Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) copin válasza Agostino (#3543) üzenetére


copin
őstag

Dragon Ball L-A film, ránézek Gokura, és sírnom kell a röhögéstől. Nyeszlett emós niemand

Ha jól fordítottam (angol wiki), akkor 3 részes is lehet.

Egyéb export:

Ha már DBZ:

Lucky star fanoknak kötelező! :D

[ Szerkesztve ]

(#3552) copin


copin
őstag

Nem sokára elkezdem a RahXephont. Még soha nem néztem végig egy mechát se, de ha ez nem jön be, szerintem jó darabig mellőzni fogom a műfajt. Most az Azumanga megy nálam, de lehet hogy elnapolom egy időre. Nem rossz, de tényleg nem érdemes egyszerre sok részt megnézni.

(#3553) bandiras2 válasza copin (#3552) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ha már mecha, akkor inkább a Full Metal Panicot javaslom.
Vagy ha valai erősen hasonlót akarsz, akkor Neon Genezis Evangelion.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#3554) Tüzi válasza bandiras2 (#3553) üzenetére

Az nem is mecha :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3555) Gergello


Gergello
addikt

Megnéztem az Xpress Traint és a Gspot expresst. Megyek veszek egy máv bérletet, vagy inkább egy japanese railpass-t. ;]

Milyen animebe érdemes most belekezdeni? Téma nem számít annyira. Blood+ból néztem pár részt, de nem szálltam el tőle.

(#3556) ZorPrime válasza Integra (#3514) üzenetére


ZorPrime
csendes tag

Szervusz!

Nekem megvan az összes (mindhárom) Robotech-széria kompletten, jó minőségben....plussz pár Macross-film is (Macross: Do you remember love, Macross Zero). Akad még egy pár japán epizód (a Mospeada, ill. a Southern Cross-sorozatból). Lehet talán boltolni is. :)

És most kedves emberek, megszabadítalak Titeket legnagyobb gondotoktól.....az élettől! (Joker) / Dobolni isteni dolog!/ PAISTE POWA!

(#3557) Tüzi

Most, hogy berendeltem Cowboy-t szép dobozban, és elkezdtem megnézni egész megtetszett. De komolyan. Animaxon nem tetszett, de aztán annyian dícsérték, mondom beruházok rá... és télleg, marha jó :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3558) Tüzi

Egy hónapja vetítik Ponyo-t.
Japánban júli 19-én kezdődik a nyári szünet? Állatok... Gondolom 23-án meg becsengetnek :D :D
mod: szerintem szombati igaz nyári időjárásban meg is nézem otthon :B

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3559) copin válasza Tüzi (#3558) üzenetére


copin
őstag

Japánban júli 19-én kezdődik a nyári szünet?

[link]

(#3560) Tüzi válasza copin (#3559) üzenetére

Köszi :) kb 5 héttel többet nyomnak, mint itthon. Jó lehet :F

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3561) Herczi


Herczi
senior tag

Most nézem/néztem a Genshiken-t. Ha én is ilyen otaku leszek, inkább lőjetek le, ha lehet. :Y

(#3562) Gergello válasza Herczi (#3561) üzenetére


Gergello
addikt

understand! :DDD

Golden Boy-t nézem most. Az első rész nagyon furcsa volt, de már megszoktam. Nagyon jó.

(#3563) Herczi válasza Gergello (#3562) üzenetére


Herczi
senior tag

Az rohadt jó, csak wc nyalogatások egy kicsit furcsák, az már egy pöttyet túlzás sztem. Meg nagyon rövid, sajna.

(#3564) Gergello válasza Herczi (#3563) üzenetére


Gergello
addikt

Már majdnem vége sajna, egy rész maradt. Nem tudom, hogy jobb ez így 6 jó résszel, mint ha 12 lenne sok töltelékkel. :U
A 2. és 5. rész volt a legperverzebb eddig. :DDD

(#3565) Vega002


Vega002
csendes tag

Hali! Voltam Pesten Sakurában, beájultam és vásároltam! :DD ;]
Most naon boldog vagyok, és még a Vándorló palota is végre a birtokomba került, most majd jöhet a többi Miyazaki...megkésve bár, de törve nem! :C

"The Demon who became a boy. The boy who became an outcast. The outcast who became a hero..."

(#3566) Tüzi válasza Vega002 (#3565) üzenetére

Mononoke Hime-t töltsd le netről. Megéri :K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3567) Vega002 válasza Tüzi (#3566) üzenetére


Vega002
csendes tag

Köszi a tippet, olvastam róla anime-starsban, majd rákattanok! :R ;)

"The Demon who became a boy. The boy who became an outcast. The outcast who became a hero..."

