Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) Herczi válasza Mamuska (#3800) üzenetére


Herczi
senior tag

Na, nekem meg pont az jön be.

(#3802) Mamuska


Mamuska
őstag

Hétvégén ha lesz időm megnézem újra az initial d-t, szerintem über brutálisan jó sorozat. A wangan midnight fele olyan jó sincs. Vannak kategóriák amikből nincs választék, és sajnos az autós cuccok is oda tartoznak.

(#3803) lomha lepke


lomha lepke
tag

Van itt valaki aki ismeri a Samurai Champloo zenéjét? Van egy betétdal, amit meg akarok szerezni, de hiába töltöttem le öt albumot, pont ez a nóta nincs rajta. Tiszta ideg vagyok. Előadót meg számcímet persze nem tudok mondani, de arról a számról van szó, ami a 3. részben szól, mikor Mugen beül a jakuzák közé kajálni, meg a 4. részben, miután Sosuke megöli a jakuzát és tárgyalnak, hogy mi legyen. Meg még párszor előfordul a későbbi részekben is. Ha valakinek megvan, vagy tudja az előadót és a címet segítsen rajtam pls.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#3804) zsiga667 válasza copin (#3799) üzenetére


zsiga667
addikt

Karácsonyra Tokyo Godfathers. :)

(#3805) Herczi válasza lomha lepke (#3803) üzenetére


Herczi
senior tag

Kiváncsiságból mindjárt leszedem és megnézem a részt, hátha.

(#3806) Herczi válasza Herczi (#3805) üzenetére


Herczi
senior tag

Erről a bő 10 másodperces számről van szó? Hát nem csodálom, hogy nem találtad, de hátha valaki ismeri.

(#3807) lomha lepke válasza Herczi (#3806) üzenetére


lomha lepke
tag

Több az 10 mp-nél.A 3. részben kb. egy percig megy. Az az idegesítő, hogy az öt albumon amit letöltöttem, minden szar rajta van, ezt kivéve, és ötletem sincs, hogy innen merre tovább. :(

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#3808) cherilady válasza zsiga667 (#3804) üzenetére


cherilady
tag

Szinkronosan???

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3809) cherilady


cherilady
tag

Tényleg ha már zenéről van szó!
Én a yuyu hakusho angol főcimdalát keresem és az istenért nem találom.
Meg annó aki a németeknél nézte a dragon ballt, ott németül énekelték a főcimdalt és csináltak is belőle klippet meg minden, benne is volt a topp 100-ban a 100. helyen :DDD
A viva TV adta le. Ez talán lehetett úgy 98 vagy 99ben. És ez a német DB betét dal kellene nekem. Sajnos a címére már nem emlékszem, de lehet h az volt a címe h dragon ball :DDD
Tudna ebben vki segíteni? :B

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3810) zsiga667 válasza cherilady (#3808) üzenetére


zsiga667
addikt

Nem hiszem hogy be lehet szerezni szinkronosan, a hivatalos itthoni DVD-kiadáson nincs magyar hang.

(#3811) cherilady válasza zsiga667 (#3810) üzenetére


cherilady
tag

Hát ez baj! :( Én jobba szeretem ha szinkronos egy film! Igaz a könyvek hercege megvan de csak másolva. A Paprika viszont eredetiben van meg de azt ajándékba kaptam :DDD
Nem értem ezeket az animéket mért nem szinkronizálják le :F
Mondjuk ha nem lesz olyan borsos ára akkor megveszem ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3812) Herczi válasza cherilady (#3811) üzenetére


Herczi
senior tag

Ha leszinkronizálnák is silány lenne, de idegesítő amikor egy karakter hangja részenként változik, a minőségi szinkron nagyon kevés. Amúgy meg én nagyon szeretem a japánok hangsúlyozását, és a hangjuk is jó. Plusz ha szinkronizálnak valamit, akkor az általában eltűnik a magyar letöltőhelyekről a jogszabályok miatt, max torrent portálokon tudod levadászni. Szóval sztem felesleges a szinkron.

