Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76251) Rayner válasza tibee77 (#76249) üzenetére


Rayner
őstag

Darenniisama

[ Szerkesztve ]

(#76252) errorcode06 válasza Gorneck (#76250) üzenetére


errorcode06
őstag

Inkább a materialok kapjanak. Meg a nullás gemeket egybe lehessen rakni...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#76253) Rayner válasza drdoom (#76236) üzenetére


Rayner
őstag

PTR-en toltam egy ideig és a leggyorsabb kari pillanatnyilag a WW barbi új set+bull fegyók
GR47-ig viszonylag sima ügy anci fegyver/setek nélkül hozható IK+WW mixelve
egy jobb WW barbival ami nem IK setes azzal kb úgy lehet farmolni GR35-40-et mint T6-ot

(#76254) Madn!ght válasza Rayner (#76253) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ez s3-ban lesz elérhető? (Új IK ficsör, ww fegyó?)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#76255) Rayner válasza Madn!ght (#76254) üzenetére


Rayner
őstag

Nem, minden ami kell elérhető elvileg NS-ben is.
Valami Ground Stomp-os item lesz majd S3-ban amit bele lehet még építeni a buildbe, de igazából nem fontos
Amit viszont nem tudok, hogy a skull grasp ring amire tettek elvileg +3-400% WW dmg-et az benne lesz vagy sem

[ Szerkesztve ]

(#76256) Edge válasza Sárpac (#76248) üzenetére


Edge
veterán

Én szerdára tippelnék.

Gorni: én is pakolásztam vagy 1 órát de mostmeg annyi anci cucc van eltéve lehet megint megyek egy kört mert vmi tök szar leget eltenni azért mert anci lehet hülyeség, mert úgyis új verziókat csinálnak már mindenből ha most nem is de később biztos.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76257) Micsurin válasza Edge (#76256) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerdán jön , anno Twit-ben írták is aszem , hogy 8.-a .

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#76258) czpitti válasza Edge (#76256) üzenetére


czpitti
senior tag

Én feladtam.Betortem mindent ami nincs karikon.Ugyis az kell ami nincs,ami meg van az sose kell.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#76259) Rayner válasza czpitti (#76258) üzenetére


Rayner
őstag

valahogy én is így érzem, nálam is minden ment a kalapács alá... valami nem kóser ezzel a rendszerrel, mert NS-ben például már most nincs kedvem belépni :F elfogyott a kihívás az hogy minden anci és max roll legyen az meg már régen nem izgat.

kellene már megint egy kieg :D:D

(#76260) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Indítok most először egy season karaktert,azt szeretném kéredzni hogy milyen szintek lesznek elérhetők normal hard -t6 ig minden vagy csak az első 3 továbbá lesz bounty rift vagy kampányt végig kell nyomni?

(#76261) Gyuri27 válasza czpitti (#76258) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megvárom a patchet aztán török. Láda tele, 3-4 kari tele. Szóval sok a lom. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#76262) SQX_Barto válasza pruzsi (#76260) üzenetére


SQX_Barto
addikt

T6 meg bounty is elerheto azonnal, viszont semmilyen recept nincs meg, meg a kovacs ekszeresz is level1rol indul para pontok sincsenek az elejen stb.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#76263) Joezyka válasza czpitti (#76258) üzenetére


Joezyka
senior tag

én kipakoltam minden olyat ami karinak jó (setteket), wizznek a cuccait hagytam meg, most van egy fb wizz meg egy tal-os, minden más meg kb kuka lett. de elkeserítő, hogy milyen kevés a hely, most már én is érzem, pedig 1 karival játszok szinte csak..

