Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115651) croli válasza TheProb (#115635) üzenetére


croli
aktív tag

"Lara lökhárítói összementek, jól látom?"
Ha nem tetszik/elég tudom ajánlani az Under Zero-t. Szerintem nem kell magyaráznom elég ha megnézed a képeket :DDD
Esetleg még a Deep Fear-t.

(#115652) TheProb
Pedig a lényeget még nem is mondtam :D
Haydee - Ilyen robot fejű izé női testtel... vagy a House Party...
Utóbbiról érdemes pár videót megnézni, igazán vicces mikor a streamerek bekerülnek érdekes szituációkba :D

Az viszont meglepett hogy a COD: WWII is bekerült a Female Protagonist kategóriába :F

[ Szerkesztve ]

(#115652) TheProb válasza croli (#115651) üzenetére


TheProb
veterán

Nincs vele bajom, szépek, mint mindig :D Csak az eddigi részekhez képest lett, kisebb, talán,

Amúgy nem vagyok a dinnyék híve. Inkább legyen kisebb, de formás. :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#115653) tomsolo válasza Csapoati (#115649) üzenetére


tomsolo
őstag

Mert kurva jó azért. :)

Tactician módban tolom, van sok fejvakarás. Cserébe iszonyat sunnyugós szemét módon lehet benne harcolni, ha van lehetőség előkészíteni a terepet, illetve van időd helyesen mozogni.

Kedvencem amikor ládákból építesz egy zárt barrikádot, beleteportálod bosst így amíg ő azzal szenved, letolod az aprónépet. Utána rá is gyújthatod az egészet. :)

A 10 pont persze hülyeség, messze nem tökéletes sok a frusztráló dolog, de még így is nagyon jó.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115654) tomsolo


tomsolo
őstag

Na bazz, ilyet se láttam még steamen:

Might & Magic SHOWDOWN: Thank You and Farewell

Beszedték a pénzt, ezt szevasz. Nesze neked EA.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115655) sagem válasza tomsolo (#115654) üzenetére


sagem
addikt

De a pénzt visszaadják..igaz nem automatikusan, hanem kérni kellet, ki tudja mennyien nem veszik észre, ha jól látom pl. Te is lecsúsztál róla, meg még sokan mások is.
" we will be offering full refunds to players who feel they are owed them until July 31, 2017"

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#115656) micafighter válasza sagem (#115655) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azt nem értem, miért kell külön kérni? Költői kérdés persze..

(#115657) Csapoati válasza tomsolo (#115653) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jól hangzik. :) Amúgy régen még voltak tizedpontok is gamespotéknál, lehet, hogy ez a 10-es egy 9.6 lett volna, csak kerekíteni kellett. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115658) tomsolo válasza sagem (#115655) üzenetére


tomsolo
őstag

Én már 3 óra után kértem refundot. :)

De nem is az a durva, hanem hogy earlyként már volt benne paywall plusz maga a játék semmilyen formában nem játszható már.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115659) Źşë' válasza Crytek (#115622) üzenetére


Źşë'
addikt

pcre gondoltam elsősorban :)) konzolon a játékosok szvsz amolyan weekend warriorok, és lehet pont ezért jut pcre a hardcore gamerség ill. ezzel együtt a kalózkodás & külső segédprogram használata nagyobb mértékben, mert komolyabban űzik mint konzolon
visszatérve a hszemre .. mondjuk én magamból indulok ki meg a sok negatív visszajelzésből stemen, na meg amit az emberek írnak orrba szájba fórumokon is, az ezt bizonyítja, a pc's közösség már évek óta egy új motorra vágyik, ami teljesen más játékmechanikailag mint az eddig megszokott, és ez mellett még változatosabb gameplay, nagyobb térképeket... ezért utálják őket

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115660) Źşë' válasza Crytek (#115626) üzenetére


Źşë'
addikt

bankoknál abban van az egységes erő szvsz hogy magát a forráskódot picit nagyobb odafigyeléssel zárják el a külvilágtól, és gondolom komolyabb következményei lesznek annak ha kijut belőle akár csak egy sor is, sokkal privátabb és nagyobb odafigyelést igénylő szféra a bankvilág

