Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76851) prokxy válasza jookomak (#76850) üzenetére


prokxy
veterán

Ennek örülök! :) :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76852) Joezyka válasza Edge (#76802) üzenetére


Joezyka
senior tag

ezek kellenek a buildhez? :))
(ma esett mind)
persze minden más ami esett és kellett volna az fos, de ez van :)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76853) solyomb válasza prokxy (#76851) üzenetére


solyomb
tag

tankkal vagy dpsel tudok jönni:)
sanci#2368

(#76854) frame>24


frame>24
addikt

Úgy tűnik, S3-ban jelentősen megnövelték az ancient weaponok dropját:
Blackhand key (lvl req -32 :Y ) - kár hogy több wizt tuti nem húzok fel...
A háttérben látható Echoing fury is abból a runból van, szintén anci.
Már csak a lyukasztó kocka kéne, ami viszont tényleg sose esik...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#76855) DjDanee87 válasza frame>24 (#76854) üzenetére


DjDanee87
addikt

Level csökkentős fegyverre már nem igazán van szükség. Csak fel kell húzni az S2ben bejött XPs gemet lvl25re és beletenni bármilyen fegyverbe és meg is van level1től a szintezős 70es fegyver :)

(#76856) Tapipapi válasza sith7 (#76828) üzenetére


Tapipapi
tag

Végre esett Focus, hát mondanom sem kell mennyit dobott a noob kis karimon :) dext-cd-socketes, utsó stat chd lesz szerintem.
Már csak egy tucat cucc hiányzik, de a legnagyobb upgrade az ez volt, ez biztos. :C :R
Hasonló jókat neked is.

(#76857) Ghoost válasza Tapipapi (#76856) üzenetére


Ghoost
tag

Gz! Ez most újabb lendületet adott a farmolásomnak :D

Battle.net: Mcghoost#1381

(#76858) khirill válasza Ghoost (#76857) üzenetére


khirill
aktív tag

jajjj én is nyomnám komám de most egy céges ki-bebasz*tt koktélpartin rohadok... :W

ratabyzou

(#76859) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Tervezi valaki, hogy szezonban uberezni fog?

(#76860) Edge válasza Joezyka (#76852) üzenetére


Edge
veterán

Eung jan szép, cold damot tekerd át rajta lightningra és akkor proccolni fogja a wyrdward stunját.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76861) frame>24 válasza DjDanee87 (#76855) üzenetére


frame>24
addikt

(Ismerem ám a szkarabeusz gemet, csak szvsz annak igazán seasonban lenne értelme...
De ott ugye >de novo< ki kell ütni, fel kell lapátolni lvl 25-re, ami "relatíve" sok idő. És ezt mindenhol szériában újra.)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#76862) DjDanee87 válasza Edge (#76860) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ezzel a "ranged" wizarddal te hogyan tudsz életben maradni? Kiesett végre 6 TalRasha és váltottam a RoRGos tal+slow time setcomboról a 6os talrashara. Így slow time nélkül viszont kb instant meghalok amint képernyőre kerül 1-2 winged assasin vagy anarch. Vagy ez normális, találjak olyan riftet ahol nem ezek a monsterek vannak ?

Ez mondjuk szezon, ahol még a cuccaim nagyon nem ideálisak. Nincs Serpent Sparker, T&T és TR amu. De ezek nem befolyásolják a túlélésemet. Mondjuk a paragonpontok hiánya igen.
Na jó meg a legend gemek is segítenének :P De azokat még csak most kezdem felhúzni.

[ Szerkesztve ]

(#76863) Tapipapi válasza Ghoost (#76857) üzenetére


Tapipapi
tag

Ettől még a kari egy hulladék :)
Ha gondolod mehetnénk egyszer együtt. Tapi#2543 taggel megtalász.

