Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) ArchElf válasza Vistaboy (#3200) üzenetére


ArchElf
addikt

Annyit talán nem lehet röhögni rajta (a stílusa hasonló, de más a felállás: sci-fi, és kicsit komolyabbra is próbálják venni a sztorit). Az azonos 'univerzum' miatt kapcsolják össze, de ebből halandó ember számára nem jön le sok (mindenesetre ha jól nézed, szinte minden részben vannak slayers-es utalások).
Amúgy én a slayers elött láttam és nagy kedvencem volt sokáig (még mindig tetszik, de már talán nem lenne bent az első 10-ben).

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#3202) Vistaboy válasza ArchElf (#3201) üzenetére


Vistaboy
veterán

Rendben, köszi. Azért megnézem, az utóbbi időben csak ilyen horror témájú hentelős animékat szedtem le, most már egy kicsit könnyedebbre vágyom. :DDD
Utána jöhet a Berserk... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3203) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, végeztem a Blood+ -al, hát a végét leszámítva nem voltam tőle elmosva. :(
Bár van benne itt-ott látványos jelenet, és néhol elég megható a sztori is, de annyira nyújtják a végét, mint a rétestésztát. A Claymore-t és az Elfen Lied-et úgy néztem végig, hogy még éjjel 11-kor sem bírtam abbahagyni, hogy majd másnap megnézem az utolsó egy-két részt, annyira jók voltak. A Blood+, bár összességében jó kis film lett, azért nem kötött le annyira, mint az előbbiek.

Most elkezdtem a Lost Universe-et nézni, az első 5 rész alapján laza kis humoros történetnek tűnik. Kicsit hasonlít a Cowboy Bebop-ra, ebben is ilyen zsoldosokhoz hasonlító főszereplők vannak, akik pénzért mindent elvállalnak, amit más nem tud. Bár a Slayers-hez nem érhet fel, de vannak benne poénos részek. Amikor állandóan felrobbantja a kiscsaj a konyhát, és ebből tudják hogy kész az ebéd... :DDD Na, ezek jók. A rajzstílusa is már inkább a klasszikus animékat idézi, amiket még régebben láttunk a TV-ben, szóval kikapcsolódásnak tökéletes.

Utána meg visszatérek a Berserk-hez. Kikapcsolódás OFF... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3204) cor


cor
őstag

mi van a gözössel? :F :O

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3205) zsiga667 válasza cor (#3204) üzenetére


zsiga667
addikt

Haldokló vinyók, leterhelt szerverek, 100%-ig kihasznált net, kevés támogató->kevés pénz; vagyis csak a szokásos...

(#3206) cor válasza zsiga667 (#3205) üzenetére


cor
őstag

:|
de már jo... :R

a "számnélküli" az (is) te vagy ott?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3207) zsiga667 válasza cor (#3206) üzenetére


zsiga667
addikt

"a "számnélküli" az (is) te vagy ott?"
Ööö ezt nem értem... :B (Priviben folytassuk a témát, ha lehet.)

(#3208) Gergello


Gergello
addikt

Chrono Crusade felénél vagyok és eddig volt 2 izgalmas rész. A szürke hajú kislány (Azmaria?) gyámoltalansága még rátesz egy lapáttal. Lehet a végére beindul majd, de többet vártam...

(#3209) Tüzi válasza zsiga667 (#3205) üzenetére

Ez érdekes, hogy mondod, mert barátunk egy kanyit nem fogad el. Én is szerettem volna adni neki vinyót, vagy kp-t, de "ááá nem lehet". Mindenhol falakba ütköztem. Aztán feladtam.

