Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75901) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Szerintetek a frozen orbos wizz vagy a forst dh lesz a menőbb s3 ban ?

El. Psy. Congroo.

(#75902) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na azt hiszem visszatérek ns-be, ha vége s2-nek.
Csak arcane dmg megy majd a bubis szett mellé.

(#75903) T. M.


T. M.
aktív tag

Lehet új kedvenc után kell néznem.
Szép damage, de nem túl meggyőző: [link]
A Sweep Attack buildre szánt pajzs meg finoman szólva megbukott a teszten: [link]

Felmentem ptr-re kíváncsiságból, megnéztem a leaderboardot. A crusader sereghajtó lett.
Kedves Blizzard, nagyon jó lett a Roland set :C Még a demon hunternek adjatok ki 4-5 gr50+-os settet...

[ Szerkesztve ]

(#75904) Edge válasza DeckardCain (#75902) üzenetére


Edge
veterán

Szép, de nem fetétlen, nem véletlen hogy az új gesture már bármilyen eledamos lehet. Meg amúgy jó hogy arcane orbot erősítik de közbe alig van használható rúnája, nem véletlen az sem hogy mindenki frozen orbot nyomatja ptren a settel.

Más: minap vki linkelte dh hogy pusztít fagyos rain of vengeanceval natyban, kiderűlt hogy bugos a set és fixálva lesz:
It's a bug introduced in the last PTR patch with Nat's 2pc triggering more often than listed with certain skills. It's being fixed.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75905) prokxy válasza T. M. (#75903) üzenetére


prokxy
veterán

Ne már, Barbi után azt akartam kicsit upgradelni, tetszik a kaszt, ill. ha már STR-es cuccaim megvannak...(gyűrű, amu, öv, stb) :O

Milyen GR-t bír a barbár a nerfelés után?
Jól láttam, h 5-ös IS + az új set 3 darabja + royal és akkor hasít?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75906) Thrawn válasza Edge (#75904) üzenetére


Thrawn
félisten

A Strafe Icy Trail rúnája miatt bugolt be a set. [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75907) Gorneck válasza Thrawn (#75906) üzenetére


Gorneck
titán

Anélkül is szépen muzsikál a set szerencsére...ahogy néztem semmi extra nem kell majd hozzá...hosszú idő után az egyik legvárósabb pecs számomra...

Még az lesz érdekes kérdés, hogy két DPS WD el fog e férni majd... :D Bár egynek is örülök majd, ha nem lesz 5 perc állókép... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#75908) Edge válasza Gorneck (#75907) üzenetére


Edge
veterán

Nagyon úgy néz ki hogy dps fronton mindegy melyik kasztal megy az ember és ez jó :) sőt végre :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75909) T. M. válasza prokxy (#75905) üzenetére


T. M.
aktív tag

Gr 53-ast láttam így hirtelen. Szimpatikus build, szerintem nálam is a barbár lesz a befutó.
Meg szemezek ezzel is: [link]
Igazából nem az érdekel, hogy a leg op-b legyen, csaak tudjak vele majd magas gr-eket solozni, mint most a crusaderrel.

(#75910) prokxy válasza T. M. (#75909) üzenetére


prokxy
veterán

Barbimmal nagyon jól haladok GR40-en, meg még afölött is ha úgy van, de a boss...azzal annyi idő megy el kb, mint ameddig eljutok hozzá! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75911) T. M. válasza prokxy (#75910) üzenetére


T. M.
aktív tag

Detto Condemn Crusader.

(#75912) pruzsi válasza SQX_Barto (#75873) üzenetére


pruzsi
őstag

Megvolt ma az upgrade megkatam a 2 plant és a pet-et de a Aesthetic artifacts nem adta pedig a slot és ezért vágtam bele. a 2 plan amúgy mire jó pontosan?