(#76864) tibee77 válasza DjDanee87 (#76862) üzenetére


tibee77
őstag

Nälam ugyanez volt a gond.Nem tudtam mit kezdeni a winged assassinokkal es a többi gyors ugrälos, teleportos mobbal.Brutäl jo volt a sebzesem, egyszer lättam 8 milliärdos critet is de ez igy önmagäban nem eleg.Marhära meg kell tanulni, hogy mikor lödd el a blizzardot ami ugye fagyasztja öket illetve jol kell a teleportot hasznälni.Nälam meg az is gond volt, hogy nem hasznältam a blackhole-t mert akkor nem volt familiar-om ami töltene a resource-ot.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#76865) czpitti válasza tibee77 (#76864) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem gond az.Azt kell megszokni hogy nem mégy kozel.Ha meg ugrálnak BH és ha nem pusztultak el fagyasztás.Kellett nekem is egy hét mire ráállt a kezem hogyan is vigyázzak a papirkatonára :D

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#76866) Ghoost


Ghoost
tag

Skacok, másnak is feltűnt, hogy jóval több gyűrű/amulett esik mint korábban (S1-S2)? Netán csak én vagyok ilyen "mákos"? :)

(#76863) Tapipapi: Oks

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#76867) Rayner válasza Ghoost (#76866) üzenetére


Rayner
őstag

Aha akkor Te vagy aki leecheli előlem az amukat és a ringeket :W

[ Szerkesztve ]

(#76868) sith7 válasza Tapipapi (#76856) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi , nekem nem esett, havernak esett, str -es , de odaadta azt tekertem el, kicsit gagyi lett, de a bónuszt adja, nem is kicsit :K

(#76869) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Egyszer már fel kéne telepítenem ezt a játékot. Még jó hogy megjelenéskor megvettem CE-ben. :) Most épp mi az aktuális legjobb vazsi build?

(#76870) czpitti válasza Dr. Akula (#76869) üzenetére


czpitti
senior tag

Egyszer majd telepitsd fel,játszogassál vele kicsit és utána megbeszéljuk...

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#76871) Rayner válasza Dr. Akula (#76869) üzenetére


Rayner
őstag

...és egyszer vedd meg a kieget is ha az "aktuális legjobb vazsi build" kell :)

(#76872) Dr. Akula válasza czpitti (#76870) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Annyi időm már nincs ilyesmire. A 2-vel még napi szinten toltam, magyar top ladderes is voltam, tököm tele lett hogy minden patch után lehet új karaktert kezdeni a 0-ról, mert az addigi szart se ér. Most se szánnék időt a felesleges mellékutak kitapasztalására, csak élvezni szeretném a játékot, a kudarcélmény nem az. Akinek nincs ismerete a feltett kérdésről, annak nem muszáj válaszolnia. :)

(#76871) Rayner:
PS4-en megvan.

[ Szerkesztve ]

(#76873) tibee77 válasza czpitti (#76865) üzenetére


tibee77
őstag

Na jo de pont ezert g3cik az assassinok, mert ha messze vannak akkor közel is jönnek egyböl. :D :D Plusz nem tudom miert de nekem a patch ota sokszor kihagy a jatek.Volt olyan, hogy jöttek az ominozus ugrälos mobok nyomtam räjuk egy blizzardot, mire a blizzard bejött addig az azok mär engem csepeltek.Teleport, majd meg egy blizzard rajuk es akkor talän 5-böl 2-3 ott maradt megfagyva de a maradek 2 mär megint rajtam logott.Ezert voltam elegge frusztrält mikor ereztem, hogy basszus ilyen sebzessel letjogosultsägom lenne akär az 50es gr-hez is de egyszerüen soha nem jött össze, mert folyamat a gyors act5-ös mobokat kaptam.Es ahogy eszrevettem mär nem ugy van mint regen, hogy ha elkezded a gr-t mondjuk csontikkal, vagy a lassu zombikkal akkor vegig az van a mapon, hanem mär mindenhol megjelennek ezek a rohadek gyors mobok.Konkretan nem volt olyan gr a wizzel, hogy ne futottam volna belejük...Igy most ätälltam crusa-ra, ami legaläbb birja az üteseket (na jo persze nem a vegtelensegig de toväbb mint a wiz)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#76874) T. M. válasza tibee77 (#76873) üzenetére


T. M.
aktív tag

Azért 49-50 körül a crusát is hamar megfektetik...
Tegnap kipróbáltam egy ócska Blood Brother-t. Gr 47 simán lement vele és nem éreztem az anci furmány után akkora visszaesést, mint amire számítottam. Szóval úgy gondolom, hogy solo gr-hez anci Blood Brother a tuti (kb mintha Unity lenne a karin, olyan stabil vele), partyra, főleg ha van supp doki mehet a furmány neki.

