Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75501) errorcode06 válasza granini (#75492) üzenetére


errorcode06
őstag

Nem volt rossz a zealot sem de akkor már inkább hammer. Szerintem hatékonyabb volt akkoriban. Pvp-re meg foth...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#75502) Pedro78 válasza johndeegwed (#75496) üzenetére


Pedro78
senior tag

Tescoban volt 3k-ert/db...egy kieget tudtam venni cimbinek mert tobb nem volt mar. Ennel olcsobb eletben nem lesz sztem.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#75503) shotika válasza Gorneck (#75488) üzenetére


shotika
őstag

WD-nek ott a Helltoth set, azt se használja senki, azt is át lehetne alakítani egy fasza Poisonos skill erősítős setté.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#75504) Edge válasza shotika (#75503) üzenetére


Edge
veterán

Eleve nem egy szar skillt kéne használnia a setnek. vmi más kéne rá. vagy a skillt átdolgozni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75505) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Játéktársakat keresek szinttől függetlenül ha érdekel valakit dobjon egy pm-et :)

(#75506) Gorneck válasza Edge (#75504) üzenetére


Gorneck
titán

Van erre is millió tipp/javaslat, mikor elkezdték rendbetenni a régi seteket felpezsdült a WD fórum...de hell-ről még mindig semmi. Mindenki csak azt nézi és pislog értetlenül, hogy majd minden kaszt kap 2-3 használható setet...

És ahogy látom a WD továbbra is parlagon tank szerepben...Jade eleve fos, a Zuni meg talán jó lesz (1-2 vidi alapján egész biztató).

És mindez nem azért fontos, hogy vmellik kaszt OP legyen, hanem, hogy DPS fronton azt vihess amivel szeretsz gémelni...ha már a tank szerepek kiadva (eddig legalábbis fix munkakör).

Gorneck#1239

(#75507) davidsz


davidsz
őstag

Ma gondoltam, előveszem és játszom egy kicsit lazán. Ott tartok hogy már GR27-se megy le :DDD :W
Minél többet játszom, annál inkább "gyengül" a karakterem. Semmi nem esik. ... ezt már 2 hetente írom.
Volt karakter törlés, újrakezdés, sezlony stb.
Repülő és cikáző szörnyeken kívül nem is képes mást adni a játék.

Szóval nálam a random egy sapka kaki ... így meg játszhatatlan ez a fos. :W

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#75508) tibee77 válasza oxox (#75465) üzenetére


tibee77
őstag

A villämossal.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#75509) shotika válasza Gorneck (#75506) üzenetére


shotika
őstag

Meg hiányzik egy Necromancer:D Az kicsit felkavarná az állóvizet, + hasonlóan lehetne gyakni vele, mint Dio2-ben, COrpse Explosion, Decripfy, csontvázak, gólemek:D Meg fallal körbe venni Sextrist:D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#75510) Rayner válasza davidsz (#75507) üzenetére


Rayner
őstag

Lehet a játék stílusodon vagy magadon kellene változtatni mert:

1. lvl70 kb 25-30 perc
2. T6 (nem speedrun de farmolható) kb 10-15 óra
3. annyira faék egyszerű lett a karakter upgrade, hogy 2-es IQ-val is max 3-4 nap GR30-at lehet tolni BÁRMELYIK kaszttal.

Ebből most vond le a következtetést. :U

(#75511) stevve válasza Rayner (#75510) üzenetére


stevve
nagyúr

Tedd hozzá, hogy mindez akkor igaz, ha nem vasárnapi játékos az illető... mert ami neked egyértelmű, másnak nem. Csak egy jó példa, a lvl70 kb 25-30 perc - ha ismered a módját.

Ettől még nem lesz valaki "kevesebb". :U

[ Szerkesztve ]

(#75512) davidsz válasza Rayner (#75510) üzenetére


davidsz
őstag

Ezt a választ megkapom mindig, hogy a gear rossz, meg user error.
Ha semmi nem esik, vagy csupa szar esik, és gr-ben csak szopatós szörnyeket kapsz, akkor kíváncsi lennék, hogy játszanál.
Nesze semmivel nem lehet mit kezdeni.

