Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51651) brobert1


brobert1
tag

üdv!
egy samsung gt p1000 re szeretnék online rádiót telepíteni honnan tudnék ingyenes Tuneln Radio letöltést találni
köszönöm

(#51652) Tussky


Tussky
tag

Sziasztok,

LG g pad 8.0 és asus memo pad 8 közül melyiket érdemes inkább választani?

(#51653) Throme válasza Mercutio_ (#51643) üzenetére


Throme
veterán

Nekünk van egy prestigio 8" tabletünk, a tiédnél régebbi (multi 2 és még két magos procival) és működik az usb-s bill-csatlakozás.
Nem ez az igear típus, hanem más (bocs most lövésem nincs a márkájáról), de szvsz arra figyelj hol fogja meg a tabletet.
Amit mi vettünk, annak a 4 sarkában van a beszorító pofa. Na ez gondolom a tabletek 90%-nál hülye megoldásnak bizonyul, mert a ki-bekapcs gomb az az egyik sarok közelében van (mindegy, hogy rövidebb, vagy hosszab).

(#51654) XAB90


XAB90
újonc

Sziasztok!

ConCorde Draco-ról szeretném kikérni a véleményeteket.
Mennyire használható masina? Megéri az árát?
Utazások során internetezésre, olvasásra, kis játékra lenne használva.

Vagy ha ez nem akkor milyen tabletet ajánlanátok 30 000 Ft és az alatti árkategóriában?

Köszi!

(#51655) Mercutio_ válasza Throme (#51653) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz a tippet:R
Kép alapján a gombokat a rögzítőfülek elkerülik, legalább is ha ezt nézem :U

Még az jutott eszembe, hogy valami védő/tükrőződésgátló fólia jó lenne rá, abból van ajánlott, akár ebay-es is?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51656) Throme válasza Mercutio_ (#51655) üzenetére


Throme
veterán

Szerintem nem lesz gondod. A kivezetéseket ellenőrizd azért, de azok általában rövid oldalra kerülnek, ahogy én azt látom.
Ha jól sejtem rendelni akarod és nem személyesen megvenni. Utóbbi esetben simán kipróbálhatod vásárlás előtt és így nem érhet meglepetés.

Én nem használok fóliát. Ez szvsz szokás, ill. felhasználás kérdése. Mi útközben nem használjuk a cuccost, zsebre vágni nem tudjuk :N

(#51657) Kapanyél válasza brobert1 (#51651) üzenetére


Kapanyél
őstag

A Google Play! Áruház nincs messze.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#51658) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

A kérdés az, hogy a galaxy tab s (T700) megéri e 30K-val többet a gyártói garancia miatt a telefon boltban kapható társával szemben?! :U

(#51659) Mercutio_ válasza Throme (#51656) üzenetére


Mercutio_
félisten

Beugrom érte személyesen, de asszonynak feltűnne, ha elhoznám a tabletjét, főleg most, hogy szabin van, és ez a tok meglepi lenne ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51660) glocker válasza AndrewTdi (#51658) üzenetére


glocker
tag

én is gondolkodtam tőlük való vásárláson...
a rendelés után fel is hívtak és korrektül tájékoztattak, hogy ezek pl. francia nyelvű kiállított bemutató darabok és még táp sincs hozzá... nekem így már nem kellett... (írtak itt olyat is, hogy ilyen bemutatókra lite-os darabok kerülhetnek)

szóval elgondolkodni mindenképp érdemes (lehet tök jó cucc is, de ebben is van bizonyos fokú stressz, úgy ahogy a kínából rendelt is lutri...)

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51661) AndrewTdi válasza glocker (#51660) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Jahogyjaaaa. Akkor így már nekem sem kérdés, hogy tőlük tuti nem.

(#51662) brobert1 válasza Kapanyél (#51657) üzenetére


brobert1
tag

köszönöm , va egy másik tab annak az alkalmazásában meg van de ebben nincs, nem találom

[ Szerkesztve ]

(#51663) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Sziasztok!

Egy Asus Memo pad 8 tulaja lettem és felrántottam rá a Sygic GPS Navigation v14.5.3, a gond csak az h full fekete kép és csak a sygic logója pislog rám és semmi :D Egy fórumon ezt írták, hogy ez lehet a megoldás, csak h ilyen funkciót h én GPU-t áligassak nem találtam:
("Fejlesztői lehetőségek"-nél szedje ki a pipát a GPU-megjelenítés -ből. (vagy pipálja be, ha anélkül nem megy).
Esetleg vkinek vmi ötlet javaslat?

Segítséget előre is köszönöm!

