Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) liszi70 válasza Gulyopapa (#21834) üzenetére


liszi70
nagyúr

Semmivel sem volt szakmaitlanabb az én ízlésemet tükröző véleményem, mint a tiéd:

"Akkor te még nem láttál kitűnő LCD-t
Én igen. Itt lóg a falamon "

Egyébként igazad van. Sok LCD-t láttam, drágát és nagyon drágát, kevésbé rosszat és majdnem jót is, de kitűnőt még nem.

[ Szerkesztve ]

(#21852) BBéci válasza liszi70 (#21851) üzenetére


BBéci
titán

Láttam kitűnő LCD tévét, Sony HX850 a típusa, de egy ugyanannyiba kerülő VT50 mellett nem rúg labdába.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#21853) liszi70 válasza BBéci (#21852) üzenetére


liszi70
nagyúr

Hát erről van szó!

(#21854) Ed Parker válasza BBéci (#21852) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem ilyen van a haverodnak? ;]

(#21855) anonym1s


anonym1s
őstag

Most vettem eszre, hogy itt helyi uzletben olcsobb a pioneer bdp-150 bd lejatszo mint az emlitett dune 301a hasznaltan.

Vincsesztereken vannak filmeim, szoval usb eloszton keresztuli lejatszas szukseges (mint pl. a dune vagy wd tv). Ez kiadja a hd hangokat rendesen, hiba nelkul?
Melyiket ajanlanatok inkabb?

[ Szerkesztve ]

(#21856) TOLEDOO


TOLEDOO
tag

A mede8er med600x3d magyar menüs?
Kösz.

(#21857) Gulyopapa válasza BBéci (#21852) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Aláírom hogy a VT 50 az isten de azért vannak még jó TV-k rajta kívül is.
Pl az én 9705-ösöm is kiváló :)

(#21858) erdoke válasza Gulyopapa (#21857) üzenetére


erdoke
titán

A VT50 és a GT50 között nagyon kicsi a különbség, és az 50GT50 320e Ft. Mondj ilyen árban 50" LCD-t, ami minőségben a közelébe jön. Vagy akár a 260 ezres 50ST50-nek...

A legjobb aláírás a héten

(#21859) Gulyopapa válasza erdoke (#21858) üzenetére


Gulyopapa
addikt

A Philips 9705-ösöm 280.000 Ft volt, igaz "csak" 46"-os.
Kiváló TV. Szeretjük.

[ Szerkesztve ]

(#21860) Toobee válasza Gulyopapa (#21859) üzenetére


Toobee
veterán

Új árról beszélgetünk. Annak a tv-nek 700e Ft körül mozgott az ára, ha jól rémlik.

https://barbieripnk.hu/

(#21861) Gulyopapa válasza Toobee (#21860) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Nem tudom. Én minőségről beszélek, amit a saját szememmel látok nap mint nap. És arról hogy nem minden LCD fos, hiába fikázzák a plazma fanok. Olvassatok utána ...
Ja és Pana plazmám volt előtte :)) ismerem mind a kettőt :)
Ugyhogy be is fejezhetjük a térítést :R

[ Szerkesztve ]

(#21862) rappit4 válasza Gulyopapa (#21861) üzenetére


rappit4
őstag

VT50-et gondolom még nem láttál, azért állítasz ilyeneket :)

(#21863) csenzi2 válasza Gulyopapa (#21861) üzenetére


csenzi2
tag

Azért Te sem véletlen vetted a tavalyi csúcsmodellt!!?? Ezzel a készülékkel azért sokan kiegyeznének, de a 65VT50-em még egy darabig nem cserélem le LCD-re!

