatott volna nagyobb reklamot

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115604) ayo


ayo
addikt

lehet tolni a COD WWII bétát. Engem eddig meglepett, mert eddig gyalázat volt amit PC-n művelnek, ez akár még jó is lehet, de hát várjuk ki a végét :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#115605) tipuka válasza ayo (#115604) üzenetére


tipuka
addikt

driver frissítést nem árt előtte megcsinálni, plusz fps-t és jóval kevesebb microlaggot hozott :)
on: nagy rohanás az egész játék, kicsit fura, quake ellenfelet akarnak tán a jövőben ? :D

(#115606) arty válasza cyberkind (#115602) üzenetére


arty
veterán

ezesetben ne költs semmi extrára :)
ki tudja mi lesz a sorsuk ilyen előélettel ;) csak kidobott pénz volna....

inkább tolj végig több alap-részt, mint egy részből túl sokat. változatosabb. hiába más sztori a dlc, a helyszín "ugyanaz".... (és ahogy a dlcket árazzák, még árban is jobban jársz. forint/órában biztos :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115607) sixpak válasza ayo (#115604) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kipróbáltam....lol, nem nagyon tudok nyilatkozni, mert ez annyira szar, hogy az már vicces. Ez a grafika valami hihetetlenül ocsmány.
Pedig megadtam az esélyt neki...jó, én BF fan vagyok, rendben van, ne legyen olyan...de ezek a karakter animációk a csodálatos 2000-es éveket idézték vissza...asszem ez minden pozitívum, amit a játék nyújt, a nosztalgia...de a döbbenet erősebb, hogy ezt a szart 20csillió példányban fogják eladni...ALT+F4.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115608) gyimger válasza sixpak (#115607) üzenetére


gyimger
őstag

Valamit nagyon tud, ha "Többnyire negatív (4,020)".

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#115609) arty válasza sixpak (#115607) üzenetére


arty
veterán

azért valld be, a bf-fanság és a frusztráció, hogy 2x annyi megy (majd) el belőle (is), mint a kedvencedből, erősen rányomja a bélyeget a negatív véleményedre! ;) ;)

a steames értékelése meg értékelhetetlen: csak a szokásos lejáratókampány a szokásos cod ellen :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115610) ayo válasza sixpak (#115607) üzenetére


ayo
addikt

Nagyjából BO2 óta érzem hogy fullon olyan mintha Low-mid lenne. Kéne már egy új motor. Az x. futurisztikus robotos quake után most kb. ott vannak mint 10 éve...csak kezdeni is kéne ezzel mert régen azért egy COD legalább grafikailag odavert.
Minimum egy Ubisoft grafika kéne, ha már gameplay-ileg nem tudnak hozzá tenni semmi maradandót...

http://jateknaplo.blog.hu

(#115611) sixpak válasza arty (#115609) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, részvényes vagyok, aludni sem tudok, hogy a BF1-ből csak több mint 10 millió ment el. :D
Amúgy kevesebb játékos=kevesebb hülye....lenne a papírforma, de ezt nem érzem BF-ben sajnos.
Inkább a miértjét nem értem....van a jó/szép (mondom ezt annak ellenére, hogy egy hónapja szarakszanak a szerverek) játék, meg a van a béna/csúnya, mégis népszerűbb az utóbbi.

Ayo: a tegnapi demo kipróbálása előtt, a MW2-vel játszottam utoljára, mikor megjelent.
Abba raktam is 2-300 órát, semmi gond nem volt a grafikával...jó, persze nemsokkal rá jött egy Bad Company 2...na, azóta nem játszottam egy CoD játékkal sem, és úgy néz ki nem is fogok.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115612) Csapoati válasza sixpak (#115611) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor a Black Ops 1-gyel sem játszottál? Pedig az marha jó.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115613) sixpak válasza Csapoati (#115612) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem, talán valamelyiknek a demóját próbáltam Steamen, asszem valami hajó fedélzetet map volt...de nem jött be.
Minden bántó felhang/affektálás nélkül mondom, hogy egy minden ízében tökéletes BC2, BF3 után nehéz újat/jobbat mutatni, multiplayer játékok terén.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115614) cskamacska válasza arty (#115609) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért valld be, amikor beszállsz CoD fanként a CoD-BF szájtépésbe, azért te is leraksz 20 pontot az IQ értékedből hogy ne lógj ki a tömegből. ;]

