Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51251) mmmb80 válasza Shingen (#51238) üzenetére


mmmb80
tag

Attól függ,lehet-e "sd-re" áthelyezni appot,ha kitkates,akkor nen,ha JB-s,akkor igen

Kar07:az alkalmazások egy részét nem lehet áthelyezni sd-re,egy-két app "szemete akkor is ott marad,ha letörlöd.

[ Szerkesztve ]

(#51252) Lovi24 válasza Eduardo89 (#51226) üzenetére


Lovi24
senior tag

Nem lehet nagy manőver kicserélni,ha van egy forrasztópákád. A szétszedés lehet cselesebb,de amit egyszer összeraktak,szét is lehet szedni. Pár láb van csak a csatinál,szerintem mobilszervízes bárki megcsinálja (ha vállalják persze).

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#51253) Lovi24 válasza Hungarikum87 (#51173) üzenetére


Lovi24
senior tag

Tegnap megérkezett a Pip o p4 tabom. Tinydeal-től rendeltem.
Rendelés előtt rákérdeztem van-e nekik,azt mondták nincs készleten,berendelik a gyártótól,ami pár napot igénybe vehet. Megrendeltem. 3 munkanap után (+2 nap hétvégére esett) chat-en kérdeztem tőlük,mikor lesz a rendelésből valami. Azt mondták ,hogy 8 órán belül postázva lesz. Kb 5 óra múlva kaptam TN-t,és 3 napra rá a kezemben volt dhl-lel ( 4,45$ ). Stadionok építését is támogattam az állambácsi felé :DDD
A Chuwi v88 után elég nagy az előrelépés,habár vannak dolgok amik még gyerekcipőben járnak. Gondolom ez az új modelnek köszönhető ( és a friss ( 07.23. ) szoftvernek )
Az összeszerelés jó ,nem recseg-ropog.
A tartozékok jó minőségűek : otg kábel , töltő ( átalakítóval ) , usb kábel . Agybadugós füles is volt a csomagban , egész kellemesen szól.
Fólia került előre és hátra is.
- Kijelző kiváló ,betekintési szög jó (1920x1200 PLS,elvileg Samsung) ,érzékelése pontos
- Akksi szerintem első feltöltés után sem rossz,kb 6-7 órát ment folyamatos nyomkodással ,játékkal ( 6600 mAh).
- Proci erős, gyorsan reagál ( RK3288 )
- Wifi erős és stabil
- Fényképező felejthető - ha nagyon kell hirtelen jó ,hogy van,de ennyi / vaku egész erős fényű
- Túlságos melegedést nem tapasztaltam használat közben ( Habár nem kellet volna bekapcsolva hagyni az autóban 1,5 órára,amíg elmentünk vásárolni :DDD . Na azt annyira nem szerette... ) De iszonyatos gyorsan visszahűlt kikapcsoláskor.
- GPS szabadtéren mindenféle segítség nélkül kb 2 perc alatt beállt. Majd kipróbálom valami naviprogrammal is autóban.
- OTG-n 64gb-s Kingston Hyper x ( ntfs ) -et simán olvasta , külső vinyót nem kezelte ( 2,5" usb3.0 és 2.0 is tesztelve,lehet Y-kábellel menne )
- Böngésző gyors ,legalábbis a chuwi-hoz képest

Amit észrevettem negatívumot eddig ( ha annak mondható ) :
- Az akksi hőmérsékletet mindig 27.1 foknak látja,nem tudja kiolvasni gondolom
- Elvileg usbről is tölt,de a 10A-s Xiaomi powerbankkal is nagyon lassú,pc-ről is. Szinte alig tölt.
- Antutu rootolt-nak írja,de nem az ( egyelőre nem nagy veszteség )
- Family guy telepítés után elindításkor FC vel bezár (régebbi verziók is )
- Modern Combat 5 még az első mentés előtt játék közben kilép ( többször is próbáltam, mindig ugyanott lép ki ) ,ugyanaz a verzió van a telón is,ott tökéletesen megy.
- Mivel szögletes,használat közben egy idő után picit kényelmetlen,hogy a sarkai nyomják a kezemet (azért elviselhető, kell venni rá tokot :) )
Első Antutu:

