Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75551) Attix82 válasza granini (#75550) üzenetére


Attix82
őstag

Én speciál nem csináltam volna Szezonos játékmódot. Normált fejlesztettem volna tovább, új összerakható itemekkel, gemekkel, receptekkel stb stb.

Lényeg, hogy mindig lehetett volna cél az embereknek.Ezzel együtt a nem zérós karaktered még erősebb lenne folyamatosan és magasabb GRt tudnál menni.

Ha meg nem GR a cél, akkor magasabb szinteket beépíteni T6-nál.

[ Szerkesztve ]

(#75552) Joezyka válasza granini (#75548) üzenetére


Joezyka
senior tag

aazt hittem csak én porszívózok riftekben meg bountykban, meg kb mindenhol :C

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#75553) Gyuri27 válasza flash- (#75524) üzenetére


Gyuri27
félisten

Volt már vesézve. Az armor res kb 10 az 1-hez. Azaz 10k armor 1k res. Ha picit több az armor nem érdekes.
Ehhez kell t6-n kb 600k vita. Meg a full loh és regen.
De ugye ez csak a nagy általános. Mert kasztonként, buildonként változik.
Közelharcban az se árt ha kb 15 elit dam csökkentés van.

Magas gr-t nem tudom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#75554) prokxy válasza granini (#75550) üzenetére


prokxy
veterán

+1

2.2.0-t megkapja az S2 is ugyanakkor, mint a NS?
Ill.arról van vmi infó, h a 2.2.0, S2, S3 közt mennyi idő telik majd el?
Mert valóban jó lenne összerakni az NS-es és S2-s Monkom, majd magasabb szinten GR-ezni vele...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75555) oxox válasza prokxy (#75554) üzenetére


oxox
addikt

meddig tart egyaltalan az s2?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#75556) Thrawn válasza Edge (#75545) üzenetére


Thrawn
félisten

Én valahogy úgy tudom elképzelni, hogy a patch meghozza az összes újítást amit csak bele akarnak passzírozni a játékba, lehet velük ismerkedni 1-2 hétig, aztán pedig következik az új Season nulla újdonsággal azok számára, akikben van versenyszellem és mindenáron Seasonozni akarnak. Szerintem nem lesznek többé már Season-only itemek/gemek/stb.
Azt a Blizzardosok is írták, hogy S1 körül sok kavarás volt, nem is így tervezték, csak hát így sikerült. Épp ezért felesleges messzemenő következtetéseket levonni az eddigiekből.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75557) Dyingsoul válasza Thrawn (#75556) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az biztos, hogy az első seasonhoz képest rengeteg minden változni fog és ez így is van rendjén. Amúgy a jelenlegi állás szerint a Season 3 only itemek kimerülnek két legendary gemben. :( Persze a 2.2.0 rengeteg újítást fog hozni de én is úgy gondolom, hogy ha lelövik az s2-t majd kiadják a 2.2.0-t erre nem sokkal lövik is fel az S3-at.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#75558) T. M. válasza userxy (#75540) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ez fájt :D

(#75559) granini válasza T. M. (#75558) üzenetére


granini
őstag

Amugy ezzel vigyazni kell, lehajoltam multkor is hogy felvegyek battlefield of eternitin egy feher punyalt es hatulrol ramugrott egy kanos winged assassin es nem meselem tovabb.. eleg annyi hogy Seasonban New Tristamban a kocsma elott all egy meggypiros Porsche Carrera 4S, na az a kovacse.. allitolag jol keres (rajtunk) az ipse..

:DDD :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75560) Toni 26 válasza ReFleXx (#75434) üzenetére


Toni 26
csendes tag

Én voltam az. Igen Refi ismerős lehet, mentünk pár FOM run t együtt még anno december környékén, akkor lehettél 800 körül én meg vhol 750 tájékán.

(#75561) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Hosszabb kihagyás után újrakezdtem Season 2-vel és egy crusaderral: [link]

T2 multiban vagy T3 egyedül a legmagasabb ahol tudok gyorsan haladni és az alap dmg valahol 510k körül van.

Elég sok legendary és set jön, de kevés az ami pont jó lenne. Egyelőre egy ilyen hármas settet sikerült összeszedni:

(2) Set:
Reduces damage from ranged attacks by 7.0%.
Reduces damage from melee attacks by 7.0%
(3) Set:
Reduces damage from elites by 15.0%
Increases damage against elites by 15.0%

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#75562) userxy válasza Paarthurnax (#75561) üzenetére


userxy
őstag

Grat ;)

(#75563) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

tegnap megvettem a ros- t de a battle.net.com nem akar frissülni és még a ros előtti karakterem mutatja és felül a menünél is kiírja hogy buy now. szerintetek mi lehet a gond? mert a battle.net felismerte, a háttér is átváltott csak az oldal nem...