(#3813) cherilady válasza Herczi (#3812) üzenetére


cherilady
tag

AZ tény h a japán szinkron nagyon király imádom hallgatni a japán beszédet, de szeretm szinkronosan is megnézni a filmet. Nekem amúgy az Inuyasha japán szinkronja tetszik a legjobban :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3814) Agostino válasza lomha lepke (#3803) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

A 4. rész, már ha jó helyen nézem, akkor az a Mystline. Egyébként mondd meg pontosan percre-másodpercre, akkor többet tudok mondani.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3815) Noddy


Noddy
senior tag

Most hétvégén zavartam le a Shuffle-t. Egy kicsit többet vártam, de annyira nem volt rossz.
Erre a hétre a Paprika van tervben. Kíváncsi vagyok.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3816) cherilady válasza Noddy (#3815) üzenetére


cherilady
tag

A Paprikára csak anynit mondok h nagyon jó :D
Nagyon jó a zenéje és maga a film is. Szal ajánlom mindenkinek ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3817) Agostino válasza cherilady (#3816) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hát igen, Satoshi Kon sensei még nem rakott le rossz moviet az asztalra. A megértésükhöz ugyan kell egyfokú érettség és némi háttérinformáció, de ez minden.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3818) cherilady válasza Agostino (#3817) üzenetére


cherilady
tag

No igen! Néha én se értem h mit akar a film. De aztán rájövök :DDD
De kell hozzá egy "agy" h vki ezt megértse, nem mindenki fogékony az ilyenekre.
Enyhén filozófikus, elgondolkodtató. :)
Szal le a kalappal :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3819) Noddy válasza cherilady (#3816) üzenetére


Noddy
senior tag

Megnéztem a Paprikát. Nagyon tetszet, utoljára talán a Ghost in the shell fogott meg ennyire.
Látványos de mégis elgondolkoztató. Kíváncsi vagyok honnan vették ezt a paprika nevet, de szerintem nagyon találó :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3820) cherilady válasza Noddy (#3819) üzenetére


cherilady
tag

Én mondtam :DDD
Nagyon jó kis film. Vannak néha benen kavarok mikor a valós élet kavarodik az álommal az olyan fura. A rajzolás is nagyon jó és a zenéje is állati. :D
Nem vagyok benne biztos de sztem tőlünk vették a Paprikát.
Mivel a film végefele mondja az a nagy robot aki az a dagadt csávesz h már csak egy kis fűszer hiányzik tehát egy kis paprika. Én innen gondolom h szerintem a magyaroktól vették a paprika nevet. Má mint ha erre gondolsz h honnan vehették a paprika nevet :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3821) cherilady


cherilady
tag

A szentjános bogarak sírjáról mia véleményetek? Az xpress-en láttam 5000ftért. A történet jónak hangzik csak az ár borsos egy kicsit. Nme lehet vhol olcsóbban beszerezni? :F

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3822) Hasek válasza cherilady (#3820) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Butaságot írtam... :B ;)

Egyébként nem rég fejeztem be a Hellsing-et, illetve a Blue Ganger-t. Le vagyok maradva, mert nem olyan régen kezdtem őket nézni, de ami érdekel, azzal haladok... :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#3823) cherilady válasza Hasek (#3822) üzenetére


cherilady
tag

Milyen butaságot írtál? :F

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3824) Hasek válasza cherilady (#3823) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Most, hogy utána néztem, mégsem volt butaság... :B

Paprika, mint növény nem magyar származású. Dél-Amerikából származik. Maga a szó(és itt volt előbb a kavarodás), sem magyar eredetileg, mert például angolul is paprika a paprika. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#3825) cherilady válasza Hasek (#3824) üzenetére


cherilady
tag

aha!!! Megoldódott a rejtély :D
Akkor jó, akkor innen van a paprika meg a Paprika is :DDD
Vki tud véleményt mondani a szentjános bogarak sírjáról meg h lehet e esetleg olcsóbabn beszerezni vhol? Az xpress.hu kész lehúzás pl a Disney Atlantis filmet 5000ftért adják mikor már máshol 1990ftért utánnad dobják :F kész vicc

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3826) ¤Envy¤ válasza cherilady (#3825) üzenetére


¤Envy¤
tag

Sajnos nem lehet olcsóbban beszerezni.
Max lehet kiadják 1000 Ft-ért (1lemezes kiadás) ..

