Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115551) micafighter válasza reelc (#115550) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igy van, csak ott sokszor preordernek hívják :))

(#115552) cskamacska válasza reelc (#115550) üzenetére


cskamacska
addikt

Az hogy random játékoknál már a legalapvetőbb quality assurance ellenőrzéseket lespórolják az egy dolog, következetes nemelővásárlással és kis utánajárással ezt ki lehet kerülni. :K

De hogy a már Microsoft is kidobta a tesztelőit(évekkel ezelőtt!), és emiatt lehet szopni nap mint nap az Egy Windows Mind Felett aktuális szervíz peccseinek nyomorával, messze túl megy a kiadók féllérkefélkéin, mert ez elől nem lehet meglógni. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115553) reelc válasza cskamacska (#115552) üzenetére


reelc
veterán

Na igen, és ilyenkor eszembe jut az is, hogy mennyire agresszív politikát folytatott a Microsoft, hogy a Windows 10-re álljon át mindenki.

Ha már tesztelés.
Évekkel ezelőtt akadtam ebbe a 2013-as interjúba, szerintem érdekes. Így már érthetőbb, hogy került a kereskedelembe így a játék.
Elsősorban az annó a Media Marktban, ill. Auchanban is toplistás PC játékról van szó. :D
A Mesterlövész.
Akkoriban mire rászántam magam, hogy megvegyem kemény 500Ft-ért, már hiánycikk volt.

Manapság ennél komolyabb hibák is vannak, nem csődközeli kiadók ill. fejlesztők révén.

[ Szerkesztve ]

(#115554) shaddy1027 válasza ZsZso (#115531) üzenetére


shaddy1027
tag

Jó, hogy írtad, gyorsan nyomtam 3 refundot amit már el is fogadtak, 60 centecske visszavándorolt. Nem sajnálom az ilyenekre, de mikor még nem is kártyás a játék, na mindegy majd jobban kell figyelni :(((

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#115555) Crytek


Crytek
veterán

Aztecalypse :C

Next PC Upgrade: 2022

(#115556) tomsolo válasza arty (#115535) üzenetére


tomsolo
őstag

Beszélgetnék én veled, de minek?

Úgy is az lesz a vége, hogy megint felborítasz mindent és ideszarsz az asztalra. Őszintén szólva én már ott elvesztettem a fonalat, hogy én asset legyártásról beszéltem te meg jössz a pályaszarkesztő tapasztalatoddal (ami persze nincs, proof:

> ha megnézem ma az UE4 pályaszerkesztőt, egy az egyben olyan, mint az UE1 volt,
> semmi pluszmeló nincs vele

okay
).

Hogy GT pápa mit hazudozik össze a nyilvánossság előtt és te felszopod - a hozzád hasonló magas kvalitású level editorokkal együtt - azzal sem tudok mit kezdeni, már nagyon régen nem szempont ez. (12 db GTA5 kocsi kijönne az original Hillockból.) Most jöhetnél azzal, hogy de az kocsi(műszaki rajz) de az a helyzet, hogy ott még könnyebb lenne a helyzet.

Ha meg már a GT 5 szóba került, azon a projekten akkora ászok dolgoztak, hogy amikor a PG küldött nekik egy DVD-t az általuk a GT5 speckónak megfelően összerakott Köenigseggel akkor mély duzzogásba kezdtek mivel feleannyi polginból összeraktak olyat amit a japók 500-ból se tudtak.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115557) cyberkind


cyberkind
félisten

A CoD Black Ops 3-ban mi a kolbász lenne 92gb? :D Kétlem, hogy az Uncharted szintű összetettség és társai ami nincs. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#115558) yozsee11 válasza cyberkind (#115557) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A Zombies Chronicles miatt nőtt meg a mérete: [link]

Includes 8 remastered classic Zombies maps from Call of Duty®: World at War, Call of Duty®: Black Ops and Call of Duty®: Black Ops II. Complete maps from the original saga in fully remastered HD playable in Call of Duty®: Black Ops III.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#115559) cyberkind válasza yozsee11 (#115558) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ez nincs is meg és így 92, vagy ezt is mindenképp leszedi csak nem enged hozzáférni?

