Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) bozont válasza lomha lepke (#3146) üzenetére


bozont
veterán

Miután befejezted azokat itt van még pár (szerintem) ajánlott darab, mint pl.: Vandread, Kaze no Stigma, Chrono Crusade, Origin - Spirits of the Past, Karas, Gunslinger Girl
Ha érdekelnek az ilyen Poltergeist szerű misztikus, szellemes témák akkor Ghost hunt, vagy komolyabb mondanivalót mellőző pörgős akció kell Black Lagoon. És végül egy nagyon elborult vígjáték Beating Angel Dokuro-chan, de vigyázat ez tényéeg elég durva már. :C

[ Szerkesztve ]

(#3152) cor


cor
őstag

váá repkednek a jobbnál jobb cimek:D
szerencsére nagy részüket már láttam, amit nem azt meg felvettem a listámra..:D

még pár cimet én is irok, a teljessgé igénye nélkül:D
Cowboy Bebop, Trigun, Wolf's Rain, Gungrave, Peace Maker Kurogane, Darker than Black stb...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3153) zsiga667 válasza cor (#3152) üzenetére


zsiga667
addikt

Ha már Bebop akkor Samurai Champloo is. :) Meg mivel mecha nem nagyon volt még a felsorolásban a Gurren-Lagan mellett, ezért még két jó: Eureka Seven, Neon Genesis Evangelion.

(#3154) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, nem bírtam megállni, és végignéztem mind a 26 részt. Bár a vége felé már elég sablonos volt a sztori, meg már Clare is vagy tucatszor alakult át (Mint a Szellemfiúban az a benga állat, amikor 10%-onként engedte el az erejét), azért elég jó volt.

Csak azt sajnáltam hogy jó szokás szerint a Fő-Fő gonoszok most is megúszták, azt az ellenszenves kalapos embert is jól megrugdoshatták volna legalább, elég tenyérbemászó képe volt.

Amúgy nagyon tetszett. :C

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3155) Gergello


Gergello
addikt

Én ma Death Note maratont tartottam, még nincs vége, de már nem lehet idegekkel bírni. :DDD

(#3156) cor válasza zsiga667 (#3153) üzenetére


cor
őstag

SC is jo, de már irta felettem Gergello:) meg rögtönzött lista volt csak..:D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3157) Trystan


Trystan
csendes tag

sziasztok!

tudja vki honnan lehet megszerezni az Inuyasha-t :C 105től szinkronosan?

Az idegbaj öröklődő betegség.Én is a gyerekemtől kaptam! :-)

(#3158) Trystan


Trystan
csendes tag

már mindenki alszik?csak nekem kell ilyenkor is melózni??? :W :O :(

Az idegbaj öröklődő betegség.Én is a gyerekemtől kaptam! :-)

(#3159) zsiga667 válasza Trystan (#3157) üzenetére


zsiga667
addikt

Sehonnan, még nincs kész tovább a szinkron.

(#3160) lomha lepke


lomha lepke
tag

Brühühű, nem tudtam megnézni az Ergo Proxyt. Nem tudom milyen verziót írtak ki nekem, de a BSPlayerem egyes részeket nem akar elindítani, pedig ACE Mega Codecet is raktam fel. A Real Player talán elindítja, viszont az alá meg nem tudok felíratot pakolni... Pont most, amikor kezd beindulni a sorozat (most derült ki hogy Vincent is proxy). Van valakinek esetleg valamilyen tippje?
Elolvastam az ajánlott sorozatok leírását is, ígéretesek, elsőként a Samurai C-t szeretném, bár még elképzelésem sincs, honnan szerzem meg...
Kompenzációként leszedtem a Berserket és azt kezdtem el nézni, szerencsére az AA-n beégetett felirattal van fent...

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#3161) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, mára egy agyament darabot szemeltem ki: Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan. Az ismertetője alapján betegre lehet magunkat röhögni rajta. :DDD Hát majd kiderül. Remélem hogy az első két rész még lejön ma.

Mondjuk egy felirat nem ártana hozzá, mivel a 8 rész 4 fájlban jön le, és az AA-n részenkénti felirat van csak. Remélem hogy azért angol felirat lesz hozzá, ha már magyar nem is. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3162) zsiga667 válasza Vistaboy (#3161) üzenetére


zsiga667
addikt

Angol felirat tuti hogy van hozzá, és szerintem a magyar is kétrészenként kéne hogy legyen, mivel úgy adták ki DVD-n meg TV-ben is, sehol nem láttam még 8 részre darabolva...