(#75913) SQX_Barto válasza pruzsi (#75912) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Osszekevertem lehet a Digital Deluxe meg a Collectors Edition-t :(
Lehet az elobbi nem ad plusz karakterslotot
Elnezest, ha felrevezettelek, nem volt szandekos.
Bar lassan mar elvesztem a fonalat.
Valaki pontosithatna, akinek megvan a Digital Deluxe.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#75914) granini válasza prokxy (#75910) üzenetére


granini
őstag

Egyelore ott tartunk, hogz single target (befejezo ;] ) dps-e nincs minden kasztnak.. szepen aprit a barbar aztan bossnal elfogy. Szerintem ez a legfontosabb amit korriagalniuk kell. Jo jo, party-ra van kitalalva, de sokan szeretnenek GR40 felett szolozni.. Akkor lesz balansz (sose :N ) ha minden kaszthoz lesz legalabb 1 build amivel le tud szolozni egy GR45-os boss-t. Nemmondom hogy barmelyiket mer ghom / kulle / saxtris az nehez ugy meg partiban is, de a verhetoeket mostmar illene idon belul.. Eljut siman a csori barbar 8 perc alatt a bosshoz aztan kifut az idobol mert nincs korulotte mob es nem kapcsol a bracer meg a charge.. :(

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75915) pruzsi válasza SQX_Barto (#75913) üzenetére


pruzsi
őstag

Írtam ticketet nekik a válasz írjak a bug fórumba .
itt írja a https://eu.battle.net/shop/en/product/diablo-iii-reaper-of-souls#deluxe Aesthetic Artifacts-ot Digital Deluxe Edition-ra máskülönben bneten collectors ír nekem érdekes.

(#75916) J0shu4M1ll3r válasza SQX_Barto (#75913) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

A Digital Deluxe meg a CE ugyan az virtuálisan, csak ugye nincs plusz doboz.
Upgrade-nél kapunk 3 karakter slotot, petet meg transmogokat.
És első belépésnél CE acsit is megadja a játék.

@pruzsi:
Azok a transmogok. Első karakterrel amivel belépsz, bal alul jelzi a boríték, hogy vannak itemek, azokat vedd fel (pet meg a receptek) és a 2 receptet kell megtanítani a mysticnek.

[ Szerkesztve ]

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#75917) prokxy válasza granini (#75914) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz a kifejtést, egyetértek, majd a IK és az új set kombóval meglátjuk, h mit tud a drága Barbár! :)

Itt mire gondolsz? "nem kapcsol a bracer meg a charge", charge az ok, de a bracer? A knockback-es?

#75916) joshuam: 20 EUR és csak transmog, ill. egy kiskutya?? Fontos lenne a karislot is, nekem kéne! :D

Nincs 20 EUR-om fent Bneten, hanem csak 18.6 :O

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75918) pruzsi válasza J0shu4M1ll3r (#75916) üzenetére


pruzsi
őstag

szia,igen ez megvolt de a Aesthetic artifacts még mindíg sehol sajnos

(#75919) J0shu4M1ll3r válasza pruzsi (#75918) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Ha már megtanítottad a mysticnek, akkor nem mindegy hogy milyen karakterrel akarsz mit transmogolni.
A 3 sisak pl bárkinek jó, de a fegyverek többsége kaszt specifikus. Ugye 2 plan van, az egyik a 3 sisak a másik a fegyverek. Pl Xbow csak dh, 2h mighty weapon csak barb.
[Ezt nézd meg]
Nekem működik mind.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#75920) granini válasza prokxy (#75917) üzenetére


granini
őstag

Nem, az ancient parthan bracerre gondoltam, amit magas GR-en szokas hordani, hogy mivel nincs mob nincs mit stunnolni es ezert nem kap eleg dam.redet a barbar es nemhogy nem sebez de meg el is fekszik..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75921) pruzsi válasza J0shu4M1ll3r (#75919) üzenetére


pruzsi
őstag

Természetesen ez megvolt minden új kinézet elérhető!
Ami hiányzik a Aesthetic Artifacts-Wings of Valor
http://oi62.tinypic.com/24b936e.jpg
ezt nem adta a rendszer
http://oi62.tinypic.com/350wig1.jpg
http://us.battle.net/d3/en/blog/13407835/wings-of-valor-now-available-3-20-2014

