Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115701) Csapoati válasza Źşë' (#115698) üzenetére


Csapoati
nagyúr

valószínűleg, mert akkor ugye mit tudtak volna bemutatni :F :DDD ezt a mondatot komolyan gondoltad? remélem nem :D

Persze, hogy nem. :)

valószínűleg nem, de azt már érezhette mindenki hogy bf1 töretlen siker lesz/lett, mindenki nyálat csorgatva nézte az első trailereket 18:00min pls
amíg nem indult be a bf1 marketing gépezete sztem azért erősen kérdőjel volt a cod projekt vége.. mivel elásták magát a ww tartalmat activision hazatájékán, pont ebből adódóan írtam azt, hogy mivel látták bf1 sikerét, és hogy maga a téma megint megérett az aratásra, így hát valószínűnek tartom hogy ebből kifolyólag már csak azért is ww téma felé hajlottak, a reveal trailerrel meg ezt gondoltam alátámasztani, hogy a marketing gépezet még csak ott kezdődött, előtte semmi hírt nem lehetett róla olvasni, mert javában dübörgött a IW és MWR gépezet

Ezzel van a legtöbb gondom. Az első BF1 trailer 2016 tavaszi, addigra már rég készülnie kellett a CoD WWII-nek. Ráadásul még csak azt se tudom mondani, hogy legyártották a "vázat" és arra ráhúzták a világháborús témát, mert egy játék fejlesztése a koncepciókkal kezdpdik. Amíg nem tudod, hogy mit akarsz csinálni, addig a "hogyan" is lényegtelen. Nem véletlen, hogy halálra ítélt fejlesztésekből nem létezett játszható verzió (még pre-alpha sem), de rengeteg concept art volt már. Ezért gondolom azt, hogy már rég a BF1 bejelentése előtt megvolt a 2. világháborús téma a Sledgehammernek. Amúgy kicsit visszafordítva a dolgot: nem lehet, hogy a DICE a Verdun sikerének hatására állt át az 1. világháborúra? ;]

hát nem tudom hogy készen lehetett e, mivel majd fél év azért egy cod fejlesztésében sok idő, főleg hogy megvan minden ami kell ahhoz hogy 1 év alatt megszülethessen egy új rész :DDD és a béta teszt még csak most ért ide :DDD

:F Ha 3 évet adnak a fejlesztésre, azt ki is kell használja egy csapat, ha AAA címet csinál. Tehát nem is feltétlen a kódolás a legtöbb idő, hanem a helyszínek bejárása, fotózás, a színészek munkája, textúrakészítés stb. Ezek nincsenek meg 1 év alatt egy ekkora címnél. A motor az oké, hogy nem sokat változik, de az a legkisebb feladat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115702) Źşë' válasza Csapoati (#115701) üzenetére


Źşë'
addikt

mert feldolgoznak valamit, erről nem is hallottam, mondjuk a bf1 singlije igen igényes, és azért eléggé méretes is - mármint területre, ha igazad van akkor bf1 csapata gyorsabb volt és ügyesebb hogy ezeket az orbitális mapokat így összelapátolta na meg persze az sp-t

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115703) Mr.Csizmás válasza Źşë' (#115700) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ingyen volt :DDD ;]

majd megveszem 1990 ft-ért a best games teszkósban

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115704) Csapoati válasza Źşë' (#115702) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem nagyon vagyok otthon a BF1-ben, de ott nem a multis mapokon kell nyomulni single-ben is? Mert azért az eléggé lerövidíti a fejlesztést. Meg ahogy olvasom, már 2015 júniusában is elismerték DICE-ék, hogy egy új címen dolgoznak. Lehet, hogy a csapatuk is nagyobb, mint a Sledghammeré.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115705) Źşë' válasza Csapoati (#115704) üzenetére


Źşë'
addikt

teljesen másak az sp és mp mapok, egyébként nekem nagyon tetszett az sp főleg a repülős rész, ill az olasz alpok se volt semmi, az hogy minden katona egy történet, fel vannak osztva a helyszínek adott karakterekhez, akik elmesélik - mi meg megéljük az ő történetüket