Második tesztnél 4-5 órás nyúzás (játék ) után,belakott rendszerrel : 39674
Habár nem vagyok Antutu huszár,de sokan nézik ezt is.
Játékok amiket eddig próbáltam és kiválóan futnak : Angry Birds Seasons , ME infiltrator, GTA San Andreas, Plants VS Zombies 2, NFS shift. Langyos a gép játék közben, nem veszélyes.
2x volt "system stopped" ,de a kiíráson kívül nem vettem észre semmit. Tehát nem indult újra,fagyott le vagy valami.
Remélem majd ha lesznek visszajelzések, javítják a "hibákat ".
Mindenesetre most azt mondom megéri az árát ,de attól még lehet ,hogy lecserélem egy Mipadra :DDD
Hirtelen ennyi.
Elnézést,hogy hosszúra nyúlt :B

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#51254) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Erről a masináról mi a véleményetek? Katt

Ár/teljesítmény alapján nagyon korrektnek tűnik! Viszont nem tudom hogy a márka mennyire ajánlott!

Előre is köszönöm a véleményeket. :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#51255) Shingen válasza mmmb80 (#51251) üzenetére


Shingen
addikt

ez a tablet JB és áthelyeztem sd-re amit lehetett, de akkor is csak 10 mb hely van a 800 Mb belső memóriából :(

風林火山

(#51256) lovas001


lovas001
aktív tag

Sziasztok.

Nekem lenne egy archos 80 g9 turbóm. Az a problémám hogy gyárilag android 3,2 vel jött (honeycomb) .Majd erőszakoskodott hogy frissítsem 4,0,28 ra. Amit a tablet feljkínált ugy ahogy van rákattintottam .Közben nem kellett semmi különösebb dolgot csinálni vele. Nem is mnerült le közben. Megtettem nagy bánatomra. az 1 gb ramból már csak 512 lát és abból a rendszer el is használ jó 380 körül.+a 2 magos 1,5ghz-n dolgozó proci pedig max 1 magot használ azt is full terhelésen 1200 on. A nagy kérdésem az lenne lehetséges e visszaszerkezteni valahogyan a régi 3,2 redszert, és ha igen hogyan tudom ezt ezközölni?

Előre is köszönöm.

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#51257) kovacs65 válasza Lovi24 (#51253) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ha lenne RK3288-cal max 8-8,5 collos, esetleg 3G-vel, nem gondolkodnék.
Nekem a 230 mm már nagy.
3G-d van?
260 USD körül lett a vége?

Grat hozzá!

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#51258) carbapenem válasza Lovi24 (#51253) üzenetére


carbapenem
tag

köszi a gyors beszámolòt, grat a vashoz

(#51259) Lovi24 válasza kovacs65 (#51257) üzenetére


Lovi24
senior tag

A Pipo p8 8 inches. 3g beépített nincs,csak külsőt kezel.
Egyébként nem olyan nagy. Ezért jó,hogy nem 4:3-as. Simán átérem a rövidebb oldalát 1 kézzel.

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#51260) Eduardo89 válasza Lovi24 (#51252) üzenetére


Eduardo89
aktív tag

Azóta érdeklődtem pá helyen de vagy ostobán néztek rám és azt mondták azt nem is lehet kicserélni vagy simán elhajtottak, hogy túl pepecs munka és nem éri meg :O

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/parkolas_nas_tapasztalat_eduardo89.html

(#51261) Lovi24 válasza Eduardo89 (#51260) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szívesen segítenék,de kicsit messze laksz!

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#51262) szaboger


szaboger
tag

Sziasztok 32gb -os memóriakártyák közül mit javasoltok egy acube talk 7 x -es tabletbe, amit a mai napon kaptam meg köszönettel az itt linkelt oldalnak 10 nap alatt ( 2 hétvége) tnt futárral tréfa mentesen.

(#51263) Martina26


Martina26
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem firmware frissítésben?
Egy A13 Q88 512RAM 4GB Action gs701b tabletről van szó.Android 4.0.4 van rajta.Firmwaret szeretnék frissíteni.Zip-et sd-re másoltam.Bekapcsoló gomb és volume+ bejön a recovery.Itt kiválasztom az ,,upgrade firmware from sdcard"-ot.Majd ezt írja:,,Press volumeup to continue,or VolumeDown to back".Bármelyik Volume gombot nyomom meg,visszalép a recovery menübe.Nem tudom frissíteni!

