Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115501) KubanitoS válasza Mr.Csizmás (#115498) üzenetére


KubanitoS
veterán

Igazából ez az oldal nem is tudom, hogy mi. Tőlük kb semmit sem lehet letölteni, viszont meg kell adnod az e-mail címed, megy egy-két infót, hogy nagylelkűen felajánlja az Originre vezető linket, ahonnan ingyen beszerezhető a játék. Ja meg le is tölt a gépedre valami programot, ami részemről gyorsan ment is a kukába.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#115502) Mr.Csizmás válasza oriic (#115499) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hja, köszi :D akkor mehet a levesbe a thread

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#115503) micafighter válasza KubanitoS (#115501) üzenetére


micafighter
nagyúr

Elég sok mindent szedtem le onnan régebben, teljesen korrekt oldal. Ha origines a játék, milyen linket adjanak? :) Nekem sose töltött le semmit amit nem kértem, gondolom bent hagytál valahol egy pipát a nagy kattintgatás közepette.

[ Szerkesztve ]

(#115504) KubanitoS válasza micafighter (#115503) üzenetére


KubanitoS
veterán

Értem én, csak akkor ne úgy állítsák be a dolgot, mintha ők intézték volna az egész akciót. Ráadásul plusz infókat is meg kellett adni ezek szerint a nagy semmire.

Na meg itt van ez is:

Erős túlzás, hogy "korrekt oldal".

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#115505) Crytek válasza Crytek (#115477) üzenetére


Crytek
veterán

És hol van még a vége.... 3,796,585

Next PC Upgrade: 2022

(#115506) micafighter válasza KubanitoS (#115504) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez nekem így ránézésre az origin kliensnek tűnik, ami kell a játékhoz ha origines, ezzel továbbra se értem hol a gond :) Nekem amugy hidd el mindegy mit használsz meg mit nem, aki követi a program promókat azoknak úgyis ismerős az oldal, akit meg nem érdekelnek a program promók azok nem vesztettek semmit.

[ Szerkesztve ]

(#115507) gyimger válasza micafighter (#115506) üzenetére


gyimger
őstag

Amit leírt, az szembeötlő. Harmadik fél akarnak lenni ott, ahol semmi szükség rájuk, továbbítanak az Originre, csak közben elkérnek tőled pár adatot. Ha ez nem kamu, akkor nem tudom, mi az.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#115508) micafighter válasza gyimger (#115507) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ők így működnek, egy gyűjtő oldal, összeszedik az akciókat meg a promókat. Egy email cimet kellett nekik megadnom, mert emailben küldik el a letöltési linket/instrukciókat. Van egy hírlevelünk, azt nem kértem, nem küldtek azon kívül semmit.

Ha nem tetszik nem kell használni, de attól hogy neked valami új és szokatlan, attól még nem feltétlen az ördögtől való.

[ Szerkesztve ]

(#115509) gyimger válasza micafighter (#115508) üzenetére


gyimger
őstag

Nekem elég, hogy olvasom a fórumot :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#115510) cskamacska válasza micafighter (#115508) üzenetére


cskamacska
addikt

Hát én egy nyamvadt Origin linket nem kaptam tőlük, hanem az adataim(sharklazort megette :) ) megadása után a SharewareOnSale Download Hub programot szeretne letöltetni, telepíttetni, hogy majd az letölti nekem az Origin klienst, és majd onnan le tudom szedni a zakciót. Ha ez nem egyenesági trójai próbálkozás, amit még a Freeze LLC tulajai is megkönnyeznének, akkor nem tudom mi az. :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115511) Dilikutya válasza cskamacska (#115510) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az ilyen oldalakat szó nélkül betiltanám.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115512) khalox válasza micafighter (#115508) üzenetére


