Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51301) SeniorTilla válasza H.Ezredes (#51299) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Jaja, sokkal jobb vétel

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#51302) BeZol


BeZol
őstag

Ikeáztam :U

(#51303) Gézengúz válasza BeZol (#51302) üzenetére


Gézengúz
addikt

Fogadjunk a fenyőfát is így viszed! :U

(#51304) Anubris válasza BeZol (#51302) üzenetére


Anubris
őstag

Szerencséd, hogy cabrio. Én múltkor a 4 méter hosszú lécet úgy raktam be a coupe-ba, hogy kb 1 méter lógótt ki előre. Kicsit paráztam, hogy egy rendőr se lásson meg. :DDD

(#51305) Gézengúz válasza Anubris (#51304) üzenetére


Gézengúz
addikt

Kiverted az első szélvédőt? Vagy, hogy lógott ki előre?

(#51306) szimi57 válasza Gézengúz (#51305) üzenetére


szimi57
őstag

A napfénytetőn :D

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#51307) MoP_FX 57 válasza SeniorTilla (#51297) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

A 3,85 szerintem sok. De 3 körül még akár reális is lehet. Nagyon nagy kár, hogy nincsen gyári mpakk. 1,5 éve volt itthon egy Imolarot 330Ci kupé gyári mpakkal, kézivel és rogyásig extrával 2,8 körül. Utólag bánom, hogy azt nem vettem meg akkor.

(#51299) H.Ezredes:
Annyiban egyetértek, hogy az árakat nézve az E92 jobb vétel lenne. De aki ennyit ki fog érte adni, az valószínűleg célirányosan fogja a 46-ot venni, mert neki ez kell, és nem a 92. Vannak ilyen "őrültek".

[ Szerkesztve ]

(#51308) Anubris válasza Gézengúz (#51305) üzenetére


Anubris
őstag

Anyósülés melletti ablakot húztam le.
De amúgy napfénytetőn is kilógathattam volna, csak nincs napfénytetőm. :DD

(#51309) KAMELOT válasza BeZol (#51302) üzenetére


KAMELOT
titán

Kellenes így vinni dolgokat 15 fokban :DDD IKEA-ba ha megyek, kibérelek egy nagy furgont.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#51310) Gézengúz válasza Anubris (#51308) üzenetére


Gézengúz
addikt

Anyósülés melletti ablak? Hát ezt nem gondoltam volna.. Jó, hogy nem kaptak el.

(#51311) SeniorTilla válasza BeZol (#51302) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ne röhögtesd már ki magad... ez nevetséges :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#51312) Gsx-rr válasza SeniorTilla (#51311) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Miért? Én is hoztam így el több dolgot ugyanígy az Ikeaból.
Tetőcsomagtartó nem nevetséges? Kit zavar ez? Majd ezért béreljél 15.000.- ért egy furgont?

(#51313) SeniorTilla válasza Gsx-rr (#51312) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez akkor is vicces. A bordó bőrüléses kabriós BMW-s sajnál pár ezer forintot a házhozszállításra, inkább kiröhögteti magát a többi autóssal és a szomszédokkal, ha látják, amikor megáll a ház előtt. Ne mondd már, hogy ez rendben van :N

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#51314) Vaze válasza SeniorTilla (#51313) üzenetére


Vaze
őstag

De most komolyan,miért lenne nevetséges?Attol,hogy valakinek ilyen autoja van,az nem azt jelenti,hogy akár tele lehet pénzel is!Hisz tudod,egyszer fent,egyszer lent vannak az emberek!Másik meg az,hogy ha megtudja oldani,azt hogy a vásárolt cuccot hazavigye,plusz költség nélkül,akkor miért ne tenné meg?Ezek szerint te,mindenért fizetsz,még olyan dologért is,amit amugy saját magad is meg tudnád oldani,extra költség nélkül!Gratulálok neked :R

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#51315) Chris0321 válasza Vaze (#51314) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom mennyi lett volna a házhoz szállítás de ez akkor is elég ciki. Főleg az anyós ablakon való léc kilógatás ami egyenesen balesetveszélyes.
Én sem vagyok gazdag, mondjuk én direkt Touring-ot vettem mert azzal könnyebb szállítani a dolgokat (mosogatógépet már hoztam vele haza) de eddig soha nem volt olyan, hogy ne lett volna annyi pénzem, hogy hazahozassam azt amit nem tudtam bepakolni a kocsiba.

