Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115451) djculture válasza tomsolo (#115444) üzenetére


djculture
félisten

Plusz a melegedés mert AMD-nél csak papíron van meg a ráírt Tdp, bár az intel is bénázik ezen a szinten a sz@r pasztájával rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#115452) echterion válasza djculture (#115451) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem ugyanúgy számolja a két cég a TDP-t, nem releváns összehasonlítani őket TDP alapján.

**********

(#115453) sixpak válasza micafighter (#115449) üzenetére


sixpak
nagyúr

Aha, köszi szépen. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115454) cyberkind válasza djculture (#115451) üzenetére


cyberkind
félisten

Direkt szar a paszta és még a kupak is szar, de miért is változna ez ha már az első dolga sokaknak otthon a kupakolás, végül is kiadok 100+k-t egy prociért de még szedjem is szét. :W

Paranormal Cocktivity

(#115455) cskamacska válasza maross (#115445) üzenetére


cskamacska
addikt

Kérdés feltevéséből kihallik, hogy te is átérzed a játékprogramozás jelenlegi mély nyomorát, melynek okán a legjobb választás nem egy i7 vagy akármilyen Ryzen lenne, hanem egy 10GHz-es i3, oszt le van tudva a dolog, szenvedjenek meggymagokkal a tésurak. ;]

Igazából azt mondhatnók, hogy nem rosszabb. :) Ha végre egyszer nem 2 mag lesz a célplatform, akkor ez pedig már csak jobb lesz, míg az i5 nem fog +8 threadet növeszteni, akárhogy is csavarodik az Intel compiler. :K

micafighter: Nem nyert, így a GTA V nálam marad, de cserébe megadom a megoldást. :P

"Do you see that structure there? The one shining with a strange light?" -> Link pedig átbambul a 4. falon keresztül, és lesi sixpak GémR-GB-s ezerhetvenét. :D

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115456) micafighter válasza cskamacska (#115455) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD :DDD

Köszönöm azért, a szándék a fontos, mondjuk a GTAV-öt amugy is Crytek-nek adtam volna, én már tavaly karácsonykor behuztam steam saleben, és végig is vittem a single-t :))

Szerk.: Ez melyik rész? Ez a Link tetszik a legjobban ;]

[ Szerkesztve ]

(#115457) maross válasza cskamacska (#115455) üzenetére


maross
veterán

Teljesen aterzem a problemajukat, 5-6 eve nem valtottam procit, es vagy 10 eve nem foglalkozom programozassal :). Procit ugyis az aktualis helyzet alapjan fogok venni, hiaba veszek csillagokat is leigero kvantumszamitogepet sok ficsorrel, ha kozben a jatek akad :(. Ertem en hogy szuper, csak sok benne az if.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115458) sixpak válasza cskamacska (#115455) üzenetére


sixpak
nagyúr

Aha...így már tiszta....imádom az írásaidat. :D
Amúgy kikérem magamnak, én fehér ledekkel operálok....de nekem is van strange light :D :

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115459) fogtunder válasza maross (#115445) üzenetére


fogtunder
nagyúr

attól függ, mit csinálsz még a gépen játék mellett. ha csak a szokásos böngészés, film, stb, akkor sok előnye tényleg nincs a ryzennek. de ha rendszeresen futtatsz olyan programokat, amik jól profitálnak a több mag/több szálból, akkor megéri az AMD, mert annyival meg nem gyengébb játékok alatt, mint az ekvivalens i5.
én egyelőre maradok a 1150-es platformon, de ha új gépet kellene építeni, akkor biztos, hogy Ryzen lenne az alap, de leginkább azért, hogy az Intel üzletpolitikájának intsek be, amit az elmúlt 5 évben folytatott.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115460) fogtunder válasza micafighter (#115456) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Breath of the Wild

viszont három hónapja, mikor utoljára próbálkoztam a Cemu-val, még nem volt olyan szinten, amit én komolyan játszhatónak neveznék, nem tudom, mit reszeltek rajta azóta, de az AMD kártyákat nagyon nem szerette és a világ összes RAM-ját meg bírta zabálni.

a játék amúgy 5/7, simán megéri venni egy használt Switchet csak arra az időre, amíg végigtolod.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115461) maross válasza fogtunder (#115459) üzenetére


maross
veterán

abszolut semmit a szokasoson kivul. bongeszo, word, excel.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115462) Crytek


Crytek
veterán

Kíváncsi leszek mikorra ér ide jelszavunk egyszer élünk... ezzel min 4 vádpontban meghazudtoltam saját magam ez a komment meg az 5.