(#51264) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Epp tablet vasarlas elott vagyok/voltam de sikerult kicsit osszezavarodnom.
A kisebb egykezes tabletek erdekeltek igy elso korben a Nexus jott szoba, de hamar kikerult a kepbol mikor kezbe vettem a 8,4-es Samsung Tab Pro-t. Minden szep es jo volt mikoris a heten elmentem megvenni. Epp kifogytak belole (249EUR) de helyette ott diszelgett az uj 8,4 Tab S ami ahogy az itteni ill a GSMarenas tesztben is mondjak a kijelzojevel levett a labamrol. (tudom tudom sokak szerint tulszaturalt es tarsai, de nekem igenis nagyon tetszik. NO flame!)
Maga a szinek mar kevesbbe az szajizem a hatlap pedig vegkepp tavol all tolem... Meg jo h azt nezem a legkevesbbe :DDD

A kerdesem csupan annyi, h miben kulonbozik a Pro es az S valtozat a kijelzot leszamitva?
Mert az tenyleg hibatlan, de ha hardwerileg a Pro nem kulonbozik vagy csak minimalisan ter el az S-ben levotol akkor szvsz marad a regebbi varians mert hiaba egyedulallo es megkapo az AMOLED szamomra nem biztos, h er 150EUR felarat.
Hosszutavra tervezek igy ha HW-ban jobb az uj akkor nem variallok kifizetem a 399EUR-t, de jo lenne tisztaban lenni es a specifikacioban feltuntetett chipset / CPU / GPU nekem nem sokat mond :U

Segitsegeteket, valaszaitokat elore is koszonom!

(#51265) Mattey válasza Mattey (#51233) üzenetére


Mattey
tag

Erre valaki?

(#51266) kovacs65 válasza No.01 (#51264) üzenetére


kovacs65
senior tag

Szerintem kb ugyanaz, ami lényeges (a kijelző kivételével), hogy az S-nek 3GB -RAm-ja van, a Pro-nak csak 2.
Más eltérést nem nagyon láttam.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#51267) Eduardo89 válasza Lovi24 (#51261) üzenetére


Eduardo89
aktív tag

Még nem adom fel, azért köszönöm :R

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/parkolas_nas_tapasztalat_eduardo89.html

(#51268) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

A kettő közül melyik lenne a jobb? Mindegyik 4 mag 1gb ram és 8gb rom, 3G 2 sim gps. Max az Alcornak van jó autós tartója. Mindegyik 30 ezerbe kerül.

WayteQ xTAB-7X Quad
Alcor Access Q787I

(#51269) No.01 válasza kovacs65 (#51266) üzenetére


No.01
őstag

Javits/javitsatok ki ha tevednek, de a 2 vs 3 GB kozott nincs akkor kulonbseg egy mezei felhasznalo szemszogebol, mintha csak 1 lenne 2 helyett...

Igazabol ha nem lenne olyan utos az a kijelzo akkor biztosan nem gondolkodnek...

(#51270) Zeki válasza kovacs65 (#51246) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha mlm rendszerű, akkor távozz tőlem sátán...

(#51271) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Sziasztok,

Minél nagyobb méretű tabletet szerettem volna, amelyik 13, 14 colos. és lehetőleg androidos.

A választék évek óta ugyan olyan szűk és változatlan:

A kinaiak gyártanak 13.3 colost, de gyenge a vasa, és a felbontás is nagyon karcsú.

Ezen kivul van még egy 13 colos ICS alapu, régi, (és rohadt drága) japán (elfelejtettem a gyártót...)

Meg van a Samsung 12.2 colos tab pro.

aztán kifujt. ebben a méretben én nem találtam mást.

Most beneveztem a Tab pro-ra. 12.2 col. ugy nevezett refurbised, (gyárilag felujitott)
az usa-bol ebayen keresztül (120e ft ra jön ki vám áfa DHL cakkpakk )

Nagyon nagyon szép,nagy felbontású, gyors, és nagy. :)

Csak ajánlani tudom.