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115706) sixpak válasza Mr.Csizmás (#115699) üzenetére


sixpak
nagyúr

Láttalak, azt hittem kölcsönadtad az accodat..... ;]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115707) Mr.Csizmás válasza sixpak (#115706) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gétájjunk? vagy pubg? vagy micceretnél? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115708) sixpak válasza Mr.Csizmás (#115707) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pubg ügyben még nem döntöttem, kell az nekem?
Sok olyan értékelést láttam, hogy az elején szórakoztató, de hamar idegesítővé válik.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115709) sagem válasza sixpak (#115708) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem nem kell ezt túlbonyolítani, ha nagyon bizonytalan vagy vedd Streamen, két óra alatt visszakérheted az árát, annyi idő alatt meg le tudod szűrni, hogy teszel e még bele 20-30 órát minimum vagy sem. Év végén -elvileg- jön hozzá új tartalom, az azoknak is új élményt ad, akik már unják, de a jelenlegi térképet 100+ órával unják meg a legtöbben, az meg nem kevés :)

"Idegesítőnek" meg csak akkor nevezhető, ha idegeskedsz azon, hogy lelőnek és/vagy éppen fps droppol stb...ez egy ilyen játék, meghalhatsz az első két percben is akár..de..1 perc múlva indulhat az új köröd, ahol lehet, hogy a végéig életben maradsz :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#115710) sixpak válasza sagem (#115709) üzenetére


sixpak
nagyúr

Értem, köszönöm hogy megosztottad a véleményedet.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115711) Mr.Csizmás válasza sixpak (#115708) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egyelőre úgy tűnik megérte.

most elraktam 3 db gamescomos ládát a dota pólós ingyenpénzből, megindult felfele az ára, hátha én is gazdag leszek, mint egyesek a topicban ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115712) sagem válasza sixpak (#115710) üzenetére


sagem
addikt

Ha csak ő válaszolhat, és zavar mások válasza akkor miért nem privátot írsz neki? Tényleg nem értem, most mi a bajod..de mindegy :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#115713) sixpak válasza sagem (#115712) üzenetére


sixpak
nagyúr

Őöö...wut?
Lemaradtam valamiről?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115714) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Uh, Steamen szétszedték az új CODot...
kb 20400 értékelésből, 14800 negatív :Y
Beleolvasva a véleményekbe nekem az jön le, hogy amiért ennyire utálja a PC közönség, érdekes módon pont ezért szereti annyira a konzolos "néphadsereg":) Konzolon töretlen siker a COD, PCn halott.(?) Érdekes történet ez.

(#115715) sagem válasza sixpak (#115713) üzenetére


sagem
addikt

Úgy tűnt, hogy nem szívesen veszed a véleményt, de ezek szerint tévedtem, bocs :R

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#115716) Crytek válasza ProEvoFan (#115714) üzenetére


Crytek
veterán

Abból a 14800-ból látatlanba is 14000 a grafikával van elfoglalva.... meg alapból pc-n a cod héterség a menő ez látják ezt csinálják :W

Next PC Upgrade: 2022

(#115717) cyberkind válasza ProEvoFan (#115714) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg ki se próbáltam, vagy mondhatnám úgyis, hogy le se szartam, persze a kampánya jöhet. :))

Paranormal Cocktivity

(#115718) ProEvoFan válasza Crytek (#115716) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, sokan leragadnak itt.Mindenki a BF1hez hasonlítja.Szerintem mind a két játéknak megvan a célközönsége.Ami érdekes, hogy a CODnak már csak szinte konzolon, a BFnek meg minden platformon.

