Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51351) Tenager18


Tenager18
senior tag

Üdv!

Valaki használ vagy használt már Onda V989-es tabot ? Ha igen, érdekelne az illető véleménye. Valóban 55ezer pontot kap az Antutu-tól ?

(#51352) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék új tabletet venni. Tudnátok esetleg segíteni egy kicsit?

A legfontosabb az lenne, hogy erős legyen a wifi-je. Legalább mint egy telefonnak de inkább erősebb. 7-7.9"-os érdekelne. Örülnék a 4 magnak és esetleg a Kit Kat-nek. Stabil, gyors legyen, ne fagyjon le (sokszor :) )
30-35 nagyon max 40 körül megoldható?
Jobban örülnék valami normál márkának (camcung, Lg, Lenovo, HP? bármi. Asus nem szimpatikus :( )
Már csak a wifi miatt gondolnék ezekre a márkákra. Hátha nem b......ák el annyira. Concorde Play-ről jövök.

:R

(#51353) Pocokpofa


Pocokpofa
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek honnan lehet külföldről rendelni (pl. Amerika) tableteket, mert vannak olyan termékek amiket nem akarnak kihozni Magyarországra az Amazonról például. Jó lenne onnan rendelni, mert ott viszonylag olcsóbb a legtöbb termék. Még szállításal is....
Köszönöm előre is!

(#51354) szaboger válasza Pacino68 (#51294) üzenetére


szaboger
tag

Pacino68 Köszi meglesem ezek szerint a class 10 uhs i -esek az ajánlottak? Illetve olyan kábel létezik ami OTG is egyben és van sima usb kimenete is, olyan kellene amivel egyszerre tudom a Cube Talk7x-et tölteni is és akár pendriveot, egeret és billentyüzetet használni. Egyáltalán meg lehet ezt oldani képes rá a tablet?

[ Szerkesztve ]

(#51355) Zeki válasza Pocokpofa (#51353) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vannak google-val előkereshetős futárcégek, amik azt csinálják, hogy szerződsz velük, te rendelsz a kinti címükre, ők meg elküldik neked.

(#51356) daniel2121 válasza Ekkosh (#51347) üzenetére


daniel2121
senior tag

Ez engem is érdekelne,ezek közül akarnék én is választani.

(#51357) Pribi


Pribi
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy 10 colos tabletet, és nem tudok dönteni. Új kéne, viszonylag gyorsan, és a keret az 65000 Ft. Amiket eddig néztem, azok az Asus Memopad Asus MeMo Pad Smart 10 ME102A Wi-Fi 16Gb és az Acer A3-A10.

A tanácsokat előre is köszi.

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#51358) ludla válasza Mandarinn (#51352) üzenetére


ludla
őstag

Én is a lányomnak keresek valami használhato 8" körüli tabletet és a WayteQ xTAB-79QCI néztem ki neki, mennyire megbízhato? Vagy estleg Alcor Zest Q813IX jobb választás lenne?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#51359) atala


atala
addikt

Sziasztok!
A lányomnak elromlott a tabletje, amit nem tudnak javítani, ezért csereigazolást állítottak ki.
Media Markt-ban lett véve. Próbálok más modelt keresni. Mi a véleményetek erről a wayteq tablettről?
A régi tablet ami elromlott:

[Prestigio Multipad 7.0HD+]

Ezt néztem ki helyette. Eléggé lehúzta valaki az értékelésben.
[WayteqxTAB700QCI]

(#51360) atala


atala
addikt

Rákérdeztem, vissza adják a pénzt.
Az ALCOR 7,9'' ZEST Q813IS tabletnek van valami másik vetélytársa ami ár/érték arányba hasonló?

(#51361) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

10" körüli androidos tabletet keresnék netezésre, filmezésre, ritka alkalmanként talán a 4 éves gyerkőcöm is játszana rajta nyilván nem über fps játékokkal. wifi elég (nem ragaszkodom 3ghez), gps-hez sem ragaszkodom, de jó ha van. Micro sd vagy sd bővíthetőség jó lenne ha lenne. Nagyon gagyi, nevenincs cuccot nem szeretnék.

Külföldi rendeléstől nem félnék, tulajdonképpen a használttól sem, de nyilván az új lenne a legjobb, de nem tudom hogy a akb 80K-s büdzsé mit engedne meg.

Mit ajánlotok?

(#51362) N.Szil


N.Szil
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy DPS Titan 7 tabletről mi a véleményetek?
Nekem csak skypera, videó hívásra kellene meg fénykép nézegetésre és olcsó legyen.
A [DPS Titan 7] tablettel lehet skypelni?