(#115630) Crytek ha valaki a másik véleményére szorul, lehet azért teszi mert kevesebb tapasztalattal bír adott dologgal szemben, azért hogy ne döntsön rosszul, ezt inkább bölcs viselkedésnek nevezném és nem ítélném el

(#115634) sixpak nekem még az ultra textúra fingatta meg, azt lejjebb vettem egyel és felment az fps vagy 20-30at

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115661) Crytek válasza Źşë' (#115659) üzenetére


Crytek
veterán

" a pc's közösség már évek óta egy új motorra vágyik" Jó nagy kamu ez... Ha kijönnének egy DX12 only mindent verő új grafika engine-el 10000000000000000% ,hogy ugyanígy menne a fika minden létező más dologra.... Ez ma már alap, hogy ha Cod csak fikázzuk,mert jó mert trendi.

Az Acti egyértelműen a konzolt nyomatja....steam eladások vs konzol eladások a többi létező összes multiplatform game-el ellentétben pc-re itt a töredéke fogy már.... Vissza lehet nézni minden részt steamspy-on mikor kezdődött el a pc-s totális érdektelenség...
Konzolon ez az engine tökéletes onnan érdekes semmi szarozást nem hallok az ezer éves részt is tolják pc-n kb zéro a multi a sok csaló miatt...
Ha multizni akarsz és kell a Cod konzolra veszed .....

Call of Duty részek steam:

Modern Warfare 2: 5,476,678
Black Ops: 3,804,614
Modern Warfare 3: 3,621,929
Black Ops 2: 3,326,294
World at War : 1,765,350
Black Ops 3: 1,706,818
Ghost: 1,509,499
Advanced Warfare: 1,141,384
Infinite Warfare: 485,180

"kevesebb tapasztalattal bír adott dologgal szemben, azért hogy ne döntsön rosszul" Ha valaki nem hisz a saját szemének akkor elnézést. Nem tudtam,hogy létezhet ilyen :)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115662) i2k válasza cyberkind (#115648) üzenetére


i2k
senior tag

:DDD :B

//Bocsika :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115663) i2k válasza Crytek (#115661) üzenetére


i2k
senior tag

"Call of Duty részek steam:"

Tökéletesen látható, hogy mikortól lett LÁTVÁNYOSAN elege a játékosoknak a rókabőrből.

//Segítek:

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Megjelent: 2009.11.10
Call of Duty: Black Ops 1 - Megjelent: 2010.11.09
Call of Duty: Modern Warfare 3 - Megjelent: 2011.11.08
Call of Duty: Black Ops 2 - Megjelent: 2012.11.12
Call of Duty: Ghosts - Megjelent: 2013.11.05
Call of Duty: Advanced Warfare - Megjelent: 2014.11.04
Call of Duty: Black Ops 3 - Megjelent: 2015.11.06
Call of Duty: Infinite Warfare - Megjelent: 2016.11.04

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115664) reelc válasza i2k (#115663) üzenetére


reelc
veterán

Csak kutyaszőr allergiájuk lett a játékosoknak tőle. :)
Nem követem figyelemmel a CoD szériát (az első rész óta nem játszom), de arra még én is emlékszem, hogy a Ghosts-ban büszkék voltak a kutyaszőrre, és a megjelenés után vagy 2 évvel ezt a részt pár ezerért hajigálták, CoDban még nem láttam előtte sosem olyan nagy akciót. PC-re.

