Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51501) tjb007 válasza mikersz1 (#51493) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, van OTG.
Egy-két kivételtől (pl. ASUS MeMO Pad HD 7) eltekintve az összes jelenleg piacon lévő tudja, szóval ha nem gond, akkor most nem kezdem el sorolni.

(#51498) ztoldy

Hosszú üzemidővel semmit (bár nem lett pontosan definiálva, hogy mit takar a hosszú jelző). Ennyiért csak átlagos üzemidőt kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#51502) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Az anyósomnak szeretne tabletet :)
Nemrég meglepték egy Navon Raptor 7-tel, de kb. azonnal meghibásodott, 3 napon belül van, most visszük vissza. Egy 7"-os tab kéne, nagy igények nincsenek, nem fontos a 3G, IPS kijelző, stb.
Egyszerűen csak képeket szeretne rajta nézni, néha böngészni, Skype-olni. A megbízhatóság fontos, ne kelljen havonta szervizeltetni :) A jó wifi és a hosszú üzemidő is előny. 20-25.000,- Ft, amit rá szeretnénk szánni és magyarországi boltban vennénk.
Köszi előre is!

(#51503) tjb007 válasza fausto (#51502) üzenetére


tjb007
nagyúr

ConCorde Tab DRACO

(#51504) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Akkor a kinai tabletekrol letettem viszont a samsung tab pro-t kicsit dragalom. Szoval 200eur kornyeken milyen 9-10 colos kijelzovel ellatott tabot lehet kapni ami foleg netezesre(bongeszes, youtube, facebook), olvasasra, filmnezesre es neha kis egyszeru jatekokra lenne. Fo a stabil wifi es stabil rendszer. Nem kell sim kepesnek lenni mert csak wifin hasznalnam. Valaszokat elore is koszi!

Miert?????

(#51505) glocker válasza Snakeiboy (#51504) üzenetére


glocker
tag

Esetleg ez: Samsung Galaxy Tab 10.1

vagy a Samsung Galaxy Note 10.1 (ez már négy magos, és használtat már kapsz annyiért amit jeleztél, de az új kicsivel drágább és szerintem a 8.4"-es TabPro jobban megéri újként)

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51506) pity-putty


pity-putty
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tablet vásárláshoz.

8 colos vagy nagyobb legyen a kijelző mérete.
Akár használt is szóba jöhet, de legyen rá még garancia.
A magyarországi vásárlást preferálom.

Legtöbbször a gyerekek fogják használni netezésre, videók nézésére, és némi játékra.

A rá szánt keret 30-60 eFt-közötti. Ebből szeretném kihozni a legjobbat.

[ Szerkesztve ]

(#51507) fausto válasza tjb007 (#51503) üzenetére


fausto
addikt

Köszi megnézem!
Esetleg a Wayteq xTab-700qci is jó választás lehet?

(#51508) koncsik válasza BomiBoogie (#51500) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A v2-nek nevezett talán legjobb gyári FW-je (4.4.2 ha jól emlékszem) lehetőséget ad 1600x1200-ra állításra is.
Én így használom, jól olvasható. Nem akarok nagy hülyeséget írni, majd kijavítanak, ha kell, de szerintem a retinás felbontáson sem lesz kisebb a szöveg, csak talán élesebb (?). Otthon megnézem majd este, ha akarod.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#51509) BomiBoogie válasza koncsik (#51508) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, valahogy gondolom én is, hogy nem lesz "kisebb", csak olyasmi effektusra gondolok, mint amikor a Windows Asztal megváltozik, amikor nő a felbontás.

Mert ugye ezek a képregények (főleg mondjuk egy Kindle appban) elég kötöttek, tehát vagy kényelmesen látod 1 az 1-ben, ahogy megjelenik, vagy nincs más beállítási lehetőséged.

(#51510) kelzsoca válasza fausto (#51507) üzenetére


kelzsoca
félisten

Inkább egy WayteQ 7x vagy 7x quad-ot nézz helyette.