(#75922) J0shu4M1ll3r válasza pruzsi (#75921) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Ja, hogy a sárga szárny. Azt csak akkor kaptad volna, ha pl a sima ROS-t előrendelted volna. Az előrendelői plusz volt. A Deluxe upgrade azt nem adja már.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#75923) GrooveHero válasza J0shu4M1ll3r (#75922) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na és ha nekem előrendelői RoS van, és kék szárnyat akarok, mer az olyan patent, jobb, mint a sárga, akkor mit kell tennem? Illetve mennyit kell perkálni?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75924) J0shu4M1ll3r válasza GrooveHero (#75923) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Mármint a fehér, kék szélű? Az meg a sima D3 CE-hez volt.
Mit kell tenni: amazonon vannak bontatlan D3 CE-k kb 300 dollárért, venni egy olyat és beregelni. Azt nem tudom, hogy akkor 2 alapjátékod lesz az accodon, vagy meg lehet-e beszélni a supporttal, hogy csak az extrákat pakolják el, és a CE dobozban lévő alapjátékot oda tudd esetleg adni másnak.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#75925) Edge válasza J0shu4M1ll3r (#75924) üzenetére


Edge
veterán

sztem 1 acc 1 játék...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75926) pruzsi válasza J0shu4M1ll3r (#75922) üzenetére


pruzsi
őstag

Én itt upgradeltem
https://eu.battle.net/shop/en/product/diablo-iii-reaper-of-souls
learn more fülre nyomva Spectral Hound Minion & Aesthetic Artifacts ott írják deluxra csak ezért volt upgrade.

(#75927) J0shu4M1ll3r válasza Edge (#75925) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Lehetséges, de akkor hogy regeled be a CE részét, mert ha van alapod attól még van lehetőséged CE-t beregelni, mert ugye akkor megvetted ezt is meg azt is és az sok sok pénz a blizznek.

@pruzsi:
Az Aesthetic Artifacts-ok a transmogok.
A szárny a Wings of Valor, amit márc 31-ig beregelt ROS-hoz lehetett kapni (tavaly).

szerk:
Tehát ha vesz valaki egy dobozos CE-t pl amazonról, és beaktiválja, akkor nem 2 játék lesz az accon, hanem kap cserébe egy sima cd keyt, amit akár odaadhat barátnak, stb.

[ Szerkesztve ]

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#75928) pruzsi válasza J0shu4M1ll3r (#75927) üzenetére


pruzsi
őstag

Hú ezt akkor jól benéztem de http://us.battle.net/d3/en/item/angelic-wings vagy ilyesminek se kellene lennie?

(#75929) J0shu4M1ll3r válasza pruzsi (#75928) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Nem. Az az a szárny amit GrooveHero kérdezett. Az a sima D3 CE-hez járt/jár.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#75930) SQX_Barto válasza pruzsi (#75928) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez a sima Diablo 3 CE-hez jar

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#75931) GrooveHero válasza J0shu4M1ll3r (#75924) üzenetére


GrooveHero
addikt

Olyan szárnyat szeretnék, amivel lehet repülni :DDD ami az angyaloknak van act IV-ben, az a világos kék színű

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75932) vhunor válasza granini (#75920) üzenetére


vhunor
őstag

GR44-ben Unityn keresztül (!) 1HKO vagyok pl. a Skeleton Kingnek barbárral. Amikor csapatban (leginkább duóban) megyek vele, jelenleg szart se csinálok a bossokon kb, kivéve a három poisonost a mara nyaklánc miatt. Hiába darálom be 7-8 perc alatt a trasht, halottnak a csók. Az új IK és az ancik ezt valamennyire meg fogják oldani, de amúgy gáz.

(#75933) J0shu4M1ll3r válasza GrooveHero (#75931) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Vágom, az az ami a sima D3 CE-hez jár.

[ Szerkesztve ]

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#75934) pruzsi válasza J0shu4M1ll3r (#75929) üzenetére


pruzsi
őstag

Király jól benéztem mostmár mindegy....

(#75935) J0shu4M1ll3r válasza pruzsi (#75934) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

A szárny miatt upgradelted? Mert szerintem ha más nem, a 3 slot megéri.
Illetve ha szárny kell, akkor még a Starcraft 2 HotS Deluxe-hoz jár a Kerrigan szárny.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#75936) pruzsi válasza J0shu4M1ll3r (#75935) üzenetére


pruzsi
őstag

Igen csak amiatt nagyon tetszik azt hittem jár hozzá,akármilyen is... hát már nem akarok újra beruházni másba hátha lesz cosmetic wings itt is nemcsak ázsiába... Másik kérdésem:
http://us.battle.net/d3/en/item/the-blackrock-destroyer-4gjbkM
ez elérhető sima game-ben vagy csak season cucc?