[ Szerkesztve ]

(#115665) sixpak válasza i2k (#115663) üzenetére


sixpak
nagyúr

Amikor megjelent a csodáltos BF1, hogy a porba alázza minden konkurensét. ;]
Amúgy szerintem a BC2 és talán a BF3 volt a legjobb BF....csak kellett egy kis idő, amíg átszoktak a népek, de azóta BF-ben is esik a szinvonal, nem grafikáról beszélek, inkább az elkonzolosodásról...szép szó...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115666) Crytek válasza i2k (#115663) üzenetére


Crytek
veterán

"Tökéletesen látható, hogy mikortól lett LÁTVÁNYOSAN elege a játékosoknak a rókabőrből." Toljad meg egy mondatrésszel ,hogy mindezt only PC-n, ugyanis konzolon töretlen a siker évről évre lazán hozza a 10+ millás eladásokat..... Nem véletlen fossa le az Aci is a pc-seket

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115667) i2k válasza Crytek (#115666) üzenetére


i2k
senior tag

Szerinted miért idéztem tőled az első mondatot? :N

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115668) Zolás válasza sixpak (#115665) üzenetére


Zolás
addikt

Jó öreg BC2, rengeteg órát beletoltam. Aztán jött a BF3, ott egy kicsit tele lett a..... azzal hogy megvettem, és két hétre rá olcsóbban kijött a fullos kiadás. Nesze neked előrendelő, itt a season pass pluszpénzért mert nem vártál két hetet.
Azóta meg inkább a single player játékokat tolom, nincs időm multizni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#115669) sixpak válasza Zolás (#115668) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem pre order volt a BF1, de a single részét még nem toltam végig.
Viszont arra jó, ha a gyerekeknek valami osztálytársa jön és szeretne játszani vele, akkor a single-t indítom el neki....ne rontsa az arányomat. ;]
Amúgy a BC2-nek még a kampány részét is többször végigtoltam, nagyon jó volt.
BF1-nél is ez a helyzet, 100 euro volt az alap+sp, a dlc-ket állandóan tologatják, most ott tartunk, hogy 1 év elteltével még csak 2 dlc jött ki, viszont aki most veszi, az kevesebb mint a feléért magkapja a fullos csomagot....ez ilyen sajnos.
Kicsit vígasztal, hogy a Battlefront sp-t nem vettem meg annak idején és nemrég ingyenes lett....ja, mégsem vígasztal, mert kipróbáltam és szar. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115670) Zolás válasza sixpak (#115669) üzenetére


Zolás
addikt

Igen, azért is vonakodom megvenni a BF1-et, mert a nagy dlc beintésből még semmit se raktak ki. Ahogy ismerem magam, mire megvenném az sp-t, már a kutya se játszik vele.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#115671) micafighter válasza i2k (#115663) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1 :K :R

(#115672) i2k válasza micafighter (#115671) üzenetére


i2k
senior tag

Hozzám hasonlóan vizuális ingerekre vágyóknak:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115673) ayo válasza i2k (#115672) üzenetére


ayo
addikt

rókabőr ide vagy oda, azért megnéznék egy PS3-4 görbét is, mert ott még továbbra is menő játék. PC portot meg ahogy fentebb is írtam leszarják már jó ideje, azért is ilyen amilyen.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#115674) micafighter válasza ayo (#115673) üzenetére


micafighter
nagyúr

Konzolon azért más a helyzet, többen vesznek egy játékot, közösen rendelnek elő (mondjuk ez multinál nem tudom müködik-e vagy mennyire müködik, de abban is biztos vagyok hogy a vásárlóknak nem a 100%-a multizik cod/bf-nél sem). Na meg mivel a régi játékot el tudod adni, igy azért kisebb a költsége az újnak, szerintem a legtöbb konzolosnál nincs meg az elmúlt 10 év összes cod és bf része, csak a legutóbbi részek, mindig az aktuális. Mivel minden évben jön az új rész, igy a játékosbázis mindig vándorol az új részre gondolom.. PC-n ez jóval költségesebb, a régi részt nem tudod eladni, ráadásul multi játékról beszélünk, ha a multi érdekel akkor nem várhatsz éveket az akcióra mert addig már kijött 3 új rész és azokkal játszanak az emberek.. Ugyhogy ha játszani akarsz, akkor minden évben vedd meg teljes áron az uj részt. Nem csodálom hogy kihalt a PC játékosbázis ilyen üzleti modell mellett :N

Csak azért furcsa amikor ilyen üzleti modellel azt mondják hogy hát a PC-t lesz@rjuk mert ott kevés a játékos. Lenne ott is játékos ha nem minden évben jönne új rész, minimális gameplay újítással.