khalox
őstag

Ez igaz, amit írsz, azonban a dologhoz hozzátartozik, hogy mondjuk két évvel ezelőtt is ugyanilyen gyűjtőoldal volt a SoS, és akkor még semmilyen EXE-t nem kellett letöltened és telepítened soha, mert direkt linkeltek a forrás beleegyezésével.
Ez az ő "letöltőprogramjuk" vagy minek is nevezzem pedig igenis bűzlik, mert gőzöd sincs, hogy egyébként mi mást csinál még a gépeden azon kívül, hogy letölt neked valamit, amit a böngésződ is kiválóan meg tudna oldani - tipikus trójai viselkedés ez, és óvva intenék tőle mindenkit, hogy használja.
Még akkor is, ha egyébként tényleg rendben vannak. Ahogy pl. most is volt a HDSentinellel. Ők pl. a saját facebook oldalukon is tolták, hogy az SoS-lel közösen prómóznak éppen, ez így rendben is van. Viszont az Originhez semmi közük, az tuti.

cskamacska: Na, pont ugyanezt mondom, csak gyorsabb voltál.

[ Szerkesztve ]

(#115513) reelc válasza khalox (#115512) üzenetére


reelc
veterán

Látom lejárt a HD Sentineles. Most rákerestem, hogy írtad.
Amúgy én a 4.50-est használom a mai napig is egy jóval korábbi hasonló promócióból.

(#115514) khalox válasza reelc (#115513) üzenetére


khalox
őstag

De az legalább még PRO verzió, ha jól emlékszem. A mostaniak meg csak standard... már ha valaki használ olyan funkciót, ami az utóbbiban nincsen benne.

(#115515) ayo válasza cskamacska (#115510) üzenetére


ayo
addikt

problem ?:D

Egyébként mindeközben NBA 2K18 tovább szárnyal: Mostly Negative (2,891) 29%

A magyar IGN szerint kiváló 8.9 pontos játék, de a többi kritikus szerint is megéri a közel 9 pontos átlagot...csak sajna a user score meg 2.1 :DD

http://jateknaplo.blog.hu

(#115516) maross válasza ayo (#115515) üzenetére


maross
veterán

Ahogy nezem a pay2win verte ki a biztit a legtobb embernél :).

"The highest rated* annual sports title returns with NBA 2K18,..." well done :D

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115517) ayo válasza maross (#115516) üzenetére


ayo
addikt

de hát érted 50 euró, azt fizess ha nyerni is szeretnél :D

Kedvenc "The 2K team is so smart, i found that the MC has about 2 hours for the unskippable scenario, and after 2 hours playing, you will find that the game is not refundable. You win 2k"

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#115518) maross válasza ayo (#115517) üzenetére


maross
veterán

Ertem en. De 50+money > 50 :D. Nem baj, vasarlok megint szavaztak, kicsit tultolta most 2k.

"AAA price tag for a game that has more pay-to-win microtransactions than 99% of mobile games."

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115519) Crytek válasza ayo (#115517) üzenetére


Crytek
veterán

Aki türelmetlen fizet... nem véletlen tesznek bele ilyen dolgokat.Nem mellesleg a 2017 jó értékeléssel ingyen volt a Humble miatt nos el lehet képzelni ilyen értékelésekkel ez hova fog jutni...Várjuk :C

Next PC Upgrade: 2022

(#115520) bullseye válasza cskamacska (#115510) üzenetére


bullseye
addikt

Valszeg vírusmentes, csak reklámokat mutat vagy rajtuk keresztül érkező kattintásra kapnak pénzt Originéktól.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#115521) Dilikutya válasza bullseye (#115520) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ergo teljesen fölösleges. Nyilván a kattintásra fizetnek, de mit szolgáltat nekem a program, amit a weblap nem tud? Nagyon is tiltani kéne az ilyen szemetet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115522) Csapoati válasza bullseye (#115520) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Talán igen, talán nem. Én nem kockáztatok. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115523) arty válasza tomsolo (#115437) üzenetére


arty
veterán

szerintem neked nem kéne erőltetned, láthatóan fogalmad sincs :)
bár én modellezéssel nem foglalkoztam soha, csak pályaszerkesztéssel, van mibe kapaszkodnom, mások írtak TÉNYEKET... :

https://arstechnica.com/gaming/2007/12/kazunori-yamauchi-dishes-more-gran-turismo-5-details/

"In GT3 and GT4, for PS2, the same worker spent a month modeling the same car due to the increased amount of polygons. In GT5 for PS3, they require six months to do the same job," Yamauchi explained."