[ Szerkesztve ]

(#21864) Trava válasza CoroStar86 (#21850) üzenetére


Trava
tag

" csak kínai és orosz oldalakra jutok "
AZért mert csak azok vannak, egyszóval megtaláltad.
Google fordító segít, viszont ha a firmware verziód 1.05, akkor semmi nem segít. :)

[ Szerkesztve ]

(#21865) BBéci válasza rappit4 (#21862) üzenetére


BBéci
titán

Annál jobb kéminőségű tévét egyelőre nem lehet kapni, ez tény. Az összes LCD csókolommal köszönhet neki.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#21866) CoroStar86 válasza Trava (#21864) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Miért? Az 1.05-ben már van vmi védelem, h mókolt firmet már ne lehessen feltenni? Leszedtem a 4.03-at, elvileg 140/150-hez jó, de nem engedte feltenni. A védelem miatt? Most meg kell várni egy úgy verziót (ha lesz egyáltalán)? Bocs, h bombázlak kérdésekkel... :))

(#21867) Trava válasza CoroStar86 (#21866) üzenetére


Trava
tag

Igen, abban csak az az új hogy beleépítettek a védelmet.
(arra van energiájuk hogy lekodolják, de a firm fejlesztésére, okosítására nincs)
Az miatt nem megy.
Vagy vársz, vagy szétszeded és downgradeled 4.03-ra.

(#21868) Ed Parker válasza BBéci (#21865) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Egyszer teszteltetek egy Loewe LCD-t, az is alatta van?
Árban hasonlóak.

(#21869) CoroStar86 válasza Trava (#21867) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Köszi! Akkor várok még egy kicsit, a 4.03 már több, mint fél éves, remélem hamarosan jön vmi frissítés...

(#21870) Trava válasza CoroStar86 (#21869) üzenetére


Trava
tag

Van már frisebb 5.01,illetve 5.08; csak azok fizetősek, illetve ezek sem mennek fel a kodolt gyári firmwarre.

(#21871) Gulyopapa válasza rappit4 (#21862) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Milyeneket állítok ? Tök mindegy.
Az egyre nagyobb TV-k vásárlását megunva mozi szobát fogok építeni nyáron.
A projektor egy JVC X3 lesz valószínűleg.:)
Nem lesz sem méretbeli sem minőségbeli gondom.

[ Szerkesztve ]

(#21872) cekkk válasza Gulyopapa (#21871) üzenetére


cekkk
veterán

A legutóbb te szóltál bele, hogy fejezzük be mert nem a média lejátszós topicba tartozó dolgokról ment az off.
Most jó lenen ha te is befejeznéd, mert a kutya nem kíváncsi arra, hogy mit fogsz építeni és míg mondjuk azok a dolgok kapcsolódtak, ez már tényleg nem.
És ha másokat megszólsz akkor te ne kövesd el, ha meg többször is elköveted legalább ne szólalj meg :R

(#21873) Gulyopapa válasza cekkk (#21872) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Azóta új okoskodók jöttek. Reagálni kellett :D
( Vertical banding ... VT50 tulajok tudják mit jelent ;] )
Befejeztem ...

[ Szerkesztve ]

(#21874) cekkk válasza Gulyopapa (#21873) üzenetére


cekkk
veterán

Nem kell.

Tudod az okos enged szamár szenved. Nem veszed észre, hogy néha direkt provokálnak téged és nevetnek rajtad? ;) :U :C

(#21876) cekkk válasza Gulyopapa (#21875) üzenetére


cekkk
veterán

Pedig mégis reagálsz rá és hergeled magad! :Y

(#21877) Gulyopapa válasza cekkk (#21876) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Ez igaz :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#21878) tigipuf válasza Gulyopapa (#21877) üzenetére


tigipuf
senior tag

Így van,nem kell minden 20-éves nagy tudású sznob véleményére ugrani,tudom én mikor én már mk27 kazettás magnót,meg szalagos tesla-t,hallgatam ők még gondolatok se voltak :D (nem akartam senkit
megbántani,éljen az ifjúság,de az öregeket nem kell leoltani kapásból.. :P)
És remélem ez az oldal nem is fog ez irányban eltévelyedni,mert úgy látom,hogy egyre több középkorú tag is van,akinek segítségre van szüksége,és véleménye is van amit illene meghallgatni.megvitatni.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#21879) Dorian válasza tigipuf (#21878) üzenetére


Dorian
félisten

Miről beszélsz? Nem azért van leugatva mert öreg, hanem mert hülyeségeket beszél.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#21880) Gulyopapa válasza Dorian (#21879) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Mondj egy konkrét hülyeséget apukám :))
... amúgy nem kellene senkit leugatni ...