[ Szerkesztve ]

(#115675) reelc válasza micafighter (#115674) üzenetére


reelc
veterán

Akkor említsük meg a Season Pass és DLC dolgokat is.
Ha pályákat adnak, és a játékosok egyrésze átvándorol újdonságra éhesen azokra akkor ez is széttagolja a játékos bázist. Még fizess, ha akarsz tartalmat. Emellett jövőre új rész.

(#115676) i2k válasza ayo (#115673) üzenetére


i2k
senior tag

Meg lehet nézni, hogy mely címek termelték a legtöbb zsozsót - évszámok mellékelve...

//Ashampoo Snap hibázott - de a felső részt kell nézni.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115677) i2k válasza i2k (#115676) üzenetére


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115678) sixpak


sixpak
nagyúr

Fallout ingyen van a Steamen, szülinap miatt...ha valakinek nincs meg.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115679) reelc


reelc
veterán

Kicsit szétnéztem, különböző nagy akciókból, bundliból ezek vannak meg:
Battelfield 3 alap
Battlefield: Bad Company 2 alap
Úgy rémlik van valahol egy Call of Duty: Black Ops II alap lemezem is (még nem aktiváltam).
A kérdésem az lenne, hogy mindegyikben van-e sztori mód (a Black Ops II-ben tudom hogy van), ill. lehet-e botokkal multizni bennük, mint régen az Unreal Tournament szériában és a Quake 3-ban?
A multiplayert sosem szerettem (a Diablo 3-at is túlyomórészt szólóban nyomom, de amikor nem, nem kell csalóktól tartanom).

[ Szerkesztve ]

(#115680) FollowTheORI válasza reelc (#115679) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van sztori mód mindegyikben... botokkal nem lehet multizni egyikben sem.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#115681) sixpak válasza reelc (#115679) üzenetére


sixpak
nagyúr

BC2-nek zseniális a kampány része, szerintem a BF3 sem rossz...
Botokkal multizni nem lehet, biszont a BF3-ban volt egy roppant szórakoztató coop mode.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115682) Crytek válasza sixpak (#115681) üzenetére


Crytek
veterán

" BF3-ban volt egy roppant szórakoztató coop mode." Téves! Nem volt hanem VAN! :C

BC 2 single az veri toronymagasan a BF3-4 single részét.

Next PC Upgrade: 2022

(#115683) ayo válasza micafighter (#115674) üzenetére


ayo
addikt

Konzolon, ha digitálisan veszed meg, akkor meg tudod osztani mással, akár a multit is. A dobozos ezért rosszabb, viszont azt legalább el lehet adni később.
Az ár szerintem soha se gond, hiszen, ha minden évben kijönne egy rohadt jó játék, akkor azt megfizetik, ahogy régen is tették.
A gond továbbra is az, hogy PC-n tele van cheaterrel és hogy baromi hanyag portokat dobtak ki; a rókabőr téma meg max. nekünk a gond, hiszen konzolon továbbra is tele van játékossal a játék, tehát igény van rá.

Már régen is írtam, hogy a barátom is olyan COD fan, aki minden évben csak azért vett új hardvert, hogy multiban maxon tolja a COD-ot. Mindegyik részbe 600-700 órákat rakott évente :D és ő se azért hagyott fel a játékkal PC-n, mert unta a robotos hülyeségeket, hanem mert használhatatlan volt és ezért a játékos bázis is szinte halott. PS4-en tolja ő is és nem azért mert meg lehet osztani, vagy olcsóbb stb. hanem mert ott nincs olyan, mint legutóbb PC-n, amikor Free Weekend volt és sima TDM-ben nem talált játékost :D azt, mi van ha véletlen TDM-en kívül is szeretnél tolni valamit? Hát szopó.
Nekem hasonló MKX-nél volt mikor szintén mocskosul rossz verzióval indítottak, na akkor én is elgondolkoztam hogy veszek egy PS-t, de szerencsére 1-2 hónapon belül javítottak rajta és még játékos is volt. Ez egy online játéknál nagyon fontos.
Eközben COD BO3-nál nem történt semmi változás. Nagyjából 5 játékból örültem, ha 3-at lagmentesen tudtam játszani, az meg már nem zavart, hogy egy update után csak low settings volt mindenkinek ... :D