Paranormal Cocktivity

(#115560) Dilikutya válasza cyberkind (#115559) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mintha sose láttunk volna még ilyet. :)
Bár eredetileg ezek nem voltak benne, azt meg nem hinném, hogy utólag csakazértis letöltötte neked a kliens.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#115561) cyberkind válasza Dilikutya (#115560) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak érdekes volt mert a Quantum Break "csak" 70gb a király és durva átvezetőivel.

Paranormal Cocktivity

(#115562) cyberkind


cyberkind
félisten

Érdemes kitolni az Assassin's Creed 1-et vagy inkább a 2-vel indítsak és onnan menjek sorba?

Paranormal Cocktivity

(#115563) -Prometheus- válasza cyberkind (#115562) üzenetére


-Prometheus-
tag

Én a helyedben végigszenvedném az 1-et is. Ha más nem, azért, hogy a 2-t még jobban tudd értékelni utána. :D A 2 minden tekintetben előrelépés lesz hozzá képest, de későbbi részben lesznek utalások az 1-ben történtekre, így én nem spórolnám le.

Néhány hónapja én is elkezdtem újrajátszani a sorozatot (nem haladok túl gyorsan, a Revelations közepénél járok kb.) és bizony az 1-gyel kezdtem, annak ellenére, hogy korábban is végigvittem már legalább kétszer, mert bár nem a világ legjobb játéka (pl. visszamenőleg a későbbi sokkal jobb részek fényében nézve), mégis, azért úgy lesz teljes a sorozat. Legalábbis számomra.

[ Szerkesztve ]

(#115564) fogtunder válasza cyberkind (#115562) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én kihagynám az elsőt személy szerint, már a látvány sem ad olyat, mint a megjelenéskor és iszonyat repetitívvé válik már a játék első felében. olvasd el a sztorit, hogy képben legyél, aztán mehet a második rész, ami a mai napig az egyik kedvenc játékom.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115565) reelc válasza cyberkind (#115562) üzenetére


reelc
veterán

Én majd ha nekiugrom a sorozatnak, az elsőtől fogom kezdeni.
Nem érdekel milyen mai szemmel, én vagyok jókora késésben. :)
Biztosan élmény, és sikeres volt, elvégre egy franchise nőtte ki magát belőle, és ennél a résznél kezdődött.

(#115566) Sirpi válasza ZsZso (#115531) üzenetére


Sirpi
senior tag

4964 -> 4928, pont megduplázódott a távolság a jubileumig :P

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#115567) maross válasza cyberkind (#115562) üzenetére


maross
veterán

Latvanyra nem lehet kulonosebb panasz az elso reszben sem, de neha sokat kell lovagolni ket helyszin kozott. Tulelheto, en az elsovel kezdenem :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#115568) Agyzuzo válasza cyberkind (#115562) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem nagyon bejött az első rész. Ugyan a 2. és a Brotherhood a legjobbak, de a Revelations-t körökkel veri. Ki ne hagyd!

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#115569) vorosmarti válasza reelc (#115565) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Annak ellenére h elég repetitív, meg nem a legjobban sikerült epizód, mégis érdemes megnézni. Akármilyen régi, sztem még most is nagyon szép. Sokkal szebben öregszik, mint a kortársai hasonló kategóriában.

(#115570) cyberkind


cyberkind
félisten

Köszi srácok, akkor ezzel kezdem és ha nem tetszik max kihagyom, úgyis ott a többi. :D

Paranormal Cocktivity

(#115571) KisApám válasza cyberkind (#115570) üzenetére


KisApám
addikt

Ha minden igaz (az UPlay könyvtáramat nézve), mondhatni minden AC megvan nekem.
Nemrég a Unity-t, előtte a Black Flag-et, most a Syndicate-t tolom. Ez után meg a Rogue-t.
A Black Flag meg a Unity a kedvencem. A Syndicate nem túl jó utánuk.
A Rogue tuti felüdülés lesz. Kedvelem a hajós csatákat. :D

