Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76901) Ghoost válasza Pekkk (#76893) üzenetére


Ghoost
tag

Igen, valóban jól jön, viszont a másik amit lehetett tekerni az a Deadly Reach. Úgy gondoltam az tuti nem kell.

Battle.net: Mcghoost#1381

(#76902) tibee77


tibee77
őstag

Nincs kedve valakinek ma este crusaval gr-t (max. 40 körülieket) nyomni?Jo lenne mindenböl ancit kiszedni ezert f@sza lenne ha mindenki azzal menne.Termeszetesen megosztanänk a lootot.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#76903) Mirman válasza tibee77 (#76902) üzenetére


Mirman
őstag

Nekem lenne kedvem menni supportal vagy dps cruzzal is (eddig 43 van meg soloban 13:xx alatt). Mirman#2793 a btagem vegyél fel.

Más: Aki Natys dh-val tolja az hogy nem fogy ki a hatredből ? Állandóan kifogyok és nullázódik a taeguk és halok is. :F

(#76904) prokxy


prokxy
veterán

Anci IK 2H nélkül! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76905) T. M. válasza tibee77 (#76902) üzenetére


T. M.
aktív tag

Én megyek szívesen. Vegyél fel!

(#76906) sith7 válasza Tapipapi (#76897) üzenetére


sith7
nagyúr

hajrá :)

(#76907) diegho


diegho
nagyúr

Kezdem azt érezni, hogy a T6 értelmét vesztette. Egy full clear van simán 7-8 perc, a guardianig kb 2 perc, de onnan van, hogy 5-6 perc, sőt akár több is mire a végére érek, ezzel ellentétben egy 35 körüli GR megvan maximum 3 perc alatt. Több a shard és szinte mindig több a leg, egyedül a material és a gold a kevesebb, utóbbi teljesen felesleges már, előbbi viszont probléma.

(#76908) Tom5


Tom5
addikt


WW Barbárként érdemes a SOJ-t cserélnem erre? :F

(#76909) diegho válasza Tom5 (#76908) üzenetére


diegho
nagyúr

Én még chargeosként próbáltam és jobb volt, de a charge ugyebár több elementet is sebez egyszerre.

Most nézem a SOJ meg mi? Hol van róla az elemental dmg? Pont az a lényeg, többet ér, mint az erő.

[ Szerkesztve ]

(#76910) prokxy válasza diegho (#76907) üzenetére


prokxy
veterán

Jól látod. :K Én is inkább GR-ezek, mint T6-ozom.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76911) Joezyka


Joezyka
senior tag

csak hogy én is vagánykodjak egy kicsit
jó kör volt !

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76912) sith7 válasza Joezyka (#76911) üzenetére


sith7
nagyúr

Az eliteket is leöltétek ?

(#76913) Mirman válasza sith7 (#76912) üzenetére


Mirman
őstag

Mindent , 100%-ra kipucoltuk a riftet. :K

(#76914) solyomb


solyomb
tag

"Kicsit" faragva a szintidőn:) 22sec-el maradtam el az 51-től

(#76915) sith7 válasza Mirman (#76913) üzenetére


sith7
nagyúr

Az szép :)

(#76916) Edge válasza prokxy (#76904) üzenetére


Edge
veterán

Gz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76917) Pekkk válasza Ghoost (#76901) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Azt hittem alapból rajta volt a 10% dam. Így már értem. :R

(#76918) Cadal válasza Edge (#76860) üzenetére


Cadal
őstag

Ez más fegyóval is működik? Pl ha egy azurewrath-on tekerek lightning damot, akkor az fagyaszt és a gyűrűvel párosítva stunnol is? mert az azért már nem hangzik rosszul egy követőnél.

(#76919) .OM. válasza Cadal (#76918) üzenetére


.OM.
aktív tag

üres fegyóval senki nem csépel - csak az elnyomott skill damja számít.
Ill. skilleknél, ahol minden rúna érvényesül egy tárgy hatására, ott az aktuálisan legerősebb elementális sebzéssel számol. (erősítse meg valaki, hogy ez belekerült a patchbe)

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#76920) Cadal válasza .OM. (#76919) üzenetére


Cadal
őstag

Followerre (Enchantressre) gondoltam, ahol tök nem számít, hogy mennyit sebez. Pusztán support szerepe van. És ha jól tudom ott nincs skilleknél elementál. Ezért kérdeztem, hogy ha ez így működik az új Wyrdward gyűrűnél, hogy a fegyverbe tekert alap sebzés ha lightning damage (nem elementál skill damage +15 - 20%) akkor proccolja gyűrű stun hatását. Mert az nem kicsit erősítené a support szerepet. Azureral nem lenne rossz!

[ Szerkesztve ]

(#76921) Gorneck válasza solyomb (#76914) üzenetére


Gorneck
titán

Vmikor most már én is neki akarok esni az 50nek, csak nem volt erőm hozzá. :)

Más:
Mióta nincs M6 DH azóta visszakerült a TankWDm a kőkorszakba...kukri nélkül nem az igazi sajna. amit már nagyon érezni lehet 54+ környékén főleg a BOSSnál...mivel mostanában sokat WDzek nagyon bízok benne, hogy fog esni.