(#51316) SeniorTilla válasza Vaze (#51314) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nekem kombim és egyterűm van, amik erre valók. Pont ez a baj, hogy kabriózunk, de rágjuk a sz*rt, ha kiadásokról van szó. Na mindegy, én biztos nem fogok így hülyét csinálni magamból, ha egyszer kabrióm lesz. (közeledik az 5.X, lassan vennem kell egyet :F )

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#51317) szimi57


szimi57
őstag

Nekem hétfőn lesz egy fuvarom Compattal. Pestről kb. 130 km távra. Az egész nem lesz 10 kg., csak épp a hossza 3.85 méter. Elég izgalmasnak igérkezik. Még nem döntöttem el, hogy hátulra lógatom ki vagy előre a tetőn át. Az értéke 65 e. Ft. a kiszállitása 30 e. Ft. felett lenne, amit elvből nem fogok bevállalni.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#51318) szimi57 válasza Vaze (#51314) üzenetére


szimi57
őstag

Teljesen igazad van. Aki ezen nevet az "annyit is ér" !!! :D

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#51319) Vaze válasza Chris0321 (#51315) üzenetére


Vaze
őstag

Hat ha neked az ciki,akkor gyere ki Angliaba,itt majd fogsz latni igazan ciki dolgokat,hogy ki,mit es hogy szallit az autojaval,pedig itt kint az Angolok nem szaral gurigaznak,(ha erted mire gondolok....)es megis lehet latni eleg cifra dolgokat az utakon is!

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#51320) SeniorTilla válasza szimi57 (#51318) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Előre lógasd ki, akkor látod, aki rajtad röhög. Majd küldj képeket :) (mondjuk a compact-on már eleve...)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#51321) SeniorTilla válasza Vaze (#51319) üzenetére


SeniorTilla
veterán

szarral

románba menj ki, vagy afgánba, ha igazán profikra vagy kíváncsi, csak nehogy hazahozd az ötleteket magyarba

Mondjuk akikkel együtt élsz kint, vagy akiket látsz, azok is hasonló helyekről jöhettek. Nem a Soho-ban láttad ugye? :) Ott tényleg nem szarral gurigáznak.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#51322) Vaze válasza SeniorTilla (#51321) üzenetére


Vaze
őstag

Latom nem erted,de nem is baj!
Es bocsanatot kerek,hogy en buta,nem 2 RR el irtam :W
Orulok,hogy neked csak ez jott le!
Maradok tisztelettel!

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#51323) Gsx-rr válasza SeniorTilla (#51316) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tehat szerinted inkabb varni kellett volna napokat vagy autot berelni ezert a par vacakert mikor igy senkit se zavarva siman el lehet hozni?

A kocsi mogott felrakott biciklik miert jobbak? Vagy a tetocsomagtartora,amik eletveszelyes mutatvanynak neznek ki?

(#51324) Anubris válasza SeniorTilla (#51316) üzenetére


Anubris
őstag

Szerintem a kutya nem foglalkozik azzal mit, hogyan szállítasz az autódban. Másrészt én sokszor azért nem házhozszállítással oldom meg a dolgokat, mert nincs időm megvárni mire kiszállítják az árut.

Media Marktban vettem az elmúlt hetekben gépeket. Egy vicc volt az egész. Ha online rendeled meg, tök mindegy hogy raktáron van 1 hét mire összerakják, ha átutalással akarsz fizetni akkor meg még 2-3 nap mire beérkezik nekik az összeg.
Ha azt mondod helyben kifizeted, csak szállítsák házhoz, akkor legkorábban másnap küldik ki az árut.

De sok boltban nincs is lehetőség házhozszállításra. Én most építkezésen ezt megtapasztaltam. Mehettem el 2-3 40kg-os zsákokért, mert kiszállítás az nincs, a melós az úriember ő aztán nem bassza az idejét azzal, hogy elhozza nekem az árut, amelyik igen az elkér kb 7000-ret érte a többi díjon felül.