Üdv.: Fl3x

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#51664) Kapanyél válasza Fl3x (#51663) üzenetére


Kapanyél
őstag

A fejlesztői lehetőségek a Táblagépről-Build szám menüpont 5-7x-i megnyomásával jön elő. Ott találsz erre vonatkozó beállításokat.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#51665) Fl3x válasza Kapanyél (#51664) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Nagyon király vagy :C tenkjuu :R

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#51666) zooom3r


zooom3r
tag

Sziasztok!
Ezt ennyiért Asus Memo Pad 7 érdemes?

(#51667) Xaels


Xaels
félisten

Üdv.

7" körül 50k alatt idehaza is megvásárolható készüléket keresnék. Páromnak kéne netezni idehaza meg a gyereknek. A kijelző legyen jó és 1GB RAM legalább legyen benne. Mit ajánlanátok?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#51668) tjb007 válasza Tussky (#51652) üzenetére


tjb007
nagyúr

Melyik MeMO Pad 8-ról van szó ? Van kettő is.

(#51666) zooom3r

Ha számodra elég, amit nyújtani tud, akkor igen, érdemes.

(#51667) Xaels

LG G Pad 7.0, Nexus 7 (2012, refurbished), Alcatel One Touch POP 8
Ha esetleg valami véletlen folytán még az eMAG is játszana, akkor onnan az ASUS MeMO Pad 7-et (ME176C) érdemes választani.

(#51669) Xaels válasza tjb007 (#51668) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon szépen köszönöm. :R

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#51670) canadaa


canadaa
tag

Hali!

Új Nexus 7 (2013) Wifi-only 16GB verziót már nem lehet kapni? Azokon a helyeken ahol eddig vásároltam egyáltalán nem is találtam (magyarország). :(
Megérné külföldről megrendelnem? (Amazon.de 65k) Igazából többet nem is akarok rá szánni, wifi only verziót is azért keresem, mert nem akarok hozzá mobilnetet vagy sim kártyát, 16gb tárhely is elég lenne, csak mangát olvasni akarok rajta, meg filmeket nézni. (Esetleg, ha szerintetek lenne jobb vétel nyugodtan szóljatok :D).
Köszönöm!

Nexus link: http://www.amazon.de/ASUS-1C035A-Tablet-PC-Snapdragen-Adreno-Android/dp/B00IPD10JE/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1408389127&sr=8-4&keywords=nexus+7+2013

[ Szerkesztve ]

(#51671) glocker válasza canadaa (#51670) üzenetére


glocker
tag

itt arról spekulálnak, hogy valószínűleg a nexus 8 közelgő megjelenése miatt "tűnt el"

OLX-en láttam, talán tegnap... szinte újat kínáltak 50e alatt

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51672) hitchins


hitchins
őstag

Sziasztok
40e magassagban mi most a best buy?
7 colos erdekelne, es minel jobb kepernyo..

(#51673) glocker válasza canadaa (#51670) üzenetére


glocker
tag

nem találom a tegnap látottat, de van több is... pl. ez

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51674) XAB90


XAB90
újonc

Valaki erre esetleg: [link]??

(#51675) Tussky válasza tjb007 (#51668) üzenetére


Tussky
tag

Már látom, hogy van új fajta memo pad 8, de nem találtam olyan helyet ahol lehetne kapni. Lehet tudni, hogy milyen áron fogják kb adni itthon?

(#51676) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!

Tabletnél akkumulátorra szokott garancia lenni? Mert lenne egy gagyi 0Ft-os Sencor Element V7-em, aminek az aksija kb 1 hónappal ezelőtt annyira megdöglött egyik napról a másikra, hogy már 3 perc alatt lemerül teljesen. A tabletet egy hűtőgép vásárlásért dobták utánunk még decemberben, de a bolthálózat már megszűnt a megyénkben, viszont jó lenne gariztatni remélve, hogy javíthatatlan és utánunk dobnának egy új 2 magos tabletet.:)

(#51677) tjb007 válasza Tussky (#51675) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyelőre csak az ASUS Shopból lehet rendelni, ott 70e forintot kérnek érte.

(#51678) Tussky válasza tjb007 (#51677) üzenetére


Tussky
tag

Alapvetően 50 környékén szánnék rá és 8-ast szeretnék. Úgyhogy marad a régi fajta memo pad vagy az LG g pad 8.0. Mondjuk én az utóbbi felé hajlok inkább.

(#51679) Matykoh


Matykoh
tag

Sziasztok!

