Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76751) sith7 válasza Tapipapi (#76750) üzenetére


sith7
nagyúr

Végre megvan a 6 db a dashing buildből, de sajnos restraint mellől hiányzik a focus gyűrű

üdv., a klubban

(#76752) DoxaM válasza mikromanus (#76748) üzenetére


DoxaM
aktív tag

Jó, számomra lof@szok azok az itemek, és 0 reward. Az meg valóban szubjektív ez igaz, h ki mennyire tudja bemagyarázni magának, hogy az még jó...vagy sem :) :)
Pedig szerintem többet is ki lehetne ebből hozni, bár több fejlesztés, több pénz...így, hogy a noobok kinyiratták az AH-t, kb semmi nem jön be dióból, csak viszi a pénzt, túl sokat nem várok már tőle, ha nem találnak ki valami donációt a játéknak. Ettől függetlenül még mindig jó szórakozás, nem azt mondom :)

(#76753) mikromanus válasza Tapipapi (#76750) üzenetére


mikromanus
veterán

Én kétkezes fegyver párti vagyok. Az nagyobbakat zúz. Így marad a dragon. Vagy furnace. Vagy ami esik és jó gondolom. Lehet később nem lesz értelme, de lejjebb jó a nagelring is. Már "kezdő" karakternél is 100-150 millákat robbantak a pufik. Amíg nincs meg a focus párja addig tökéletes nekem barbárként. Meg lehet egyébként is. Nem tudom befér-e a rorg helyére, de szerintem nem nagyon ha rend buildet nyomok immo set mellett (örökyeti és még sok cdr se kell)...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76754) Tapipapi válasza sith7 (#76751) üzenetére


Tapipapi
tag

Kösz :) Hosszú tagságot nem szeretnék azért megélni, mondjuk ma délután ha lehet át is lépnék a dashing 6db + focus-restraint klubba :) :R

[ Szerkesztve ]

(#76755) czpitti válasza Edge (#76749) üzenetére


czpitti
senior tag

TE nem vagy fenn soha amikor anci esik nem az én hibám hogy még nincsen neked olyanod:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#76756) sith7 válasza Tapipapi (#76754) üzenetére


sith7
nagyúr

1 helyet foglalj nekem is pls. :R

(#76757) Sárpac válasza Edge (#76734) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Írtam egy velőset nekik, de már fórum is van róla! Valami nem ok nagyon a randommmal ez most már biztos!
HC-n 2. nap este mentek olyat mint te NS SC-n wizzel! Vicc!

Am nsben is szar a randomja a wizemnek szal nem vagyok kisegítve az ötlettel! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#76758) Tapipapi válasza sith7 (#76756) üzenetére


Tapipapi
tag

Naná hogy foglalok.
Szerinted 2db 1 kezes, amiben in gloom vagy 2 kezes flying dragonra érdemesebb gyúrni?

(#76759) Edge válasza czpitti (#76755) üzenetére


Edge
veterán

Ez így van :) Sajna mostanában kevés az időm mert mindig van vmi, + egész hétvégén nem leszek a francért kell patch környékére időzíteni céges kirándulós bebaszós cuccot hihetetlen...

a buildet meg majd úgyis mutatom, halo of arlyse ringet addig szedj össze vmi normálisat, mer az kelleni fog. gr55-öt mentek vele amcsi szerón. este kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76760) diegho válasza Tapipapi (#76747) üzenetére


diegho
nagyúr

Mióta kint a patch 1 crusadert láttam :)) nekem már a kezdetektől fogva a barbár volt a fő karakterem, most is inkább azzal tolom, de ott van a tal wiz is, meg van crus és dh is, de valahogy mindig a barbárnál maradtam.

Tegnap azzal szórakoztam, hogy GR30-akat mentem a T6 speed buildben (focus+restrain+full waistes+bk) nem tudtam 2 perc alá szorítani, 2:04 volt a legjobb, de érdekes módon a 37 is simán lement 5 perc alatt vele, pedig azt hittem ott már lecsapnak, de sima volt az is.