(#51272) kovacs65 válasza Zeki (#51270) üzenetére


kovacs65
senior tag

Keress rá a Youtube-on, 20-30 perces agymosás.
220 USD befizet, magad alá szervez 20 USD, 50 USD-t kap, ha beszervez --- tipikus.
Ettől függetlenül lehet jó a progi, bár ha a Play-en megnézed volt vagy 300 (db nem ezer vagy millió) értékelés.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#51273) mike1334 válasza mike1334 (#51232) üzenetére


mike1334
veterán

Valaki? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#51274) Zeki válasza kovacs65 (#51272) üzenetére


Zeki
nagyúr

Máris nem keresek rá. :)
Pont elég amit írtál.
Amíg ingyenes beszélgetős programok hada van, minek fizetni? Pláne annyit?

(#51275) kovacs65 válasza Zeki (#51274) üzenetére


kovacs65
senior tag

Maga a progi ingyenes, 220 USD a belépő az MLM-be.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#51276) Zeki válasza kovacs65 (#51275) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, értem.
Akkor is távozz tőlem...

(#51277) Dalzarus


Dalzarus
tag

Heyho. Harmadik napja nyùzok egy galaxy tab pro 8.4-et. Mindazoknak akik szemeznek a konkrèt tìpussal, ìme a szemèlyes tapasztalataim:
Pro: Gyönyörű a kèpe. De tènyleg. Egy ipad mini van mèg a hàztartàsban,ahhoz tudtam hasonlìtani, ès azt kell mondjam, hogy HD film alatt, èrezhetően szebb a Tab pro kèpe. A tablet maga gyors, kicsit sem laggol. A multiscreen egy kicsit lassìt a reakciòidejèn, de csak alig èszlelhetően. Nagyon kènyelmes a hasznàlata, pont jòl van mèretezve. Fektetett àllapotban tudok rajta ìrni ùgy, hogy kèzben van.A benne lèvő 8 megapixeles kamera kimomdottan szèp kèpeket csinàl. Kicsit zajosak, dehàt ez tablet ès nem fènykèpezőgèp :-) plusz vaku is van rajta. Az anyaghasznàlatot is nagyon dìjaztam. Bőrhatàsù műanyag van a hàtuljàn amitől nagyon kènyelmes lesz a fogàsa. Nagy pozitìvum volt szàmomra, hogy mennyi minden, milyen szèleskörűen testreszabhatò rajta. Plusz tele van aprò kis funciòkkal amitől kènyelmesebb ès szòrakoztatòbb a hasznàlata.

Az üzemìdőt a kettő közè teszem, mert elèg szubjektìv ki mit tart ideàlisnak. Masszìv hasznàlat mellett, közepes fènyerőn (böngèszès, jàtèk, net, filmeźès etc.), kb 12 òràt bìr.

Kontra: Melegszik. A bal szèlèn közèptàjèkon nem tudom mi van benne, de erőteljesen melegszik. Normàl hasznàlat alatt is. Kicist adtam a rendszernek, multiscreenen futtattam filmet + youtubot, meg böngèsztem + a hàttèrben torrentet futattam. Akkor màr zavaròan felmelegedett. A màsik nagynegatìvum, a gyorsgombok az oldalàn. A közèpső fizikai gomb tökèletes helyen van, de az alatta ès fölötte lèvő tapigombok elèg rosszul vannak elhelyezve. Főleg jàtèk ès ìràs közben nagyon könnyen ràjuk nyùl az ember. Ez azèrtis zavarò, mert az egyik tapigombot simàn kihagyhattàk volna, mert a funkciòja teljesen felesleges ès indokolatlan. Ha pedig nem lenne ott akkor a fent emlìtett problèma sem àllna fenn. Összvissz ezt a kèt negatìvumot tudom felhozni.

Szerintem egy nagyon jòkis tablet. Hètköznapi hasznàlatra tökèletes vàlasztàs, főleg, ha a filmnèzès is szempont. Ha bàrkinek bàrmi kèrdèse van ròla, megpròbàlok vàlaszolni rà, legjobb tudàsom szerint :-)

(#51278) Szatura válasza Dalzarus (#51277) üzenetére


Szatura
tag

szia
egy antutu tesztet futtass légyszi rajta, kíváncsi vagyok az értékre

másik kérdés, mennyi ram foglalt általában, és mennyi lesz ram tisztitás után?