[ Szerkesztve ]

(#51511) fausto válasza kelzsoca (#51510) üzenetére


fausto
addikt

Köszi mindkettőtöknek, megnézzük ezt is és a Concorde-ot is!

(#51512) mikersz1 válasza tjb007 (#51501) üzenetére


mikersz1
senior tag

Értem, köszi a segítséget. :R

(#51513) DanDevil


DanDevil
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném, remélem jó helyen járok. Vettünk egy Asus Memo Pad HD 10-et, minden szépen és jól megy rajta a wifi-t leszámítva. Pontosabban az is megy, csak időnként nem működik, a jelszint megvan, és csatlakoztatva is van. Jó esetben ilyenkor 1-2 percen belül magához tér, más esetben pedig a wifit ki-be kell kapcsolgatni. Az igazat megvallva elég zavarónak mondható. A legfrissebb hivatalos gyári szoftver van rajta, minden újraindítás után működik egy ideig. Próbáltam utána olvasni a problémának, egy valakinek volt hasonló. Nem tudom, hogy ez most hiba, vagy átlagos jelenség és, hogy együtt kellene e vele élni, vagy ilyenkor mi a teendő. Ezzel szervíz tud kezdeni valamit, vagy van valami más megoldás? Repülő üzemmód ki/be kapcsolását is már próbáltam, több fórumon is javasolták, de nem oldotta meg a problémát. Egy Prestigio tabletről váltottunk, azon működött a wifi gond nélkül folyamatosan, egyszerű felhasználóként csak gondolom, hogy ezen a tabon sem kellene problémát jelentenie. Közben több laptop, illetve telefon is wifivel működik, eddig sem jelentett ez sem problémát. Segítségeteket előre is köszönöm! Üdv.

(#51514) KTU válasza DanDevil (#51513) üzenetére


KTU
addikt


Ez hogy áll?

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#51515) DanDevil válasza KTU (#51514) üzenetére


DanDevil
csendes tag

Szia!

A mindig van bepipálva, ahogy a képen amit mutattál, köszönöm.

(#51516) evilskati


evilskati
aktív tag

Sziasztok, a Galaxy Note 10.1 LTE 2014 Editionnél van most jobb alternatíva 160k körül, ha gépelésre, nem de telefonálásra annál inkább kellene egy tablet? (Ismerős szeretne venni egyet)

(#51517) antibes2000


antibes2000
tag

sziasztok,
rendelt már valaki PIPO P1-et vagy ONDA989-et Kínából? Mit tapasztaltok a használat során? Tényleg ennyire gyorsak, ahogy a tesztek írják? A retinát működteti simán a hardver? vannak akadások komoly grafikus játékok közben?
köszönöm a válaszokat.

(#51518) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Kicsit továbbgondolkodtam.
Samsung galaxy tab s T705 8.4 vs Galaxy S5.

Kijelenthető, hogy a Tab s jobb minden szempontból, kivéve hogy nagyobb?

(#51519) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Sziasztok, a szüleim szeretnének tabletet vásárolni és ebben kérném a segítségeteket

- hány hüvelykes legyen a kijelző?
7" vagy 8" nagyobb nem igazán kellene

- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
újat mindenképp

- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
legfőképp itthonról, de ebayt sem zárom ki, ha sokkal jobban megéri, mint itthon

- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
szüleim már 50 körüliek, járnak az országban mindenfele, meg külföldön is és pont a sok utazás miatt kellene nekik netezésre, GPS(ez fontos), filmezés maximum még(de ez elhanyagolható)

- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
40K a plafon, de minél olcsóbb kéne, ha lehetséges

Segítséget előre is köszönöm!