(#51363) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

40ig keresnék 7-8as tabletet. Kiváncsi lennék az ajánlatotokra ill véleményetekre. Ami lényeges lenne 3g, 2 kamera, "jó" üzemidő. 30ért szerettem volna a WayteQ xTAB-7X Quad-ot de az üzemidő miatt nem vásároltam meg és ezért léptem árban is feljebb. 3g nélkül best buynak mondható a Nexus 7 2012 (16gb) ?

Köszi

(#51364) Eduardo89


Eduardo89
aktív tag

Üdv!
ASUS MeMO Pad 7 ME70C-1A004A 7" -ról kellene nekem vélemény. :)
Vagy esetleg 30-35ezer Ft-os árkategóriában kellene alternatíva.
A követelmény annyi, hogy GPS, elő és hátlapi kamera, Wifi, kártyaolvasó, G szenzor legyen benne és legalább 32Gb-ig bővíthető legyen.

Köszönöm! :R

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/parkolas_nas_tapasztalat_eduardo89.html

(#51365) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Akit esetleg érdekel Xiaomi MiPad akksi számok 10%-nál, átlagos használattal (volt h 1-2 napig kézbe sem vettem, csak netezek a tabon, ez a legjobb méret erre, illetve keveset játszok rajta). Ami jó dolog h készenlétben alig merül valamit. :K

[ Szerkesztve ]

(#51366) Nadam


Nadam
csendes tag

Tablet beszerzésben kérneém a fehasználó társak véleményét. Főleg net olvasgatás, néha filmek(sorozatok) nézése, fotók mutogatása nagyszülőknek, lenne a felhasználás.

7"-8" col max, mert a 10-est kézben ratani már kényelmetlennek tűnt

Nexus 7 tetszik, de nem bővíthető a 16gb-bol mennyit lehet használni (filmek/zenék) tárolására?

Samsug Tab 4 7" bővíthető és gyönyörűek a kijelző színei, de a felbontása nem az igazi, az 1,2ghz-es magog és 1,5gb ram mennyire lehet időtálló?

Lg G pad 7": Sok szolgáltatás, kedvező ár, szintén a felbontással ill a 1.2ghz-es procival van gondom.

Esetleg valami egyéb alternatíva 60k környékén? Vagy érdemes várni, uj nexus tablet bejelentésére?

Előre is köszi.

(#51367) drotos.toth


drotos.toth
csendes tag

Sziasztok!

Egy apró koccanással sikerült hazavágnom a Nexus 7-esemet. A kijelző megrepedt, az érintőképernyő használhatatlan. Még az első generációs gép volt... a javítása annyi lenne, mint az ára. A Telenornál még pörög a hűségidőm, tehát valamerre lépnem kell, ha nem szeretnék a semmire fizetni.

Szóval, új tabletet keresek, ebben kéne egy kis segítség!

- Fontos, hogy 3G/LTE kompatibilis legyen. (Legalább az előbbi...)
- Leginkább böngészésre, szövegszerkesztésre, jegyzetelésre, időnként youtube és egyéb videók lejátszására használom.
- A 7"-os kijelző nekem pont ideális volt, zsebre tudtam rakni és nem hurcoltam plussz cuccokat, vagy ha billentyűzet kellett, a bluetooth-os sem volt túl nehéz...

Mit érdemes nézni, ami nem visszalépés a Nexus 7-hez képest, de nem is fizetek feleslegesen egy erősebb gépért? A tesztek közt kicsit el vagyok veszve, mindig az éppen legerősebb, legújabb a legjobb... de nem vagyok benne biztos, hogy nekem szükségem van rá.

Köszönöm!

(#51368) sith7


sith7
nagyúr

Tablet -re gamepad - et rá lehet kötni ?
Felismeri ?

konkrétan az Angry Birds Go lenne érdekes :B

(#51369) Ekkosh válasza Ekkosh (#51347) üzenetére


Ekkosh
tag

Erre esetleg valaki? Úgy látom ebben a topikban szinte csak kérdezők vannak :( Vagy épp rossz időben vagyok itt..?

(#51370) Zamasun válasza sith7 (#51368) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Rá lehet. Én xbox 360 kontrollerrel szoktam játszani, vezetékest és wirelest is támogat az android. Persze a gamepadot az adott játéknak is támogatnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#51371) sith7 válasza Zamasun (#51370) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ :R

(#51372) AndrewTdi válasza Ekkosh (#51369) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Én is a memo padon és a G tab on gondolkodom. A gtabnak jobb a kijelzője (FullHD), plusz 2Gb ram van, míg a memopad csak HD kijelző, 1gb ram ,de combosabb proci van.