(#75564) Gorneck


Gorneck
titán

Mondtam én, hogy minden item amihez hozzányúltak és új az S3 only: [link]

Gorneck#1239

(#75565) Mirman válasza Gorneck (#75564) üzenetére


Mirman
őstag

Na , ebben a listában én nem látom a meteoros cipőt tehát a wiz seasonon kivul is op lehet.

(#75566) Gorneck válasza Mirman (#75565) üzenetére


Gorneck
titán

Egyelőre nincs benne, de sztem benne lesz...1-2 item még valóban nincs a listába, de benne lesz sztem.

Gorneck#1239

(#75567) Yiggdrasil válasza Thrawn (#75300) üzenetére


Yiggdrasil
aktív tag

Thrawn, Tapipapi: Köszi az infókat, kicsit updateltem a DH-m. Jelenleg ilyen. Mit gondoltok következő lépésnek, melyik itemet kellene finomhangolni/kukábadobni/satöbbi? :)

Sapiban a piros a fejlődés végett van még, tudom, fehér jobb lenne bele :B

[ Szerkesztve ]

(#75568) jookomak válasza Yiggdrasil (#75567) üzenetére


jookomak
őstag

Íjra ias helyett rcr, amuba meg socket, aztán már csak bízni a jó szerencsében.

(#75569) Thrawn válasza Gorneck (#75564) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]
Miért keresek én még logikát ennyi idő után :W :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75570) dante3


dante3
addikt

Villanyos, Exploding palmos monknál milyen leg kavicsot használjak? :R
sezlony 2, ha számít

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#75571) Gorneck válasza jookomak (#75568) üzenetére


Gorneck
titán

Pont hogy chd kell az amuba...

Gorneck#1239

(#75572) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Kicserélték a PTR szervereket egy Raspberry Pi-ra, vagy mi a fene? Elmúlt napban kb. 2 óránként fixen felpróbálkoztam és mindig több órás sor van. :F

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#75573) Edge válasza Gorneck (#75566) üzenetére


Edge
veterán

Twisteres bracinak már lőttek... Ha benne lesz a cipő akkor elmehetnek a faszba... Mi a szarért gyűjti össze az ember nagy nehezen a seteket anciba ha a synergy itemet qrvára nemtudja használni hozzá? Persze lootold újra na itt nekem most nagyon elegem lett ebből a faszom lootolja újra... idióták.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75574) tibee77 válasza Edge (#75573) üzenetére


tibee77
őstag

Amiota meglättam, hogy milyen lesz a wiz a patch utän azota egetem a bs-t kadalanal.Nagyon,nagyon,nagyon,nagyon sok shardot elköltöttem, hogy szerezzek egy tal rasha set-et anciban es egy tetves darab se jött össze...Ugyhogy nem tudom melyikünk lehet jobban ideges. :O :W

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#75575) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na s2-ben végre el tudtam kezdeni solozni. 37et tudtam behúzni, feljebb nem néztem.
Rohadtul kevés a fire dmg-em. 54 óra van benne...

De viszont ez volt az első és utolsó season-om.

[link]

(#75576) Gorneck válasza Edge (#75573) üzenetére


Gorneck
titán

Kötelező sezlony lesz, ha szeretnéd élvezni az új motyókat...1-2 hetes kihordással utána (a kirakat babád legalább jól fog kinézni, ha már játszani nem fogsz vele). Nem hiába mondtam, hogy ha ez a trend lesz instant kuka minden...arról nem beszélve, hogy 1 karival végigtolni sezlonyt baromi unalmas...2-3at húzni meg nem épp hálás feladat...

Gorneck#1239

(#75577) czpitti válasza DeckardCain (#75575) üzenetére


czpitti
senior tag

Jah te szegény.Para 311 és akár 40-es gr-t is mehetnél.Igazad van nehogy kezdj még egy szezont :DD

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#75578) Gyuri27 válasza czpitti (#75577) üzenetére


Gyuri27
félisten

A sezlony is csak annak jó aki sokat tud menni csapatban. Ezt azért lássuk be.

