Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115751) arty válasza sixpak (#115665) üzenetére


arty
veterán

jah, jóöreg bc2 nem volt konzolos (bár az előtti rész konzolonly volt, de rá se ránts :D ), mondhatni a pécés vérhácésság netovábbja, a gagyi bf2 ( ;) ) után a valódi csúcs! :D

a bf3 meg tényleg 10/10 volt megjelenéskor.
de lehet h csak 1+ évvel később ;) ki emlékszik már! (te tuti nem)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115752) arty válasza fogtunder (#115724) üzenetére


arty
veterán

ha jól tudom ww2 cod alatt is az egykori "hello world" program egy továbbfejlesztett változata fog dolgozni
ezért olyan elviselhetetlenül ronda pécén és emiatt nincsenek eldásai sem. amellett, hogy nyilván mindig is csak az aktuális béef ócska kópiája ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115753) ayo


ayo
addikt

hoho:

Nioh coming to PC - Complete Edition hits Steam in November

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#115754) cyberkind válasza ayo (#115753) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez eddig csak PS-en volt? :Y

Paranormal Cocktivity

(#115755) sagem válasza cyberkind (#115754) üzenetére


sagem
addikt

Yepp, viszont örömteli, hogy egyre több konzolos játék jön ki PC-re, annak ellenére, hogy már 100x eltemették a PC-s piacot, mostanában inkább erősödni látszik, mint gyengülni :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#115756) cyberkind válasza sagem (#115755) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez így van, remélem a Cockstar erőt vesz magán és ha az elsőt nem is de a második Red Dead-et kitolja nekünk.

Már csak ilyen The Last of Us és társai kéne. :))

(tudom, PS Now, kár, hogy itthon nem megy én meg nem csinálok csak ezért USA accot)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115757) sixpak válasza cyberkind (#115756) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jó lenne, azt sem bánnám, ha nem a premier után egy évvel jönne.

arty: elengedtem a témát, minek vitatkozzak olyan emberrel, aki jobban tudja hogyan ment nálam a BF3, az induláskor, mint én, aki játszott vele, napi szinten. (A nulladik perctől gond nélkül ment, de sokaknál voltak gondok).

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115758) ayo válasza sixpak (#115757) üzenetére


ayo
addikt

Abból még soha se sült ki jó, ha összes platformon egyszerre jött ki valami. Ez is kevesebb mint egy év, ráadásul egy kiforrt Complete Editiont kapunk. Én ennyivel bőven megelégednék bármikor.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#115759) fogtunder válasza cyberkind (#115756) üzenetére


fogtunder
nagyúr

dede, adják csak ki az elsőt is újra. aztán meg a másodikat.

amúgy a RDR nem ugyanazon a motoron fut, mint a GTA V? komolyan olyan nagy meló lenne portolni?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115760) cyberkind válasza fogtunder (#115759) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyanazon csak az első rész a Gta 4-re/4-hez optimalizált motoron megy, nem is egyszer mondták, hogy még 360-ra is kegyetlen szopó volt optimalizálni, csupán ennyi a baj, szóval ha jól tippelem egy teljes átírás kéne, ilyet meg még nem csinált a R*.

Paranormal Cocktivity

(#115761) fogtunder válasza cyberkind (#115760) üzenetére


fogtunder
nagyúr

jó, akkor abból úgyse lesz semmi, meg a GTA IV optimalizációjával inkább lehet nem is kérem, de az újat igen, még várok is rá egy évet, csak jöjjön biztosan.

amúgy ja, nem volt túl stabil a framerate X360-on, érződött, hogy határon van a cucc.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115762) cyberkind válasza fogtunder (#115761) üzenetére


cyberkind
félisten

Mai PC-vel is katasztrófa a 4, de én már örülnék annak is ha kiadnák olyan állapotban, nekem így is megérné az a játék. A 2 meg elvileg előzmény így nem hiányozna az 1 a sztorihoz de jó volna.