Nem vasárnapi játékos vagyok.

Czpitti-vel mentem, akkor meg esett minden ... kb az van rajtam. Csak csapatba nem nagyon tudok menni egyebek miatt.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#75513) Rayner válasza stevve (#75511) üzenetére


Rayner
őstag

A lvl70-nek egyszerű a módja be kell tenni egy új gemet fegyverbe és láss csodát 4400dps-es 2h lvl1-en OP

Mivel neki van lvl 70 így ez kiesik.

Nem azért kötekedek mert pl nem játszik sokat (jelzem nekem sincs több időm napi 1 max 2 óránál) hanem azért mert beböfög ide egy troller dumát (xar a blizzárd) mielőtt kérdezne vagy tisztában lenne a változásokkal.

(#75514) Rayner válasza davidsz (#75512) üzenetére


Rayner
őstag

public... ma már T6-on egy rift 3-5 perc a bossig (ennyi nem lehet akadály)

onnan akkor lépsz le amikor kedved van senki nem fog agyonverni.
Gearelést én mindig ott kezdem és csak a bossig BS miatt

(#75515) davidsz válasza Rayner (#75514) üzenetére


davidsz
őstag

Akkor pontosítok:

pl. Hétfő megyek DH-val GR 30-32 , kedd Wizz, WD ... Csütörtök DH már csak GR27 megy és nyekkenek nagyokat...

Ez így megy hétről hétre. "Gyengül" a karakter, vagy erősödik minden.
Olyan szinten nem esik sehol semmi, hogy az félelmetes. Upgrade cucc nem volt pach óta.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#75516) tibee77


tibee77
őstag

Ilyen nincs, hogy gyengül a karakter, max nem vagy "formäban".Itt a pelda, hogy nemreg sikerült megcsinälni a gr53at 4es teamben, ma viszont mikor bahama-t megkertem hogy segitsen nekünk legaläbb 54-et lehozni meg 51-en is estem keltem, egy tank wd-vel ami kb. a lehetetlen kategoria ezen a szinten.Jo igaz, hogy ramaty volt a latency es ezert nem tudtam a skilleket normälisan idöziteni de ereztem magamon, hogy nem ugy ment a dolog mint ahogy kene.Az meg, hogy szar a loot ez nem igaz, vagyis csak felig.Van hogy potyog a cucc van hogy nem ez vältozo.Sokat kell jätszani, egymäs utän 10-15 riftet utäna kis bounty-t es lefogadom, hogy esni fog valami.De a legjobb a gr mert ott magas szinten nekem nagyon jo cuccok szoktak esni, folyamat dobälja az ancit.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#75517) Sárpac válasza davidsz (#75515) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mert a mobok erőssége is változik időnként +30%-al ütnek úgy, hogy esel fexel míg előző nap simán ment ugyan az. Ezt is leírtam ide már lassan egy éve! :DDD

A nagy buktással teszteltem ki anno wizen, egyik nap simán túléltem a szigonyozást másnap reggel ugyan az a wiz egyhit! :D Akkor mi változott? Csak az elit és mobok mivel más nem! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#75518) davidsz válasza Sárpac (#75517) üzenetére


davidsz
őstag

Ennél kicsit brutálabb a helyzet.
GR36 ment ... következő hét GR34 ... aztán 30 ... most meg már 27-nél járok ... LOL :W
Tudom, hogy hogy kellene lenni. De nem úgy van! Szériában van nálam erős mob, meg nodrop. Ez a játék elejétől fogva így van :((

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#75519) Gyick válasza davidsz (#75512) üzenetére


Gyick
őstag

Nem kell gr-ezni.ennyi ..vagy max addig amig a kavicsokat fel nem húzod 25-ig..semmi értelme a végén kapsz 2-3 db szar legot 15 perc sz*pásért így persze hogy szar a drop a kasztonly lootshare runokat célszerű leginkább tolni főleg amig nincs meg minden setes item vagy ami kell a buildhez

[ Szerkesztve ]

(#75520) Horbal válasza davidsz (#75518) üzenetére


Horbal
őstag

Hagyd a GR-t a faszba, menj public-ra, amig nincs jó gear-ed.
Belépsz nyomatod kilépsz mikor unod és fog esni jó cucc.