(#51325) szimi57 válasza SeniorTilla (#51320) üzenetére


szimi57
őstag

Küldök neked képeket, akár ki is verheted rá :DD

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#51326) chess001 válasza SeniorTilla (#51320) üzenetére


chess001
aktív tag

Inkább az a vicces, hogy leszólod, aki spórol és közben te jársz négyhengeres dízellel... Amúgy a röhögös compact bármikor körberöhög a trakeszeid... :K

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#51327) SeniorTilla válasza chess001 (#51326) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Én szeretem a 4 hengeres csúcsdízelt. Többet jártam 3000-es V6-osokkal, mint te, de ez a négyhengeres sokkal jobban megy. Majd próbálj ki egyet, ha megengedik, hogy beleülj :)

Szerettek hülyét csinálni magatokból? Vagy annyira lent van az IQ szint, hogy nem fogod fel, hogy nevetségessé teszed magad? Egy taxis 5 ezerért elhozza a cuccodat az ikeából, ha nem fér be a kocsidba. Rögtön, azonnal, nem kell várni 2-3 napot. Hol éltek, hogy ezt nem tudjátok? Remélem költözni nem a kabrióval fogtok, mert ha igen, szóljatok, elmegyek és megnézem ahogy felpakoljátok a kredencet és a franciaágyat.

Tényleg várom azokat a képeket, hadd röhögjünk már egy jót.

Szimi: a képeken rajta lesz a barátnőd is?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#51328) szimi57 válasza SeniorTilla (#51327) üzenetére


szimi57
őstag

A kutyámmal megyek, nőstény... :DD

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#51329) Gsx-rr válasza SeniorTilla (#51327) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Utoljára írom ebben semmi vicces nincs,kabrió így is úgy is menő :)
Kihasználta a praktikusságát.
Mutass már valakit aki 5000-ért bármit is elvisz? Melyik taxiba fér ez be?
Egy vonóhorog ,utánfutó egy 5-ös után már nem ciki? Az elfogadott?

Inkább röhej egy sídoboz meg egy biciklitartó.

Rakj ki az autódról egy képet hátha lehet rajta mosolyogni asszem a felni ilyen téma volt ott is :)

Ja nem,bocs!

[ Szerkesztve ]

(#51330) chess001 válasza SeniorTilla (#51327) üzenetére


chess001
aktív tag

Akkor belőttük az igényszintet. A kutyák, meg a négyhengeres dízel... Azt hiszem nem kell több magyarázat a fusztrációkra. Nem lehet mindenki tökéletes :))

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#51331) Chrys_


Chrys_
addikt

Találd meg a hibát a képeken :) :
[kép]
[kép]
[kép]

(#51332) SeniorTilla válasza Gsx-rr (#51329) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Van róla kint kép, de kíváncsi lennék a tiédre és a szimiére, meg a chessére is. Toljatok már fel képeket, hogy tudjuk, hányadán állunk és ki miről beszél. (illetve chess ismétli önmagát, mert ennyit tud, itt áll meg a kifejezőképessége)

A síbox menő dolog, főleg amiért használja az ember. Én nem szoktam szégyellni magam az olasz és osztrák síeléseknél :P

Remélem egyszer látok majd egy olyan őrültet, aki kabrióba rakja a leceit az Alpokban, de nekem Kékestetőn is elég. Ahogy itt alakul a helyzet, lehet, hogy valamelyikőtök még posztol ilyet magáról és megmagyarázza, hogy ez nem csóróság, hanem fícsör.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#51333) szimi57 válasza SeniorTilla (#51332) üzenetére


szimi57
őstag

Szerintem te még a szüleidet is megtagadnád, ha kiderülne, hogy trabanttal mentek a Dómusba a franciaágyért emelyiken téged megcsináltak. :DD

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#51334) Gsx-rr válasza SeniorTilla (#51332) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem itt most csak ez a szar V6 teherautó van(megjegyzem úgy gyorsul mint egy 25d) ;] ,igaz befér az Ikeás ágy már próbáltam.
Lehet vállalok vele fuvarokat. Akartam egy terepjárót venni,de lehet inkább nézek egy Mack billencset,nehogy valami ne férjem be.