Hallott már valaki a Chuwi ezen termékéről? :D

(#51680) zozoka79 válasza XAB90 (#51654) üzenetére


zozoka79
tag

30e forintért a legajánlottabb a WayteQ xTAB-7X Quad,ezt tjb007 kollega írta,a draco is szerintem jó.én most rendeltem egy ilyet kintről. [link] szerintem érdemes ezt a márkát is számításba venned h persze ha nem idegenkedsz a kinti rendekéstől...

(#51681) cantus


cantus
tag

Tablethez használható powerbankot keresek. Vettem egy WayteQ xTAB-7X Quad-ot és ehhez jó lenne powerbank, de fogalmam sincs melyik az a típus, ami valóban használható. Hátha itt a sok tabletes guru tudna segíteni, hogy milyen a jó powerbank.

(#51682) Kar07 válasza XAB90 (#51654) üzenetére


Kar07
tag

Szia!

Kb. egy hónapja vettem a gyereknek Draco tabletet. Csak játékra és youtube videó nézésre használja, eddig minden ment vele (komolyabb játékok is).
Viszont elég sokat játszik egyhuzamban és így az akksi max 4 órát bír. Játék alatt persze melegszik kicsit, de nem vészesen, netezés alatt nem.
Ami számomra kényelmetlen, az az írás, 7"-os kijelzőn nekem kicsi a 'billentyűzet', de ez ugye attól függ ki használja és megszokás kérdése is.
Minőséggel nincs gondom, de ez az első tabunk, nem tudom mihez hasonlítani.

A többiek által ajánlott WayteQ xTAB-7X Quad többet tud ha jól tudom (pl.: GPS, 3G, 2 SIM foglalat). Neked kell tudni mi szükséges számodra, de egy tipp: érdemes megnézni hardveraprón is a Draco tabot, annyit szerintem mindenképp megér.

(#51683) XAB90 válasza zozoka79 (#51680) üzenetére


XAB90
újonc

Szia!

Köszönöm szépen! :)

(#51684) XAB90 válasza Kar07 (#51682) üzenetére


XAB90
újonc

Szia! :)

Köszi, hogy kifejtetted. :)
Igazából nekem nem hiányzik a sim foglalat ezért nem merült fel a wayteQ.

(#51685) kelzsoca válasza XAB90 (#51684) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy jövőbeli eladás során viszont értéknövelő tényező, ha az adott készülék SIM kártyát is tud fogadni.

(#51686) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok! Még új vagyok itt. Anyukámnak szeretnénk tabletet vásárolni, elsősorban fényképezésre szeretné használni a nagy kijelző miatt. Tehát fontos lenne, hogy minimum 7 colos legyen a kijelzője és a hátoldali kamerája 3 megapixelnél ne legyen kisebb. Persze az lenne a legjobb ha minimum 5mp-s lenne, mert eddig egy asus nexus 7-en próbált fotókat készíteni, és az nagyon tetszett neki. Viszont nem nexus árkategóriában nézelődünk. Jobb lenne 30-35e körül maradni.
Mi most a best buy vétel olyan tabletből aminek jó/elfogadható a kamerája az árkategóriájában? Köszi előre is.

(#51687) Gabor.Sz


Gabor.Sz
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy erről a tábláról mi a véleményetek? [link]
A paraméterek alapján egész jónak tűnik, és a 24 hónap garancia sem elhanyagolható tényező.

Válaszotok előre is köszönöm!

(#51688) antibes2000 válasza kelzsoca (#51648) üzenetére


antibes2000
tag

szia, nagyon csábítóak ezek az RK3288-as PIPO-k, de nem merek én sem rendelni.
Szerinted mennyi ideig érdemes még várni, hogy ezt a hulladékot kipucolják, illetve a hw hibákat rendbe tegyék a kinaiak?

(#51689) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Hello!

9-10 colos gépet szeretnék venni, akár Kínából rendelve is. Az árlimit 200 dollár körül van. Nézegettem már párat, de nem tudok dönteni, sajnos mostanában eléggé kiestem erről a területről :) Win 8.1 lenne a legjobb, de nem zárkózom el az Android elől egyátalán.

A kinézettek:
Onda v975W (Win 8.1)
Cube Talk 9X (Android)
Teclast X98 (Android/Windows hekkelhető rá)
Teclast X98HD (Android/Win 8.1, melegedési problémák és szar aksi?)

Melyik legyen? Vagy ha van ezeknél jobb ár/érték arányú cucc, akkor várom a javaslatokat! Köszi!

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#51690) tjb007 válasza cantus (#51681) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itthonról a YooBao powerbankok ajánlottak, külföldről pedig a Xiaomo Mi Power Bank, de utóbbit csak megbízható helyről, ugyanis elég sok silány minőségű hamisítvány létezik belőle.