(#51279) No.01 válasza Dalzarus (#51277) üzenetére


No.01
őstag

Na ez nekem pont jol jott :K a melegedes talan annyira nem zavarna, mint a tapigombokkal valo vacakolas.
Ezt sajna mar azelott sejtettem, h irtad volna, de ugye igy kenyelmesebben lehet 1 kezzel hasznalni es allitott modban meg nem zavaro. Bar ha valoban lehagytak volna oket az lett volna a legjobb.

Neked fekete vagy feher van? A feherek kicsit kenyesnek es divat szinnek tartom viszont a feketevel meg az a abajom, h a portol kezdve minden meglatszik rajta...

Szatura
A RAM kerdes jo, az engem is erdekelne!

Folmerult benne megegy kerdes ami lehet kicsit OFF
V.hol olvastam, h van lehetoseg 2 felhasznaloi fiokkal hasznalni. Van olyat aki ezt ki is hasznalja? ha igen akkor mikent mukodik? Jo lenne ha a Google szepen szinkronizalna a konyvjelzoimet es tarsai viszint a levelezesnel nemtudom mikent mukodne reven 2 gmail fiok es kulonbozo account mikent lenne megkulonboztetve. Gondolok itt arra, h a parom FB-ik jonnek az ertesitesek. Nekem nincs FB-om, de sok levelet kapok. Namarmost ha a tablet pihen a kanapen akkor van arra mod, h kulon beallitgassunk mindent ugy ahogy szeretnek? ezt a funkciot nemigen tudom elkepzelni mikent is mukodik a mindennapi eletben

[ Szerkesztve ]

(#51280) mm89 válasza No.01 (#51279) üzenetére


mm89
őstag

Gpad 8.3 van itthon, azon is vannak fiókok. Úgy működik mint pc-n. Ha az egyikbe vagy belépve akkor a másik nem csinál semmit, az átjelentkezés eltart 2-4 másodpercig.
Szóval ha te bejelentkezel, akkor az asszony nem lát értesítéseket, viszont amint átjelentkezik, egyből csippannak az értesítések.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#51281) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Valaki rendelt emagrol nexus 7et? Felujitott valtozat vagy uj? Tapasztalat az emaggal?

(#51282) khalox válasza rolkaDb (#51281) üzenetére


khalox
őstag

A múlt hét pénteken rendeltem tőlük több mindent és kedden érkezett meg a rendelt áru. Futár hozta, a csomag követhető volt, és átvételkor fel is lehetett bontani. A fiatalember mondta is, hogy az az egyetlen cég, akivel ilyen a szerződésük, hogy ki lehet bontani. Türelmesen megvárta.
Minden rendben volt, a rendelt dolgok érkeztek meg, valamint a beígért ajándék is mellette volt.

(#51283) No.01 válasza mm89 (#51280) üzenetére


No.01
őstag

Ez mondjuk igy leirva kicsit olyan felmegoldasnak tunik bar lehet mukodik...

Mikent van a 2 fiok? Kezdokepernyorol feloldasnal el tudod donteni, h melyikbe lepsz be?

(#51284) khalox válasza No.01 (#51283) üzenetére


khalox
őstag

Igen, színes pöttyök jelzik.
A fiókok között van a tulajdonos, a többi az vagy "rendes" fiók vagy pedig korlátozott. A korlátozott fiókok számára a vásárlás tiltott, függetlenül attól, hogy a fiókokat és a jogosultságokat támogatja-e az alkalmazás avagy sem. (Ez gyerekhez jó így...)
Ez viszonylag újabb dolog, így van olyan app, ami csak a tulajdonos fiókkal működik rendesen, a többin nem indul el (pl. Clumsy Ninja).
Ha több fiókra akarod ugyanazt az appot, akkor mindegyikben telepíteni kell, de csak egyszer tölti le és a helyet is csak egyszer foglalja. Eltávolításkor pedig csak akkor törlődik, ha az összes fiók közül senki sem használja,
A tulajdonos minden fiókot felügyelhet.
A fiókok külön-külön védhetők.