A mostani COD-ot játszva egyébként azt mondom, hogy nem lesz ez rossz, csak nehéz lesz visszahozni azt a helyzetet, ami mondjuk 6 éve volt PC-n. Konzolon ez tuti továbbra is népszerű lesz.

(#115677) i2k: hát igen. szép évek voltak.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#115684) reelc válasza FollowTheORI (#115680) üzenetére


reelc
veterán

&(#115681) sixpak: Köszi a válaszokat.

(#115685) Źşë' válasza Crytek (#115661) üzenetére


Źşë'
addikt

"Ha kijönnének egy DX12 only mindent verő új grafika engine-el 10000000000000000% ,hogy ugyanígy menne a fika minden létező más dologra."

itt konkrét tények elvárások** vannak amiket a vásárlók támasztanak a játékfejlesztőkkel szemben, és ezek nem valósulnak meg. Btw. egyébként egy jó játéknak nem előfeltétele a dx12 only engine....

**régen ment a rinya hogy sok a ww téma, erre mi lett? jött a futyure téma, és volt siker, és most mi van? lerágott csont a futyure, éppúgy mint maga az engine ami mögötte van ezért kell a ww téma megint (csak az a baj hogy maradandó játékmechanikával), remélem világos ami már megunt azt le kell cserélni, a piac diktál ha nem csinálnak semmit akkor bukta a project

sunyi módon activision bf1 láttán most összehegeszti ez a wwII témát, khm, de ez a formula nem elég az egyértelmű sikerhez, és ezt a beta reviewok is bizonyítják

"steam eladások vs konzol eladások a többi létező összes multiplatform game-el ellentétben pc-re itt a töredéke fogy már.... Vissza lehet nézni minden részt steamspy-on mikor kezdődött el a pc-s totális érdektelenség..."

erre te magad vagy a legjobb példa, vagyis ok hogy miért van ez pc-n, amíg az emberek warezolnak és arra várnak hogy 1$ért húzzanak be játékokat addig nem is lesz bevétel a pcs fejlesztésre, valószínűleg nem ez lenne a helyzet ha pcn lennének jobbak az eladások, és meg merem kockáztatni hogy minőségben is lenne komoly előrelépés (grafika, fizika, látványvilág, tech megoldások)

"Konzolon ez az engine tökéletes onnan érdekes semmi szarozást nem hallok az ezer éves részt is tolják pc-n"

hát de vajon miért nem hallasz konzolosoktól véleményeket, talán mert konzolokon nem lehet böngészni, netezni, fórumozni (bár lehet hogy lehet, csak én nem tudok róla mivel nincs konzolom) - kvázi egy konzolos nem fog fórumokat bújni az miatt mert megunta a játékot és ezért keresi fel a könyvtári pcn ezt a fórumot hogy kifejtse véleményét...
pcn trendi pcs dolgokról diskurálni (tehát tapasztalatom szerint kevés az olyan ember aki mindkettőt egyformán nyüstöli komolyabban), egy konzolosnak épp arra elég/kell az adott játék hogy toljon pár kört, amolyan weekend warrior módjára, a konzol sokkal inkább családbarát, casual mint egy pc-s játékközeg - és aki inkább konzolon játszik az kis eséllyel fog pc-n ugyanúgy akár fpsezni - max egy húzó cím miatt konzolozik az ember, de hogy megvegye mindkét platformra a CoD új részét és itt is ott is tolja ezt nem tudom elképzelni (vagy legalábbis nagyon kicsi az esélye)