Paranormal Cocktivity

(#115763) Źşë' válasza cyberkind (#115760) üzenetére


Źşë'
addikt

azt sem tartanám kizártnak hogy valamiféle licenszelési jog miatt nem került pcre a RDR első része

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115764) fogtunder válasza cyberkind (#115762) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, nekem is csak azért kellene, mert szívesen játszanék vele újra, az XBOX meg már vagy 2 éve nincs meg. bár van egy PS3, lehet veszek olcsón egy használt lemezt, aztán végigtolom.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115765) fogtunder válasza Źşë' (#115763) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de milyen licensz? full rockstar az egész cucc, a motor is, a jogokat is megvették kompletten.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115766) cyberkind válasza Źşë' (#115763) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem hiszem ezt amikor minden jog a 2K-nél vagy R*-nál van.

Lehet Benzies nem engedte vagy csak nem akarta a sok szopót a PC-re való optimalizálással, ha minden igaz ezt az ő csapata csinálta meg 360-ra.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115767) warcat


warcat
veterán

Cdkeysen 13.69€ a Mass Effect Andromeda.

EA: It's in the crate!

(#115768) fogtunder válasza warcat (#115767) üzenetére


fogtunder
nagyúr

még fél év, és jön Origin Accessbe is ;]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115769) KubanitoS válasza fogtunder (#115768) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kb, amilyen "remekül" sikerült.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#115770) cyberkind válasza KubanitoS (#115769) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem így kell nézni, lehet majd rebootolni mondjuk 10 év múlva vagy azután, hogy az Anthem teljesen kifújt. :D :(((

Paranormal Cocktivity

(#115771) i2k


i2k
senior tag

https://www.indiegala.com/warhammer: "Warhammer Alliance Bundle"
(az összes kártyás - ha érdekel valakit)

Pay $1.0 or more to get these Steam games!
* Tempest: Pirate Action RPG --- STEAM-lap - 15 öcsi - 14,99 euro
* Guns of Icarus Online --- STEAM-lap - 880 öcsi - 4,99 euro
* Yet Another Zombie Defense --- STEAM-lap - 18 öcsi - 1,99 euro

Pay $3.99 or more to get this bundle full of Steam games before price increases and SAVE 97%!
* Warhammer 40,000: Space Wolf --- STEAM-lap - 39 öcsi - 17,99 euro
* Warhammer: End Times - Vermintide --- STEAM-lap - 104 öcsi - 27,99 euro
* Guns of Icarus Alliance --- STEAM-lap - 880 öcsi - 14,99 euro
* Dungeon Lords Steam Edition --- STEAM-lap - 0 öcsi - 14,99 euro
* Impossible Creatures Steam Edition --- STEAM-lap - 0 öcsi - 9,99 euro
* Lethal League --- STEAM-lap - 23 öcsi - 11,99 euro
* Tempest - Treasure Lands DLC --- STEAM-lap - 0 öcsi - 4,99 euro
* Tempest - Original Soundtrack --- STEAM-lap - 0 öcsi - 2,99 euro
* War for the Overworld - Coupon Code -83% OFF --- STEAM-lap - 102 öcsi - 27,99 euro
IMPORTANT NOTE: The War for the Overworld 93% OFF Coupon Code will be available only in the first week of sale and can be used only on indiegala.com/store before october 9th 2017.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115772) i2k


i2k
senior tag

Srácok!

Az mmoga.com-ról mi az általános felfogás - mennyire megbízható, egyebek?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115773) Vertigo18 válasza i2k (#115771) üzenetére


Vertigo18
addikt

A Vermintide mennyire jó co-opban?

Mennyire szükséges a sok-sok Dlc hozzá?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#115774) tomsolo válasza i2k (#115772) üzenetére


tomsolo
őstag

mi van ott ami máshol nincs?

egyébként átlag szürkebót, kb instagaming szint

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115775) i2k válasza tomsolo (#115774) üzenetére


i2k
senior tag

tomsolo

Valamiért korábban kedvencekbe tettem - és fogalmam sincs, hogy miért. Ezért kérdeztem rá :)
Vásárolni nem akarok tőlük. Bár, a Uplayes játékok némelyike olcsóbb, mint más szürkéknél.

Vertigo18

Nem tudom, én Vermintide-szűz vagyok - most vettem meg én is a pakkot. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115776) Vertigo18 válasza i2k (#115775) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kettő példányban kellene, hogy tolhassuk a fiammal, ennél olcsóbb még nem volt, ha jól gondolom. Viszont, ha nem jó a gamma, akkor meg felesleges megvenni - kétszer.