Így tettek a Ghost in the Shell ill a D, a vámpírvadász-al is ...

Valaki megy innen szombaton (Dec 13.) AnimeKarácsonyra? Lurdy?

[link]

(#3827) lomha lepke válasza cherilady (#3821) üzenetére


lomha lepke
tag

A történet nagyon megható én háromszor sírtam rajta. Viszont én nem ragaszkodom az eredeti példányhoz. :)

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#3828) Senki9876


Senki9876
tag

Régebben terjengtek olyan hírek hogy kifogják adni a Hellsing c. animet magyarul.
Valakinek valamien információja?

Már milliószor megnéztem japánul, és lehet hogy nem kéne lefordítani mert úgy jó, de én kiváncsi vagyok hogy sikerülne a fordítás :)

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#3829) Agostino válasza Senki9876 (#3828) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Lesz, méghozzá a fentebb említett AnimeKarácsonyon kerül bemutatásra tudtommal.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3830) cherilady válasza ¤Envy¤ (#3826) üzenetére


cherilady
tag

Igen igen a múltkor láttam a GITSet a saturnban 1000ftért. Nem bánom h ha csak 1 lemezes változat és 1000ftért odaadják, sajnos annyit nem keresek h megengedjem magamnak h 5000ftot kiadjak egy dvdre :(
Nem is hallottam h lesz anime karácsony... A bnőm lehet biztos megy :D
Én inkább otthon pihenek a párommal. :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3831) Senki9876 válasza Agostino (#3829) üzenetére


Senki9876
tag

:DD :DD :DD

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#3832) Mamuska


Mamuska
őstag

Nézzétek meg a peach girlt srácok, mert nagyon vicces. Tele van hülye picsákkal, meg megy a kavarás ezerrel és annyira gondterhelt a csajok élete. Ez nem vígjáték kategória, de már annyira szánalmas, hogy nem lehet kibírni röhögés nélkül.

(#3833) ATI


ATI
senior tag

Hali!

Én nemrég fejeztem be a DeathNote-ot, és így utólag örülök, hogy megnéztem, mert a sorozat elején nagyon húztam a szám, mert nem tetszett igazán.
Viszont a második opening-re (Maximum the hormone) annyira rákattantam, hogy az kész. :DDD
Azóta terjesztem az igét a haverok között és bizony mások is hozzám hasonlóan rákattantak :D Szidnak is azóta.
Akiket érdekel:
A nyitó theme a 19. résztől: Maximum the Hormone - What's up People
A záró theme a 19. résztől: Maximum the Hormone - Zetsubou Billy

Micsoda egy remek zene! :D

(#3834) ATI


ATI
senior tag

Ja, az jutott eszembe, hogy haverokkal mindig arról beszélgettünk mindenféle nyári fesztiválokon, hogy tegyük fel kimegy az ember és lemennek a nagyszínpados programok, aztán megy ki merre lát, keresgél programot magának.

Mi általában nem találunk magunkak megfelelő zenei sátrat éjfél után. (szigetre nem járunk, de a többi magyarországi kisebb fesztiválon sokszor megfordulunk). Arra gondoltam, hogy ki kellene vonulni egy ilyen nagy sátorral és zenecuccal és bömböltetni a rock zenét hajnalig.

Az biztos, hogy lenne egy MTH óra :D

(#3835) Herczi válasza ATI (#3833) üzenetére


Herczi
senior tag

Most végülis neded tetszett az anime is, vagy csak a zene jött be? Ha tetszett az anime megpróbálkozhatsz a Code Geassel, az alapcselekmény viszonylag hasonló, de nekem ezrszer jobban tetszett mint a Death Note (Spoiler/ L halála után nem igazán jött be/Spoiler)

(#3836) copin válasza _ak_ (#3719) üzenetére


copin
őstag

Annyira ajánlgatták, hogy bele kell néznem. :))

@ #3804 Egyértelmű. Thx!