VGChartz szerint a tavalyi retail meccs pont úgy nézett ki hogy Battlefield 1 PS4 7,15, Xbone 4,85, PC 0,77, összesen 12,77 milla eladást hozva a konyhára. Call of Duty Infinite Warfare PS4 7,57, Xbone 4,57, PC 0,31, azaz 12,44 millió eladással büszkélkedhetett.

A mostly negative értékelésben biztos benne van némi Duke Amiel du Hardcore féle kisujj ficam, mert mondjuk a grafika nem is olyan borzasztó, de annál több gond van a multi technikai részével. Amit vagy megoldanak, vagy nem, de pl peer to peer matchmakinget biztos nem fogják. :(

Engem az egészből csak az érdekel, hogy multiban(de ha single hadjáratban is az még jobb) meg lehessen védeni a Vaterland becsületét büszke afro-amerikai nőként is. :DDD Annyit incselkedtek a gamergate trollokkal bemutatók szintjén, hogy legyenek tökösek határozott identitással rendelkezőek a végére, és igen is tolják túl a PC-t a kész játékban is. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115615) Mr.Csizmás válasza cskamacska (#115614) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lyulyci :D a cod az jó, mint a playboyos szőke lufimellű....pár percig nézegetni, max 20, utána kérem a következőt ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115616) Dilikutya válasza Csapoati (#115612) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egész jó sztorija van, meg a kor miatt is érdemes játszani vele, viszont a kihallgatós részek irtózatosan idegesítenek benne, és nem lehet őket átugrani.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115617) Dilikutya válasza ayo (#115610) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez így túlzás, hogy grafikailag odavertek, inkább csak a kornak megfelelő volt mindig is. Eleve az első rész egy 4 éves motorral érkezett, és bár azt mondták, a 2. részre ezt lecserélték, ez valószínűleg csak részben volt igaz, de tény, sokat dolgoztak rajta. Azóta meg kb. azt pofozzák évről-évre, ha így nézzük, akkor azért van munka benne rendesen. Ghosts még jól nézett ki, újabbal nem játszottam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115618) Csapoati válasza Dilikutya (#115616) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem azok a részek is bejöttek. :) Amúgy ja, kb a CoD 2 és valamennyire a MW1 volt az, ami a kornak megfelelően szép grafikával bírt, a többi már megjelenéskor is elavultnak hatott szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115619) ayo válasza Dilikutya (#115617) üzenetére


ayo
addikt

akkor úgy mondom, hogy AAA szintű volt (mondjuk bárcsak a grafikával lenne csak a gond, de ha már ilyen játék, nézzen ki jól.. :D). Ezeket is fel lehet tolni fullon, de azért manapság már könnyedén lekörözi a legtöbb játék.
Ami nagyon zavaró, hogy ebben a bétában is a már megszokott szűk pálya design van, ami már MW3 óta zavaró, persze campereknek tökéletes :D
Nekem WAW BO1 korszak volt a tökéletes, ott gameplay-ileg még jók voltak a balance-ok és nem nyomták a full kretént.

Amiért pedig írtam, hogy ez a béta nem rossz, az az, hogy végre tudtam több menetet is multizi úgy hogy mondjuk nem laggolt volna szét az egész játék. BO3 portja eleve rossz volt, de a multi meg emiatt játszhatatlan....mondjuk már akkor is annyira kihalt a PC-n az élet, hogy TDM-ben örültem, ha találtam játékost Free Weekenden.

