Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76351) Tom5


Tom5
addikt

Roland set-es Crusi omg.... :Y :Y tetszik!

(#76352) Gorneck válasza Tom5 (#76351) üzenetére


Gorneck
titán

És elég hozzá 4 set db... :) És aprít...persze a bracerrel... :)

Gorneck#1239

(#76353) davidsz


davidsz
őstag

Ez a játék megcseszhetné már... megint pach... 2 méterenként fekvés... szart sem ér semmi, amim megvan... :W :W :W
Tegnap GR31-ben vigyorogva mentem, ma percenként fekvés van ... vicc ez az egész.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#76354) kökény


kökény
aktív tag

Hi all, Barbit kiherélték: [link]

(#76355) prokxy válasza kökény (#76354) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, feljebb beszéltük, de szerintem így is erős marad. :)
Legalábbis bízom benne! :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76356) kökény válasza prokxy (#76355) üzenetére


kökény
aktív tag

Bocs, nem vettem észre, jah remélem így is OP lesz, ez meg wizz lesz nálam most a befutó ;)

(#76357) DioRobber válasza kökény (#76356) üzenetére


DioRobber
tag

Tulajdonképpen, hogy kivették a bracert egy nagyon erős T6-os barbárt csináltak? az kellett még mint egy falat kenyér :D

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#76358) Horbal válasza kökény (#76354) üzenetére


Horbal
őstag

Jah nagyon :)

GR 40 röhögve

GR 43 is simán lement.

Ezzel:
[link]

Parthan van bent nemesis helyett
Ignore pain helyett Ancient Spear - Boulder Toss
(valamiért nem frissül ez a xar)

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#76359) T. M.


T. M.
aktív tag

Ránézek a leaderboardra, Roland crusa gr50-nél jár :Y

(#76360) granini válasza DioRobber (#76357) üzenetére


granini
őstag

Ja mer az eddig nem volt csak a csuszkalos, meg az ugralos, meg mondjuk barmi ertelmes build ami esszel van osszerakva barbarnak ment a T6 farmolas szinten.. koszi Blizz, sokat segitettel.. okos..

Akkor melyik az a (dps) kaszt / build akinek kiado a masik 2 db slot egy 4-es partiban GR50 felet..? :U

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#76361) kökény válasza DioRobber (#76357) üzenetére


kökény
aktív tag

Iigen, T6 eddig már régóta nem kihívás sokunknak szerintem, csapatban is, mint kés a vajon haladnak az emberkék. Pont, hogy magasabb GR-en kellet volna,h javuljon a barbi csapatban, most annyi fog változni,hogy a főboss nem 6 perc csúszkálással lesz meg, hanem csak 4 GR40-42 környékén ilyen casual játékosoknak, mint nekem.

(#76362) kökény válasza Horbal (#76358) üzenetére


kökény
aktív tag

Majd ha a 40 lecseréled 50-re és a 43-at 53-ra, na akkor fogok örülni :D

(#76363) Blizz


Blizz
őstag

Csapatot keresek péntek 6 órai kezdésre S3 HC-n belül,hogy egyhuzamban toljuk 70-ig. Top 1000-be szeretnék kerülni. PM akit érdekel!

No mistakes, just happy little accidents

(#76364) Horbal válasza kökény (#76362) üzenetére


Horbal
őstag

Ja majd ha a játék hajlandó lesz ancient-et dobni vállasból+sisakból meg dob egy jó fegyót majd akkor, kb 100 szint óta semmit nem dob...

GR 40 jó XP-t szedni a 43-at csak azért mentem mert éppen volt, az e-penis nem érdekel. Simán menne feljebb.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#76365) DioRobber válasza Horbal (#76358) üzenetére


DioRobber
tag

chargeal 44-est-45-öst megyek-javulás nem következett be...-azt hittem mehetnek a 46+-os gr-ek... (van hogy charge-al is persze el lehet kapni szökőévente egyszer)

Na de akkor a gr-t cruzzal ;)

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#76366) prokxy válasza kökény (#76356) üzenetére


prokxy
veterán

GR 40, 43? Az eleg karcsu. :(
Crus/Wiz/Pala egyszeruen nem tetszenek. Barbart este probalom, bizom benne, h eleg eros lesz.
Tobb build van, tobb kombo, eddig mi a favorit?
Ik, ik-wotw kombo, ik-chargeos kombo, ik es hota??