Az említett gran turismo 3 2001-es játék.
Az említett gran turismo 5 2010-es játék.
Most a "gran turismo 7" készül, még durvább modellekkel, rendesen be is szakad az autók száma erre a részre... de nyilván nem emiatt :D ( khm )

Pályákra ugyan ez igaz. Hiába sokkal fejlettebb, könnyebben használható ma egy pályaszerkesztő (rengeteg előre meglevő assettel), a vásárlók által elvárt részletesség miatt embertelen munkamennyiség egy szép pálya elkészítése.

Mindezek mellett mennyire kell ignoránsnak lenni, hogy elfogadd:

ez bizony nem készült annyi ideig, mint mondjuk az az uncharted 4 modelljei ...

még akkor sem, ha utóbbihoz fejlettebbek az eszközök is (jah, csak egy arcmimika animációja is zabálja a munkaidőt és az eszközök sincsenek ingyen.... olcsóbb modellek, lol)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115524) cyberkind válasza arty (#115523) üzenetére


cyberkind
félisten

PS2-ről skálázott és fantom belsőteres kocsikat ne hagyd ki, a Sport pedig nem a 7, az még odébb van de 2025 előtt nem lesz, szóval ha Forza vagy GT masszívan Forza, én toltam a GT 5-6-ot de szar volt, jó szar. :K

Az UC4 nagyon ott van, de azt se szabad elfelejteni, hogy ez a csapat fért hozzá a legjobban a PS-hez, illetve ki tudja hány 100milka volt a játék, nyereséges nem lesz még akkor se ha 10milla megy el de a Sony-nak ez is presztízs kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115525) arty válasza cyberkind (#115524) üzenetére


arty
veterán

pedig szerintem egy ps3-as gt5 modell gyorsabban elkészült volna, mint egy ps2-est átrakni, nem?
akkor miért szerepelt olyan nagy számban a régi modellből a ps3 játékban? ;)

(amugy igen, komoly gondok voltak a gt5-6-al és a sportal mégnagyobbak lesznek, de ez most nem vita tárgya ;) )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115526) cyberkind válasza arty (#115525) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez egy jó kérdés, gondolom az 5-nél még az volt a lényeg, hogy ne legyen kevés kocsi a játékban, a Forza 5-re minden kocsit és pályát újrahúztak a One-ra, meg is lehet nézni mennyi volt benne, szinte semmi, de a GT 6-nál már nem értettem, ha pedig hozzák tovább meg pláne érdekes lesz.

Nekem nagy csalódás volt a GT mert PC-s szemmel oda-vissza csöppentem amikor megláttam, aztán mikor leültem és játszottam meg szar volt, a hangok meg...

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115527) reelc válasza arty (#115523) üzenetére


reelc
veterán

Engem nem érdekel, miről folyik az eszmecsere (nem is szólok hozzá) :) , de a Max Paynet megnézném mai köntösben.
Azon kevés játékok egyike, amit végig is vittem.

(#115528) Crytek


Crytek
veterán

Reméljük, sok ideje lesz a Half-Life 2-t Unreal 4-re átültető moddernek

" érdemes lehet odafigyelni többek között Trebla Freeman és csapata projektjére is, akik szintén az Unreal Engine 4-gyel dolgoznak. Viszont ők az eredeti sztori helyett több indie fejlesztőhöz hasonlóan Marc Laidlaw történeti elemei alapján a Half-Life 2: Episode 3-at szeretnék elkészíteni."

Ezekre az EP3-akra kiváncsi leszek ki meddig jut megjelenik-e bármi valaha valve hogy áll hozzá stb.