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76264) Thrawn válasza czpitti (#76258) üzenetére


Thrawn
félisten

Ennyire azért nem lendültem bele a törögetésbe, de nem sok minden maradt a ládában. Jöhetne a patch...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#76265) Gorneck válasza Edge (#76256) üzenetére


Gorneck
titán

Én felöltöztettem a karijaim...így most van:
2 Monk (Inna+Songoku / Rainment)
3 Pala (Tank / Roland / Akkhan)
2 DH (Mara / Nati)
2 WD (félTank / Carnevil)

Így szinte üres a stash...várom a pecset ami talán elhozza a kánaánt és bőség zavarában azt se fogom tudni mivel is kéne nyomatni.... :D De legalább nem unatkozom majd, amit már előre látok, hogy a DH mellett lesz végre más kaszt is ami befér DPS heronak... :) Akár egy Wiz akár egy WD. Utóbbira nagyon kíváncsi leszek DPSben mit tud majd...illetve egy NatiDH mennyire fog beférni egy 3-4 fős partyba.

Amit sajnálok, hogy a set gyűrű kb minden más elnyom a loottáblába...legalábbis ahogy néztem szinte mindenki azzal tolja.

Gorneck#1239

(#76266) T. M.


T. M.
aktív tag

Fehér tárgyakat hol lehet a legnagyobb mennyiségben gyűjteni? Piro Marella craftoláshoz kellene minél több.

(#76267) GrooveHero válasza Gorneck (#76265) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szerinted a köpködős WD jobb lesz az új patch után?

T. M. Act V Battlefields Of Eternity, rengeteg fegyver/páncél állvány van, 2x-3x kipucolod és elég jól lehet vele kaszálni. Legalábbis én ezt szoktam :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#76268) Gyick


Gyick
őstag

A boritékban meddig marad meg a cucc?

(#76269) 42861 válasza T. M. (#76266) üzenetére


42861
senior tag

Act 5, Battlefields of Eternity. Szerintem. A sok kis fegyverkupac szinte mindig fehéret dob.

(#76270) SQX_Barto válasza Gyick (#76268) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem mintha egy honap remlene, de nem teszem le ra a nagyeskut :)
En egyebkent mindent atpakoltam s2 karikra es nem is kuldott semmi boritekot, nekem igy egyszerubb volt.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#76271) Gorneck válasza GrooveHero (#76267) üzenetére


Gorneck
titán

50+os GReket is mentek vele...szal jahh...jobb...

Gorneck#1239

(#76272) GrooveHero válasza Gorneck (#76271) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hú, az szuper. Kiváncsi leszek majd a változásokra. Jelenleg egy nem anci dagger of darts-cal 37 a rekord, ez elég silány sztem. 40, vagy egy kicsit afölött mennie kellene. Na de nem, mert kicsit gyengék a kövek, meg mittudomén. :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#76273) Edge válasza Gorneck (#76265) üzenetére


Edge
veterán

Kb. detto, main wizem beöltöztettem patch indulós gearbe, vagyis talba meg ami még kell(más kasztal úgyse fogok gamelni). Bnet profil lassan frissül most de a cuccok már látszanak, build még nem. PTRen ugyanezt a geart leteszteltem trialba 42-44es kulcs soloba meg 44et lehoztam vele, igen így hogy se meteor cipő se focus+restrain még nem férhet be indulásnál, pusztán az új tal set buffra támaszkodva.
Patch utáni kadala fontossági sorrend:
1. Meteor cipő
2. Tal gatya(focus+restrain felkerülhet)
3. Új rollos anci tal source
Stb.
Mindezt azért is postolom hátha vkinek jól jön és segít patch indulásnál wizaval

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76274) pruzsi válasza Edge (#76273) üzenetére


pruzsi
őstag

Nekem jól jött köszi,de amúgy újból kell farmolni a tal cuccot nem frissül igaz mert én betörtem mind...
nekem viszont a serpent sperker favorit az tuti bekerül.

(#76275) Gorneck válasza Edge (#76273) üzenetére


Gorneck
titán

Az a WDnél is kötelező lesz (új Zuni OH) és a Nati fegyóból is kéne vmi kőkemény... :D

A többi az oké...mármint max a hiányzó set dbok kellenek illetve a kieg itemek. A wiz barb egyelőre kimarad nálad...hacsak partyba tényleg sokkal erősebb lesz a Wiz, akkor lehet fel gearelek egyet.