"Ha valaki nem hisz a saját szemének akkor elnézést. Nem tudtam,hogy létezhet ilyen "

te biztos 220as iqval rendelkezel és nincs szükséged más véleményére (mint xmen-ben Xavier professzornak), de tudod aki így gondolkozik annak rohadt nagy valószínűséggel nem is lehet a véleményét megváltoztatni ennyi firkálás után sem, és azon sem csodálkozom hogy nem érted meg az álláspontomat miszerint a játékfejlesztőknek sem fillérekre van szükségük hogy megélhessenek mint ahogy neked sem :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115686) Źşë' válasza sixpak (#115665) üzenetére


Źşë'
addikt

egyetértek, mondjuk nekem a bf3 az egy fekete leves volt, bc2 után nagy csalódás, a 4 sokkal jobb lett, igaz sokat nem toltam vele, és ami ott is is kiütközik mint negatívum (játékmechanika/engine), az bfnél is éppúgy megtalálható volt a hardline résznél, változtattak és sikerrel jártak, nem csak nekem de a többségnek a bf1 is tetszik, mondjuk most pausén van mert megvárom míg a csiterek áthúznak codba

és egyébként ez az elkonzolosodás valós tény, és azóta van jelen a fogalom mióta pcre is bevezették a dlcket

activisionnal az a baj hogy nem mer változtatni, meg ami már elhangzott - konzolon megvannak az eladások, botlábúaknak nem veszik el a csiterek a kedvüket egyrészt, ill. mivel bfben vannak járművek talán nehezebbnek érzik a játékmenetet konzolon, ezért maradnak meg az egyszerűbb formulánál és fogadják el azt ami már több mint tíz éve van..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115687) cskamacska válasza Źşë' (#115685) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115688) Crytek válasza Źşë' (#115685) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor én is:

"sunyi módon activision bf1 láttán most összehegeszti ez a wwII témát"

-Már "ezer" éve készült a WWII Cod mikor kijött a BF1 szóval semmiféle sunyi mód nincs sehol

"erre te magad vagy a legjobb példa, vagyis ok hogy miért van ez pc-n, amíg az emberek warezolnak és arra várnak hogy 1$ért húzzanak be játékokat addig nem is lesz bevétel a pcs fejlesztésre"

Ez nem helytálló ,mert egyetlen egy Cod sem volt és lesz bundleba így ez a tézis baromság.. CD kulcsos oldalakon igaz akadnak 5-7 euroért de még sincs milliós eladás ezekből az olcsó dolgokból ezer év után.
A PC-s nyilván úgy áll hozzá ahogy az Acti vagy nem veszik meg pc-re vagy konzolra veszik....

"hát de vajon miért nem hallasz konzolosoktól véleményeket, talán mert konzolokon nem lehet böngészni, netezni, fórumozni"

Ez szimplán lol....A konzolosok kb 95 de inkább 98%-ának garantáltan van laptoop/pc/tablet stb amin tudja intézni a dolgait. De konzolos is lehet netezni....

Nem nincs 220-as IQ-m csak van két működő szemem ami képekről és 1543 órányi ingame anyagból amit az ember arcába tolnak meg tudom határozni érdekel-e engem az adott cím.

Next PC Upgrade: 2022

(#115689) Źşë' válasza Crytek (#115688) üzenetére


Źşë'
addikt

egészen bf1 megjelenéséig nem lehetett hallani WWIIről, mikor jöttek a hírek az eladások sikeréről utána kezdtek özönleni a hírek cod wwii jöveteléről egészen addig semmi hír... ezt tudom mert nyomon követtem neten a dolgot - még fel is röhögtem hangosan hogy ez nem igaz... b*lf*sz banda

BF1 - Első verzió kiadásának dátuma: 2016. október 21.
CoD IW, MW Re - Első verzió kiadásának dátuma: 2016. november 4.

kvázi amíg Dice Bf1et heggesztett, addig Activision IW+MW Remastert, tehát az az egy év előnyben voltak még akkor is ha duális fejlesztést kaptak a cod részek...