Ezért érdekelt.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#115777) reelc válasza Vertigo18 (#115776) üzenetére


reelc
veterán

Ha gondolod, keress groupbuyt a Steamen, Cryteknél már betelt a hely.
Ha találsz, úgy még olcsóbb lesz.

i2k: Köszi az infót, nem is számítottam ma tőlük semmire, főleg nem olyan bundlira, ami képvisel bizonyos színvonalat. :D

[ Szerkesztve ]

(#115778) Źşë' válasza Vertigo18 (#115773) üzenetére


Źşë'
addikt

dlck plusz mapokat nyitnak meg, a játék az egyik legjobb coop game szvsz
ez az összeg még akkor is aprópénz ha nincs mellette semmi más játék, hangulata frenetikus, a párbeszédek benne eszméletlen szórakoztatóak és változatosak

#115765) fogtunder ettől független el tudom képzelni hogy csináltak egy szerződést miszerint csak konzol exclusive lehet a cím... nem látok benne semmi hátráltató tényezőt máskülönben hogy miért nem kerülhetett eddig pcre is portként

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115779) fogtunder válasza Źşë' (#115778) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem az az oka, amit fentebb beszéltünk, GTA IV motorra kellene portolni, vagy kompletten újraírni és valószínűleg egyiket se akarják nagyon erőltetni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115780) Vertigo18 válasza Źşë' (#115778) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hát, te aztán tudod, hogy kell eladni egy játékot! :D

Engem meggyőztél, köszönöm szépen! :C :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#115781) Źşë' válasza Vertigo18 (#115780) üzenetére


Źşë'
addikt

negatívuma szvsz az az hogy a dlck picit drágák hozzá és annyi pluszt meg nem nyújtanak
ill. egyesek hajlamosak megunni nagyon hamar, nekem sok misztikumot és szórakozást nyújtanak a játékbeli elemek ill. párbeszédek na meg a harcrendszer //addoltalak steamen ha nem gond, van pár screenem a játékból, esetleg nézd meg őket, ill. ha úgy van akkor játszhatnánk is vmikor

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115782) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

van egy eshopos quantum break collectors-om, amit nem vettem át, mielőtt lemondanám, érdekel valakit? 8e ft a végösszeg. M3-as metrónál van a boltjuk.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115783) cyberkind


cyberkind
félisten

Dead Rising 2 és a DLC-hez tudna valaki segíteni, hogy életre keljen a controller?

Paranormal Cocktivity

(#115784) Crytek


Crytek
veterán

Újraindították a régi Battlefront 2 szervereit, crossplay is van a steames és gog-os verzió között. Bár állítólag vannak problémák vele.

Next PC Upgrade: 2022

(#115785) Vertigo18 válasza Źşë' (#115781) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jajj, hát nagyon rendes vagy, el is fogadtam...

Annyi a gond, hogy nekem a "játék" fogalma teljesen leredukálódott arra az időtartamra, amikor a fiammal játszom. Egyébként nem indítok már semmit sem, nincs rá időm, dolgozom, eszem, alszom, lányommal vagyok... Ráadásul harmadik is úton van. Viszont, amikor a fiammal co-opozunk, akkor mindenképpen gondolni fogok majd rád és kereslek!

Csak most várok egy HH-re, hátha akkor jobb áron megkaphatom a második (és a többi) példányt.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#115786) dokken


dokken
tag

Karrierlehetőség.

Francia cég keresi a legjobb fingot. [link] [link]

(#115787) #57527808 válasza dokken (#115786) üzenetére


#57527808
törölt tag

nagyon durva a videó, majd leestem a fotelről. de nem azért mert én is "gyakoroltam" a műsorszámot, hanem a nevetéstől. tökéletes görbe tükör volt a mostani sztárcsináló műsorokról: a szurkoló szülőktől kezdve az összes állatságig. már-már mesteri szintre emelték az ilyen műsorok parodizálását, illetve hír és reklámértéke is hatalmas lehet.