(#3163) Tüzi válasza Trystan (#3158) üzenetére

Állítólag júliustól jön tovább.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3164) Vistaboy válasza zsiga667 (#3162) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megnézem majd, de az AA-n külön-külön van feltüntetve az első 4 rész és a második is, nem egyben két részenként. :F

Amúgy milyen más egyéb ilyen jó Fantasy Animék vannak még, mind a Claymore? És még olyan is érdekelne, ami vallásos témát dolgoz fel, Angyalok és Démonok harca, stb.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3165) Agostino válasza lomha lepke (#3160) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

A Berserkünk softsubos, nem égetünk be feliratot, csak karaokét.

K-Lite Codec Pack fel, Media Player Classic. Menni fog minden.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3166) Tüzi válasza Vistaboy (#3164) üzenetére

Jiburiru :DDD (The devil angel - Makai tenshi (vagy mi))

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3167) zsiga667 válasza Tüzi (#3166) üzenetére


zsiga667
addikt

Azaz... XD

Angyalos démonos vallásos témáról nekem a Chrno Crusade jut eszembe.

(#3168) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Oké, köszi a tippeket! :R

Hát, srácok, kész vagyok! Még egy ilyen nemnormális animét, mint ez a Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan. :DDD
Padló... :DDD Az a Pippiru-piru-piru-pippirupii, vagy micsoda, hát ez kész. A pofák kegyetlenek benne, és bár ugyan még csak az első két részt láttam, de már most kész vagyok a röhögéstől. :DDD :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3169) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, felhívták a figyelmemet egy újabb gyöngyszemre:
-Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tachi.
6 részes, ebből három van már kész, remélem hogy meg tudom szerezni valahonnan.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3170) Vistaboy válasza Tüzi (#3166) üzenetére


Vistaboy
veterán

Namost ez a Jiburiru vagy mi nem Hentai véletlenül? Mert én csak úgy találtam meg, nem mint Animét. Vagy mindkét műfajban fel lett dolgozva? :DDD ;]

Hentait még nem sokat láttam, az egyik a La Blue Girl volt, de ezek a Tentacle Hentai-k nekem annyira nem jönnek be. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3171) Tüzi

Hát ez a pipirupi ez egy elmebeteg baromság... :DDD jézusom :Y

Jiburiru az hentai. De jópofa hentai.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3172) zsiga667 válasza Vistaboy (#3170) üzenetére


zsiga667
addikt

Pedig a La Blue Girl hatalmas királyság. Betegre röhögtem magam ahányszor láttam. :D Persze hentainak szar, de hentai-paródiának elsőrangú. :)
A Makai Tenshi Djibril azért egy kicsit más kategória, bár ebben is van tentacle nem is kevés.

(#3173) Tüzi válasza zsiga667 (#3172) üzenetére

Élő szereplős filmet láttad már? na, az az igazán súlyos, nem az Anulu. Djibril az jópofa, akárkiakármit mondd :K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3174) zsiga667 válasza Tüzi (#3173) üzenetére


zsiga667
addikt

Ezt? Jaja. :DDD

(#3175) Tüzi válasza zsiga667 (#3174) üzenetére

Te sem vagy normális, megnyugodtam :DDD Jó érzéssel tölt el a tudat, hogy nem vagyok egyedül :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3176) zsiga667 válasza Tüzi (#3175) üzenetére


zsiga667
addikt

Ó ha tudnád... Hatványozottan idióta vagyok. :DDD

(#3177) Caesarion válasza Tüzi (#3171) üzenetére


Caesarion
aktív tag

ha ez a pipirupi hasonló kategória mint a FLCL akk veszek popcorn-t s megnézem :D ugyankkor veszem listára a Jiburirut-t, tudni akarom milyen az a "jópofa hentai" :DDD

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3178) Vistaboy válasza zsiga667 (#3172) üzenetére


Vistaboy
veterán

Magán a filmen én is sokat röhögtem (Pláne Nin-Nin-en, ha jól emlékszem így hívták azt a kis nindzsát). Amikor állandóan a főszereplő csajt fogdosta, az meg rendre felpofozta, azok a részek tényleg jók voltak. Persze egynek jó volt, még egy Anime-ot vagy Hentai-t sem hagytam parlagon heverni, ha már egyszer meg voltak.

Caesarion: A Jiburiru-ról még ma meg tudom mondani hogy milyen, a Dokuro-Chan pedig tényleg eszement egy film. Igaz, a vége felé már uncsi volt, kezdtek kifogyni a bunkó által elképzelhető halálnemekből. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3179) Vistaboy válasza Tüzi (#3175) üzenetére


Vistaboy
veterán

A legtöbb Mangát és Hentait szerető ember nem normális, nem tudtad? :DDD

Olvastam valahol, hogy a Hentai (Pláne a Hentai-Mangák) a perverzek legfőbb szórakozásai.