(#115719) ayo válasza Crytek (#115716) üzenetére


ayo
addikt

4 órát toltam, szerintem rendben lesz, a review-k 90%-a komolytalan (az utolsó bekezdésnél írtam már )
Tény hogy lehetne szebb, de legalább tudja azt amit mondjuk 5-6 éve tudott és nincs benne semmi hülyeség. Megvenni nem fogom, ma már nem nagyon hiszem, hogy beletennék ilyenbe több száz órát, főleg mert az ingyenes Paladins-t nyomom, aminek a játékmenetében egy fokkal többet látok, mint mondjuk egy sima TDM-ben, de várom majd a Free Weekendet :) Gondolom ezt nem fogják úgy levinni mint pl,. a BO3-at - valami ~10 euró körüli multis pass-t kapott egyszer.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#115720) sixpak válasza sagem (#115715) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen tévedtél, minden véleményt szívesen meghallgatok....nehéz perceket éltem át, egy kretén paraszt vagyok, de az esetek 99%-ban tudok disztingválni a fórumokon, 3x visszaolvastam, (telefonról vagyok) talán véletlen beszúrtam egy felfelé mutató középső ujjat, a gyakran használt hangulatjelek közül? :D
De nem....amúgy np. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115721) Mr.Csizmás válasza sagem (#115715) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

több játékból ismerjük egymást sixxel (DL, GTAO, BF...), emiatt írta személyesebb hangvételben a hsz-t :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115722) TheProb válasza sixpak (#115708) üzenetére


TheProb
veterán

Szerintem megéri a pénzét, főleg ha nem steam-en veszed, hanem pl GMG-n.
Jelenleg 193 órám van benne és még nem unom egyáltalán, ami nálam elég nagy szó, mert gyorsan megunok mindent. Idegesítőséget nem tudom mire vélni.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#115723) reelc válasza ProEvoFan (#115714) üzenetére


reelc
veterán

A CoD témához: a sorozat grafikus motorjai.
Bevallom én ebből nem vágom, hogy mikor hányas módosított id Techet használtak.
Az id software az id Tech 6-nál jár.

Szerintem elpazarolt tehetség a Raven Software. Voltak jó játékaik. Úgy látom 2010 óta a CoDosoknak dolgoznak be.

(#115724) fogtunder válasza reelc (#115723) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nem az van, hogy anno csináltak egy motort a Quake III motor módosításával, és azóta azt fejlesztik? Nekem legalábbis ez jön le a szócikk alapján.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115725) Źşë' válasza fogtunder (#115724) üzenetére


Źşë'
addikt

elvileg így van, azóta csak hozzátesznek, csiszolnak rajta

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115726) Mr.Csizmás válasza Źşë' (#115725) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"mesterleves"

csak kár hogy nem annyira ízletes a végeredmény :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115727) fogtunder válasza Źşë' (#115725) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Illetve ha jól emlékszem, már a MW2 idején az volt a mondás, hogy a Q3 kódból már egy sor sincs benne, csak onnan indult.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115728) reelc válasza fogtunder (#115727) üzenetére


reelc
veterán

Azért is linkeltem, mert pontosan úgysem lehet tudni, mi a helyzet.
Pl. a gépigénye már régóta nem azt támasztja alá, hogy a régi Quake 3-as van benne, akárhogy is módosították. Az sem egy csoda, megvannak a határai. Lehet nyomokban még tartalmaz dolgokat, de már régen nem az.
Azt nem hiszem, hogy még mindig egy majdnem 18 éves motort hegesztenek.

[ Szerkesztve ]

(#115729) fogtunder válasza reelc (#115728) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ja, én csak arra írtam, hogy azóta tudtommal nem licenszeltek újabb id tech motort, szóval ez még mindig annak a motornak a sokadik verziója, ami anno onnan indult.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115730) reelc válasza fogtunder (#115729) üzenetére


reelc
veterán

Lehet azért nem volt több licensz, mert végül eljuthattak oda (volt rá idejük), hogy esetleg már semmit sem tartalmaz az eredetiből - ez esetben saját lett, licenszelni sem kell, pénzt takarítanak meg.
Nem értek hozzá, de így csinálnám. Biztos megvan az oka, hogy sem az id-től sem máshonnan nem licenszeltek többet, és azóta új konzolgenerációk is születtek, szóval igenis fejleszteniük kellett a motort.

