Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115951) cyberkind válasza i2k (#115949) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez engem is meglepett, de mivel tudtam, hogy az első 2 pályán nincs lény bátor és hősies voltam annak idején. :D

Paranormal Cocktivity

(#115952) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Szirmai elég jól megfogalmazta, hogy miért szar, ha valami csak jumpscare-ekkel próbál operálni.

TeCső

(#115953) Dilikutya válasza Balesz1899 (#115952) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kár, hogy az egy gyökér.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115954) Csapoati válasza Dilikutya (#115953) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Harsánynak harsány, de egyáltalán nem gyökér. Sőt, az Unfield, Nessaj, Otherworldhöz képest egyetemi tanár szintű.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115955) i2k


i2k
senior tag

Új HumbleBundle Monthly --- KLIKK

"A curated bundle of games sent to your inbox every month.
Get over $100 in games for just $12.

Immediately receive The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, Quake Champions, and a special offering for The Elder Scrolls: Legends with more to come!
Each game is yours to keep. Cancel anytime. Enjoy 10% off the Humble Store. "

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115956) i2k válasza i2k (#115955) üzenetére


i2k
senior tag

Last month's unlocks:

Rise Of The Tomb Raider
Wargame Red Dragon
Furi
Orwell
Seasons After Fall
The Shrouded Isle
Scanner Sombre
Getting Over It (Humble Original)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115957) Crytek


Crytek
veterán

HB monthly lassan indiegala szint lesz :W
Kár, hogy előfizettem egy évre tuti miattam lett ez is a legalja

Next PC Upgrade: 2022

(#115958) ProEvoFan válasza Crytek (#115957) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Furi világbajnok játék.Ismered?

(#115959) Csapoati válasza ProEvoFan (#115958) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Seasons After Fall is., meg az Orwell is jónak tűnik. Persze kinek mi, jumpscare nincs bennük. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115960) ZsZso válasza Csapoati (#115959) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Orwell hatalmas (Origin 1 hónap trialon 1 órát toltam), a Seasons After Fall pedig wishlistes volt, pedig nem vagyok ugri-bugri fan. Scanner Sombre sétaszimulátor - egy próbát megér, The Shrouded Isle - passz, valamilyen RPG -nek tűnik, meglessük majd.
Wargame Red Dragon + Furi -t meg hátha megveszik majd.

Nekem bejövős. Ha azt nézzük, hogy $12 volt és Lara kisasszony legújabb kalandjait is megkaptuk vele, akkor meg végképp nem kérdés, hogy jó pakk -e. Persze elég szubjektív, hogy kinek mi a jó :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#115961) Dilikutya válasza Csapoati (#115954) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezzel az összehasonlítással azért nem tettük magasra a szintet, ezt azért lássuk be. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115962) bullseye válasza Csapoati (#115959) üzenetére


bullseye
addikt

Orwell jó, de kicsit korlátozott a játékmechanikája, és a végére szerintem elfárad, mert csak a mondanivalóra koncentrál szinte. Remélem második évada jobb lesz. Seasons-t még nem próbáltam, de ígéretes nagyon. + TR + Wargame-mel is szemeztem már, csak kicsit tartok tőle. Szóval nekem bejött az "indiegala szint".

Inkább a következő hónappal vagyok tanácstalan, akarok-e online-t, amikor még single-ben sem mélyedtem el benne.

Ja, és a scannerben szerintem van jumpscare.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#115963) Mr.Csizmás válasza reelc (#115945) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

WH40-hez nem akarok nyúlni, mert tuti beszippantana. P.K. Dick életművet se fejeztem még be, Asimov trilógia vár rám, Lem is, ööö.... :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115964) reelc válasza Mr.Csizmás (#115963) üzenetére


reelc
veterán

Nagyon régen sok Asimovot olvastam. Ha a trilógia alatt az Alapítványt érted, érdemes az összes általa írt Alapítvány könyvet elolvasni. Meg persze a robotos könyveket is.
P.K. Dick is jó, bár nehezen emésztettem meg, egy idő után fel is hagytam vele pár nehezebb műve után.

[ Szerkesztve ]

(#115965) Mr.Csizmás válasza reelc (#115964) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

PKD jó, a nehezebb művei is, hogy ontopic legyek a VR technológia pont jó platform arra, hogy interaktíve átéljük a könyvek sztorijait, nemcsak filmen némelyiket :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115966) reelc válasza Mr.Csizmás (#115965) üzenetére


reelc
veterán

Jó író, de fenntartom, nem mindegyik könyve való nekem. De az is lehet még túl fiatal voltam akkoriban némelyikhez.
Kösz, de inkább nem élném át VR cuccokkal. :D
Rengeteg filmre, játékra volt hatással valamilyen szinten a munkássága.
Viszont az új Blade Runnert megnézem moziban.