Persze nem minden Hentai-szerető ember ilyen, azért én is láttam már nem egy szaftosabb ilyen "műalkotás"-t, mégsem nevezném magamat perverznek. (Persze attól mások lehet hogy így hívnak a hátam mögött :DDD :U ).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3180) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát a Jiburiru nekem nem jött be, hiába, ez is csak egy Hentai. :( Csak a szex, meg a szex. Mondjuk az vicces, hogy a különleges képességek és varázslatok eléréséhez a szex extrém formáit (Anál, S/M, ilyesmi) kell űzniük. Mondjuk csak az első részt láttam még, mert közben lejött a Mnemosyne első két része is, így inkább azt néztem meg. Persze utána megnézem majd, de most az Anime jobban érdekel. :U
Hát mit mondjak, az Mnemosyne, bár elég véres, azért az Elfen Lied után nem tűnt olyan szörnyűnek, a halhatatlan nők és "Angyallá" vált férfiak harca viszont elég érdekesnek ígérkezik, remélem hogy nemsokára meglesz a hiányzó 4 rész is. :R

Addig elkezdtem a Blood+ -ot szedni lefelé, már két részt megnéztem az 50-ből, idáig bejön a dolog. Bár az furcsa, hogy vámpírokról szól a film és szörnyeket mészárolnak. Inkább Vérfarkasok kellettek volna bele, jobb lett volna szerintem. ;)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3181) Agostino válasza Vistaboy (#3180) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

A Mnemosyne nagyon jóra sikeredett, viszont azt sajnáltam kicsit, az hogy az első részhez képest a második nem volt egy jajjdekomoly eresztés. Nem volt rossz, de ha az ep01 belőtt egy irányt, akkor nem tudom miért nem lehet továbbvinni azt. Elborult, sötét, véres kezdetekhez képest a második nyalifali, angyalos kawaiikodós megoldása nem jött be annyira. Bár, ahogy írtad, hátra van még négy rész. Mindettől független jó sorozat lesz ez, csak kicsit csalódtam a legutóbbi darabjában.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3182) lomha lepke válasza Agostino (#3165) üzenetére


lomha lepke
tag

Oké én láma vagyok és nem is nagyon tudom mi a különbség, viszont meg tudtam nézni. Más itt a gond. Ugye csak én vagyok béna és nem találtam meg a többi részt. 25-öt lehúztam, de ott még bőven nincs vége! Épp hogy Griffith újjászületik... Ugye van folytatás? És ugye megszerezhető? A tegnapi napomat rászántam, és most a falat kaparom, hogy nem tudom mi a vége...
Pls. help!!!!

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#3183) zsiga667 válasza lomha lepke (#3182) üzenetére


zsiga667
addikt

AniDB-n ([link]) ezt írják a 25. (utolsó) részhez:
"Warning: This is the last episode of Berserk. There is no episode 26. Altho the story does not end here, the anime is simply not continued. If you wish to futher follow the story, please check out the Berserk manga."

(#3184) lomha lepke válasza zsiga667 (#3183) üzenetére


lomha lepke
tag

Vazze, lehidalok. Jókor hagyták abba... Muszáj lesz megnézni a mangát...
A Samurai C. fent van valami legális oldalon esetleg?

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#3185) zsiga667 válasza lomha lepke (#3184) üzenetére


zsiga667
addikt

Mi számít legális oldalnak? :)

(#3186) lomha lepke válasza zsiga667 (#3185) üzenetére


lomha lepke
tag

Amit meg lehet adni a topicban, esetleg el lehet küldeni privátban. :)

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#3187) Gergello


Gergello
addikt

Chrono Crusadeba belekezdtem, nem hengerelt le eddig, persze még csak az elején járok. Fog ez javulni?

(#3188) Gergello válasza Gergello (#3187) üzenetére


Gergello
addikt

Áhh, nem jó ez nekem. :(
Nem tudtok valami Blue Genderhez hasonlót? Főleg hangulatban kellene hasonló, nem muszály mechas. NGE megvolt már, mielőtt valaki azzal kezdené.

(#3189) zsiga667 válasza Gergello (#3187) üzenetére


zsiga667
addikt

Kb. a harmadától teljesen megváltozik, nézzed csak. :)

(#3190) Geller72


Geller72
veterán

...hogy a Ghibli sorozatot miért nem tudják 990 ft-ért adni?.. :O . Muszály volt megvennem a következőt 1990-ért..annyira szép.