Nekem elég (nekem jó) tápos barbim van de eddig "csak" gr42 solo lett meg (azóta nem is mentem csak 35-38 GRt mert ahhoz nem kell tudomány), mondjuk minden mák nélkül, szal valszeg menne 43-44 de nem mindig. A magas GRhez mák is kell. Jó pálya, jó trash mobokkal, jó elitekkel, pylon-nal és megfelelő bossal. A végén meg kapsz 0-4 átlag fos leget, megéri? nem. Az XP mondjuk fasza.

Mondok egy példát:
berakja valamelyik zegzugos szar mapet
telerakja ugrabugra szarokkal, kaszás rohangálókkal, böhöm nekedrontó bikákkal stb meteoros gecikkel
Láncos, villámos, elektromos elitekkel
Pylont kapsz de persze nem a bossnál és ott se eleget
Végére meg odabassza saxtrist/orlasht/vagy azt a perma villámlót (rajtad meg pl a mérgezés immun amu van)

Eredmény: lassan haladsz esel kelsz a végén kifutsz az időből

Public a kulcs vagy egy jó csapat a haverokkal ami állandó. Szerintem.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#75521) Edge


Edge
veterán

PTR-en megint több órányi a queuban várás... viszont már lezárták S2-őt PTR-en érdekes.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75522) userxy válasza Edge (#75521) üzenetére


userxy
őstag

ŐŐ informálj légyszives.

PTRen átmásoltam a karikat és az S2-es karik is nonseasonos karik lettek.

Ez azt jelenti, hogy S3ba csak lvl1es karival lehet kezdeni ?

Meg mi a btaged felvennélek.! :)

(#75523) bigbadforty


bigbadforty
tag

Hogy lehet gyorsan lvl70-re húzni a karit? Csak szenvedek a bountykkal de 1 óra alatt lépek vagy 3 szintet.....
Alt kari, szóval annyira nem tudom hogy kell haladni adventure módban.

[ Szerkesztve ]

(#75524) flash-


flash-
veterán

Engem az érdekelne hogy ugyanannyi toughness érték esetén pl 10 millió

van e különbség aközött hogy az milyen arányú allres-vit-armor értékekből épül fel

pl mindegy hogy a 10 millió toughness kevesebb allressel és több armorral van meg aközött hogy mondjuk több allressel és kevesebb armorral?

csak az a lényeg hogy minél magasabb a tougness vagy azon belül el kell érnie egy megfelelő értéket a vitnek, allresnek, és armornak mert ha az egyik alacsony hiába magas a tougness akkor is hamar fog halni a karakter?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#75525) errorcode06 válasza flash- (#75524) üzenetére


errorcode06
őstag

Amikor próbálgattam ezt a crusommal úgy vettem észre hogy AR > armor > vit. Legalábbis kevesebb időt töltök talajelemzéssel sok armor és ar-al mint amikor life/&vit volt a cuccaimon.
De majd kijavítanak ha nem így van.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#75526) Edge válasza userxy (#75522) üzenetére


Edge
veterán

btag aláírásban.

igen season az új kari, de ptren még nem indult el az s3 csak a s2 van lezárva.

mentem egy kört, hát focus + restrain marad még mindig jó, fent lehet tartani 100% dam buffot igen könnyen.
tal kesztyűvel vissza kerülhet wh, ha ez így marad, akkor is ok lesz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75527) userxy válasza Edge (#75526) üzenetére


userxy
őstag

Hát ő én már elkezdtem húzni PTR-en egy s3-as karit :P Szóval megy S3 :U

(#75528) Edge válasza userxy (#75527) üzenetére


Edge
veterán

ja? ok :)
új karit nem generáltam és elején nem is írták, viszont most beléptem megint és már írják s3at. érdekes.