(#115967) Mr.Csizmás válasza reelc (#115966) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ne tudd meg hogy örültem, amikor megtudtam hogy az amazon beállt a fellegvár mögé :C

galaktikus cserépgyógyász lenne érdekes még VR-ben, meg az Ubik (abból a 90-es években volt game), Időugrás a Marson meg már gondolati szintű VR a skizofrén és bipoláris szálakkal.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115968) reelc válasza Mr.Csizmás (#115967) üzenetére


reelc
veterán

Van miből mazsolázni filmek-sorozatok terén.
Na de nem offolnék tovább, még megszólnak.

A GoG Wishlisten elég előkelő helyet foglal el a régi Blade Runner játék. Nekem sajnos kimaradt annó,

[ Szerkesztve ]

(#115969) Mr.Csizmás válasza reelc (#115968) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

érdekes, a C&C ultimate elérhető occón pl. [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115970) Dilikutya válasza reelc (#115968) üzenetére


Dilikutya
félisten

C&C Ultimate-ért lobbizni csak vergődés, Origin-re lehet kapni, sokszor fillérekért beszerezhető. Most nézem, Stupid Invaders-t meg senki sem akarja. Beszartam anno a humorán. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115971) reelc válasza Dilikutya (#115970) üzenetére


reelc
veterán

Ugyanúgy marhaság a Blizzard játékai miatt is.
De vannak értelmes kérések, és jópár teljesült.

(#115972) Dilikutya válasza reelc (#115971) üzenetére


Dilikutya
félisten

Blizzard-nál van, amit nem lehet kapni: Warcraft 1-2 és az első Diablo például.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115973) reelc válasza Dilikutya (#115972) üzenetére


reelc
veterán

Tudom.
De van sok pénzük a mikrotranzakciós meg e-sportos dolgokból. Azokra feküdtek rá teljes gőzzel.

De ha látnának potenciált az újra árusításban nyilván ők maguk csinálnák meg, és elsősorban tőlük lehetne megvenni. Ahogy most a Starcraft Remastereddel csinálták.
Ha jól tudom a Diablo első részénél fennáll a forráskód nincs meg vagy túl sok munka lenne esetek közül valamelyik.
Arra céloztam, hogy nem egy olyan cég, amelyik árulná DRM Freeként bármely játékát.
Van saját launcherük.
Ráadásul a GoG Wishlisten Diablo 2-3 is szerepel, ami kapható. Sőt a 3 folyamatos netkapcsolatot igényel, kommunikál a szerverrel, mert sokminden ott van tárolva. Ez már önmagában DRM.
Tudom, volt 15 éve Gamestar teljes a Warcraft II Battle.NET Edition, de szerintem ez eléggé egyedi eset volt, és nem mostanában történt.
Amúgy van egy kis csapatuk erre a célra, de a feladatuk a Starcraft - Diablo 2 - Warcraft 3 játszhatóvá tétele napjaink rendszerein.
Az általad említettek nem.

[ Szerkesztve ]

(#115974) arty válasza Dilikutya (#115961) üzenetére


arty
veterán

és ki a tuti youtube-kritikus? ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115975) bullseye


bullseye
addikt

Na akkor ide: Nier 23 EUR CDkeysnél, saját felelősségre, meg ilyesmik.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#115976) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Dishonored DoO-ra van vhol akcijó? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115977) i2k válasza Mr.Csizmás (#115976) üzenetére


i2k
senior tag

GMG: 15% OFF - 16,99 font (~5900 Ft)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115978) i2k válasza Mr.Csizmás (#115976) üzenetére


i2k
senior tag

Nos, ha tegnap nem vetted meg a GMG-ről, akkor ma már ne tedd: 2 fonttal megdrágult.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115979) i2k válasza i2k (#115978) üzenetére


i2k
senior tag

És most megint 16,99... :C

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115980) tomsolo


tomsolo
őstag

Amazon
Lords of Xulima Deluxe Edition - 1.99 USD

DRM Free verza, nem steames

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115981) i2k válasza tomsolo (#115980) üzenetére


i2k
senior tag

Épp most akartam beszúrni :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115982) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#115980) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

OOS :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115983) maross válasza Mr.Csizmás (#115982) üzenetére


maross
veterán

nem tunik out of stocknak. jatek egyebkent jo, ha kepek alapjan at tudod erezni hogy ez neked jo lesz, akkor nyugodtan meg lehet venni :9.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115984) tomsolo


tomsolo
őstag

Júniusban vettem G2a-n Sanctus Reachet. Péntek ordít a steam hogy levették a fiókról. Rögtön küldtem egy ticketet a G2A-nak a screenshottal, ma visszakaptam a pénzt.

Mondjuk elég szar játék volt szal, nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115985) maross válasza tomsolo (#115984) üzenetére


maross
veterán

ezt se lattam még :). pedig very positive, mi volt olyan rossz rajta?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115986) micafighter


micafighter
nagyúr

Kiadták a pubg-t Kínában, de nem kaptak dedikált szervereket, EU meg US szervereken játszhatnak, ami nyilván laggos Kínából.
Dedikált szerverek helyett a játék ajánl nekik a menüben fizetős VPN szolgáltatást amivel elvileg kisebb lesz a lag :DDD :DDD :DDD

(#115987) cskamacska válasza maross (#115985) üzenetére


cskamacska
addikt

Talán köze lehet ehhez :D

Warhammer 40k Sanctus Reach Vs. a 19 year old 40k game

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115988) bullseye válasza cskamacska (#115987) üzenetére


bullseye
addikt

És akkor még hol van a Final liberation! :)

Meg ez. Ahogy nézem ez valami Xcom 40K akart lenni, komolyabb stratégiai szál nélkül?