Épp a minap hozta a futár a Nauszika-t, meg a Chihirot, pár másik filmel.
Asszem ma este anime-est lesz itthon :K

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3210) zsiga667 válasza Tüzi (#3209) üzenetére


zsiga667
addikt

Megy privát. :)

(#3211) Tüzi válasza zsiga667 (#3210) üzenetére

Köszi :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3212) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Elkezdtem a Berserk-et nézni, két részt tudtam egyenlőre leszedni (Elég lassan jön mostanában lefelé), de az alapján nagyon jónak tűnik! :DDD

Szeretem ezeket a hentelős-kardozós animékat... :C

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3213) Vistaboy


Vistaboy
veterán

15. résznél tartok, egyre jobb. Most, hogy mennem kell egy félórára orvoshoz, alig tudom magamat rávenni hogy elmenjek, annyira nézném tovább... :DDD

Az Elfen Lied-del voltam így... :U Csak azt a 13 részével nem tartott sokáig megnézni.

MOD: Amúgy meglett végre a 8800GT-m, csak még normális játék nincs, amivel jólesne játszani. Mindegy, addig legalább befejezem az animéket. :P

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3214) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, az utolsó pár rész egy rakás marhaság volt... :(((
Miért kellett elrontani ezt az amúgy nagyon jó animét ezzel a tömény hülyeséggel? Miért nem tudott csak simán démonná válni Griffith és úgy megmérkőzhettek volna a végén, és esetleg még talán nem érezném úgy, mintha a felénél félbevágnák az egészet. Olyan jó volt amúgy a sztori, a vége meg kong az ürességtől.

Mindegy, azért nagyon jó volt addig, remélem hogy a következő film jobb lesz a végén is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3215) Tüzi válasza Vistaboy (#3214) üzenetére

Mert japánok csinálták, és a japánok köztudottan nem normálisak (európai szemmel nézve) :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3216) Agostino válasza Vistaboy (#3214) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Azért ilyen, mert nem itt állt volna meg eredetileg a story, csak elfogyott a pénz tudtommal, így kalap kabát, ennyi volt. Állj neki a mangának ha nagyon érdekel hogyan van tovább, de ha nem akarsz olvasni, nálunk a Spolier szoba - Berserk topicban gyorsan választ kapsz a kérdéseidre.

Mod: lassan itt is be kellene vezetni a spoilerezés megoldást, mert lehet, hogy pont lelőjük az adott poént. Ez csak egy javaslat, de szerintem érdemes lenne figyelni rá.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3217) Vistaboy válasza Agostino (#3216) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szia!
Tényleg jó lenne egy olyan Spoiler megoldás, mit ott. A Manga annyira nem érdekel, nemrég töltöttem le az Oh! My Goddess!-t Manga formában, de a felénél már azt mondtam, inkább filmen nézném meg, uncsi sokat olvasni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3218) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Hú gyerekek megnéztem ma a Strait Jacket első részét... hát... még mindig keresgélem az állam az asztal alatt. Nagyon jól sikeredett darab lett, kár, hogy csak 3 részes lesz, elviselnék belőle egy 26-os szériát. : ))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3219) EchoNorbi válasza Agostino (#3216) üzenetére


EchoNorbi
tag

Jah, jó a Berserk manga, már vagy 3x-or olvastam, amíg megvan. Csak kezdem úgy érzeni, hogy húzzák. Legalábbis az utóbbi időben. Még 1-2 részt, na még....
Lassan befejezhetnék. És akkor gyorsan megszerezném, és 1-2x-er újra elolvasnám :DD.

Nyugtával dicsérd a papot.

(#3220) Gergello


Gergello
addikt

Befejeztem a Chrono Crusadet. Többre számítottam. Általában nyúlik az egész mint a tészta, a végén az érzelmek nem fogtak meg. Harc kevés volt. Legjobb az egészben Aion és ahogy a legvégén a valósághoz kapcsolják. (ezt inkább nem spoilerezem) :(

(#3221) cor válasza Gergello (#3220) üzenetére


cor
őstag

igen, a végéböl sztem jobbat is ki lehetett volna hozni

én a higurashi felénél járok....

