Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) copin válasza copin (#3500) üzenetére


copin
őstag

Sajnos nem tudom már szerkeszteni. Bocsi. :(

Suzumija jappó hangja, Aja Hirano

:R

[ Szerkesztve ]

(#3502) Gergello


Gergello
addikt

Hirtelen felindulásból belekezdtem a Love Hinaba. A valóságban, miért nem így mennek a dolgok? :(

(#3503) bandiras2 válasza copin (#3500) üzenetére


bandiras2
senior tag

Melyik soroaztát??
Több is van?
Még az elsőt, amiben összevissza részek vannak, meg megalakult az SOS Brigád.
Haruhi és az ő First Class mosolya! :DDD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#3505) Agostino válasza bandiras2 (#3503) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nem, csak egy. Lesz ugyan 2. évad is - ami az első befejezetlenségéből adódóan várható is volt - de egyelőre nem ismert, mikor indul be. Kétlem, hogy az őszi idényben, inkább tudom elképzelni a jövő tavaszt.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3506) trassher válasza Agostino (#3487) üzenetére


trassher
addikt

Megtaláltam a Berserket bár mangát nem nagyon olvasok. Olvasni MAGUS könyveket szoktam, na meg szerepjátszani. :) Itt elég sok mangát találhattok.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#3507) Tüzi

Lehet, hogy a héten megírom az első bemutatómat az AA-ra :)

Aztán ráállok az Ayakashira, Ghost Hunt-ra, Shinreigari-ra, meg a Haruhi-ra.
Közben jött két új könyvem is, lassan becsorog az FMP, az új Inu, meg a díszdobozos Cowboy. Mod: meg 2-3 Miyazaki is: Mononoke, Vándorló Palota, Totoro.
Vazz, ezzel Karácsonyig sem végzek :DDD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3508) Gergello válasza Tüzi (#3507) üzenetére


Gergello
addikt

Miről fogsz írni? Én is írtam régebben egyet a Wangan Midnightról.

(#3509) Tüzi válasza Gergello (#3508) üzenetére

Zippang :) Nagyon tetszik. Főleg, hogy végre nem a hős amerikai oldalról látni a dolgokat, hanem Japán szemszögből.
Annó régen nagy kedvencem volt a Végső Visszaszámlálás c film, amikor ugye a USS Nimitz megy vissza Pearl Harborhoz (ami az amcsik "Don Kanyar"-ja Legalábbis az egyik). Itt meg egy modern Aegis cirkáló megy vissza Midway-hez (ami meg a japánok Don kanyarja). Igen komoly :)) "Tele" haditechnikai blablával, amiért oda megy vissza vagyok.
De ez a Zippang azért kicsit komolyabban van kivitelezve.
Jut eszembe. Minekünk miért nincs filmünk a Don-ról???? :F :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3510) Agostino válasza Tüzi (#3509) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Örömmel vesszük ha írsz róla valamit, sőt, bátorítanálak is rá. Biztosan sokan fognak örülni neki. Mellesleg egy apró kiegészítés: nem Zippang, hanem csak simán, Zipang. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3511) Tüzi válasza Agostino (#3510) üzenetére

Tudom ám, csak nekem valahogy jobban tetszik két p-vel :) A zippora emlékeztet.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3512) cor válasza Tüzi (#3507) üzenetére


cor
őstag

á a Ghost Huntnál miota arra vártam h legyen felirat, s most h irtad megnéztem , 20. ota teljes, szoval asszem kezdem "vadászgatni" a részeket :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3513) Tüzi válasza cor (#3512) üzenetére

Akkor már megérte megírnom a Zipang bemutatót :) Jó töltögetét a Ghost Hunthoz :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3514) Integra


Integra
titán

továbbra is keresem megszállottan a robotech összes részét, az összes szezont
ahogy a macross mozifilmeket is
illetve a blue noah-t is
:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3515) copin


copin
őstag

Rendesen lemaradtam a Totororól. :O

(#3516) Face8814


Face8814
őstag

Sikerült beszereznem az Inuyasha 1,2,3,4 moziváltozatait.
Első kettő tetszett, holnap jön a folytatás.

Robotech engem is érdekelne.....

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#3517) Gergello válasza Integra (#3514) üzenetére


Gergello
addikt

macross 2 the movie fent van gőzösön. 2x700mb

(#3518) Kasza08


Kasza08
őstag

Sziasztok!
Nincs valami oldal, ahonnan lelehetne kapni a DBZ első 149 részét?:)
a többit állítólag valami csávó birtokolja szinkronosan, csak ugye betiltották, és 1,4 millióért árulja azt a maradék 200 részt. az első 149 rész még ingyenes. tipp?

(#3519) copin


copin
őstag

(#3520) Tüzi válasza copin (#3515) üzenetére

Meg köll venni dvd-n, és soha többet nem maradsz le róla :)

mod: végre megvan a Nausika OST-je :))

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3521) Gergello


Gergello
addikt

Azt az oldalt keresem, ahol ha olvasok egy anime ismertetőt, akkor ajánlatokat tesz hasonlóra animekra a lap alján. Régebben innen linkelte valaki, de már lehetetlen megtalálni.

