Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) copin


copin
őstag

[link] Kannagi fut most nálam, a többi most vetítettel együtt (a Clannad AT is még 4-5 hónapig tart). Szerintem jó lett, bár még nagyon az elején vagyok.

Kedvcsinálónak a főcím, a teljes dallal. Tomatsu Haruka énekel: [link] (-ω-) Bevallom, ezen keresztűl kaptam kedvet hozzá. Remélem lesz, aki követ.

(#3752) ¤Envy¤ válasza copin (#3749) üzenetére


¤Envy¤
tag

Teljes mértékben egyet értek.

Most néztem meg a Byousoku 5 Centimeter-t :)

Nagyon szép volt és szomorú, párszor még biztosan megnézem.

(#3753) Tüzi válasza Agostino (#3748) üzenetére

Üdv.

Én a borzasztó szó helyett inkább a gyönyörű szót használnám lelkiterrordráma utózöngével. Amikor végignéztem... hát, film még nem váltott ki belőlem ilyen érzelmeket, akkor új terepre tévedtem. Láttam már pár keményebb dolgot azért, fogok is valszeg, de ez...
Jót mosolygtam később, amikor belekezdtem magyar szinkronnal is, kb 5 mondat után abbahagytam. Magyar szinkron világhíre is a régmúlt homályába fog veszni szépen lassan. Minden jónak vége egyszer. :(
Ha jól tudom, Japánban 1.5 évig válogatták a hangokat a Hotaru-hoz. Asszem ezek után aki megnézi magyar szinkronnal, annak pálcával kellene leverni a körmeit.
Nézd majd meg a Ponyo-t is, gyér japán "tudásommal" megnéztem, szerintem a negyedét sem értettem meg a filmnek, de az tetszeni fog.
Miyazaki már csak azért is a favoritom, mert én is eléggé természetbarát vagyok, ismerem az emberi természetet, ezért tudom értékelni amit mondanak a filmjei.
Decembertől nekem is lesz időm, akkor végignézem a Miyazakikat. Addig meghozzák a Gedo Senkit, Porco Rossot többek közt. Kíváncsi vagyok.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3754) Tüzi válasza Mamuska (#3750) üzenetére

Pedig a Vexille egész jó, meg a Gits is szerintem :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3755) Agostino válasza Tüzi (#3753) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nyilván a borzasztó idézőjelben, elborzasztó film, de természetesen nagyszerű is. Szinkronhoz nem volt szerencsém még, pedig illene megvennem lassan. Mellesleg sok anime van a listámon, de sajnos alig van időm nézni őket, 2-3 naponta egy-egy rész. Most éppen a Kamen No Maid Guyt nézem, de már bánom, hogy leszedtem. Most már csakazazértis lenyomom...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3756) Mamuska válasza Tüzi (#3754) üzenetére


Mamuska
őstag

Mindig akad néhány, csak úgy általánosságban mondtam.

(#3757) Mamuska válasza Tüzi (#3754) üzenetére


Mamuska
őstag

Most szedtem le ezt a vexille nevű moviet, csak aztán ott legyen a szeren, mert lepontozom a jó kis ismertetődet. ;]

(#3758) Tüzi válasza Agostino (#3755) üzenetére

Értem én, hogy értetted, csak másnak (aki eddig nem látta) talán nem egyértelmű.
Én még anno beszereztem a digipackot, amikor a "D"-vel adták ki "occsóé'"... De már elötte olvastam a katasztrofális Setsuko szinkronról...Kb 6 éves kislánynak 15 éves szinkronhangot adni. De ezzel nem is lenne baj, ha olyan lenne a hangja amilyennek lennie kellene. De hát mint tudjuk... rakás szamóca. Igaz a digipack legalább ellentéte a szinkronnak :K :C

(#3757) Mamuska:
Ízlések, és pofonok, nekem tetszett. A japán mentalitás egy lehetséges vonalát boncolgatja :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3759) _ak_


_ak_
addikt

Tegnap este néztem meg a Revolutionary Girl Utena - Adolescence Apocalypse-ot, de, h őszinte legyek SEMMIT nem értettem belőle ill. nekem nem jelentett semmit. Volt egy-egy perc amikor bájos/bűvös volt, de nem tudtam leszűrni belőle semmit, és főként megérteni, h miért is annyira jó.
Netán a sorozattal kell volna kezdenem vagy egyszerűen csak lemaradtam vmiről, amiről mindenki más tudja, h miért is annyira jó ez a cucc?

