Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115251) Balesz1899 válasza fogtunder (#115249) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Majdnem mind kártyás, szóval amiatt talán megérné, de a Steamgiftre felpakolászás miatt viszont nagyon nem. Én azért vettem meg, aztán pislogtam, mit hal a szatyorban :DDD Szóval marad a kártyafarm és a "fiókom telecseszése mindenféle szeméttel"-küldetés. :DDD

(#115252) Źşë'


Źşë'
addikt

Humble Bundle Charity ez elég nice :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115253) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kaptunk pár kulcsot a Prime Arena című játékhoz, bedobok ide 3-at, próbáljátok ki, aztán pls írjatok róla, hogy milyen.

Ez egy MOBA/survival, nincsenek csapatok, a készítők a PUGB-hez hasonlítják a játékot, vagyis csak te számítasz senki más.

Trailer

IPHRE-CWT4L-C6G2B
ZTWKE-LZ8GH-9XW8A
W5C3C-NR97G-58RVI
IAG70-KZ63P-BQZIY
9KCP4-0IWKX-LNNIQ

Nyilván a játék egyelőre még béta, vannak benne úgy látom még lefordítatlan/orosz szövegek is. Sőt nekem kb nem is megy tovább a karakter választón... :W

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#115254) ProEvoFan válasza Źşë' (#115252) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az bizony :R :C

(#115255) cskamacska válasza eami (#115208) üzenetére


cskamacska
addikt

free as in kóla :P

cyberkind: Nem rossz az, csak helyén kell kezelni.(kuksziban? ;] ) Anno egy kifejezetten hangulatos csapat alapú TPS is lehetett volna. Aztán kaptunk egy lelketlen Diablo klón MMO-t. :U

The Division Cinematic Trailer [E3 2014]
Dead Island trailer átverése lófütyi ehhez képest. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115256) Crytek válasza cskamacska (#115255) üzenetére


Crytek
veterán

Cinematic trailer...semmiféle átverés nincs...Hozza azt ami a címe. Nem többet.

Next PC Upgrade: 2022

(#115257) cyberkind válasza Crytek (#115256) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy hozza, ha hozta volna akkor most egy új, egyedi és remek címről beszélnénk, közben meg nem így van.

Paranormal Cocktivity

(#115258) sixpak válasza cskamacska (#115255) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezt sosem értettem, tényleg jó a trailer, de az egy utófeldolgozott, hatásvadász time lapse elemekkel megspékelt videó.
Most is lehetne ilyen videót csinálni a játékból.
Szerintem így is az egyik legrealisztikusabb grafikájú cucc a piacon.
Soha rosszabbat.... :)

Szerk.: nyilván én is belenyúltam a képekbe, ahogy a cinematic trailerben is tették. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115259) ayo válasza sixpak (#115258) üzenetére


ayo
addikt

én soha se értettem ezeket a felháborodásokat, bárcsak ennyi gond lenne az ubisoft játékokkal, hogy nem annyira szép a naplemente vagy kevesebb esőcseppeket számolsz, ha vihar van.. :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#115260) sixpak válasza ayo (#115259) üzenetére


sixpak
nagyúr

De itt ilyenről nem is beszélhetünk, parádésan néz ki a játék....szerintem egyedül a Frostbite 3 tud realisztikusabb megjelenítést.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115261) cyberkind válasza sixpak (#115260) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahogy írod, és nem kell hozzá atom, hogy lássuk is ezt a csodás grafikát. :K

Paranormal Cocktivity

(#115262) Źşë' válasza sixpak (#115258) üzenetére


Źşë'
addikt

Te, az itt az első képen nem Pamkutya? :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115263) sixpak válasza Źşë' (#115262) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem, az én vagyok, pompomos sapka fetisiszta vagyok, az óvodás időkből maradt meg bennem. :D

Cyber: 👍

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115264) bullseye


bullseye
addikt

Ha jól tudom Divisionből éppen ingyenes hétvége van, szóval mindenki megnézheti, mielőtt kemény véleményt alkot. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#115265) cyberkind válasza bullseye (#115264) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha annyira jó lenne a játék nem lenne ingyé' hétvége, via Gta V. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#115266) cskamacska válasza sixpak (#115258) üzenetére


cskamacska
addikt

Csak a lényeg nem jött át. :P

Nem az a poén hogy lebutították a grafikát, mert az épp rendben van mint tudtad is prezentálni. Az a gond, hogy az utófeldolgozott, hatásvadász time lapse elemekkel megspékelt videó alapján akár egy Spec Ops: The Line-al kevert The Last Of Us is kijöhetett volna belőle, erre kiadtak egy akció-RP hentelős MMO wannabe-t, ahol tucatjával végzed ki a rosszfiúkat hogy a végén egy +1 perception-t adó baseball sapka legyen a jutalmad, és mehess vissza az egy helyben álldogáló nemvagyokrobot quest giverhez a vérdíjért, és a sztori pörgetésért. :(