(#115731) Źşë' válasza reelc (#115730) üzenetére


Źşë'
addikt

ha belegondolsz muszáj volt mert nem maradhatott meg azon a szinten, egyébként az utóbbi részekben vannak gyengébb mosottas textúrák, de végeredményben nekem pl amit zombi modban láttam az tetszett
csak ne lenne benne ez a scriptelt összeesés, meg futás azzal az idióta bobbing-al

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115732) fogtunder válasza reelc (#115730) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Az id Tech 4, ami a Doom 3 alatt futott egy elég speciális motor volt, soha nem tudta megismételni a 3 sikerét, inkább szűk terekben volt jó, de túl sok kompromisszumot igényelt a fejlesztőktől, aztán abba is maradt ez az egész, Carmack csinálta a saját dolgait, amik előre mutatók voltak, de mindenki inkább az Unreal motort vette, mert egyszerűbb volt vele dolgozni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115733) reelc válasza Źşë' (#115731) üzenetére


reelc
veterán

Belegondoltam, azért is írtam, hogy fejlesztettek, meg azóta jöttek újabb konzolgenerációk.

(#115732) fogtunder: Szerettem több id tech 3 motoros játékot. Fiatal voltam, akkor még jobban próbált mindenki egyedibb játékot csinálni, és ez a motor nem volt túl gépigényes, ill. jól nézett ki kisebb felbontásban is.
A legjobban talán a Raven Softos játékok tetszettek.

[ Szerkesztve ]

(#115734) FollowTheORI válasza reelc (#115733) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. A 2000 évek eleji Raven csinálta a legjobb lövöldéket... szinte mind király volt. :K

Soldier Of Furtune 1-2
Star Trek Elite Force
Jedi Knight 2 és Academy

Igazi mesterművek voltak szinte.

A Monolith volt a másik a NOLF + FEAR szériával meg az AvP2, Tron 2, ők is minőséget csináltak tényleg, jó sztorikkal.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#115735) i2k válasza FollowTheORI (#115734) üzenetére


i2k
senior tag

Mekkora királyság volna, ha a NOLF (No One Lives Forever) 1-2 és a Contract J.A.C.K. játékokból készítenének egy-egy modern(ebb)kori feldolgozást!

//ÉS ez is jöhetne 4K-ra felhúzva PC-re (PSN Now PC-ből fényképeztem most) - Red Dead Redemption 1:

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115736) Agyzuzo válasza i2k (#115735) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem az első rész bőven elég lenne. Azt vagy 20-szor végigtoltam anno, egyik legjobb FPS ever, a zenéje meg ráadásul külön kiemelendő.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#115737) cyberkind válasza Agyzuzo (#115736) üzenetére


cyberkind
félisten

Jöhetne Steam-re de valamiért van pár kiadó aki masszívan a múltban ragadt. :W

(#115735) i2k
De nem fog, szar az a grafmotor teljesen még konzolon is, a 2 jöhet, de nem hiszem, hogy ezt már kiengedné a Cockstar, pedig elvileg előzmény volna.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115738) reelc válasza FollowTheORI (#115734) üzenetére


reelc
veterán

Igen.
A Monolith is odatette magát.

Úgy látom van még itt egy pár régi játékos. :)

(#115737) cyberkind: korábban volt szó a NOLFokról, valami jogi dolgok miatt nem lehet. Úgy rémlik olyasmi volt a probléma, hogy már nincs jogtulajdonos. Vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#115739) cyberkind válasza reelc (#115738) üzenetére


cyberkind
félisten

De ez egy vicc, az AvP 2-nél is valami ilyesmi van (pedig minden ami Alien és társai a Fox-nál van de mégse :U ) és csak mi szopjuk be játékosok. :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115740) SityiSXT válasza i2k (#115735) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ingyen jó lesz mindkét rész? http://nolfrevival.tk