Let's begin, de gozaimasu!

(#3760) Herczi


Herczi
senior tag

Történetileg mi a különbség a Hellsing, és a Hellsing ultimate között? Valamint az ultimate részek negyedévenként, vagy félévenként, vagy hogy jönnek? Megőszülök mire kint lesz mind a 9 rész, pedig addig nem akarom elkezdeni, még be nem fejezik.

OFF: Mióta lehet képeket feltölteni a hsz-hez? Vak vagyok, vagy ez új dolog?

(#3761) Herczi válasza Herczi (#3760) üzenetére


Herczi
senior tag

Na kíváncsiságból megnéztem az Ultimate első részét, most már tudom, hogy tök ugyanaz, hajszálnyi eltérések vannak csak.

(#3762) Mamuska válasza Herczi (#3761) üzenetére


Mamuska
őstag

A hellsinget befejezték? mert én évekkel ezelőtt láttam, és már nem emlékszem. Mintha azt olvastam volna, hogy az ultimateben tovább viszik a storyt.

(#3763) Herczi válasza Mamuska (#3762) üzenetére


Herczi
senior tag

Én csak az első részt láttam Ultimateből, az kb a sima Hellsing első két részét öleli fel, de mivel az Ultimate csak 9 részes lesz, ezért kétlem, hogy kibővítik a sztorit.

(#3764) bozont válasza Herczi (#3763) üzenetére


bozont
veterán

Én úgy tudom, hogy az ultimate hűen követi a manga történéseit, már amennyire lehet a 9 rész alatt. Az első két részben hasonló történések vannak, mint a tv sorozatnál utána viszont teljesen másfelé halad a sztori. Eddig 4 részt láttam belőle, nem tudom hol tart most, de jobban tetszik mint a tv sorozat, lehet a mangát is el kéne olvasni. :U Véresebb, akciódúsabb és Ceres karaktere is érdekesebb lett, jobban kidolgozott.

[ Szerkesztve ]

(#3765) Herczi válasza bozont (#3764) üzenetére


Herczi
senior tag

Akkor majd megnézem a többi részt is, ha jól emlékszem most fog jönni nem soká az 5. rész.

(#3766) Mamuska válasza Herczi (#3765) üzenetére


Mamuska
őstag

Én biztos nem kezdek bele, mert mire kijön az összes rész, addigra ötször elfelejtem a többi tartalmát.

(#3767) cor


cor
őstag

Code Geass R2 befejezve ... :C :R
még a "hatása" alatt vagyok , de huh, simán etalon lett nállam :K

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3768) Herczi válasza cor (#3767) üzenetére


Herczi
senior tag

Egyik legjobb az egyszer biztos, a befejezést is nagyon eltalálták, ami sztem elég ritka.

(#3769) Tüzi

Az előbb hatodszorra is megállapítottam, hogy a Mononoke Hime mestermű. Nem tudok jobb szót rá :R
Most egy Chihiro, aztán Naushikaa. Jövő héten megjön remélem a Gedo Senki, a Proco Rosso, és a Kiki :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3770) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Most kezdtem: Kuroshitsuji. (magyar ismertető még nincs)
Nagyon komoly, nekem tetszik :)

Folyamatosan fut még az anime. (és manga is ha jól tudom).
Heti 1rész jön ki.

Szerk:
Tüzi: Mononoke gépen, még nem néztem meg, de akkor lehet MOST nekikezdek. Chihiro meg kedvenc :)
Lehet azt is megnézem újra^^

[ Szerkesztve ]

(#3771) lorcsi


lorcsi
veterán

nagyon jó a stand alome coplex az mtv-n hétköznap :))

(#3772) Tüzi válasza ¤Envy¤ (#3770) üzenetére

ne habozz!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3773) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Nem haboztam.
Aztán kiderült, h nem jó a video..
Most máshonnan lesz meg...