Amd - Radeon - Ryzen

(#75579) userxy válasza Gyuri27 (#75578) üzenetére


userxy
őstag

Public es mindenki mehet csapatba. :)

(#75580) Sárpac válasza Gyuri27 (#75578) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Egy hete totál lehalt a loot tö8 milyen karival megyek totálisan ugyanazok a szarok esnek!
Előtte se volt egy nagy durranás monkom kb p200 óta ugyan az és szinte végig vele toltam esetek 90%-ban csapatban!!!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#75581) Edge válasza Gorneck (#75576) üzenetére


Edge
veterán

Mire jó mindez? Semmi értelme mindig mindent elölről kezdeni. Ez max nekik éri meg így akarnak újabb játékosokat csábítani dio3azni, hihetetlen hogy mindenhol ez van, mindig a régi és hűséges játékosokat/előfizetőket(való élet)/stb. szopatják, baromira unom. Egyáltalán minek lootolni bármit is? Épp akkor ahol vagy egy ideig jó aztán jön a reset és a seasonbe betesznek egy olyan itemet amit mindenki akart, Te is és ennyi, minden kuka, ahogy mondod... öreg vagyok már ehhez. (season a legszarabb dolog ami történt dio3ban totál idiotizmus felé hajt az egész)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75582) Thrawn válasza Gorneck (#75576) üzenetére


Thrawn
félisten

Seasonhoz megvan a tuti recept, mindenki DH-t húz első körben, aztán ha az megvan lehet 1-2 másik karit is csinálni :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75583) Norbee87


Norbee87
tag

Sziasztok ránézne a karimra valaki mit kellene cserélnem ,hogy ne halljak annyit ?[link]
Úgy ,hogy ne menjen a dps rovására :)
Köszi előre is :D

(#75584) Thrawn válasza Norbee87 (#75583) üzenetére


Thrawn
félisten

Próbáld meg füldugó nélkül ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75585) Norbee87 válasza Thrawn (#75584) üzenetére


Norbee87
tag

:C :C :C Jogos :) Nem kicsit elírtam .....

(#75586) Gyuri27 válasza userxy (#75579) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most viccelsz ugye?

Sárpac: saját lootból nem épít az ember nem hogy top karit. Még jót se.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#75587) T. M. válasza Edge (#75581) üzenetére


T. M.
aktív tag

Nagy baromság az egész, ahogy van. Példa: gr 45-46 kompatibilis karim van, de éppen a fejlesztők kitaláltak valamit, oké megyek új karival, para pontok nélkül, gold, material nélkül nulláról esni-kelni, a kirakatban meg nézegessem a full anci settes ns karimat... köszi nem.
Menjen a kanadai munkanélküli srác (bocs Gabynator), meg a bot, exploit királyok, meg a top steamerek, nekik úgy is olyan jó a loot...
Esett múltkor anci furnace, most akkor törjem be, mert úgy is season karit kell indítani rövidesen megint, meg úgy alapban akkor törjek mindent, mert hát folyamatosan resetelik a geart? Patcheknél is ez megy, mi a ráknak még season is hozzá? :U

(#75588) Tibe válasza Edge (#75581) üzenetére


Tibe
aktív tag

Egyetértek, nekem sem tetszik ez a párhavonta kezdjünk mindent előlről dolog. Egyrészt sem időm sem kedvem mindig új karaktert felhúzni és várni hátha esik valami használható is pár 100 óra játék után :P

(#75589) czpitti válasza Gyuri27 (#75578) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem.A szezon annak jo aki megteheti hogy csapatban tolja akár napi 10 orában,megszokott emberekkel.Ott van loot,van fejlodés,van minden.Az hogy valaki csapatban játszik ámde egy-két orát az semmi ennek a gaménak ezt el kell fogadni.Nem jo a szezon?Akkor menni kell a foghijas ns karival.Van olyan item a szezon only?Menni kell szezonban.Ennyi nem kell ezt tulragozni.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#75590) userxy válasza Gyuri27 (#75586) üzenetére


userxy
őstag

Nem viccelek. Nekem is van viszonylag fullos dhm crusaderem 2 is. Fix party nélkül.

(#75591) Gyuri27 válasza userxy (#75590) üzenetére


Gyuri27
félisten

Előtted pitti leírta a szitut.

Ez nem csak sezlonyra igaz. De ns-ben legalább már van valamid, meg néhány para pont.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#75592) DeckardCain válasza czpitti (#75577) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nekem is azzal van bajom, mint Daninak meg többeknek itt, hogy újra ki kell farmolni mindent.. 23 óra után lett meg a firebird set.. Rorgom még mindig nincs. Nem panaszkodni akarok. Tisztában vagyok vele, hogy napi 2-3 óra játékkal nem sokra jut az ember. Régebben én is sokkal többet toltam. De nincs időm mostanában..

Elválik majd, könnyen lehet hogy s2 után amíg nem indul s3 meg is unom ns-t, és az új szezon indulásakor kezdek is.

(#75593) DaveNo1 válasza Gorneck (#75576) üzenetére


DaveNo1
veterán

Előszőr az ancient itemek (kb. farmolj mindent újra) aztán meg minden rework + új item szezon only...True story. Részemről már tuti nem térek vissza, majd a következő kiegészítőben talán.