(#51285) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho. Egy egyszerű kérdésem lenne. Van bármiféle mód android platformon az olyan videók lejátszására amikhez flash player kéne?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51286) mm89 válasza No.01 (#51283) üzenetére


mm89
őstag

Ahogy khalox írta :)

Annyit még, hogy ez nem feltétlenül rossz dolog ám. Csak képzel el:
Használod a tabot. Ha az asszony progija is dobna értesítést, amikor a te fiókodban vagy, akkor odamenne, kivenné a kezedből megnézni. Aztán te ezt vagy hagyod, és akkor bukod a férfiasságot és aláírod, hogy bármit, bármikor elvehet tőled. Ha nem hagyod, és véletlen bunyó lesz a vége, az meg ugye megint nem jó. :DDD

Sirandrish
Bár nem használok flash dolgokat, nem szokott hiányozni, de úgy tudom, hogy a Dolphin böngésző vágja a flasht.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#51287) Sirandrish válasza mm89 (#51286) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kipróbálom, köszike

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#51288) No.01 válasza mm89 (#51286) üzenetére


No.01
őstag

:DDD LOL :DDD

Ezt majd kitapasztalom ha meglesz.

Azthiszem elso korben megprobalkozom a sima Pro verzioval azt ha nem jon be akkor megy a tablet a szuloknek es meg beszerzem az S-t.

Jo ez a topic :K

(#51289) raziel01


raziel01
veterán

Sziasztok
18-21k körül milyen tabletet érdemes venni külföldről? Internetre kéne. Új legyen 7 colos minimum.
ÁFA úgyis rájön azért írtam ilyen árat. De ha EU-ból tudtok jót akkor az lehet 30k körül.

[ Szerkesztve ]

(#51290) Zeki válasza raziel01 (#51289) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#51291) rolkaDb válasza khalox (#51282) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Koszonom szepen a vAlaszt! Ez igeretesnek hangzik, foleg ha ki is nyithatom es belekukkanthatok, hogy a megfelelo termeket kaptam. Nem lesznek ketsegeim feloluk. :R

(#51292) Martina26 válasza Martina26 (#51263) üzenetére


Martina26
csendes tag

Megcsináltam a firmware frissítést.De az érintőképernyő nem működik,egérrel jó.Másik firmware-t akartam rá tenni emiatt,de már nem sikerül! Nem jön be a recovery menü! Vissza lehet ezt valahogy állítani??? Egész nap a net-et böngésztem,de nem találtam használható infót!

(#51293) zka67 válasza Zeki (#51290) üzenetére


zka67
őstag

Itt épp kifogyott: [en.jd.com]

[ Szerkesztve ]

(#51294) Pacino68 válasza szaboger (#51262) üzenetére


Pacino68
tag

Szia!
Nekem is őt ajánlották, megbízható eladó. 2 hét alatt megjött, hibátlan gyári Toshiba kártya.
http://www.ebay.com/itm/330954909532?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

"A 22-es csapdája"

(#51295) Szatura


Szatura
tag

Haho
Ajánljatok nekem egy olcsó, kizárólag skype alkalmas tabot, másra nem lenne használva, de legalább ezt az egy funkciót lássa el rendesen.
Akár használt is lehet innen az apróról

köszi

(#51296) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

A kettő közül melyik lenne a jobb? Mindegyik 4 mag 1gb ram és 8gb rom, 3G 2 sim gps. Max az Alcornak van jó autós tartója. Mindegyik 30 ezerbe kerül.

WayteQ xTAB-7X Quad
Alcor Access Q787I

(#51297) Martina26


Martina26
csendes tag

Nincs ötlete senkinek?
http://m.mobilarena.hu/tema/android-os_tablet-ek/hsz_51292-51292.html

(#51298) cunnir válasza SPeti1984 (#51296) üzenetére


cunnir
tag

Szia Nekem Wayteq-van és most veszek hozzá autós tartót(gyári) tartó+töltő :K

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#51299) artiny


artiny
őstag

Van aki 7es tablettrol 10esre valtott? jobb a 10es ,megbanta?

(#51300) kovacs65 válasza artiny (#51299) üzenetére


kovacs65
senior tag

Asus TF701-re cseréltem a Nexus 7 2013-t. Nekem nagy lett a 10". Most a Tab S-re fáj a fogam.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.