A negatív posztok meg szerintem ezért mennek, mert már jó ideje leszarják a PC-seket, meg ugye divat is utálni a COD-ot.
Indítás előtt olvastam olyat, hogy pl. nem lehet grafikát beállítani meg egyéb dolgokat, hogy mennyire szar, de valahogy én képes voltam eljutni az option->graphic->adv. graphic settings-ig, úgyhogy inkább abbahagytam az olvasását :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#115620) Źşë' válasza ayo (#115619) üzenetére


Źşë'
addikt

pontosan, a játékosok már utálják őket azért amit adnak, nyújtanak játékélményben... én már le sem szedtem, még a helyet is sajnálom neki (néztem tegnap este egy steam streamet, abból látni hogy milyen)...
az sp kampány az mindig is kellemes kikapcsolódás lesz számomra, a multi meg mindig is tini- korosztályt célozta meg, ez volt a legnagyobb "marketingfogása" (régen ettől ment a szekér szvsz), csak azóta mi már felnőttünk, ill több generáció is, komolyabb elvárással, na meg eleve egy Bf után is komolyabb tech elvárása van a játékosok tömkelegének

amiért engem érdekelnek a codok és majd megveszem ha olcsóbb lesz az az indok, hogy kiv vok a zombi módra (ezek mindig is érdekeltek mert rohadt jók voltak), ill a singli kampányra

btw most szereztem be a BO III, Infinite Warfare + MW Remastered -et eshopról mondhatni potom összegért

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115621) reelc válasza Źşë' (#115620) üzenetére


reelc
veterán

Megtaláltam a CoDot.
Black Ops III.

[ Szerkesztve ]

(#115622) Crytek válasza Źşë' (#115620) üzenetére


Crytek
veterán

Dehogy utálják őket... amit utálnak nem megy el állandóan 10+ millió felett... PC-n maximum ,de ott sem azért nem tolja a kutya sem mert szar hanem mert a multi tele van csíterekkel ezért nyilván aki szereti konzolra fogja megvenni...
Mondjuk a mai napig nem értem konzolom miért megoldott a csíterség és pc-n miért nem :( (nem mintha engem érdekelne mert gyűlölők mindent amiben netes akármi van)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115623) arty válasza cskamacska (#115614) üzenetére


arty
veterán

cod fanként?!
bf1 pipa, infinite nem pipa - mi ez, ha nem elfogultság előbbi irányába?
ráadásul bf1-el multiztam is keveset, ill az elődeivel több-kevesebbt - codokkal párperceket, max. (najo, cod4el voltak azok órák is, de nemjellemző)

egyszerűen túl sok divatfikát kap a cod, sokan irigyek a jó eladásaikra is. azt is értem, hogy pécén szar a multi, de nem csak pécé van és nem csak multiból áll a cod ;)

(iw tom h szarul fogyott, bár vgnek nem hiszünk (más meg nem nagyon van))

---

(#115622) Crytek : konzolon nem futtathatod a csaló.exe-t, pécén igen. ennyi a difi. viszont előbbin meg játszahtsz egéremuval, utóbbin azzal tolja mindenki :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115624) Crytek válasza arty (#115623) üzenetére


Crytek
veterán

De érdekes mod most már a konzolt se tudják feltörni eddig az is ment meg a tört multi ott is... PC-n nem ilyen denuvot kéne fejlesztgetni ,hanem ilyen védelmet...akkor talán fogynának is a multis címek pc-n is..

Next PC Upgrade: 2022

(#115625) Dilikutya válasza Crytek (#115624) üzenetére


Dilikutya
félisten

PC-n az a védelem megvalósíthatatlan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115626) Crytek válasza Dilikutya (#115625) üzenetére


Crytek
veterán

Hazugság...Pl a bankok megtudják oldani hogy ne legyen a 878 milliárd user felöl feltörhető a rendszerük?
Csak akarni kéne és dolgozni vele de az büdös szemét warezolozni egyszerűbb....