Gorneck#1239

(#76276) Edge válasza pruzsi (#76274) üzenetére


Edge
veterán

Sparkerből nincs ancim, csak egy maxos nonanci van, am lehet végül én is azt fogom használni ezt majd eldöntöm még de egyelőre jobbnak éreztem anci devat a non anci sparkertől. Anci sun keeper is jó választás am.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76277) shotika


shotika
őstag

8-án reggel 5->11 patch

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#76278) pruzsi válasza Edge (#76276) üzenetére


pruzsi
őstag

Értem,ezzela buildal szemezgetek egy videó nem ártott volna hozzá,de ebbe meteor nincs...

(#76279) Edge válasza pruzsi (#76278) üzenetére


Edge
veterán

Build eléggé szabadon választott most, 4 ele sebző skill legyen benne ez a lényeg, bnet profilomban nem frissült a build még mindig, ami ott van az a firebird t6 speedes buildem.
Grre majd ezzel megyek patch után:
Build

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76280) tibee77 válasza Edge (#76279) üzenetére


tibee77
őstag

Akkor sehol egy meteor?Azt hittem azzal fogod tolni.Vagy ahhoz kell a cipö az meg csak szezonba lesz? :F Ehhez a buildhez amugy jol jön egy olyan hf amu amiben van prodigy skill, 90%chd, 10%chc meg slot?Ja es milyen gemek lesznek?(painenchancer,toxic,zei?)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#76281) Gorneck válasza tibee77 (#76280) üzenetére


Gorneck
titán

A set tolja majd magától...

Gorneck#1239

(#76282) Edge válasza tibee77 (#76280) üzenetére


Edge
veterán

Lehet arra emlékszel, hogy volt olyan buildom amikor meteor is volt benne a fagyis meteor, lehet visszatérek rá majd később, amikor már a focus +restrain fent van. De akárhogy is sokkal biztonságosabb CC-t ad a blizzard-frozen solid a freeze-el(100% chance to 2.5 sec) és most az elején jobban fog kelleni míg nincs meg a dambuff a f+r-ből. Hf amu nem fér be tal amu miatt. gemek: trapped+toxin+zei

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76283) Edge


Edge
veterán

Kis összefoglaló 2.2-ről.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76284) DjDanee87 válasza Edge (#76273) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ahhoz is tudsz segítséget nyújtani, hogyha season3ban indítanék wizardot, akkor mire érdemes majd kadalázni ?

(#76285) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Uuuu, mi legyen majd a monkkal? Atallas Raimentre? Vagy Inna-t probaljam bezuzni a Songoku melle? Szerencsere kb. mindenbol van NS-ben full setem.

I am having fun staying poor.

(#76286) Edge válasza DjDanee87 (#76284) üzenetére


Edge
veterán

S3?
Tal set, meteor cipő, ranslor bracer

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76287) Gorneck válasza Drizzt (#76285) üzenetére


Gorneck
titán

Az alkaros nélkül sztem necces lesz NSbe...a két set kb uazt tudja...kérdés kinek mi fekszik jobban.

Az inna+songoku erősebb lesz és nem kell nyomogatni az SW-t se már. Szal én mindneképp tartok majd egy illen Monkot.

De a látottak alapján Barb és Wiz fogja vinni a LB-ot, bár az elsőn semmi meglepő sincs...a másikra meg ráfért.

Más:
A WD miatt aggódom kicsit...2 köpiWD már állóképett volt képes okozni...most nemtom mi lesz, hisz DPS-t is kapott és 50 környéki RG életcsíkja alapján ez igen jól mérhető/látható...
Szal tuti fogok menni vele pár karistot...míg meg nem unom vele a szegényes lootot. Remélem azé nem fog megállni 44 környékén csapatba.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#76288) DioRobber


DioRobber
tag

Én már elméletbe össze is tettem a barbárt,de megakadtam-így képzelem:
Hotás build:

- immo sisak, immo páncél, immo öv, immo gatya, immo cipő (5db)
- focus gyűrű, restait gyűrű
- speckó hotás fegyó
- speckó bracer
- tasker kesztyű
- valamilyen amu

Nem jön ki a 6-os szett-mit kell elengednem? taskert-és helyette immo, vagy fegyó helyett immo, vagy a gyűrűkbe a rorg és a stoni?