Üdv.: Fl3x

[ Szerkesztve ]

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#51520) No.01


No.01
őstag

3 kiscit OFF kerdesem lenne. Konkretan egy Samsung Tab Pro 8.4 a keszulek:
- Hol tudom beallitani a 2 felhasznalot?
- Miknet tudom elocsalni a 2 ablakos modot
- Nemtudom a 2 felhasznalos modhoz mennyire kotheto, de anno megvettem akcioban a Sygic nevu navigacios app-ot. 1 lincencert 2-t kaptam ami mukodik is az en ill a parom telefonjan is, viszont a tabon nem holott mind2-nek megvan. Ilyenkor mi a teendo? Irni a Sygic ugyfelszolgalatara, netalantan megvenni az appot dedikaltan a tabletre is?

Segitsegeteket elore is koszonom!

(#51521) tjb007 válasza evilskati (#51516) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha nincs szükség az S Penre, akkor a Samsung Galaxy Tab PRO 10.1 LTE, vagy esetleg a kisebb Galaxy Tab S 8.4 LTE (SM-T705).

(#51517) antibes2000

Az Onda V989 jelen állapotában használhatatlan, még egy 1080p-s videót sem képes akadások nélkül lejátszani.
A P1-gyel is vannak gondok, leginkább hardveres eredetűek.

(#51518) AndrewTdi

Nem jelenthető ki.

(#51519) Fl3x

WayteQ xTAB-7x Quad

(#51522) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#51428) üzenetére


Mercutio_
félisten

#51428-ra billzetes tok és frissítési tipp?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51523) Tenager18


Tenager18
senior tag

Valaki nem tudja, hogy ebben a videóban --->LINK mi a neve az első bunyós játéknak ??

Köszi :B

(#51524) antibes2000 válasza tjb007 (#51521) üzenetére


antibes2000
tag

köszönöm a választ, akkor érdemes még várni a rendeléssel, hátha sikerül megoldaniuk ezeket a problémákat.

Egyébként van olyan kinai tablet, amit nyugodt szivvel tudnál ajánlani, mert akadás mentesen és gyorsan dolgozik?

(#51525) .OM.


.OM.
aktív tag

Tegnap megvettem edigiben a
WayteQ xTAB-100qcr
táblagépem.

Remekül működik szinte minden

PRO:
- masszív a ház, bár kicsit lötyögnek a gombok, de a nyomáspontjuk korrekt.

- Gyors, bár telepítés/letöltés alatt megröccen kicsit. Mintha nem tudna wifi-t multitaskban használni? Pl ha több letöltést indítok play-ben, előfordult, hogy kiírta, hogy hiba és nem hajtható végre. Újra rákattintottam és ment hibátlanul. Android 4.2 van fenn.

- Real Racing hiba nélkül megy, akár csak a BF Commander.

- Szép a képe, de a fényerőt nálam maxra kell húzni

- Bika az aksi és elég gyorsan tölt.

- Szépen játsza a HD filmeket még OTG-ről is. (USB-s pendrive)

- NEM rezonál be a hangszóró, tisztán és hangosan - táblagép mércével - szól. MX Player-ben szoftveres dekódolás mellett 200%-ig hangosítható és nem volt dobozhang.

KONTRA:
- Az egyik rövid oldalon ha éles szögben nézi az ember, látni a ledek csíkját az üvege mögött.

- Közelről erősen figyelve látszik egy minimális szellemkép a kijelző üvege és az alatta található panel között.. (ez tényleg csak erőltetett megfigyelés, de van ilyen - használat közben semmi nem látszik ebből)

- GT autós játék fektetett (landscape) képen megy, de a gyroszkóp álló (portrait) helyzetben adja a balra-jobbra kormányzást. Tehát ha fektetve játszom, hogy a képet lássam, balra kanyarodik az autó és megy körbe... :) <ez lehet program hiba is>

- wifi-t tényleg néha ledobja, vagy legalábbis nem elérhető a hálózat, bár van térerő és csatlakozott. (pl a Minion Rush el sem indul, mert nincs hálózat, a szerver nem elérhető) Órákon át online TV-t nézni, youtube-t hallgatni vagy netrádiót hibátlanul tudott.