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76367) Edge válasza T. M. (#76359) üzenetére


Edge
veterán

wiz meg 55 :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76368) Ultrazord


Ultrazord
tag

akkor most lesz pörgőbarbár vagy sem?

(#76369) Gyick


Gyick
őstag

basszus elég durva lett ez a wiz..én ptr-en nem probáltam ki most játszottam ezzel a tal rasha-sal elöszőr.Szerencsére meteoros cipő is esett,T6-on egy elit pakk 1 meteor sokszor,ha nem csalt a szemem láttam 1,1 milliárd dmg is [link]
hm.. a skillek nem frissülnek a bnet-en ugy néz ki

[ Szerkesztve ]

(#76370) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Hali!
Akik már játszanak: tényleg csökkent a játék mappájának mérete?
Elvileg a 20 gigából 14 lett?

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#76371) Elemental válasza J0shu4M1ll3r (#76370) üzenetére


Elemental
addikt

Nálam 14g

(#76372) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A setek új része esik ns-ben?

Amd - Radeon - Ryzen

(#76373) Rayner


Rayner
őstag

Azért mekkora egy tetű banda hogy a PTR-en bent hagyták a barbi bracert élesben meg kiveszik....
eddig nem tűnt fel nekik hogy "OP" :F ..."szerintem nem és épp így volt jó"

(#76374) Sárpac válasza Rayner (#76373) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De S3-ban ott lesz úgy tom! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#76375) Tom5 válasza Gorneck (#76352) üzenetére


Tom5
addikt

Csak fél órát tudtam játszani mert jöttem dolgozni. Semmi finomhangolás nincs rajta. Majd hétvégén. Melyik barcerre gondolsz?

(#76376) _ocsisajt válasza J0shu4M1ll3r (#76370) üzenetére


_ocsisajt
őstag

13,2 GB (14 173 896 151 bytes)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#76377) tal-garius


tal-garius
aktív tag

S3-ra keresek embereket, aki jönne Talgarius#2862
Mindenkit várok szeretettel :)

(#76378) oxox


oxox
addikt

jó ez a patch....
pets wd-m továbbra is életképes t6-n
jade wd-m eddig is megvolt T6-on csak kicsit törékeny volt...most sima ügy
mara dh-m továbbra is életképes
a másik mara dh-mat...ami fire chakramos volt, átraktam natay-rá...és kicseréltem egy, azaz egy skillt (passzivokat sem bántottam)...gr33 gyorsabban lement mint mara-val...
crusok- roland kemény lesz, csak kéne még cucc
másik crusom sincs még kész
...többit nem próbáltam, de ez a nataya brutál :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#76379) tibee77


tibee77
őstag

Hät nekem ez a talrasha wiz nagoyn nem jön be.Azon kivül hogy lättam 2 milliärd feletti criteket (azokat is csak ritkän adja be, nem vägom miert) nekem ez a wiz tul "törekeny".Ezzel ellenben mär összejött a bubis wizhez 3 cucc, ugyhogy lassan azt is ki fogom probälni, szerintem az lesz nälam a befuto.Azzal milyen gr-t lehet menni?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#76380) oxox válasza oxox (#76378) üzenetére


oxox
addikt

Kaptam egy ovet is natayahoz :) vmi +3500% dmg

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#76381) Edge válasza tibee77 (#76379) üzenetére


Edge
veterán

Nekem nagyon bejön :) meteor cipő még meg sincs de:

szerk: lol postolás után kadala adott egy meteor cipőt :D

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76382) GrooveHero válasza Edge (#76381) üzenetére


GrooveHero
addikt

GZ! :R

Módosítás nélküli köpi WD-vel én is 5 szintet léptem előre, így GR 40 eddig a plafon. De közben nézem a WD leaderboardot, és szintén egy köpi wd vezet.