De megnéztem a Vándorló Palotát :)
Chihiro és A Könyvek Hercege mellett kedvenc lett^^

(#3774) copin


copin
őstag

[link] Valamivel megint fel kell korbácsolni a topikot. :U

Írnom kéne egy moderátornak, de nincs kedvem bant kérni. :))

[ Szerkesztve ]

(#3775) Tüzi válasza copin (#3774) üzenetére

Egyszer kijutok Japánba, lesz egy ilyen kocsim... Valami jó hentait rárajzoltatok :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3776) trassher


trassher
addikt

Születésnapomra megkaptam nővéremtől az Appleseed extra változatát és a Ghost in the Shell-t. Úgy néz ki mára is akad néznivaló. :)

Redmi Note 7

(#3777) cor


cor
őstag

hi
Ennek: Ice mikor várható a 3. részhez felirat?, esetleg van valahol máshol?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3778) Agostino válasza cor (#3777) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ez a fordítón múlik csak. Amint beérkezik, mi kirakjuk. Írj egy e-mailt a fordítónak, hátha meg tudod sürgetni.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3779) ATI válasza ¤Envy¤ (#3752) üzenetére


ATI
senior tag

Megnéztem én is Byousoku 5 Centimeter-t. Hát valami csodálatos látványvilága van :) Biztos van olyan, akinek nem jön be az ilyen romantikus történet, de nyugodtan meg lehet nézni barátnővel. Ő enyeleg a történeten, a férfiember pedig ámul a látványon és a részletek kidolgozásán. :)

(#3780) Herczi


Herczi
senior tag

Már túl vagyok a Hikaru no Go felén, de a frizurákon még mindig letudok döbbeni, először ott van Hikaru strici haja, aztán jön Ochi, akinek egy nemiszervre emlékeztető feje van. Amúgy az anime csillagos ötös, és ez a Go se semmi.

(#3781) Herczi


Herczi
senior tag

Félig off, de úgy is nagy a pangás:
Berserk

Most örülnék egy Ps2-nek, kis kaszabolós gém, na de a feeling mekkora. Rohadtul tetszik.

(#3782) copin válasza Herczi (#3781) üzenetére


copin
őstag

A csatorna egy VGM kincsesbánya. :R

(#3783) copin


copin
őstag

Pár kép a Kannagi nyolcadik részéből:

:D

;]

:U :))

Szerintem rendben van a TV sorozat.

[ Szerkesztve ]

(#3784) cherilady


cherilady
tag

Hali!

Én elkezdtem nézni a Mononoke Hime-t, de nekem vhogy nem tetszett, sztem túl brutál ennél már nekem a GITS brutálabb. ;)
A vándorló palota nagyon jó helyes benne Hawl :D
A Kiki nagyon aranyos, a Könyvek hercege vicces Pocco Rossoról nem is szólva nagyon jó :) És a Yamada családot se hagyjuk ki sztem nagyon jól megcsinálták és jók benne a humorok. Nauszika érdekes, inkább filozófikus. A Vissza a gyerekkorba átlagos.
Laputa az égi palota nagyon jó! Birom az öreglányt meg a fiait :D
És nemrég jelent meg egy új anime nagyfilm de annak nem tom per pill a címét pedig megvan ^^'
A A Totoro nekem kicsit gyerekes volt ;)
AMúgy az Inuyasha nagyfilmekről mi a véleményetek? Én pl imádom! :D
Arról nem tudok véletlenűl h a Sandybell sorozatokat hol lehetne megszerezni? Mert azt tudom h azt kiadták, de nem találom sehol. :(
Tudtok ebben segíteni?

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3785) Herczi válasza cherilady (#3784) üzenetére


Herczi
senior tag

Inuyasat max úgynézek, hogyha, az megy a TV-ben akkor oda kapcsolok, amúgy nem pocséklom rá a sávszélességet, annyira nem egy nagy izé, bár kétségtelenül nem rossz, de nem is egy nagy etwas. Többivel kapcsolatban pasz.

Én a Grappler Baki-t nézem most, nagyon kevés az igényes martial artos/fightos anime, de, ez az. Végeztem a Hikaru no Go-val, ugyan befejezetlen, de nagyon jó.

Még a MAR-on gondolkodok, hogy folytatom, de nekem az első pár rész alapján nem nagyon jött be.

(#3786) _ak_


_ak_
addikt

Animek télen.

Let's begin, de gozaimasu!