Igazából az van, hogy történet alapján meg van a Spec Ops: The Line, csak éppen Ubiék teljesen komolyan gondolták, hogy az anyagyilkos kaliberű szenvtelen zsoldos, aki leszedi a betegségben elhunyt kislány fára mászott cicáját még ha az egész utca belepusztul is, az egy szerethető főhős lehet akivel azonosulni lehet. :)

Persze lehet hogy ez csak egy cookie cutter generic játék, egy random multi cucc aminek segítségével lehet marhulni a haverokkal, és az ide vágó Extra Credits rész csak nekem ment az agyamra, hogy cégbirodalmak már ahhoz kondicionálnak, mikor majd az ő zsoldosaik fogják átvenni az állami szervek helyét, de na. :D

Extra Credits - The Division - Problematic Meaning in Mechanics

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115267) sixpak válasza cskamacska (#115266) üzenetére


sixpak
nagyúr

Elnézést, tényleg nem jött át. :B
Amúgy igaz minden szavad, nagy lehetőségek lettek volna ebben a játékban....talán majd a folytatás...
Sorry, még egyszer.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#115268) Crytek


Crytek
veterán

Aki várja az ELEX-et azoknak némi info:

German magazine gamestar already has a test up for the game ( with video ) , but its currently only for plus users ( e.g pay a month because we are greedy fucks ). By the few parts u can read as a free user it seems its one of PB's best games, even better than gothic 2.

Quote:
Elex doesn't take your hand
- tiny small tutorial
- all enemies kill you at least within 3 hits
- you can miss quests/infos/mechanics if you miss proper attention
- first hrs are hard and at times frustrating
- might be either refreshing or totally overwhelming

Elex embraces Piranha-Bytes strengths
- your char is bluff; piles of coarse dialogs
- huge open world however with fascinating details around every corner
- environmental stories; hidden camps; people; weapons; all sorts of stories, audiologs and letters
- gameplay is defined by the classic gameplay-quintet of combat, conversation, exploration, scavenging and leveling
- ruthless difficulty
- but ALSO all the known PB shortcomings (animations, textures, production values...)

Elex is NOT an AAA game
- graphics doesn't knock anybody's socks off; not ugly either
- 30 devs working in a single family building
- animations are stiff, facial expressions and faces are repetitive, some textures look rough.
- creative Art-Design: picturesque landscapes due to diverse sceneries
- german syncro is doing well
- best score since good old Gothic days

Elex runs on a toaster
- runs on even weak PCs decently
- with min. details (16x AF, SMAA) even a Geforce GTX 760 will run it with 45fps

The strength of Elex' stories is found offside the main story
- main story THE most interesting PB has ever written: your alter-ego is a former terroristic ALB-General, who finds himself amidst normal people and societies. We gradually learn more about his own violent past, learn about a vile betrayal and decide how the world should keep on spinning.
- mix of genres invites to learn and see more of the world
- main story remains in the background for some time
- no arc of suspense a la Witcher 3
- interesting moments offside the main story - side quests, environment, companions
- each main protagonist has its own little story
- quests with nasty moral decisions which end up far more gripping than in Gothic or Risen series - HIGHLIGHTs of the game
- standard fetch quests but also most quests can be solved in more than three different manners

Elex is no Bug-Fiasco, but has rough edges
- while testing no severe bugs that affect test score
- however glitches and small issues along the way; nothing has impact on the overall fun factor though.
- many mechanics lack the necessary fine-tuning; combat can be fiddly and clunky; the jetpack lacks the proper pace; Interface and inventory are neither particularly impressive nor managable.

Elex is a true RPG
- no Action Game with RPG elements but a true RPG
- combat is subordiante to the character system
- Leveling and specialization is often times more interesting than the actual use of such enabled combat mechanics; killing a horde of raptors after you've been pathetically running from them hours priorly is extradordinarily satisfying
- satisfaction of leveling combat mechanics > clunky combat
- Crafting, using sockets, alchemy and the correct choice of factions can create a deep and rewarding rpg system.

Cikk

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115269) arty válasza cyberkind (#115235) üzenetére


arty
veterán

nem ugyan az a fejleszto... (nem a milestone)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115270) eami válasza Crytek (#115211) üzenetére


eami
addikt

wow, most látom csak, hogy jó pár játék még meg sem volt :C

(#115271) micafighter


micafighter
nagyúr

Na megint az on topikra hittem hogy az off.. :)) Emlitve lett ott az MGS, erről jutott eszembe: MGS5 PP-től emlékeim szerint el voltak ájulva az emberek, tesztelők média stb (szóljatok ha rosszul emlékszem). Egyetlen kritika érte a játékot, mégpedig az MGS5-öt és az MGS1et összekötő utolsó 1 perc kb. Azzal nekem annyira nagy problémám nem volt, össze lett kötve, ok.