S3-ra csak a 2 új gemet írja meg egy leg potit semmi mást.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75529) Muton


Muton
addikt

király az s2-n a drop, több furmány esik, mint unity vagy soj...

viszont a két szarvas mage sapi a hydra buffal, na olyanból eddig csak anci-t láttam seasonban, vagy 5+ -t, de simát nem. s3-ban lesz menő vagy minek esik mindig?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#75530) granini válasza Edge (#75528) üzenetére


granini
őstag

Lesz egyáltalán értelme S3-ban menni..? Mert S2 is főleg a pár újgem meg cuc miatt volt érdekes, na ebből mondjuk a 3 új gem kb semmit nem ér magas GR-ben, nem is használjuk.. megint nulláról kezdeni valamit.. :U

Mert ha jól értem az új szettek és a visszamenőlegesen módosított szettbónuszok meg érvényesek lesznek a mostani cuccokra in non-seasonban, igaz? Tehát ak most akar petespörgős barbárt meg forever rainofvengence nataliásDH-t annak nem kell S3-ig menni ezért..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75531) Gorneck válasza granini (#75530) üzenetére


Gorneck
titán

S2nek se volt semmi értelme... :D A bibi ott kezdődik, hogy a pörgős barbi a wiz a monk és egyéb kaszt itemje is S3 only lesz és túlképp azzal lesz igazán erős a set...

(#75528) Edge: Meg kb sztem az összes új/régi leg az lesz amit módosítanak. Ha nem, akkor tényleg nem kell bűntetni magát az embernek sezlonnyal...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#75532) Sárpac válasza granini (#75530) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ö én mintha úgy olvastam volna, hogy S3-al jönnek az új cuccok szal akkor igencsak lesz értelme. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#75533) sith7


sith7
nagyúr

Kell nekik tartalmat tenni az S3 - ba, különben nem tolnák az emberek :N

(#75534) -FreaK- válasza flash- (#75524) üzenetére


-FreaK-
veterán

Úgy rémlik, hogy az okoz nagy difit hogy menniy a life-od, a HP regen miatt. Ezért nem jó ha a toughness sok life-ból épül fel. Ha fele annyi a life-od de azonos a toughnessed, akkor ugye egy bekapott példa sebzést nézve ugyan úgy 10%-ot fog csökkenni a hp-d, de a hp regen miatt a fele hp-s változatnál kétszer több %-ot regenerálódsz/sec.

Az Armor/Allres között úgy tudom manapság már nincs sok különbség, de javítsatok ki ha tévedek.

(#75535) jookomak


jookomak
őstag

Pottyant tegnap egy Solanium, már csak Tiklandian kell a wd-nek. Publicban 41-es gr, kb 3x verjük az időcsíkot, erre disconnect.

(#75536) granini válasza Sárpac (#75532) üzenetére


granini
őstag

Wait-a-minit.. azt irtatok itt hogy a meglevo szettbonuszok visszamenoleg fognak modosulni (ugyanugy mint legutobb is a songoku meg a marauder stb..) - akkor ha jol ertem ervenyes lesz a szettbonusz modositas a meglevo itemekre is, de minden uj szett kiegeszito (pl a tal rasha nadrag, vagy a natalia szett uj darabja is.. - mind S3 only lesz..? Magyarul hiaba kapom meg a modositast a meglevo non-season natalia szettemre, a franko 6-os bonuszt ugyse tudom osszerakni amig nem megyek S3-ba. Viszont S3-ban semmim nem lesz, tehat ott meg farmolhatom ki az egeszet.. Arrol nem is beszelve hogy kb eleg toppos ancient itemeket tettem felre S2-ben abbol a megfontolasbol hogy jo lesz ez ha majd modositjak, akkor most kb varhatom meg amig S3-is lemegy, es osszemosodik minden cuccom normalra mert igazan akkor lesz tuti a gear.. szipiszuper..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75537) SQX_Barto válasza granini (#75536) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nagyon remelem, hogy set itemek nem lesznek S3 only-k, de a kiegeszito legek, amik teljesse teszik a buildeket valoszinuleg azok lesznek. De ez csak az en elgondolasom.
Bnet oldalan nem talalom az uj s2-es karimat...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#75538) Thrawn válasza granini (#75536) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem tudom miért ez a kavarás, mikor: [link] :U

SQX_Barto: itt kell hogy legyen

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#75539) prokxy


prokxy
veterán

Milyen gemeket ajánlotok GR40+ra Inna-s-Songokus Monknak?
(GR39 szépen lement Unity nélkül Soloban, Barbár haverral GR41 8 perc alatt.)