(#3837) ATI válasza Herczi (#3835) üzenetére


ATI
senior tag

Végülis tetszett az anime, de nem estem hasra tőle. A főcím zenéi nagyon bejönnek :)

A code geass már itt van a vinyómon :C

(#3838) Noddy válasza ATI (#3837) üzenetére


Noddy
senior tag

Zene alapján már én is választottam anime-t, pl. a Shuffle, de mondjuk annak is csak a zenéje volt jó :) Nem volt nézhetetlen, de nem hagyott bennem mély nyomot.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3839) _ak_ válasza copin (#3836) üzenetére


_ak_
addikt

11-ik résznél tart, de még mindig nagyon tetszik. :D

Let's begin, de gozaimasu!

(#3840) IronClock


IronClock
újonc

Hello!
Én is ajánlanék animét! Nihei Tsutomu mangájából (a manga jobb mint a movie) készült a Blame című szösszenet. Sztem megéri, nem nagyon tudok róla beszélni, látni kell. Emellett ott van a Gantz (manga -> Oku Hiroya) a manga nekem nagyon tetszik, bár még az elején járok. Biztos jó az anime is, de ahhoz még hozzá sem szagoltam, annyit tudok róla, hogy vanXD
Öhm, a szinkronos dolgokra visszatérve... A magyarok tudnak jó szinkront csinálni. Csak eddig úgy fest, az animéket talán nem veszik elég komolyan, hogy igényesebbet hozzanak össze. Ott van pl a FullMetal Alchemist, aminek viszonylag jó a szinkronja, szvsz. Eltekintve az első (?) résztől, ahol Edward kergeti az öccsét a homokban, mindezt olyan unott és színtelen hangon, hogy ááá. Viszont, a hazai anime csatorna biztosan sok nézőt vesztene, ha mindent feliratozna. Én jóban vagyok a feliratokkal, pl Mirage of Blaze kifejezetten jó volt úgy (inkább a BL vonások voltak azok amik földre küldtek) csak az egyik résznél vhogy eltolták a feliratotXD videóra akartam venni, ráadásul pont egy ismétlés volt. Nem tudom, azóta leadták-e normálisan, de ettől az incidenstől eltekintve mondhatom, igényesen rakták össze a feliratokat.
Death note: jó. A történet nagyon jó, ez vitathatatlan. Nagy kedvencem volt, és igen, a zenék is nagyon jók. Csak ugye a szinkron... Amin látszik, hogy azért foglalkoztak vele, csak ugye aki látta japán szinkronnal annak fáj a szíve mikor vki azt mondja hogy 'Lájt'.
Ja, végezetül:D Ha unatkoztok otthon, annyira hogy már semmit sem tudtok kezdeni magatokkal, nézzétek meg a Cromartie High Schoolt.XD Egyszerűen fáj. Agyzsibbasztó kreténség... Már csomó mindenkinek ajánlottam, hát...XD

Na meg a Naruto... új szinkron. Bárki bármit mond, igenis megéri új szinkront csinálni (ha másért nem, legalább hogy kiengeszteljenek azért a végzetes hibájukért, hogy Kurenainak elsőre komoly férfihangot adtak. :C ) Ja, és persze nem vágják ki a jeleneteket. Ígéret szép szó:)

(#3841) ATI


ATI
senior tag

Már akinek van magyar anime csatornája. :D Nekem 3 adóm van csak. Nem is tudom, hogy láttam-e már szinkronizált animét a dragonballon és a többi RTL-es sorozaton kívül :)

(#3842) IronClock válasza ATI (#3841) üzenetére


IronClock
újonc

Hát, pl a Death note pár része azt hiszem fönt van youtube-on magyar szinkronnal. Nem tudom mennyi, mert csak egyszer találkoztam vele:( Biztos van más is ami fönt van, majd megnézem:)
Viszont a szinkron és a vicces karakterek kedvelőinek ajánlom a Trigun-t, ami megvásárolható magyar szinkronnal dvd-n, kb 2ezer HUF egy dvd. Tesómnak az első 3 van meg, ő imádja:) Sztem megéri begyűjteni.