Az ember hónapokig épít egy karaktert mert olyan szar a droprate (1db Furnace 2 hónap alatt esett pl. napi átlag 4-5 óra játékidővel min.), utána meg mehet a fenébe mert mindent újra és újra kell kezdeni. Ahelyett, hogy valami értelmes konkektet kitalálnának, ezeket a szánalmas "farmolj újra meg újra" dolgokat találják ki. 0 koncepció, látszik a Blizzardnál dobozos játékra kevés értelmes fejlesztő jut, mert nem ebből jön az igazi bevétel.

You are not prepared.

(#75594) userxy válasza Gyuri27 (#75591) üzenetére


userxy
őstag

Az a bajotok, hogy nem azért játszotok mert az élvezetes és jó kikapcsolódni a napi melóbol, hanem mert nektek versenyzési kényszeretek és über geart építő és mindenből a legjobb kell kényszeretek van. :R

(#75595) CactuS válasza DaveNo1 (#75593) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

D2 Season is erről szólt, ebben semmi újdonság nincs. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#75596) Sárpac válasza userxy (#75594) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Arra ott az fps cod és társai legjobb levezető és nem unalmas mint ez!!!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#75597) DaveNo1 válasza userxy (#75594) üzenetére


DaveNo1
veterán

Egy idő után a monoton újra farmolás inkább bosszantó, mint szórakoztató, legalább is nálam.

You are not prepared.

(#75598) Gyuri27 válasza userxy (#75594) üzenetére


Gyuri27
félisten

He? Azért játszom mert szeretnék kikapcsolódni.
Ehhez az kéne, hogy legyen tartalom. Hogy valahova eljusson az ember.
No előbb emlitett lövöldözös vagy dudus játékokban eljut valahova az ember.
Itt is volt ilyen, de hála a reseteknek mindig kezdődik előröl.
Itt jó néhányan az európai elitbe tartoznak, nézz csak körbe. Nem ez a szint a cél.
De az hogy összen pl eddig esett 2 ramalandi pl az azért vicc. Furmány 0, kukri 0, tasker 1 (olyan szar, hogy a kovács is sirva törte be). Szóval nincs miről beszélgetni.
A másik meg az, hogy patch során egy skillt, buildet túl húznak. A többit szarrá nerfelik és csók. Ami azért rossz mert lehet újra gearelni. Másrészt kénytelen vagy azzal játszani.
Most pl monkkal nem is lehet mást mint harangozni majom setben. Ez csak egy példa.
Túl lett húzva a kétkezesek sebzése is. 2 egy kezes ancival töredék dps-t tudsz csak csinálni mint egy fis-fos kétkezessel. Ez itt a baj. Előtte meg ugye nem volt értelme kétkezessel menni.
Szóval csak ennyi a probléma. Egy ekkora ilyen múltal tapasztalattal rendelkező cégnél nem baltával kéne faragni. A játék sem új már. Réges régen finomítani kellett volna már. Hol tartunk ehhez? Sehol.

Amd - Radeon - Ryzen

(#75599) userxy válasza Gyuri27 (#75598) üzenetére


userxy
őstag

Ki a f@sz kényszerít arra, hogy Te az aktuálisan erős karakterrel játsz ? :)

Ha én crusaderrrel szeretek játszani pont leszarom, hogy csak gr 30at tud menni de szeretek vele játszani.

ha meg gr 50et akarok menni akkor meg Dhzok egyet azt ennyi.

Ebből is az látszik hogy teljesítmény kényszered van meg a folytonos panaszból , hogy téged utál az rng istene.

Versenyezz karakteren belül. Ne akarj crusaderrel egy Dh ellen versenyezni, vagy akarhatsz csak az nem vall értelmes ember döntésére.

Kb ez olyan hogy natural testépítő vagy és neked az az álmod, hogy Mr Olimpia legyél.

Soha sehol sem voltak egyenlő erősségű karakterek pont, ennyi, kész, ez van, ha nem tetszik töröld a játékot azt csá.

Állításod szerint a blizzardéknál egy rakat ostoba fasz ügyetlen balfasz játékhoz nem értő ember van.
Jelentkezz a blizzhez mutasd meg hogy neked milyen csúcs modern ötleteid vannak.

(#75600) DaveNo1 válasza userxy (#75599) üzenetére


DaveNo1
veterán

Úgy látom nem jött át amiről Gyuri27 beszélt.

Blizzardnál nagyon jó fejlesztők vannak amúgy, de nem ezen a játékon dolgoznak, mivel hosszú távon kevesebb profit jön ebből mint egy WoW,HS, vagy majd Hots-ból.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.