Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75851) JSaN


JSaN
addikt

Nem pont ide valo, de ide rakom, hatha kell valakinek heroes of storm beta key:
vigyetek :)
1) ZWGTDX-PZF4-GJBJE8-T4JJ-CDPTPM
2) 7NE4KV-T7WT-HWXRVP-7R96-B764WG
3) N2YR8G-JR9R-NJG896-2ZBG-D4M8TP

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#75852) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Régebben olvastam hogy van egy olyan gyűrű ami a birtokolt aranyból xp szorzót csinál vagy valami ilyesmi.
A nevét megtudnátok mondani?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#75853) Edge válasza Pöttön (#75852) üzenetére


Edge
veterán

az bracer: Picking up gold grants experience.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75854) Edge válasza frame>24 (#75850) üzenetére


Edge
veterán

Az nem akkora difi ám, Mirman jól mondja ha már 600 megvan az elég, onnantól tényleg a gear számít. a mainstat növelés ofc ad dpst, de ha megnézed dprogresst ott pl én main karimnak(gear függő ez is) +100int 40k unbuffed dpst ad, tehát adni ad ofc de nem akkora boost ez hogy az a csávó azért darál mert p925-ös és már mindent a mainstatba tol(szintenként +5, 20 szint ad 100 mainstatot). Nem hiába tünteti/tüntette el blizz az 500 mainstat-os kettes set bónuszokat mostanában, mert az nem akkora plusz.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75855) granini válasza Pöttön (#75852) üzenetére


granini
őstag

Ha profi goldfarmolos buildet akarsz akkor nezz ra a profilomnal (btag az alairasomban..) a season DH-mra azon most az van. Nem tudom milyen kaszttal / builddel mesz, nyilvan amit a gear enged, de:

- kell egy jol felhuzott min lvl 25-os boan of hoarder goldos gem;
- ajanlott de nem kotelezo egy Act 3 bounty chestbol beszerezheto Averice band gyuru (ez gold pickupra elkezdi novelni a pickup radiusod, felmegy akar 50 yardra is asszem.. megeri..);
- goldwrap ov is ajanlott, ez gold pickupra armort ad, ilyen milliardos tafnesszel fogsz rohangalni, onnantol kb halhatatlan leszel, es nem kell figyelned semmi masra csak a farmolasra..
- ha befer a buildbe es van, akkor Goldskin armor is jopofa, ez mar azelott tud goldot dobni a foldre hogy effektive kinyirtad volna a mobot.. plusz ezen is van fixen +100% gold find;
- dukal egy jo amulet is, kymbo gold, vagy barmi mas amiben a secondary sor ilyen +75-80% gold find, az meg eleg jot boostol..
- es akkor az xp konvertalas lelke ahogy Edge is irta a custerian bracer, ami a felvett gold utan ad xp-t..

Es mindezt leginkabb ugy kellene hogy T6 4-es parti ahol te olsz a legtobbet mert akkor hullik jol gold :K A legutobbi bonusz heten ami meg sztem S2 elott volt en 700 millio goldrol indultam es par nap alatt lett 5 milliard es rengeteg paragont leptem pedig mar akkor is sztem 600 felett voltam..

Hat ennyi..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75856) prokxy


prokxy
veterán

Srácok!

Blizzard számlán lévő zsetont mire tudom elkölteni? Nem nagy szám, 20 EUR...Shop nem játszik, drága a kiszállítás, ill. csak D3-azom. :)
Ötlet?