(#3787) Noddy válasza _ak_ (#3786) üzenetére


Noddy
senior tag

Jó a felhozatal. Ilyenkor mindig csak azt bánom, hogy így is van vagy 230 megnézésre váró sorozat (kívánság lista), és nem tudom mikor jutok a végére, és minden évben kijön 5-6 olyan sorozat amit muszáj megnézni :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3788) _ak_


_ak_
addikt

NGE 1.0 Uránia én már lefoglaltattam a jegyem. Igaz már "szinte csak" az erkélyre tudtam, remélem nem leszek nagyon messze. ;]

Let's begin, de gozaimasu!

(#3789) Tüzi válasza cherilady (#3784) üzenetére

Brutál a Mononoke? miamanó :F Megnéztem már párszor, de sok brutalizmust nem vélek felfedezni benne. Ha majd egyszer mégis végignézed, akkor látni fogod, hogy nem a film a kegyetlen, hanem az emberi kapzsiság, és ostobaság.
Brutális anime kell? pipiru-piru-piru-pipiru-piiiii! :D (bokusatsu tensi Dokuro-chan)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3790) Mamuska válasza Herczi (#3780) üzenetére


Mamuska
őstag

Nagyon nagy az a sorozat, imádtam majdnem minden részét. Monstert láttad? az is frankó.

(#3791) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Nem brutál a Mononoke, csak az élet nagy igazsága van benne.... :(

(#3792) Herczi válasza Mamuska (#3790) üzenetére


Herczi
senior tag

Az még nem került sorra, sztem majd karácsony tájt, amikor több időm lesz.

(#3793) copin válasza Tüzi (#3789) üzenetére


copin
őstag

pipiru-piru-piru-pipiru-piiiii! (bokusatsu tensi Dokuro-chan)

Most miért? Szerintem jó kis sorozat. ;]

(#3794) cherilady válasza Tüzi (#3789) üzenetére


cherilady
tag

Tudom h az animékben sok igazság van és rámutat az életre! De nekem az első 10 perc után felfordult a gyomrom mikor azzal a disznóval viaskodtak :S
Még az Akirát se tudtam nagyon megnézni sot a GITS is kicsit túl véres és gusztustalan nekem. :|
Én jobban szeretem a Lightosabb animéket :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#3795) Mamuska


Mamuska
őstag

Jelenleg Shigurui megy nálam, és néha azért elég undorító tud lenni, de nem vészes csak egy-két jelenet. Pont akkor kajáltam amikor a csaj mellbimbóját aprította. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a szamurájos sztorikat, de ez egy kicsit lassú folyású, szóval nem egy pörgős akcióra kell számítani.

(#3796) Noddy


Noddy
senior tag

Én most a Kaiba című sorozatot fejeztem be, mellette néztem a Nurse Witch Komugit :)
Mind a kettőt tudom ajánlani.
Általában egy elgondolkoztató, húzosabb darab mellett mindíg nézek valami laza vidámat, így próbálom megtartani a lelki egyensúlyomat.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3797) Herczi válasza Mamuska (#3795) üzenetére


Herczi
senior tag

Nekem nem jött be a Shigurui, nem az én világom, 2 részt bírtam belőle. Nekem pl a Basilisk se jött be, távolról de hasonlítanak egymásra, sztem.

MOD: és nem a brutalitásuk miatt nem jöttek be, azzal nekem nincs bajom :)

[ Szerkesztve ]

(#3798) copin válasza _ak_ (#3786) üzenetére


copin
őstag

Da Capo lehet hogy becsapódik nálam. A többit, legfeljebb ha nagyon méltatja valaki és persze az előzetes láttán sem megy el a kedvem tőle.

[ Szerkesztve ]

(#3799) copin


copin
őstag

Amúgy milyen animét ajánlotok karácsonyra? Természetesen legyen alkalomhoz illő.

(#3800) Mamuska válasza Herczi (#3797) üzenetére


Mamuska
őstag

A saját műfajukban nem gyengék szerintem, egyébként milyen szamurájos animék tetszenek? Én imádom a szamurájos dolgokat, de pl a samurai champloo nekem kínszenvedés, mert heti egy résznél többet nem tudok megnézni. Tudom, hogy mindenki odáig van érte, de nekem nem jön be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.