- van egy buborék a kijelzőben, csak a fólia lehúzása után tűnt fel - na viszem is cserélni este

Majd írok még, ha megvolt a csere és belaktam az új hardvert.
.om.

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#51526) evilskati válasza tjb007 (#51521) üzenetére


evilskati
aktív tag

Köszönöm! :R

(#51527) Pierre75 válasza .OM. (#51525) üzenetére


Pierre75
senior tag

"van egy buborék a kijelzőben"
2 fólia van rajta, lehúztad a másikat is?

(#51528) .OM. válasza Pierre75 (#51527) üzenetére


.OM.
aktív tag

szivatsz..

mindjárt megnézem :F

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#51529) .OM. válasza Pierre75 (#51527) üzenetére


.OM.
aktív tag

..oh.. ok, jó hogy nem a boltban derült ki. 1000 hála! :R

Szóval
PRO:
- egy plusz vastag védőfóliával szállítják a készüléket, így nem kell aggódni a kisebb karcok miatt

ex .Oldman.

(#51530) Murder3


Murder3
addikt

Sziasztok!
Egy Serioux Surya Fun SMO10DC típusú tabletet szeretnék vásárolni és olyan dolgokat is olvasok róla, hogy nem lehet rajta chatelni meg facebokozni és főleg ilyen célra kellene.
Na most mivel nem értek hozzá így inkább utána kérdezek:D

(#51531) #27001344


#27001344
törölt tag

Sziasztok!
Melyik éri meg jobban? Lenovo IdeaTab A3500L vagy Google Nexus 7 2012?

(#51532) MinkaTab


MinkaTab
újonc

Sziasztok!
A mai nappal úgy döntött a galaxy tab 3-mam, hogy nem használ netet. A wifit bemeri, csatlakozik, mutatja felül, de nincs adatforgalom. :/
Mindent kikapcsoltam, bekapcsoltam, újrainditottam, semmi. Van vkinek ötlete, hogy mi lehet a gond? A gyári beállítás visszaállítását szeretném elkerülni. :(

(#51533) kovacs65 válasza MinkaTab (#51532) üzenetére


kovacs65
senior tag

A mindenben a router is benne van?
Nekem néha a Note2 csinálta ezt, mindig a routerrel volt gond. Azt kellett újraindítani.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#51534) JaniS


JaniS
senior tag

Rootolás nélkül van valamilyen módszer KitKat esetén az SD kártyára történő másolásra? Nem akarok oda telepíteni, csak fájlokat szeretnék rá másolni.

(#51535) khalox válasza JaniS (#51534) üzenetére


khalox
őstag

A fájlok másolásával minden rendben kellene legyen a gyári file managerrel. Az ES Explorerrel és társaival lehet gondod.

(#51536) JaniS válasza khalox (#51535) üzenetére


JaniS
senior tag

Pontosan az ES-sel próbáltam. A gyárit meg sem néztem. Köszi, kipróbálom.

(#51537) JaniS válasza khalox (#51535) üzenetére


JaniS
senior tag

Müxik, köszi :R

(#51538) Pacino68 válasza MinkaTab (#51532) üzenetére


Pacino68
tag

Szia, én is tegnap pont így jártam! Nekem az első tabom (P1000) van, délután még neteztem rajta estére már nem csatlakozott és kiírta, hogy tegyek be simkártyát. Az overcome 2.3.6 rom van fennt, eddig ilyent még nem csinált. Végül minden próba ellenére sem lett jó így a tárcsázóba beütöttem a ×#06# kódot és megdöbbenve láttam, hogy nincs Imei számom, lenullázódott (0/0). Gondolhatod, volt para rendesen. Nem akarom tovább ragozni, egy odinos ujratelepítés visszaálította az elveszett IMEI számomat, és utána minden jó lett. Kopp, kopp, kopp (X-akta?)