[ Szerkesztve ]

(#3843) Agostino válasza IronClock (#3842) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Megéri, csak fölösleges darabonként, ugyanis eddig mindig kijött az összes egyben, díszdobozban. : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3844) cherilady válasza IronClock (#3840) üzenetére


cherilady
tag

Halli!

Az tény h a magyar hangokat nagyon eltudják találni az anime figuráknak, eddig egyikkel se volt bajom. A Yu Yu Hakushoban pl csak a magyar hangot imádom, se a japán se az angol nem tetszik. Kuramának is kellemesen eltalálták azt a nőiesférfias hangot.
Viszont az Inuyasha fordításánál vannak problémák. Én elöször japánul és magyar felirattal láttam a nagy filmeket. Nagyon tetszett. Utánna ugye megjelent magyarul is. Nah ott volt pár eltérés és hülyén is jött ki a szöveg.
Viszont a japán és a magyar hang is nagyon jó, bár a japán a legjobb az Inuyashánál :D
A Miyazaki és a többi nagyfilmnek jók a szinkronja, a hang is és a szöveg is sztem.
Sajnálom h a könyvek hercegét nem szinkronizálták le.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3845) IronClock


IronClock
újonc

Én most vmi újra bukkantam: van az a switch nevű manga. Nah, most olyan infóval találkoztam, h kijött egy ugyan ilyen anime is, de mivel most suliból írok, nem nagyon tudok utnanézni youtubeon, sajnos.XD szal, a lényeg, hogy nem tudom, van-e köze egyátalán a mangának az animéhez, vagy ez a cím csak véletlen egyzés? Jójó... majd otthon megnézem, csak gyötör a kíváncsiság. A manga igazán érdekes, az elején kissé furcsa, na emg a szereplők sztem könnyen összetéveszthetők külsőre. Amúgy jónak ígérkezik, azt is folytatni kéne egyszer. XD olvasta már vki közületek?
najó, nem rombolom itt tovább az agyatokat.XD
Üdv

(#3846) Tüzi válasza Agostino (#3843) üzenetére

Ezt megettem én is a FMP-vel :W
Bár a CB-al megúsztam.
Télleg. Nem kell valakinek FMP dvd? :D 2ezerért odaadom az 1-2-4-5 dvd-ket, meg adok mellé egy Fumoffu lemezt is, mert rosszat küldtek az xpress-től :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3847) Tüzi válasza cherilady (#3844) üzenetére

Azért a Hotaru no Haka-ban elég szerencsétlenül sikerült Setsuko hangja... Teljesen ellentétes a karakter korával :(

Nagyon kevés lemezért adnék ki ötezret, de ha valamiért akkor a Szentjánosbogarakért megint kicsengetném. Igenjól mutat a polcon, bár most éppen kölcsön van adva, de amúgy pazar a doboz, a színek, a rajzolás... egyszóval megéri. Nem vagyok egy meghatódós fajta, de három napig szarul voltam a film után.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3848) cherilady válasza Tüzi (#3847) üzenetére


cherilady
tag

Nah most már kiváncsi vagyok a filmre... A bookline-on is meglehet rendelni kicsit kevesebbé mint a xpressen.
De sztem majd csak jövőre mert már nincs pénzem :DDD
A Hotaru ni Haka az melyik film? :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3849) Tüzi válasza cherilady (#3848) üzenetére

Saját érdekedben, kizárólag azeredeti hangal nézd meg! A szinkron az katasztrófa. Nem a minősége miatt, azzal nincs baj, csak a hang kiválasztásával :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3850) cherilady válasza Tüzi (#3849) üzenetére


cherilady
tag

Megnézem így is úgy is :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.