[ Szerkesztve ]

(#21881) Dorian válasza Gulyopapa (#21880) üzenetére


Dorian
félisten

Pl. ha egy LCD és egy plazma képét hasonlítod össze, akkor az annak csak úgy van értelme, ha azonos méretű és azonos (új) árú példányokról beszélünk.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#21882) csocsoszán válasza Dorian (#21881) üzenetére


csocsoszán
őstag

Lassan már nem érdemes olvasni ezt a topikot, csak személyeskedést találok! (Na most engem ócsároljatok!) :C

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#21883) Rekro


Rekro
aktív tag

Sziasztok

Van egy 50st50-es pana plazmám és egy Mede8er 600-as lejátszó hozzá (egy onkyo erősítőn keresztül vannak összekötve) a problémám néhány 3d tartalommal lenne a "Polar Bears: A Summer Odyssey" 3d változatát vagy az "LG 2012 Contents 3D BD25" és a médiaplayer valamiért 2d jelet küld a tv-nek mind a két esetben (a jegesmedvés bd-nél menüben lehet állítani, hogy 3d-s változatot játsza, de mégis 2d-s képet küld a tvnek) ennek mi lehet az oka?

Beszereztem egyéb bd25/bd50-es filmet/természetfilmet ott meg rendesen küldi a 3ds képet a tvnek és müködik is a dolog.

köszönöm

(#21884) Toobee válasza Rekro (#21883) üzenetére


Toobee
veterán

Erõsítõ típusa? Probáld meg kihagyni a jel útjából.

https://barbieripnk.hu/

(#21885) CoroStar86 válasza Trava (#21870) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Am mit kellene szétszedni és hogyan? És mivel jobb a 4.03 a gyári 1.05-nél? Előre is köszi!:)

(#21886) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Szaktársak.
Idx /sub feliratot milyen progival lehet srt formátumra alakítani?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#21887) Rekro válasza Toobee (#21884) üzenetére


Rekro
aktív tag

Szia

Kipróbáltam úgy is és ugyanaz a helyzet az "lg 2012 contents" és a két 3d természetfilm bdiso-nál 2ds jelet küld és csak 2d->3d felkonvertálást ajánl fel az st50 a 2d mellett, de a 3d bdiso filmeknél meg a másik természetfilmtnél alapból 3d-ben indítja 2d és 3d között lehet választani és teljesen jól müködik.

Nem nagyon értek a dologhoz, de az lg-s anyagnál nem lehet gond, hogy aktív a pana plazma az lg-k meg ugye passzív 3d-t használnak?

Erősítő onkyo HTP-558 (a HT-S4505 kis belépő setem van)
Vagy mi lehet a gond?

köszi

(#21888) CoroStar86 válasza Mezga Aladár (#21886) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Azt hiszem a Subtitle Workshoppal lehet. Régi program, de kiváló.

(#21889) Mezga Aladár válasza CoroStar86 (#21888) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Sajnos nekem nem sikerült ezzel a formátummal.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#21890) rappit4 válasza Rekro (#21887) üzenetére


rappit4
őstag

Nyomd meg a mede8er távján az f3 gombot, ez kikapcsolja a bd menüt. Csak kikapcsolt bd menüvel lehet 3d isot megjeleníteni.