egy kis párbeszéd :DDD csak hogy ne unatkozzunk
Te - "ez az én döntésem én döntöttem el róla érdekel-e vagy sem nem xy mondta meg ami a mai világban nagy szó, hiszen tele van a világ döntésképtelen emberekkel aki a mások igen/nem-ére szorulnak.."
Én -"ha valaki a másik véleményére szorul, lehet azért teszi mert kevesebb tapasztalattal bír adott dologgal szemben, azért hogy ne döntsön rosszul, ezt inkább bölcs viselkedésnek nevezném és nem ítélném el"
Te - "Ha valaki nem hisz a saját szemének akkor elnézést. Nem tudtam,hogy létezhet ilyen
Én - "te biztos 220as iqval rendelkezel és nincs szükséged más véleményére (mint xmen-ben Xavier professzornak), de tudod aki így gondolkozik annak rohadt nagy valószínűséggel nem is lehet a véleményét megváltoztatni ennyi firkálás után sem, és azon sem csodálkozom hogy nem érted meg az álláspontomat miszerint a játékfejlesztőknek sem fillérekre van szükségük hogy megélhessenek mint ahogy neked sem"
Te - "Nem nincs 220-as IQ-m csak van két működő szemem ami képekről és 1543 órányi ingame anyagból amit az ember arcába tolnak meg tudom határozni érdekel-e engem az adott cím."
Én - mondjuk te általánosítottál az elején, és nem arról volt szó hogy egy játékról döntöd el a tényeket, bár ez mondhatni lényegtelen ez esetben is, mert ha azt vesszük már eleve megnézel gameplayeket, az már egyfajta rászorulás a másikra, akkor lenne saját döntés ha te magad próbálod ki ;)

és tényleg neked kár írni bármit is mert rajtad van a szemellenző, meg a tény hogy nem fogadod el senki véleményét, pont az általad leírt okok miatt... kár veled beszélgetni, időt fecsérelni rád, végeláthatatlan beszélgetések lennének... félreértesz, ferdítesz, és félrebeszélsz... én meg nem magyarázom azt ami egyértelmű kellene hogy legyen :(

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115690) Csapoati válasza Źşë' (#115689) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A CoD-okat 3 csapat csinálja, tehát az idei részt 2014-15-ben kezdték el fejleszteni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115691) cyberkind válasza Csapoati (#115690) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahogy írod, én szomorú vagyok, hogy a tetves Activision nem fizette ki az Infinity-t mert ha nem is multizok a CoD-dal de amiket ők csináltak az nagyon ott volt minden téren, erre fel kibasztak velük rendesen.

Paranormal Cocktivity

(#115692) Crytek válasza Źşë' (#115689) üzenetére


Crytek
veterán

Mit értek félre? Miről beszélek félre?

Nem én jövök mindig ide kérdezgetni napokkal hetekkel évekkel egy game megjelenése után ,hogy szerintetek jó-e xy érdemes-e játszani.... Ez döntésképtelenség. Bármit is mondasz..

Ott vannak az ételek megfőzték beleeszek fúj ez fos vid innen soha többet.. én döntöttem el, hogy beleeszek mivel nem tudtam mi az kb mint megnézni egy gameplayt... Nem mást kérdeztem meg hogy hé ez a spenót szar vagy finom.... Hiába mondta volna bárki előre hogy fos ne egyem meg kiprobálom mert én akarom eldönteni... Ergo meg se kérdezek másokat, mert felesleges.

Semmiféle szemellenző nincs...

"nem fogadod el senki véleményét" Mit fogadjak el azt hogy szar érzés magatokon látni ezt a döntésképtelenséget és ti tereltek mindenfelé Hagyjuk már. :C

Egyszer probáljátok ki ,hogy magatok döntitek jó-e vagy sem nem másra hallgatva...Rettentő sok jó cuccról lecsusztam volna ha bárki másra hallgatok magamon kívül.