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115572) DrTechnoid válasza KisApám (#115571) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Mi van akkor ha megveszem steam-en a Syndicate Gold-ot , de már Uplayen aktiváltam a non-steam stock verziót?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#115573) cyberkind válasza DrTechnoid (#115572) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak a The Crew-ról tudok nyilatkozni, abból megvan a free de amikor megvettem a Steam-eset akkor lett még egy a játékból (uplayen), igaz vissza is kértem az árát mert nem lehet újrakezdeni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115574) KisApám válasza DrTechnoid (#115572) üzenetére


KisApám
addikt

Steam és UPlay két külön bolt, mint írtad, semmi akadás nem lesz a kettő között a játékkal, ha erre gondoltál.
Az Assassin's Creed III Deluxe a Steamen és az UPlayen is megvan nekem.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115575) tomsolo


tomsolo
őstag

Josh Sawyer (game director for Pillars of Eternity) reacts to DOS2's reception

hehe :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115576) bullseye válasza tomsolo (#115575) üzenetére


bullseye
addikt

Azt hittem nyilatkozatot ad ki, hogy a közösségük aggodalmát fejezi ki, hogy ennyire nyilvánvaló lopása a játékuknak. ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#115577) micafighter válasza bullseye (#115576) üzenetére


micafighter
nagyúr

hessteg bluehole :DDD

(#115578) tomsolo


tomsolo
őstag

Killer Instinct a steamen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115579) Crytek válasza tomsolo (#115578) üzenetére


Crytek
veterán

Ez most melyik? MS Storeba van egy ingyenes.... Gondolom akkor a Definitive mert az viszont 14k

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115580) ayo válasza Crytek (#115579) üzenetére


ayo
addikt

Az ingyenes is csak demo, egy karakterrel nem annyira izgalmas a játék, ez most már nincs szétdarabolva szerencsére...már csak egy jó sale kell neki. Kár hogy nem itt kezdte.

http://jateknaplo.blog.hu

(#115581) tomsolo válasza ayo (#115580) üzenetére


tomsolo
őstag

Most kapott 25%-ot :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115582) i2k válasza tomsolo (#115581) üzenetére


i2k
senior tag

Az embereknek a jó se jó :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#115583) tomsolo válasza i2k (#115582) üzenetére


tomsolo
őstag

mikor először linkeltem még full áras volt :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115584) Crytek


Crytek
veterán

Outlast Steamspy 2017.09.21

Owners: 1,835,884

2 napos free után:

Owners: 4,232,939

A sok ingyenélő :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115585) ayo válasza tomsolo (#115581) üzenetére


ayo
addikt

hehe, tényleg! Akkor remélem télen 50-et kap :D

Egyébként meg megjelent végre a RUINER

http://jateknaplo.blog.hu

(#115586) gyimger válasza Crytek (#115584) üzenetére


gyimger
őstag

Valami ilyesmire számítottam. A második részt akarták vele promótálni, de én személy szerint megvárom azt is ilyen áron adják.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#115587) arty válasza tomsolo (#115556) üzenetére


arty
veterán

"Őszintén szólva én már ott elvesztettem a fonalat, hogy én asset legyártásról beszéltem te meg jössz a pályaszarkesztő tapasztalatoddal (ami persze nincs, proof:
> ha megnézem ma az UE4 pályaszerkesztőt, egy az egyben olyan, mint az UE1 volt,
> semmi pluszmeló nincs vele
okay
)."

szerintem te már ennél jóval korábban elvesztetted... pedig nem bonyi!
- a pálya, annak részei (tereptárgyak, texturák, minden!) és a modellek (karakterek, egyéb objektumok) - ez mind asset. bármelyikről beszélhetünk, mindet bonyolultabb elkészíteni manapság (tények alant!)
- a szarkazmust, mint fogalmat javaslom kiguglizni. pláne, ha egy mondat után kacsintó szmájlit látsz. megkímél a falnak rohanástól....