(Nem mellesleg szerintem most kifejezetten nem áll jól ennek az UE4.... )

Next PC Upgrade: 2022

(#115529) tomsolo válasza arty (#115523) üzenetére


tomsolo
őstag

> szerintem neked nem kéne erőltetned, láthatóan fogalmad sincs :)
> bár én modellezéssel nem foglalkoztam soha, csak pályaszerkesztéssel

TÉNYEK.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115530) micafighter válasza Dilikutya (#115521) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor ne használd, kész :) Aki meg rendszeresen húz be fizetős programot ingyen legálisan, az meg örül, hogy van ilyen. Win-win :)

(#115531) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Szomorú napra ébredhettek az e-pénisz növelők. Mától ugyanis 127 játék került fel arra a listára amik nem adnak +1 -et a steam játékaink számához. Öröm az ürümben, hogy akinek épp megvolt az 1-2-3-... ezredik játék, az most jó eséllyel újra átlépheti ezt a határt és egymás után kétszer is örülhet neki! :)

Szerk: ja és achik sem elérhetőek már, ahogy a Store page sem és természetesen már kártyát sem dobnak.
:)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#115532) tomsolo válasza ZsZso (#115531) üzenetére


tomsolo
őstag

"All of the games are just stolen assets sold on the steam store, Dev has used Multiple accounts to circumvent bans, pricing against valves rules, mass achievement spam games that fucked with steam api (5000+ achievements in one game) etc."

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115533) Csapoati válasza tomsolo (#115532) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De kár értük, jó ügynökök voltak!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115534) ZsZso válasza tomsolo (#115532) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem tudjuk ki mondta, de biztos van benne igazság. Az a baj, hogy ezeket a történéseket megengedte a Steam, viszont pozitív, hogy legalább most lép valamit rá. Éljeneznék is, ha a gyakorlatban egy hét alatt 50-60 játék/dlc megjelenése nem azt sugallná, hogy továbbra se törődnek azzal, hogy minőségi cuccok kerüljenek a boltjukba. Megint felvesznek x * 100 vagy 1000 darab címet, majd törlik ey részét.

Mondjuk én baromi okos vagyok innen, úgy hogy jószerivel semmit sem látok a folyamtból :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#115535) arty válasza tomsolo (#115529) üzenetére


arty
veterán

ne mellédumálj, cáfold a gran turismo pápája által elmondottakat!
nyilván azé' hazudozik a hosszabb modellezési időről, hogy a kiadók jól lehúzhassanak, mára egy játék max 23 dodóba kerülhetne emiatt, stb.. vagy valami hasonlót préselj már ki, plz!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115536) bullseye válasza tomsolo (#115532) üzenetére


bullseye
addikt

Szerencsére a Zen vs. Zombie még megvan, mert még csak 2500 acsi lett meg a 10k-ból! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#115537) Źşë' válasza ZsZso (#115531) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk sztem kártyát azért még ettől függetlenül fognak dobni, csak épp nem fogod tudni megvenni steam piacról a hiányzó darabokat... egyikre rákerestem és még ott van a listában, btw sztem nem is fog eltűnni mert ha aktiváltad akkor azt jelenti hogy megvetted (vagyis kb azzal egyenlő)....

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115538) reelc válasza arty (#115535) üzenetére


reelc
veterán

& tomsolo (#115529): Nem hiszem, hogy a kiadók jelentős része a szükségesnél tovább hagyná fejleszteni a játékot. Nem ad 2 évet a játékra, ha 1,5 alatt is meglesz. Mert amíg ki nem adják (pontosabban amíg olyan kiadásközelben nem lesz, hogy elindulhassanak a pre-orderek), addig a kiadó pénze megy. A sok fejlesztőt fizetni (persze nem minimálbéresek), a különféle licenszeket, fejlesztői eszközöket stb. A hype gépezet is pénzbe kerül, a millió reklám. Szóval ez egy több éves hitelezés, befektetés a kiadó részéről.
Éppen ezért simán eltudom képzelni, hogy a kiadó rajta tartja a szemét a fejlesztésen, tudni akarja, hogy megtérül-e a befektetése minél hamarabb? Sőt a megtérülés nem elég, jó nagy profit kell.