Ezt majd Gorni, ha tudnál segíthetnél. Úgy nézem a mostani top leader buildek dobták a cain setet és ment fel a full zuni set. Vajon ennyit jelenthet a 6-os bonus? Szuper lenne. Még a GR 41-be ha belecsúsznék, akkor meglenne a top 1000 :DDD Nem mintha ilyenre törekednék, vagy valami. De mióta diablozom, azóta ez a legmagassabb elért eredmény, és ez is növelhet még a gyűrű párossal, stb, és a mostani GR 40 is úgy lett meg, hogy volt vissza kb 2 és fél perc. Jó eza WD nagyon, imádom, csak olyan kis butuskák a fétisek :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#76383) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

most bolond vagyok, vagy tenyleg tobb lett az fps patch ota?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#76384) T. M. válasza GrooveHero (#76382) üzenetére


T. M.
aktív tag

Én meg a Roland crusadert próbálgattam. Gr 46 lement vele. A volt s2-es köveket viszont fel kéne húznom, mert nagyon könnyen felkenik a falra. A guardiant viszont egy perc alatt agyonveri :)

[ Szerkesztve ]

(#76385) DjDanee87 válasza atidzsiforc (#76383) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem játszottam patch óta, de az volt a céljuk a filerendszer cseréjével hogy javítsák a helyzetet. Remélem sikerült is nekik.

(#76386) Thrawn válasza atidzsiforc (#76383) üzenetére


Thrawn
félisten

A4 map-ek GR-ben sokkal simábbak, mint eddig és az A3-asoknál sem tűnt fel, hogy lag lenne.
Kicsit mintha jobb vóna' :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#76387) 42861


42861
senior tag

Zunimassa's String of Skulls - Now rolls +20-25% Fetish Army damage as a fifth primary affix.

Ez csak az újonnan esett cuccokra érvényes? Csak azokon lehet ilyen stat? A meglévőkre nem rakta rá és a mystic sem dobja fel lehetőségként átpörgetésnél.

(#76388) GrooveHero válasza T. M. (#76384) üzenetére


GrooveHero
addikt

Egyik S2 riftben még az elején volt egy másik crusa és ő nyomatta ezeket a nyilas avatarokat, elég jónak tűntek akkor. Nem tudom mennyire életképes ez most, és egyáltalán melyik set-tel használhatók? Rolcsi mellé jó lehet? Emléxem anno kérdeztem tőled game-ben é azt mondtad, hogy kell hozzá speckó gyűrű is. Na most azmá megvan, meg esett ma a WD-mnek a blood brother, nem is akármilyen rollal :DD

csak nem str-es természetesen, és nyilvánvaló, hogy crusának ilyen roll soha nem fog esni :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#76389) diegho


diegho
nagyúr

Tal wizre milyen ring kell?

(#76390) Jazz


Jazz
veterán

Olvasom a patch-et amíg települ az update...: atyaisten, ez milyen imba set item lett?
Bastions of Will
Focus
Restraint
(2) Set:
When you hit with a resource-generating attack or primary skill, deal 50% increased damage for 5 seconds.
(2) Set:
When you hit with a resource-spending attack, deal 50% increased damage for 5 seconds.

Tehát már önmagában is bármelyik cast-al eleve +50% dmg ha csak a non-primary skillt castolod, ha meg váltogatod fix 2x-es dmg.

free your mind

(#76391) Gorneck válasza GrooveHero (#76382) üzenetére


Gorneck
titán

Alakul a kis nyomim... :D

Sajna agyonverték a karit azzal, hogy a set gyűrű nem fér be...nem kis köpködés volt emiatt, hisz még a followerre is rámegy...de a WD-re nem lehet rátuszkolni (ugye mask adja meg a WD egyéniségét).

A set uccsó bónusza a lényeg, lehet használni azt is amit én használok...illetve acidot...illetve a passzívokon még változtatni akarok, de míg nincs meg egy kezdő full set, addig nem kínlókod vele....

De igazán kiszedhették volna a Zuni gyűrűt egy vállasra cserélve...

Egyébként 50+ mennek a köpiWDk/TikiWDk...bár sztem elég nehéz dolguk van a többi kaszthoz képest...