Viszont az nem fér a fejembe hogy nem húzták le a kritikák a befejezetlen storyt. Most volt nemrég ugye a deus ex, panasz érte hogy nem lett befejezve a sztori. Azt is végig vittem, de ott úgy érezni lehetett a vége felé a játéknak hogy nem fognak tudni minden szálat elvarrni, ugyhogy annyira nem volt zavaró nekem, persze sajnáltam. Viszont MGSnél konkrétan ugy éreztem, hogy egy bazinagy hentesbárddal elvágták a játék végét.

Nem tudom hogy lehet, hogy a deus exet lehúzták ezért, az MGSt megse szólták.

Arrol nem is beszélve hogy a küldetések sorrendje nem kötött viszont így játék közben néha értelmetlenek az átvezető videók mert nem kronológiai sorrendben jönnek.. Több óra volt játékon kívül utána nézni a neten hogy jönnek az átvezető dolgok sorrendben úgy hogy értelme legyen. Mert a jatekban erre nem volt mód persze.

Sok sok videó (próbáltam megérteni) után arra jutottam, hogy ez is a hype meg a rajongók miatt van, kb úgy mint a zeldánál..

Ettől függetlenül persze jó játék az MGS5 de ilyen hibák mellett én nem említenék 10/10et sehogyese. Pl a rendes ending be se jött, pedig vagy 3 féle is van, a játékot meg végig vittem :DDD Vagy 3/4 órányi átvezető videó kimaradt nálam nem tudom miért, és ebben a konzol exkluzív benne sincs ami szintén egy vicc, mivel a fő küldetés szál lezárása gyakorlatilag csak konzolon elérhető.. :)

[ Szerkesztve ]

(#115272) oriic válasza micafighter (#115271) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Viszont az nem fér a fejembe hogy nem húzták le a kritikák a befejezetlen storyt. "

Annó én 80 pontot adtam neki emiatt, és csomó helyről kaptam hurrogást hogy hülye vagyok. :DDD [link]

Live-Die-Respawn

(#115273) Crytek


Crytek
veterán

Homefront®: The Revolution -hoz miket kell megvenni, hogy a single cuccos teljes legyen? Elég az Expansion pass vagy van még más is?

(Az ilyen skinek fegyverek járművek egy játékban sem érdekelnek szóval az véletlenül sem kell)

Next PC Upgrade: 2022

(#115274) i2k válasza Crytek (#115273) üzenetére


i2k
senior tag

Nem kell más.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115275) cyberkind


cyberkind
félisten

CD PROJEKT RED VS OTHER GAME DEVELOPERS

Tökéletesen igaz, nyilván itt is van/volt downgrade de így is masszívan szebb mint egy Gta 5 vagy bármelyik más open world játék. :K
(az egyik fórumtárs "csak" 1200 screenshot-tal fejezte be a játékot :D )

Paranormal Cocktivity

(#115276) FunPro


FunPro
senior tag

Sziasztok!

Lenne két kérdésem.

A gamesplanet.com megbízható oldal? És ha igen, vajon az euro truck simulator 2 gold miért csak a francia domainjükön van?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#115277) FunPro válasza FunPro (#115276) üzenetére


FunPro
senior tag

A kérdésem mostmár csak annyira redukálódott, hogy megbízható oldal-e. Az ets2 itt jobb áron van!

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#115278) duvi válasza FunPro (#115277) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, megbízható :K Hivatalos viszonteladó.

(#115279) tomsolo


tomsolo
őstag

Jó lett a Divinity Original Sin 2.

Tactician módban tolom, az alfához képest talán kicsit könnyebb is - vagy csak most sokkal óvatosabb vagyok :) Az első rész mindenképpen ajánlott előtte, nem is a sztori miatt, hanem mert ahhoz jóval könnyebb ráérezni hogyan is kell az alapokat játszani. Itt a tutorial nagyon laza és már az eleje se sétagalopp, pikk-pakk lerongyolnak ha nem figyelsz.

A szöveg sokkal nehezebb, rpg asztalos narrálós, murva sok beszélgetés van az elején egymás után a nyakadba omló questtel. Már az egyben is sokszor elkapott a túl sok a lehetőség feeling, itt ez halmozottan érvényes.