(#76875) tibee77 válasza T. M. (#76874) üzenetére


tibee77
őstag

En most ezt a Crusa-t hoztam össze.Meg hiänyzik a focus/restraint päros de mär igy is eleg komoly sebzest adok le.Minden vedelmi skillt ugy ällitottam be, hogy a kard bb jobban procoljon.Igazäbol nekem a crusa is csak arra kell mint a wiz, solo gr-hez, ahogy irtad.(shardcap növeles) Ha valahogy sikerül elerni a gr50et, mär boldog leszek.2-3-4fös gr-re ugyis csak a wd-met viszem.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#76876) prokxy


prokxy
veterán

Közel az 50! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76877) diegho válasza prokxy (#76876) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem cseszik esni anci fegyver, gondoltam akkor a többi ruhát megpróbálom ancira összeszedni. Csináltam 20 reapers wraps-t, egy lett anci, se crit, se element dmg... ruhákból szintén nem jött kb 8k shard alatt (kezes és gatya hiányzik a reapers wraps-en kívül). Na jó mondom akkor csinálok egy rakás 45+ kulcsot és elkezdem a gemeket húzni (40-43 voltak) eltoltam vagy 15 kulcsot és most 48-as mindhárom. Van még 4 kulcsom, hogy 50-re húzzam őket, tuti nem fog sikerülni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76878) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Nem tudom volt e már , de én ezt ma láttam először :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76879) sith7 válasza prokxy (#76876) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem is :DDD

(#76880) Tapipapi válasza sith7 (#76868) üzenetére


Tapipapi
tag

Esett egymás után 2 anci in geom, brutálisat szakítani vele t6-on. Senki nem ér a monk nyomába :D Gyúrd a monkod, mondom nyugodtan vegyél fel, aztán tolhatnánk pár kört, ha gondolod.
Tapi#2543

(#76881) sith7 válasza Tapipapi (#76880) üzenetére


sith7
nagyúr

Az szép, GG

T6 az már régóta nem akadály :N , Flying dragon is adja rendesen

(#76882) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

(#76883) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis Rend barbár build bemutató
Diablo 3 - Rend barbarian - T6 rift - patch 2.2

Tudom-tudom... Szar meg minekezide, de jó egy kis változatosság. Rákeresek d3 barbi 2.2, erre kb csak centrifuga meg búgócsoga reklám. Már szédülök és amúgy is elmúlt már április egy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76884) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
A magic find-ot hogy lehet felhuzni 300%-ra?
Van értelme vele tökölni?
Azért kérdem mert már kezd egy kicsit idegesíteni hogy második hete nem esik semmi használható legendary számomra. Solo GR34 fölé meg nem tudok a jelenlegi cuccaimmal menni.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#76885) noblem1983 válasza diegho (#76877) üzenetére


noblem1983
senior tag

Nekem a ruhadarabok viszonylag gyorsan összejöttek de még sehol se tartok vele mert kellenek a leg gemek meg a bracer is kuka és a fegyó is elég kicsi. És persze nem csak a barb van nálam terítéken.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#76886) mikromanus válasza Pöttön (#76884) üzenetére


mikromanus
veterán

MF csak pár speciális itemen maradt. Sokat nem érdemes tökölni vele. A legendary droprate nehézségfüggően jelentősen emelkedik + gr-ben ott vannak a (szinte) garantált legendary dropok. Mondjuk volt egy gr 30 ahol nem esett egy se, de többnyire 3-4 pottyan. Inkább menj a mennyiségre. Több run (kicsit alacsonyabb GR-ben és gyorsabban) és több drop. Bár a többiek majd megmondják hogy jó-e dropban is a magas GR és megéri emiatt vele tökölni.