Next PC Upgrade: 2022

(#115693) Źşë' válasza Csapoati (#115690) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tudom mikor kezdték el fejleszteni, de az biztos hogy az első reveal movie a gameről kb 5 hónapja jelent meg, híreket előtte sem láttam, nekem ez a kiindulási alap

ill. meglestem Adwanced Warfare 2014 év végi Sledgehammer deves, ami azt jelenti hogy 2015ben kezdhették el a ww2-t, most ha ez után a logika után gondolkozom akkor 2015ben jelent meg a Hardline amit visceral games csinált, a bf4 pedig 2013 év vége amit dice, ha ezt veszem alapul h dice utána nekiállt készíteni akkor is 1évvel előbb kezdték el... persze pontos adatok erről nincsenek, csak a józan paraszti ész

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115694) i2k válasza Źşë' (#115693) üzenetére


i2k
senior tag

"Call of Duty: WWII devs want to 'win the hearts and minds of the PC community"
PCGamer

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115695) micafighter válasza Źşë' (#115685) üzenetére


micafighter
nagyúr

...közben a fejlesztőknél:

A: ,,Miért is nem adunk ki jobb PC portokat?"

B: ,,Mert a kutya se játszik a játékkal PC-n.."

A: ,,Miért nem játszanak vele PC-n?"

B: ,,Mert nem adunk ki jobb PC portokat"

A: ,,Miért is nem adunk ki jobb PC portokat?"

[ Szerkesztve ]

(#115696) cyberkind válasza micafighter (#115695) üzenetére


cyberkind
félisten

A jobb PC portra anno a Ubisoft megválaszolta a témát, mivel a PC-ben lehet cserélni a dolgokat csak jobbra kell cserélni.

Paranormal Cocktivity

(#115697) Csapoati válasza Źşë' (#115693) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerinted tudják a kiadók, hogy a másik épp mire készül? Nem hinném. Az meg gondolom számodra is egyértelmű, hogy nem a reveal trailer előtt 2 nappal kezdték el fejleszteni a játékot. :D Sőt, addigra már majdnem kész állapotban lehetett, kb az AI-n, a balance-on mutliban és a bugok kiirtásán dolgozhattak csak azóta. Na meg a DLC-ken. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115698) Źşë' válasza micafighter (#115695) üzenetére


Źşë'
addikt

azért nem ilyen egyszerű a dolog...

(#115697) Csapoati

"Az meg gondolom számodra is egyértelmű, hogy nem a reveal trailer előtt 2 nappal kezdték el fejleszteni a játékot."

valószínűleg, mert akkor ugye mit tudtak volna bemutatni :F :DDD ezt a mondatot komolyan gondoltad? remélem nem :D

"Szerinted tudják a kiadók, hogy a másik épp mire készül? "

valószínűleg nem, de azt már érezhette mindenki hogy bf1 töretlen siker lesz/lett, mindenki nyálat csorgatva nézte az első trailereket 18:00min pls

amíg nem indult be a bf1 marketing gépezete sztem azért erősen kérdőjel volt a cod projekt vége.. mivel elásták magát a ww tartalmat activision hazatájékán, pont ebből adódóan írtam azt, hogy mivel látták bf1 sikerét, és hogy maga a téma megint megérett az aratásra, így hát valószínűnek tartom hogy ebből kifolyólag már csak azért is ww téma felé hajlottak, a reveal trailerrel meg ezt gondoltam alátámasztani, hogy a marketing gépezet még csak ott kezdődött, előtte semmi hírt nem lehetett róla olvasni, mert javában dübörgött a IW és MWR gépezet

"Sőt, addigra már majdnem kész állapotban lehetett, kb az AI-n, a balance-on mutliban és a bugok kiirtásán dolgozhattak csak azóta. Na meg a DLC-ken"

hát nem tudom hogy készen lehetett e, mivel majd fél év azért egy cod fejlesztésében sok idő, főleg hogy megvan minden ami kell ahhoz hogy 1 év alatt megszülethessen egy új rész :DDD és a béta teszt még csak most ért ide :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115699) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

bszki az új coddal töltöttem a délutánt, wtf

csak waroztam, de 15 évvel fiatalabbnak éreztem magam :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115700) Źşë' válasza Mr.Csizmás (#115699) üzenetére


Źşë'
addikt

na ez pozitív, egy lelkes játékos már van :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.