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#51539) lacam


lacam
aktív tag

Sziasztok

Páromnak vásárolnék születésnapjára tabletet.

30-40e HUF a keretem.

Amire használná

Internet böngészés
Zene hallgatás
Film
Játék kevésbé...de gondolom a a fentieket elviszi, akkor a játékokkal sem lehet gondja
Fekete készülék ház.
Memória bővíthetőség
Megfelelő OTG támogatás (mass storage/külső billentyű-egér..stb)

Kamera nem feltétel, de jó ha van.

Amit néztem, az a Lenovo A3500

Tudtok nekem ennél jobbat ajánlani? Igazából nemnagyon vagyok képben tabletekben...Tetyóban láttam, felírtam a típuság, megnéztem a specifikációit és tetszik (term. nem Tesco-ban venném) ..tehát bőven valószínű, hogy van sokkal jobb választás is :)

Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

Üdv.: Lacam

(#51540) glocker


glocker
tag

sziasztok!

sufni boltos vásárlási tapasztalata van valakinek?

ujmobilok.hu/ - innen vásárolnék egy Samsung Galaxy TabPRO 8.4-et vagy egy Samsung Galaxy Tab S 8.4-et... de kiderült, hogy ezek főleg francia kiállított darabok...

- csak francia nyelv van a készüléken (gondolom, hogy több kevesebb küzdelemmel fel lehet rá tenni angol és esetleg magyar nyelvet is, bár 100e kifizetése után a küzdelmes szarakodásra vágyom legkevésbé)

- nincs hozzá semmilyen tartozék... azt mondták, hogy töltő sem...

- kiállított darabok, tehát valószínűleg fogdosták, használták ezeket...

kérdéseim:
- vásárolt már valaki tőlük ilyen készüléket?
- mik a tapasztalatok?
- könnyű vagy nehéz angolítani / magyarítani a cuccot?
- milyen töltő járna hozzá? (nekem van egy LG Optimus F6-om, annak a töltője megfelelő lehet? (mármint töltési kapacitásra, mert gondolom csatlakozó szempontjából rendben van)

van bármi infótok a fentiekről?

előre is köszönöm.
:R

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51541) .OM. válasza glocker (#51540) üzenetére


.OM.
aktív tag

Szia,

Nem tudom fro-ban hogy van, de itthon a Samu kiállítási darabok "Lite" verziók. Ez azt jelenti, hogy a sebességük és a képességeik jelentősen gyengébbek, mint a hagyományos kereskedelmi forgalomban kapható készülékeké. Akku, kijelző, ram/rom, chipset (bluetooth, wifi) hibás vagy értékcsökkent/kirostált alkatkészek kerülnek ezekbe sokszor, hiszen a boltban 10 perc alatt ezek a hibák nem jönnek elő és ha elviszik/tönkreteszik a boltban, nem éri olyan kár a partnereket sem.

Szóval ha van lehetőséged tesztelni a készüléket és az ára olyannyira meggyőző, akkor is gondold meg kétszer szerintem.

Ezt jószándékú tanácsanak szántam, remélem nem sértelek meg vele.

.om.

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#51542) sirkope


sirkope
tag

Sziasztok,

Vettem egy Onda v975m tabletet, főleg arra, hogy a Dimag oldalról megvásárolt kiadványokat olvassam.
Sajnos a Dimag androidos olvasója egy f*s, nem tudok vele belenagyítani a kiadványba. Hiába retina display 4:3 képarány meg 9,7", A4 es kiadványokat nem igazán tudok olvasni.

Van-e androidra olyan alkalmazás/widget, amivel egy tableten futó alkalmazás képét fel lehet nagyítani?