De akkor kezdjük az "asztalraszarást":
- komolyan egy madártávlatból játszott rpg 2011-es, 1 lodos modelljével jössz?! a 2009-es forza egy példa autómodellje a meló végére 170+ ezerből állt:

"LOD0: 172753 polys (car selection)
LOD1: 45074 polys (gameplay)
LOD2: 21802 polys
LOD3: 13134 polys
LOD4: 6360 polys
LOD5: 2556 polys
Hi-res cockpit: 79,845 polys" (na, ezt a modellt pl egy átlagos 2000-es autósjátékban egyáltalán el se készítették (vagy csak primkó skiccnek nézett ki)... újabb példa, mennyire volt ugyanakkora meló anno a játékkészítés ;) )

ennyi polival melózni azért kicsit több meló lehetett (voltak is szép elbarmolások a végleges játékban is), mint az ezeröcsis poe perfektre csiszolásával... (nem mintha bármelyikről is tudnánk ugye, hogy mennyi ideig tartott egy modell elkészítése, úgyhogy marad a gétépápa, referenciának, addigis)

az nfs link is szenzációs, ilyeneket látni benne, hogy " ‘Car Bible’ which covers every element of the build process. When printed out it's almost 200 pages!" - nyilvánvalóan egy egyszerű, rövid, félnapos meló lehet ennek alapján 1-1 kocsit a játékba ültetni :)

kb a 4. oldalon vagyok és már a negyedik melóst említi, aki részt vesz 1 autó játékba ültetésében - ekkor még modellel konkrétan dolgozót nem is említettek! (tisztára olyan lehet, mint a kétezres években ;) )
egyébként kellemes olvasmány, nem gondoltam h egy "primkó" nfs is ennyire odafigyelős autószempontból.

végül konkrét idő itt se szerepel....

... de nesze, a forza hazug pápáitól is egy kis hint - 2014-ben járunk, azaz még mindig nem az "idei" játékoknál: [link]

"Each new game, and each new generation of console, allows the models to be much more detailed than before. That's a good thing, but it comes with the obvious downside of requiring a lot more time and effort on the part of the art team. This in turn means today's racing games can't really match the 500 to 1,000 different, simpler models that appeared in older games.

Turn 10 Art Director Gabe Garcia showed us just what is involved in building a new car for a new Forza game. It was easy to see why it takes four people six months from start to finish to model each car."

4 évvel később ezek meg mégnagyobbat hazudnak. Jé.
Vagy várj! Ez má' összeesküvés, nem?!

A végéről... legalább olvasd már el amit linkelsz!
"this Koenigsegg CCX rendering has nothing to do with Gran Turismo 5." - tehát elküldtek a pápának egy rendert, ami poligonban spec PONT annyi, amiről a pápa beszélt kamuzott. és? mit kellett volna erre tenni a japóknak? összecsomagolni az irodát és felgyújtani? (és te amugy minek tetted ezt a hsz-edbe? mit akartál ezzel mondani? hogy nem csak a poliphonynál melóznak tehetséges emberek? netán van róla info, hogy ők ezt itt 2 perc alatt hozták össze vs. poliphony félévig tákol egy "ilyet"?)

Szívesen olvasnék jövőbe mutató technikákról, amivel egy autó (vagy bármi más modell) játéba kerül annyi idő alatt, mint amennyi alatt összeraksz egy 2000-es években divatos, párszáz polis modellt. Az ugyanis végre alátámasztaná, amikről hadoválsz :P

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115588) cskamacska válasza arty (#115587) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115589) tomsolo válasza arty (#115587) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem kellett volna sokat tekerni, hogy, kiderüljön kész Maya fájlt küldtek nekik valamint, hogy :

"Everybody see that this Koenigsegg CCX model in our presentation looks better than GT5 cars but nobody understand why it better. Of course non realtime rendering make look better, but we think that main thing why it look so is that it have perfect surface. Look at this screenshots that show bad places on GT5 cars http://propergraphics.com/3dlowpoly/GT5P_screenshots.htm
This screenshots show warped surface of GT5 cars - such problems make car look like paper or something - not sure how to call it, but it kills realism. Koenigsegg model don't have such problems with surface because we done it with proper methods. Also GT5 cars using polys not by the most efficient way, look at this screenshot - http://propergraphics.com/3dlowpoly/GT5P_screenshots/GT5P_wire.jpg"