(#3568) copin válasza Tüzi (#3566) üzenetére


copin
őstag

A DVD borítót látva egyből a Urufuzu rein ugrott be. :U

(#3569) Tüzi válasza copin (#3568) üzenetére

Nagyon ritka nálam az olyan film, ami első megnézésre a top kedvenc lesz. Mononoke az lett.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3570) Béló


Béló
aktív tag

Naruto forever

habár több száz másik sorozatot néztem végig számomra mégis ez a kedvenc

indíthatnánk egy szavazást kinek mi a kedvence!

(#3571) Gergello


Gergello
addikt

Nah végeztem a Golden Boy-yal. Szerintem ez volt eddig ez egyik legjobb anime, amit eddig láttam. :C

(#3572) Herczi válasza Gergello (#3571) üzenetére


Herczi
senior tag

GTO-t láttad már? Stílusban, az nagyon passzol hozzá, meg színvonalban is.

(#3573) Gergello válasza Herczi (#3572) üzenetére


Gergello
addikt

Láttam már, illetve folyamatban. Van még 10 rész, csak félbe kellet hagynom...
Igazad van hasonló és ugyanúgy jó. :))

(#3574) Vega002 válasza Béló (#3570) üzenetére


Vega002
csendes tag

:C :R

"The Demon who became a boy. The boy who became an outcast. The outcast who became a hero..."

(#3575) Herczi válasza Béló (#3570) üzenetére


Herczi
senior tag

Én nem tudnék egyet választani, úgyhogy nállam elvérezne a szavazás. MÍg tízre is nehezen tudnám leszűkíteni a kedvencekt.

Sőt: nállam a Naruto nem lenne kedvenc, mert az utolsó 20-30 része, nagyon ratyi. Azokat a részeket kihagyhatták volna, és akkor nem süllyed a színvonala. A Shipudden már jobb, ott a fillerek is sokkal jobbak (aminek most lett vége, ugyebár)

[ Szerkesztve ]

(#3576) Béló válasza Herczi (#3575) üzenetére


Béló
aktív tag

Jó ezzel én is igy vagyok de legtovább mégis a Naruto tudta lekötni a figyelmemet :))
Már megjelenhetne végre a második Movie!

(#3577) Herczi


Herczi
senior tag

Azért mert rohadt hosszú :DDD Ha már ilyen rétestészta sorozatok közül kell választani, a Bleach joban tetszik, bár abba is a Bountós fillerek nem a legjobbak, de például a mostani filler részek már tetszenek.

(#3578) Béló válasza Herczi (#3577) üzenetére


Béló
aktív tag

Nem tom: abban nem volt olyan sok szereplő aki a szivemhez nőtt volna: Narutot az elején sajnáltam emrt midnenki utálta a daemon fox beültetés miatt, a Bleach egy átlagos srácró szolt aki isten lett :) 80 részig birtam nézni lehet most folytatom majd ;]

(#3579) ¤Envy¤ válasza Béló (#3578) üzenetére


¤Envy¤
tag

80 részig? :D

A Bounto-k után A LEGJOBB a sorozat :)) (Soul Society után persze)
Nekem a Bleach a kedvencem.

Lány vagyok, de jobban szeretem a shounen műfajt :)

[ Szerkesztve ]

(#3580) Herczi válasza ¤Envy¤ (#3579) üzenetére


Herczi
senior tag

Egyet értek, sztem is csak Bountójék után indul be a dolog igazán, az Espadás részek pedig nagyon jók.

(#3581) Béló válasza ¤Envy¤ (#3579) üzenetére


Béló
aktív tag

Ok: akkor folytatom :)

(#3582) Herczi válasza Béló (#3581) üzenetére


Herczi
senior tag

Persze, ha egy csaj mondja, egyből folytatod :DDD

(#3583) Béló válasza Herczi (#3582) üzenetére


Béló
aktív tag

Ez bizony így van :B

(#3584) krokk válasza ¤Envy¤ (#3579) üzenetére


krokk
senior tag

Nemtudom nekem pl talán az eleje tetszett jobban...
Aztán a bounto-s részek nem jöttek be igazán:( nekem az egy mélypont volt
Az espadás részek nagyon jók voltak, kár hogy vége. számomra most is kicsit punnyadós részek voltak, bár most megint kezd belendülni.

Ettől függetlenül kedvenc sorozatom a bleach:) legtöbb főszereplő figurában is kinn a polcon:) más sorozattal ezt nem követtem el...:) (na jó ikki tousen:D )

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#3585) Herczi válasza krokk (#3584) üzenetére


Herczi
senior tag

Most folytatódnak az Espadás részek nem? 1-2 rész és vége a fillernek. Nekem Ikkitousen nem nagyon jött be eddig, bár mondjuk csak 3 részt láttam, még.

