Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) LucifeI2 válasza Vistaboy (#3299) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nekem is ezek tetszettek ^^ Ezen kívül még a Bleach-t meg a Narutot nézem most, de a Ghost Hunter is jó volt. Sajnos Bleach meg a Naruto is kezd már soha véget nem érő anime lenni, amikor elkezdtem őket még nem tudtam, hogy jelenleg is sugározzák... :( Berserknek a vége volt, hogy is mondjam, érdekes. De Elfen Lied volt a kedvencem ezek közül nekem is.

(#3302) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Amit mindenkinek tudok ajánlani, pláne most, hogy közeledik azért lassacskán egyetemen a vizsgaidőszak, nemsoká érettségi stb... szóval elfeledni a napi gondokat, kikapcsolódni, röhögni, elhessegetni a nyomást a fejünk fölül; ajánlom mindenkinek aki még nem látta a GTO-t, Great Teacher Onizkuka-t. Na erre őszintén rá tudom mondani, hogy remekmű, 9/10. Jó zene, jó karakterek, van mondanivalója is, szóval tényleg érdemes végigpörgetni azt a 43 részt. Nekem személy szerint ennek sem jött a vége, de most, hogy kb. fél év is eltelt mióta láttam, kezd megváltozni a véleményem.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3303) Sir Pocok válasza LucifeI2 (#3301) üzenetére


Sir Pocok
őstag

A berserk szerintem mangába jó, az anime változat az egész történet 1/5 öleli fel.
A berserk-et is kiadták magyarul mangába (deltavision kiadó).

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#3304) cor


cor
őstag

:C

DN : "tulspilázással" egyetértek, a tröépont után nem olyan jo már, s hát ryuuk is alig van már benne ;]
AA-n szavazgattam, s néztem h szinte minden kategoriában nyert, pedig :U

GTO-nál szinté egyetértek, nagyon jo:D, de a vége szintén már picit lapos lett

Claymore-t ugye hétvégén fejeztem be, s ez is olyan sori volt amit alig birtam abbahagyni, "na még 1-et, na még 1 részt..." :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3305) Tüzi válasza Agostino (#3302) üzenetére

[link] :D :C

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3306) Gergello


Gergello
addikt

Valamelyik nap megnéztem a Burst Angel első részét. Első látásra valami B kategóriás valami, de aztán feltünt, hogy kicsit ismerősek a karakterek. Készítőknek csak gratulálni tudok, NGE karaktereit (legalább is közülük 3at, Reit, Asukat és Shinjit) szépen átültették. Van értelme tovább nézni, látta már valaki?

(#3307) cor válasza Gergello (#3306) üzenetére


cor
őstag

5v6 részt láttam, ez alapján nemtom :U , de nekem nem voltak ismerösök a karakterek:D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3308) Tüzi válasza Gergello (#3306) üzenetére

Állítólag egy fos koppintás. :F Nem tudom, nem láttam, de már mondták páran.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3309) Miti83


Miti83
tag

Na, végignéztem az Elfen Lied-et. :D A végén majdnem elbőgtem magam fiú létemre, meg közben is néhányszor. Nagyon erős a sztori. Az érzelmi része pedig páratlan. 10/10
Végignézetem aszonnyal is meg minden barátommal.

Elfen Lied :R :R :R

"Menj és terjeszd a Rendet, én pedig terjesztem a KÁOSZT. Ki-ki végezze a maga dolgát" Privit írj vagy csörögj meg. :) köszi és szép napot

(#3310) LucifeI2 válasza Miti83 (#3309) üzenetére


LucifeI2
őstag

végén majdnem elbőgtem magam fiú létemre

Ez miért baj? :) Én sok animén és filmen sírtam már. :B Többek közt az Elfen Lied-on is.

[ Szerkesztve ]

(#3311) Tüzi válasza Miti83 (#3309) üzenetére

Nézd meg a Szenjánosbogarak sírját akkor. Ha az Elfenen sírtál, akkor ezen depibe esel 1-2 hétre. CSAKIS JAPÁN NYELVEN!!!!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3312) zsiga667


zsiga667
addikt

Laputa az M2-n, 5 perc múlva.

(#3313) cor válasza zsiga667 (#3312) üzenetére


cor
őstag

nem szoktam tvzni, azt is ma tudtam meg h van animaxunk itthon:D

viszont AA nem megy most h elolvassam mi ez; 500 - Internal Server Error :F

ha ráérek ergo proxy-zok, Re-L ;) :C

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3314) Agostino válasza cor (#3313) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Időközben helyreállt a rend. : ))

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3315) Miti83 válasza LucifeI2 (#3310) üzenetére


Miti83
tag

Persze hogy nem baj hogy sírtam. :) Ilyenkor érzem hogy ember vagyok.

Laputa jó volt, még a szinkron se zavart. A szél harcosairól lemaradtam, múlthéten volt asszem. Viszont május 3.-án lesz Totoro, szeretett M2-esen, 10.-én pedic Porco Rosso. :D
ASzerintem jó arc az M2! :DDD M1 pedig asszem adta már GITS első részét és Akirát is.