Next PC Upgrade: 2022

(#115463) ProEvoFan válasza Crytek (#115462) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha jól értem megrendelted? :Y

(#115464) Źşë' válasza maross (#115445) üzenetére


Źşë'
addikt

nyilvánvalóan nem mindegy hogy 300forintért hány kenyeret kapsz, ill 60ezerért mekkora teljesítményt - hány db core-t...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115465) cyberkind válasza Crytek (#115462) üzenetére


cyberkind
félisten

Ehhez van is konzolod? Ha pedig ilyet rendeltél miért nem az itthoni boltokból rendelted ahol még burago is jár a játék mellé? Mondjuk ha jól látom ehhez is jár. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115466) maross válasza cyberkind (#115465) üzenetére


maross
veterán

jo kis burago, 890 a pepcoban

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115467) cyberkind válasza maross (#115466) üzenetére


cyberkind
félisten

De nem az a lényeg. :P

Paranormal Cocktivity

(#115468) tomsolo válasza Źşë' (#115464) üzenetére


tomsolo
őstag

Akkor 60 ezerért talán mákot kéne venni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115469) i2k válasza cyberkind (#115465) üzenetére


i2k
senior tag

"Ehhez van is konzolod?"

Ha a Play Anywhere program része a játék, akkor nincs gáz: Windows 10-es PC-n is aktiválható a most még Windows Store (később Microsoft Store) alatt.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115470) cyberkind válasza i2k (#115469) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne mutasd be mert tudom, csak a dobozosnál ez nem játszik, ő meg azt linkelt. ;)

Paranormal Cocktivity

(#115471) micafighter válasza tomsolo (#115468) üzenetére


micafighter
nagyúr

:))

(#115472) Źşë' válasza tomsolo (#115468) üzenetére


Źşë'
addikt

vegyél, ha pici szíved attól lesz boldog, meg legalább jól fog mutatni a pc-d belsejében, meg elmondhatod magadról hogy extrém módon tunningolsz :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115473) tomsolo válasza Źşë' (#115472) üzenetére


tomsolo
őstag

te arty rokona lehetsz, ő tud még ilyen jó riposztokat :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115474) i2k válasza cyberkind (#115470) üzenetére


i2k
senior tag

"Ne mutasd be mert tudom"

Arról nem tehetek, hogy ha egy szaros "Ha"-t nem veszel észre, és nem tudsz értelmezni...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115475) eami válasza Źşë' (#115472) üzenetére


eami
addikt

tomsolonak nagy szíve van, nagy mackó szíve :DDD

(#115476) cyberkind válasza i2k (#115474) üzenetére


cyberkind
félisten

Én igazából azt se értettem, hogy minek írtad (nekem címezve) amikor a topikból szinte csak én szórakozok egyedül a MS Store játékaival mert drága, vagy szar vagy nem tudom milyen problémák vannak még sokaknak, de amúgy ja, nem a HA-t néztem elsősorban. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115477) Crytek


Crytek
veterán

Steamspy:

OUTLAST

Humble Bundle Free előtt (2017.09.21)

Owners: 1,835,884

Humble Bundle Free után: (2017.09.24)

Owners: 3,048,250 ....és ez a szám még elég szépen fel fog kúszni amig az aktiválások csereberék bizniszek végbemennek......

#115478: A sok fososnak az első 5-10 percben van 2 jumpscare azt onnantól halott a game fosás ügyileg.

tomsolo: Szerintem pénzért már a kutya sem vette.... + valamivel el kell adni a 2. részt aminek az eladási száma több mint katasztrófa... Steaspy:---> 213,924 a nulláról érkező ismeretlen n+1. szarok több példányba fogynak...

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115478) cyberkind válasza Crytek (#115477) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, +1 sornak jó lesz mert a sok fosos vagy nem mer játszani vagy nem is szeretik a stílust. :D

Paranormal Cocktivity

(#115479) micafighter válasza cyberkind (#115476) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mindenesetre nekem új info volt hogy a dobozosra nem érvényes a play anywhere.

(#115480) tomsolo válasza Crytek (#115477) üzenetére


tomsolo
őstag

Vagyis ingyen jobban fogyott mint pénzért.

Mekkora biznisz, ja nem.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115481) cyberkind válasza micafighter (#115479) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig a kezdetek óta így van, mivel kell a lemez a játékhoz így nem tudom miként lehetne megoldani, sőt a Quantum Break-él még 2 kódot osztogattak ha digitálisan vetted meg és csak a Horizon 3-nál vagy nem sokkal azelőtt kezdett működni a mostani, végleges rendszer, ilyen egyébként a Resident 7 is ami a Store-ban van de még van egy pár.