:R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75857) Thrawn


Thrawn
félisten

Akinek van Twitch accountja az csináljon hozzá új jelszót. Feltörték őket...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75858) adik


adik
őstag

Halihó!
Muszáj leírnom, ne haragudjatok.
Szóval végre sikerült elkezdenem játszani a Dio3-mal. Nagyon vártam már, annó az egyet is élveztem és vártam a kettőt.
Azért csak most, mert 6 éve vettem egy notebookot (Thinkpad SL300), amitől azért óckodtam akkor, mert biztos voltam abban, h nem fog rajta futni a Dio3. Aztán megvettem, mert annyira távolinak tűnt a megjelenése, hogy biztos voltam egy addigi gépcserében. Hát ez a napokban történt csak meg - az az átkozott sz@r még most is működik kifogástalanul. Szóval demót kipörgettem gyorsan egy karakterrel és akkora dobozosat fogok venni a napokban, hogy csak nocsak! Pusztán örülök neki, h már Daemon Hunter és nem Amazon a karakter.
Nyilván az új notira előbb pattant fel a Diablo, mint az Office.
Köszi!

(Igen, ahogy itt páran, én is már harmincas, inkább komoly férfinak tartom magam, aki úgy feledkezik meg a világról kijelző mögött, ha elaludt a gyerek és az asszony, ahogy 20 éve is illet! :) )

Kettő, csipkebokor vessző!

(#75859) SQX_Barto válasza prokxy (#75856) üzenetére


SQX_Barto
addikt

RoS Digital Deluxe Edition upgrade pont 20€ (micsoda veletlen ;] )
Feltetelezve, hogy a sima RoS megvan. A Dio 2 kiegeszitovel egyutt mar dragabb (meg szerintem dobozosan olcsobb valahol megvenni, ha meg erdemes)

#granini: Koszi a goldfarmolos buildet, lehet nekiallok a DH-mmal, mert jol lenne valamikor elerni vegre a p600-at, idomilliomos meg nem vagyok.

#adik: Udvozlet a klubban, szerintem eleg sokan vagyunk mar a 30as eveikben, mivel sokan Diablo 2 jatekosok voltak. (en speciel kivetel vagyok, ha nem talaltam volna veletlen egy Diablo 2 cd-t, amikor epp gyenge laptopom volt, lehet sosem Diozom)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#75860) pruzsi


pruzsi
őstag

Tegnap este jó napom volt egy riften belül 2 incense torch of the grand temple és egy furnace sajnos egyik sem ancient de ennel is örülök! :)

(#75861) Ry0K3N válasza JSaN (#75851) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

elvileg az elsőt behúztam :R

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#75862) oxox válasza adik (#75858) üzenetére


oxox
addikt

welcome on board.
nekem azt nem hozza mint anno d1 (az akkor korszakalkoto volt), de szorakoztato, es nehany szaz, ezer orat belelehet tolni :DDD amolyan kapcsuljunk ki az agyunkat napvegen modon.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#75863) Pöttön válasza granini (#75855) üzenetére


Pöttön
őstag

Az igazság az hogy PS4-en tolom. (Az asszem 2.1.2-nek felel meg, a pc verziót nem tudom hogy hol jár).
Egy DH-m van, az lenne a lényeg hogy mihamarabb szeretnék fent lenni vele 70-en.
2 napja tolom expert-en 43-as szintű vagyok és most megyek majd a Butcher-hez.
Eddig leginkább úgy toltam hogy próbáltam az experience per kill-re rá feküdni, úgy hogy ne menjen annyira a dps rovására.
De így 40 után olyan érzés mint ha egy kicsit belassúlt volna a szintlépegetés. (lehet azért is mert ide lehet hogy már nagyobb dps-kell)

Köszi a tippeket, ha fent leszek 70-en akkor majd rá fekszek. :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#75864) atidzsiforc válasza Pöttön (#75863) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Vegigmentel mar a jatekon? Ha igen, ne pocsekold az idod kampanyban, adventure modban gyorsabban felfejlodsz. Ha nem, akkor meg legkonnyebb fokozaton szaladj vegig, hogy atmehess.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#75865) Edge


Edge
veterán

Tavern Talk Summary
Originally Posted by Blizzard (Source)