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3222) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Cső mindenki! Megnéztem idáig egy pár animét, de mivel még mindig nem jelent meg épkézláb játék, ezért elkezdek egy újat. Melyiket érdemes még megnézni?
A Berserk és a Claymore nagyon jó volt (Utóbbinak a vége is), milyen hasonló Fantasy (kardozós-démonos) animét tudtok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3223) zsiga667 válasza Vistaboy (#3222) üzenetére


zsiga667
addikt

Anime-Planet a barátod... ;)
[link], [link].

(#3224) Vistaboy válasza zsiga667 (#3223) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jah, mint a Google... :DDD

Köszi. Amúgy annyira nem vagyok egy Hardcore Anime-fan. Szeretem, igaz. Megnéztem jópárat, igaz. De azért annyira nem ismerem még az internetes oldalakat. :B

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3225) Vistaboy válasza zsiga667 (#3223) üzenetére


Vistaboy
veterán

Fate/stay night. Jónak tűnik, de ennél egy kicsit darkosabb, horrorosabb beütésű lenne szupi. Ötlet? Ha nincs több konkrét javaslat, marad ez. :DDD

Ui.: Bocs, de te biztos több animét láttál már mint én, azért érdekelne a véleményed.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3226) Gergello


Gergello
addikt

Anidb.net átláthatóbb szerintem.
Tegnap megnéztem a Dallost, egész kellemes volt és a szinkron sem volt olyan rossz, mint amilyenre számítottam.

(#3227) zsiga667 válasza Vistaboy (#3225) üzenetére


zsiga667
addikt

Jó a Fate/stay night, nekem legalábbis tetszett. Ez volt egyébként az első anime amit hétről-hétre néztem ahogy jöttek ki az új részek. :) Ilyen kardozós-démonos témában egyébként nem vagyok igazán tájékozott, sci-fi/mecha sorozatokat nézek elsősorban.
Ha gyönyörűen animált harcokat akarsz látni (bár démonok épp nem nagyon vannak benne) akkor ajánlom a Seirei no Moribito-t, TV-sorozat de sok mozifilmet megszégyenítő minőségű az animációja. Egy rövid részlet: [link], szerintem elég meggyőző... :)

Gergello : AniDB-n nincsenek ajánlások. :) (Illetve vannak, csak teljesen más rendszerben...) Az AniDB arra való hogy megtudd melyik sorozatot ki feliratoz, meddig van készen, milyen minőségben dolgozik, meg ilyesmik, illetve általános információk, pl. rövidke leírások, készítő stúdió neve, részek száma, stb. Az Anime-Planeten pl. vannak screenshotok, hosszabb leírások, ajánlások hogy ha valami tetszett mit nézz meg és miért, stb.

[ Szerkesztve ]

(#3228) Vistaboy válasza zsiga667 (#3227) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, köszi szépen. Akkor marad egyenlőre a Fate stay/night, és ha utána sem lesz mivel játszani, akkor megnézem a Seirei no Moribito-t is. :DDD

Jelenleg jobb ötletem nincsen.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3229) pisti666


pisti666
tag

hy tudnátok segíteni a Bleach diamondust rebellion filmet keresném és eddig sehol nem találtam meg ha valaki tudna küldeni pm-ben egy címet oldalt linket azt nagyon szépne megköszönném

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#3230) LucifeI2 válasza pisti666 (#3229) üzenetére


LucifeI2
őstag

(#3231) pisti666 válasza LucifeI2 (#3230) üzenetére


pisti666
tag

ezt már leszedtem ez baseball mecs :(
azért thx

[ Szerkesztve ]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#3232) zsiga667 válasza pisti666 (#3231) üzenetére


zsiga667
addikt

[link]
Nincs még belőle release, és a karácsonyi megjelenés alapján jópár hónapig még nem is lesz.
Olyat olvastam valahol a neten hogy szeptemberben jön ki DVD-n, addig 99% hogy nem lesz felirat. Kamerás raw-ot SHARE-ről lehet hogy tudsz szerezni.