"Menj és terjeszd a Rendet, én pedig terjesztem a KÁOSZT. Ki-ki végezze a maga dolgát" Privit írj vagy csörögj meg. :) köszi és szép napot

(#3316) Tüzi válasza Miti83 (#3315) üzenetére

A legjobb, hogy reklám nélkül adják le.
Ideje lesz, ha újít a Magyar tv valamit, mert már a kutya se nézi őket. Ill csak azok, akiknek nincs más...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3317) Vistaboy válasza Miti83 (#3315) üzenetére


Vistaboy
veterán

Látom, tetszett az Elfen Lied. :U

Szerintem ez még jó darabig etalon marad. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3318) cor


cor
őstag

Stranger -Mukou Hadan- (Sword of the Stranger)
még vas.nap v hétfön ajánlották nekem, de akkor még nem volt hozzá magyar felirat, de már van :D

"gyors" netem lévén holnapnál korábban nem fogom látni :O

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3319) Miti83


Miti83
tag

:D Igen nagyon tetszett az Elfen! :D

Segítsetek már nekem lécci. Az a gondom hogy vmi elromlott az accomban. Minden hsz a jobb oldali kis 4cm széles sávban jelenik meg ahol pl az itt szóltam hozzá is van. És levannak vágva a sorok :(( Mit lehet csinálni? Más számítógépen és más böngészővel is próbáltam és ugyanezt csinálja.

"Menj és terjeszd a Rendet, én pedig terjesztem a KÁOSZT. Ki-ki végezze a maga dolgát" Privit írj vagy csörögj meg. :) köszi és szép napot

(#3320) cor válasza cor (#3318) üzenetére


cor
őstag

miután befejeztem az Ergo Proxy-t megnéztem... :K

ezt meg hallgatom:D Rising_Yoshida Brothers

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3321) Tüzi válasza cor (#3320) üzenetére

Proxy után a Vexille-t nézd meg :) Szerintem.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3322) cor válasza Tüzi (#3321) üzenetére


cor
őstag

azt már láttam ;)
a 2 appleseed után :)

most meg nem tudok dönteni mit nézzek ... :F :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3323) Vistaboy válasza Miti83 (#3319) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én most kezdtem nézni a Chobits-et, az első két rész után határozottan tetszik!
Pláne azon nevettem, hogy milyen furfangos helyre rakták Chii-nek a bekapcsológombját. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3324) Agostino válasza cor (#3320) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Tőlük még a Mirage (Shinkiro) üt nagyon nagyot. Youtube-on ugyan nem láttam, de érdemes meghallgatni egyszer.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3325) cor válasza Agostino (#3324) üzenetére


cor
őstag

+van:)
van még pár jo számuk, de cimeket ne kérdezz :B :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3326) Miti83 válasza Vistaboy (#3323) üzenetére


Miti83
tag

Nekem meg most volt születésnapom. Sógortól megkaptam a FMP első DVD-t.
Rohanás volt az asztali lejáccóhoz, berak, néz és röhög. Iszonyat poén, és tűnjön bármily furcsának: Igen, szinkronosan néztem, nézem. Ez most így tetszik. :) Minden második percében padlót fogtam. A többit megveszem én, és reménykedek hogy nem ócska nyersre csinálták, amit 10év múlva le se tudok játszani.

"Menj és terjeszd a Rendet, én pedig terjesztem a KÁOSZT. Ki-ki végezze a maga dolgát" Privit írj vagy csörögj meg. :) köszi és szép napot

(#3327) Agostino válasza Miti83 (#3326) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

A FMP szinkronja azon kevesek közé tartozik, amely tényleg jó. Szépen alakítottak a színészek. Én is tervezem a megvételét, de jó lenne egyben valami díszdoboz-félességgel megkaparintani.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3328) cor


cor
őstag

ez is meg van nézve általam:D
Gin-iro no kami no Agito (Origin - Spirits of the Past)

mi az a FMP? :B

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3329) Ghostface válasza cor (#3328) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ha jól sejtem Full Metal Panic. :D

PSN: Nifty_Ghostface

(#3330) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Elkezdtem a Code Geass-t. 10. résznél tartok most, nem rossz anime, de azért Death Note-ot nem veri, eddig. :K Remélem ennek nem valami elbaszott vége lesz. :(

(#3331) bozont válasza LucifeI2 (#3330) üzenetére


bozont
veterán

Nekem nagyon tetszett, a DN-t még nem láttam nem tudom jobb e. Viszont még nincs vége, most fut a 2. sorozat, de amíg be nem fejezik inkább nem kezdek bele, alig bírnám kivárni a részeket. :C

(#3332) LucifeI2 válasza bozont (#3331) üzenetére


LucifeI2
őstag

Jaj neee, mindig sikerül kifognom az éppen futó sorozatokat. :(

(#3333) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végignéztem a Chobits-ot, nagyon tetszett. Chii nagyon aranyos volt benne, tisztára mint Nyu, bár ő nem tudott beszélni csak mint Lucy.