Trials are being heavily analysed and we can expect changes as soon as they have something solid.
Platinum and Cosmetics are coming to new regions (servers) - so only China. Not on NA, EU, KR and TW servers!
There are no announcements or plans of bringing those over. It was said they definitely don't want boosters and P2W on the current servers.
It was hinted that Diablo will be "free to play" on the China realm.
No plans to remove Pylons in GRs. Small variance is ok - but not 10 levels of difference.
Immortal King's power is being flexible and matching any skill - its strength can grow a lot with new "skill specific" items.
New Sets are meant to be the stars of Patch 2.2, and not old sets turning into the absolute best with buffs.
Season 3 is expected to be longer than Season 2, but shorter than Season 1.
New Sets and items will focus on different skills (Seven Sided Strike, etc) but old ones will remain faithful to their fantasy (like Raiment sticking to Dashing Strike).
They are ok with how "non build defining" (or non-BiS) Ancient weapons present a tough choice when paired against BiS or build-defining non-Ancient weapons.
More Weapons with interesting affixes and that can compete (so that Furnace isn't the only choice).
Devs are not happy with permanent immunity, perma-CC and no resource management.
Cursed Realms are datamined and there's nothing to be said about them.
Hotfixes mid-season (like the Sever change) will likely not happen anymore (so gonna have to wait for a patch) - internally they struggle a lot with this discussion, with the team being split.
No plans to allow Gem converting (red -> green), making targeting items easier (through Kadala), removing Gold Find from Paragon, changing Topaz bonus on Helms.
Leaderboards are awesome, but the devs don't balance the game around them, and they don't want to put too much focus on the competition (like giving exclusive ranking rewards).
On putting new Crafted Legendaries and Sets - they prefer working on improving what's in the game already (Helltooth, Invoker).
John Yang said he will personally start working on Helltooh as soon as 2.2 hits, and is actively gathering feedback on that set!

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75866) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!
DH-val már egyáltalán nem éri meg használni az elemental arrow -frost / Kridershot párost? Nézegettem, hogy most mindenki az evasive fire-t tolja egy sima 2h weppel, de igazából nem látom át miért jobb az a build úgy hogy a sentry csak a cluster arrowot spammolja, illetve az evasive fire-nek nagyon kicsi a range-e, így a buildekben használt zei'stone gemnek se látom nagyon az értelmét.

(#75867) userxy válasza Rison77 (#75866) üzenetére


userxy
őstag

Ha ez megnyugtat én Kridershotot használok :D [link]

(#75868) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na végre ezt is megéltem. Sikerült a solo gr40 [link]

(#75869) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

holnap nincs valakinek kedve party-zni egyet este?

(#75870) pruzsi válasza SQX_Barto (#75859) üzenetére


pruzsi
őstag

Szia!
Érdemes az upgare? A szárnyakon és a pet-en kívül van még valami?

(#75871) Thrawn válasza Rison77 (#75866) üzenetére


Thrawn
félisten

Evasive Fire -> több Hatred
Jó a Krider+ele.arrow páros is, használtam régebben, de érzésre jobb a 2h xbow. Ez majd patch után változni fog, ott elég jónak tűnik a Krider is.
A Zei neked és a clusternek fontos, a sentryknek annyira már nem. Az neked nem mindegy hány aktív sentry van épp lent (+100% dmg/db). Az Evasive Fire animációja ne csapjon be, messzebbre lő annál amit kirajzolva látsz belőle, de ez igazából tökmindegy, csak a Hatred miatt kell, a sebzést nem ezzel viszed be. A Zeit egyébként el is lehet hagyni, a két Bane viszont kell. Persze csak ha van egy 19-20% ele.dmg chc, chd, socket amuletted :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75872) Rison77 válasza Thrawn (#75871) üzenetére


Rison77
senior tag

Aha értem, szóval akkor a bane ha kettő van rajtam stackel mindkét buffja? Amulettből egy golden leoric van most chc, chd, dex, socket.