Dilemma:
A gondom az, h pl.GR40-en tök jól haladok, de a boss az vmi borzalom szívás. 130M toughness és 1 hit vagyok sokszor, tehát emiatt jó lenne a Tzo sapi, mert távolról tudom spam-elni a bosst. Fel is tudom tenni, de akkor -99% CHD csökkenés, mert a songoku amum elég fapados.
Viszont ekkor a BaneofTrapped gem semmit nem ér a távolsági harang miatt, ill. mivel pár perec előfordul, így a BaneofPowerful sem. SoJ-t csak más karilapján láttam még, szóval elitek ellen az a 15% dam jól esik pedig.
Szóval mit ajánlotok: Taeguk, Gogok? Új gemek?
Ezzel mentem a GR39-et Soloban:
BaneofTrapped (rank42)
Esoteric (rank40)
Molten (rank40)

Nehéz kérdés, tudom, mert egy gyors GR35-re teljesen más kell, mint egy határaim próbálására megnyitott GR-re.
Néztem a leaderboard-ot, néztem, h miket használnak, de teljesen más a két build, ott mindenen CDR van, ill. nem torch, hanem 2db egykezes fegyó,stb...azokat kifarmolni, majd ha én is kis orosz gyerek leszek egy eldugott faluban mobilnettel, na majd akkor! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75540) userxy válasza granini (#75530) üzenetére


userxy
őstag

Szezonnak az az értelme, hogy újra jó kedvvel veszed fel az összes itemet. :B

(#75541) Gorneck válasza granini (#75536) üzenetére


Gorneck
titán

A set bonusz visszamenőleg lesz (volt már illen nem is értem mi a probléma tárgya), de az új legek/új sorok a legeken nem...azok többsége sezlony vagy újrafarmos lesz...és mivel kieg az adott kaszt setjéhez így én biztosra veszem a javuk sezlony lesz...pl meteoros csuka...

Neked max annyi dolgod lesz a setekkel, hogy ami nincs meg és kell kifarmolod..pl inna csuka. Ennyi dolgod van.
Viszont ha már monk...és kell az új dmg redes bracer akko go S3 és nulláról kezdés van.

Ezért volt nálunk is pofira esés...mikor kiderült, hogy Monkkal van egyedül értelme sezlonyozni a gundo miatt...amit nem is értettem...az más kérdés, hogy Monkkal se volt sok értelme eddig... :D

Gorneck#1239

(#75542) granini válasza userxy (#75540) üzenetére


granini
őstag

Ez akar igaz is lehetne, de en egyebkent is rendkivul megbecsulok mindent ami esik, ugyhogy aztkapdki hogy en non-seasonban is felveszek kb minden materialt annak ellenere hogy kb tobbtizezer feher-kek-sarga materialom hever a stashben.. egyszeruen ugy vagyok vele hogy inkabb tarolom minthogy bekoszontson a nelkulozes.. pl Reaper bracert eleg draga buli craftolni, hat ne azon muljon mar egy maxos ancient bracer hogy nincs mibol.. meg a goldot is farmolom gemmel annak ellenere hogy van kb 20 mrd osszesen.. sose lehet tudni.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75543) granini válasza Gorneck (#75541) üzenetére


granini
őstag

Felreertettel te is meg Thrawn is.. nincs problema.. csak megjegyeztem hogy hiaba van kifarmolva fullos ancient szettem a jelenelgibol, es majd lesz modositva utolag a bonusz, ahhoz hogy erdemben hordani tudjam S3-ba kell menni ahova viszont nem vihetem be a mostanit, tehat kvazi nullarol kezdhetjuk megint. Nekem ezzel nincs gondom, eddig is ezt tettem es jobb season DH-m van mint amit otthagytam normalban.