Kép: AnimeAddicts.
Szóval nekem nagyon tetszett. Jókat lehet nevetni rajta, főleg Hideki-n, amikor félreérthető helyzetben kapják rajta, és kézzel-lábbal próbálja magyarázni hogy ez nem az, aminek látszik... :DDD

Apropó: Valaki nem tudna nekem egy linket vagy valamit adni priviben, ahonnan a Shadow című animét le lehetne tölteni? Nem találom sehol... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3334) Gergello


Gergello
addikt

Holnap nincs érettségim, ezért újranézem a Cowboy Bebopot. Hihetetlen, hogy milyen jó. Még egy ilyen sorozat nincs. Este szerintem elérek a kedvenc részemig is (Jupiter Jazz)

(#3335) bozont válasza Vistaboy (#3333) üzenetére


bozont
veterán

Ha esetleg mást is érdekel ez a Shadow (vagy Kage) című anime és nem találja sehol, tudok egy linkkel szolgálni hozzá. Akit érdekel priviben elküldöm szívesen, ide most nem linkelem, nem tudom szabad-e.

[ Szerkesztve ]

(#3336) Agostino válasza bozont (#3335) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Imho torrent forrásokból nem lesz baj, igazából a Gőzöst nem szeretjük link formájában viszontlátni errefelé.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3337) bozont válasza Agostino (#3336) üzenetére


bozont
veterán

Igen azt tudom. Most linkeltem AA-n is, de végül is nem árt ha több helyen megvan. :)
[link]

(#3338) pisti666


pisti666
tag

Hy hozzátok fordulnék egy kérdéssel haverok nagyon ajánlották a chobits-ot megnéztem tetszet humora miatt és még hozzá hasonló animéket keresnék ha irnátok pár címet azt megköszönném :)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#3339) Gergello válasza pisti666 (#3338) üzenetére


Gergello
addikt

Chobitsról csak hallottam, de talán az Onegai Teacher hasonló lehet. Utóbbi elég érzelmes is a humor mellett.

(#3340) pisti666 válasza Gergello (#3339) üzenetére


pisti666
tag

thx én humor miatta nézem érzelmes részek meghagyom azoknak akik szeretik ezt :DDD

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#3341) Gergello válasza pisti666 (#3340) üzenetére


Gergello
addikt

Azért nézz bele szerintem, jó kis anime. Nem nyálas/csöpögős.

[ Szerkesztve ]

(#3342) cor válasza Gergello (#3339) üzenetére


cor
őstag

én pl 6 rész után feladtam az OT-t.... semmi különös, elsö viccesebb rész a család megjelenése volt

chobitsot még én se láttam

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3343) pisti666 válasza Gergello (#3341) üzenetére


pisti666
tag

ok-é megnézem ma leszedem valahonnan : :)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#3344) Vistaboy válasza cor (#3342) üzenetére


Vistaboy
veterán

A Chobits-ot én nemrég néztem meg, nagyon jó kis anime. Csak ajánlani tudom.

Most a Saint Beast-ot kezdem el majd nézni, igaz hogy Shounei Ai, amit nem annyira szeretek, de az Angyalok - Démonok, Menny pokol, ezek a kedvenc témáim. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3345) cor válasza Vistaboy (#3344) üzenetére


cor
őstag

majd egyszer lehet ránézek:)

most elkezdtem a Devil May Cry-t

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3346) Tüzi válasza cor (#3342) üzenetére

Nagy kár volt feladni, onnantól kezd jó lenni. A vége (13dik rész) odaver :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3347) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Azt hiszem most hagyom abba véglegesen a Bleach-t. Ott voltak az Arrancaroknál, erre a következő részbe már minden happy, és elkerülték az összes csatát, most pedig várhatunk megint fél évet, hogy Ichigo megemelje a kardját és lássunk tőle pár mozdulatot... Vicc lett ez az Anime, az elején pedig még tetszett. :(((

(#3348) cor válasza Tüzi (#3346) üzenetére


cor
őstag

akkor nézzem vissazfele? :DDD
a Karin-t is ezért hagytam abba, az excel sagat meg el se kezdtem mert annál szoltak h az eleje nem oylan jo, csak a vége...
most ezekkel ugymond nem tudok mit kezdeni, szeretek egy sorozatot komplett megnézni, föleg ha normális-lezárt a dolog, de ha már az eleje nem tetszik akkor sok értelmét nem látom h folytassam :U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3349) Tüzi válasza cor (#3348) üzenetére

Anime-k többségében az eleje nem jó. Ill a közepétől látod meg az értelmét. Bár ez erősen szubjektív vélemény.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3350) bandiras2 válasza cor (#3348) üzenetére


bandiras2
senior tag

excelt nyugodtan elkezdheted:
[imertető]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.