(#3522) Agostino válasza Gergello (#3521) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Anime-Planet

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3523) Tüzi

Lejött a Vadon Hercegnője szinkronnal :)) Holnap este terítékre kerül otthon.
Kíváncsi vagyok mikor adják ki itthon valamiféle díszdobozban :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3524) ¤Envy¤ válasza copin (#3496) üzenetére


¤Envy¤
tag

Igen tudom :)
Bár én hamarabb láttam őket, mint az animax elkezdte adni :)

Az aláírásom meg egyszerűen egy nagy igazság, és köszi ;)

Jövő 7en érkezik a FMP! Fumoffu díszdobozban és az InuYasha Movie 4.

Meg pár mangát is rendelek majd :)

Blood+ -t énis láttam már, nem rossz, bár szerintem nagyon döcögősen halad a story!

(#3525) Tüzi

Aki tudja nézze meg a Mononoke-t. Itt-ott hasonlít kicsit FF-re, vagy inkább fordítva, mert ugye Mononoke előbb készült.
Asszem előlépett a második kedvenc Miyazaki filmemmé. :B
San :R
Ashitaka :R
Miyazaki :R :R

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3526) Tüzi

[link] Nem tom, volt-e már linkelve, azért ideteszem, hátha valaki nem olvasta még.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3527) Gergello válasza Agostino (#3522) üzenetére


Gergello
addikt

Köszi. Erre gondoltam.

(#3528) copin válasza Agostino (#3522) üzenetére


copin
őstag

A hónap közepéig nem elérhetők. Végülis csak arra voltam kiváncsi hogy mi hasonlít a Paprika-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#3529) Agostino válasza copin (#3528) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Tudom, átalakulnak éppen. Paprikához én hirtelen a Paranoia Agentet tudnám hasonlítani. A rajzolás és animáció szinte egyezik, plusz, ha hozzám hasonlóan neked is bejött Susumu Hirasawa zenéje a Paprikában, akkor a PA is tetszeni fog, ugyanis annak is ő szerezte.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3530) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.
Elkezdtem nézni a Koihime Mousou-t, ez egy ecchi harcos anime, amit egy videójáték alapján készítettek, amiben 30-féle női karakter szerepel csak, férfi egy sem. :DDD
Az anime ehhez mérten nem bővelkedik férfi főszereplőkben. Nőkben annál inkább, és mivel egy ecchi animéről van szó, elég sok erotikus jelenet van benne, és a poénok is főleg ezzel kapcsolatosak legtöbbször. Persze ezen kívül is rengeteg vicces jelenet van benne, a főszereplőt többször húzzák, hogy a híre ellenére nem olyan gyönyörű - legtöbbször csak a hajáról ismerik fel -, és a vele utazó kislány miatt is sokszor kerül pirongató helyzetbe.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3531) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Kiki - A boszorkányfutár
(Majo no takkyubin)
japán animációs film, 103 perc, 1988
2008. augusztus 07., csütörtök, reggel 9 óra, m1

Sajos én nem tudom megnézni.

De esetleg valakit érdekelhet. ;)

(#3532) copin válasza Agostino (#3529) üzenetére


copin
őstag

Egész jó. Köszi.

¤Envy¤ Miyazaki fanok előnyben vannak mostanában annál a csatornánál. Lemerném fogadni hogy nemsokára lesz Chihiro is (ha még nem volt).

[ Szerkesztve ]

(#3533) brownus


brownus
veterán

hello,

van a ghost in the shell sorozat, az első részt már megnéztem:
- Ghost in the Shell (1995)
- Ghost In The Shell 2 (2004)
és most nézem, hogy van még 3 rész:
- Ghost in the Shell S.A.C. - The Laughing Man
- Ghost in the Shell S A C Solid State Society
- Ghost in the Shell S A C Individual Eleven

ezek az első két rész folytatásai?

(#3534) Gergello válasza brownus (#3533) üzenetére


Gergello
addikt

Vannak még sorozatok is. SAC 1st és 2nd Gig.

Ghost in the Shell S.A.C. - The Laughing Man ez egy OVA-ja az első sorozatnak

Kérdésre válaszolva inkább előzményei.

Sorrend ilyesmi lehet:

sac 1st gig sorozat
Ghost in the Shell S.A.C. - The Laughing Man OVA
sac 2d gig sorozat
Ghost in the Shell S A C Solid State Society 3.film (nem folytatása a 2. filmnek)
Ghost in the Shell S A C Individual Eleven OVA
Ghost in the Shell (1995) 1. film
Ghost In The Shell 2 (2004) 2. film

Helyedben megnézném az első és második sorozatot (nagyon jók) és utána az OVA-kat és a 3. filmet.