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#76289) Gorneck válasza DioRobber (#76288) üzenetére


Gorneck
titán

HotA-hoz kell a zöld gyűrű set...és aszhem ezzel el is mondtam mindent. :)

Gorneck#1239

(#76290) DioRobber válasza Gorneck (#76289) üzenetére


DioRobber
tag

de akkor melyik esik ki? fegyó vagy tasker?

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#76291) Gorneck válasza DioRobber (#76290) üzenetére


Gorneck
titán

Tasker, mivel a fegyó kell hozzá.

Gorneck#1239

(#76292) granini válasza Gorneck (#76291) üzenetére


granini
őstag

Kiraly ugysincs str-es taskerem.. :DD
Ja de mondjuk hotas fegyom se. :O :Y
Nembaj ez lesz a tutter.. orokyeti+vegighota.. erre vartam kb 1.8 ota.. (igen, az meg a RoS elott volt.. :K )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#76293) Gorneck válasza granini (#76292) üzenetére


Gorneck
titán

Ha lenne is aszham újra kéne farmolni...aszhem...szal az annyira nem baj.

Gorneck#1239

(#76294) Joezyka válasza Edge (#76279) üzenetére


Joezyka
senior tag

az enyém [így néz ki] jelenleg, bár én az arcane ágat eröltetem most épp, tegnap rájöttem, hogy disintegrattel lehet játszani (+15% arc dmg) meg amúgy is a wandon van 21% dmg rá. mondjuk még nem mindent pörgettem át meteorra, mert 6-7 milla tyúkneszt kevésnek találtam első ránézésre.

bár a black hole viszont eléggé szükséges skill... hmmm...

amúgy a T&T (nálam nem jelenik meg a statjai) az annyira sokat ad a hydrához? ha lenne serpent nem lenne kérdés, de így anélkül is? nem jobb egy jó rollos anci fb kesztyű? vagy amíg nem lesz tal kesztyű jó lesz ez alapon van? nekem is van t&t, de finoman szólva is fos.

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76295) Gyick


Gyick
őstag

tal rasha off-hand-en hogy lehet a +dmg 434-536? 2x rollolt rá?

(#76296) Sárpac válasza Gyick (#76295) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Anci gondolom úgy! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#76297) Gyick válasza Sárpac (#76296) üzenetére


Gyick
őstag

érdekes hogy valahol jól mutatja a ctrl hogy mennyit lehet rá rollolni vhol nem

[ Szerkesztve ]

(#76298) Edge válasza Joezyka (#76294) üzenetére


Edge
veterán

A channeling spellek mint amilyen a disi is tank hiányában esélytelen, egyhelyben kell állni hogy nyomasd, plusz zabálják a resourcet, az meg főleg nem jó most hogy több spender is van a buildben, de lehet később mégis jó lesz, majd elválik, indulásnak én semmiképp se vinném. Craftolj le inkább egy anci devat.
Igen úgynézki kell a hydra miatt a T&T, gyorsabb hydra hamarabb telifossa a képernyőt tűzzel és akkor hullhat a tüzes meteor.... hm valszeg ilyen meggondolásból kell a serpent is lehet végül non anci serpentel fogok menni...? :) majd elválik még.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76299) shotika válasza DioRobber (#76288) üzenetére


shotika
őstag

A F/R gyűrű páros hogyan is működik pontosan? (mármint az új) Azokat a skilleket erősíti, amivel resource-t fogyasztunk?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#76300) DioRobber válasza shotika (#76299) üzenetére


DioRobber
tag

- After casting a resource-generating attack or primary skill, gain 50% increased damage for 5 seconds
- Your first hit with each cast of a resource-spending attack, grants 50% increased damage for 5 seconds

Hotánál: - Ütsz valami bash-t és rácsapsz egy 4-5HoTáT! :)

- Ha ütsz hotát még kapsz dmg-t (hülyének is megéri) :)

[ Szerkesztve ]

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.