Ha hamarabb betudnák fejezni, akkor talán a tesztelésekre is több idő lenne, nem? Most mindenki sorolhat egy rakás AAA játékot az elmúlt évekből amik igen durva hibákkal jelentek meg. Megfelelő idővel és teszteléssel nyilván elkerülhető lett volna sok botrány. Egyikünk sem volt ott, nem tudhatjuk, hogy hány %-ban a fejlesztők, és hány %-ban a kiadók hibája ez a dolog.
Régen több fejlesztőcsapat bukását okozta a túl bugos játékok kiadása. Pl. Troika Games - nem hiszem, hogy a szakmai öngyilkosságra, csődre hajtottak. Persze itt a csapat is nagymértékben ludas lehet a dologban - 3 játék 3 különböző kiadónál.
A Vampire: The Masquerade – Bloodlines nagy kedvencem volt, a sokadik rajongói patch után játszható is lett.

Senki ne feledje, hogy ára van annak, hogy 4k 30fps vagy ki tudja mivel játsszon a jónép.
Erősödtek a gépek meg minden, de tényleg az a logikus, hogy a számítási idők is megnőttek. Simán lehet 1-1 folyamat a többszöröse a 15 évvel ezelőttinek. Az ára a minél szebb grafikának.
Ha holnap feltalálnának valamit, amitől 50%-kal gyorsabb lenne a fejlesztés, akkor sem lennének olcsóbbak a játékok. A kiadónak kevesebb pénze menne az egészre, a játék hamarabb megjelenne - ugyanakkora áron mégnagyobb profit, mert csak ez számít nekik.

Persze vannak kivételek a kiadós részt illetően - az elnyúló fejlesztési időkkel, pl. Blizzard de ez már más tészta.

[ Szerkesztve ]

(#115539) ZsZso válasza Źşë' (#115537) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Hmmm, tényleg! Köszi a helyesbítést.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#115540) DrTechnoid válasza ZsZso (#115531) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem 73 minusz , most vehetek megint egy rakat szemetet :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#115541) cskamacska válasza arty (#115535) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115542) micafighter válasza cskamacska (#115541) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hogy találtál ilyen képet? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115543) W.Wilson válasza micafighter (#115542) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Google első találata a lerágott csontra. :)

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#115544) Vertigo18 válasza micafighter (#115542) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lehet, hogy nem "találta", hanem ő "csinálta"! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#115545) arty válasza reelc (#115538) üzenetére


arty
veterán

veszélyes húrokat pengetsz! :D
mindjárt jön valaki, miszerint mamár a tesztelés is sokkal gyorsabb, könnyebb, mint régen ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115546) micafighter válasza W.Wilson (#115543) üzenetére


micafighter
nagyúr

Minden tiszteletem azé a fotósé aki vette a fáradtságot hogy egy ilyen képet készítsen és közzé tegye a köz javára :DDD

(#115547) FunPro válasza arty (#115545) üzenetére


FunPro
senior tag

Sokkal könnyebb és gyorsabb is, hiszen manapság úgy tűnik már nem nagyon csinálnak olyat. . . :U

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#115548) cyberkind válasza arty (#115545) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha azt nézzük egy teszt csak a szerverekre terjed ki, hogy bírja-e a strapát, mivel minden konzolport ott nem nagyon lehetnek bugok vagy ha lesznek simán javítják, PC-n meg... :D

Paranormal Cocktivity

(#115549) micafighter válasza FunPro (#115547) üzenetére


micafighter
nagyúr

Dehogynem. Early access keretében egy jelképes összeg fizetése után beta tesztelő lehetsz :)

(#115550) reelc válasza FunPro (#115547) üzenetére


reelc
veterán

Ebben igazi úttörő volt a City Interactive. Lásd a sorozat ide vonatkozó részeit. :D Na jó, nem csak ők követtek el ilyet.

(#115545) arty: :DD

(#115541) cskamacska: Volt ilyen sótartóm. :)

(#115549) micafighter: Ha nincs szerencséje a vásárlónak, ugyanezt a tesztet végezheti AAA címmel is, akár 60 EUR-ért.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.