(#3535) Agostino válasza Gergello (#3534) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Plusz ha már feljött a GITS téma, ne hagyjuk ki azt sem, hogy nemsoká befut az 1. rész felújított változata is talán. Előzetes itt. Személy szerint egyrészt aggódom, ugyanis félek sok lesz a CGI...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3536) Gergello válasza Agostino (#3535) üzenetére


Gergello
addikt

Van itt még aggódni való: Live Action :(

As of 2008, DreamWorks acquired the rights to produce a live-action film adaptation of the original manga with Steven Spielberg tipping the scales in DreamWorks favor. So far, Avi Arad and Steven Paul are confirmed producers and Jamie Moss will be adapting the manga into a screenplay.[1]

Erről a felújított változatról még nem is hallottam, attól nem tartok annyira.

Rebuild of Evangelion-ról is elfelejtkeztem, pedig már kint van a leírások alapján. Valaki látta már esetleg?

(#3537) Face8814


Face8814
őstag

Reggel sikerült megnéznem egy nagy klasszikust. Ninja Scroll
Nagyon tetszett. Azt kaptam amit vártam ( hentelnek benne mint állat :DDD ). Mindamellett a film azért elég jól össze volt rakva. Történet, cselekmény, végkifejlet. :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#3538) bandiras2 válasza Gergello (#3534) üzenetére


bandiras2
senior tag

A Solid State Society időrendben a harmadik a filmek között.
Több utalás is van rá a filmben, hogy az Őrnagy mikor jön majd vissza, illetve lehet hogy akár ő van az egész cécó mögött.
A tachikomákat is magához vette a központból, velük együtt folytatja a háttérban a játékait.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#3539) Agostino válasza Gergello (#3536) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Fokozzam? Ezen besírtok: Cowboy Bebop Live-Action. Most már kicsit aggódom...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3540) Gergello válasza bandiras2 (#3538) üzenetére


Gergello
addikt

Akkor valami hülyeséget olvastam, sajnos nem láttam még.
Ideje újranézni az elejétől. ;]

Agostino: Nekem nagyon nem tetszenek ezek a Live Actionok, de úgy tűnik erre van igény. :(

(#3541) Tüzi

Kedves kis anime a Kiki :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3542) Tüzi válasza Agostino (#3539) üzenetére

Miért törődsz vele? Sok ember van úgy, hogy csak azért nem néz animét, mert rajzfilm. Ezzel biztos "lealacsonyodnának" gyerek szintre, vagy nem tudom mit gondolnak, de tény a tény.
Tök ugyanazt a sztorit, karaktereket, nem nézik meg csak filmben.
Így ki kell adni annak a rétegnek is.

Kulcsszó: pénz ennyi.

szvsz a lényeg, hogy ne vesszen el a (kézzel) rajzolt anime, és ne menjenek el a Vexille irányába... amit amúgy egy tök jó sztorinak tartok, de nekem az már túl háromdés, meg csicsa. Legyen letisztult, egyszerű, és átlátható.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3543) Agostino válasza Tüzi (#3542) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Azért törődök vele, mert szerintem olyan ez, mint leönteni a Mona Lisát vörösborral, hogy az alkoholistáknak is bejöjjön. Hiába lenne jó a story, nem lehet az anime megoldását és képi világát visszaadni. Spike mozgását pl. ki tudná rendsen hozni? Olyan ez, mint a Dragon Ball L-A film, ránézek Gokura, és sírnom kell a röhögéstől. Nyeszlett emós niemand, Goku viszont az animében egy izomállat gép...

Jól kiadtam magamból... : ))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3544) Tüzi válasza Agostino (#3543) üzenetére

"sírnom kell a röhögéstől"

Ez a lényeg tezsvérem :DDD :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3545) cor válasza Agostino (#3543) üzenetére


cor
őstag

mostmár arrafelé "nyitnak", nem elég a sok képregény(usa) adaptácio, jönnek a manga/animék is :O ;]

na elkezdem a Ghost HUntot, hátha nem alszom el :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3546) Agostino válasza cor (#3545) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Legközelebbi elalvást elkerülendő: Karas. Nem fogsz aludni, az tuti. : ))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3547) Herczi válasza Agostino (#3546) üzenetére


Herczi
senior tag

A Kárász tényleg nem rossz, azt én is ajánlom.

(#3548) Gergello válasza bandiras2 (#3538) üzenetére


Gergello
addikt

Bepótoltam a Solid State Society-t, hozta az elvárt szintet.
OVA-k maradtak még...

(#3549) cor válasza Agostino (#3546) üzenetére


cor
őstag

áá kb 5 percig birtam :O ;]

Karast már megnéztem régebben :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3550) copin


copin
őstag

A Kimi ga Nozomu Eien nálam az egyik, hanem a legpusztítóbb anime, amit eddig láttam. Nem fogok rászokni erre az irányzatra, de speciel ez a sorozat kiváló. #1 :R :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.