A harc nagyon jó, könnyen bele lehet futni epic adok kapokba, de kell hozzá erősen a taktika mert nagyon csoffadt vagy az elején. 3 nyamvadt krokodilra simán ráment pl. egy délutánom :P

Idei év második legjobbja.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115280) reelc


reelc
veterán

Októberben jön a Grim Dawn expansionja, az Ashes of Malmouth.
Pontosabb dátum később lesz, az ára $17.99.
Trailer és infók.

(#115281) i2k válasza reelc (#115280) üzenetére


i2k
senior tag

:R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115282) micafighter válasza tomsolo (#115279) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mi az első? :))

(#115283) tomsolo válasza micafighter (#115282) üzenetére


tomsolo
őstag

az alfa :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115284) Crytek


Crytek
veterán

Forza Motorsport 7 demo (Holnap) Hátha érdekli majd azt a párszáz embert a világon aki a M$ storeban vásárol pc-re :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115285) cyberkind válasza Crytek (#115284) üzenetére


cyberkind
félisten

Én megfogom majd venni de csak BF-kor, olyan 30-40eu-t simán megér ez a játék, legyen akármennyire is szar a Store, akinek meg annyira szar, hogy nem tud eltekinteni annak ott a Project Cars, bár szarra se való a Forza ellen/mellett. :K

Paranormal Cocktivity

(#115286) Crytek válasza cyberkind (#115285) üzenetére


Crytek
veterán

M$ üzletpolitix miatt kb 30 év és emberi áron lesz a Horizon 3 is :C

cyberkind: Simát max az meg a kutyának se kell. :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115287) cyberkind válasza Crytek (#115286) üzenetére


cyberkind
félisten

Hülyeséget beszélsz mert a megjelenés után 2 évvel már nagyon emberi, sőt már most is 1 év után 6-7k-ért lehet(ett) venni. ;)

A 7-nél nem sok értelme van az elején a fullosat venni 700 autó meg 30 pálya különböző kombóival, a Horizon-nál meg a havas DLC ér valamit.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115288) oriic válasza Crytek (#115286) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

7000 Ft-ért volt vehető a játék egy-két hete itthoni boltban.

Live-Die-Respawn

(#115289) Balesz1899 válasza Crytek (#115286) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Az általad emberinek tartott 8 játékot tartalmazó, 1 dolcsis bundle valóban lehet, hogy csak akkorra valósul meg... :U

(#115290) Crytek


Crytek
veterán

Oddworld: Abe's Oddysee --> 2 napig free a GOG-on!

Next PC Upgrade: 2022

(#115291) tomsolo válasza Crytek (#115290) üzenetére


tomsolo
őstag

tök jó, de mióta kijött a New 'n' Tasty azt érdemes tolni

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115292) Crytek


Crytek
veterán

Humble új bundle megint gyenge lett :O

Next PC Upgrade: 2022

(#115293) croli válasza Crytek (#115292) üzenetére


croli
aktív tag

Anno valahol láttam (de szerintem itt is írta valaki) hogy kiszivárgott mi lesz és tényleg az lett...

(#115294) tomsolo válasza Crytek (#115292) üzenetére


tomsolo
őstag

5 dollárért a Mordor GOTY meg az oxenfree teljesen korrekt.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115295) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Youtuberek pro/kontra. Hajrá!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#115296) Crytek válasza ZsZso (#115295) üzenetére


Crytek
veterán

Pocok te vagy az?

Next PC Upgrade: 2022

(#115297) gyimger válasza ZsZso (#115295) üzenetére


gyimger
őstag

Elolvastam a másik témát, aztán átjöttem ide és rácsodálkoztam erre az üzenetre, miért van ez az ON-ban. Már megint összekeverhető a kettő.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#115298) cyberkind válasza ZsZso (#115295) üzenetére


cyberkind
félisten

Pro: Szar volt.

Kontra: Most is szar.

:DDD

Paranormal Cocktivity

(#115299) ZsZso válasza gyimger (#115297) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Tegnap óta megy a Youtuber téma az ONban. 100 üzenetből egyébként is max. 10 a 'zakció'. Szomorú, hogy van kb. 10 ember, akik bármikor képesek összehangolt munkával taccsra vágni az ONt (az veszi magára aki akarja), a másik 90 (?) meg csöndben nézi, mert nem akar +1 OFF -ot generálni. Szomorú.

Ha már a read-only tagokért nem, akkor legalább a modikat és Ayo -t tiszteljük meg azzal, hogy nem csinálunk nekik bónusz melót. :K

Szerk: látom valaki takarított.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#115300) micafighter válasza ZsZso (#115299) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem tudom amugy egy ott felvetett témát miért nem lehet itt folytatni mondjuk az első hsz után és nem 100 után. Kb ugyanazok az emberek követik a két topikot, ugyhogy linkelgetni se nagyon kell másik topikot, hogy most ez milyen párbeszéd folytatása..

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.