Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114676) Źşë' válasza ZsZso (#114667) üzenetére


Źşë'
addikt

igaz, mindenkinek szíve joga magát úgy beállítani itt forumon ahogy akarja... sokszor, nagyon sokszor azért kiveri nála a kultúra a biztit (és ez hadd ne legyen már normális), az hogy folyamatosan abban a bizonyos hangnemben (nem trágár beszédre gondolok, de ettől független néha be- becsúszik ez/az) nyilvánul meg én erősen trollkodásszagot érzek már már, ezer meg egyszer tudat(t)ja velünk, a nézetét, és én nem is fogom megérteni sztem soha a lényét... azt hogy hálátlan azért a termékért amit kap azoktól a bizonyos fejlesztőktől (órákat tölt el a termékeikkel) és beléjük rúg nagyon durván, és mindezt hangoztatja.. tehát az hogy olcsón megvesz valamit az egy dolog, de ha valamiről az embernek olyan a véleménye akkor nem veszi meg, vagy ha szívesen tölti szabadidejét vele akkor talán támogatja őket hébe hóba - nekem ez a hozzáállás nem tiszta, és tudatom is, ez van - nem feltétlen kell egyetérteni dolgokban, pláne olyan dolgokban nem ami sztem azért picit tiszteletbeli is.. gondolok itt pl ugye a "charity"-re

(#114675) Crytek "Attól ,hogy ti türelmetlenek vagytok és feljebbvalónak magasabb rendűnek tartjátok magatokat attól ,hogy mocsok drágán vásároltok"

de ezt honnan veszed? vagy miből érzed, hogy mi így gondoljuk?!
ha valakit támogatok azzal hogy hozzájárulok a munkájához ez nem felsőbbrendűség feeling hanem az én saját döntésem, így gondolom hogy megérdemli a munkájáért, pláne ha még segítem is azzal hogy legközelebb valami hasonlóan faszát tegyen le az asztalra, vagy szimplán szeretném ha meg tudna élni éppúgy mint bármely dolgozó ember, kaját tudjon az asztalra tenni a gyerekének.. szimplán ennyi :( de ezt már sokszor kitárgyaltuk, igaze

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.