(#75937) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Valahol hallottam (talan klan chaten), amilyen fegyverrel megy az ember, olyan tipusu fegyverek nagyobb esellyel eshetnek. Tehat pl 2h mace - Furnace. Ez mennyire urban legend?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#75938) J0shu4M1ll3r válasza pruzsi (#75936) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Értem.
A linkelt cucc meg elvileg egy ajándék pack része, ami ajándék volt a BlizzCon virtuális jegy mellé.
[link]

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#75939) Edge válasza J0shu4M1ll3r (#75927) üzenetére


Edge
veterán

Úgy hogy upgradeled, amit ebay árulnak az sztem full diablo csomi, nem upgrade.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75940) pruzsi válasza J0shu4M1ll3r (#75938) üzenetére


pruzsi
őstag

Basszus mindíg olyan kellene ami már nem elérhető xd. Még csak 2 hónapja játszok ezért sok dologból kimaradtam ahogy látom.

(#75941) J0shu4M1ll3r válasza Edge (#75939) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Igen, amit veszel, az full csomag. Játék is van benne. De ha már van egy alap játékod és azt upgradeled, akkor ugya magát a játékot kétszer vetted meg (az extrák most nem számítanak). És erre írták az okosok d3 fórumon, hogy ha upgrade-nél beírod a CE kulcsát, akkor megkapod az extrákat, és küldenek egy sima játékhoz (nem CE) való cd kulcsot, amit akár barátnak oda lehet adni, tehát nem kell külön kérni, hogy "többet költöttem rá mint a CE ára, kérek mellé egy alap játékot is", mert maguktól adják.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#75942) Edge válasza J0shu4M1ll3r (#75941) üzenetére


Edge
veterán

ja vágesz oks :)

más(hot-hot!!!):

Blizz szerverek egyike látható itt egy bennfentes fotóján!

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75943) SQX_Barto válasza J0shu4M1ll3r (#75941) üzenetére


SQX_Barto
addikt

300$ magassagaban meg is talalod bontatlanul USA-bol.
A kerdesemre, egyebkent valami reakcio esetleg? :B

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#75944) J0shu4M1ll3r válasza SQX_Barto (#75943) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Igen, tudom, írtam a #75924-ben. Még korábban én is rákerestem, de azóta nem is változott az ára (amazonon is sajna annyi).
De valamiből meg kell élniük a felvásárlóknak is :D

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#75945) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Barbárral milyen buildet érdemes használni míg meg nem lesznek a megfelelő itemek? A pörgőforgó whirlwindet nem tartom elég effektívnek ami nem gear dependent. Jelenleg most így néz ki.
Am egyszerűbb lenne másik karival shardot farmolni t6 on és kikadalázni a barbinak a reakort?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#75946) jookomak válasza SQX_Barto (#75943) üzenetére


jookomak
őstag

Totálisan urban legend. Én is egyre inkább úgy hiszem, hogy minden mindegy. Vagy esik, vagy nem.
Egyik nap kellett volna még ott maradni egyhuzamban pár órát, esett wh, és furnace is. Igaz a wh gagyi volt, a funér meg tökugyanolyan, mint a mostani.

(#75947) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Nyertem egy ancient kétkezest Kadalától. Eddigi legjobb fegyver, amit a játékban kaptam:

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#75948) SQX_Barto válasza Paarthurnax (#75947) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Te ezen a kardon komolyan egy secondary statot tekertel? :Y
A life per hit helyett kellett volna esetleg +10%dmg-t (ha van Ramaldni-d) vagy socketet tekerni.
Bar attol fugg mire kell, nem tudom, csak nekem furcsa.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#75949) Paarthurnax válasza SQX_Barto (#75948) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Kellet a Life per Hit, hogy tudjak T3-ban nyomulni. A secondary csak egy 2 yard pickup volt.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#75950) sith7 válasza Paarthurnax (#75947) üzenetére


sith7
nagyúr

hát ezt jól elb@sztad :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.