(#75873) SQX_Barto válasza pruzsi (#75870) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha jól emlékszem három plusz karakter slot. Ha tele vagy karakterekkel, akkor ez esetleg még előny lehet.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#75874) Edge


Edge
veterán

Na elvileg megvan a patch dátum:

Originally Posted by Blizzard
@Serpher @DiabloIncGamers The plan is to apply patch 2.2 on April 7th. Sunday:Season 2 Ends. Tuesday: Patch. Friday:Season 3 (Source)
In other words, we can expect 2.2 on Tuesday April 7th (US) and Wednesday April 8th (EU). That's my guess since it's between season 2 and 3 and is a typical maintenance day.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75875) Rayner


Rayner
őstag

Hétfőn délelőtt volt életem legnagyobb legepicebb lootja egy 3650g-os és 49cm-es tökös formájában :D

(#75876) TeeBee73 válasza Rayner (#75875) üzenetére


TeeBee73
addikt

GZ! Sok Vit-et Neki! :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#75877) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#75876) üzenetére


TeeBee73
addikt

Egyébként, only Leg, vagy Set-et terveztek? :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#75878) Rayner válasza TeeBee73 (#75877) üzenetére


Rayner
őstag

setben gondolkodunk, csak úgy jár a bónusz :D

(#75879) TeeBee73 válasza Rayner (#75878) üzenetére


TeeBee73
addikt

:C :R

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#75880) prokxy válasza Rayner (#75878) üzenetére


prokxy
veterán

Grat!!! :C
Nekünk jan 28-án született meg a 2. setbónuszt adó kis goblin, így eléggé le lett redukálva a movement speed, de adott ő is egy jó adag happyness buffot a családnak! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75881) GrooveHero válasza Rayner (#75875) üzenetére


GrooveHero
addikt

Gratulálok, sok boldogságot :R
Remélem nem Kadalától van ;]
Meg azt is, hogy Anci lett ;) :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#75882) Edge válasza Rayner (#75875) üzenetére


Edge
veterán

anci funér ott fityegett a lábaközt? :D
gz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75883) Pedro78 válasza Rayner (#75875) üzenetére


Pedro78
senior tag

Gratula, sok boldogsagot es jo egeszseget. :)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#75884) userxy válasza Rayner (#75875) üzenetére


userxy
őstag

Gratula. Szép loot. Erőt egészséget a tökösnek. Jó nagy baba. Nektek pedig kitartást és türelmet.

(#75885) Thrawn válasza Rayner (#75875) üzenetére


Thrawn
félisten

Gratula!
Hány órát farmoltál érte és milyen karakterrel? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75886) khirill válasza Rayner (#75875) üzenetére


khirill
aktív tag

gratula! sok all rest és vitát neki! :C :DDD

thrawn: tuti barbárral... :))

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#75887) granini válasza Rayner (#75875) üzenetére


granini
őstag

Jo egeszseget, sok boldogsagot hozza!! Gondolkoztam sokat mit irjak, mert elottem mar minden ziccert ellottek a kollegak de azmeg nem lehet hogy granini nem tol valami frappansat, szal a Kadalas vonalat tovabb gondolva kerdeznem hogy eeh.. mennyi "bloodshardot" lottel el ra..? :C

:R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75888) emmm válasza Rayner (#75875) üzenetére


emmm
senior tag

Gratulálok! :) :C Mi eredetileg tegnapra vártuk a kislányunkat, de egyelőre még nem indult meg a vajúdás.

(#75889) Gabee válasza Rayner (#75875) üzenetére


Gabee
csendes tag

Nem csak movement speed esésre számíthatsz, bizonyos szint alatt ő még life steal-el is :) Gz, jó egészséget :)

[ Szerkesztve ]

btag: Villasdugo#2469

(#75890) Elemental válasza Rayner (#75875) üzenetére


Elemental
addikt

Gz!