(#115481) cyberkind
Sokaknak a jumpscare maga a félelem, és amúgy nemhiába fogy ilyen szarul a 2, szörnyű az a játék.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115482) tomsolo válasza cyberkind (#115481) üzenetére


tomsolo
őstag

Anno Silent Hillbe mikor kellett menni abba hosszú vaksötét alagútba - és nem történt semmi - szétfostam a bokám.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115483) i2k válasza cyberkind (#115476) üzenetére


i2k
senior tag

Azért címeztem neked, mert te kérdeztél rá nála, hogy van-e konzolja*.
Ebben a kontextusban a válaszom megállta a helyét.
A plusz infót - miszerint a dobozos Ultimate a MS oldala szerint nem Play Anywhere - meg akár finomabban is megkaphattam volna tőled, és a topik sem kapott volna többet belőlünk a kelleténél.
Amúgy meg: Peace.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115484) cyberkind válasza i2k (#115483) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindegy most már, amúgy egyik dobozos MS game se megy oda-vissza, ez nekünk jó lenne mert simán eladnám ha nem kell de ilyen nem lesz, sőt lassan már a lemez is felejtős lesz már konzolon is.

(#115482) tomsolo
Igen, én is ilyesmire vágytam/vágynék de PC-re ez nincs, az Outlast meg 1x jó és ennyi, a 2 meg egyszer se, jöhet ehhez bármi.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115485) bullseye válasza tomsolo (#115482) üzenetére


bullseye
addikt

Én amúgy is nagyon "fosos" vagyok, SH2-ben a bevezető 5 perc erdei sétát 30 alatt teljesítettem, mert mindig vártam a támadást, és mire feltűnt az első valóban mozgó lény a városban, már olyan idegállapotba vótam, hogy elég is volt a játékból.

Mondjuk az Alien lemezképezést még tervezem a történet miatt, kikapcsolt szörnnyel :))

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#115486) tomsolo válasza cyberkind (#115484) üzenetére


tomsolo
őstag

Lesz vmi új játék ahol ilyen hangokkal kell pingelgetni a környezetet - kb. mint az ultrahangos érzékelés, ping után kirajzolja egy ideig. Cserébe ha sok zajt csapsz hogy láss, jönnek rá a szörnyek.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115487) micafighter válasza bullseye (#115485) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD :DDD

(#115488) cyberkind válasza tomsolo (#115486) üzenetére


cyberkind
félisten

Valami rémlik de ilyen már nem jött ki? A címét nem tudom már de nem régi.

Paranormal Cocktivity

(#115489) Crytek válasza tomsolo (#115486) üzenetére


Crytek
veterán

Nem lesz hanem már van rég Perception

Next PC Upgrade: 2022

(#115490) Bluerainbow válasza cyberkind (#115476) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nemcsak te :) Forza Horizon 3 PC

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#115491) cyberkind válasza Bluerainbow (#115490) üzenetére


cyberkind
félisten

Még így ketten se sok, de még lehetünk egy páran, erre gondoltam én. :D

Paranormal Cocktivity

(#115492) Bluerainbow válasza cyberkind (#115491) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Tudom , persze mindazonáltal én meg vagyok elégedve a Microsoft Store-os játékokkal. Nem hibátlanok , de melyik játék hibátlan.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#115493) cyberkind válasza Bluerainbow (#115492) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak nagyjából, nem annyira rossz mint anno a hülye Live de vannak itt is érdekességek, persze még mindig azt mondom, hogy ha Steam-re lenne az összes játék felárral én megfizetném azt ahogy most is teszem a Ubisoft játékokkal is.

Paranormal Cocktivity

(#115494) oriic válasza Crytek (#115462) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval berendeltél egy játékot, amivel nem tudsz majd játszani. :D Vagy a Bburago kocsi kell csak, mert az úgy drága, olcsóbban megkapod itthon is. (már ha van még egyáltalán)

Live-Die-Respawn

(#115495) warcat


warcat
veterán

Cdkeysen napi akció keretében a Middle-earth: Shadow of War mellé ingyen Shadow of Mordor GOTY kulcsot csomagolnak.

EA: It's in the crate!

(#115496) reelc válasza oriic (#115494) üzenetére


reelc
veterán

Pedig vártam tőle egy hsz-t, hogy a kocsi az övé, a játék egy barátjáé lesz, ő majd megnyeri magának SteamGiftsen, nem sürgős.

[ Szerkesztve ]

(#115497) djculture válasza warcat (#115495) üzenetére


djculture
félisten

The Evil Within 2-nek se rossz az ára, Middle-earth: Shadow of War -t max goldban szabad venni annyi lesz hozzá a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#115498) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Steamworld Dig ingyen

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115499) oriic válasza Mr.Csizmás (#115498) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Origin-en is már egy ideje :R

Live-Die-Respawn

(#115500) ayo válasza Mr.Csizmás (#115498) üzenetére


ayo
addikt

ON-ból töröltem, hiszen közvetlen az Originen is az, ezek csak adatot akarnak....

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.