Ezzel a hülye dumáddal jól leszerepeltél ,nem volt okod beleállni a srácba ,pedig én is szoktam osztani. Síbox menő dolog,ez meg gáz?
Ne viccelj már,bármelyik magánhelikopter elvinne,nem kéne magad égetni.Nem értem ,miért nem fizetsz azért.
Adott helyzetben ha van megoldás minek várni és pénzt költeni? Semmi gáz nem volt benne.

(#51335) KAMELOT válasza Gsx-rr (#51334) üzenetére


KAMELOT
titán

Kicsit túllőtt a dolgokon.
Az egész csak az volt, ha van pénze ilyen kocsira miért nem bérel furgont. DE!!! Ahogy írod, mivel nem nagy cuccot vitt és meg tudta oldani így, akkor miért ne. Úgyis ritkán van ilyen helyzet.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#51336) Gsx-rr válasza KAMELOT (#51335) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az életben adódnak dolgok. Pl egy ilyen. Lehet nem is tervezed,csak körülnézni mész ,de ott akkor valami pont akciós ,jó áron van, szállítást azonnal nem tudod megszervezni ,kéne várnod 1-2 napot. Addig meg röhögve hazaviszed és összerakod.
Itt nem a pénzről van szó.
Tegye már a szívére a kezét mindenki. Senkinek az életében nem volt még olyan ,hogy valamit berakott a csomagtartóba és kilógott és úgy kötötte le a csomagtartót?
Téma részemről lezárva....

(#51337) KAMELOT válasza Gsx-rr (#51336) üzenetére


KAMELOT
titán

Ott a pont! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#51338) kissusuly


kissusuly
csendes újonc

Sziasztok! Olyan kerdesem lenne, hogy hogyan tudom a journey computerem nullazni? E90 330D 2007

[ Szerkesztve ]

(#51339) Gsx-rr válasza kissusuly (#51338) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nagynavis gondolom. A Navigation menuben a Journey-nel van opcio hogy reset

(#51340) Ck.


Ck.
addikt

Vhogy lehet okosítani a ZF 8 sebességes váltókon? Vezettem párat már az enyémen kívül és mindnél elő tudok idézni egy-egy pillanatnyi laggot, amikor nem tudja mit csináljon....
Elsősorban kereszteződésekben, körforgalmaknál jellemző, amikor álló vagy majdnem álló helyzetből kell ismét kigyorsítani. Valakinek fel sem tűnik, de engem attól még zavar... ZF 6hp-val szintén megvolt ugyanez a bajom.

(#51341) KAMELOT válasza Ck. (#51340) üzenetére


KAMELOT
titán

Kergetnek a zsaruk, hogy gyorsítani kell?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#51342) Chris0321 válasza Ck. (#51340) üzenetére


Chris0321
addikt

Nagyon egyszerűen meg lehet oldani ezt a problémát, ki kell cserélni kézi váltóra.

(#51343) Gsx-rr válasza Ck. (#51340) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Chip nel elvileg ezen is tudnak
javitani.
Nekem is volt gond mas tipusnal szoftver megoldotta

(#51344) chess001 válasza SeniorTilla (#51332) üzenetére


chess001
aktív tag

Melyikre?

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#51345) CharlieDrop válasza Ck. (#51340) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Lehet persze

a legolcsóbb a sportmód :)

pláne ha sportautomata. Akkor sport+ mód

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#51346) BeZol válasza SeniorTilla (#51332) üzenetére