[ Szerkesztve ]

(#76761) Blaze_ válasza Sárpac (#76757) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Ők nyilván az új bloodshard exploitot tolják.
Van akinek már 300ezer+ shard van a season kariján, annyiért azért már odaadja a seteket Kadala :)

(#76762) DioRobber válasza diegho (#76760) üzenetére


DioRobber
tag

Teesék, most láthatsz még egy crusadert ;)- 52-es gr-t mentem vele csapatba-még egy ilyen cruz + barbár + sup wd-nagyonnagy potenciál van a cruzban 4es partyban, valorja meg a single dps-e miatt....

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#76763) Tapipapi válasza diegho (#76760) üzenetére


Tapipapi
tag

Nekem anno kieg előtt volt meg a halhatatlan barbár. Azóta ez a fajta játék stílus nem annyira testhez álló. Nem mondom, hogy rossz, mert a mostani monkom is ugye futkos és ennyi, de a barbár az barbár. Mindenki szíve joga mivel játszik, de ha egyszer jön egy patch, amivel újra lesz berserkeres tuti, hogy barbárom lesz :)
Még annyi, hogy focus+restrain+full waistes+bk, ebben a bk mit takar? Rövidítésekben nem vagyok otthon :)

[ Szerkesztve ]

(#76764) Sárpac válasza Blaze_ (#76761) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Pontosan, hogy is van az az exploit?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#76765) Blaze_ válasza Sárpac (#76764) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Legalább ketten beléptek a játékba, kerestek egy bloodshard goblint. Egyik ember visszamegy a városba nyit egy gr-t olyan magas szintűt amilyet csak tud. Utána megölitek a goblint és a dobott shard megszorzódik a gr bónusszal. T6-on GR40 nyitása mellett 3k körüli shardot ad állítólag :)

(azt nem értem miért kell hozzá két ember, de ezt írták)

[ Szerkesztve ]

(#76766) userxy válasza Blaze_ (#76765) üzenetére


userxy
őstag

Azért bloodshard goblint nem egyszerű találni.

(#76767) Bird válasza Blaze_ (#76765) üzenetére


Bird
addikt

Mert egy valakinek mindig bent kell maradnia.... Ha mindannyian kilépték buktátok azt a partit.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#76768) sith7 válasza Tapipapi (#76758) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem most flying dragon van, ha beadja a duplázást, meg felproccol a swift -es gem, akkor 2,5 - 3 milla között van a dps ... na ilyenkor DS, és burul az elit is 1 érintésre

ha kiesne a gloom kipróbálnám a 2 db 1 kezes verziót is, de addig ez 100% , hogy jobb :K

(#76769) Tapipapi válasza sith7 (#76768) üzenetére


Tapipapi
tag

Na, a baj az, hogy most volt nyuszika, szóval majd a jézuska hoz nekem egy flying dragont, egy gloomot meg egy focust. :W Szerintem mire ez kiesik.... lesz vagy s4 :)
Egyébként a drop rendszer érdekes: kedden játszottam közel 30 kör t6 riftet, többségük full clear, jó random csapattal. Zöld cucc esett összesen 1 inna kesztyű és 2 BT. Ekkor volt 3 db a dashing buildből. Elmentem fürdeni, mondom alszok, majd másnap... Gondoltam fürdés után még 1 kör, hátha... Beléptem, 1 perc alatt kiesett a 3-ből 2 hiányzó darab. Hiányzott 1. Na akkor nekiálltam rorgot farmolni, legalább legyen meg a set. Mentem még 10 kört (meg előző nap vagy 20-at), 1 rorgot nem kaptam. Tegnap beléptem játékba, első játékom: bounty act, bs gob, bs-ből pedig meglett a hiányzó darab, a horadric első körre rorg.
Na ez random.... :W :W

(#76770) mikromanus válasza Tapipapi (#76763) üzenetére


mikromanus
veterán

Bul kathos fegyverpáros. Ad jó kis AS-ms buffot, meg fury regent.

Örökyeti most is van. 4 Immortal setdarab kell hozzá (vagy 3+rorg) és egy spender. Az ancik hasznosak a furytermelő rúnával. Mondjuk nekem van reapers bracers is a globeokhoz. Rendnél tartható,d e a hota és a seismic is tuti jól kezeli a WotB cd-jét. Másik opció a szép új egykezes kard (In-Geom), ami időnként (elitpakk utáN)lenyeseget 8-10 sec cd-t.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76771) Blaze_ válasza userxy (#76766) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Split bountyban, vagy több partyban riftezve lehet keresgélni, aztán belép mindenki és dől a shard. Négy ember folyamatosan csak a goblint keresi úgy azért nem lehet annyira lassú. Vagy ha egy egész klán egy embert támogat úgy főleg.