Monk:
Az inna bónusza mekkora egy xar te jó ég...legalább a buffokat kapná meg az ally harangja...de nem nagyon kap az semmit. Mint halottnak a csók...
A másik set igen érdekes lett...fura vele játszani...nem sokkal élvezetesebb, mint a csusza barbi...

Pala még alakulóban...de csak WD/DH után.

Gorneck#1239

(#76392) pruzsi


pruzsi
őstag

Ez jött össze ma a wiz-el....

(#76393) Edge válasza diegho (#76389) üzenetére


Edge
veterán

Alattad a válasz, focus+restraint.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76394) Edge válasza granini (#76360) üzenetére


Edge
veterán

Válaszolok: a wizard az :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76395) Gorneck válasza Edge (#76394) üzenetére


Gorneck
titán

Ne becsüld le a WD-t se... ;) Ha meglesz a rendes gearem hozzá ki fogom próbálni magas GR-en...bár a set gyűrű hiánya miatt sztem nem lesz olyan erős, de sztem 50+ra még jó is lehet...

Gorneck#1239

(#76396) Edge válasza Gorneck (#76395) üzenetére


Edge
veterán

Nem volt szándékomban :) örülök hogy a wd is fejlődött, ahogy a leaderboardot nézegetem lehet a blizz képes volt megalkotni a balanszot? :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76397) Gorneck válasza Edge (#76396) üzenetére


Gorneck
titán

Mind a Monk (ha kap egy csennnelinget semmi se éri be), mind a RolandPala, mind a WD iszony magas singletarget DPSsel rendelkezik, utóbbi aoe sebzése is durca...minap láttam egy vidit és 50-en a KöpiWD úgy olvasztotta az RG-t, hogy könnybe lábadt a szemem... :D

Az lassan kiderül...már csak egy kesztyű kéne, egy kis kraft (aug set)...az OH-m aszhem fullos lett elsőre...szal lassan minden adott egy csapatos csapatáshoz, oszt kiderül hol fullad ki...

Gorneck#1239

(#76398) Joezyka válasza Edge (#76381) üzenetére


Joezyka
senior tag

grat! látom neked jobban ment mint nekem :D
nekem 39 után 44es kavicsot adott, és kb fél-1 perccel csúsztam ki belőle. Ez az új orlash nem lesz a kedvencem, már most látom.

amúgy estére meglett a meteoros cipő is, meg az új ring is, eléggé jó rollokkal, de azt még nem volt időm kipróbálni mert mennem kellett. de lassan megvan a set gyűrű is, 1ik fele már jó rollokkal megvan, másikból csak egy tré van :(

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76399) Gorneck


Gorneck
titán

Az elem damos új gyűrű hogy müxik pontosan? Vki próbálta már?

Gorneck#1239

(#76400) prokxy


prokxy
veterán

Visszaolvasva örülök, h mindenki így örül az új cuccoknak/változásoknak. :C :C

Egyik szemem sír, másik nevet, sajnos a Barbár miatt.
Egy kalap sz@r lett az PTR-hez képest, IK és az új settel együtt lement szépen a GR41, de a 45 sztem megállítja. Csak IK-val 20 perc alatt ment le a GR42, tény, szívás volt az RG, szűk hely, sok tornádó, stb...
Persze pár szint lehet, h lesz még benne, mert azért nem fullos a gearem, fegyó sem az új IK (nincs rajta a bónusz), kesztyű sem az igazi, vállas sem, van hová fejlődni!

Most el vagyok keseredve, mert nagyon vártam, h a kaszt méltó lesz a nevéhez, de egy olyan vacak papírsárkány lett, h el sem hiszem. :O
Persze, mondom ezt tegnapi 4 óra játékidő után.
Bízom benne, hogy ez változni fog, de majd csak beleér a bilibe a kezem. :D

Most még próbálgatom, kifarmolom neki a jobb cuccokat, próbálgatom, h melyik settel, melyik kombóval mit tudok kihozni, de lehet, h gondolok egyet és megyek a Crus-olni és lesz sikerélményem! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.