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115627) reelc válasza Dilikutya (#115625) üzenetére


reelc
veterán

Egyáltalán a kiadók (akár a CoDról, akár a Battlefieldről van szó) mennyire foglalkoznak a csalókkal? Ha pénzt adsz a játékukért, akkor normális élményed legyen? Szerintem ez az ő felelősségük lenne, hogy mindent megtegyenek.
Úgyis divat, hogy van már millió kliens program, építsenek bele valami védelmet (elhiszem, a Steam problémás lenne jogilag, és megvalósítani is, mert nem az ő tulajdonuk).

Augusztusban frissült a Blizzard App (korábban Battle.net), és EULA változásokat tartalmazott. Ha nem fogadod el, nem tudsz játszani a játékkal.
Akit érdekel keressen rá a "Consent to Monitor" részre.
A Diablo 3-ról tudok nyilatkozni. Niylván még vannak botterek, csalók, banhullám elszokta tüntetni őket.Több klán szabályzatában is benne van, hogy ha látják, hogy botot használ a tagjuk, kizárják a klánból és fel is jelentik a Blizznél. Az illető valószünleg account bannal végzi.
Emellett perelik a legismertebb botgyártót.
Nyilván ez sem tökéletes így, de legalább küzdenek a csalók ellen.

[ Szerkesztve ]

(#115628) Crytek


Crytek
veterán

Lust for Dakness :R

Next PC Upgrade: 2022

(#115629) reelc válasza Crytek (#115628) üzenetére


reelc
veterán

Jónak tűnik ennyi alapján, aztán majd kiderül. :)

(#115630) Crytek: Megértem az álláspontodat.
A látottak alapján én is aktiválnám.

[ Szerkesztve ]

(#115630) Crytek válasza reelc (#115629) üzenetére


Crytek
veterán

Én az összes indie hulladékot kép és trailer alapján aktiválom csak.... Hogy is mondjam sokszor köszönöviszonyba sincs amiket mutatnak / steam adatlapon írnak róla... De ez az én döntésem én döntöttem el róla érdekel-e vagy sem nem xy mondta meg ami a mai világban nagy szó, hiszen tele van a világ döntésképtelen emberekkel aki a mások igen/nem-ére szorulnak..

Next PC Upgrade: 2022

(#115631) tomsolo


tomsolo
őstag

Humble

EARTHLOCK: Festival of Magic - 3,81 ojró volt a kuponnal

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115632) TheProb


TheProb
veterán

Hát ez a Raise of the TR se lett rommá optimalizálva...
Csutak maxon, FHD-ban 30-40 fps-em van avg. Benchmark is 45FPS-t adott overallban.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#115633) cyberkind válasza TheProb (#115632) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam nagyjából megvan a 60 de nem a legjobb ez igaz, nem tudom milyen beállításokkal próbáltad de az élsimítást vedd vissza SMAA-ra és DX11-et használj, nekem ez egész jól megdobja és szintén full beállításokon.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115634) sixpak válasza TheProb (#115632) üzenetére


sixpak
nagyúr

Így van, ahogy cyber kolléga mondja felettem, az élsimítás fingatja meg, azt kell visszavenni és gyönyörűen fog futni.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115635) TheProb válasza cyberkind (#115633) üzenetére


TheProb
veterán

Megnézem majd, DX12-vel próbáltam. Amit lehetett mindent maxra toltam. És annyira még így se olyan szép a game, hogy indokolt lenne a low fps.

btw.: Lara lökhárítói összementek, jól látom? :F :(

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#115636) i2k válasza TheProb (#115635) üzenetére


i2k
senior tag

"btw.: Lara lökhárítói összementek, jól látom?"