Gorneck#1239

(#76922) Edge válasza Cadal (#76920) üzenetére


Edge
veterán

Igen jól gondolod, működik vele, sőt van aki úgy használja hogy ráteszi enchire a light damos azure mellé az új wyrdwardot és a régit is.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76923) Cadal válasza Edge (#76922) üzenetére


Cadal
őstag

Kiváló! :-)

(#76924) IvI88


IvI88
tag

Sziasztok!

Lehet kapni akár PH-en is Diablo3: RoS játék kódot, amit hozzáadok a Bnet. fiokomhoz és már megy is. Ezek mennyire megbízhatóak? Ugye nem lesz olyan, hogy egyszer csak bannolnak.

üdv: Tomi

(#76925) mikromanus válasza Gorneck (#76921) üzenetére


mikromanus
veterán

A tankWD-d gr54 felett már enyhén belassul? Ez már tényleg a kőkorszak :C

(#76924) IvI88
Elvileg ha működik a kód és már eléred a "full" tartalmat, akkor normál használatra nincs ban. Korábban neccesebb volt gyanus helyről vásárolni, de atr hiszem most már (legfeljebb) 72 óra amíg élesítik neked a teljes jogaidat. Ennyi idő alatt biztos teljesül a fizetés vagy visszadobja a bank és érvénytelenítik a kódot.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76926) Gorneck válasza mikromanus (#76925) üzenetére


Gorneck
titán

Maradhattál volna ott ahonnét előmásztál ennyi idő után...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#76927) Reinhardt válasza Cadal (#76923) üzenetére


Reinhardt
őstag

Inkabb az uj Eun-Jang-Do az amivt erdemes attekerni lgt-ra, es hasznalni a gyurvel akkor. link

(#76928) jookomak válasza Gorneck (#76921) üzenetére


jookomak
őstag

Én is átcuccoltam, múltkor nagy mákom volt, 48-as griftben esett egy kukurikú, és az új buildekkel jobban működik, mint a solaniumos.
51-es gr lement vele, igaz csak 3 fős partiban egy wizzel, és egy dartsos wd-vel.
Az anci kridert viszont nagyon irigylem, még simát se kaptam, nemhogy ilyen fullost. :)

(#76929) Gorneck válasza jookomak (#76928) üzenetére


Gorneck
titán

Az M6hoz/WDhez még mindig oké, de mivel sokunk alig várta, hogy ne csak DHval lehessen menni így hiányzik a szinte perma BBV.

Tegnap kicsaptunk trialon egy 58-as kulcsot...2 és 4 fős partyban is. Amit már nem mondanék ollan rossznak...de legalább nem nulláról kell végigtolni a rifteket, hanem lehet kezdeni pl 55-ről...

Kíváncsi leszek, hogy a trial helyére mi kerül, bár sztem elég lenne egy fránya beírom mit akarok menni max számként megadva a legnagyobbat amit már kicsaptam...solo és party csapatás során...

Gorneck#1239

(#76930) Edge válasza Reinhardt (#76927) üzenetére


Edge
veterán

azt nézted mire írta eredetileg?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76931) Thrawn válasza Gorneck (#76929) üzenetére


Thrawn
félisten

A GR 55-höz nem is kellett volna sok, hogy meglegyen :)
Csak ugye Ghom bácsi elkente a szánkat a végén :DDD

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#76932) noblem1983


noblem1983
senior tag

Valaki írta az új Oculus Ringet, hogy működik segítőn de én nem vettem észre semmit mikor a Templarra tettem

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#76933) Joezyka válasza noblem1983 (#76932) üzenetére


Joezyka
senior tag

működik, de nagyon ritkán proccolja sajna. én mentem vele GR-t, és 1 gr alatt ha 2x beadta sokat mondok..

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76934) Ultrazord válasza Joezyka (#76933) üzenetére


Ultrazord
tag

soj on a phisikal 20% vagy a crit hic hance 6% ér többet? van még rajta main stat, barbárnak

(#76935) Reinhardt válasza Edge (#76930) üzenetére


Reinhardt
őstag

Tévedek -e ha azt feltételezem, hogy ő azure-ban gondolkodik?
#76920-tól néztem csak, de elnézést kérek.

(#76936) Joezyka válasza Ultrazord (#76934) üzenetére


Joezyka
senior tag

ezeket én sose tudom, hogy mi ér többet min.
de ha minden skilled phiskal akkor a 20% ér többet egyértelműen.

más:
kész a jó kis bubis wizzardom is. van még rajta mit csiszolni, de elsőre egész jó lett:
[link]
tegnap mentem vele low gr-t (35) publicon, hát eléggé gyepálós fajta. majd kirpóbálom magas GR-ben is, hogy ott milyen.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76937) Cadal válasza Reinhardt (#76935) üzenetére


Cadal
őstag

Nem tévedsz azure-ban gondolkodom. Egészen egyszerűen azért, mert Eun-Jang_Do még nem esett. Azure meg van és az fagyaszt is szóval inkább érzem azt hatékonynak mint egy sima kardot. Vagy mi a lényeg amit még nem tudok? Videot otthon tudom megnézni,.