(#115741) Agyzuzo válasza SityiSXT (#115740) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Már húzom is. :D :R

szerk: na egyelőre nem megy (pedig adná UHD-ban :D )

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#115742) djculture válasza cyberkind (#115739) üzenetére


djculture
félisten

Úgyis bele kókánykodnának, eddig még minden ilyen újra kiadás egy fos volt.
Mondjuk a másik véglet mikor újra kiadják annyival hogy a textúrákat széthúzzák. Most nyomom ezt a bulletstorm full clip anyám kínja verziót is. Komolyan semmi változás benne azon kívül nincs benne a live meg a textúrák megvannak benne barmolva a szokás szerint. Ja meg berakták a duke nukemet mert az nagyon kellett.

[ Szerkesztve ]

(#115743) cyberkind válasza djculture (#115742) üzenetére


cyberkind
félisten

Én már annak is örülnék ha fent lenne, jelen pillanatban tudjuk milyen módon beszerezhető csak, annál meg jobb lenne.

Paranormal Cocktivity

(#115744) reelc válasza cyberkind (#115739) üzenetére


reelc
veterán

Rossz vicc.
A régi dolgokkal nem foglalkoznak, vegyed csak az új játékokat (tisztelet a kivételnek).
Annó megörültem a GoGnak, hogy mennyi régi játékot tettek újra játszhatóvá, ill. került digitálisan eladósorba. De ugye csak azt lehet, amit engednek a jogtulajok.
Vannak szép, teljesült kívánságok is.
De pl. kicsit vicces, hogy a Diablo 3-at is szeretné a nép GoGra, és milyen sokan.

[ Szerkesztve ]

(#115745) djculture válasza reelc (#115744) üzenetére


djculture
félisten

Blizzard érdekes egy cég starcraft 2 diablo 3 és a többiböl is adtak ki offline illetve lanos verziót dél korea és Kínának. Mert Koreában eleve olyan a szabályzás hogy a 16 éven aluliak: éjfél és reggel hat között nem játszhatnak a neten. Kinában szintén tiltva van

[ Szerkesztve ]

(#115746) i2k válasza SityiSXT (#115740) üzenetére


i2k
senior tag

Mindkét rész megvan - dobozosban.
Csak a Contract J.A.C.K. van iso-ban.

STEAM-re jönnének, akkor perkálnék újra értük.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115747) reelc válasza djculture (#115745) üzenetére


reelc
veterán

Erről nem tudtam.
Hatalmas piac mindkettő, nyilván ezért vannak ilyen kivételes helyzetben.
Azt viszont igen, hogy abban a régióban a Diablo 3-ban vannak mikrotranzakciók.
+ ládahely, kozmetikai cuccok.
Sem az amerikai, sem az európai régióban nincs ilyen, és nem is áll szándékukban bevezetni.

[ Szerkesztve ]

(#115748) Crytek


Crytek
veterán

Pedig mennyi jóságot lehetne felpakolni steamre vagy máshova...

- Dune2000
- Emperor Battle for Dune
- Armies of Exigo
- A fent említett Nolfok...
- Rallysport Challange
- Stranglehold
- Black and White 1-2
- Evil Dead: Regeneration (nekem nagyon tetszett)
- Harry Potter összes
- King Kong
- Pariah
- Matrix gamek
- You Are Empty
- Vietcong 1-2
- Wolverine
... Napestig sorolhatnám de meloba vagyok csak ennyire futotta egy szuszra. Ezekből jó lenne a sima de még jobb valami remake vagy remastered

Next PC Upgrade: 2022

(#115749) djculture válasza reelc (#115747) üzenetére


djculture
félisten

Valamivel bekell szedni a lét... Meg ott nagy a profi játékosok szponzorációja is.

(#115750) cyberkind válasza Crytek (#115748) üzenetére


cyberkind
félisten

Wolverine volt fent, de mivel Activision nagyon rövid idő után le is húzták Steam-ről. :W

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.