1 - a játékban még csak alig múlt 20 éves.
2 - a film rebútban meg egy átoperált fiú* játssza majd... :O

//* = Alicia Vikander
//Bizonyíték.... :C
//Bizonyíték 2... :Y

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115637) TheProb válasza i2k (#115636) üzenetére


TheProb
veterán

Én nemtom már követni a kronológiát a részek között. :F

Az tény, hogy Vikander kisasszony nincs eleresztve ilyen téren, de arcra azért elég fullos.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#115638) cyberkind válasza TheProb (#115637) üzenetére


cyberkind
félisten

Meg jó színésznő is, én örültem meg örülök neki de a trailer után szerintem túl kemény lett a karaktere minden téren, túl király lett a rebootbéli Lara, remélem sok rész jön még. :))

Mondjuk én nem is a lökhárítók miatt játszom az új TR-eket, hanem azért mert tetszik az új irány, a régieket kivétel nélkül nem szerettem, bár az is igaz, hogy én inkább a 2k utáni részeket toltam jobban.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115639) maross válasza i2k (#115636) üzenetére


maross
veterán

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115640) sixpak


sixpak
nagyúr

Hi, PUBG legutóbbi értékelései miért vegyesek?
Pont most akarom megvenni, elszabtak valamit vagy kezdik megunni az emberek?
Ja, nem tudom kérdeztem-e már, Steamen 30 pénz, máshol meg lehet venni?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115641) i2k válasza cyberkind (#115638) üzenetére


i2k
senior tag

"de arcra azért elég fullos."

//Ízlésen nem fogunk összeveszni.
//Nekem még az arca se tetszik. Valami mintha nem stimmelne rajta.
//Nem lepne meg, ha valami ilyesmit olvasnánk róla pár év múlva...
//Itt képek is vannak.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115642) i2k válasza cyberkind (#115638) üzenetére


i2k
senior tag

"a régieket kivétel nélkül nem szerettem, bár az is igaz, hogy én inkább a 2k utáni részeket toltam jobban."

Where-is-my-'holyfuckingshitgifs'-directory?!?!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115643) i2k válasza sixpak (#115640) üzenetére


i2k
senior tag

Ott vannak a véleményezésekben:

"Banning people to appease streamers is wrong and disgusting."

"I GOT BANNED FOR STREAM SNIPING AND I WASNT EVEN WATCHING A STREAM!!!!"

"Developments since release
>Kill streamer
Get banned
>honk at a streamer
Get banned
>you like free cosmetics ?
Now pay for them
>performance
Still sh^t"

stb.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115644) cyberkind válasza i2k (#115642) üzenetére


cyberkind
félisten

A felújított részt mindenképp kitolom majd de az tuti, hogy az egérmentes részeket nem pont az irányítás miatt, azt már meg se említem, hogy azt se tudnám mi van, untig elég volt nekem a Doom egér nélkül. :D

Az előző hsz-el meg teljesen elveszed a kedvemet ettől a kis hölgytől/úrtól. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#115645) i2k válasza cyberkind (#115644) üzenetére


i2k
senior tag

"Az előző hsz-el meg teljesen elveszed a kedvemet ettől a kis hölgytől/úrtól. "

Nem akartam bogarat ültetni a füledbe (de), csak megosztottam a félelmemet a jól-körvonalazott-sixpackre-gyűrt-csajszi/fiúkáról :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115646) sixpak válasza i2k (#115643) üzenetére


sixpak
nagyúr

Aha, odáig nem jutottam, azt hittem megint valami kollektív lehúzás van a dologban.
Köszi, ha holnap délutánig nem múlik el a kiakarompróbálni érzés, akkor rámegyek.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115647) TheProb válasza i2k (#115641) üzenetére


TheProb
veterán

Azért ez gonosz... :D :/

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#115648) cyberkind válasza i2k (#115645) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezután ha szeretném ha nem, de teljesen más szemmel fogom nézni a filmjeit. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#115649) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A Divinity II 10-est kapott a Gamespoton, ami azért elég ritka, 1-2 évente egy cím kapja meg.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115650) cyberkind


cyberkind
félisten

Úgy néz ki összejött a pénz a Scorn-ra, undorító, kb mint az Alien nyálkás része csak még tovább hangolva, vajon mi lehet ennek az embernek a fejében? (költői)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.