(#51543) glocker válasza .OM. (#51541) üzenetére


glocker
tag

egyáltalán nem sértesz meg, sőt nagyon köszönöm...
:R

én is gondoltam, hogy van valami trükk, mert túl jó ajánlat :O
egyébként a bolt korrekt volt, mert nem a végén derült ki, hanem a rendelés visszaigazolásánál szóltak, hogy erre kell számítani, így is kell-e...

hááát.. nagyon csalódott vagyok, mert használt SG Note 10.1-eket nézegetek (ez a kiindulási alap, ilyen vagy ennél jobb kell), és ilyet 50-60e-ért már ki lehet fogni még garanciálisat is... és ehhez képest nekem megérte volna 71e-ért egy új SG TabPro 8.4...

hát... rettenetesen sajnálom... nem tudom mitévő legyek, de nem kell elkapkodni...
időm (és pénzem is) van... (csak spórolni akartam kicsit ;] )

töröm a fejem mint Micimackó :W

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51544) .OM. válasza sirkope (#51542) üzenetére


.OM.
aktív tag

Szia,

Android tudja.

A Settings - Accessibility - Vision - Magnification gestures-t kell bepipálni.

Ezután 3 koppintásal nagyítható a kép.

ex .Oldman.

(#51545) glocker


glocker
tag

sziasztok

szemem elé került egy használt Samsung GALAXY Note 10.1 LTE GT N8020 és erősen gondolkodom a megvételén (állítólag T függő és van rá még kb. egy év garancia)

személyes átadás / átvétel lesz, de nekem még nem volt tabletem és nem tudom, hogy hogyan tudnám ott helyben alaposan letesztelni...

a következőkre gondoltam:
- telefonom wifi hotspotjához csatlakozva böngészést és pl youtube lejátszást ki tudom próbálni...
- LTE-hez és telefonáláshoz átteszem bele a saját SIM kártyám
- média lejátszáshoz átteszem bele a telefonom memóriakártyáját

van ötletetek, hogy mire kell még figyelni? milyen teszt programot / programokat lenne érdemes lefuttatni?

előre is köszönöm!
:R

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51546) HollywoodBoy


HollywoodBoy
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni a feleségemnek egy tabletet. Külföldről szeretném rendelni. Főleg Aliexpressen nézelődtem. Találtam egy elég jó ajánlatot, és érdeklődnék, hogy szerintetek érdemes-e megvennem... Feltűnően jó ajánlat, és a kommentek között azért van pár ijesztő tapasztalat (nem is 10"-os a kijelző, nem túl jó a wifi, az aksi gagy, nem Quad core, hanem csak dual, stb...) Erről van szó: [LINK]

Ha ezt nem ajánlott megkockáztatnom, akkor tudnátok ajánlani egy jót? 2 kikötés van! Mégpedig: legyen közel, vagy ténylegesen 10"-os, és 30.000, max 35.000-ből kijöjjön a szállítással és az esetleges áfával együtt.
Tehát összefoglalva a két kikötés figyelembe vétele mellett, szeretném kihasználni a lehető legjobb ajánlatot a piacon.

Köszönöm előre is ha segítetek!

Üdv.,
HollywoodBoy

(#51547) #27001344 válasza HollywoodBoy (#51546) üzenetére


#27001344
törölt tag

Ha az AnTuTu Benchmarkos képet megnézed, láthatod, hogy jó pár adat más betűtípussal van írva...

[ Szerkesztve ]

(#51548) HollywoodBoy válasza #27001344 (#51547) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Köszi a választ! Igen... tényleg látszik, igazad van! Csak nem tudom, hogy akkor mi az a sok pozitív tapasztalat?!

(#51549) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

A Wayteq xtab 7x Quad esetében simán csak beleteszem a mobilnet képes sim kártyát és tudok is netezni vele, tehát nem kell OTG kábelen keresztül sticket használni hozzá igaz? Vagy az OTG akkor itt mihez szükséges?

(#51550) Laurh válasza SPeti1984 (#51549) üzenetére


Laurh
aktív tag

Simán beleteszed a simet és működik.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.