#76934) Ultrazord: Soj-on a phisikal 20% ér többet. Főleg barbinál, mivel Jeti módban kapsz 10% CHC-t szal kárpótolva leszel. De ha úgy érted hogy 6 CHc-vel esett 20% phisikal -os soj, akkor meggondolandó még a main satot socketelni rajta. Nem elhanyagolandó, hogy akkor lesz egy minden kaszt számára használható phisikal -os/6chc-s soj-od. :K

[ Szerkesztve ]

(#76938) .OM. válasza Cadal (#76920) üzenetére


.OM.
aktív tag

ok :R

ex .Oldman.

(#76939) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Ramaladni’s Gift-et hogy lehet a legkönnyebben szerezni?
Már negyedik hete kellene, kénytelen voltam azóta a kipörgetett 10% dmg-t vissza pörgetni socket-re is.
Mert már így is a fegyver kezd nagyon a szűk keresztmetszet lenni a monk-omnak.
Solo GR 38 fölé nem tudok menni, Wave of Light build-el (Inna + Sunwuko set + Incense Torch of the Grand Temple fegyver).
Úgy hogy a két gyűrűn, a fegyveren és a nyakláncon kívül már minden más anci.
A gond az hogy hamar elfogy a nagy gyilkolászásba a spirit, amit gondolom dmg növeléssel tudnék ellensúlyozni a legkönnyebben.
Adventure mod T6 Act I-III ba próbáltam eddig szerezni,na meg Nephalem Rift-be.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#76940) DjDanee87 válasza Pöttön (#76939) üzenetére


DjDanee87
addikt

Bárhol eshet, nincs olyan hely ahol kifejezetten jobban esne. Játszani kell sokat és egyszer fog a esni. Nekem is csak 1 esett eddig szezonban

(#76941) Reinhardt válasza Pöttön (#76939) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ugyanúgy lehet szerezni mint jó wh-t vagy furnace-t. És pont ott is esik.

Cadal: a lényeg, hogy az rg egyre durvább lesz, ez a tőr pedig azt mondja, hogy az ellenfelet aki 17-20% hp alatt van azt fagyasztja. Ezzel a követő az utolsó részén a rg harcnak folyamatosan fagyasztja a bosst.

(#76942) SQX_Barto válasza Pöttön (#76939) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem tudom masnal ez mennyire igaz, de nalam akkor szokott esni ha mar nincs. Persze ez random :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#76943) Thrawn válasza Ultrazord (#76934) üzenetére


Thrawn
félisten

SoJ-on soha nem tekergetjük el a %ele.damot (nem még akkor sem!). Tessék örülni, hogy be tetszett mákolni egy chc-s darabot, irány a main statot szemrebbenés nélkül átpörgetni socketre :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#76944) tibee77


tibee77
őstag

Jo volt a tegnapi 3 crusa 1 barb felälläs, ismetles mikor lesz? :U

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#76945) T. M. válasza tibee77 (#76944) üzenetére


T. M.
aktív tag

Jaja, még sok ilyet! Csak sajnos a napokban késő este kerülök gép elé.

(#76946) Edge válasza Joezyka (#76936) üzenetére


Edge
veterán

Nem kell bubis sisak és akkor befér F+R, úgyis felváltva lövöd generatort+spendert.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76947) solyomb válasza Gorneck (#76921) üzenetére


solyomb
tag

Hajrá, hajrá:)
Az 51-52 még elérhető talán kis szerencsével megfelelő pályával - ha feljebb szeretnék jutni kell 1-2 upgrade még sajnos a gearhez.

Ha kéne kukris tank szólj:)
btw mi most a megfelelő tankwd skillset? Tartok tőle, hogy az általam használt verzió nem követte le a változásokat

(#76948) jookomak válasza solyomb (#76947) üzenetére


jookomak
őstag

Horrify kötelező, spirit walk szintén. Csapattagok alá a voodoo, ahhoz meg fetish army. Mass confusion, piranha közül szintén nem venném ki egyiket sem.
Én azon gondolkoztam, hogy ezzel a mojoval végig életben lehetne maradni? Elnyomsz egy spirit walkot a bossnál, és ott mozogsz a közelében, akkor végig fenn marad? Vagy ehhez támadni kell hozzá? Mert akkor érdemes lehet berakni a hauntot, vagy a plague of toads-ot.

(#76949) solyomb válasza jookomak (#76948) üzenetére


solyomb
tag

Akkor ez annyira nem is rossz ha jol sejtem: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sanci-2368/hero/43830135

(#76950) sith7


sith7
nagyúr

DH mágusokat kérdezném, az új nati set - ről mi a vélemény ?
Jól látom - youtube videó - , hogy ez végülis egy WW DH ? :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.