Az hogy megéri-e neked a szebb kijelző 8amit ki is hangsúlyoztál), azt csak te tudod. De én sem tudok döntetni az Asus és a LG között. Egyelőre...

(#51373) q2w3 válasza AndrewTdi (#51372) üzenetére


q2w3
senior tag

Nem régiben én is ezek között vaciláltam, plusz egy ideig emag-on 75ért volt a samsung tab pro 8.4 is. És a 3 közül végül a memo pad lett. Sokszor gondolkozom hogy nem volt-e a rossz választás, de végül meggyőzöm magam mivel összeképben nekem a memo pad jobb fogásra, sokkal szebb az ui rajta ( Gpadnak semmi tablet hatása nincs, egy az egybe úgy néz ki mintha egy telefonos szoftvert portoltak volna, samsung meg tele van a sok számomra idegesítő és fölösleges maszlagával), kevésbé melegszik és végül ami nálam döntő szempont volt az az üzemidő. LGnek nagyon nem tetszik a csúszós fém hátlapja meg úgy az egész kialakítása, Samsung az már jól néz ki és jó a tapintása, viszont annak meg még rosszabb az üzemideje. Ráadásul mivel nagyobb felbontásúak a kijelzőik, ezért több kakaó kell oda mint az asusnak, és ezért az asust mondanám időt állóbbnak. Samsungnál további hátrány lehet hogy van rajta gomb és fektetett használatnál az ember óvatlanul is megnyomhatja.
Igazából 1 gond van most az ASUS tablettel, hogy még nem jelentek meg hozzá tokok. Elég új még és csak 1-2 után gyártottat lehet kintről hozatni, hivatalos tokok amit reklámoznak hozzá azok még nem megvehetők.
Pár milliméterrel eltér a mérete a szokványos 8"-os tabletektől ( gondolom Samsungé volt a mérvadó) és ezért az ilyen univerzális tokok közül is sokba nem fér bele.

(#51367) drotos.toth : A nexus 7-ed 3G-s volt? Mert 3G-s tabletek jóval drágábbak mint a sima wifisek. Szóval szerintem a nexussal egy szinten 3Gből talán a leírt feladatokra egy Lenovo A5500-at mondanék, de lehet még ez is kevés a nexus sebességéhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#51374) drotos.toth válasza q2w3 (#51373) üzenetére


drotos.toth
csendes tag

(#51373) q2w3 : Igen, 3G-s Nexus 7-es volt, de még az első generáció. De azért nem lenne jó egy teljesítményben gyengébb gépet venni...

(#51375) gorje válasza drotos.toth (#51367) üzenetére


gorje
senior tag

Del. Nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

(#51376) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Olyan problémám van hogy adott egy quer kom0614 tablet ami működött aztán otgn rádugtak egy pendriveot a pendrive elkezdett villogni /a rajta lévő led/ aztán pár pillanat múlva kijelző elsötétült és azóta nem lehet bekapcsolni.... :/
valami ötlet ?

/mielőtt valaki "letámadna" nem az enyém én nem vennék ilyet sosem egyik ismerősömé :D/

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#51377) beloadjoker válasza beloadjoker (#51376) üzenetére


beloadjoker
őstag

már m1 bejött a recorvery kapott egy wipeot és minden oké

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#51378) khalox válasza Ekkosh (#51369) üzenetére


khalox
őstag

Szerintem 95 fontért az nem a 2014-es Asus Memo Pad 8 lesz... így az LG-vel jársz a legjobban, ha nem akarod a hajadat tépni.

(#51379) FruchT


FruchT
tag

Sziasztok !

10"-os tablet vásárlásán gondolkodom. Keret 60-70e ft. Wifi elég 3G nem kell, GPS viszont legyen.
Asus memopad HD10 és Samsung Galaxy Tab3 10.1-en gondolkdom. Az előbbi javára szól az egy fokkal erősebb hardver (4magos proci). Viszont tavaly ősszel volt a kezembe a tab3 és borzasztóan tetszett a kijelzője annak ellenére, hogy nem IPS-es. Nemtudom, hogy a memopad-nak van-e olyan szép képe mint a Tab3-nak vagy sem. Internetre és fotók nézegetésére használnám. Használt is megfelelne,csak ahogy nézem a legtöbb ember kissé el van szédülve mert az only wifi-s Tab3-akat az új áráért árulják.