(#3233) LucifeI2 válasza pisti666 (#3231) üzenetére


LucifeI2
őstag

Tényleg, most olvastam utánna és ez a release egy áprilisi tréfa volt. :DDD Furáltam is, mivel nem szoktak fake dolgokat felrakni. ^^

(#3234) Tüzi

Nauszika - A Szél Harcosait bátran ajánlom mindenkinek :K :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3235) pisti666 válasza zsiga667 (#3232) üzenetére


pisti666
tag

thx megnézem csak lassan tudok géphez jutni a ... éretségi miatt tanulni kell ezerrel ....... :F

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#3236) Yaye válasza Geller72 (#3190) üzenetére


Yaye
őstag

Miért, szerinted nem ér meg simán 2k-t? :)
Azt a sorozatot még én is megvettem, pedig nem vagyok egy anime fan.
Mondjuk furcsa, hogy a frissebb Ghibli filmeket (Vándorló palota, Chihiro) lehet kapni 1000-ért, csak a sorozat darabjait mérik duplaennyiért.

(#3237) Tüzi válasza Yaye (#3236) üzenetére

Sok furcsaság van itt, nem csak ez sajnos.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3238) Yaye válasza Tüzi (#3237) üzenetére


Yaye
őstag

Félreértés ne essék: nem sokallom egy jó(!) rajzfilmért a 2k-t. Ha csak 2 ember megnézi, már behozta az árát, ha a mostani mozijegy árakhoz hasonlítom. Ha még azt is figyelembe veszem, hogy ezeket nem is vetítették a mozik, akkor pláne :)

(#3239) Geller72


Geller72
veterán

Megvan az Inuyasha movie 3 gyári dvd-n magyarul..gyors volt a futár.. :D .
Este vetííítééés... :DD :DD .
Geller

(#3240) Tüzi válasza Yaye (#3238) üzenetére

Én csak arra utaltam, hogy sok (nagyon sok) szar (nagyon szar) filmért sokkal többet elkérnek. Inkább egy animét nézek meg 2000ért sokszor, mint egy zs kategóriás filmet egyszerse 5ezerért.

Na megyek alunni, jóéjt :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3241) cor


cor
őstag

öö nem tudja vki h esetleg vmelyik fordito v fordito csapat nem-e esik ennek vmikor?
Vampire Princess Miyu TV / Kyuuketsuki Miyu (1997)
:B :B

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3242) Agostino válasza cor (#3241) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Első három részhez készült felirat, lásd: AnimeAddicts, de ahogy elnézem a fordító dobta a témát. : ((

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3243) cor válasza Agostino (#3242) üzenetére


cor
őstag

Ezt láttam, ezért kérdeztem :B

AA sürün látogatom, de az miért van h hentai ismertetöket nem tudok elolvasni :( :DDD , bejelentkezés után sem :F

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3244) Gergello válasza cor (#3243) üzenetére


Gergello
addikt

személyes beállítások, felnőtt tartalom megjelenítése :DDD

(#3245) cor válasza Gergello (#3244) üzenetére


cor
őstag

:R :C
nem volt beállitva dátum, igy eddig nem is láttam :B

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3246) Tüzi válasza cor (#3245) üzenetére

hentai-kun :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3247) Gergello


Gergello
addikt

Tudtok valamit ami a Blue Gender-hez hasonló hangulatú? Nagyon betalált így 2. nézésre, annak idején közepesnek éreztem, de most 10/10.
kedvcsináló amv szintén jó!

(#3248) cor válasza Tüzi (#3246) üzenetére


cor
őstag

? :U
ciki vagy sem eddig még egy hentait se láttam (yo ilyen juutub s társai pár perces részleteket leszámitva)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3249) cor


cor
őstag

"végre" befejeztem a Higurashi-t, nekem ez csak egy közepes sorozat volt, többet vártam volna :U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3250) Geller72


Geller72
veterán

Holnap fel tudná nekem venni valaki az M2-n a Ghibli sorozat soron következő filmjét, a Nauszikát? Nagyon megköszönném, ha be is tömizné aviba, és vhogy megkapnám.(vagy 3 betűs)
Fontos lenne!
Thx:
Geller

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.