(#76772) Tapipapi válasza mikromanus (#76770) üzenetére


Tapipapi
tag

Kövi biztosan barbár lesz :) Kieg megjelenése óta talán játszottam vagy 20 órát barbárral, megjegyzem nem élvezetből :D Kb. csak acsi miatt. De kösz a tippet :R

(#76773) Rayner válasza Blaze_ (#76771) üzenetére


Rayner
őstag

Nem lennék a Blizz-es support helyében most :)
Kapják a savat

Kiváncsi leszek erre mit lépnek :D Lejobb az lenne, hogy minden exploitos S3-at töröljenek karistul gearestül ladderestül

(#76774) Blaze_ válasza Rayner (#76773) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Nem lesz itt kitiltás. Állítólag már ptr-en jelezve volt, de Blizz nem javította. Ezek után saját magukat köpnék szemközt ha kitiltanák aki használja.

(#76775) Tom5 válasza Blaze_ (#76774) üzenetére


Tom5
addikt

Ez only S3 vagy simában is megy?

(#76776) Joezyka válasza Blaze_ (#76765) üzenetére


Joezyka
senior tag

ez megint tipikusan az a helyzet, hogy valaki talált egy kiskaput (vagy lehet bugnak is hívni) és elterjed a neten és mindenki ezt fogja csinálni partykban...
"senki se akar játszani, mindenki csak jó geart akart" legalábbis az ilyeneken én úgy látom.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76777) mikromanus válasza Joezyka (#76776) üzenetére


mikromanus
veterán

ÉN nem. Én játszok, de engem csak megtűr a közösség :C

Azaz persze a jobb gear cél, de inkább az hog yjátékkal szerezzem és élvezzem a vadászatot. Amíg kijön a tuti addig meg alkalmaszkodok a sanyarú helyzethez. A rend barbimig sok-sok zsákutca vezetett. MInd jó muri lehet, de nem cél most. WW, EQ, Immo kb teljes. Van rend, stun buffos, cd csökkentő, extrafrenzys+primary bónuszos item dögivel. A charge set még nem teljes meg a pattinka csizma még hibádzik, de 20-30 óra után (max) megvan majd' minden buildhez a cucc. Jó, persze lehet mindenből jobb is, de az már csak idő kérdése.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#76778) Edge válasza Joezyka (#76776) üzenetére


Edge
veterán

Én az ilyen dolgokat mindig skippelem, mert olvastam az EULA-t, az más kérdés hogy az esetek 99%-ában nincs retorzió meg visszamenőleg nem tudnak tenni semmit, de akkor se élek az ilyen lehetőségekkel, majd kiesik ami kell.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76779) Joezyka válasza Edge (#76778) üzenetére


Joezyka
senior tag

énis pont így gondolkodok. s2-ben végig hisztiztem, hogy szar nem esik (és nem is esett btw :D) most meg nem izgatom magam és nem görcsölök. Kadalánál kurvulok shardokért, hogy megszánjon valami jóval, azt vagy adja, vagy nem. előbb utóbb úgy is meglesz, ha meg nem, akkor meg IJ.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76780) sith7 válasza Tapipapi (#76769) üzenetére


sith7
nagyúr

Ebből kiindulva ma délután kieshet mind a 3 is :)) :K

(#76781) emmm válasza jookomak (#76713) üzenetére


emmm
senior tag

Valóban, köszi! Tényleg jó cucc ez a tal szett. Elég silány cuccokkal is egyből meglett a GR 38, kevesebb, mint 10 perc alatt. Leszedtem a teleportot, és betoltam oda egy Meteor showert pluszban, így volt 5 támadó cucc, volt zúzda rendesen :D

Viszont így a DPS-em lecsökkent ~ 1,2 misire az 1,8-ról (eredetileg majdnem full firebird szettel), de érezhetően jobb így is. Szinte még mindenből kell jóval erősebb cucc...az új mágus bracer, ami a forgószélt tuningolja, kezdek vadászni, mert a lecsökkent cdr miatt a black hole helyett jobb lesz az.