(#75891) Rayner


Rayner
őstag

Köszi mindenkinek!

Kadala asszonyban nem bíztam mert ugye ritkán dob epic cuccot :) és tutira kellett menni :D

MS igen csökkenni fog, aztán majd nőni és kb ezzel a lendülettel fogja égetni a goldot is...
Majd valami goblint kell keresnem aki nyit vaultot :F :C

Úgyhogy innentől sok-sok éven át fogok goldfarmerkedni :C

Azért párom hála istennek nem tiltja meg hogy ha van egy kis "időm" akkor játszhatok nyugodtan...(na időm majd tuti nem lesz,de csak belefér valahogy 1-1 rift)

(#75892) Joezyka válasza Rayner (#75875) üzenetére


Joezyka
senior tag

Gratulálok, jó egészséget kívánok a babának meg a mamának is.
Gyerkőcnek van már bnet accja? :P d3?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#75893) userxy válasza Rayner (#75891) üzenetére


userxy
őstag

A vaultba jutást minden szombat este 20:00-kor sorsolják. :D

Vegyél hozzá szelvényt hátha egyszer bejutsz :DDD

vagy 18:00 fene se tudja csak neten nézem a számokat

[ Szerkesztve ]

(#75894) granini válasza userxy (#75893) üzenetére


granini
őstag

Jah.. en is varom a percet amikor a Szerencsetlenjatek Zrt azt mondja hogy kedves granini ur az On nevet sorsolta ki a gep hogy a diablo accountjan jelenleg talahato gold mennyiseget 1:1 aranyban konvertibilis magyar forintra valtsuk onnek.. akkor az ukunokamnak se kellene dolgoznia, nekem meg lenne vegre idom azon dolgozni hogy legyen ukunokam.. :Y :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75895) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Najo asszem nekem most ment el a kedvem attol SHC-n, hogy farmoljam tovabb a fejest DHnak :D
szerintem olyan 30 runnal jarok T6-on... mindent ad szepen, csak a fejest nem :D
gg

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#75896) _ocsisajt válasza Rayner (#75891) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Grat a babahoz!

mas: klanunkban van egy srac akivel erdemes elmenni 1-2 korre... olyan tipusu srac akinek 1 nap alatt kiesik a DHhoz az anci WH meg anci Krider... es mivel jol is nyomja ezert nem is fogja szerintem elvesziteni a karijat :)

amikor vele megyek (ritkan van, de...) akkor nyilik egy vault default :D multkor ketszer is, mentek az ikszdek a cseten ezerrel :DDD

(csakhogy adjunk enni Sarpacnak is ;] )

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#75897) hokuszla válasza _ocsisajt (#75895) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Aztamindenit!
Már harminszór mentél és még nem esett?
Nemtevagyaszerencskegyeltje.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#75898) _ocsisajt válasza hokuszla (#75897) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Szoloban egy kicsit unalmas zsinorban, foleg amikor haverok hivnak riftre es foleg a fos okadek helyeken kovalyogni... mert amig leporgok ket act1-et addig az embernek jo esetben osszejon addig egy act3-as lada...
meg nem sc...

lehet az lesz nezek coop splitet... csak ne lennenek a PK-k...

(szerk: parba probakepp beleleptem, mindenhol act1-ben splitelnek jelenleg...)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#75899) Madn!ght válasza _ocsisajt (#75896) üzenetére


Madn!ght
addikt

szimpla mák? :))

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#75900) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#75898) üzenetére


_ocsisajt
őstag

feljott masik klantars, nyomtunk ket gyors splitet, masodikban esett egy khmm nem a legjobb.. mindegy, esett es van! :D

amugy most kapcs, tok hulye vagyok... miert nem tettem el danetta parost... sima hcn is volt, direkt kulcsozasnal jo volt KW vadaszatra... elporogtem pikk-pakk odaig oszt jo volt... ehh

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.