(#51686) dorika87

Az a probléma, hogy ebben az árkategóriában akármilyen szám is van odaírva a kamera mellé pocsék minőségű képeket fogy csinálni, de ha a minél nagyobb megapixel szám a lényeg, akkor ConCorde tab KRONOS IPS vagy Alcor Zest Q813IX.

(#51688) antibes2000

1-1,5-2 hónap. Ezeknél az új processzorra épülő modelleknél egyetlen egy cél volt, mindenki más előtt kihozni. Minden más csak másodlagos.
Amúgy meg jellemzően inkább szoftveres hibák vannak, amiért meg a SoC felel, azok szinte biztosan meg fognak maradni.

(#51691) Satra74 válasza zozoka79 (#51680) üzenetére


Satra74
tag

Igazolom! :) Én is nemrég vásároltam és teljesen elégedett vagyok vele. :)

i5-4670K, GA-Z87-HD3, Asus 1060 6GB, COOLERMASTER Silencio 550, CM Elite Power 500W, CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1600MHz CL8 KIT, THERMALRIGHT Macho 120, Samsung 840 120GB SSD, Seagate 2TB 7200RPM SATA-III 64MB

(#51692) lenox válasza tjb007 (#51668) üzenetére


lenox
veterán

Mennyi kompatibilitasi gond szokott lenni intel procival? Valahol azt olvastam, hogy elfordul.

Amugy 2012-es Nexus 7-hez kepest a 7 collos g pad majdnem dupla annyi ideig birja egy feltoltessel, legalabbis az en Nexus 7-em kb. 6 ora utan merult le, az lg meg 10 ora felett birja, igen elegedett vagyok vele.

(#51693) bostone


bostone
addikt

Egy Nexus7 II vagy Lg G Pad 8.3-hoz hasonlatos fegyverzettel ellátott, mégis szerényebb árazású Tabletet keresek. Fő szempont: nagy hardware igényű játékok futtatása. Van remény?

(#51694) dorika87 válasza tjb007 (#51690) üzenetére


dorika87
őstag

Köszi. Lényegében mindegy a megapixel szám, csak ebben az árkategóriában (30-35e) magához képest elfogadható képeket készítsen.

(#51695) XAB90


XAB90
újonc

Az Evolio X7-ről engem is érdekelne a véleményetek. :) Mert jelenlegi árán ez is bekerült a kalapba, mint lehetőség.

(#51696) maestro87 válasza maestro87 (#51676) üzenetére


maestro87
őstag

Erre valaki?
Sencor honlapon nem találtam semmit.:(

Típust javítom: Element 7 V3.

[ Szerkesztve ]

(#51697) GeronimoTama


GeronimoTama
tag

Sziasztok!

Vettem egy Asus Memo Pad HD 7-et és olyan problémám van hogy a kamera felvétel közben iszonyatosan szaggat és a felvett videó is ugyanolyan darabos, illetve youtube-on látom hogy real racing 3-aznak ezen a típuson de én nem tudom letölteni mert nem engedi a play. Ebben a kettő dologban kérném a segítségeteket hogy mitől lehetnek ezek a problémák? http://prntscr.com/4eegnz

Válaszokat előre is köszönöm!

GTAO: tamadotcom

(#51698) this is life válasza maestro87 (#51676) üzenetére


this is life
Ármester

Az akksi is garancialos , akar csak a keszulek , altalaban 1 ev garit adnak ra, de egy ket gyikabb atcimkezettnel csak fel ev gari van az akksira .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#51699) tvamos válasza tjb007 (#51690) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem van YooBao, nem valami jok benne az aksik, talan a fele kapacitast tudja, ami ra van irva, sajnos. (Kiszedtem, es leteszteletem. Osszeraktam Sony aksival, ugy jobb lett.)
Sajnos azt nem tudom, mi a jo, mert olyat meg nem talaltam.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#51700) tjb007 válasza lenox (#51692) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én is csak annyit tudok írni, hogy előfordul. Két évvel ezelőtt volt vele gond bőven, manapság viszont már elenyésző azoknak az alkalmazásoknak a száma, amik nem hajlandóak elindulni.

(#51693) bostone

A Nexus 7 (2013) legutolsó ára, amikor még lehetett kapni 60e forint volt. Ennél olcsóbban (sőt, jelen pillanatban ennyiért sem) Full HD kijelzőt, erősebb négymagos processzort (nem RK3188) és 2GB RAM-ot nem fogsz kapni.

(#51699) tvamos

Nekem is van, idén lesz két éves, de nincs vele semmi problémám.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.