(#76782) Mirman válasza emmm (#76781) üzenetére


Mirman
őstag

Arra figyelj hogy a braci az S3 only

(#76783) tibee77


tibee77
őstag

Tegnap majdnem meglett a gr 55 csak a vegen bekaptuk saxtris-t egy olyan pälyän ahol nagyon szük volt a hely.2 perc volt a bossra es elbuktuk...2dh egy tal wiz es en a wd-vel.Hozzä kell tennem, hogy szinte mindent a wiz nyirt ki, nagyon brutälul tolta a sräc.Igaz, hogy para 910es volt. :DDD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#76784) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na solo wizz gr 48 megvan. 49 kb 65%-ig nagyon jól ment aztán, jött az exorcist meg a reflectes pakkok...

Normális tal amum még mindig nincsen, így ki került a tasker.. Annyi eltérés van, hogy a blur helyett glass cannon van már.
[link]

(#76785) Edge válasza DeckardCain (#76784) üzenetére


Edge
veterán

gz alakulsz mint púposgyerek a prés alatt :)

nekem meg közbe esett egy ilyen, szép de most nem ez a sláger termék sajna:

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76786) DeckardCain válasza Edge (#76785) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Köszi :)

Nem rossz :). nekem is van egy ilyen igaz az csak 2900-as.

(#76787) frame>24 válasza Edge (#76785) üzenetére


frame>24
addikt

Várjál, ez nekem tök új:
most már nem a +10% dmg tekerés a menő, hanem a dmg tól-ig cucc?
Ez tuti Quin69 "how to max your dmg" videóján alapszik.

Igen?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#76788) Valkűr


Valkűr
őstag

Dh-nak van létjogosultsága, seasonban kezdtem egyet, de nemigen esett eddig semmi...Paragon 50 körül vagyok...Tolja valaki ezzel seasonban?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#76789) userxy válasza frame>24 (#76787) üzenetére


userxy
őstag

Azt kell tekerni amivel a nagyobb dmg-t tudod elérni. Ehhez nem kell video ehhez józan ész kell.

(#76790) frame>24 válasza userxy (#76789) üzenetére


frame>24
addikt

ez kicsit erős volt, szeretem a nyilvános lehülyézést, de OK.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#76791) Gyick válasza frame>24 (#76787) üzenetére


Gyick
őstag

azért szokták azt tekerni mert sokszor van hogy hogy azon is lehet hozni azta 8-10%-ot és akkor megmarad +1 affix ami nem egy hanyagolható dolog

(#76792) frame>24 válasza Gyick (#76791) üzenetére


frame>24
addikt

na mégis van értelmes válasz, köszi!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#76793) userxy válasza frame>24 (#76790) üzenetére


userxy
őstag

Nem hülyéztelek le!
De számomra ez kb pont annyira nyilvánvaló mint, hogy kék az ég és a fű zöld.

De, hogy érdemben is segítsek: Használd egészséggel

:R

(#76794) noblem1983 válasza frame>24 (#76792) üzenetére


noblem1983
senior tag

Vagy próbáld ezt Weapon Dmg Calculator Egyszer valaki ezt linkelte már korábban.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#76795) Blaze_


Blaze_
aktív tag

Mégsem érdemes exploitolni. Az egyik streamernek már fel is függesztették az accountjat.

(#76796) Bahama válasza Blaze_ (#76795) üzenetére


Bahama
aktív tag

Teljesen más ha egy streamer reklámozza a bugot, vagy egy hétköznapi player "sutyiba" kiszed pár sharddal többet...

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#76797) T. M.


T. M.
aktív tag

Nem tudom volt e már: [link]
Kíváncsi leszek hogyan oldják meg.

(#76798) prokxy válasza Bahama (#76796) üzenetére


prokxy
veterán

Leírnátok pár szóban, hogy lehet azt a bugot kihasználni? :P :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#76799) Edge válasza prokxy (#76798) üzenetére


Edge
veterán

azt akarod hogy bannoljon a blizz? :F
egyébként a streamer perma bannt kapott, és egy csomó másik acc is...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76800) prokxy válasza Edge (#76799) üzenetére


prokxy
veterán

Dehogy, nem kockáztatnám az acc-om! :D Főleg, h nemrég upgradeltem Digit.Deluxe-ra.
Csak érdekel! :)

Más:
Ma este csatlakoznék GR48-50+os GR-ekre egy WW Barbárral!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.