(#3586) Gergello


Gergello
addikt

Ha, esetleg vannak itt Csongrád megyeiek és lenne kedvük egyszer elugorhatnánk valahova inni és dumálni egyet.

Amúgy most nézem a Genshiken-t. Röviden szétröhögtem magam. :DDD

(#3587) Herczi válasza Gergello (#3586) üzenetére


Herczi
senior tag

Vannak benne durva dolgok, főleg a szőke gyerek otakusága nagyon durva, az aztán tényleg elvakult.

Én most a Karint nézem, jó pofa, könyyed, vámpíros, vígjáték. Csak a feliratokat át kell időzítgetnem, mert nem passzolnak azokhoz, amik a US-n vannak. Angolul nem szeretek animét nézni, magyarul nagyobbat ütnek a poénok valahogy.

(#3588) Gergello válasza Herczi (#3587) üzenetére


Gergello
addikt

Az a srác tényleg nagyon elvakult. :O
Sakahara (rövid fekete haj) a legnormálisabb.

Karin: Ejj. A rajzolás alapján valahogy nagyon bugyutának tűnik, nem igazán jön be az ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#3589) Herczi válasza Gergello (#3588) üzenetére


Herczi
senior tag

Sztem, tök normális a rajzolása, nekem nem tűnt fel semmi rendhagyó benni.

(#3590) cor


cor
őstag

ezt látta már vki Rental Magica
jo ez? :)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#3591) Herczi válasza cor (#3590) üzenetére


Herczi
senior tag

Nekem be van tervezve a közel jövőre, a feliratokat már leszedtem, de nem tudom, hogy milyen lehet. Képek és leírás, valamint értékelés alapján, nem lehet olyan rossz. Bár mondjuk Basilisktők is, valaki úgy el van ájulva, én meg az első részt alig bírtam végig nézni.

(#3592) copin válasza Herczi (#3587) üzenetére


copin
őstag

Pedig a legdurvább arc egyértelműen Madarame. :D
Abban a sorozatban szvsz senki se normális. A bagós csajnak (Kasukabe) lenne esélye, de az túl agresszív. Sasaharat a Comiketen mutatott formája miatt nem mondanám normálisnak (mondjuk vele elég egyszerűen tudok azonosulni). A szőke nem rosszabb szerintem mint a többi, bár nem láttam minden részt.

[ Szerkesztve ]

(#3593) Herczi válasza copin (#3592) üzenetére


Herczi
senior tag

Nálam, a szőke gyerek viszi a pálmát otakuságban, az még a csaját is elzavarja, hogy nézhesse az esti animet, még a csóri videojátékban is lealázta szegény csajszit. Csoda, hogy kibírja mellette. Meg nem tudom melyik rész az, amikor ünneplik az új tagokat, mindenki iszik, meg zabál, az meg csak olvassa a manga újságot. Másik részben is megkérdezi tőle Kasukabe, hogy "nem akarsz még valamit csinálni?", erre azt mondja, de, aztán elmegy az anime negyedbe. Áhhh MY GOD.

(#3594) ¤Envy¤ válasza Herczi (#3582) üzenetére


¤Envy¤
tag

:D
Jó, de attól, h nekem tetszik, még nem biztos, h másnak is fog :)

Az Espadas részeknek még NINCS VÉGE, csak közbe iktattak egy filler-sagat (igen, olyat mint a Bountok..)
Hogy miért?
Azért mert az anime utolérte a mangát, amit nem igazán lehet...
Ezért van szükség a fillerekre... :W

(#3595) Gergello


Gergello
addikt

Keresem a Genshiken OVA-t. Több helyen is néztem már, eredmény nélkül.
Priviben jöhet a segítség. Köszi!

(#3596) Béló válasza Gergello (#3595) üzenetére


Béló
aktív tag

Privi ment

(#3597) copin


copin
őstag

1 hét csúszással ugyan, de megérkezett a ráncfelvarrott Anime planet

(#3598) Herczi


Herczi
senior tag

Ez a Kanokon, egész jó lenne ha nem egy óvodás gyerek lenne a főszereplő, ez egy kicsit fusztrál, perverz japók :(((

Megnéztem a Rental Magica első részét, nem ájultam el tőle, elég sablonos, de meglehet nézni, hátha kiforja magát a többi részben

(#3599) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
Tud valaki egy olyan oldalt adni (privátban) ahonnan le lehet tölteni a Blassreitert?
Bárhol találtam meg eddig nincs se seeder se leecher meg se mozdulnak a letöltések! :(
Köszi!

PSN: Nifty_Ghostface

(#3600) Gergello


Gergello
addikt

Hülye kérdés:

link
Az ilyen mangákat, ugye jobbról balra kell olvasni? Én eddig így olvastam, így van értelme szerintem. Ti is így olvassátok,nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.