(#51380) Ekkosh válasza khalox (#51378) üzenetére


Ekkosh
tag

Hát most egy kicsit elbizonytalanítottál. Most nincs fent magánszemélytől de pl ez egy gyári refurbished darab. Ez az vagy nem? Milyen product numbert kellene figyelnem? A régebbi az nagyon lassú? Köszi

(#51381) Helmoras


Helmoras
őstag

Szevasztok, max 20k ért mi most a bestbuy innen apróról ?:)

(#51382) khalox válasza Ekkosh (#51380) üzenetére


khalox
őstag

A "régi" a 180A az újabb Intel Bay-Trail-T-vel szerelt a 181C. Az utóbbinak van itt egy nyúlfarknyi topicja.

Egyelőre az árával a tulajdonságait tekintve az LG jobbnak tűnik (full-HD kijelző és 2 GiB RAM, de attól is függ, konkrétan mennyiért tudod megvenni. Mondjuk kevesebb rajta a programszemét, és a ZenUI nagyon kényelmes az ASUS-on, viszont az intel gyorsabb, de kevésbé kompatibilis is, mivel új belépő Androidon.

(#51383) zooom3r


zooom3r
tag

Sziasztok!
Mit érdemes ezekkel a feltételekkel?

- hány hüvelykes legyen a kijelző? 7 col
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? új
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? itthon
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) internet, film, egyszerú játék
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? 35 ezer a max

(#51384) tjb007 válasza FruchT (#51379) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, van olyan szép.

(#51383) zooom3r

Lenovo IdeaTab A3500L, WayteQ xTAB-7X Quad

(#51385) Tenager18


Tenager18
senior tag

Üdv!

Valaki rendelt már az Onda-tablet.com oldalról ? Ha igen, mik a tapasztalatai ? :)

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#51386) Ekkosh válasza khalox (#51382) üzenetére


Ekkosh
tag

Értem... ahogy nézem a régi is 4 magos, és a tesztek alapján az sem túl lages. Nekem nem kell a játék, csak egy szép kijelző, jó akkuidő, szép kezelői felület, és egy sima működéshez elegendő power. Ha aztmondod hogy ez az alap power meglehet a régebbi memopadben akkor azthiszem nekem jobban megéri a 2/3 árért.

(#51387) khalox válasza Ekkosh (#51386) üzenetére


khalox
őstag

Akkor nagyon nem tudsz vele mellényúlni... a "régi" verzió is tavaly szeptemberi, szóval...

(#51388) Ekkosh válasza khalox (#51387) üzenetére


Ekkosh
tag

Akkos megnézem. Max megy vissza ebayre ugyanannyiért :) Köszi a segítséget.

(#51389) Kalos7 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


Kalos7
tag

Tábla gépet akarok venni, de olyan operációs rendszerűt ami fel ismeri a World Exelt.
Androidos vagy Apple tud ilyet?

(#51390) kovacs65 válasza Kalos7 (#51389) üzenetére


kovacs65
senior tag

A "World" csak űrutazás során, de a Microsoftos Word és Excel file-okat a droid simán kezeli megfelelő progival.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#51391) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Sziasztok!

Gondolkodom egy tablet vásárlásán, de még az sem biztos, hogy a jó topikban járok.
Alapvetően Android párti vagyok, de elképzelhető, hogy a felhasználás jellege miatt ez nem jöhet szóba.

Küldetés: részben kiváltani a laptopomat, illetve az azon elvégzendő feladatok egy részét.
Legfontosabb az lenne, hogy távolról kapcsolódni tudjak az ügyfelek gépére TeamViewer segítségével és így hibákat diagnosztizáljak, valamint hárítsak el. Ehhez mérten nagy kijelzőre lenne szükségem, nagy felbontással. További kritérium, hogy a tablet tartós legyen, minőségi anyagfelhasználás jellemezze, valamint könnyebb legyen, mint a laptopom. :)
Amit nem tudok: billentyűzet nélkül ez hogyan lehetséges, egyáltalán van-e értelme ilyesmiben gondolkodnom.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#51392) pimmi


pimmi
senior tag

Sziasztok, jb ről hogy lehet visszaállni ICS -re, mert a leírás szerint csinálva hibát ir ki és leáll a telepítés aztán csak rebootolni enged és a jb indul ujra el, köszi

(#51393) VeryByte válasza Gh0sT (#51391) üzenetére


VeryByte
őstag

Erre a felhasználásra kevésbé való egy tablet.
Ha gépelned kell, akkor macerás lesz.

Én nem javaslom.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#51394) pimmi válasza pimmi (#51314) üzenetére


pimmi
senior tag

Azthiszem rájöttem mi a hiba, ha a képernyőzár be volt kapcsolva hogy zárjon le x idő után akkor volt a wifi hiba a tablet ki be kapcs után, ezzel együtt a feloldás hangja is elment egy ideje pedig engedélyezve van a hangoknál, gondoltam kikapcsolom a képernyőzárat hátha valami összefüggés van annak hanghibája és a wifi közt, nem tudom mi de bejött, és most jó a wifi újra.kopp kopp
szerintetek lehetett ez?