Akkor már inkább Warhammer 40,000: Space Wolf, bár ocsmányul csal a gép, viszont már volt bundleben is asszem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#115989) maross válasza bullseye (#115988) üzenetére


maross
veterán

Space Wolf egesz jo, kiprobaltam. Akinek bejon a genre, nyugodtan adhat neki egy eselyt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115990) tomsolo válasza bullseye (#115988) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem akart az lenni, lényegében a single skirmish mapokon való recskázást jelent az AI-val, idióta szkriptelt eventekkel, pl Fő feladat: védd meg EZT erre miután háromnegyedig kivéreztettek az _újratermelődő_ ork hullámok benyögi hogy elkéne menni ODAami persze nem hatja meg az okosan megírt ork szkript hullámokat. A történet az kb 4 sor a töltőképernyőn előtt és után.

A grafikának meg nem sok köze van a trailerhez, fertelemesen ocsmány szürke fosadék helyeken lehet nyomulni, mindenkire elmondtak egy deszaturációs átkot a káosz lordok.

Slitherine minőség.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115991) tomsolo


tomsolo
őstag

100 dollálos a játék kikövélítve és van benne miklotlanzició?

Hát mi a neved... Sedó of Vól?

"60 Plus a season pass, and the only way to truely win in a timely fashion is paying for loot boxes?

NOPE"

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115992) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Steamgifts-en felemelték az elkölthető pontokat 300-ról 500-ra vagy nálam bugolt?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#115993) morfondőr válasza tomsolo (#115991) üzenetére


morfondőr
őstag

Nem mondom, hogy annyira tetszene ez a játék, de azért követem a fejleményeket. Ezek miatt viszont valószínűleg annyiért fogom majd beszerezni, mint az előző részt, 3-5€ között.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#115994) i2k válasza NyMRooD (#115992) üzenetére


i2k
senior tag

Felemelték, mindenki számára.

"Hi SG,

After the recent discussion, updates to the point system are now live. They are as follows:

* Users receive 5 points every 15 minutes.
* The point cap has been increased from 300 to 500 points.
* The maximum number of points to enter a single giveaway has been decreased from 100 to 50 points.

I think these adjustments will provide a number of improvements for the site. However, I'll keep an eye on user feedback, and try to make sure the changes are working as intended and meeting the needs of the community."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115995) Crytek válasza NyMRooD (#115992) üzenetére


Crytek
veterán

Felemelték de közben meg már nem adnak annyi pontot mint eddig.. 15 percenként 5pont nyerési esélyek még lejebb estek :(

Next PC Upgrade: 2022

(#115996) i2k válasza tomsolo (#115991) üzenetére


i2k
senior tag

"Too often I find myself playing single-player games and thinking to myself, "You know what this needs? Microtransactions!" Well, the good folks at WB Games listened closesly to my nightly, lusftul moans for a paid crate system, and have delivered handsomely with Middle-Crate: Shadow of Crates 2k17. They're really doing all they can to preserve Tolkein's legacy, here, after all."

:Y

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115997) Crytek


Crytek
veterán

Sosem értettem miért kell olyan dolog miatt sírni amit nem is használnak a népek... Ja mert ez a menő.
WB belerakta na és? Kötelező venni bármit is? NEM!

Next PC Upgrade: 2022

(#115998) i2k válasza Crytek (#115997) üzenetére


i2k
senior tag

Nem értem, miért kell igazságot osztogatni olyan dologban, amit valaki nem lát át rendesen...

A júzerek, akik véleményt írnak: MEGVETTÉK, és JÁTSZANAK vele.
Tehát, ők JOBBAN tudják, mint TE vagy ÉN, hogy ez a mikrotranzakciós-ládanyitogatósdi mennyire zavaró egy Single Player játékban, vagy sem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115999) morfondőr válasza Crytek (#115997) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát azért nem mindegy, hogy ha nem veszel, akkor 10 órákat grindolsz-e egy fegyverért pl. hogy tovább tudj jutni egy bosson, vagy sem! Amikor már 20x tolod le ugyanazt a feladatot, hogy kiessen és nem esik ki, akkor majd fizetni fogsz érte! Vagy hagyod a fenébe a játékot és akkor meg kidobtad a pénzed. :W

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#116000) yozsee11 válasza morfondőr (#115999) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A másik, hogy ebben már van multi is (saját ork hadsereged lehet), ami így pay2win játékmóddá vált...

Shadow of War's multiplayer is like Metal Gear Solid 5's online base mode, but with more orcs

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.