(#21891) rappit4 válasza Gulyopapa (#21871) üzenetére


rappit4
őstag

Ne haragudj, ha megsértettelek. Én pedig az egyre nagyobb tv-k vásárlását megunva, holnap paprikás krumplit fogok enni, a savanyúság valószínűleg ubora lesz... :U

(#21892) Schizoka


Schizoka
aktív tag

bocs az off-ért
3D Blu-ray isobol mivel tudnék 3D mkv-t csinálni hogy half-ou legyen belőle lg 3d tvhez? :)

(#21893) cekkk válasza Schizoka (#21892) üzenetére


cekkk
veterán

Kikölcsönzöd olyan verzióba ;)

(#21894) tigipuf válasza Dorian (#21879) üzenetére


tigipuf
senior tag

Nagyon is tudod te azt,mert van itt például egy fórumtárs aki például úgy viszonyul egyes márkákhoz,hogy bottal sem piszkálná meg.
Szerintem egy korrekt szakember ilyet nem mond,nem noname kínai szekcióban vagyunk,nincs mindenkinek lehetősége 5-600 ezres tételű gépekkel szórakozni,játszadozni.

Mellesleg teszek a véleményére mert tényleg nevetséges amit itt előad,külföldön kellene neki osztani az igét megfelelő közönségnek,nem itt a sok csórónak akinek már az 50-k-s mplayer is sajnos álom,nem csak az 1 millás plazma.
De ,hogy néven nevezzem
BBéci kollegárol regélnék aki éppen a samu egyik csúcs modelljéről írta,hogy egy rakás szar,és csak azért ihletett meg mert volt lehetőségem tegnap a MM-ben látni azt a modellt,hát enyhén túlzásnak érzem a kijelentését,sőt kijelentem baromságnak.
Kb mintha azt mondanánk egy hyundai i30-as nem autó csak a merci vagy a bmw.
És köszönöm szépen nagyon jól elvagyok a 42 lw-s ips paneles Lg-el,és abszolúte nincs ingerenciám lecserélni semmilyen plazmára,most is volt lehetőségem egy párat megvizsgálni,nem kérek a "cicergéséből" mert idegesít,oszt csókoltatok mindenkit!!!!

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#21895) tomic


tomic
addikt

A Mede8er MED600X3D-nek mikorra várható az új firemware-ja? Vagy esetleg kijött már?
Ha kijött akkor mik a tapasztalatok?

Micsoda indulatoktól duzzadó topic lett ez kérem szépen! :W

[ Szerkesztve ]

(#21896) Schizoka válasza cekkk (#21893) üzenetére


Schizoka
aktív tag

sajna nem volt meg ez a verzió a boltban csak 2D be :D

közben a boltos megtalálta!!! :D :D

[ Szerkesztve ]

(#21897) #75912448 válasza tomic (#21895) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ha a 23,976Hz-es végleges, nagyközönség számára is elérhető fw-t várod, akkor jelen állás szerint minimum 3 hétig még türelemmel kell lenned.

(#21898) tomic válasza #75912448 (#21897) üzenetére


tomic
addikt

Igen azt várom.
Volt egy R6S egy ideig nálam ,de elajándékoztam. E helyett kellene egy másik.
Esetleg másik tipust tudsz ajánlani ami tudja a 23,976-ot ebben a kategóriában? 3D-t is tudjon.

(#21899) liszi70 válasza tigipuf (#21894) üzenetére


liszi70
nagyúr

Mire ez a nagy indulat? Azt hiszem, ezt egy kicsit túlexponáltad, higgadj le. Senki semmit nem tett ellened és a nézeteid ellen. BBéci elmondja a nem kevés tapasztalata által kialakított sommás, néha sarkított véleményét. Joga van hozzá. Ez egy fórum, ahol különböző nézetek ütköznek, néha találkoznak. Nem kötelező egyetérteni vele.
Ha megnyugodtál, olvasd el még egyszer a mostani hozzászólásod. Nem érdemes sem szakmailag minősíteni, mert csak valami megmagyarázhatatlan düh szól belőled.

[ Szerkesztve ]

(#21900) #75912448 válasza tomic (#21898) üzenetére


#75912448
törölt tag

Popcorn A400 tud 3D-t és 23,976Hz-et egyszerre, de azt az ellenségeimnek ajánlom, egyelőre bug-tenger. Napokon belül kapható a Dune 303D, ez is tudni fogja amit szeretnél, azonban röhejes 60k-s árért, előzetes infók szerint HD hangok támogatása nélkül.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.