(#51395) Kiralybali


Kiralybali
tag

Sziasztok!

Tablet vásárlásán töröm a fejem, és gondoltam a többi eszközhöz hasonlóan ebben a témában is lesz egy mit érdemes venni topic. Kicsit csalódnom kellett. Egy adagot visszaolvastam, de többnyire csak kérdéseket láttam, hogy x forintért mit érdemes válastani, mi a best buy, de válaszokat sajnos nem :(

Én gyerekeknek venném. jelenlegi egy Ghoo tablet, ami sokat nem ér, és az aksija bemondta az unalmast, nem lehet tölteni.
Olyan kellene, aminek az aksija nem gagyi és lehet rajta játszani (pl. minecraft). Gondolom 4 magos alá nem érdemes menni, de valahol láttam egy ISP paneles 1200*x felbontásút, ami elvileg 4 magos, de minden vélemény az volt rá, hogy k lassú. Szóval gondolom a mag se mindegy.
Keret 35K, kínlódva 40.

Egy indokokkal megtűzdelt válaszban bízva, üdv. :))

Balage

(#51396) q2w3 válasza Kiralybali (#51395) üzenetére


q2w3
senior tag

Szerintem ilyen árban a 2012es Nexus 7 nél nincs jobb választás. emagon tuti ennyi, lehet máshol is, de majd a többiek megmondják!

(#51397) drotos.toth


drotos.toth
csendes tag

Az adott topic-ban már kérdeztem, de elég halott a hely és kong az ürességtől, így itt is rákérdezek, hátha...

Érdemes még manapság Samsung Galaxy Note 8-at venni? (Még mindig a törött kijelzős 2012-es Nexus 7-esem pótlására keresek valamit...)

Köszönöm!

(#51398) lajszer


lajszer
tag

Üdv!
Acer Iconia A1-810-es tablet szoftverjét lehet valahogy újratelepíteni otthon?
Gondolok arra, hogy van az Acernek egy keretprogramja amivel meg lehet csinálni, mint mondjuk Sony telefonoknál?

(#51399) glocker


glocker
tag

sziasztok!

tablet vásárláson gondolkodom, de totál el vagyok veszve a rövidítések és lehetőségek tengerében :F

amire kellene:
- internetezésre (elég a WIFI, nem kell 3G/4G)
- utazáshoz
- film nézésre
- gyereknek játékra

ami kellene:
- minimum négy proci mag
- minimum 2GB RAM
- háttértár minimum 16GB
- kijelző kb: 9" - 10"
- akksi minimum: 6 - 7000mAh

Ami nagyon tetszik, csak rettenetesen drága: ASUS Transformer Pad TF701T

szóba jöhet használt és olcsó Samsung Galaxy Note N8000-res sorozat valamint új kínai csoda is:
PIPO Pad-P1 Wifi 9.7" Retina IPS Ár: 57e * 1,27 tehát kb. 73e Ft

PIPO P4 8.9" Samsung PLS Screen Ár: 49e * 1,27 tehát kb. 62.500,- Ft

Legyetek szívesek segítsetek:
- szabad-e kínait venni? (lehet-e garanciát intézni ha szükséges?)
- mikre kell figyelni? (pl. nagy felbontáshoz legyen elég grafikus teljesítmény)
- milyen grafikus chip lenne jó? (eddig ez tűnik nyerőnek: Mali-T764)
- milyen proci lenne ló? (eddig ez tűnik nyerőnek: RK3288)
- milyen kijelző lenne jó? (egyiket se láttam még: IPS Retin, Samsung PLS)

bármilyen más gyakorlati tanácsot szívesen fogadok, nem kerget a tatár, ráérek és nem akarom elkapkodni... amit veszek az pár évig ki kell szolgáljon...

előre is köszönöm!
:R

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51400) Garada válasza glocker (#51399) üzenetére


Garada
őstag

Google Nexus 7-2(2013) ebben az árfekvésben lenne szerintem a legjobb mert sajnos ilyen kijelzőmérettel és olyan hardverrel amit te szeretnél nem igen fogsz 50-60k körül találni sajnos.Igaz hogy 7" kijelző de attól függetlenül egy FullHD panelről beszélünk és a támogatottsága is több egy átlag tabletnél.Vaalmint aksi ebben az esetben kijelzőhöz mérten arányosan 3950 mAh.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.