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115590) arty válasza cskamacska (#115588) üzenetére


arty
veterán

nem az ilyesmi nem megy (jól/sehogy) :)

---

tomsolo: okádék flash oldala volt a propereseknek, nem álltam neki ilyen helyen a hátteret kutatni (a linkeden közvetlenül nem szerepelt az info)

"mindenkinél" van jobb/hatékonyabb/stb modellező, vedd úgy hogy az átlag cég átlag modellezőjéről van szó (akár 2000-et, akár 2017-et írunk)

amugy a polifóni szánalmasan dolgozik (lassan), de a forzásokról ez nem mondható el: évente, kétévente jön forza játék, a modellezés részben kiszervezve történik (ócsóbb régiókba), mert nem győzik (700, brutális kidolgozottságú autó! és egy autómodell nem csak a wireframe, de ezt ugye az nfs-es linked is jól példázta, mennyire nem)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115591) Źşë' válasza arty (#115590) üzenetére


Źşë'
addikt

dejó, egymásra találtatok :C :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#115592) cskamacska


cskamacska
addikt

más

Bundlistars Battle Academy Complete Bundle

benne 2 euróért:
Battle Academy
Battle Academy - Blitzkrieg France
Battle Academy - Operation Sealion
Battle Academy - Operation Husky
Battle Academy - Rommel in Normandy
Battle Academy - Fortress Metz
Battle Academy - Operation Market Garden

4,89 euróért még:
Battle Academy 2: Eastern Front
Battle Academy 2 - Battle of Kursk

Jó belépő taktikai wargamék összes DLC-vel, és előfordulhat hogy már nem lesz ilyen áron. Egyébként 132€ a normál összesített áruk. :)
Holnap reggelig érhető el.

és

Bundlistars Spotlight Bundle

benne 3 euróért
Tempest: Pirate Action RPG
King of Dragon Pass
Novus Inceptio
Tavernier
Battle Fleet 2
Chime Sharp
Warhammer Quest
Squareface
Dark Train
NotGTAV
NotCoD
Loot Hound

Igen jó bundli, kici ócón jó játékokkal. Még 3 napig érhető el.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#115593) Crytek


Crytek
veterán

Home Sweet Home ... demo van :C :R

The Painscreek Killings :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#115594) cyberkind


cyberkind
félisten

Amikor már azt hinnéd, hogy a Rockstar nem marad továbbra is Cockstar kiadnak egy újabb trailert a Red Dead Redemption 2-höz, köszi! :U :))

Paranormal Cocktivity

(#115595) fogtunder válasza cyberkind (#115594) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ne is mondd, annyira nincs kedvem konzolt venni egy játék miatt, de lehet muszáj lesz (jó, mondjuk az Uncharted 4 és a Horizon ZD, meg az új GoW-t is kipörgetném akkor már)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#115596) cyberkind válasza fogtunder (#115595) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezeket már kipörgettem, nyilván a GoW 4-et nem mert nincs kint így még várok egy pár évet, hogy aztán ismét legyen pár cím, bár a The Last of Us 2-re úgyis veszek PS-t, azt bűn volna kihagyni. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115597) cyberkind


cyberkind
félisten

Assassin's Creed Syndicate Season Pass megéri a 12EU-t? Ahogy néztem alig jönnék ki olcsóbban ha megvenném azt a két dolgot ami érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#115598) tomsolo


tomsolo
őstag

Namco Sale a Humblen
Get Even - 13,49 € kuponnal.

Ez egész érdkesnek tűnik.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#115599) arty válasza cyberkind (#115597) üzenetére


arty
veterán

ha vágysz a 40-60 órányi alapjáték után még további 10-20 órára a játék világában, persze ;) (én semmire se mentem vele, eléggé elegem lett a játékból a végére... de ez igaz volt a korábbi ac-kre is esetemben ;) )

(a hasfelmetszős sztorit sokan dícsérik!)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115600) cyberkind válasza arty (#115599) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ez az egyik ami érdekelne ez most 6eu, a másik a 10 küldetéses maharaja-s téma, azzal együtt már 8 és alig kéne hozzádobnom a SP-hez.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.