[ Szerkesztve ]

(#115788) Crytek válasza #57527808 (#115787) üzenetére


Crytek
veterán

Ha már játékot nem tudnak csinálni csak mindig copy pastet gondolták áttérnek a humor vonalra :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#115789) #57527808 válasza Crytek (#115788) üzenetére


#57527808
törölt tag

ha valaha rajongtál a south-park szériáért, akkor játék formájában kapsz egy nagyon jó évadot, még a píszí baromság előttről amikor tényleg kitettek magukért a srácok.
vagyis az első rész nálam felért egy best of sp évaddal. persze érteni is kell az elhangzottakat, ami nálad problémás szokott lenni. vagyis mintha többször említetted volna, hogy az angol nem az erősséged. úgy tényleg nem sokat ér a dolog. viszont ha érted, és régebben szeretted a sorozatot, akkor még az év játéka is lehetne.

(#115790) Crytek válasza #57527808 (#115789) üzenetére


Crytek
veterán

Nem nézem a sorozatot.Párszor melóba elkaptam pár rész foszlányt mert többiek nézték,de engem nem szippantott be így nem is érdekel az egész.

Next PC Upgrade: 2022

(#115791) Źşë' válasza dokken (#115786) üzenetére


Źşë'
addikt

az basszus, hogy valakinek ilyenre legyen igénye hogy egy egész álló showműsoron keresztül ezeket hallgassa meg szagolja, hát baszki, valami tényleg nincs rendben ezzel a világgal.. csaj mikor mondja it's amaziiing... retardált egy horda :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115792) Csapoati válasza dokken (#115786) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na most kezdhetek gyakorolni... :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115793) micafighter


micafighter
nagyúr

A fenébe lassu voltam.. a krampusz elvitt megint 11 hsz-t az on-ból mielőtt el tudtam volna olvasni :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115794) cyberkind válasza micafighter (#115793) üzenetére


cyberkind
félisten

Steam-es BF1 sokaknál kiverte a biztosítékot. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#115795) Crytek válasza cyberkind (#115794) üzenetére


Crytek
veterán

+ a Submergednél sose tudjuk meg mik kik miért azok a lények :C

Next PC Upgrade: 2022

(#115796) micafighter válasza cyberkind (#115794) üzenetére


micafighter
nagyúr

Most derült fény az on-ban Steames BF1 titkára.. :DDD :DDD

(#115797) gyimger válasza micafighter (#115796) üzenetére


gyimger
őstag

Ha jól emlékszem, BaszomFaszom 1 volt az, nem pedig Battlefront vagy Battlefield.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#115798) reelc válasza cyberkind (#115794) üzenetére


reelc
veterán

Én még olvastam belőle.
Erről eszembe jutott, mennyire fantáziátlanok az elnevezések, és ha nincs mögöttük évszám, összekeverhetőek.
A játékok eszembe jutottak, az évszámok a Wikipédiából vannak.

Star Wars: Battlefront
Star Wars: Battlefront II
Star Wars Battlefront (2015)
Star Wars Battlefront II (2017)

The Need for Speed (1994)
Need for Speed (2015)

Need for Speed III: Hot Pursuit (1998)
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) mondjuk itt segít a számozás, ha használja valaki.

Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Most Wanted (2012)

Doom (1993)
Doom (2016)

Shadow Warrior (1997)
Shadow Warrior (2013)

Prince of Persia (1989)
Prince of Persia (2008)

Battlefield 1 (2016) ami érdekes húzás, mert volt már sok része, és a Battlefield 1942 (2002) volt az első a sorozatban, ami után már volt Battlefield 2 (2005) is.

[ Szerkesztve ]

(#115799) ayo válasza micafighter (#115793) üzenetére


ayo
addikt

Hát azt még én se láttam,de gondolom jobb is

http://jateknaplo.blog.hu

(#115800) gyimger válasza reelc (#115798) üzenetére


gyimger
őstag

Steamen telepíteni akartam a Thief első részét (1998), de helyette véletlenül a Thief-et (2014) telepítettem. Bár tény, hogy első játékuk "Dark Project" alcímmel jelent meg, ideje volt a negyediket így nevezni... És emlékszem, amikor kijött a Windows 10. Ed Boon twittelte, hogy tulajdonképp náluk sem volt kilencedik rész, mert Mortal Kombat volt az első (1992) és a kilencedik rész (2011) címe és utána kijött az X.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.