Ellentetben masokkal en nem szoktam nyifogni hogy mi nincs meg mi nem esik.. :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75544) Gorneck válasza granini (#75543) üzenetére


Gorneck
titán

Azt a fullost kb be is zúzhatod, ahogy a karikat is, hisz 1-2 hét után mehet újra farm sezlonyba...ergo nincs értelme takargatni semmit/senkit...úgyis azt fogod hordani ami esik...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#75545) Edge


Edge
veterán

Remek de ez itt mind csak találgatás hogy mi lesz csak S3 only, egyedül a setekről tudni hogy visszamenőleg változnak és az új legeket ki kell lootolni, amin változás lesz azokat is (pl hiába van félretéve anci triumvirate mehet a levesbe), semmi egyébről nincs infó. PTR-en pop-up-ba feljött az S3 reklámja ahol az új goblinokról, transmogokról és legekről volt infó, ott meg lehetett nézni egyesével milyen legek lesznek a PTR-en S3-ban és csak 2 gem és 1 poti volt ott, ez nem azt jelenti hogy csak az lesz, hanem azt hogy azok biztosan S3-asok lesznek.
Ezen felül a többi cuccról még mindig csak annyi volt hogy patch 2.2-vel jönnek, persze ez változhat, de amit Thrawn is linkelt, ha patch 2.2-vel jön minden egyéb cucc akkor az NS-be érkezik mert S3 előtt applikálják a patchet.

Elméletem seasonről: ha arra felé megy blizz, hogy egyre rövidebbek lesznek a season-ok(márpedig ez a törekvés) akkor nem fog a blizz beleszuszakolni 50 féle új leget egy seasonbe, teljesen reális ha rövid szakaszról van szó hogy csak pár darab új leg lesz benne amik a gemek és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#75546) Gorneck válasza Edge (#75545) üzenetére


Gorneck
titán

Az jó lenne, mert akkor be se tenném a lábam S3ba... :)

Gorneck#1239

(#75547) Sárpac válasza Gorneck (#75546) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Egyébként mi értelme van a normálnak? :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#75548) granini válasza Gorneck (#75544) üzenetére


granini
őstag

Azert nem pont. Ha ma elteszek egy maxos Natalia sapit, akkor az majd jo lesz nekem S3 zaras utan, felteve hogy S3-ban nem esik annal jobb sapi. Ez persze extrem pelda, de azert egy maxos koruli ancient itemet nem zuzunk be csak azert mert ugyse hordhatom S3-ban.. hat majd hordom utana..

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#75549) Gorneck válasza granini (#75548) üzenetére


Gorneck
titán

Minek eltenni fél évre 1 itemet hogy utána 1-2 hétig használd?

Gorneck#1239

(#75550) granini válasza Gorneck (#75546) üzenetére


granini
őstag

Szerintem ez a resze jol van igy.. legyenek rovid seasonok, legyunk motivalva uj itemekkel hogy induljunk seasonban. Viszont, miutan kifarmoltuk a Season only cuccot, legyen tobb szunet 2 season kozott hogy kicsit normal modban is elvezhessuk azt hogy megvan mindenunk es ott is lehessen meg tokeletesiteni a geart.

Monkos peldadnal maradva Gorni en pl eleg toppos monkot hagytam normalban, S2-ben viszont nem eroltettem. De a grundo-t kifarmoltam, szal most lehetne par honap szunet amikor zarva a season, a lootom osszemosodik normallal, kiegeszitem a monkom a grundo bracerrel es tolom vigan a GR-t mondjuk nyarig. Es akkor nyar kozepen johet az S3 ahol megint lenne ertelme farmoni uj cuccokat, raallni pl a Natalia DH-ra. Aztan zarjak be S3-at nemtom szeptemberben, es akkor ev vegeig lenne megint 3 honapom hogy normalban is elvezzem es hasznaljam amit kifarmoltam S3-ban..

Szoval szerintem jol nyomjak, de tobb szunet kene ket Season kozott..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.