(#3191) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A Blood+ -ban most tartok a 20. résznél, végre kezdenek beindulni az események, eddig nem igazán volt pörgős, remélem mostantól több lesz benne a csata és a cselekmény, mert ugyan a sztori ismertetése és a szereplő múltjának a megértése is fontos és jó, de néhol már uncsi volt több részen keresztül komolyabb csata nélkül.

Felébred-e legalább Saya egyszer is úgy istenigazából? A legelején nagyon jó volt, amikor elborultan tombolt, jó lenne egy-két olyan jelenet, amiben végre kiengedi a gőzt. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3192) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Blood+ 30. részénél tartok. Most már kezd összeállni, hogy ki kicsoda, és ki miért akarja Saya és/vagy Díva vérét vagy megölni őket? :DDD Bár érződik a filmen hogy húzzák a sztorit, szerintem be lehetett volna előbb is fejezni a történetet. Persze nem bánom, legalább annál tovább izgulhatok hogy vajon mi lesz a vége? :K :R

Ui.: A Berserk-ről mi a véleményetek? Úgy tervezem hogy a Blood+ után azt szedem le és nézem meg. Mennyire hasonlít a Claymore-ra? Az ismertető alapján azt mondanám hogy nagyon jónak tűnik, de kíváncsi vagyok a jobban hozzáértők véleményére is... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3193) cor válasza Vistaboy (#3192) üzenetére


cor
őstag

zsiga #3183 -e
jo,csak manga nélkül sajna a story félbetört...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3194) Agostino válasza cor (#3193) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Szerintem a manga nélkül is igazi remekmű, és nem érzem annyira "befejezetlennek". Jó hír viszont az, hogy a Berserk manga meg fog jelenni magyarul, szóval kalapok bekészít, irány az utca koldulni, hogy legyen rá elég pínz. : ))))))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3195) cor válasza Agostino (#3194) üzenetére


cor
őstag

én annak éreztem, nem szeretem ha nincs lezárva rendesen egy sorozat. :U ..de azt nem vitattam h jo:D

én meg döntésképtelen vagyok, melyiket kezdjem el?:D
Higurashi no Naku Koro ni
Bakuretsu Tenshi
v ugye a Claymore
:F
na mjad valahogy kisorsolom:D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3196) Vistaboy válasza cor (#3195) üzenetére


Vistaboy
veterán

A Claymore-t megnéztem, mindenképpen ajánlom. :R

A Blood+ -ban most tartok a 38.-ik résznél, ma még 40.-ig megnézem, az utolsó 10 holnap lesz csak. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3197) zsiga667 válasza cor (#3195) üzenetére


zsiga667
addikt

BT szerintem szar, a Claymore agyatlan hentelés kb, a Higurashinak meg vannak zseniális pilanatai (az első négy részt nézd meg onnantól nem lesz kérdés mit akarsz nézni... :K ), viszont sok az üresjárat és mocskos ronda az animáció.

(#3198) Agostino válasza Vistaboy (#3196) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ha már ennyire benne vagy a Bloodban, akkor megmondanád, hogy hányadik résztől indul be? Néztem asszem 5-6 részig, de egyszerűen untam, pedig nagyon sokan szeretik.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3199) Vistaboy válasza Agostino (#3198) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát az első 10 rész nagyjából egyfajta bevezetésnek fogható fel, onnantól indulnak be a dolgok. De a legjobb részek a 20. után vannak, amikor felbukkannak a Sif tagjai. Onnantól kezd összeállni úgy nagyjából a történet. :)

Néha tényleg unalmas, mert annyi szálon mozog a történet, plusz néha felelevenítik a múltat is egy-két rész erejéig. Ami nem rossz, csak épp harcok nincsenek benne, az emlékként felvillanó részleteket gyorsan elkapják. Mondjuk mire kiderült hogy tulajdonképpen kicsoda Saya és Díva és mitől lettek ennyire különbözőek és mégis ennyire egyformák, addigra az ember néha elúnja az életét. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3200) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A Lost Universe-ről mi a véleményetek? Nekem nagy kedvencem a Slayers, amihez ezt kapcsolják (Bár nem tudom, miért lenne kapcsolódó? :F De mindegy, biztosan oka van.).

Lehet hogy mégis először ezt szedem le a Berserk helyett... :DDD
Ha annyit lehet rajta röhögni, mint anno. a Slayers-en, akkor tuti nyerő nálam... :P

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.