BeZol
őstag

Kérhető opció volt a síalagút a kabrióhoz is, ergo biztos van aki megy azzal síelni. (én anno nem kértem)
5ezer Ft lett volna elvileg a kiszállítás (de h mikorra az passz + lehetne otthon várakozni miatta). Én azt hittem befér az asztallap keresztbe, de pont nem, úgyhogy lett extra légterelőm :DDD
Sokszor jól jött már a lenyitható tető (bicikli, yakuzzi-motor, 40"-os tv és egyéb olyan cuccok szállítására, amik coupe-ba nem fértek volna be, és nálam is csak azért, mert tető le, és beemeltem, majd tető vissza rá. Sedan és touring esetén ezek a problémák fel sem merülnek persze, de cserébe azokból rengeteg mászkál az utakon, és a formaviláguk is megkopott mostanra.
Én csak érdekességnek szántam a képet ide, nem hittem volna, hogy ennyire negatívan érint téged :N
Mikor Németországból költöztem haza 2 év koli után, akkor teli volt a csomagtartó, teli volt a hátsó üléssor a plafonig, vmi keresztben belógott középen is, és anyósülésnél is váll magasságig álltak a cuccok + a lábrészeken is elől-hátul, kivéve nálam a pedáloknál persze. 4 órán át pakoltam befele, és meglepődtem, de elfértem (komplett asztali gépet is vittem).

Nem tudom kabrióztál-e már ilyen sportosabb megjelenésű autóval, de én már 2008 május óta ezt teszem. 1 éve volt kapható akkoriban ez a típus, és hát mindenki bámulta... Bármerre mentem, bármikor vettem le a tekintetem egy pillanatra is az útról, azt láttam, hogy bámulnak. Bámultak a kocsikból, a járdáról, kerékpárútról, mindenhonnan. Volt olyan, hogy a biciklis annyira bámult, hogy belegurult a másik biciklisbe, aki közben megállt, de gyalogosoknál is legalább 3szor vettem ilyet észre, hogy egymásba sétáltak (vagy neki mentek az oszlopnak...), mindezt úgy, hogy én az első hetekben elég kellemetlenül éreztem magam (az utasaim a mai napig), hogy basszus nem igaz, h mindenki bámul minket. Kellett egy kis idő, míg megszoktam ezt a "rivaldafényt", én igazából előtte is csak nagyon ritkán nézelődtem át másik kocsiba v. le az útról a járdára, de így a fentiek miatt átálltam arra, h azóta semennyire sem bámészkodok, totál hidegen hagy ki mit mond hangosan, ki mit gondol, stb. Én közlekedek, jól érzem magam, ha úgy van szól max hangerőn a zeném (temetők mellett ill. ha babakocsit látok, lejjebb veszem), és rohadtul nem érdekel ki mit gondolhat, én beveszem a lesz**om-tablettámat és csak élvezem az utat.

Nem lehet, nem is kell, és nem is fogok mások elképzeléseinek v. gondolatainak szándékosan megfelelni. Élvezni kell az utazást és kész.
Mikor fel volt esküvőre díszítve a kocsi és 30al döcögtünk végig a városon h ne repüljenek le a virágok, akkor is biztos sokan anyáztak, de nem kell vele foglalkozni, ahogy egy ilyen bútorcipelős sztori esetén sem fogok azzal foglalkozni ki mit gondolhat, ill. ha épp kócos a hajam, szakadt játszós pólóban, 2-3 hetes borostával és papucsban van kedvem elugrani vhova, akkor úgy fogok, nem fog érdekelni ha azt gondolják, ki ez a csöves gyerek ebben a kocsiban, mert nem foglalkozom velük :)
Van, hogy 1-2 hónapig csak az eső mossa a kocsit, full retek az egész kívülről (egyedül madárszarokat szedem le ilyenkor). Ti lehet azt mondjátok, h igénytelenség, bunkóság meg spúrkodás az egész, én meg igazából magasról nagy ívben letojom és nem érdekel :)

(#51347) Vaze válasza BeZol (#51346) üzenetére


Vaze
őstag

Le a kalappal,nagyon szepen megfogalmaztad :R
Le kell sz...i,ki mit gondol,ennyi!!Birom a stilusod :)

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#51348) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#51329) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

4300 volt 9 guriga üveggyapot. Kb 3 km. Obi. Igenis hoznak 5000-be :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#51349) Gsx-rr válasza FIREBLADE78 (#51348) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azonnal? 3 km? Tudod vannak nagyobb varosok is, meg Pest kicsit dragabb ezt ne felejtsd el!

[ Szerkesztve ]

(#51350) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#51349) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Másnap. Amúgy ikea ingyen szállít. Nemrég rendeltünk matracot.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.