Ja, meg hasznos ha csapatban nyomulsz. egyrészt (ha nem változott), akkor magasabb a legendary droprate, másrészt ha van azonos kasztú karakter, akkor neked megfelelő legendarykat is csereberélhettek ami a közös partyban esett.
Ami még tesztelve volt, bár elég régen:
GR-normál rift - normál bounty terület
Ez az MF sorrend. GR-ben és normál riften jobb a droprate.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76887) prokxy válasza diegho (#76877) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem sem akar anci fegyó kiesni, meg a chest-re, sapira áá, nem is számolom, h mennyi Shard ment már el.
S3-ban meg állítólag potyognak szépen az anci setek! :P

#76879) sith7: még pár kör és meg is van az 50! :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76888) sith7 válasza prokxy (#76887) üzenetére


sith7
nagyúr

Tegnap lett meg a focus, előtte nem igazán ment a gr ... tudom itt mindenki csak az 50 -es számot ismeri, de nekem monk - kal ez elég jó eredménynek számít :B

(#76889) Gorneck


Gorneck
titán

Aszhem fegyót egy dbig nem kell váltanom... :)

Gorneck#1239

(#76890) noblem1983 válasza Gorneck (#76889) üzenetére


noblem1983
senior tag

Ahogy mondani szokták,ilyet még csak képen láttam :C

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#76891) Ghoost


Ghoost
tag

Na, esett FD + restrain gyűrű és mindjárt sikerült egy jobb GR :) Sajnos FD-ről le kellett tekernem a +10%dmg-et life per hit-re :(

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#76892) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Régi nagy Diablo3 visszatérő vagyok, egyenlőre még csak kapkodom a fejem, hogy mi, merre, hogyan :)

Két seasonal heromnál szeretnék kis segítséget kérni, merre tovább, mit farmoljak, stb... (normal gemek idővel természetesen cserélve lesznek).

Tehát:
DH Hero
Barbár Hero

Előre is köszi!

(#76893) Pekkk válasza Ghoost (#76891) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Én a spirit regent tekertem volna inkább. FD-vel amúgy is jól jön a spirit.

(#76894) diegho válasza prokxy (#76887) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem a legnagyobb bajom a fegyverem. Ott figyel rajta a 4.1% chance to fear... hát hogy az mekkora gyökérség, azt elmondani nem tudom. Van hogy 4-5 mob is elrohan egy pakkból, sőt az elitek is elmennek. Trialozni lehetetlen vele pont emiatt... Van régi IK fegyóm, aminek csak 3 main statja van és kicsit jobb is a dps-e, de a +vitality és ancients dmg elég jól jön.

(#76895) DjDanee87


DjDanee87
addikt

TalRasha szet megvan, kadalázom T&T kesztyűt, meg kell majd sparkflint fegyver és eközben kiesett a focus + restraint gyűrűpáros! Legjobb roll amit valaha láttam, főleg wizardnak!

Van annyira jó a bonus, hogy ilyen förtelmes roll ellenére is felvegyem?

(#76896) diegho


diegho
nagyúr

Megvan az 50 anci fegyver nélkül barbival! :P

(#76897) Tapipapi válasza sith7 (#76881) üzenetére


Tapipapi
tag

Flying még nem esett, de kadala elsőre dobott igaz egy gyenge Furnace-t.
GG Flyinghoz. 40 fölé eddig nem mentem soloban, igaz nem is próbáltam. String of Ears végre megvan, még a defemen kell gyúrnom, mert siralmas, aztán rápróbálok.

(#76898) Mengele


Mengele
tag

Hi

Tud valaki nekem belinkelni Fuvoz zenekaros W doki buildot belinkelni?

Helpet elore is koszonom :R

(#76899) Gyuri27 válasza Mengele (#76898) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#76900) Thrawn válasza Mengele (#76898) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.